לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:


פורום א-מינייםא-מיני (אסקסואל / Asexsual) הוא אדם שאינו מרגיש משיכה מינית. זהו חלק מזהותו של האדם.לא מדובר באדם שבחר לא לקיים יחסים כמו נזיר למשל, אלה בהעדר רצון לקיים אותם.

א-מיניות לא עוסקת בשאלה האם אדם מקיים או לא מקיים יחסים אלה בשאלה האם אדם חש צורך (משיכה) לקיים יחסים או לא.יוצאים עם החברים, הם סופרים פעמים ש"היו" עם בחורות ואתם כבר רוצים להחליף נושא? 

כשהדייט מזמין אתכם לעלות אליו הביתה לקפה, אתם מקווים שהוא אכן מתכוון לקפה?

אתה בתול ולא מוצא סיבה טובה לשנות את זה? את בתולה ולא מבינה לאן כולן רצות?

קוראים לך פריג'ידרית, אבל בשבילך זאת מחמאה?

מקומכם איתנו.יש סוגים רבים של א-מיניים, המשותף הוא שכולנו חווים חוסר משיכה מינית או חוסר עניין בסקס.

חוסר בסקס, חוסר ניסיון מיני, העדר יחסים מיניים או בתולים – כל אלה אינם מושגים שמטרידים אותנו, ואנחנו לא מתייחסים אליהם כאל בעיה, אם כי הם יכולים לגרום לקשיים בזוגיות.

רובנו מעוניינים במערכת יחסים זוגית, ברומנטיקה ובאינטימיות אך ללא מיניות.

אם אתם כאלו, בואו ושתפו בפורום שלנו. כאן לא יבקרו את הנטייה הא-מינית שלכם ולא יגרמו לכם להרגיש שונים. הגיע הזמן שהנטייה הא-מינית תקבל את ההכרה שמגיעה לה ושאנחנו נמצא חברים שמבינים אותנו. גם סקרנים שרוצים לדעת עוד מוזמנים להישאר. שימו לב: הפורום נועד בעיקר לשיתוף ותמיכה של א-מיניים. אם אתם לא א-מיניים ומסתקרנים לדעת למה ואיך אנחנו כאלו, אתם מוזמנים לקרוא את השאלות הנפוצות ואם עדיין יש לכם שאלות, להעלות אותן בפורום. אם באתם להטיף לנו שאנחנו לא בסדר, מקומכם אינו פה. הפורום נמצא באשכול "תמיכה".
חדשים בפורום? קראו את השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
המשך...
הודעה חדשה

שתי כתבות על א-מיניות
30/09/14 07:01
12צפיות
באנגלית, אבל אפשר להתרשם גם מהפתיחה והפיסקאות הראשונות, למי שאין כוח לקרוא הכל.
בכל אופן, יש פרטים וזוויות מעניינות ובכלל, נחמד לדעת מה קורה בעולם בעניין הזה ומה אחרים כמונו מרגישים או הרגישו כשגילו את הנושא ואיך הם מגדירים את עצמם והיחס של החברה.
 
הכתבה הראשונה, של ה-CNN:
 
הכתבה השנייה של Irish Times:
 
סיכום שבועי
26/09/14 14:12
27צפיות
עם כל החופשים כמעט שכחתי שז יום שישי.
אבל זה יום שישי, ועם שישי מגיע הסכמ"ש.
אז סכמשו, ושנה טובה!
הכנתי קציצות עדשים כתומות
26/09/14 22:49
29צפיות
ונתנו לי משימה ללמוד על יציקת פוליאסטר/אפוקסי, וגם ליצוק כמובן.
כבר אין עריכה?
26/09/14 22:53
22צפיות
בכותרת התכוונתי פשוט לזה- D:
º
לא בהוספת תגובה מהירה
27/09/14 10:54
4צפיות
שלי
27/09/14 22:57
21צפיות
התארחתי אצל אחי כל הסופ"ש הארוך הזה והיה מאוד נחמד סך הכול. עבר מהר.
.
המצב של אמא שלי על הפנים. שוב הדרדרות במצבה והיום בבוקר היא אושפזה שוב בבית החולים. כרגע מצבה בסדר. אני מקווה שסוף סוף היא תתאושש ותתחזק...
.
בסכמ"ש הקודם שמתי שיר ממש מדכא אז עכשיו אשים שיר ממש שמח
.
מתה על השיר הזה!
28/09/14 00:08
10צפיות
רפואה שלימה לאמא שלך, מקווה שתתאושש במהרה!
º
אמן
29/09/14 05:11
3צפיות
איזה קליפ חמוד! לא הכרתי קודם
28/09/14 00:23
8צפיות
וגם Pharrell Williams הזה ממש בסדר עם הדעות הפוליטיות-חברתיות שלו
 
וחוץ מזה, מאחלת לך שמצב אמא ישתפר
שלי
28/09/14 00:07
11צפיות
היה שבוע קצר ונחמד בעבודה, החג אחריו גם היה קצר ונחמד ורווי בלימודים.  
היה גם טיול קטן למערות בית גוברין.
 
שנה טובה חברות וחברים!
24/09/14 12:28
34צפיות
לכל מי שבפורום,
פעילים,
סמויים/ות,
משתתפים קבועים,
רנדומליים,
מתעניינים,
סקרנים,
מחפשי אהבה,
מתלבטים
וכל מי שנמצא כאן:
 
שתהיה לנו שנה טובה יותר, שנזכה לתפוצה רחבה ולאהדה ציבורית, 
שא-מיניים נוספים יגלו את הנושא וישמחו שהם/ן לא לבד,
שנקבל וניתן תמיכה לכל מי שצריך,
שנמשיך ונשתפר כל הזמן ושיהיה לכולנו רק טוב כאן ובכלל,
שנה טובה לכולכם/ן 
שנה טובה לכל מי שחוגג
הודעה זו מכילה תמונות
24/09/14 16:05
25צפיות
אני אישית גם לא אופטימית וגם בכלל מחכה לחורף כדי לחגוג, אבל היי, מי יודע אולי משהו טוב בכל זאת יבוא...
 
קבלו פסקול כייפי לסופ"ש הארוך - האלבום Blonde של הזמרת המקסימה Coeur de Pirate ("לב של פיראט" בצרפתית. שם במה  )
שנה טוב למי שחוגג
24/09/14 17:30
20צפיות
וגם למי שלא!
º
שנה טובה לכולם :)
25/09/14 18:01
8צפיות
שנה טובה
27/09/14 23:06
10צפיות
שנה של רק טוב, הצלחה ואושר.
שלום
22/09/14 22:56
61צפיות
אני בהלם שהעלתי זאת בדעתי אך אני חושד שאני א-מיני,אני בן 23 חייל משוחרר ומתחיל ללמוד באוקטובר ועובד כרגע בבית מלון. לא חווה כמעט משיכה פיזית,כשאני מאונן [לא רואה כרגע איך לנסח בצורה יותר נורמלית] אני לא רואה סרטוני פורנו וחושב על דברים הזויים שאפילו כאן אני מתבייש לרשום.יש לי חוסר בטחון עצמי ורתיעה ממגע [לא קיצונית],אך יש לי חברים וקשרים חברתיים[לפני הצבא בקושי היו לי חברים מה שהשתנה מאד בזמן הצבא].אבל לדוגמה כשאני הולך עם חברים לדוגמה והם מסתכלים על מישהי ומתארים כמה היא כ****,אני לא חווה כלל תחושת משיכה והזדהות.בנוסף לכך הייתי עם חברים במועדון חשפנות,הזמנתי ריקוד,מישהי רקדה עליי וכלל לא חוויתי גירוי מיני,כשבמקביל תחושות של חוסר בטחון עצמי מציפות אותי,כמובן ששיקרתי להם שנהנתי. אני לא יודע אם הבעייה אי א-מינית או חוסר בטחון עצמי ומופנמות.
 
 
ברוך הבא לפורום
23/09/14 07:54
57צפיות
אנחנו לא יכולים לאבחן אותך וגם לא מתיימרים לעשות את זה. מה שכן, אנחנו יכולים לכוון אותך ולעזור בתשובות מסוימות. אנסה קצת לעזור במה שאוכל.
קודם כל, המיניות שלך היא חלק ממך ואין לך מה להתבייש בה. נכון, אנחנו לא כותבים כאן פירוט מיני אישי, אבל התמונה הכללית די ברורה. אין לך משיכה מינית כלפי אחרים/ות ויש לך רתיעה ממגע שזה בסדר. 
אם קראת קצת על א-מיניות, כאן בפורום או דרך AVEN שיש בו הגדרות ותשובות ראשוניות לשאלות, תוכל לדעת אם אתה נמצא על הסקאלה הא-מינית או שאולי לא.
איך תדע? תראה מה אתה מרגיש במיניות שלך. האם אתה נמשך לאחרים/ות רומנטית, או שבכלל לא, האם אתה נרתע מכל מגע, או רק נרתע ממיניות זוגית, או שאתה קצת מכל דבר, גם זה יכול להיות.
כמו שאנחנו מזכירים כאן תמיד, א-מיניות היא לא מיקשה אחת ולא כל הא-מיניים דומים ושווים ולכן א-מיניות היא סקאלה. אתה יכול למצוא את עצמך בצד מסוים של הסקאלה, להרגיש א-מיני ולחוות מיניות מסוימת (עצמית, נגיד).
לא הכל אפשר ללמוד בפעם אחת, אבל עשית צעדים ראשונים וזה חשוב. קצת קשה להגדיר על רגל אחת ואם אתה רוצה הכוונה יותר ממוקדת, אני ממליץ לך לקרוא כאן: http://www.asexuality.org/home/ 
 
כמו כן, תוכל לקרוא בקישורים של הפורום, מאמרים וכתבות שיש כאן, להשתתף בדיוני הפורום ולראות גם מה אחרים כותבים כאן באופן כללי. ככל שתקרא ותראה מהי א-מיניות, כך תוכל לדעת האם אתה א-מיני והאם אתה מרגיש א-מיני. אנחנו כאן ונשמח לעזור בכל עת, בהצלחה 
תודה על התשובה
24/09/14 01:17
43צפיות
הצורת חשיבה שלנו ושל בני אדם באופן כללי היא מאד מורכבת ודברים הרבה פעמים הם לא חד משמעיים,אני באופן כללי מתקשה בתחום ההיכרויות בגלל נושא של חוסר בטחון עצמי וביישנות,אך אנסה להתקדם בנושא הזה ללא קשר ואשתדל בנתיים להרפות מההתעסקות בשאלה האם אני א-מיני או לא.יש לציין כי אני לפעמים כן חווה גירוי מיני אבל בשיעור מופחת בהרבה מהממוצע כמו שציינתי בהודעתי הראשונה.
 
נושא לא קשור יש משהו שנקרא אי- מיני שזה נושא בתחום הכלכלה בבורסה שעוסק במסחר ממונף בחוזים עתידיים עד מדדים,מקור השם הוא מאנגלית e-mini 
º
על*
24/09/14 01:27
6צפיות
ועדיין, אני ממליץ לך לקרוא
24/09/14 10:10
34צפיות
אתה רשאי לעשות כרצונך, אבל יכול להיות שתקבל כמה תשובות או כיוונים חדשים.
בכל מקרה אנחנו כאן ונשמח לקבל אותך כמו שאתה בכל עת 
º
תודה רבה
24/09/14 14:41
5צפיות
קבלה
23/09/14 00:28
62צפיות
אני לא יודעת מי מתקופתי עוד פה ומי חדש, אז אעשה תקציר על עצמי.
אני נעה, כמעט בת 23, הבנתי שאני א-מינית לפני בערך שלוש שנים, קצת יותר.
לתקופות הייתי פה בפורום וקיבלתי הרבה.
 
למה כותרת ההודעה היא קבלה? כי קורה לי דבר מפתיע ונהדר.
עברתי לגור באזור אחר בארץ ואני משתתפת בתוכנית לצעירים. איכשהו יצא שאני בחבורה של 6 בנות שמתוכן 4 לסביות(לא כולל אותי). כמובן שזה מאוד מקובל, כי.. רובן לסביות.. איכשהו יצא לי לספר להן שאני א-מינית, אף אחת לא הגיבה ב'את מדמיינת, זה לא יכול להיות, אין דבר כזה' ועוד בלבולציה אחרת. כולן קיבלו את זה ומתייחסות אליי כבן אדם רגיל לגמרי(שזה מה שאני). אני מניחה שזה קשור גם לזה שהן לסביות והן תמיד ה'שונות'.זה מוזר לי, הקבלה, קודם כל כי היה להן מושג שקיים דבר כזה א-מיניות, הן שאלו שאלות על מה זה בדיוק ואיך זה מתבטא אצלי, אבל לא כמו החברים שלי מפעם שהיו בטוחים שאני המצאתי את זה. זה מוזר גם כי החברים שלי מפעם היו בטוחים שזה בגלל הטראומות שעברתי, והן פשוט מקבלות את זה שזו מי שאני, לא משנות הנסיבות.
כך יצא שכל הסביבה שלי שם יודעת עליי ואני מרגישה לגמרי בנוח עם זה וזה פשוט נהדר!
מה שכן, אני לא יכולה לצאת מהארון או 'לרדת מעליית הגג', כמו שאתם קוראים לזה פה, בפני ההורים שלי, כי זה לא כמו להגיד שאתה הומו/לסבית, זה להגיד- אני לא אוהבת יחסי מין, ואני לא רוצה לדבר על דבר כזה עם ההורים שלי! זה נראה לי מוזר וממש לא תואם את היחסים שלי איתם. מה דעתכם?
 
חוץ מזה- נורא חסר לי קשר רומנטי(אני א-מינית רומנטית מאוד), ואיך אפשר בכלל למצוא מישהו שגם יקבל אותי עם כל הבעיות שלי וגם יקבל את זה שאני א-מינית? אין לי בעיה עם לעשות דברים מיניים, אבל אף גבר שפוי, או לפחות גבר שאני ארצה- לא יהנה מאקט מיני חד צדדי.
איזו בעיה!
 
אז מקווה שנמשיך את קו הקבלה הזה וגם פה תהיה קבלה :)
בהצלחה לנו!
הגיוני
23/09/14 07:08
45צפיות
ברוכה השבה לפורום, זכור שהיית פה בעבר.
יפה שאת מרגישה נוח בחברת הבנות שציינת וזה באמת כיף להרגיש שלא שופטים אותך על מה שאת, הלוואי וכולנו היינו חווים את זה יותר בחיים שלנו.
לגבי ההורים, לא חייבים להגיד להם אם זה לא מסתדר ביחסים ביניכם. גם אני לא אמרתי למשפחתי מפורשות ואני לא רואה צורך לצאת בהצהרות מולם. הכל עניין של הרגשה ומה שנוח לך לעשות, אלה החיים שלך והבחירה שאת עושה עם עצמך. 
 
בעניין קשר רומנטי, זו נקודה שנוגעת להרבה כאן שמחפשים זוגיות א-מינית על בסיס רומנטי. איך אפשר למצוא מישהו כזה? דרך הפורום, דרך לוח ההיכרויות של הפורום, לבוא למפגשים ועוד. וכן, יש גברים שפויים שרוצים מה שאת רוצה, יכול להיות שאחד מהם מסתובב כאן בפורום ומחפש את אותם דברים בדיוק. שווה לנסות..
 
ובנוגע למשפט האחרון, עם כל הצניעות, נדמה לי שזה המקום היחידי בארץ כרגע שמקבל א-מיניים כמו שהם/ן, עובדה שחזרת לכאן אחרי היעדרות מסוימת. בכל אופן, נשמח לראות אותך עוד בפורום, שיהיה לך בהצלחה בכל החיפושים שלך 
אני זוכר אותך
24/09/14 02:30
29צפיות
k500 די הגיב לדברייך,
אבל רק רציתי להוסיף שזה ממש ממש כיף כשפתאום מקבלים אותך כפי שאתה ולא עושים דה-לגיטימציה לנטייה שלך.
זה כל-כך מתסכל לעבור כל פעם מחדש את הפקפוק של אנשים שאתה רק 'יורד בפניהם מעליית הגג'.
 
אני לא חושב שגם אני אצא בפני ההורים שלי. אני גם לא מרגיש קרוב אליהם, ובטח ובטח שלא ארצה לדבר איתם על כל דבר שקשור אליי ועל אי קיום יחסי מין.
סיכום שבועי
19/09/14 15:42
46צפיות
רוחות של סתיו ושינוי באויר.
מה השתנה אצלכם לאחרונה?
ומה עדיין לא?
ושיר!
אני
19/09/14 19:11
34צפיות
ספרו איך היה במפגש! מי היה? הפסדתי שלא באתי?
השבוע היה כרגיל קשה אבל טוב. אם לעשות סיכום של השנה אני יכול להגיד שאם בשנה הקרובה אני אתקדם באותה רמה כמו שהתקדמתי בשנה האחרונה אני אהיה מאוד מבסוט.
שלי
21/09/14 00:59
25צפיות
לקראת נסיעת העסקים הקרבה ובאה, קניתי חצאית סטייל אלי מקביל, ואז אחת מהעובדות אצלנו לימדה אותי איך לעשות תנועות סקסיות.
אולי ככה הם יתחילו לעבוד עבורנו...  
 
פגשתי חברה שבאה לביקור בארץ, וראיתי לראשונה את הבת שלה.  
 
בשבוע הקרוב יהיו לי עוד שני ביקורים כאלה.  
 
º
אפשר תמונה לדוגמה של החצאית?
21/09/14 01:01
20צפיות
איתגרת. למה לא להגיד "חצאית מיני"?
22/09/14 17:37
14צפיות
אם כי מטיבו של הפורום, אפשר גם להגיד "א-חצאית-מיני"
(סליחה על בדיחת קרש, לא התאפקתי).
 
אני בטוחה שתראי בה מאד מקצועית וביצועיסטית .
חצאית א-מינית
22/09/14 19:58
16צפיות
כי היא טיפה יותר ארוכה
כולכם הייתם חסרים לי במצעד בירושלים
22/09/14 17:33
28צפיות
טוב, לא רק אתם, גם עוד איזה כמה אלפים טובים ...
בהשוואה לשנתיים הקודמות היה יותר צנוע ויותר מאולתר (המארגנים אומרים שהכל נעשה תוך 10 ימים).
בניגוד למצעדים הקודמים הייתי עם חברים, שמצד אחד זה נחמד , אבל מצד שני כמעט ולא חילקתי פליירים של הפורום וחבל...
 
קבלו שיר מלא באנרגיות טובות - Zaz "On Ira  (מה לעשות, אני ברצף צרפתי).
º
היא חמודה
22/09/14 20:00
7צפיות
º
ומוכשרת ברמות על. singer/song writer. כבוד.
22/09/14 21:02
3צפיות
אני ממש רציתי להגיע!
24/09/14 02:20
14צפיות
אבל לא יכולתי בסוף להגיע (מסיבות לא כ"כ נעימות).
 
אני מקווה שפגשת שם את ה** שאמר לך שלא אגיע למצעד.
 
מקווה שהכל בסדר ושום דבר רציני מדי...
24/09/14 16:11
12צפיות
לא, לא פגשתי אף אחד מהפורומים, אם כי את הגוש הירוק  ראיתי רק ברפרוף... אבל גם לא נורא התאמצתי לחפש כי היה לי עם מי לדבר ואח"כ כבר התחלתי ממש "לסדרן" ולארגן אנשים במצעד
 
העיקר שתבוא שנה הבאה
מפגש פורום
14/09/14 06:22
164צפיות
שלום לכולן/ם,
כזכור, השבוע ייערך מפגש פורום וכולם מוזמנים, כמובן. 
המפגש ייערך ביום חמישי הקרוב, ה- 18/9/2014 בשעה 19:30, במתחם שרונה בתל-אביב. 
מי שלא מכיר או לא זוכר/ת איך מגיעים, אפשר לשלוח הודעה ולשאול.
 
אז מי מביא מה?
יש צורך בירקות חתוכים (גזר, מלפפון וכו'), פיתות, חומוס, ביצים אם אפשר, משהו אכיל אחר יתקבל בברכה. אפשר גם עוגה. פירות גם. דבר נוסף, שתייה, רצוי מים. 
 
אני מביא כלים חד פעמיים, מפיות, מפה ואולי עוד משהו אכיל. 
 
אנא שרשרו כאן מי מביא מה.
 
º
מביאה פיתות
14/09/14 21:33
30צפיות
נראה לי שלא אוכל להגיע
15/09/14 10:11
48צפיות
שבוע לחוץ פיזית ונפשית
º
בתקווה עוגה
15/09/14 23:13
32צפיות
מקום המפגש המדויק:
17/09/14 07:16
59צפיות
מאחר ומתחם שרונה גדול, על מנת שלא נלך לאיבוד, אני מציע שנפגש ברחבה שמאחורי הבניין הגבוה של קריית הממשלה. הבניין נמצא בצומת של קפלן ודרך בגין באלכסון מול עזריאלי.
הרחבה היא מאחורי הבניין, ברחוב קפלן צמוד למתחם שרונה.
 
מי שמגיע ורוצה עזרה בכיוון או לא בטוח/ה היכן אנחנו נמצאים, אפשר לשלוח הודעה (רצוי היום או מחר בשעות היום) ואוכל לחזור עם מספר טלפון שתוכלו להתקשר. 
מצרפת מפה של האזור
הודעה זו מכילה תמונות
17/09/14 13:28
35צפיות
אחרי שמתאספים - אני ממליצה על אזור של הרבה דשא, ליד מגרש משחקים של גדולים, בקצה הדרומי של המתחם. (סימנתי ב"מומלץ").
לצערי הרב לא אוכל להגיע
17/09/14 18:15
35צפיות
סיכוי קלוש שאולי אגיע מאוחר.
 
בכלל, כמו שזה נראה כרגע, לא אוכל יותר להגיע בימי חמישי בערב למפגשים, אלה אם כן הם יהיו בצפון.
רק ימי שישי בבוקר אפשריים מבחינתי.
 
מקווה שתהנו ויהיה מוצלח!
º
אבוא באיחור, מקוה לא ללכת לאיבוד הרבה מדי
18/09/14 03:19
14צפיות
אז איך היה להפגש בשרונה?
19/09/14 06:50
57צפיות
לטובת מי שלא בא אמש למפגש, אומר שלמרות שלא היינו הרבה, היה מאוד נחמד ונעים.
שרונה היא מתחם נחמד ויכולנו לשבת על ספסל ושולחן מעץ שנמצאים שם על המדשאה, כך שהיה נוח יחסית.
במפגשים עם יותר חברים, אפשר לשבת על הדשא ואם זה ביום, צריך לחפש צל. 
 
מי שרצה לבוא ולא יכל/ה, לא נורא, יהיו עוד מפגשים 
º
היה מסובך
19/09/14 20:04
19צפיות
º
20/09/14 10:53
7צפיות
היה הרבה יותר כיף מליד הרכבת
20/09/14 20:11
32צפיות
המקום יותר נעים ובהחלט יותר נחמד לשבת שם. נהנתי לפגוש את כולכם :)
º
יופי. מקווה שזה יהפוך למקום הקבוע
21/09/14 12:12
9צפיות
מי שלא בא למצעד גאווה בירושלים - תעזרו לקנות דגלים
הודעה זו מכילה תמונות
17/09/14 13:32
36צפיות
רוצים לדעת מה ההבדל המרכזי בין ירושלים ותל אביב? הנה הוא: ניראות להט"בית במרחב הציבורי.

בתל אביב העירייה תולה דגלי גאווה שבוע לפני המצעד ומורידה אותם חודש לאחר מכן. העירייה משלמת מכיסה על הדגלול וכמובן- על קניית הדגלים. הדגלים שייכים למרכז הגאה, שהוא מרכז עירוני. בירושלים, לעומת זאת, הבית הפתוח נאלץ לשלם לעירייה על הדגלול, וזאת בנוסף לקניית הדגלים עצמם.
 
לתלות דגלי גאווה בירושלים לקראת המצעד עולה בערך 10,000 ש"ח עבור הדגלים ועבור התליה. השנה הבית הפתוח צריך את עזרתכם עם הסכום הזה. כל שקל שתתרמו יילך אך ורק לטובת נראות להט"בית בירושלים.

https://www.mimoona.co.il/Projects/2053
בשנה הבאה בירושלים הגאה
לא הבנתי מה זה א-מיני
13/09/14 21:31
129צפיות
זה משהו אידיאולוגי או גופני? כלומר אתם כן מרגישים צורך מיני אבל בוחרים לא לממש אותו מסיבות כאלה ואחרות, או שפשוט אין לכם יצר מיני?
ואם התשובה זו האפשרות השנייה, אז מה אתם מרגישים בעצם? אתם בנים ובנות שנגעלים מאיברי מין, או שזה פשוט לא מלהיב ולא מגעיל אתכם?
 
חשוב לציין שאני לא בא להסתלבט על אנשים או ללעוג למישהו. פשוט נתקלתי במושג הזה לפני כמה זמן ולא כל כך הבנתי במה מדובר.
אשמח למענה ושיהיו לכם חיים מאושרים  אני בהחלט יכול להבין את הקושי שבכך בחברה המודרנית.
 
 
ברוך הבא לפורום
14/09/14 05:41
94צפיות
ראשית, אפשר לקרוא על הנושא הא-מיני, לא חסרות תשובות לשאלותך.
שנית, א-מיניות בהגדרתה הכוללת היא חוסר משיכה מינית כלפי אחרים, לא חוסר במיניות לגמרי, לפחות אצל רוב הא-מיניים.
לא מדובר בהתנזרות, אלא חוסר משיכה או רצון נמוך למיניות זוגית. חשוב לומר שלא כל הא-מיניים מרגישים בדיוק אותו הדבר, יש מגוון והרגשות שונות אצל כל אחת ואחד. זה על קצה המזלג, מקווה שחלק מתשובותיך נענו :)
ואכן עשיתי סקירה קצרה בגוגל לפני שבאתי לפה
19/09/14 18:50
39צפיות
ואחת התוצאות הראשונות שם זה מאמר באתר של איזה סקסולוג, ובו הוא כותב שא-מיניות היא היעדר משיכה מינית, אבל אח"כ הוא כותב "ישנם א-מיניים שלעתים חשים עוררות מינית וחשק מיני - אך הם לא רוצים לקיים יחסי מין עם אדם אחר", כך שהוא לא ענה לי על השאלה, וגם מה שהוא כתב נראה לי סותר את עצמו. בנוסף אני חושב שעדות חיה תספק לי הכרה טובה ומהימנה יותר מאשר קריאה כללית וריקה.
חיפוש בגוגל בעברית יביא לדברים לא מדוייקים לצערנו
20/09/14 10:57
29צפיות
עדיף לקרוא באנגלית ואם כבר לקרוא, אז את הדבר האמיתי, המקום שמאגד את הנושא הא-מיני בצורה מסודרת: AVEN.
 
 
שם תוכל לקרוא את ההגדרות הגדולות והמקובלות בקרב א-מיניים, יש שאלות ותשובות והפניות למקורות אחרים. 
אם תרצה חומרים נוספים, שאל ונענה 
כי אני סקרנית
14/09/14 20:22
86צפיות
אם לא סוד, איפה נתקלת במושג "א-מיני"?
כשקראתי בויקיפדיה על לורנס איש ערב
19/09/14 18:34
45צפיות
כתוב שם שהוא היה א-מיני, ואחד הגורמים האפשריים לכך הוא אונס שעבר על ידי חבורת ערבים.
הממ...
21/09/14 00:59
19צפיות
והנה אני זכרתי שהוא היה הומו עם העדפה לבחורים צעירים (Ephebophilia) כי היה לו קשר קרוב עם העוזר הקטין שלו, אבל מעיון בוויקיפדיה באנגלית (הערך הרבה יותר נרחב), נראה שזה הכל בגדר השערות...
 
 לעזאזל עם דמויות היסטוריות נערצות שלא טרחו לתעד בפרטי פרטים את הנטיות ואת ההרגלים המיניים שלהם!
תשובה
15/09/14 21:36
90צפיות
אני אנסה לענות על השאלות אחת אחת.
"זה משהו אידיאולוגי או גופני?"- זוהי איננה אידיאולוגיה. אנחנו לא מתנזרים. אין לנו שום אג'נדה נגד קיום יחסי מין. נהפוכו, לפחות אני חושב שיחסי מין יכולים להיות דבר נפלא כל עוד חושקים בהם, וכל עוד כל הגורמים המעורבים מקיימים יחסי מין מוגנים ובהסכמה מלאה.
האם זה משהו גופני? למה הכוונה בגופני?
אי יכולת של עוררות מינית היא לא גורם לא-מיניות. א-מיניים יכולים להיות בעלי עוררות מינית (אך אני מניח שכמו בכל חברה, קיימים כאלו אשר אינם מסוגלים פיזית לקיים יחסי מין). חלק מהא-מיניים מאוננים וחלקם לא.
אוננות לא בהכרח מעידה על משיכה.
אני ספציפית לא מאונן. לא כי אני דוגל באיזו שהיא אידיאולוגיה, אלא כי אני לא ממש מעוניין. זה לא ממש מעניין אותי.
א-מיניים לא נמשכים אל אנשים אחרים באופן כזה שהם מעוניינים לקיים יחסי מין עם אנשים אחרים. ותו לא. זה לא מעיד על שום "דפקט" פיזי אצלינו.
כאמור, א-מיניות היא ספקטרום, וכל אחד מרגיש או מרגישה שונה לגביי הרצון לקיום יחסי מין.
אני למשל לא מעוניין לקיים יחסי מין. אף פעם.
 
ומכיוון שאני מקבל הרבה תגובות על הצהרתי כא-מיני, אני אגיב מראש על תגובות שאני בד"כ שומע כשאני מספר שאני א-מיני
(אני יודע שזה יישמע תקיף, אך אני ממש לא מכוון איזו התלהמות כלפייך. אני רק מציין ומגיב על תגובות שאני רוצה למנוע מהן להופיע בהמשך השרשור, תגובות שכבר נמאס לי לשמוע):
- לא, אני לא מסכן.
- כן, אני באמת לא רוצה, מעוניין ונמשך לקיום יחסי מין.
- לא, אני לא צריך להתנסות בכדי לדעת שאני לא רוצה לקיים יחסי מין. כפי שסטרייטים יודעים שהם לא צריכים להתנסות בקיום יחסי מין עם בני אותו מגדר בכדי להוכיח את "סטרייטיותם", כך גם אני לא צריך לקיים יחסי מין עם אנשים אחרים.
- כן, יש אנשים כאלו, זה קיים. גם אם אף פעם לא שמעת על זה מעולם ולא פגשת אנשים כאלו בעבר, זה עדיין קיים. מרגע שיצאתי מהארון ברחבי הפקולטה, יצא לי לפגוש עוד ועוד אנשים שהגדירו את עצמם כא-מיניים, וחלק מהחברים שלי הבינו שהם גם א-מיניים. אז יש כאלו, זוהי פשוט נטייה לא מוכרת.
- לא חוויתי טראומה מינית שגרמה לי "להפוך" לא-מיני. הטרדות מיניות קורות בתדירות גבוהה בעולם שלנו. מן הסתם שחוויות שכאלו מעצבות אנשים, אך לא בהכרח כל מי שחוותה הטרדה מינית הופכת לא-מינית. א-מיניות לא נובעת מחוויות מיניות טראומתיות בהכרח. אם כי, שוב, אני כמעט בטוח שיש א/נשים שהחוויה הזו כן יכלה לגרום לא-מיניותן/ם.
אגב, הרבה פעמים חושבים שהטרדות מיניות גורמות לנטייה לסבית. ושוב, לסביות לא בהכרח נובעת מהטרדות מיניות, אך בטוח קיימת מישהי בעולם הזה שהחוויה כן גרמה לה לשנות "כיוון".
- אני בוגר מספיק בכדי לדעת שאני אכן א-מיני, ושזה לא הולך להשתנות, ושטיפולים לא "יעזרו" לי.
- אין לי שום בעיה הורומונלית. כן, נבדקתי אצל אנדוקרינולוג (לא בנוגע לא-מיניות), ורמות ההורמונים שלי תקינות בגוף.
 
 
"כלומר אתם כן מרגישים צורך מיני אבל בוחרים לא לממש אותו מסיבות כאלה ואחרות, או שפשוט אין לכם יצר מיני?"-
הממ. אני מקווה שאני מבין נכון את השאלה. 
אז ככה, בעיקרון, אני אדם עם ליבידו נמוך. אני לא מתגרה מינית מהר, ואני לא כמעט ולא מעורר מינית. 
הכול מתפקד אצלי. למיטב ידעתי, הכול תקין. אני אדם בריא (?), לפחות עד כמה שאני יודע. 
א-מיניים אחרים חשים תחושות שונות. 
רוב הסיכויים שהרבה חבר'ה עם ליבידו יותר גבוה משלי. 
העניין הוא שאנחנו לא רוצים לממש עם מישהו או מישהי יחסי מין גם אם אנחנו מעוררים מינית. 
אני יכול לראות תמונה של מישהו ולחשוב: "damn, that person is hot",
אבל אני בחיים לא אומר משהו כמו: "I want to bang that person".
אני אפילו לא יודע איך לתאר את זה. 
כשאני הייתי בתחילת גיל ההתבגרות הייתי בטוח שאנשים מסביבי חשים כמוני. הייתי בטוח שאנשים לא באמת רוצים לקיים יחסי מין, ושהם מקיימים יחסי מין כי זה מביא ילדים.
אבל מהר מאוד התבדתי, והבנתי שההפך הוא הנכון. רוב האנשים מעוניינים בקיום יחסי מין. 
אני עד היום לא מצליח להבין מדוע אנשים רוצים לקיים יחסי מין. כלומר, אני מבין את זה רציונלית. אני מבין שיחסי מין יכולים להביא לאינטימיות, הם יכולים לקשר בין שני אנשים ולהעמיק את הקשר בניהם, אני יכול להבין את העונג הפיזי, או הפורקן המיני שזה מביא לחלק מהאנשים.
אבל אני עדיין לא מצליח באמת לתפוס למה אנשים באמת רוצים לקיים יחסי מין. אף פעם לא חשתי את הרצון הזה.
אני יכול להתקרב לאנשים ולהעמיק את הקשרים שלי איתם גם בלי יחסי מין. אני באמת לא מבין למה יחסי מין מושכים. 
כשהייתי בתחילת גיל ההתבגרות אמרתי לעצמי כי ככל הנראה מבנה המוח שלי שונה משל אנשים אחרים, וככל הנראה החלקים האחראיים על המשיכה המינית שלי כלפיי אנשים אחרים "לא עובדים". 
כי פיזית הכול עבד.
 
אני לא צורך פורנו, כי זה לא מעניין אותי. 
אני כן אוהב לקרוא סיפורים קווירים אירוטיים (אבל אני צריך שיהיה סיפור, ושזה יהיה אמין, ולא פורנו כתוב אחד ארוך). אני אוהב פאנפיקשנים.
אני לא רואה אנשים ברחוב ואומר: "אומייגאד, איזה חתיכים הורסים TM". אני כן יכול לראות גיפים באינטרנט או תמונות ברחבי האינטרנט ולהגיד על מישהו/י שהוא HOT, אבל זה כמעט ולא קורה לי.
אני כן יכול להעריך יופי אסתטי. אבל אני לא ממש מסתכל או בוחן אנשים, או רוצה לקיים איתם יחסי מין.
כאמור, כל מה שתיארתי לעיל מתייחס לתחושות שלי.
כל אחת ואחד מרגישים משהו שונה.
 
"ואם התשובה זו האפשרות השנייה, אז מה אתם מרגישים בעצם?"
עניתי לעיל. 
אני מקווה שהתשובה שלי הייתה מספקת....
 
"אתם בנים ובנות שנגעלים מאיברי מין, או שזה פשוט לא מלהיב ולא מגעיל אתכם?"
אצל כל אחד ואחת זה שונה.
אני יותר מהא-מיניים שהם repulsed. אני לא אוהב לראות יחסי מין. אני לא אוהב לראות איברי מין (אסתטית אני גם לא חושב שהם יפים ><). 
אני לא אדיש ליחסי מין. זה כן עושה לי משהו. 
אבל זה לא גורם לי לרצות לקיים יחסי מין עם אנשים אחרים. 
אגב, אחת השאלות הנוספות ששואלים אותי היא: 
האם אני נרתע מקיום יחסי מין? אז התשובה שלי היא כן. כן, אני נרתע מקיום יחסי מין, אבל אני נרתע מזה כי אני פשוט לא רוצה את זה. ואני יודע שאם אצטרך לקיים יחסי מין זה יהיה בכפייה.
זוהי לא חרדה מיחסי מין, זה פשוט אי-רצון בקיום יחסי מין. 
 
"חשוב לציין שאני לא בא להסתלבט על אנשים או ללעוג למישהו. פשוט נתקלתי במושג הזה לפני כמה זמן ולא כל כך הבנתי במה מדובר.
אשמח למענה ושיהיו לכם חיים מאושרים אני בהחלט יכול להבין את הקושי שבכך בחברה המודרנית."
תודה רבה רבה. 
אני מקווה שעניתי פחות או יותר על התהיות שלך. 
ושוב, תזכור שמה שאני מרגיש לא בהכרח מעיד על מה שאנשים אחרים מחברי הקהילה מרגישים. 
א-מיניות היא ספקטרום, וכיוצא בזה, ישנם כאלו שהם נמצאים בתחומים היותר אפורים ממני וחשים תחושות שונות. 
º
כבוד
16/09/14 13:14
16צפיות
תודה רבה על התשובה המפורטת
19/09/14 19:28
42צפיות
ב"גופני" התכוונתי האם פשוט יש לכם ליבידו נמוך, אם אתם לא נמשכים לאנשים אחרים. ואתה ענית לי על זה.
אתה אומר שאתה יכול להימשך ליופי אצל אנשים, אבל לא בצורה מינית. אז אני רוצה להבין משהו : אם תראה תמונה של בחורה עירומה, יעמוד לך? (סליחה אם אתה רואה את השאלה הזו פוגענית או ישירה מדי, זו לא הייתה הכוונה)
 
כמו כן, כתבת: 'כשהייתי בתחילת גיל ההתבגרות אמרתי לעצמי כי ככל הנראה מבנה המוח שלי שונה משל אנשים אחרים, וככל הנראה החלקים האחראיים על המשיכה המינית שלי כלפיי אנשים אחרים "לא עובדים".' אתה עדיין רואה את זה בצורה כזאת? כי זו בדיוק הכוונה שלי במניע גופני!
 
ואני שמח שהתייחסת לחלק של טראומות מיניות כי באמת תהיתי לגבי זה.
TMI. לגבי תמונות וכו'
21/09/14 01:32
25צפיות
במקרה שלי -
1. תמונות עירום נטו, לא משנה של מי ובאיזו תנוחה, מעולם לא "ריגשו" אותי.
מבחינתי, ראית גוף עירום אחד - ראית את כולם. נכון, יש הבדלים בין האנשים: פחות\יותר שומן תת-עורי, פחות\יותר שרירים, קפלי עור מאורגנים בצורה קצת שונה באיברי המין. אז מה? למה שזה יהיה מעניין יותר מצורת אף או כפות רגליים?
2. כנ"ל לגבי סרטי פורנו מסוגים שונים או סיפורים אירוטיים בלי עומק.
 ייתכן ש-2 הסעיפים האלה נובעים מכך שהאורגזמות שלי לא משתפרות עם השתתפות של אנשים אחרים או עם חשיבה על מצבים "סקסיים".
 
3.
אני כן נהנת מתמונות\סצנות של סרטים\סיפורים עם קרבה רגשית\אינטימיות עם או בלי בגדים. אני מחפשת עלילה ו"משמעות".
ישנם תרחישים שהם סקסיים בעיניי. אבל, זו לא הנאה של "וואי, אני חייבת לעשות ביד" וגם לא "הלוואי שהייתי שם ויכולתי להשתתף".
 
 
תשובה
24/09/14 02:14
13צפיות
אגב, בנוגע לליבידו, באופן אישי, אני מאמין "שהליבידו" שלי נמוך משל אנשים אחרים. ואחד הדברים שתהיתי לגביהם הוא האם הליבידו של א-מיניים נמוך משל שאר החברה.
מבחינת היכולת לעוררות מינית, אני חושב שפעם ביצעו מחקר בקרב נשים א-מיניות מול קבוצת ביקורת וראו כי היכולת שלהן לעוררות מינית, היינו to be aroused, הייתה תקינה.
מצאתי את המחקר- http://link.springer.com/article/10.1007%2Fs10508-...
ולכן אני תוהה מה זה אומר ליבידו נמוך.
האם ליבידו נמוך אומר, fewer occurrences of arousal? 
later onset of arousal when being exposed to sexual stimuli? 
less self reports of being 'turned on'?
or feeling in general as having less "sexual feelings"? 
(מצטער שעברתי לאנגלית, פשוט קצת הסתבכתי עם הניסוח בעברית).
המחקר שהצגתי לעיל כלל סה"כ 38 נשים, מתוכן רק כשבע א-מיניות. 
הייתי רוצה שיעשו מחקרים עם יותר נבדקים/ות, למען האמת.
בנוגע ליופי ומשיכה מינית:
שאלת אותי אם אראה תמונה של בחורה עירומה, האם יעמוד לי.
ובכן, התשובה לשאלה קצת מורכבת (היא מורכבת כיוון שרגשות של בנ"א מורכבים ולא בהכרח שחור או לבן, וכך גם הרגשות שלי).
בגדול, אני בכלל נמשך לבחורים. 
בקהילה הא-מינית אנו נוטים לפרק את המשיכה הרומנטית ואת המשיכה המינית. אדם יכול להיות א-מיני והטרו-רומנטי/ הומו-רומנטי וכו'. 
אני מעדיף גברים, אם כי, אני לא בדיוק הבנאדם הכי הכי רומנטי, וכרגע אני לא מחפש מערכת יחסים (אשאיר לרגע בצד את המשיכה הרומנטית שלי).
אם אראה תמונה עירומה של בחור האם יעמוד לי? לא. 
וכנ"ל לגביי תמונות של בחורות. 
אבל אני מניח שזה מאוד מאוד תלוי בתמונה ובבנאדם. 
בעיקרון, אני לא אדם שבדיוק מגורה מינית רק ממראה של אנשים. או באופן כללי, אני לא נמשך לאנשים רק ממראה. 
יש לי את הטייפ המועדף עליי (אני מעדיף אנשים עם עור יחסית בהיר וצבע שיער כהה, ורצוי מראה עדין וקצת חנוני. וזה נכון הן עבור בנים והן עבור בנות).
אני לא אדיש לתמונות עירום, אבל נדיר שהן עושות לי משהו. 
אגב, אני ממש לא אוהב לראות תמונות עירום של אנשים עם איברי המין שלהם (כבר ציינתי שאיברי מין נראים בעיניי לא יפים אסטתית?). לפעמים דברים שהם פחות explicit עדיפים בעיניי.
בהרבה מקרים אני דווקא מאוד מאוד לא רוצה לראות תמונות עירום. יש לי טאמבלר בו אני חבר של אנשים שאני מכיר מהמציאות. חלק נכבד מהאנשים שאני מכיר מהמציאות, לא בדיוק סטרייטים. כמעט כל הפיד של הטאמבלר הזה מלא בתמונות עירום של בחורים. 
לפעמים אני מוצא את עצמי פשוט internally screaming: "אני לא רוצה לראות עוד זין אחד בחיים שלי!!". 
אם לא הייתי חבר במציאות של אותם אנשים, אין מצב שהייתי בכלל עוקב אחריהם.
באופן כללי אני גם אדם שפחות נמשך לאנשים רק ממראה. קשה לי מאוד לראות אדם ולומר שאני נמשך אליו. 
אני חייב לדעת מיהו, מה האופי שלו, והאם הוא יכול להיות חבר קרוב שלי.
אני יודע שיחסית לאחרים, אני באמת אדם שפחות אכפת לו ממראה של אנשים אחרים.
 
מה שחצילונית תיארה, תואם למה שאני מרגיש אחד לאחד. 
ואוסיף על סעיף שלוש שלה:
'אני כן נהנת מתמונות\סצנות של סרטים\סיפורים עם קרבה רגשית\אינטימיות עם או בלי בגדים. אני מחפשת עלילה ו"משמעות".
ישנם תרחישים שהם סקסיים בעיניי. אבל, זו לא הנאה של "וואי, אני חייבת לעשות ביד" וגם לא "הלוואי שהייתי שם ויכולתי להשתתף" '.
 
אני גם כך. דווקא רוב הסיפורים האירוטיים שאני נהנה מהם, אני נהנה מהם כי יש בהם עלילה טובה, וכי מערכת היחסים בין הדמויות התפתחה לאורך הרבה זמן. אני צריך שיהיו רגשות, אני צריך שדברים יתפתחו לאט. אני ממש לא נהנה מסתם סצינת סקס.
וזו אחת הסיבות שאני לא כ"כ מתגרה מתמונות עירום. 
 
אגב, ישנו בלוג של בחור א-מיני שמתאר ממה הוא מתגרה, למה הוא מאונן, וכו' וכו':
אני חושב שגם הוא וגם אני נופלים יותר לכיוון הא-רומנטי, מאשר רומנטי, ונקודת המבט שלנו היא של א-מיניים שנמצאים בצד היותר אבסולוטי של הסקאלה, אז כך זאת בחשבון. 
אני גם לא תמיד מסכים איתו או מרגיש אותו דבר כמוהו (מן הסתם).
 
וסתם כאנקדוטה- מעניין דווקא שרוב מי ששולח לי הודעות פרטיות אילו בחורים הומוסקסואלים, או א-מיניים הומו-רומנטיים. רובם מספרים לי שהם כן צופים בפורנו של גייז, הם כן נמשכים לבחורים, אבל הם לא רוצים לשכב עם בחורים. הם מעדיפים להתכרבל ולהתחבק יחדיו. הם כן מגורים מינית, וחלקם כן חשבו שלשכב עם מישהו יכול להיות כיף, אבל לרוב הם לא רוצים לשכב עם אנשים בפועל, או שהם מצאו שהם לא נהנים מזה. 
כמעט כולם מספרים לי את אותו סגנון של סיפור. 
 
אגב, רציתי רק להוסיף נקודה שהתשובה של חצילונית הזכירה לי-
אף פעם לא דימיינתי את עצמי מקיים יחסי מין. כלומר, אף פעם לא דימיינתי את עצמי מקיים יחסי מין וחושק בזה. אם ניסיתי לחשוב על עצמי מקיים יחסי מין, תמיד הייתי נגעל או ממש ממש לא רוצה את זה. 
כן דימיינתי את עצמי מחזיק ידיים עם אנשים אחרים, או מתנשק (למרות שאני לא כזה מעוניין בכך בתקופה זו בחיי), אך אף פעם לא דימיינתי את עצמי בתוך סיטואציה אירוטית. 
אני כן יכול לחשוב ולדמיין דמויות אחרות במצבים אינטימיים (אני לא חושב על אנשים במציאות כך), אבל אני אף פעם לא בתמונה. 
אני לגמרי אוהב קומיקסים/סיפורים אירוטיים, אבל הם אף פעם לא גרמו לי לרצות לקיים יחסי מין.
 
בנוגע למה שכתבתי:
'כשהייתי בתחילת גיל ההתבגרות אמרתי לעצמי כי ככל הנראה מבנה המוח שלי שונה משל אנשים אחרים, וככל הנראה החלקים האחראיים על המשיכה המינית שלי כלפיי אנשים אחרים "לא עובדים".' 
כן, אני עדיין חושב כך. 
אני מאמין שמה ששונה אצלי הוא מבנה המוח שלי. 
אחד החוקרים החלוציים בנושא א-מיניות, אנתוני בוגארט, הוציא ספר בו הוא רשם שישנם מחקרים שמראים שאזורים האחראים במוח על משיכה מינית שונים מהאזורים האחראים על משיכה רומנטית. 
תקציר וביקורת על הספר שהוא הוציא-
מחקר לדוגמא שמאשש את מה שאמרתי לעיל-
 
אם כי, מה אנחנו באמת יודעים על המוח? 
בתור אדם שלומד באוניברסיטה במדעים מדוייקים, אני מתוודע יותר ויותר לחוסר הידע המשווע שיש לאנושות. לפעמים זה כל-כך מתסכל להבין עד כמה בנ"א עדיין לא יכולים לחשב כל מיני משוואות, או לתאר באופן אנליטי מערכות פיזיקליות.
אני נהיה כ"כ חסר תקווה ככל שאני מתקדם בלימודים.
(סליחה על הרגע של פורקן התסכול הפסימי שלי).
 
אתה מוזמן לשאול עוד שאלות. אני שמח להתחמק מלמידה כשאפשר.
ערוץ יוטיוב של א-מינית. (אנגלית)
15/09/14 20:34
107צפיות
 היא עוסקת בא-מיניות ומגדר. צפייה מהנה! 
º
ברוך הבא?
16/09/14 13:08
15צפיות
טוב, כבר אמרתי לך במפגש שאני מכיר את הסרטונים שלו/ה
24/09/14 02:33
8צפיות
אני באמת לא בקיא כל-כך באושיות של א-מיניים/ות ביו-טיוב.
פרט ל-swankivy אני מכיר אנשים רק מפרצופים.
סיכום שבועי
12/09/14 14:51
51צפיות
שישי טוב!
 
איך היה השבוע האחרון?
בבקשה סכמו עם שיר!
מנצל, בלי שיר
12/09/14 15:21
55צפיות
לא הייתי כאן בשבוע האחרון יען כי שהיתי בחו"ל. לא אוכל לסכם, רק אגיד שהיה נפלא..
חדשות וחדשים שנכנסו לכאן, ברוכים הבאים.
בין מחר ליום ראשון אפרסם הודעה לגבי המפגש בייערך ביום חמישי הבא ה- 18/9/2014 בערב. מי שנוסע למצעד בירושלים, קחו בחשבון שאולי לא תספיקו להגיע למפגש בזמן, תמרנו את הזמנים כאוות נפשכם.
נשתמע..
שלי
12/09/14 19:23
20צפיות
שבוע קשה בעבודה בגלל החגים המתקרבים, אמא שלי קצת עלתה במשקל לשמחתנו וחוץ מזה הכול טוב.
בזמן האחרון אני מחפש הרבה מוזיקה חדשה ומצאתי. (גם בזכות קוויני )
שבת שלום!
º
12/09/14 19:31
שלי
14/09/14 21:49
21צפיות
הרגתי בטעות שממית, וזה ממש ביאס אותי. אני מאד מחבבת שממיות.  
גם לי זה קרה לא מזמן
15/09/14 12:58
13צפיות
זה ממש ממש מבאס...
אם את שואלת את עצמך...
15/09/14 14:16
18צפיות
איך זה קרה? אז בטעות דרכתי עליה...
ככה זה קרה גם אצלך?
דומה
15/09/14 19:32
13צפיות
מעכתי אותה עם משהו כבד
º
לא נעים...
15/09/14 20:52
2צפיות
שאלון עמדות כלפי הקהילה הגאה
10/09/14 16:54
51צפיות
הי חברים, אני עורכת שאלון קצר בנושא הומואים
אנחנו זקוקים להרבה נבדקים מכל רמה דתית ומינית
נשמח אם תענו לקישור הבא
תודה רבה רבה!ויום נפלא לכולם
https://telaviv.eu.qualtrics.com/SE/?SID=SV_9taWlm...
קישור תקין סליחה ותודה
11/09/14 20:38
28צפיות
אהממ...
15/09/14 22:04
23צפיות
בנוגע לסעיף של המין....
בייחוד עבור הקהילה הגאה, לא רצוי היה לכתוב "מגדר"? או להוסיף עוד קטגוריה פרט לזכר נקבה?
לא כולם בדיוק cisgenders.....
תשובה
15/09/14 22:13
15צפיות
הי,תודה עצומה שענית!!!שאלנו בסוף השאלון כשנשאלים על הרמה הדתית והגיל
|*|נפתח פורום ייעוץ רוחני|*|
11/09/14 17:31
3צפיות
|@|לפעמים הרגשתם שאין תשובות לשאלות שלכם אצל הפסיכולוג או הרופא?

יש רגעים בהם צריך להניח לרגע בצד את הטכנולוגיה ולחזור לשורשים, לרוח.
לרגל השנה החדשה -  בואו להתייעץ, לשאול ולפרוק את כל שעל ליבכם בפורום ייעוץ רוחני.

מחכים לכם שם עם תשובות:  
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
חיפוס בין זוג
09/09/14 23:07
137צפיות
אנני רק לאחרונה שמעתי על המושג "א מיני" ואני חושבת שאולי אני שייכת. קשה לי עם כל הקטע המיני ובכל זאת אני מאוד מעוניינת בזוגיות. מה עושים, איך מוצאים גבר שלא מייד מחפשים רגושים מיניים? האם יש קבוצות כמו באתרי הקרויות? 
ברוכה הבאה ונעים להכיר
10/09/14 18:09
88צפיות
אז ככה,
קודם כל יש את לוח הכרויות של הפורום (תשלחי אי-מאייל למי שהשאיר הודעה קודם ומעניין אותך, ותשאירי הודעה משלך. אל תשכחי כתובת אי-מאייל).
2. יש את המפגשים של הפורום, כמו זה שמתארגן בשבוע הבא. את מוזמנת לבוא ולהכיר
3. וכמובן כמו שמכירים דרך אתרי הכרויות (okcupid, jdate וכו') ולציין בפרופיל שלך שאת מחפשת מישהו עם מיניות נמוכה. בדיוק היה לנו פה דיון מתי זה מנומס להגיד לדייט פוטנציאלי על הא-מיניות.
 
בהצלחה ותבואי לספר איך הולך
יש גם אתר היכרויות asexualistic
11/09/14 14:36
73צפיות
שזה אתר היכרויות בינלאומי לא-מיניים.
º
ברוכה הבאה לפורום
15/09/14 10:14
18צפיות
מצעד גאווה ירושלים 18/9/2014
08/09/14 17:13
44צפיות
מי חושב ללכת?
(אני לא בטוחה לגבי עצמי עדיין. חשבתי להתנדב להיות סדרנית שוב, אבל נראה)
מה נעשה עם המפגש?
לגביי המפגש
11/09/14 14:35
27צפיות
המצעד הרי יהיה בשעות הצהריים.
ככל הנראה אוכל להגיע למפגש ולמצעד, ולכן, ברגע שהמצעד יסתיים, אוכל לחזור מירושלים לת"א.
המצעד הוא עד 19:00 לפחות
11/09/14 17:32
17צפיות
וזה בהנחה שיעמדו בלוחות זמנים.
גם אם אתה ברכב פרטי, קשה לי להאמין שתספיק לחזור לת"א לפני 20:30...
הו לא, עכשיו אני לא יודע היכן כדאי לי להיות.....
15/09/14 20:40
11צפיות
מי ייצג את הקהילה הא-מינית אחרת?
לו"ז המצעד
11/09/14 17:35
20צפיות
 (חשבתי שצירפתי לו"ז להודעה המקורית)
 
17:00 התכנסות בגן הפעמון
18:00 תחילת צעידה במסלול רח' קרן היסוד, המלך ג'ורג', רח' אגרון
19:00 עצרת סיום בגן העצמאות
אירוע בפייסבוק
 
פורום ייעוץ רוחני

חדש בתפוז

פורום ייעוץ רוחני בואו לקבל תשובות לשאלות >>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה