בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:


פורום א-מינייםא-מיני (אסקסואל / Asexsual) הוא אדם שאינו מרגיש משיכה מינית. זהו חלק מזהותו של האדם.לא מדובר באדם שבחר לא לקיים יחסים כמו נזיר למשל, אלה בהעדר רצון לקיים אותם.

א-מיניות לא עוסקת בשאלה האם אדם מקיים או לא מקיים יחסים אלה בשאלה האם אדם חש צורך (משיכה) לקיים יחסים או לא.יוצאים עם החברים, הם סופרים פעמים ש"היו" עם בחורות ואתם כבר רוצים להחליף נושא? 

כשהדייט מזמין אתכם לעלות אליו הביתה לקפה, אתם מקווים שהוא אכן מתכוון לקפה?

אתה בתול ולא מוצא סיבה טובה לשנות את זה? את בתולה ולא מבינה לאן כולן רצות?

קוראים לך פריג'ידרית, אבל בשבילך זאת מחמאה?

מקומכם איתנו.יש סוגים רבים של א-מיניים, המשותף הוא שכולנו חווים חוסר משיכה מינית או חוסר עניין בסקס.

חוסר בסקס, חוסר ניסיון מיני, העדר יחסים מיניים או בתולים – כל אלה אינם מושגים שמטרידים אותנו, ואנחנו לא מתייחסים אליהם כאל בעיה, אם כי הם יכולים לגרום לקשיים בזוגיות.

רובנו מעוניינים במערכת יחסים זוגית, ברומנטיקה ובאינטימיות אך ללא מיניות.

אם אתם כאלו, בואו ושתפו בפורום שלנו. כאן לא יבקרו את הנטייה הא-מינית שלכם ולא יגרמו לכם להרגיש שונים. הגיע הזמן שהנטייה הא-מינית תקבל את ההכרה שמגיעה לה ושאנחנו נמצא חברים שמבינים אותנו. גם סקרנים שרוצים לדעת עוד מוזמנים להישאר. שימו לב: הפורום נועד בעיקר לשיתוף ותמיכה של א-מיניים. אם אתם לא א-מיניים ומסתקרנים לדעת למה ואיך אנחנו כאלו, אתם מוזמנים לקרוא את השאלות הנפוצות ואם עדיין יש לכם שאלות, להעלות אותן בפורום. אם באתם להטיף לנו שאנחנו לא בסדר, מקומכם אינו פה. הפורום נמצא באשכול "תמיכה".
חדשים בפורום? קראו את השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
המשך...
הודעה חדשה

נתקלתם בקשיי התחברות לאתר|?|
23/04/14 11:57
3צפיות
|שמאל|גולשות וגולשים יקרים,
במידה ואתם לא מצליחים להיכנס לשם משתמש או נתקלים בקשיים לעדכן את הסיסמא שלכם  - פנו אלינו למייל Forums@tapuz.co.il ונסייע לכם.
הקפידו לתאר את התקלה אותה אותם חווים בצירוף שם המשתמש שלכם.
אל ייאוש. גם אם אין לכם גישה למייל עמו פתחתם את שם המשתמש יש לנו דרך לעזור.

המשך גלישה נעימה ב|תפוז|


בקשה לעצה בנושא
22/04/14 20:02
31צפיות
הי, אני חדשה בפורום ורציתי לבקש מעט עזרה בנושא,
אני בת 23 רווקה ועד עכשיו חוויתי קשרים עם המין השני שחלקם כללו גם מעט התנסות מינית,
ועכשיו אחרי מקרה שקרה לי התחלתי לחקור את הנושא והייתי שמחה להארות בכמה נושאים,
לפי מה שהבנתי א-מינים יכולים "להיות בקצה האחד של הנטייה ניתן למצוא העדר חשק מיני מוחלט, והימנעות מפעילות מינית, כולל אוננות." (מתוך ויקיפדיה)
ובכלל מכל מה שיצא לי לקרוא עוד בנושא נשמע שזה ההגדרה מתאימה לי בחלקית,
אבל ככל שהעמקתי בנושא עלה לי משהו שיכול להתאים גם ועכשיו אני די בדילמה,
איך אני יכולה לאבחן את עצמי אם אני א-מינית או שפשוט "שמשהו באופן החינוך בבית הורי היה כזה שגרם למיניות להתקשר עם לכלוך, אשמה, גועל, זילות, סכנה או פלישה אל הטריטוריה האישית-נשית. כתוצאה מכך הודחקה המיניות כבר מגיל מאד צעיר." (מתוך אתר שנקרא לוטוס)
מקווה שהשאלות שעולות מכאן מובנות, זה נושא שהרבה זמן חשבתי עליו אבל רק עכשיו קיבלתי מספיק אומץ לשאול


ברוכה הבאה
22/04/14 21:43
23צפיות
ראשית, כל הכבוד על האומץ שאזרת למען העניין והשיתוף האישי.
שנית, לא כל הכתוב בויקיפדיה הוא מפורט דיו, לצערנו ובעניין האתר האחר, אני לא נכנס להגדרות שנשמעות כלקוחות מעולם הפסיכולוגיה כי זה עולם שהמיניות בו מוגדרת בצורה פטריאכלית שעדיין לא מכירה את הנושא הא-מיני. זה נתון לשיקולך בלבד. אבל נתחיל בהתחלה: א-מיניות לא "מאבחנים" כי זו לא מחלה אלא סוג של נטיה והרגשה אישית. בנוסף, אנחנו כאן בפורום לא מאבחנים אחרים, אלא נותנים להם/ן את הכלים להבין אם הם/ן מזדהים עם ההגדרות השונות ורואים בהן חלק ממה שהם מרגישים בחייהם. רק את תוכלי להגדיר לעצמך אם את א-מינית או עד כמה את א-מינית, אם בכלל.

בגדול, א-מיניות היא חוסר משיכה מינית כלפי אחרים. אין זה אומר שאין אהבה או חשק מיני, אלא שהמשיכה לאחרים/ות היא לא על בסיס מיני. א-מיניים נמשכים ברובם לאחרים על בסיס רומנטי, יש א-מיניים שיכולים להמשך מינית רק למי שהם מתאהבים בו, יש א-מיניים שהם -כמו שציינת- בעלי העדר חשק מיני מוחלט. בעניין האוננות, הרבה א-מיניים מאוננים כי יש להם חשק מיני אבל הוא לא מופנה כלפי אחרים ולכן על פי רוב מתבטא באוננות עצמית.
רוב הא-מיניים כאן ובעולם הם אלה שאין להם משיכה מינית לאחרים, אבל כן יש להם משיכה רומנטית, רוצים זוגיות ומחפשים אהבה שלא מתבססת רק על מין. לא אכנס לשלל ההגדרות והמגוון שקיים בא-מיניות, אך אלה הדברים באופן כללי.

כדי לראות את הדברים לעומקם אני ממליץ לך לקרוא עוד על א-מיניות, להשתתף בדיוני הפורום, להמשיך לשאול, לראות מה כותבים אחרים, לקבל פרספקטיבה על הנושא ולראות מה מהדברים את מרגישה שהוא חלק מחייך. אנחנו נמצאים כאן תמיד ונשמח לענות לך על השאלות והתהיות. שיהיה בהצלחהפורום עד סוף העולם מגיע ל|תפוז|
22/04/14 18:37
6צפיות
|גלובוס| עד סוף העולם מחברת מחדש עשרה זוגות גרושים ולוקחת אותם להרפתקה באי אקזוטי בפיליפינים. כדי לסיים את ההרפתקה בהצלחה הם יצטרכו לשים את משקעי העבר מאחור, לשלב ידיים פעם נוספת, להתמודד עם השדים מעברם ולגעת מחדש במה שפעם חיבר אותם. הזוג שינצח יזכה במיליון שקלים שייסגרו בתכנית חיסכון עבור ילדיהם המשותפים.

אתם מוזמנים לדבר על התוכנית בפורום עד סוף העולם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

היי.
21/04/14 22:06
58צפיות
אני לא באמת בטוחה אם זה ישמע מטומטם או לא, אבל באלי לכתוב כאן ולהתייעץ איתכם ואני מניחה שבאיזשהו מקום זה הסיבה שהפורום כאן :)
אז.
אני בת 20, בתולה.... ולא עשיתי כמעט שום פעולה מינית מבחירה.
הנשיקה הראשונה שלי (ללא לשון) הייתה בגיל 13 ומאז לא התקדמתי הלאה.
אני ביסקסואלית, ומרגישה דחפים מיניים בצורה "נורמלית" (אם יש דבר כזה בכלל)... נמשכת מינית ללא מעט אנשים, מגלה עניין, מעוניינת להרגיש יפה ומושכת בצורה מינית בעצמי.
מצד שני, כל הפעמים שהגעתי לחלק ה"מיני" (נשיקה, מה שלא באמת נחשב לדבר נורא מיני בעיני רוב האנשים שאני מכירה) - אני נרתעת.
אני יודעת שעם החבר השני שלי לקח לי חודש להרגיש נוח להתנשק, ויכול להיות שאני פשוט צריכה יותר זמן מרוב האנשים בשביל להרגיש בנוח... ואני בדר"כ משוכנעת שאני מאוהבת באנשים כי אני אוהבת את האישיות שלהם, אבל לא באמת נמשכת אליהם מינית, ואני מבלבלת בין שני הדברים.
אבל באופן נורמלי, יש לי הרגשה שאנשים אחרים היו מתחילים לפתח משיכה לאדם שמולם ולא צריכים משיכה מינית מיוחדת כלפיהם?
אני מצטערת אם הכתיבה שלי מעט מבולבלת, זה נושא שמעסיק אותי לא מעט זמן.

תחומי עניין רלוונטים:
אני חושבת שהעיקר הוא שיש לך איזשהו פחד.
22/04/14 01:40
28צפיות
כלומר עקרונית את כן רוצה יחסי מין, אבל פוחדת מהם מסיבה מסוימת.
אם אני מפרשת נכון

מאוהבת לא אומר שאת נמשכת מינית, אלה דברים שונים :)
'אוהבת את האישיות' זה יותר קרוב למאוהבת, אבל עדיין לא. זה פשוט "אוהבת" :)

שלום לך
22/04/14 07:03
41צפיות
כמו שכתבה ברומבית, יש הבדל בין משיכה לבין דברים אחרים.
נתחיל בזה שכל מה שכתבת לא נשמע מטומטם או מבולבל כלל. מה שכתבת אלה הן הרגשות לגיטימיות והן חלק ממה שהינך וזה בסדר. יש כאן רבים שלא עשו פעילות מינית מבחירה וגם זה חשוב כי אנחנו אדונים לגופנו וחופשיים לעשות מה שנרצה בלי שיגידו לנו למה ומתי. אין כאן נורמלי או לא נורמלי, זה מה שאנחנו מרגישים.

למרות שכתבת: "נמשכת מינית ללא מעט אנשים" ובהמשך: "..לא באמת נמשכת אליהם מינית", צריך אולי לשאול אם את נמשכת לאחרים יותר רומנטית מאשר מינית? כמו שציינת, יותר לאישיות שלהם? אולי. את זה את צריכה לבחון עם עצמך קצת יותר.

צריך לעשות הפרדה בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית. זה לא אומר שלא אוהבים או שלא מרגישים כלום, אלא שהמשיכה והאהבה כלפי אחרים/ות לא חייבים לכלול אקטים מיניים מסויימים. רוב הא-מיניים מרגישים משיכה רומנטית לאחרים, יש כאלה שיש להם משיכה מינית רק כשהם מתאהבים במישהו/י מסוים ובכלל, א-מיניות היא מגוונת וייתכן שתמצאי דברים חדשים ככל שתקראי ותשמעי מאחרים, אם תרצי.
אנחנו לא מאבחנים ולא יכולים להגיד לך מה את ומה את מרגישה, אלא אנחנו יכולים לתת לך את הכלים להבין אם את מוצאת את עצמך בספקטרום הא-מיני המגוון או שזה משהו אחר, הכל תלוי בך.
כמו שציינת, הפורום נועד גם לתמיכה ולמתן עצה. את מוזמנת להשתתף בדיוני הפורום, לשאול עוד, לקרוא, לתהות וגם להתבלבל, זה רק יעזור לך אם תרצי בכך. בכל מקרה, אנחנו כאן תמיד, בהצלחה


אני אתייחס בתשובתי רק לחלק קטן ממה שכתבת
22/04/14 16:57
15צפיות
אבל אני בוחרת להתייחס אליו משום שעניין זה הטריד גם חברה קרובה שלי: כתבת שלקח לך חודש להתנשק. חשוב שתביני שזה בסדר גמור ואין לך מה להרגיש רע בעניין. חברה שלי בת 26 ולוקח לה המון זמן להרגיש בנוח להחזיק ידיים עם הבחור איתו היא יוצאת, ואין שום דבר פגום בכך. לי יצא גם לצאת עם גברים שלקח להם זמן להרגיש בנוח עם פעולות אינטימיות למיניהן, וזה בסדר! כל אחד והקצב שלו, וכמובן כל אחד ומה שנכון לו. יכול להיות שאת צריכה יותר זמן וגם יכול להיות שתחליטי שזה פשוט לא בשבילך, בכל מקרה אין סיבה שזה יטריד אותך.

º
22/04/14 19:10
1צפיות


בלבול טוטאלי (סתם מסבכת לדעתי)
63תגובות
20/04/14 12:46
257צפיות
*****לאאאאאאאאאאאאאאא לראשי סליחה עורכים תמצאו מישהו אחר******
*****לאאאאאאאאאאאאאאא לראשי סליחה עורכים תמצאו מישהו אחר******
זהירות כאן חופרים.

טוב, אז ככה.
אני יודעת שאני אוהבת גברים. אני יודעת שאני אישה. אני לא יודעת אם טוב לי עם זה.
זה לקח לי כל גיל ההתבגרות להגיע למסקנות האלו...

(המשך...)
*****לאאאאאאאאאאאאאאא לראשי סליחה עורכים תמצאו מישהו אחר******
*****לאאאאאאאאאאאאאאא לראשי סליחה עורכים תמצאו מישהו אחר******
זהירות כאן חופרים.

טוב, אז ככה.
אני יודעת שאני אוהבת גברים. אני יודעת שאני אישה. אני לא יודעת אם טוב לי עם זה.
זה לקח לי כל גיל ההתבגרות להגיע למסקנות האלו אבל הכי מגוחך זה שאין לי אפילו יותר מדי ניסיון מיני כדי לקבוע. ניסיון עם נשים אין לי בכלל (ויש לי סלידה מינית מאוד חזקה מהן, כמו שיש לי סלידה מינית מאנשים זקנים או ילדים - אני לא יכולה לראות בנשים שום דבר מיני). לגבי מגדר היו תקופות (אפילו של שנים) מהחיים שלי שרציתי להיות גבר. אבל לא כי אני "גברית" (אני אפילו לא יודעת באמת מה זה "גברי" כי לא הייתי רוצה לחשוב שגברי=בהמה מצ'ואיסטית) אלא... סתם, לא רציתי שבחורים יתנהגו אליי כאילו אני עשוייה מחרסינה.

אני קוראת על מגדר ואני לא מזדהה עם כלום. אני מצד אחד אוהבת את השיער הארוך שלי ושמלות ודברים "חמודים ומתוקים" וטוב לי להיות אישה ומצד שני... אם מישהו אומר שאני "מתנהגת כמו בחורה" זה קצת מעצבן. אם מישהו אומר שאני מתנהגת כמו בחור זה עוד יותר מעצבן (למרות שתקופה ארוכה בגיל ההתבגרות עצמו אני אפילו לא הייתי עיקבית בעניין הבגדים. היו ימים שהייתי מתלבשת כמו בחור במודע וזה היה דבר שחזר על עצמו). אני רוצה להיות קשוחה וחזקה אבל אני גם רוצה להיות חמודה ומתוקה, אני איך שהוא שניהם. כבר כמה פעמים הגעתי למסקנה שאולי אני פשוט נורא נורא הומו אבל אז למה זה משנה לי בכלל? במוח שלי אני חושבת הרבה באנגלית למרות שמצאתי את עצמי מדי פעם חושבת בלשון זכר בעברית וזה לא הרגיש מטופש במיוחד (עם עצמי). יש את הדיבור ה"חמוד" הזה (כשאישה אומרת אני עייף/אני רעב וכו') לפעמים אני משתמשת בזה המון וזה נוח. אבל ג'נדרקוויר אני לא - כי עובדה, עשיתי ניתוח להגדלת חזה, הפריע לי להיראות כמו בחור, רציתי להיראות כמו בחורה ואני משקיעה בלבוש שלי וכו'. אני רוצה להיראות נשית ואני גם מתנהגת בצורה מאוד "נשית" בקיצור - מה לעזאזל נסגר איתי. מי אני? מה אני? חזיר ים? קביה? (טוב, עד כאן מגדר).

מיניות (מה שיותר רלבנטי לפורום הזה) - אני בנאדם מאוד חושני. אני בוכה בסרטים (כמעט כל סרט כולל סרטים מצויירים ולילדים), אני בוכה מתיאטרון וריקוד ושירה, אני יוצרת בעצמי ואני אוהבת אוכל טוב, אמנות, ספורט, מוזיקה, לבשל, לצחוק, אני רומנטית ברמה כואבת (יותר מדי דיסני מישהו?) ואסתטיקה/יופי (לא בהכרח "סקסיות" אבל גוף האדם הוא דבר מהמם בעיניי) הם סוג של עדיפות עליונה. יחד עם זה, סקס לא כזה מדבר אליי. אולי זה איזה משהו פסיכולוגי, אולי כי ראיתי פורנו מגיל 12 או כי הייתי בולמית פעם ולקח לי המון זמן לאהוב את הגוף שלי ולהשקיע בו. אין לי מושג אם זה דפקט בליבידו או משהו אחר (כי כשהייתי קטנה יותר הייתי חושבת על גברים במובן המיני המון, בעקר על הומואירוטיקה - היום אני מוצאת את עצמי חושבת על דברים כאלו בעקר במין משיכה פיזית אבל לא מעבר). אני בתולה ובת 23. הרבה זמן חשבתי שאני בתולה מאחת הסיבות שציינתי קודם או כי אולי אני לא מוכנה לזה, לא פגשתי את האחד, אולי משהו לא בסדר איתי וכו'. אבל עכשיו נפרדתי מבחור והבנתי משהו. אני בתולה כי... אני רוצה להיות? וטוב לי עם זה?

זה לא שאני לא אוהבת אורגזמות אבל אני מאוננת אולי פעם במליון שנה ככה. היה לי מין אוראלי וזה לא שלא ניהנתי. אבל לא היה לי איזה צורך מטורף בזה. כן, זה מעולה, אבל למה אנשים עושים מזה כזה ביג דיל? אני לא יודעת אם האקס היה מקרה יוצא דופן (רצה סקס כלשהו לפחות שלוש פעמים בשבוע בערך ואם לא נפגשנו אז בטלפון וטקסטים) אבל מניסיון עם כמה בחורים הם חרמנים כל הזמן והם בעקר אוהבים להתנשק המוווון (אני לא כזה בנאדם של נשיקות צרפתיות). אני... יותר אוהבת לדבר? להשקיע ברומנטיקה ובלהכיר את הבנאדם (את כל הבנאדם, השריטות שלו, האהבות שלו) לעשות דברים ביחד (לטייל לרקוד וכו'), הכי אהוב עליי זה פשוט לישון מחובקים. לראות סרטים ביחד (כבר אמרתי שסרטים נורא משפיעים עליי). כשמישהו רק חושב על סקס איתי כל הזמן אני אמנם לא מאשימה אותו אבל מאווווד קשה לי להבין את זה. אני לא יודעת אם זה מצב זמני או סתם ייאוש כללי או אם זה פשוט מי שאני. בקיצור - יש סיבה לחשוש שאני אשאר לבד? אין לי בעיה עם בחור א-מיני אבל מרפרוף בפורום (בעקר נושא האדישות הכללית) זה לא נשמע המצב שלי.

האמת שאין לי מושג מה אני רוצה ומה יש לכם להגיב לי בנושא אבל סתם לדבר עזר אז היי, תודה.

תחומי עניין רלוונטים:
אמיניות
22/04/14 08:33
28צפיות
הייתי שמח להכיר מישהי לקשר א-מיני
האם מישהי/ו יכול/ה להמליץ לי על אתר או פורום מתאים

תוכל לפרסם מודעה בלוח ההכרויות שלנו
22/04/14 10:31
25צפיות
מאחר ואין בארץ אתר לא-מיניים והפורום הוא היחיד שמאגד א-מיניים באופן הזה, תוכל לפרסם מודעה כאן בלוח ההכרויות.
כאן למעלה, בלשונית "כלים ומידע", ייפתח חלון עם אפשרויות ושם תבחר את השני מימין "לוחות" וכנס אליו.
שם תוכל לפרסם מודעת הכרות. שים לב לפרסם את המייל שלך אחרי שתכתוב את ההודעה עצמה, ככה בנות זוג א-מיניות פוטנציאליות תוכלנה ליצור עמך קשר.
שיהיה בהצלחהשלום לכולם
22/04/14 09:04
109צפיות
היי כולם,

אני חדש-ישן פה. מאיזשהי סיבה מערכת תפוז החליטה לשלוח לי מייל שקיבלתי מסר לתיבה, שלא באמת קיבלתי, אך זה בהחלט גרם לי לקפוץ לכאן שוב ולנסות את מזלי.
אני בן 27 מהמרכז ויש לי פטיש דגדוגים, זה אומר שאני נהנה (הנאה שאינה, אני חוזר, אינה מינית) מלדגדג.
למה אני כותב את זה כאן? כי כאן יש כאלה ללא משיכה מינית או עם כזאת מאוד נמוכה, לפיכך מי שתצליח להבין אותי ואת האהבה שלי לדגדוגים לא תנסה לראות בזה משהו מיני למרות שאני מציין שזה לא (אני מדבר מניסיון זה קרה לי עשרות פעמים).
אז אם יש כאן מישהי שחולקת איתי את האהבה הזו לדגדוגים....שתשמיע קול :)

יום טוב לכולנו

האדם הזה שמהללים בפסיכולוגיה עשה ניסויי
21/04/14 13:51
46צפיות
ם בתינוק ולפי הכתבה היא למותו בטרם עת
http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L...
אומנם אני כבר יודעת שעושים ניסויים על בני אדם גם היום אבל ילדים
זה בכל זאת מזעזע ( למרות שכברראיתי דברים מזעזעים שעשו על ילדים)

º
21/04/14 13:51
5צפיות


טפו על הקבר של ווטסון
21/04/14 14:21
22צפיות
ושל כל מי שעושה ניסויים לא אתיים בבני אדם וגם בחיות
כי אפשר היום אחרת

שימו לב לזה:
21/04/14 13:14
61צפיות

http://asexualityexists.tumblr.com/aboutasexuality

מעניין לקרוא את מה שנכתב שם, גם על ידי קוראים וגם התכנים עצמם.
יש גם ריכוז של מידע ומקורות למי שרוצה לדעת קצת הגדרות והשקפות א-מיניות באופן כללי.

אממ
21/04/14 13:35
26צפיות
enjoy sex, feel arousal, אולי, אבל זה כבר שייך לתחום האפור לדעתי, קשה לי לאמין שא-מיני מוחלט יכול לחוש את שני הדברים האלה.

º
21/04/14 16:02
4צפיות


שרשור שבועי
18/04/14 09:36
60צפיות
שבוע של אביב, ופסח, וחופששששששששש...

איך היה השבוע שלכם?
והחג?
והחופש?

שיר!

אני ממשיך להתכתב עם הבחורה הנכה
18/04/14 13:04
84צפיות
מכתב רביעי הלוך ושוב בינתיים. נדרשת שם עזרה של קלינאית תקשורת, שבאה רק פעמיים בשבוע, ולכן האיטיות. דיברתי קצת עם הקלינאית תקשורת בטלפון והיא הסבירה לי מה קורה עכשיו.
אני מוצא את עצמי חושב על הבחורה הזו כל הזמן. וזו תחושה חדשה לגמרי. המכתב הראשון שלה היה בעל אופי של הכרות, אפילו רומנטית. ביקשה תמונה ושאספר על עצמי. שלחתי לה גם תמונה וגם את התיאור הכי אופטימי והכי לא מופרע שאני מסוגל ליצור על עצמי בלי לשקר. אני משתדל לשלב הומור, להיות קליל. להיות ה"חמוד" שהנשים בחיי טענו שאני. שואל אותה שאלות מובילות ושאלות המשך לפי התשובות. הכתיבה שלה ילדותית קצת, ואני מתאמץ לא לכתוב כמו לילד. לא להתנשא. היא מוטרדת בעיקר כי היא גרושה. להבנתי הם התגרשו עוד לפני התאונה. על הענין הזה היא חוזרת שוב ושוב, כאילו זו הבעיה הכי גדולה שלה.
אני מרגיש שאני רוצה לבקר אותה, הפעם ביקור אישי. אבל זה לחלוטין נגד האישיות שלי ליזום דבר כזה. בחיים לא יזמתי פגישה אישית. אני אחכה שיזמינו אותי משם. גם זו פעם ראשונה, שאני מקווה שיזמינו אותי.
היא חיה עם ההורים. כולם שם מבוגרים. היא בערך בגילי. להיות איתה בקשר אישי זה להיות בקשר עם סביבה שלמה. אבל משום מה זה לא מפחיד אותי.

תחומי עניין רלוונטים:
אם אתה מרגיש רצון לבקר, מה הבעיה?
18/04/14 13:28
43צפיות
זה אולי כביכול נוגד את האישיות שלך, אבל אותה אישיות גרמה לך לרצון הזה...

זו בעיה, זו ההפרעה
18/04/14 13:48
53צפיות
או חלק מההפרעה, במיוחד עכשיו שהיא מפריעה.
זו נכות כמו שאדם שמרותק לכסא גלגלים לא יכול לקום גם אם הוא מאד רוצה.
אני לא מסוגל ליזום פגישה אישית (וגם פגישות מקצועיות קשה לי).
המילים לא יצאו לי מהפה או המקלדת.
יכולים להכריח אותי לכתוב או להגיד כמו שיכולים לתפוס את הנכה ולהרים אותו.
אבל אלה לא יהיו המילים שלי כמו שזו לא תהיה העמידה שלו.

º
אז אתה חושב שאתה לא מסוגל ליזום פגישה?
18/04/14 16:55
10צפיות


לא מסוגל וגם לא צריך
18/04/14 18:21
39צפיות
יש מספיק מקורות ליוזמה שם.
הקלינאית תקשורת שהחליטה שהגיע הזמן שהמטופלת שלה תתקשר עם אנשים בעולם החיצוני, היא יכולה ליזום פגישה, כמו שידעה לקרוא לי לצרכים הטכניים שלה. היא מכירה אותי שנים והיא ממש לא ביישנית.
האמא שהתקשרה אלי בזמנו להודות לי על העבודה שעשיתי עבור הבת שלה, היא יכולה ליזום פגישה.
והבחורה עצמה, עם כל זה שהיא איטית ולמעשה עוברת תהליך של התעוררות והתבגרות, היא גם יכולה (אולי בסיוע הפסיכולוגית שעובדת שם גם) ליזום פגישה.
בזה היא תראה שבענין הזה לפחות היא יותר בריאה ויותר חזקה ממני.


תחומי עניין רלוונטים:
º
אוקיי :)
18/04/14 20:54
5צפיות


אני בחו"ל
18/04/14 22:10
42צפיות
במלטה ליתר דיוק.
כרגע אני נמצא במלון במלטה....ואני צריך לעשות שיעורי בית.

º
למה לעשות שיעורי בית בחו"ל?
18/04/14 22:52
8צפיות


איזה חופש? מה חופש?
19/04/14 04:23
24צפיות
מה זה חופש? איכס, חופש זו מילה מגונה.
אז... החג היה... מתמטי. ועוד מעט אני בטח אעבור לדבר באנגלית ואשתמש בכל מיני אמצעים אומנותיים ומלא פלורליזם, מלא!
היה לי צו בתחילת שבוע שעבר והייתי צריך לנסוע באיזה שש בבוקר (זו השעה שאני הולך בה לישון, כרגע) לחיפה, ואחרי שחזרתי אמא התעצבנה כי נעלתי את עצמי בחדר במשך יומיים וישנתי.
בחג עצמו היה לי דייט עם מחברת מתמטיקה (כאלו הם הדייטים שלי) והייתי צריך לברוח מהשולחן עשר דקות אחרי שהתחלנו לאכול.
ו...אממ... פיניתי לי שביל מהדלת למיטה... עכשיו צריך שוב. ולא ניגנתי במשך יומיים, ובטח ממש התדרדרתי מאז. ):
בתכל'ס לא עשיתי דברים מעניינים מי יודע מה.

https://www.youtube.com/watch?v=0teLrYhHvB4
אני פשוט שומע את השיר הזה בלופים שוב ושוב. XD

תחומי עניין רלוונטים:
º
אוו השיר
20/04/14 15:44
3צפיות


החלה עונת הג'וקים
19/04/14 10:07
23צפיות
וחם ומגעיל
וכואבות לי הרגליים

חוצמזה הכל טוב!

21/04/14 13:40
7צפיות
איכס חום וגו'קים..

סיכומוש.
19/04/14 18:42
27צפיות
הרבה זמן לא עלה לי רעיון לעבודת הבית שלי, ונלחצתי. ואם זה לא מספיק, גם נלחצתי מלחשוב על רעיון...
עדיין אין לי רעיון

מהלחץ, או בלי קשר, נהייתי חולה. חום כזה רגיל. עכשיו כבר עבר, נשארה רק צרידות.
גם בגלל המחלה נדחתה מציאת הרעיון...

בזמן המחלה, ב"עזרת" טבעוני האינטרנט, היו לי המון הרהורים בנושא טבעונות וכל מה שסובב, שהציקו לי. גם היה תסכול כללי על המצב.
עכשיו רוב המחשבות הסתדרו.

אין שיר.

אה!
20/04/14 13:15
24צפיות
המוזיקאי שאני אובססיבית אליו פתח את הפייסבוק שלו לתגובות של זרים!
יש המון דברים שחיכיתי לרגע שאוכל לכתוב

אופסי, הסמיילים לא מתאימים
20/04/14 15:49
15צפיות
התרגלתי לפייסבוק

אז שוב:
המוזיקאי שאני אובססיבית אליו פתח את הפייסבוק שלו לתגובות של זרים! D:


(הייתי שמה את "חיוך רחב", אבל הוא לא עשוי טוב)

שאלה על הקשר בין אמיניות לאדישות
17/04/14 00:55
97צפיות
טוב את הסיפור שלי חלקיכם כבר מכירים.
אני סובלת לפעמים גם מהתקפי אדישות.
פגשתי אמיני כמוני ( מה שאוטומטית גורם לי לחשוב שללא
האדישות הוא היה מיני אבל זה נושא אחר ולא לכאן וביני ולבינו),
אבל הוא נולד ככה הוא אמר שהאבחנה זה שהוא נולד בדיכאון
עם אנהדוניה ואדישות כל דקה ודקה מהיום.
( לדעתי זה משהו מגלגול קודם).
אז חוץ מזה שאישית אני חושבת ששנינו אמורים להיות מיניים אחרת
לא היינו כל כך אדישים וחסרי חיות במובן הבסיסי רציתי לשאול
האם גם אתם מרגישים ככה אדישות ואנהדוניה מהאמינות
ואם לא אז כנראה זה באמת קורה אצל אנשים שהיו אמורים להיות
מיניים ומשהו השתבש בדרך.
הוא לימד אותי שאפשר לחיות יפה והיטב עם אדישות אך אני עדיין
רוצה להסיר את אבן הנגף הזו מחיי ואולי לעזור לו בהמשך לחפש דרך
להסיר את האדישות מחייו רק שהתופעת לוואי עלולה להיות שהוא יהפך
למיני אבל עדיין לא הגעתי לגשר הזה איתו זה רק במחשבות

º
זה פשוט מעניין אותי מה אחרים חשים
17/04/14 00:57
19צפיות


º
מהאמינות=מהאמיניות
17/04/14 00:58
6צפיות


מהכתיבה שלך בפורום את לא נראית לי אדישה
17/04/14 04:51
57צפיות
יש נושאים שמאד מעניינים אותך.
אלה רק לא הנושאים שמעניינים את רוב בני האדם. מה שעושה אותם האדישים מנקודת המבט שלך.

אני מאוד אדישה להרבה דברים
17/04/14 05:11
47צפיות
ממש בתחושה וזה מאוד מפריע לי בחיים
אני אומרת את זה אחרי התבוננות של שנים

את לא אדישה לשונות שלך
17/04/14 05:35
37צפיות
וזה דווקא הנושא שהיה טוב אם היית אדישה אליו.
גם אני אדיש לרוב הדברים שבני אדם רגילים מתעניינים בהם.
אני אדיש להנאות הגוף: מין, מגע, אוכל ושתיה.
אני אדיש להנאות חומריות כמו חפצים, מכוניות ובתים, קניות ובילויים.
ואני אדיש כמובן לקיומם של אנשים אחרים וכל מה שקשור בהם.
בכל אופן כמעט עם יוצא מהכלל חדש אחד שנראה כמה זמן זה יחזיק מעמד.
אבל שני פרפרים שעפים לידי יכולים לרגש אותי למשך יום שלם, וחמישים פרפרים שהתרוממו בבת אחת בדרך אני אזכור כל החיים.
היתה תקופה שהמצב הזה הפריע לי כמו שהוא מפריע לך.
היום אני אדיש לשונות שלי. זה אני וזהו.
כל אחד בא עם אישיות מסוימת. כל אחד. וכל אחד יש לו השונות שלו. אצל רוב בני האדם השונות יותר קטנה והם יותר דומים לזולת ולכן כשהם מסתכלים מסביב יש להם פחות סיבה להתחשבן עם עצמם.
ויש כאלה ששונים יותר והם צריכים לעשות יותר חשבון. אני עשיתי את החשבון שלי ועכשיו אני רגוע. לא עכשיו, כבר הרבה שנים.
זה תהליך שלוקח זמן ואני מאמין שגם את תצליחי.


תחומי עניין רלוונטים:
ושכחתי לכתוב שבחו"ל יש הרבה יותר מודעות
17/04/14 05:38
27צפיות
לכל הנושאים של הסדר העולמי החדש אבל גם בחו"ל יש יותר בעיות עם זה מאשר בארץ
אצלינו זה בא בגלים קטנים יותר.
אני אדישה לפרפרים אשריך שאתה רגיש להנאות הקטנות בחיים. אני חושבת שדברים גלובלים
מפריעים לי לכן אני טורחת לדבר על זה ולהוציא את הנושאים האילו מהארון.
בסוף כולם ידעו השאלה מה יעשו עם זה מודעות זה רק הצעד הראשון.
פעם הייתי יותר חיה והיום פחות כשיש מדד כזה להשוואה מבינים שמשהו התקלקל בדרך.
מבין?

אגב אתה טועה בכל הארץ יש אנשים שמתעניינים בזה
17/04/14 05:36
36צפיות
ומתנגדים לסדר העולמי החדש כי הם מבינים שהוא שווה ערך לכיליון האנושות.
או לפחות לפגיעה אנושה. יש אנשים שלא מתעניינים כי קשה להאמין במשהו כל כך קשה
אבל האנשים יודעי הדבר בארץ ובעולם הולכים וגדלים וכך גם ההתנגדות אני לא היחידה
אני רק לא אמיצה מספיק  יש אנשים שפשוט לכל מקום שהם הולכים הם מזהירים אנשים
אני עדיין לא בדרגת אומץ כזו.
והנה משפט שיסכם את דברי. מצאתי את המשפט הזה בקבוצת פייסבוק נגד כמטריילס וריסוס מטוסים
שצירפו אותי אליה לאחרונה ועדיין לא הסתכלתי שמה הקבוצה https://www.facebook.com/groups/596031207144432/65...

המשפט:
"האדם הופך לנכה בהפגשו פנים אל פנים עם קנוניה כה ענקית עד שהוא אינו מסוגל להאמין בקיומה".
אנשים יצטרכו להתגבר על הנכות הזו. פעם גם לא האמינו בשואה מאותה סיבה .
אבל דברים מחלחלים אט אט נקווה שלא מאוחר מידיתחומי עניין רלוונטים:
כמובן שעדיין קוראים לנו משוגעים אבל בסוף
17/04/14 05:41
21צפיות
יראו שאנחנו לא . נו שווין

מעניין
18/04/14 22:24
44צפיות
אני דווקא מאוד לא אדיש.
החיים שלי מאוד גדושים, או לפחות כך אני מרגיש, ולכן אני מרגיש שאני כל הזמן עוסק במשהו. כך שאני מרגיש שיש לי 'עניין'. גם אם העניין הזה הוא 'להיות לחוץ ולנסות להספיק להגיש את המטלות שלי באוניברסיטה בזמן'.
כך שאני מאמין שעצם זה שאני עסוק וכל הזמן יש לי מעין "מטרות" קטנות בחיים זה מספק לי אנסמבל של רגשות שונים.

מעבר לכך אני אדם שיכול להתעניין ולהתרגש מכל שטות.
כרגע אני נמצא במלטה וכל דבר קטן יכול למשוך אותי- בין אם אילו ידיות הדלתות על הבתים במלטה שלעתים מעוטרות כדגים, בין אם זה כיסויי הקש על דלתות העץ במלטה המשמשים במטרה להגן על הדלתות מפני נזקי השמש, ובין אם זה המבטא של המקומיים.
אני אדם מאוד סקרן וכל דבר קטן יכול לעניין אותי :).

אוהבת את התכונה הזו בך יקירי
20/04/14 21:55
13צפיות
אתה פשוט אדם מקסים

º
21/04/14 12:57
2צפיות


º
אני גם ככה!
21/04/14 19:43
2צפיות


בת זוג...?
17/04/14 16:07
100צפיות
היי,
אני מחפשת שותפה לחיים, מישהי לחלוק איתה את חיי ובהמשך להקים משפחה.
אני בת 30, נמצאת על הספקטרום (לא א-מינית לגמרי אבל לא עם צרכים מיניים רבים). נראית טוב, רזה, ספורטיבית, עובדת כיועצת.
מעוניינת במישהי לצחוק איתה, לדבר איתה, לצאת איתה, להתחבק איתה, שותפה לחיים ולמשפחה.


יותר יעזור לפרסם בלוח ההכרויות של הפורום
17/04/14 19:39
60צפיות
לוח ההכרויות נמצא כאן למעלה ב"כלים ומידע" ואז השני מימין "לוחות" וזה שם.
כאן השרשור יעלם בעוד יומיים שלושה בעוד שהמודעה בלוח תהיה ממוקדת מטרה וקבועה שם בלי לחפש הרבה.
ובאשר לפרטים, הפורום מכיל את מגוון המגדרים ומגוון המשיכות, אולי תצליחי כאן.
בכל מקרה, במודעה שאת כותבת, אל תשכחי לפרסם את המייל שלך להתקשרות, בהצלחה

תודה!
17/04/14 21:00
33צפיות
לא ידעתי שיש פורום כזה! אפרסם שם :)

מילת השבוע - Antinatalism
16/04/14 17:02
87צפיות
גישה פילוסופית הרואה לחיוב צמצום ילודה.

נקודה למחשבה המוגשת בחסות ארוחות החג המרובות* ו- True Detective (לא סדרה א-מינית ).

* - "אז מתי גם אני אהיה סבתא?" וכו'...אנטינטליזם
16/04/14 22:58
46צפיות
כי בעבודה הקודמת שלי היתה מישהי בלתי נסבלת בשם נטלי!

º
באג'נדה 21 יהיה הרבה אנטינטליזם
17/04/14 01:06
12צפיות


להביא לעולם ילדים זה טכני
17/04/14 04:56
37צפיות
הגוף עושה את הביולוגיה שלו מעצמו.
הבעיה שבהמשך גם צריך לטפל בהם ולהישאר איתם ולאהוב אותם.
כמה שיש ביקורת על מי שבוחר לא להביא לעולם ילדים בכלל, זה לא מתקרב אפילו למה שחוטף מי שהביא ילדים ולא עמד בדרישות ההמשך.
לכן אני אומר שמי שבוחר לא להביא ילדים כנראה לא מתאים גם להמשך. ולכן טוב מאד שלא התחיל אפילו.

לא באמת טכני
21/04/14 13:23
6צפיות
מאז שיש דרכים לשלוט על ילודה, אפילו אם עושים מין, זה לגמרי עניין שניתן לבחירה. בקשר לזה שמי שלא רוצה ילדים כנראה במלא לא מתאים להיות הורה, יש בזה משהו, למרות שיכולות להיות גם הפתעות בנושא, אם כי כמובן לא שווה לבנות עליהן יותר מדי.

כמה זה רלוונטי עלינו?
21/04/14 13:20
8צפיות
זה גישה שיש ליישם קודם כל במגזרים שבהם שיש מלא ילדים, כמו חרדים.

אני אישית בגישה מאוזנת בנושא
21/04/14 13:26
4צפיות
אני מאמין שילדים לא צריכים להיות יותר מדי ולא פחות מדי. כמובן שאני גם לא חושב שכל אחד חייב שיהיה לו ילדים אלא כקבוצה. יותר מדי יכולה בהחלט גורמת לצרות. כמו גם פחות מדי ילודה. כל מקרה לגופו.

חג שמח לכל הפורום
14/04/14 11:40
57צפיות
לכל החברות והחברים,
לכל המצטרפים לאחרונה,
לקוראות ולקוראים הסמויים והגלויים,
לכל מי שמתעניין,
לסקרנים,
לשואלים,
לאוהבים ולמחפשים,
למתלבטים,
לכל מי שמוצאים את עצמם/ן כאן,
ובכלל, לכולם/ן כאן,

חג שמח וחופשי עד כמה שאפשרº
חג שמח!
14/04/14 16:51
6צפיות


חג שמח וחופשי
14/04/14 18:52
16צפיות
שיעבוד יכול לבוא בכל מיני צורות ומכל מיני כיוונים וגם שיעבוד לחברה זה ממש לא טוב. חג הפסח מסמל את היציאה מעבדות לחירות. נקווה שזה מה שיקרה גם בחברה שלנו.

חג שמח!!!

חג שמח
15/04/14 04:33
12צפיות
חירות בעיני היא לחיות לפי האישיות שלך, ולהתנער מרגשי אשם על כך שאתה שונה, ועל הצער והנזק שנדמה לך שהשונות שלך חוללה.

החג הזה הרס לי את כל סדר השבוע
16/04/14 00:50
33צפיות
יום שלם ריפרשתי וחיכיתי שיופיע השרשור של "סיכום שבועי"

16/04/14 03:22
17צפיות
החגים האלה מבלבלים אותנו...

º
קשה קשה...
16/04/14 22:58
8צפיות


זוגיות...?
15/04/14 18:07
118צפיות
הי, אחרי לבטים לא מעטים החלטתי לפרסם כאן למרות שבסקלת המיניות אני די באמצע...ז"א בטח לא א-מיני אבל גם לא מיני מאוד ביחס לממוצע ולכן ראיתי לנכון לפרסם כאן.
קצת פרטים יבשים...בן 39 אוטוטו, גרוש +אחת בת 5, מתגורר במושב באזור י-ם, עובד כמהנדס בחברת הייטק, נראה אחלה (רזה, 1.8...ספורט ותזונה כדרך חיים- לא הרד קור אבל שם), מחפש אותך- נאה, עדינה, בעלת חוש הומור, עצמאית ושמחה בחלקך.

ברוך הבא. רק תוסיף כתובת אי-מאייל
15/04/14 19:13
64צפיות
או טלפון למודעה ששמת בלוח ההכרויות.

אבל רק אם אתה באמת רוצה שמישהי תיצור איתך קשרנראה לי שקליק על השם שלי פותח את האפשרות...
15/04/14 19:32
65צפיות
לשלוח אלי מייל...
מה גם שמסר יתקבל בברכה?
רגע, את רומזת משהו?

היא רומזת ש...
15/04/14 20:39
73צפיות
קליק לא פותח את האפשרות.  

אני "רומזת" ש-
16/04/14 00:46
66צפיות
עוד שבוע השרשור הזה ידחק אחורה ע"י הודעות חדשות ובלוח הכרויות תישאר ההודעה שלך ללא הכינוי המדויק שלך. אם אתה מחפש בחורה שמוכנה להשקיע  מאמץ וכישורי בלשות כדי לאתר אותך ברחבי תפוז, אז אתה בהחלט על הדרך הנכונה
Make them work for it כמו שאומרים.

פרסום בתפוז - תפוז עסקים

לפרסום העסק שלך בתפוז

השאר פרטים כאן >>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה