לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:


פורום א-מיניים                                                                            English is folowed after Hebrewא-מיני (אסקסואל / Asexsual) הוא אדם שאינו חווה משיכה מינית. זהו חלק מזהותו של האדם.לא מדובר באדם שבחר לא לקיים יחסים כמו נזיר למשל, אלה בהעדר רצון לקיים אותם.

א-מיניות לא עוסקת בשאלה האם אדם מקיים או לא מקיים יחסים אלה בשאלה האם אדם חש צורך (משיכה) לקיים יחסים או לא. א-מיניות היא לא מקשה אחת ויש בה גיוון מבחינת המשיכה או חוסר המשיכה המינית של כל אחד/ת. יוצאים עם החברים, הם סופרים פעמים ש"היו" עם בחורות ואתם כבר רוצים להחליף נושא? 

כשהדייט מזמין אתכם לעלות אליו הביתה לקפה, אתם מקווים שהוא אכן מתכוון לקפה?

אתה בתול ולא מוצא סיבה טובה לשנות את זה? את בתולה ולא מבינה לאן כולן רצות?

קוראים לך פריג'ידרית, אבל בשבילך זאת מחמאה?

מקומכם איתנו.יש סוגים רבים של א-מיניים, המשותף הוא שכולנו חווים חוסר משיכה מינית או חוסר עניין בסקס.

חוסר בסקס, חוסר ניסיון מיני, העדר יחסים מיניים או בתולים – כל אלה אינם מושגים שמטרידים אותנו, ואנחנו לא מתייחסים אליהם כאל בעיה, אם כי הם יכולים לגרום לקשיים בזוגיות.

רובנו מעוניינים במערכת יחסים זוגית, ברומנטיקה ובאינטימיות אך ללא מיניות.

אם אתם כאלו, בואו ושתפו בפורום שלנו. כאן לא יבקרו את הנטייה הא-מינית שלכם ולא יגרמו לכם להרגיש שונים. הגיע הזמן שהנטייה הא-מינית תקבל את ההכרה שמגיעה לה ושאנחנו נמצא חברים שמבינים אותנו. גם סקרנים שרוצים לדעת עוד מוזמנים להישאר. שימו לב: הפורום נועד בעיקר לשיתוף ותמיכה של א-מיניים. אם אתם לא א-מיניים ומסתקרנים לדעת למה ואיך אנחנו כאלו, אתם מוזמנים לקרוא את השאלות הנפוצות ואם עדיין יש לכם שאלות, להעלות אותן בפורום. אם באתם להטיף לנו שאנחנו לא בסדר, מקומכם אינו פה. הפורום נמצא באשכול "תמיכה".


 


An asexual is someone who does not experience sexual attraction. Unlike celibacy, which people choose, asexuality is an intrinsic part of who we are. Asexuality does not make our lives any worse or any better, we just face a different set of challenges than most sexual people. There is considerable diversity among the asexual community; each asexual person experiences things .


like relationships, attraction, and arousal somewhat differently


 


(taken from AVEN)
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו תחילה מהי א-מיניות כאן בהמשך ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
המשך...
הודעה חדשה

שלום לכולם
25/04/15 23:48
7צפיות
רוצה לברך אותכם ולהגיד תודה רבה לפורום הנפלא שגרם לי להרגיש שייכת ולא מישהי מוזרה, אודות למה שקראתי הרגשתי שיש לי זכות להיות מי שאני ,להרגיש מה שאני רוצה בלי שיסתכלו עלי מוזר או יכפו עלי דברים..אשמח לדעת גם איפה לוח ההכרויות ,לא מצאתי.
לילה טוב לכולם����
ברוכה הבאה
26/04/15 01:59
2צפיות
לוח הכרויות נמצא בסרגל "כלים ומידע" (משמאל ל-"פורום") --> "לוחות"
 
 
(איך אפשר להציע עוגה בלי תה\קפה בצד? )
º
ברוכה הבאה
26/04/15 02:56
החיפוש שלא נגמר
25/04/15 14:58
28צפיות
אינני א-מינית. אני יודעת את זה כי כשאני לבד, לפעמים, אני חופשי עושה ביד.
אבל יש לי בעיה לקשר בין חשק מיני לבן/בת זוג. כלומר, אם אני קרובה למישהו,
מתנשקים, קצת נוגעים, אין לי צורך להמשיך. בעוד הגבר רוצה להתקדם, אני עוצרת.
פעמיים בחיי נעזבתי על ידי זכרים שהבינו שאינני רוצה סקס/התגפפות שכוללת מגע מיני,
למרות שהקשר התחיל טוב (חוץ מזה).
קצת מיואשת אני פונה לחפש באוכלוסיה הא-מינית. למרות שזה אבסורד.
הרי אני מחפשת את הבחור שיעשה את ההקרבה וירצה בקשר עמי -למרות- שהוא לא מקבל מענה לצרכיו הפיזיים,
ולא בגלל שפשוט אין לו צרכים פיזים.
אני גם מחפשת במין הנשי. אולי שם אמצא. באשר לנקבות, אני דווקא כן מוכנה להתנסות מינית.
אולי כי אני תופסת את זה כפחות מסוכן (אי אפשר להיכנס להיריון, לבת יש סממנים נפשיים דומים לשלי).
חגגתי 31 לפני פחות משבוע. נדמה כאילו לנצח אחגוג לבד. 
זה מבאס. :)
 
 
לפני שאת קובעת דברים וסוגרת את הקופסא, שימי לב:
25/04/15 18:09
16צפיות
את קצת מבלבלת בין הרבה מונחים בסיסיים ורצוי לעשות הפרדה כדי לא לקבל רושם מוטעה.
להיות א-מיני אין פירושו להיות חסר מין או חסר חשק מיני, כלומר בא-מיניות לא מדובר על חשק מיני, אלא מדובר על משיכה מינית ויש להפריד בין השניים. 
א-מיניות היא כשלא חווים משיכה מינית כלפי אחרים בדרך כלל. לאהוב אחרים וזוגיות עימם אפשרי בהחלט. למרבית הא-מיניים יש חשק מיני ורובם/ן אכן מענג את עצמו. 
 
זה שאת בעלת חשק מיני ומפנה אותו כלפי עצמך (אוננות), לא סותר את העבודה שאת נמצאת על הסקאלה הא-מינית ואין בכך פסול, כמובן.
מה שאת מתארת כאן מתאים להגדרות של א-מיניות כי להיות א-מיני זה גם לגעת ולהתנשק, אבל לא לעשות אוטומטית את הקישור בין החשק המיני ובן או בת הזוג, בדיוק כפי שכתבת. אנחנו לא הולכים להגדיר אותך וגם לא לאבחן חלילה, אלא רק את תוכלי לדעת אם ההגדרות של א-מיניות מתאימות לך ואם את מזדהה איתן. זו אפשרות כי כתבת דברים שאנחנו מכירים היטב כאן. 
 
אז לפני שאת חורצת את דינך לעד, תשקלי את האפשרות לקרוא על א-מיניות קצת יותר על מנת שתוכלי לקבל פרספקטיבה אישית ואולי תגלי שאת לא חייבת לחגוג לבד לנצח, אלא בהחלט תוכלי למצוא לך בן זוג (אם את הטרו) או בת זוג א-מיניים שיתאימו לך בול. 
יש כאן הרבה שמרגישים כמוך ורוצים אהבה שלא כוללת מין הדדי, אלא חיבה ורומנטיקה בין השניים. כן, גם גברים, מה את יודעת..יש גברים שממש ממש רוצים את אותה זוגיות כמו שאת מתארת, ללא פיזיות יתרה. 
 
בכל מקרה, תוכלי לחפש זוגיות כזאת גם בלוח ההיכרויות שלנו וגם בכלל, להשתתף בדיוני הפורום ולראות לאן נושבת כאן הרוח.
ואם את צריכה עזרה, אנחנו כאן תמיד ונשמח לעזור בכל שאלה והבהרה. 
 
  
תודה על התשובה המעמיקה
25/04/15 19:44
11צפיות
לוח היכרויות אמרת?...
אגב, הנה שיר ששרתי.
25/04/15 22:32
6צפיות

אם כבר היכרויות, הנה לינק לאיך שאני שרה, אם זה מעניין מישהו.
שיר קצבי ששרתי על הרצון להיות יותר מידידים... זה קאבר בעיבוד מחודש. 
https://www.youtube.com/watch?v=p1ouIrw2VKk
 
סקר חדש!
24/04/15 12:46
35צפיות
האם אתם משויכים למגדר שלכם/ן ועד כמה?
את הסקר כתבה  p019, תודה רבה. לסקר, כנסו לקישור כאן:
 
 
נראה לי שהתלבלבתי קצת
25/04/15 04:32
10צפיות
מה אומר 1 ומה אומר 2? XD
ניסיון להסבר:
25/04/15 07:47
12צפיות
הראשון אומר שאין לך זיקה למכלול התכונות החברתיות המתקשרות עם המין הביולוגי שלך כאישה. כלומר, את לא מרגישה "נשית" על פי מכלול הסטריאוטיפים הנהוגים לכלול את המין הביולוגי שלך כאישה בחברה (כמו: עדינה, חלשה, ביישנית וכו').
 
השני אומר שיש לך קצת מהתכונות החברתיות המתקשרות עם המין הביולוגי שלך כאישה, כלומר קצת "נשית" על פי הסטריאוטיפים הנהוגים בחברה. 
 
זה בערך..
º
אה... אז אני חושבת שבחרתי נכון
25/04/15 10:36
º
שבת שלום חברים תהנו!
24/04/15 14:55
19צפיות
תודה, גם לך
24/04/15 15:48
14צפיות
מה חדש בעינייני המלונאות?
היי (:
21/04/15 00:21
77צפיות
(מקווה שזה בסדר לפתוח שרשור כזה..)
היי, אני חדש פה, אני מניח. אני בכיתה י"ב, דתי ו... א-מיני. מאז שהייתי ממש צעיר הרגשתי משהו שונה, ובהתחלה חשבתי שאני הומו, והגדרתי את עצמי ככה כמה שנים. אבל אחרי כמה זמן הבנתי שאני לא ממש עונה להגדרה, וחיפשתי משהו אחר. ניסיתי פאנסקסואל, גם זה לא התאים כל כך. מאז אני מעדיף לא להתעסק כל כך בהגדרות, אבל בגדול אני מזדהה על הספקטרום הא-מיני לצד משיכה בירומנטית (וחיצונית/אסתטית). כיף לראות שיש פורום שמאגד את הא-מיניים הישראליים, כי למרות שאני שותף בקהילה הגאה (הצעירה לפחות) לא יצא לי כ"כ להכיר א-מיניים ישראליים במציאות (וגם לא וירטואלית למען האמת). אז... כיף שאני לא לבד! (: יהיה נחמד להכיר אתכם!
º
ברוך הבא
21/04/15 02:43
13צפיות
ברוך הבא
21/04/15 06:44
39צפיות
אתה לא לבד כמובן ואכן, הפורום מאגד את הא-מיניים בישראל ופעיל בכל הרמות. 
טוב שבחנת את רמת ההזדהות שלך בספקטרום הא-מיני, תמיד טוב לראות דברים נוספים ולבדוק מה אנחנו אוהבים ועם מה אנחנו מרגישים הכי טוב עם עצמנו בעניין.
 
ישנו פורום א-מיניים באיגי שמיועד לנוער, אבל לא תמיד דברים שנכתבים שם הם מדוייקים מספיק, בייחוד כשמדובר בשכבת גיל צעירה שמחפשת הגדרות ותמיכה מסויימים. נתון לשיקולך.
בכל מקרה, אנחנו נמצאים כאן, תמיד מוכנים לעזור ולענות על שאלות, ישנם דיונים כאן בפורום, ישנם חומרי קריאה, קישורים ועוד. מדי פעם אנחנו גם עורכים מפגשים באווירה נעימה ולא מחייבת שאליהם אתה מוזמן, אין אצלנו הבדלים בין הגילים, כך שתוכל להרגיש נוח.
היה מפגש לפני כשבועיים ויהיו עוד מפגשים עליהם נכריז מבעוד מועד. 
ושוב, אתה מוזמן להישאר בפורום, לשאול, לתהות, לשתף ולהשתתף, ברוך הבא 
º
ברוך הבא
21/04/15 14:02
12צפיות
את המבחן הראשון עברת בהצלחה ברוך הבא
24/04/15 10:30
16צפיות
טוב, על המבחן אני צוחקת, אבל תמיד נחמד כשאנשים כבר שולטים באוצר המילים
עברת דרך AVEN עד שהגעת אלינו?
מה עם החברים שלך? יצא לך לדבר איתם קצת על הנושא?
 
 
 
סיכום שבועי
17/04/15 13:26
56צפיות
איך עבר השבוע האחרון?
מה התרחש? או שלא?
ושיר!
שלי
19/04/15 01:21
41צפיות
שבוע קשה, כל השבת ישנתי.
 
 
 
שבוע טוב
שירים מהממים
19/04/15 21:37
17צפיות
ושינה זה דבר מופלא!!!
תודה
20/04/15 03:17
19צפיות
ואכן שינה זה דבר מופלא.
חג שמח
24/04/15 01:13
16צפיות
אז חג שמח לכולם, מקווה שחגגתם כמו שצריך, גם עם הקור האביבי הזה.
 
אתמול הייתי אצל חברה ממש טובה שלי ודיברנו על כל מני נושאים, בין היתר על זוגיות ודייטים ואמרתי לה שאני א-מינית. עכשיו אמרתי בעבר לשתי חברות שלי, אבל התגובה שלהן... היה את ה "אם עוד לא היה לך חבר, איך את יודעת?" ואפילו אם הן קיבלו את מה שאמרתי, אף פעם לא ניסו להתעמק בזה או לנסות להבין וזה די אכזב אותי. אז החברה שהייתי אצלה אתמול שאלה אותי כל מני שאלות, כדי לנסות להבין ואני ניסיתי להסביר (לא הסברתי כ"כ טוב, זה קשה לתאר תחושות ולמצוא שפה משופת שהיא גם תבין) ושאלתי אותה איך זה אצלה ולפי זה ניסיתי להנגיד לה ולהגיד לה איך זה אצלי. אם היא הבינה עד הסוף או לא, היא קיבלה את זה וכשאמרתי שהצטרפתי לפורום וזה נחמד לשמוע שאנשים אחרים עברו/עוברים את מה שאני עוברת, היא אמרה "כן, כי זה אומר לך שאת נורמלית ואין שום דבר לא בסדר אצלך" או כשאמרתי שאני לא יודעת מתי אחליט להגיד להורים שלי, כי אני לא סגורה על עצמי עדיין ואין לי בהכרח תשובות, היא אמרה "זה בסדר גם שאין לך תשובות ולפחות את מבררת את זה עם עצמך" ובכלל זאת הייתה חוויה מאוד חיובית עבורי וזה עשה לי הרגשה טובה.
 
שבוע הבא אני מתחילה קליניקה עם מטופל/ת בקורס עיסוי (אבחון אורתופדי) שאני עושה וזה נורא מלחיץ אותי. תמיד יש לי את הפחד שאני לא אהיה טובה מספיק, שלא אזכור שום דבר, שמישהו יבוא מולי עם בעיה ואני לא אדע איך לעזור לו. ממש אין לי ביטחון עצמי מקצועי. יהיה מעניין.
חברים טובים שמקשיבים זה הכי מהמם
24/04/15 10:23
5צפיות
בהצלחה עם המטופלת. זה עדיין הכשרה או שזה כבר "על אמת"?
בהחלט טוב שיש חברים/ות
24/04/15 13:52
8צפיות
ואגב, לא חייבים לרוץ לספר להורים בייחוד אם לא מרגישים עדיין בטוחים ושולטים בנושא מספיק כדי להסביר להם. הרבה כאן לא סיפרו למשפחה ולא רק בגלל חוסר ידע בנושא, אלא גם משיקולי נוחות ודינמיקה משפחתית. כשתרגישי נוח מספיק, ספרי למשפחה, הכל תלוי בך כמובן, אף אחד לא אומר לך מה לעשות. 
 
תמיד טוב לעבור חוויה חיובית ולהרגיש שמישהו יכול להבין את מה שעובר עלינו, בייחוד כשהנושא לא נפוץ וידוע לכל עדיין. נקווה שיהיו עוד חוויות חיוביות בעניין. 
 
בהצלחה עם הקליניקה 
 
סטודנט צריך עזרה במילוי שאלון בנושא יין, חשוב קהל מגוון
16/04/15 11:15
40צפיות
השאלון קצרצר 
תודה מראש
אוקי, אבל למה השאלון
16/04/15 11:33
50צפיות
מנוסח בלשון זכר בלבד?
º
אומרים לך - "מטעמי נוחות בלבד"
16/04/15 12:09
14צפיות
מטעמי נוחות של מי? לשון זכר זה פאסה.
16/04/15 12:18
23צפיות

 
"מטעמי נוחות"
16/04/15 12:25
37צפיות
נוח למי? 
למה אי אפשר ברבים או בלשון נקבה, זה לא נוח? 
פטריארכיה לשונית 
º
עצומה: לבטל מגדר בשפה!!!!
16/04/15 12:26
9צפיות
º
תנסחי, נחתום
16/04/15 12:30
4צפיות
יאפ. אם הייתי עדיין בארץ. אבל אנוכי לא.
16/04/15 12:32
16צפיות
ובאנגלית אין כמעט מגדר. כיףףףףף!
מה קשור לאיפה את?
16/04/15 12:41
19צפיות
לנסח אפשר מכל מקום 
אני? לנסח???
16/04/15 12:43
19צפיות
הציונים הכי נמוכים שהיו לי תמיד היו קשורים למקצועות השפה העברית.
ציונים זה לא תרוץ!
16/04/15 13:18
22צפיות
ואת כותבת בעברית   
אז קדימה!
רק בעברית? מה עם רוסית, גרמנית, צרפתית, ספרדית, ערבית...?
17/04/15 04:01
19צפיות
למה לקפח?
לפעמים נראה כאילו אנגלית היא חזות הכול, ומה שקיים בה הוא "טבעי" או "נורמלי" והעברית חריגה, אבל למעשה מגדר (או מין) דקדוקי הוא תופעה רווחת מאוד בשלל שפות, בין היתר לא מעט שפות אירופאיות (כי גם בלטינית ובשפות שצמחו ממנה יש מין דקדוקי). למעשה גם באנגלית עתיקה היה פעם, אבל היא איבדה זאת (למעט שרידים פה ושם).
 
אגב, בפרסית אין מין דקדוקי, רוצים לעבור לחיות באיראן? שמעתי שהם מאוד סובלניים ופמיניסטיים...
 
נ.ב.
במקרה התגלגלתי לכאן בעקבות קישור מפורום אחר (ולא יכולתי להתאפק, בכל זאת נושא שקרוב ללבי... ).
רובנו יודעים עברית כשפה ראשונה
17/04/15 07:09
23צפיות
והפרספקטיבה שלנו בהתאם, גם לגבי אנגלית שאנחנו מוקפים בה, בעיקר מהמדיה והרשת. אבל את צודקת לגבי עניין המגדר הדקדוקי בשפות האירופאיות. 
וברוכה הבאה, את מוזמנת להתגלגל לכאן תמיד. לא בטוח שנדבר על שפה ומגדר כל הזמן, אבל מה שכן, תמיד מעניין כאן בפורום 
שאלה:
12/04/15 09:53
191צפיות
האם אתם מרגישים לפעמים במידה מסויימת נעלים על אנשים מיניים?
(אולי זו שאלה לא יפה לשאול כי זה קצת מתנשא אבל לפעמים מותר להרגיש כך )
 
אני חייב לומר שלפעמים אני מרגיש נעלה על מיניים כי אין לי את הבעיות שיש להם ואת התיסכולים שלהם (ויש להם המון)
 
אולי ההגדרה היא לא "נעלה" אלא פשוט "עדיף בשבילי להיות ככה".
לצערי כן
12/04/15 11:06
107צפיות
וזה לא בכוונה או מתחושת התנשאות.

פשוט, כשבן אדם מנמיך את עצמו לרמת חיה (כי אינו מוכן לשלוט ביצריו למרות שיש לו את היכולת והפוטנציאל בשל היותו יצור בעל בחירה חופשית), וכתוצאה מכך פוגע בעצמו/ באחרים, הרי ששאר האנשים באוטומת "נעלים" ממנו. זה לא שהם הנעלים. הוא זה שהנמיך את עצמו. ואחת קבוצות האנשים שנשארות "מעליו" יהיו מן הסתם הא-מיניים.
 
אז, אם אנחנו חיים בתרבות אונס למשל, שהיא כולה הילול "המין ולא משנה מי נדרס בדרך" נותנת אישור חברתי למיניים לרדת לרמת חיה, אז אני לא יכולה שלא להרגיש שהם "הנחיתו" את עצמם לעומת אלו שלא.
 
עוד דוגמא:
אם בן אדם אומר לי שבחר את הפרטנטר לחיים שלו בגלל ביצועי מיטה (כי זה הכי חשוב לו בחיים), אני לא יכולה שלא להרגיש כמה הבן אדם פטאתי ועלוב שבחר בשיקול חסר הגיון, ילדותי ולא רציני שדי מבטיח שהזוגיות הזו לא תשרוד לאורך זמן.
 
 
 
 
 
מבין לגמרי ומסכים עם כל מילה
12/04/15 12:08
58צפיות
בואו נודה באמת. מין זה יצר חייתי וכבני אדם אנחנו צריכים ללמוד לשלוט בו ואם אנחנו לא שולטים בו (מעבר לעובדה שאנחנו גורמים סבל) אנחנו פחות בני אדם..
לא נעלה
12/04/15 21:28
55צפיות
אני לא מרגיש נעלה על אף אדם אחר. אני לא חושב שמתוך היותי א-מיני אני יותר או פחות, מאדם שהוא מיני. אני מסכים עם כך שכל יצר ותשוקה שקיימת באדם צריכה להיות במידה מתאימה, באופן בו אותו אדם לא יגרום נזק וסבל לעצמו, ולא יגרום סבל לסובבים אותו. אני חושב שמה שהופך אותנו לבני אדם זה האהבה, החמלה, הקבלה וחוסר השיפוט שלנו כלפי האחר, מתוך הבנה שכל אחד מאיתנו קיבל חיים אחרים, ובהם חוויות ושיעורים אחרים. הבנה גם שבאותה המידה שזה קורה לאחר זה יכל להיות גם אנחנו, עם נסיבות חיים שונות. 
אני מרגיש מבורך עם היותי א-מיני, אבל מצד שני אני מרגיש מבורך עם כל דבר שקיים בחיי מתוך קבלה השלמה שלמות. מתוך ראייה של הטוב בקיים. 
אבל זה לא בהשוואה לאחרים, אני לא מנמיך את האחר כדי להרגיש יותר גבוה, את זה האגו מנסה לעשות. כל אחד וחייו ודרכו.
 
º
תשובה יפה
14/04/15 08:33
16צפיות
אבל מה בנוגע ל...
12/04/15 22:24
40צפיות
מיניים ששולטים ביצר?
או כאלה שנמשכים לאחרים, אבל מספיק רגישים ואכפתיים כדי לא לפגוע בהם?
עם אלה אין לי שום בעיה
13/04/15 09:40
30צפיות
אני לא כתבתי שכל מי שיש לו יצר מיני חזק לא מצליח לשלוט בו אלא רק מי שלא שולט בו או לא רוצה בכלל לשלוט בו הוא לא בסדר.
 
ואני מסכים עם k500, אולי נכון יהיה יותר להגיד שבשבילי יותר טוב להיות א-מיני. אני לא נעלה יותר.
לפני שאנחנו כותבים את תורת הגזע 2
13/04/15 09:08
76צפיות
לובשים ברדסים לבנים עם חורים לעיניים ומחזיקים לפידים בוערים, רצוי שניקח דברים קצת בפרופורציות.
זה נכון שאנחנו חיים בחברה היפר מינית שיש בה תרבות אונס מילולית ופיזית ושמין הפך למוצר צריכה שיש לו גם השלכות שליליות כמו זנות, עבדוּת מינית, כפייה ועוד חוליים רבים. אבל, כמו שנאמר כאן, לא כל מי שמיני הוא בעל יצר חייתי ולא כל מגע מיני הוא בהכרח אונס (וראוי לקרוא את אנדריאה דבורקין בעניין הזה, שכתבה על עניין המשגל והתפישה המינית ככוחנית, בעיקר ההטרו).
 
אישית, אני לא יודע אם אני באמת מרגיש נעלה או שאחרים פחותים, אבל ההרגשה היא בהחלט שמי שהמיניות אצלו- ומה לעשות שהרוב הזה הוא גברי- היא העניין המרכזי ושכל תפישת העולם שלהם מתחילה באיך היא נראית ("איך היא, שווה?" / "נראית טוב?"), ממשיכה במה לעשות וקובעת את טיב היחסים בהמשך, כל אלה בטח לא ראויים בעיניי להערכה מיוחדת או גבוהה יותר מאחרים שהם גם מיניים אבל לא מתנהגים באופן כזה. כמו שלא כל הנוסעים בכל מטוס שטס צועקים שהם רוצים שוקולד. יש כמה כאלה, אבל היתר מתנהגים סביר לשמחתינו. 
º
רק אלו שרוצים שוקולד עם צימוקים מותר לצעוק!
13/04/15 11:45
17צפיות
º
ומה לגבי אלה שרוצים שוקולד לבן?
13/04/15 13:34
13צפיות
º
רק מקופלת לבנה. כל השאר וואחס XD
13/04/15 13:53
9צפיות
לפעמים, אבל לרוב כתגובה להתנשאות של מיניים כלפינו
13/04/15 11:00
43צפיות
במילים אחרות - אני חושבת שלפחות אצלי ההתנשאות מגיעה כמנגנון הגנה.
 
כי אם נסכם את הדברים שנאמור כודם - רוב מוחלט של המיניים לא נישלט ע"י הייצר המיני.
בדיוק כפי שאני לא נישלטת ע"י אהבתי לאוכל. וכן, אוכל הרבה פעמים זה ייצר דומה לייצר של המשיכה המינית.
 
מיתוך שיחות שהיו לי עם אנורקסים אני יכולה להגיד לכם שחלק מאנורקסיה בהלחלט מתייחסת לאהבה לאוכל כייצר נמוך ומגעיל.
 
כך שלחשוב שא-מיניות נעלה על מיניות = ללחשוב שאנורקסיה נעלה על, טוב, כל שאר האנשים (כי לא המציאו לזה מילה).
 
אני בתוחה שחלקכם מתעצבנים על זה שאני משווה א-מיניות לאנורקסיה. וכיוון שאני מקירה אנשים קרובים אלי שהם אנורקסים תעמינו לי שאני לא לוקחת את הבעיה הזו בקלות בכלל. אבל בייחס ליצר - זו דוגמה טובה.
 
ביחס לכמעט כל דבר אחר - זו לא.
בעיקר כיוון שא-מיניות לא מסכנת חיים (אולי רק את ההמשחיות הגנטית שלנו) ולכן, אינה, בשום צורה או אופן, מחלה.
הפוך, כאדם מיני אני אכול קנאה... אבל צריך ללמוד לקבל את עצמי
22/04/15 13:10
16צפיות

 
לא [שיקוי]
23/04/15 18:38
16צפיות
(קפצתי לבקר )
 
לפעמים אני מרגישה זרות. אבל לא התנשאות או נחיתות.
º
אוי, ערבבתי שני דברים
23/04/15 18:40
7צפיות
ערבבת שני דברים...
23/04/15 19:53
9צפיות
אפשר להגיד שהכנת שיקוי :P...
שרשור שלונות
11/04/15 15:17
98צפיות
ואני מתחילה
המנהל - אני מתלוננת על המכשפה
11/04/15 15:18
92צפיות
היא מתנהגת לא יפה ללקוחו VIP!!!
º
מה קרה?
11/04/15 16:27
24צפיות
º
אני הייתי הלקוחה *סניף סניף*
11/04/15 17:33
28צפיות
º
אוקי ומה עשתה ?
11/04/15 19:33
17צפיות
º
קראתי לה "לקוחה מעצבנת"
12/04/15 11:46
13צפיות
º
קוויני עצבנה אותך? הכיצד?
12/04/15 11:50
11צפיות
כי ניסיתי להתחבר אל המחשב שלה מרחוק
12/04/15 11:59
25צפיות
כשהיא מתארת לי שהיא לא מוצאת משהו, אבל לא שולחת לי את הפרטים של המחשב על מנת שאתחבר ואחפש בעצמי וממשיכה לתאר לי שהיא לא מוצאת משהו!!!!!!
XDDDDDDDDDDDDDD
º
ומזה התעצבנת?
12/04/15 12:05
4צפיות
º
כן!!!!!!!
12/04/15 12:07
4צפיות
גם לאוסטרלים את מתייחסת ככה?
12/04/15 12:15
25צפיות
או שרק קוויני זוכה ליחס "מיוחד" ממך? 
באוסטרליה המנהל שלי הוא הרבה יותר גדול וחזק ממני... >.<
12/04/15 12:18
19צפיות
אז כדאי להיות נחמד ללקוחות...
ובלי מנהל גדול וחזק
12/04/15 12:46
19צפיות
לא כדאי להיות נחמד ללקוחות א-מיניים בישראל (סתם עולה לי שם בראש, קוויני למשל..)? 
 
ואם כבר, אז בניסוי של ה- fMRI, את הראשונה בתור, מי יודע מה יגלו.. 
צ'מע, איומים תמיד עובדים על אנשים ,לא? XD
12/04/15 12:52
15צפיות
וכן. אני התנדבתי עוד מלפני שנים לניסוי. אני יודעת מה יגלו, אבל אשמור בסוד לא להרוס את ההפתעה
ממש דון קורליאונה
12/04/15 13:05
13צפיות
וכשתוצאות הניסוי יתפרסמו, נכתוב עלייך מאמר 
 
 
 
אין בעיה. כל עוד זה תחת שם בדוי "המכשפה"
12/04/15 13:15
11צפיות

 
כן, אבל..
12/04/15 13:36
13צפיות
אז יחשבו שא-מיניות קשורה לימי הביניים ולציד מכשפות, בדיוק ההיפך ממה שאנחנו צריכים..
אולי נחליף את זה למשהו יותר עדכני כמו "האוסטרלית" נניח, או "החלוצה הא-מינית הראשונה"? 
º
אבל... אבל... זה לא כינויים מגניבים בכלל
12/04/15 14:24
4צפיות
זה מדעי המוח, לא אנימציה יפנית..
12/04/15 15:07
15צפיות
או שאת רוצה לשלב: מאמר שכתוב בצורת אנימציה יפנית עם גיבורת-על מכשפית. 
º
oh, now u r talking!!!
13/04/15 00:45
2צפיות
º
13/04/15 06:38
מכשפה זה השם הבדוי???
12/04/15 22:35
11צפיות
הייתי בטוחה שזה מה שרשום לך בתעודת הזהות!
º
חחחח
13/04/15 00:43
אני מתלוננת על וירוס גרון שחטפתי
11/04/15 19:09
25צפיות
שלא מאפשר לי להנות כמו שצריך ממזג אוויר הסגרירי
מרגישה כרגע ככה:
צר לי לשמוע
11/04/15 19:35
23צפיות
וירוס בגרון זה כל כך מעצבן..אבל מצד שני לא צריך ללכת לעבודה 
מה הפואנטה בוירוס בגרון ביום שבת?
11/04/15 23:15
17צפיות
אני בעד התלונה של חצילונית!
º
גם אני
12/04/15 11:09
אני רוצה להתלונן על קוויני!!!
12/04/15 11:08
29צפיות
היא היתה לקוחה לא ממושמעת ולא עשתה מיד מה שאמרתי לה!!!
אפשר לקבל תקציר
12/04/15 11:38
20צפיות
של השתלשלות העניינים, או שנמשיך ככה כל השבוע? 
º
אויש. הגבתי במקום הלא נכון...
12/04/15 11:44
6צפיות
בטח שעשתה!!!
12/04/15 22:37
20צפיות
חוצמזה - שקוויני מלכה!  
º
13/04/15 11:47
סיכום שבועי
10/04/15 13:09
51צפיות
פסח מצה מרור חופש שינה טיולים שיר ומה עוד?
שלי
10/04/15 17:36
38צפיות
שבוע טוב בסך הכול. לאמא שלי סוף סוף חזר התאבון שזה נפלא.
 
(שני שירים שכנראה לא יעוררו בנו הזדהות )
 
 
 
ועוד אחד
 
באמת שלא עורר הזדהות
10/04/15 18:00
29צפיות
הנה עוד אחד כזה.
 
חדשות נפלאות על אמא שלך. ומה שבאמת פלאי זה שזה קרה עם אוכל של פסח!
º
חח כן נכון, באמת פילאי
10/04/15 18:37
3צפיות
אוסיף רק עוד שיר אחד
11/04/15 17:35
10צפיות
 
שיהיה שבוע מקסים
12/04/15 11:42
23צפיות
ראיון-בית-קפה:
פגשתי את הבחורים בבית הקפה. שני ישראלים. דיברנו. היה נחמד. משפת הגוף שלהם די הבנתי שהם מאוד בספק.
הם חיפשו מישהו לשלושה-ארבעה חודשים ומה שהיו צריכים לא היה לי ממש ניסיון. ההגיון שלי אמר שאין סיבה לקחת אותי לתפקיד כזה. למרות הפוטנציאל.
ואכן צדקתי. אחרי יומיים הבחור התקשר ואמר ששניהם הסכימו שהיה כיף איתי והתרשמו לחיוב ממני. הוא גם אמר שמאוד אהבו את הכנות שלי ושלא בילפתי דברים אלא הודתי שמה שלא ידעתי - לא ידעתי ומה שכן - אז כן (באמת תודה, תגידו את זה לרוב המראיינים שאוהבים לשמוע המצאות ואח"כ מבזבזים את הזמן במריטת שיערות למה הבן אדם לא עושה עבודה שטען שהוא יודע).
הוא אמר שהם כן רוצים שאעבוד אצלם ולכן הם ינסו לתפור לי משהו. ובשביל זה צריכים אישור של המנכ"ל שיגיע רק שבוע הבא. בכל מקרה הוא אמר לי לא להמנע מלנסות הצעות אחרות (כי הוא לא רוצה להתחייב).
אין לי מושג אם היה רציני או לא. אבל זה לא משנה. אני ממשיכה ללמוד לראיונות למקומות אחרים. אני מקווה שעד שבוע הבא אסיים את הדברים העיקריים ואוכל לשלוח את הקו"ח לחברה המגניבה שמלכחילה למדתי בשבילם.
 
עבודה:
התקשר אלי אחד מאנשי הצוות בדרגה גבוהה (הוא לפעמים מחליף את הבוס כשהוא לא נגיש). ואמר לי: "מזל טוב! סיימת את ה-probation!"
אמרתי לו שהוא מקדים בחמישה ימים XD (הייתי על תנאי בשישה חודשים הראשונים) וכמובן תודה על האיחולים (כבר מתחילה לחשוד שהולך להיות יותר קשה בעבודה עכשיו, חחח).
הוא סיפר שהם כולם ישבו ודנו עלי, ופה אחד הסכימו שעשיתי עבודה והתקדמתי ממש יפה בחצי שנה הזו ופה אחד מסכימים שאין סיבה שלא אמשיך.
 
לצערי, אני יודעת שמאחורי הקלעים המקום נמצא בבעיה כלכלית. הרבה לקוחות מכניסי כסף עזבו. אחראית השכר כבר אמרה לי שהמנכ"ל ישמח אם אנשים יעזבו (בעיקר ברמה נמוכה כמו שלי). וזה ייקל כלכלית. אני חושדת שהוא נמנע מלפטר אותי כי לא נעים לו
אז דווקא אשמח למצוא עכשיו עבודה אחרת. סה"כ הוא היה נחמד שלקח אותי בלי שום ניסיון והימר עלי. אבל ממילא אני לא אוהבת את התפקיד, והעזיבה תשרת את כל הצדדים.
אז יאללא! שיקבלו אותי כבר לעבודה שאני רוצה!!!!! אוף.
 
משהו מצחיק שעכשיו ראיתי:
רק להחליף לדגל ישראל וזה מתאים בול
 
 
הסרטון
12/04/15 11:49
20צפיות
בול אנחנו 
º
תכלס איטלקים זה ישראלים עם קצת יותר סטייל
12/04/15 12:02
3צפיות
והנה הסרטון בגרסה המלאה:
12/04/15 15:17
15צפיות
º
12/04/15 22:34
אוף - שיתנו לי להיות איטלקית
12/04/15 22:29
14צפיות
עדיף על כלום...
 
ומזל טוב על העבודה הישנה, בעסה על החדשה.
ספר המאמרים הא-מיני קווירי הראשון!
הודעה זו מכילה תמונות
09/04/15 14:26
88צפיות
מה שאתם/ן רואים בתמונות זה ספר שהזמנתי מחו"ל ועלה לא מעט, אבל בהחלט שווה. ולמה אני מתלהב ממנו? כי הספר מיועד לכל המתעניינים בנושא ורוצים להרחיב את הדעת בנושא הא-מיני למן ההגדרות הראשונות ומה שנכתב על א-מיניות בשנים האחרונות ועד לנושאים שנוגעים לכולנו. מטרת הספר היא להרחיב את הידע והשיח הא-מיני בהקשר הפמיניסטי קווירי באופן שיוכל לאתגר את המחשבה על מין ומיניות אצל אנשים באופן כללי. 

זה אולי נשמע קצת רחוק ושולי אבל זה לא. הספר מורכב ממאמרים בנושאים הנוגעים לכולנו כאן, לחיי היום יום, לתפישת המיניות, הא-מיניות, כיצד חקר המיניות התעלם מא-מיניות ולמה, דברים שאנחנו מכירים, חשים ותוהים לגבי א-מיניות, הזהות, הסביבה, החברה שלנו ועוד תחומים נוספים ורבים. 
 
בתמונה הראשונה זו הכריכה של הספר. בתמונה השנייה זו תחילת תוכן העניינים של הספר. הספר עצמו מורכב מלמעלה מ-370 עמודים ומכיל גם מראי מקום רבים, הערות ועוד. 
כריכת הספר
תוכן עניינים
º
כיף! הודעה משמחת.
09/04/15 14:41
13צפיות
נכון שתקרא ואז תסכם עבורנו במילים פשוטות?
09/04/15 16:20
27צפיות
נגיד, כל פעם פרק אחד?
ואז במפגש נוכל לעשות מיני-דיון...
09/04/15 17:34
21צפיות
קראתי בינתיים מאמר אחד. נראה לי שהוא יספק חומר לכמה דיונים, אז אם רוצים, אוכל להעלות כמה דברים לדיון.
אגב, אני לא קורא את הספר כמו ספר קריאה להנאתי, זאת קריאה אחרת, לוקחת קצת זמן ומחשבה, אבל מעניינת. אל תצפו שכל שבוע אסיים לקרוא מאמר אחר, כי זה לא יקרה כל כך מהר..  
 
יופי!
09/04/15 17:17
21צפיות
ועכשיו כל מי שיגיד שאנחנו לא קיימים, נשלח אותו לקרוא את הספר.
ואם הוא עדיין לא יבין - אז נזרוק עליו את הספר!!!  
º
בהחלט
09/04/15 17:40
3צפיות
º
אני רוצה את המעמר על הfMRI !!!
09/04/15 17:23
14צפיות
ידעתי!
09/04/15 17:38
23צפיות
אולי את תקראי אותו בשביל כולנו ונדון גם עליו?  
OK, עשיתי חיפוש קטן והתוצעות מעכזבות
09/04/15 17:43
37צפיות
הפרק על fMRI לא מדבר על ניסויים שבוצעו אלה על מה אפשר לעשות ומה הבעיות השונות שיש להתמודד איתם.
חשוב - אבל הייתי רוצה לראות כבר מחקרים כאלו נעשים.
º
אם תעשי אני מוכנה להתנדב
10/04/15 13:08
6צפיות
º
אני תחף רוכשת מחשיר fMRI
12/04/15 10:23
6צפיות
º
כנ"ל
12/04/15 11:10
3צפיות
היי
21/04/15 10:35
8צפיות
היי, 
הייתי רוצה גם לרכוש את הספר.. 
היכן ניתן לעשות זאת  ?  
כאן:
21/04/15 11:32
16צפיות
 
לא זול, אבל שווה למי שרוצה לקרוא בנושא 
º
וואי, לא צחקת כשאמרת "לא זול"
24/04/15 13:11
1צפיות
º
בהחלט
24/04/15 13:41
1צפיות
איזכור לא-מיניות ב"הארץ"
הודעה זו מכילה תמונות
08/04/15 11:05
110צפיות
כתבה בהארץ בקשר למחקר כולשהו שמנסה לדון ב"נורמליות".
לא יודעת מה המחקר מנסה להגיד על נורמליות באופן כללי. אבל באופן ספציפי הוא מציין שם רשימה של התנהגויות אנושיות שעלפי המעמר הן "נורמליות" לחלוטין.
וכן - גם א-מיניות קיבלה איזכור - ממצה ודי מדויק (כמה שאפשר ב5 שורות).
 
אם אתם לא יכולים להיכנס כי צריך להיות רשום להארץ - אז צירפתי צילום של החלק הרלוונטי.
 
פששששששששששששש...
08/04/15 12:42
50צפיות
איזה יופי!
º
08/04/15 16:48
5צפיות
איזכור די מדויק?
08/04/15 17:05
59צפיות
  
אבל תודה על הקישור. 
מה רע לך?
08/04/15 17:14
49צפיות
או שכל ה"מאמר" הזה נראה לך מופרך...
º
די מצוין, בעיני... בלי לעשות סיפור גדול
08/04/15 17:16
17צפיות
º
קצר ותמציתי
12/04/15 21:31
5צפיות
תיאוריה קווירית
05/04/15 23:10
92צפיות
היי, 
מעניין אותי אם א-מיניים נכנסים תחת הזהות הקווירית  .. ?
שאלה טובה
06/04/15 11:06
59צפיות
אם תיאוריה קווירית מאתגרת את החלוקה הבינארית של גבר/אישה כמאפיין אישיות מסוים, לדעתי, א-מיניים ובכלל א-מיניות, יכולים להכנס לשאלת הזהות הקווירית משום שא-מיניות מאתגרת את התפישה המינית שהיתה נהוגה, גם מאז שהחלו התרבויות וההגדרות של המאות האחרונות ובייחוד עם התפתחות הפסיכולוגיה והרפואה שדי ניכסו לעצמן את המישטור על תרבות הגוף והנפש וקבעו מה נורמלי ומה לא. כמו שלהט"ב היו פעם תחת הגדרה של חולי נפש והיום כבר לא, הכל הודות לשינוי והתפישה החברתית שהשתנו. 
 
חוץ מזה, א-מיניות היא מרכיב אחד באישיות, יש כאלה שהיא מרכיב מרכזי אצלם/ן, יש כאלה שרק מרכיב אחד מני רבים וזה בסדר. כך יכולה להיות זהות קווירית שהא-מיניות היא חלק ממנה ולא רק הדבר המרכזי בזהות. 
מאחר והתחום הא-מיני תיאורטי מתפתח לאט אבל בטוח בתחום האקדמי, אפשר לראות כבר היום כתיבה על א-מיניות בהקשר מגדרי, פמיניסטי ועוד. אין הרבה מזה כרגע, אבל זה התחיל וכמו שזה נראה, את הגלגל הזה אי אפשר לעצור. 
º
איפה יש פה לוח מודעות להיכרויות?
05/04/15 18:24
79צפיות
כאן
05/04/15 18:45
85צפיות
פה למעלה יש שלוש לשוניות, האמצעית נקראת "כלים ומידע" וכשעומדים עליה, נפתחת חלונית פנימית שיש בה פירוט של כמה דברים, השני מימין הוא "לוחות" וכשלוחצים עליו מגיעים ללוח ההיכרויות.
 
ובקיצור, כאן:
תודה ועוד שאלה: היכן יש לוחות/אתרי היכרויות א-מיניים נוספים?
05/04/15 19:15
74צפיות
ומדוע אין מישהו שייזום אתר אינטרנט להיכרויות עבור אוכלוסיית הא-מיניים הישראלית . לא ידוע לי שיש אתר כזה או שתתקילו אותי
יש מעט מדי מאיתנו
05/04/15 19:51
87צפיות
אז עוד אתר ישראלי (חוץ מהלוח פה) - אין.
ניסו לבנות אחד לפני כמה שנים על בסיס התנדבותי, אבל נגמר הזמן הפנוי של מי שהתעסק עם זה ואין מי שישקיע כסף.
 
אתר מומלץ: OKcupid גם כי יש אפשרות להגדיר את עצמך כ-"א-מיני" (ועוד מגוון אפשרויות אם לוחצים על more options) וגם מאפשר לחפש א\נשים בישראל... וחינם, כמובן.
º
תודה
05/04/15 20:09
12צפיות
אתר נוסף
05/04/15 21:44
77צפיות
באנגלית מן הסתם, אך מיועד לא-מיניים/ות מכל העולם ויש גם ייצוג ישראלי:
סיכום שבועי
04/04/15 14:54
51צפיות
מרב חג שכחתי שזה ספ"ש...
 
אז סכמשו!
05/04/15 04:10
40צפיות
עבודה:
אז כמו שסיפרתי אני מתכוננת לראיון למקום עבודה מגניבי. חברה שהכרתי עוד בארץ תעביר קו"ח לבוסים ששם דרך הבוס שלה. שזה כבר יותר טוב.
מה שעוד הפתיע אותי זה אחד העמיתים שלה, גם ישראלי, שאל אותי אם אני מעוניינת שיעביר קו"ח לבחור שהוא מכיר שעובד בחברה שמייצרת מערכות צבאיות. אמרתי לו "למה לא. שיהיה".
הבחור ישר יצר איתי קשר ומסתבר שהוא פליט מאותו מקום עבודה שלי פה בארץ . והוא בעמדת ניהול שם. ושאל אם אני מוכנה לנסות לבוא לשלושה חודשים במידה והבוס שלו יאשר.
שאלתי אותו אם המערכת יורה באנשים - הוא אמר שלא. אז הגבתי בסוג של חיוב, אם ההצעה שלו תהיה שווה.
זה סיכון, כמובן, אם לא אעמוד בציפיות שלהם, אני עלולה למצוא את עצמי ללא עבודה בכלל XD
אבל החלטתי שאקח את הסיכון - נמאס לי מהשירות לקוחות, המוח שלי מתנוון. שלא לדבר שאני מבזבזת את הפוטנציאל המדהים והמהמם הגלום בי
 
הוא אמר סבבה. נעשה מפגש. הזכרתי לו שכיוון שאני עובדת בשירות לקוחות, הוא יכול לחלום שאצא באמצע היום או אבוא לראיון למחרת. הוא הציע שנעשה מפגש בסופ"ש באיזה בית קפה...
אוקי. פעם ראשונה אני שומעת על ראיון עבודה בבית קפה. O_o
אז התחלתי להסתכל באתר שלהם ולעשות שיעורי בית... אוף כמה שיעורי בית.
 
חג שמחה:
פה זה (אללא)  איסטר. מסדרים את החופש שינשוק לסופ"ש. אז יום שישי ושני הם חופש כך שיש סופ"ש ארוך. אני כמובן בקושי יצאתי מהבית. הכי כיף להיות במיטה כשקר ^_^
 
שיעורי נהיגה:
לכבוד הסיכוי המחודש למצוא עבודה יותר שווה, נראה שמקומות העבודה הפוטנציאלים נמצאים במקומות נטושים במלבורן שבקושי יש תחבורה ציבורית. החלטתי שהגיע הזמן לעשות רישיון נהיגה. אז סוף סוף קבעתי שיעור עם מורה ישראלי שהמליצו לי עליו. שיגעתי לו את המוח שאני צריכה ללמוד באיזורים קשים של מלבורן וקבענו שהוא יגיע לאיזור שלי, אבל בסוף השתפנתי והחלטתי שאגיע קודם לאיזור שלו שהוא "שקט" כהתחלה להתרגל לאוטו.
הכל היה הפוך באוטו. אפילו המיקום של האיתות (הידעתם? איתות של מכוניות אירופאיות (והישראליות) נמצא בצד שמאל. במכוניות האחרות זה ימין. ולמורה היה, כמובן, ימין (למה לא להקל עלי אפילו בקצת!!?!!!)
אז כשרציתי לפנות, הפעלתי כל הזמן את המגבים XDDDDDD
קיצר, ביקשתי ללמוד על ידנית, כי אוטומת קשה לי עם הפדלים. המורה היה נדהם מהיכולת הטכנית שלי לשלוט במכונית (אבל לא כל כך בכביש, חחחח). אמר שאני סתם לחוצה ואני נוהגת מצויין. הוא די היה משועשע ממני -_-
קיצר, הסכמנו שכשאני ארגיש בטוח ונוח, אנחנו נתקדם. עד אז, הוא מלמד אותי מהבסיס ואני משלמת (150 ש"ח לשיעור >.< בישראל זה עלה לי 80...)
פחדנית או לא?
 
מתנות לחג:
החלטתי לצ'פר את עצמי במתנה לכבוד החג וקניתי לי בובה קטנה וחמודה של ספיידי - לא הצלחתי לצרף  לפוסט הזה את התמונה כי תפוז חסם את האפשרות. מנהל פורום!!!!! תגיד להם כבר!!!!!
ולא. זה לא למשחק. היא תהיה מודל לציור של גוף של גברים
 
חג שמחה
 
º
ניסיון לתמונות בפוסט נפרד:
הודעה זו מכילה תמונות
05/04/15 04:11
50צפיות
דווקא עושים ראיונות בבתי קפה
05/04/15 10:21
39צפיות
זה מאד מקובל, במיוחד כשהמרואיין לא רוצה לפגוש פרצופים מוכרים במקום החדש, כדי למנוע משמועות להתרוצץ...
 
ו-150 ש"ח נשמע דווקא סביר
º
וואלא!...
05/04/15 10:38
7צפיות
לא ברור למה
05/04/15 10:41
28צפיות
יש לתפוז עדיין כמה תקלות שהם מטפלים בהן והם מודעים לעניין. נקווה שבעתיד הנראה לעין דברים ישתנו לטובה. 
 

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה