בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:


פורום א-מינייםא-מיני (אסקסואל / Asexsual) הוא אדם שאינו מרגיש משיכה מינית. זהו חלק מזהותו של האדם.לא מדובר באדם שבחר לא לקיים יחסים כמו נזיר למשל, אלה בהעדר רצון לקיים אותם.

א-מיניות לא עוסקת בשאלה האם אדם מקיים או לא מקיים יחסים אלה בשאלה האם אדם חש צורך (משיכה) לקיים יחסים או לא.יוצאים עם החברים, הם סופרים פעמים ש"היו" עם בחורות ואתם כבר רוצים להחליף נושא? 

כשהדייט מזמין אתכם לעלות אליו הביתה לקפה, אתם מקווים שהוא אכן מתכוון לקפה?

אתה בתול ולא מוצא סיבה טובה לשנות את זה? את בתולה ולא מבינה לאן כולן רצות?

קוראים לך פריג'ידרית, אבל בשבילך זאת מחמאה?

מקומכם איתנו.יש סוגים רבים של א-מיניים, המשותף הוא שכולנו חווים חוסר משיכה מינית או חוסר עניין בסקס.

חוסר בסקס, חוסר ניסיון מיני, העדר יחסים מיניים או בתולים – כל אלה אינם מושגים שמטרידים אותנו, ואנחנו לא מתייחסים אליהם כאל בעיה, אם כי הם יכולים לגרום לקשיים בזוגיות.

רובנו מעוניינים במערכת יחסים זוגית, ברומנטיקה ובאינטימיות אך ללא מיניות.

אם אתם כאלו, בואו ושתפו בפורום שלנו. כאן לא יבקרו את הנטייה הא-מינית שלכם ולא יגרמו לכם להרגיש שונים. הגיע הזמן שהנטייה הא-מינית תקבל את ההכרה שמגיעה לה ושאנחנו נמצא חברים שמבינים אותנו. גם סקרנים שרוצים לדעת עוד מוזמנים להישאר. שימו לב: הפורום נועד בעיקר לשיתוף ותמיכה של א-מיניים. אם אתם לא א-מיניים ומסתקרנים לדעת למה ואיך אנחנו כאלו, אתם מוזמנים לקרוא את השאלות הנפוצות ואם עדיין יש לכם שאלות, להעלות אותן בפורום. אם באתם להטיף לנו שאנחנו לא בסדר, מקומכם אינו פה. הפורום נמצא באשכול "תמיכה".
חדשים בפורום? קראו את השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
המשך...
הודעה חדשה

מפגש פורום- תכנון עתידי
22/08/14 21:38
23צפיות
שימו לב, חברות וחברים יקרים,
מתוכנן מפגש פורום בשבוע שלפני ראש השנה, כלומר באחד מהימים הבאים:
חמישי ה- 18/9/2014  בערב, או שישי ה- 19/9/2014 בבוקר. מקום המפגש כרגע בתל אביב. 
יש עוד קצת זמן, אבל זה התאריך המתוכנן והכל עדיין נתון לשינויים.
מי יכול, מי לא, למי מתאים..חוו דעתכם/ן ונדע 
מגיע פעם ראשונה
23/08/14 02:34
11צפיות
אם זה ביום חמישי.
נראה לי שגם יום חמישי עדיף להרבה אנשים מבחינת תחבורה ציבורית וכאלה.
º
יכולה בחמישי, לא בשישי
23/08/14 09:46
1צפיות
º
ערב בלבד. חמסין לא מקיים הפסקות אש.
23/08/14 14:21
1צפיות
º
חמישי
23/08/14 20:04
2צפיות
סיכום שבועי
22/08/14 08:35
19צפיות
קוויני מינתה אותי השבוע ושבוע הבא לפתוח את שירשור הסכמ"ש אז אנא אל תהיו סגורים איתי ושתפו בכיף - עד כמה חם היה לכם השבוע, עד כמה קשה היה בעבודה ואם היו לכם דברים טובים זה הכי ישמח אותי. ושיר.
שלי
22/08/14 11:04
20צפיות
השבוע חזרתי סופית לעבודה וזה די קשה.
אמא שלי מרגישה חזקה יותר לפחות ככה אני רואה...
אתמול קרה לי משהו די מעניין. יצאתי מחבר שלי במודיעין בערך ב-8:45 בערב והלכתי ברגל לכיוון הקניון. פתאום אני רואה אור יפה בשמיים שחשבתי בהתחלה שזה כוכב שביט אבל זה היה אור יציב שלא נעלם אחרי כמה שניות, אח"כ חשבתי שזה זיקוק או אפילו מטוס כי שמעתי רעש של מנוע. ואז אני רואה עוד אור יפייפה שמצתרף אליו וכמעט מסיג אותו ולפני שנפל לי האסימון התחילה אזעקה.
לא ידעתי מה לעשות. אם לשכב על הריצפה או למצוא מרחב מוגן ואז ראיתי אנשים רצים אז החלטתי למצוא מרחב מוגן. היה לי קשה לרוץ בגלל הרגל. נכנסתי לאיזה חדר מדרגות שכבר היו שם אמא ובת שנכנסו לפני. היינו שם כמה דקות וכשיצאנו הן הציעו לי טרמפ כדי לקרב אותי הביתה. סרבתי בנימוס בהתחלה אבל די התעקשו אז הסכמתי. הן באמת היו מאוד נחמדות וכשיצאתי מהטרמפ איחלתי שניפגש בנסיבות שמחות יותר.
וחוץ מזה לא היה דברים מיוחדים.
נ
לכבוד ימי הקיץ החמים....
האורות שראיתי היו...
22/08/14 12:27
11צפיות
כיפת ברזל. אם זה לא היה ברור....
דייטים
18/08/14 23:46
88צפיות
הי כולם,
יש לי דיון לפתוח....
לפני 5 חודשים בערך יצאתי מהארון באופן די פומבי (פייסבוק). עד אז היו לי הרבה דייטים וניסיונות עם אנשים מיניים. מה שגיליתי הוא שבערך בדייט ה3-4 הם מרגישים ש"משהו חסר" ועד היציאה התעלמתי מזה וניסיתי כל מיני דברים ולא אמרתי לדייטים כלום בנושא הא-מיניות.
ויצא כמה פעמים שהבחור סיים איתי כי "הוא לא מרגיש את זה ממני" "אנחנו יכולים להיות אחלה חברים אבל משהו חסר" "היה לי חיבור איתך אבל אני מרגיש שמשהו חסר" וכ"ו...
עכשיו המסקנה שלי מכל העניין שאולי הדייט ה 3 הוא הדייט שצריך כבר לספר איךשהו, אבל מצד שני אני לא רוצה להפחיד את הבן-זוג הפוטנציאלי. אני רוצה לתת מקום להתפשרויות ושלא יחשוב שאנחנו לא נעשה כלום אף פעם ו/או שאני מפחדת/סולדת מסקס - כי אני לא, אני פשוט אדישה לזה ואין לי שום צורך בזה. אבל אני מבינה שיש מקום להתפשרות בעניין (כי מה הסיכוי למצוא בן-זוג א-מיני...)
מה אתם חושבים? דייט 3 זה מוקדם מדי? איך אומרים בלי להגיד מילים מפחידות כמו "א-מיניות" (שלא להבריח אותם) ?
נשמע קצת מתמטי משהו..
19/08/14 07:06
61צפיות
אני אנסה לא להיות שיפוטי וללכת בין הטיפות כאן, אז אני מתנצל מראש אם זה נשמע ככה.
לעניין הדייטים, באופן אישי, אני לא הייתי מחכה לדייט השלישי, אלא מעלה את העניין די בהתחלה מאחר ומדובר במשהו מהותי ביחסים בין שניים. אם אני עובר כמה דייטים אבל שומר בלב כל הזמן את עניין הא-מיניות, למה אני מצפה בעצם? שאחרי שבן/ת הזוג יכירו אותי אז אומר להם: "יש לי משהו לספר לכם" ואז לצפות  שיבינו? אולי. אבל לא בטוח שחוסר כנות בסיסית בהתחלה היא המפתח להמשך מוצלח.
 
נכון, הסיכוי למצוא בן/ת זוג א-מיניים הוא לא גבוה ורובנו מכירים את זה היטב, אבל אם את א-מינית ורוצה מערכת יחסים א-מינית, אולי שווה להשקיע בצד הזה.
תמיד את יכולה להתפשר עם בן זוג מיני במערכת יחסים, זה הכל תלוי בך. השאלה מה תרגישי במערכת יחסים כזו ועד כמה פשרה אצלך נחשבת פשרה גם אצלו? ולמה מילים כמו "א-מיניות" צריכות להפחיד אחרים?
מי שירצה להכיר אותך באמת וימצא חן בעינייך, לא יפחד ממילים כמו א-מיניות או מעצם העובדה שאת א-מינית. אולי לא יהיה נוח להגיד הכל בדייט הראשון, אבל לדעתי אין טעם לגרור את העניין לאחרי וסתם להתאכזב כל פעם מחדש כי כמו שתארת את זה, גם בלי להגיד להם שאת א-מינית, נתת להם את ההרגשה שמשהו "חסר" להם, אז לא עדיף להוריד את המטען הזה כבר בהתחלה במקום לסחוב אותו לאורך כמה דייטים?
 
אבל תחשוב שזה מישהו שאתה לא מכיר בכלל
20/08/14 08:56
24צפיות
אי אפשר על הדייט הראשון לספר את זה. עוד בקושי הכרת את הבן אדם, אין לך מושג מי הוא והאם בא לך עליו בכלל.
לוקח כמה דייטים להכיר, להבין עם יש חיבור בסיסי, אם בכלל בא לי להמשיך להכיר את הבן אדם הזה.
אני חושבת שאם אני אזרוק את זה עליו בדייט הראשון הוא לא יבין מה אני רוצה ממנו ובעיקר יחשוב שאני פריקית או משהו או שמשהו לא בסדר איתי ואז בכלל אין לי סיכוי
גם נשים לסביות וגברים הומו-מיניים מצהירים על
21/08/14 18:12
31צפיות
הנטייה שלהם עוד לפני הדייט הראשון...
אחרי הכל, זה הכרטיס ~הראשון~ והבסיסי ביותר לדייט
נקודת מוצא.
º
21/08/14 18:39
1צפיות
עד כמה שאני יודעת
19/08/14 11:38
39צפיות
בגדול אני בעד לספר כמה שיותר מוקדם - אבל קל לי להגיד - אני לא יוצאת לדייטים עם מיניים.
היתה לי שיחה על מערכות יחסים בין מיניים לא-מיניים עם חברה מינית -
היא טענה שזה לא רק בעיה של מחסור במין. לדעתה רוב האנשים המיניים רוצים להרגיש נחשקים מיניית ע"י בני זוגם - ואת זה אדם א-מיני פשוט לא יכול לתת גם אם הוא רוצה.
אולי זה מה שמתכוונים האנשים שיצאת איתם בעבר.
ואולי לא, מה אני יודעת
 
אני מקווה שיענו לך גם כאלו שכן יוצאים לדייטים עם מיניים.
מסכימה
20/08/14 08:58
19צפיות
זה עניין בעייתי כי הם באמת מרגישים משהו שאני לא משדרת (תשוקה) וזה בעייתי.
בגלל זה אני רוצה לנסות לפתוח את הנושא כשאני חושבת שאולי בא לי להכיר את הבן-אדם. אבל זה קשה לפתוח את זה ישר עם מישהו שאני לא מכירה בכלל אבל כן רוצה להכיר.
בגלל זה חשבתי שאולי דייט 3 זה הדייט שצריך לדבר על זה, גם אם לא בא לי...
אני אנסה ואחזור אליכם עם התגובות...
אבל, רגע
19/08/14 18:18
31צפיות
1. עם אותם הבחורים שהרגישו ש"משהו חסר" את היית מעוניינת להמשיך?
2. ניסית לשאול מה בדיוק חסר? האם היה חסר להם התעניינות מצדך? או שהם לא הרגישו משיכה? כי זה משהו שקורה הרבה גם בדייטים בין מיניים - חוסר חיבור.
 
אני בגישה של לדבר על א-מיניות כמה שיותר מהר - לא חייבים במילה המפורשת עם הגדרות מילון וסרטים דוקומנטריים , אבל אולי ברמת הסתייגות מסוג: "אני לא ממש מתעניינת בדברים מיניים, אבל מוכנה לנסות אם תרצה..." (באופן שנכון לגבייך, כמובן).
אולי תתחילי מלשאול את הדייט - כמה זה חשוב לו וכאלה ומשם לפתח דיון...
 
3-4 דייטים בלי לספר נשמע לי כמו הרבה זמן מבוזבז. תחשבי אם היית מחכה כ"כ הרבה זמן לפני שהיית טורחת לברר האם הדייט הוא סטרייט או לא. לדעתי זה באותה רמה.
 
תשובות
20/08/14 08:53
22צפיות
1. כן, אני מדברת עם בחורים שרציתי להמשיך להכיר אותם
2. כששאלתי מה חסר קיבלתי מסר לא ברור בדרכ "זה לא הולך לכיוון רומנטי" או משהו בסגנון. ככה שאני מניחה שהם לא הרגישו משיכה, לא שאני מבינה מה זה אומר כי אני לא הרגשתי אף פעם משיכה.
 
אני לא חושבת שאפשר לדבר על זה כבר בדייט הראשון. זה כמו לעצור מישהו ברחוב וישר להגיד לו "אני לא הולכת לעשות איתך סקס, רוצה להיות איתי?" אני חושבת שישר יחשבו שאני מטורפת... ותזכרו שאנשים לא ממש מבינים/יודעים מה זה א-מיני וזה ניראה להם מוזר/פריקי
זה לא כמו לעצור מישהו ברחוב
21/08/14 18:20
24צפיות
זה מפגש עם מטרה מאוד מסויימת - זוגיות.
ובתוך זוגיות נהוג לכלול גם מיניות ולכן חשוב להבהיר דברים כאלה מראש.
 
את מוזמנת להסביר להם, לשלוח להם לינקים וכד'.
אין טעם לנסות להיות בקשר עם מי שחושב שא-מיניות זה פריקיות וטירוף, כי רוב הסיכויים שהמחשבות האלו לא ישתנו יותר מידי בהמשך גם אחרי שיכיר אותך וישמע מה זה.
מצד שני
23/08/14 09:50
6צפיות
יש לי חברות שלא שמעו על זה בחיים וכמה שהגיבו בצורה ממש לא יפה כשסיפרתי להן ופתחתי את זה...
ואחרי זמן מה הן הפנימו והיה להן זמן לחשוב על זה והיום הן ממש מבינות ובסדר על כל העניין. אז יש כאלו שלוקח להם זמן וזה לא אומר שהמחשבות הראשוניות שלהם לא ישתנו...
º
21/08/14 18:18
1צפיות
הנסיון שלי
20/08/14 12:39
31צפיות
אני בעקרון משתדלת לספר לקראת סוף הדייט השני. כמו שאת כותבת, בדייט ראשון זה מאוד מוקדם ואת עוד לא מכירה את הבן אדם, אבל בסוף דייט שני כבר יש יותר היכרות, והוגן לתת לאדם שממול את האופציה להחליט אם הוא רוצה להמשיך בתנאים האלה או לא. אני חייבת להודות שאלה שאמרתי להם בסוף דייט שני לא המשיכו איתי לדייט שלישי...
שימי לב שכתבתי הכל בהסתייגות עם מילים כמו "בעקרון" ו- "משתדלת". זה נובע מכך שבפועל אם זה אדם שאני לא מעוניינת בו, אין טעם לחשוף את זה ואני מסיימת את הקשר גם ככה, ואם זה אדם שאני מאוד מעוניינת בו אני לא מצליחה להביא את עצמי לספר בידיעה שזה מה שיסיים את הקשר
לכן התיאוריה היא דבר טוב ויפה, אבל בפועל האנשים שאני מספרת להם בסוף דייט שני זה כאלה שהם לא לכאן ולא לכאן, כלומר אנשים שמצד אחד אני מוכנה לתת עוד הזדמנות להכיר, אבל מצד שני גם אם הקשר איתם יסתיים זה לא נורא מבחינתי.
אני אומרת, מניסיון אישי, עוד לפני שבכלל מתחיל
21/08/14 18:08
26צפיות
אם מישהו מנסה לצאת איתי, בן אם הוא פונה אלי באינטרנט בצורה כזו או אחרת ובין אם זה ישירות פנים אל פנים, הדבר הראשון שאני אומרת זה:
אני א-מינית.
 
למה?
כי בעיני זה לא שונה מלומר: אני לסבית.
אני חושבת שאין טעם לבזבז את הזמן והאנרגיה של שני הצדדים אם זה בכל מקרה לא מתאים.
לא הזמן שלי, ולא הזמן שלו. ובטח שלא הוגן לתת לו להתאהב בך ואז לומר.
 
ומה הניסיון שלי הראה?
שמי שלא מתאים, לא יוצא איתי בכלל ונחסך מכולם שעות ומחשבות ואנרגיה מיותרת.
מי שחושב שזה יתאים לו, מנסה.
ואח"כ זה כבר עניין כמו בכל קשר של כמה מתאימים.
 
בן-זוג פוטנציאלי שיהיה מוכן להתפשר על החלק הזה, יצטרך להרגיש שהוא מוכן להתפשר על הקטע הזה עוד לפני שהוא מכיר אותך בכלל.
כי מה שעושים 'רק כדי לרצות את הצד השני' - בדר"כ לא מחזיק מעמד בכל מקרה.
בטח ובטח כשמדובר ביצרים ועוד ביצר הכי חזק שיש - מין.
 
אני אגב, הגעתי בזכות זה ללא מעט קשרים והכרויות עם א-מיניים שאחרת כנראה לא הייתי יודעת שהם כאלה ולא הייתי יוצאת איתם (כמו בן-הזוג הנוכחי למשל, שהוא לא א-מיני, אבל גם לא מאוד רחוק מזה ורק משום שידעתי שהוא כזה, כי דיברנו על זה שאני א-מינית, הסכמתי בכלל לצאת איתו)
 
מי שמפחד מהא-מיניות שלך, כנראה פשוט לא מתאים לך.
זה הכי פשוט שיש אפילו שרובנו מסרבים להכיר בזה וחושבים שאם ניתן לזה סיכוי אולי כן יפתחו לזה.
זה לא רק עניין של פתיחות.
מי שמרגיש כך, יוכל בקלות רבה יותר להפתח מתוך הזדהות.
מי שלא כזה, אולי יבין אותך, אבל בכל מקרה לא ישרוד איתך.
הבנתי, זה נשמע הגיוני
23/08/14 09:48
3צפיות
תודה :)
 
º
מתי יהיה עוד מפגש של הפורום ?
16/08/14 17:48
26צפיות
ייתכן שבקרוב, אולי לפני החגים
17/08/14 09:07
25צפיות
בכל מקרה, אנחנו נודיע לפני, שווה לעקוב בפורום. 
מי עוד מחכה למפגש? נא להתפקד
17/08/14 19:46
25צפיות
כי לי יש תחושה שלאחרונה הייתה האטה בהגעת חדשים לפורום, ואולי לא כזה "בוער" להיפגש (  hehe, כי "חם אש" בחוץ ).
(מצטערת, קשה להשתלט על בדיחות הקרש)
º
אני בעניין :)
18/08/14 23:38
11צפיות
לא מגיב הרבה, אבל...
19/08/14 05:29
23צפיות
מפגש יכול להיות נחמד...
איזה סוג של מפגשים אלו?
מפגשים מהסוג הנחמד
19/08/14 06:36
27צפיות
אנחנו מתכנסים באוירה נעימה, אוכלים, שותים ומדברים.
אין מחויבות להשתתף,  אפשר לשתוק, אפשר לדבר, אנחנו לא שופטים אנשים.
מטרת המפגשים היא להכיר אנשים חדשים ובכלל לשמור על הקשר בין כולנו.
תבוא, יהיה מעניין 
נשמע כיף ^^
20/08/14 05:05
19צפיות
האם העובדה שאני קטין היא איכשהו מכשול?..
זה אכן כיף
20/08/14 06:25
22צפיות
והעובדה שאתה קטין לא מהווה מכשול. 
נשמח לראות אותך לא משנה מה
20/08/14 13:41
22צפיות
אבל בלי PSA אי-אפשר: את הפרום א-מיניים של איגי אתה מכיר?
לא הכרתי
20/08/14 23:49
15צפיות
וסליחה, אבל מה זה PSA?..
Public service announcement
21/08/14 23:09
9צפיות
יענו "תשדיר שירות לציבור", לדוג': "עישון מזיק לבריאות"
ברמה פרטית\אינטרנטית זו (לפעמים) גם דרך להתנצל מראש על טרחנות שבלהגיד דברים שאולי כבר ידועים לכולם.
 
ואני שמחה שחידשתי
אני גם אשמח להגיע
22/08/14 10:53
13צפיות
למרות שאני ממש חדשה
היי, אני חדשה פה
18/08/14 05:15
81צפיות
שלום לכולם, שמי הוא אנה, בת 24 ומאז ומתמיד ידעתי שאני א-מינית, נעים להכיר!
לאורך השנה האחרונה נכנסתי קצת לפורום ואני חייבת לציין שזה עזר לי המון.
ברוכה הבאה
18/08/14 06:28
37צפיות
טוב לדעת שהפורום עזר לך, זה משמח את כולנו 
חוץ מזה, איך ידעת שאת א-מינית מאז ומתמיד? קראת על זה בעברך?
תודה רבה
21/08/14 23:27
14צפיות
אני חייבת להתוודות שמדובר בתהליך ארוך שעברתי אותו עם עצמי, כשרק לפניי שלוש שנים הגעתי למסקנה שאני א- מינית ועם זה הבנתי שאיפשהו בתוכי תמיד ידעתי את זה.
סתומרת, כבר מגיל צעיר ( סביבות 15) הבנתי שאינני מרגישה משיכה כלפי אף אחד, אף פעם לא היה לי עניין ביחסי מין ומגע מיני אף פעם לא הלהיב אותי.. זה פשוט לא מעניין אותי.
כן, חיפשתי על זה מידע וקראתי על א - מיניות לא מעט. 
 
ברוכה הבאה
18/08/14 06:54
33צפיות
תמיד טוב לשמוע חדשים שהפורום עזר להם. זה נותן לנו כוח להמשיך.
נישמח לשמוע יותר ולהפוך אותך לאחת מאיתנו. :)
º
חחח.. תודה
21/08/14 23:27
4צפיות
ברוכה הבאה!
21/08/14 18:10
16צפיות
שמחים שהפורום עזר לך.
בשביל זה אנחנו פה
סיכום שבועי
15/08/14 09:02
31צפיות
כבר אמצע אוגוסט, ועדיין לא התאדנו אל מותנו!
איך עבר השבוע השיי של אוגוסט עליכם? שורדים?
ושיר!
 
כרגיל אני ראשון...
16/08/14 23:56
28צפיות
יום חמשי אמא שלי השתחררה סוף סוף מבית החולים. היא עדיין נראית לא טוב וחלשה אבל נדמה לי שיש שינוי לטובה. בשבת הייתי אצל ההורים... וזהו.
(בגלל שהשבוע יצא לנו בפורום לדבר על מישהי קצת פסיכית אז אני אשים שני שירים של מישהו פסיכופת לא קטן )
חדשות מצויינות!
17/08/14 22:22
12צפיות
ופורטיס מאאאאגניב!
º
מישהו נקרא למילואיים? או משהו מלחמתי אחר?
17/08/14 17:31
9צפיות
º
מישהו בקשר עם המבורגר? ואיך הייתה הפרידה?
17/08/14 17:47
12צפיות
º
עצוב לי
17/08/14 22:06
8צפיות
גם לי....
21/08/14 18:42
13צפיות
הפרידה היתה המבורגרית לחלוטין...
סיכום שלי
17/08/14 18:06
40צפיות
באופן מפתיע רק עכשיו החום נהיה לי בלתי נסבל. אולי הלחות עלתה שוב, אבל בערב אי-אפשר לנשום.
 
בעבודה כ-ו-ל-ם בחופש. המסדרונות ריקים. הבודדים שנשארו צריכים לטפל בכל מיני דברים לא קשורים אליהם ("אני בכלל מסיפור אחר )
 
לכבוד סוף(?) המלחמה ראיתי את ברצף את 2 סרטי Star Trek האחרונים אפילו שאני ממש לא סובלת את הפרצוף של Chris Pine (למה ממשיכים לתת לו עבודה? למה?).
מוזר לי קצת ש-Spock בגרסה הזאת מאד רומנטי ויש לו הרבה קטעים של PDA (הפגנות "חיבה" פומביות, יענו להתמזמז בפומבי) בלי שום סיבה נראת לעין.  רק אני זוכרת אותו כמאד מאופק ו"קר"?
 
שיר שיש לי crush עצום עליו. גם על המוזיקה וגם על הקליפ :
Stromae - Tous Les Mêmes (We're all the same
אם אתם לא דוברי צרפתית, אל תשכחו להדליק את האופציה של כתוביות תרגום (בצד ימין למטה של חלון הקליפ, נראה כמו ריבוע עם שורות)
 
 
מזדהה לגמרי עם שני המשפטים האחרונים
17/08/14 22:23
12צפיות
ועפתי על השיר!
º
לא ממש הבנתי את השיר, אבל הוא מגניב!
21/08/14 19:05
4צפיות
שלי
17/08/14 22:32
14צפיות
חם לי!
מגעיל לי!
שיבוא כבר החורף!
 
21/08/14 19:10
8צפיות
כמה גמישות ושיווי משקל!
זה לא רק מגניב, זה מטורף!
 
 
ומזל שאני לא סובלת מחום
 
 
ולא גרה בת"א
איכשהו פיספסתי קודם את הלינק
21/08/14 23:17
4צפיות
איזו מהממת!
חולה ...
21/08/14 18:13
11צפיות
זה הכי קרוב לאיך שאני מרגישה ונראת עכשיו...
 
והתאומה שלי ברחה לסוף העולם
יופי
21/08/14 19:39
7צפיות
עכשיו יהיה לך זמן לכתוב בפורום!
|*|נפתח פורום סדרות ישראליות|*|
17/08/14 14:50
3צפיות
|טי-וי|אוהבים את הסדרה נויורק? חולים על משפחת זגורי? רוצים להיזכר בעופרה מלגעת באושר?
פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום סדרות ישראליות בו תוכלו לדבר על כל היצירות הישראליות מכל השנים!

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר על סדרות ישראליות מהעבר, מההווה ושיהיו בעתיד:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
מה זה???
12/08/14 23:21
125צפיות
זאת נטלי כהן וקסברג
13/08/14 04:42
77צפיות
אני מכיר אותה כבר הרבה זמן וזה עוד קטע עדין שלה. השתמשו בה אפילו בעונה הקודמת של האח הגדול. נדמה לי שהיא רוצה להגיד שאנחנו משתמשים בשואה כתרוץ לעשות דברים נתעבים.
דרך אגב, היא מגדרה את עצמה כא-מינית.
האמת היא שאני לא בטוח שהיא א-מינית אבל...
13/08/14 05:03
65צפיות
בקישור הזה היא אומרת את זה די בהתחלה אחרי דקה ו-7 שניות.
הייתי צריך להוסיף
13/08/14 05:22
50צפיות
הקטע נהיה ממש פרובוקטיבי לקראת הסוף.  עכשיו ראיתי שגם הדקה ה-4 היא אומרת שהיא א-מינית.
אבל זה הקטע ששרשרתי מלכתחילה, לא?
13/08/14 20:15
36צפיות
ז"א - שהיא מזכירה בו א-מיניות.
 
היא פרובוקטיבית להחריד, אבל אומרת דברים חכמים.
ואם היא א-מינית, אז בכלל....
אופססס... בטעות חשבתי שהעלית קטע שלה על השואה..........
14/08/14 01:22
26צפיות
מצטער....
º
מאד מטריד
13/08/14 23:42
15צפיות
יש לה סגנון מיוחד
15/08/14 00:43
35צפיות
פעם לא יכולתי לצפות, אבל מתרגלים ועכשיו אני אוהב קטעים שלה, היה לה קטע ממש טוב על התגובות שהיא קיבלה על כך שהיא לא מורידה שערות.
אני בגדול בעד הפרובקטיביות שלה, אבל כשהיא סתם אומרת דברים מיניים בוטים כמו בכל הקטע הזה, זה מיותר בעיני ולא תורם כלום למסר.
עם השיערות זה היה נראה כאילו היא סתם צוחקת...
15/08/14 01:23
37צפיות
כי מה הסיכוי שמישהו באמת אמר לה שנשים שלא מגלחות מסכנות את הכנרת, או שצריך לתלות אותן?
 
באופן כללי אני מבינה את הדרך שלה, אני פשוט לא מתחברת. גם כשאני מתייחסת לטקסט בלי להקשיב לצעקות.
º
לא בלתי סביר להניח שזה נאמר...
15/08/14 08:59
13צפיות
קשה לי להאמין
15/08/14 16:10
26צפיות
לפחות לא שאמרו את *כל* מה שהיא ציינה בסרטון.
עוד קטע שלה
22/08/14 23:17
2צפיות
 
עוד קטע שלה, יותר טוב...
פורום דם אמיתי נפתח ב|תפוז|!
11/08/14 16:53
6צפיות
|ערפד| אנו נמצאים בשיאה של העונה האחרונה של דם אמיתי!
בבון טמפס קיים דו קיום בין הערפדים לבני אנוש, בלב ארצות הברית, עיירה דמיונית. רוצים לספר כמה אתם מעריכים מלצרית בעלת יכולות טלפתיות? רוצים להיזכר ברגעים גדולים מהעונות הקודומות?

בואו לדבר על הסדרה בפורום דם אמיתי
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
|*|נפתח פורום פוליטיקה עולמית |*|
11/08/14 11:15
3צפיות
|גלובוס|רוצים לדעת מה קורה עכשיו בממשלת בארה"ב? מעוצבנים על פוטין? רוצים ללמוד מהאירופאים?
פתחנו בשבילכם את פורום פוליטיקה עולמית. בפורום תוכלו להתווכח  על סוגיות העומדות על סדר היום, לדבר על אירועים פוליטיים המתרחשים היום בעולם ועל השלכתם הבינלאומית.

היכנסו כבר עכשיו |שמאל|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
סיכום שבועי
08/08/14 08:34
45צפיות
עוד שבוע כמעט הסתיים, ולמרות שעושה רושם שהספש יהיה הרבה יותר מעניין, סכמו את מה שכבר היה.
ושיר!
שלי
10/08/14 00:10
31צפיות
אמא שלי קיבלה חופשה מהבית חולים והיתה בבית השבת אז הייתי אצל ההורים. עדיין קשה לי לראות אותה ככה. השבוע היא עברה לשיקום ומקווים שאם הכול יהיה טוב ביום חמישי היא תשתחרר לגמרי.
השבוע הקרוב אני חוזר לעבודה אפילו שעדיין כואבת לי הרגל פשוט כי התגעגעתי.
אחלה שיר, קליפ הזוי לגמרי. WTF?
10/08/14 01:03
24צפיות
בוא נתחיל עם קצת ציור קלאסי מתקופת האימפרסיוניסטים (או אולי פוסט-אימפ'?) דגה, ואן-גוך, עוד חברה טובים
ואז
-באם-
תמונת מחזור של כל ה-x-men
ואז:
סלבאדור דאלי!!!
ואז קטע חמוד בבריכה מסרט משפחה ההוא מקיץ שנה שעברה, נו, עם כוכב רוק שפתאום צריך לגדל את הילדה שלו, ועוד איזה סרט(?)
ואז
-באם-
אנחנו עוברים ל-FFVII advent children, אבל בנגטיב צהוב! , במשך חצי מהשיר מסבירים לכוח המשיכה מאיפה משתין הדג.
-באם-
סוף.
 
וואאאאו
10/08/14 03:39
15צפיות
זה היה מדהים... ניתוח מעולה!  
º
שנגמר לי הכוח באמצע להוסיף לינקים
10/08/14 11:56
2צפיות
שיר מצויין
10/08/14 21:37
7צפיות
לא הרגשתי צורך להסתכל על הקליפ.
מרגישה פספוס עצום...
º
סוף סוף חדשות טובות
10/08/14 21:38
3צפיות
שלי
10/08/14 21:41
18צפיות
רכשתי מצלמה חדשה.
חוצמזה - אין התרחשויות מיוחדות.
 
אם כבר שמת אלבום...
10/08/14 23:27
14צפיות
ביום רביעי האומן הזה מופיע בבארבי בתל אביב. ידידה שלי רצתה שאבוא איתה אבל אני פחות מתחבר אליו למרות שהוא מאוד מאוד מוכשר ואני חושב שמומלץ לראות אותו.
מעולם לא שמעתי עליו
11/08/14 23:25
9צפיות
אבל השיר הראשון כבר נשמע בעל פוטנציאל
בסוף ההופעה נדחתה למועד בלתי ידוע
12/08/14 03:38
12צפיות
בגלל המלחמה...
מפגש פורום מיוחד- פרידה מהמבורגר שלנו
06/08/14 13:04
78צפיות
שימו לב,
זו אמנם התראה קצרה, אבל זהו אינו מפגש רגיל.
 
מחר, יום חמישי ה- 7/8/2014  בשעה 19:30, אנחנו נפגשים בחיפה כדי להיפרד מהמבורגר שעוזבת אותנו.
כל מי שרוצה לבוא ולומר שלום להמבורגר, מוזמן/ת, אנחנו נהיה שם. 
 
שוב, מתנצלים שזה מהיום למחר, אבל ככה יצא, מקווים שתבינו, תודה. 
מי שרוצה להגיע ולא יודע איך ואיפה זה, שישלח הודעה אליי או לחברים האחרים. 
 
לכל מי שרוצה להגיע
06/08/14 13:10
47צפיות
אנא שלחו לי מסר לפרטים נוספים.
נא למסור ד"ש וגם
06/08/14 14:49
43צפיות
בבקשה להזכיר שלפורום אפשר להיכנס גם מחו"ל, אז נחכה לה פה לפחות בסיכום השבועי.
 
וחוץ מזה, כמובן, ...
המלט של שייקספיר היה א-מיני?
הודעה זו מכילה תמונות
04/08/14 17:26
52צפיות
או סתם בדיכאון?
כל אחד יחליט עבור עצמו, אני רק אניח כאן את הציטוט:
"אף איש לא מענג אותי - וגם אף אשה"
מתוך מערכה 2, תמונה 2 (הנאום "איזו פיסת יצירה הוא האדם"), תרגום דורי פרנס
ככה המלט מסיים התפעלות מהעולם ומהאדם ומסכם ששום דבר לא מעניין או משמח אותו...
 
במקור: "Man delights not me—no, nor woman neither"  
2.2.308 (308 מס' השורה, שכל מקורות האינטרנט מסכימים עליה, בניגוד למי שצייר את הפוסטר)
 
כמובן שלא חשבתי על כל זה בעצמי בשביל זה יש אינטרנט (מקור התמונה פה).
היום במצעד הגאווה
º
נראה לי שהוא היה נכשל בבגרות באנגלית
04/08/14 19:56
17צפיות
º
למה ככה?
06/08/14 14:46
13צפיות
שימו לב ללוח ההכרויות
04/08/14 06:21
79צפיות
בימים האחרונים לוח ההכרויות שוקק פעילות וישנן מודעות מגוונות ביותר לשמחתינו.
מגוון של א-מיניים/ות שמחפשים אהבה וזוגיות, לא תכנסו? 
צריך שתהיה הודעה בראש הלוח
09/08/14 05:28
47צפיות
*** נא לא לשכוח לרשום אימייל ***
º
צודקת. אכנס את הקבינט לדיון דחוף בעניין
09/08/14 15:58
19צפיות
º
09/08/14 19:42
8צפיות
º
התכוונתי יותר לסתם כזה- D:
09/08/14 19:42
13צפיות
סיכום שבועי
01/08/14 07:41
12צפיות
אז חוץ מחלום/ן כתיבת ההודעה החדש והמגניבי, במה התחדשתם השבוע?
ובמה לא?
 
ואיזה שיר תשימו?
העומס בעבודה התחיל....
הודעה זו מכילה סרטונים
01/08/14 16:38
29צפיות
רוב הזמן שלי הלך על ענייני ניהול.
יש משהו מתיש ומעייף בברברת הניהול הזו ולצערי אני מוכרחה לציין שלמרות שנראה שאין בה צורך, דווקא יש
בקושי עבדתי ממש.
 
שיר ברוח התקופה:
רוחות מלחמה, איפה התקווה...
שלי
02/08/14 04:26
11צפיות
יום שישי לפני שבוע שברתי את הרגל פשוט כי נפלתי אז יצא לי כל השבוע להיות בבית ולהשתעמם. כמובן שקיבלתי חופשה בתשלום.
רואים עוד שיפור קטן במצבה של אמא שלי. נקווה שזה ימשיך.
(נצנץ ממש אהבתי את השיר. תמיד אהבתי את רמי קליינשיין. )
החלמה מהירה!
03/08/14 21:07
8צפיות
נשמע כשרון הצורה בה שברת את הרגל. מקווה שזה כבר לא כואב.
תהנה לפחות מהחופש
 
טוב לשמוע על אמא שלך
 
ושמחה שאהבת את השיר. אני מאוד אוהבת אותו והוא מאוד מתאים לי עכשיו.
אומרים לי את זה הרבה
03/08/14 22:57
7צפיות
כניראה שאני מוכשר במשהו
(אני צריך להגיד לאבא שלי "אמרתי לך" )
איזה אלבום מצויין!
03/08/14 22:26
7צפיות
החלמה מהירה, תשתדל להנות מהחופש הכפוי!  
º
והשיר הזה גם אקטואלי
03/08/14 23:01
3צפיות
º
והשיר הזה גם אקטואלי
03/08/14 23:03
2צפיות
º
אווץ,תרגיש טוב ומהר
04/08/14 13:23
2צפיות
שלי
03/08/14 22:34
4צפיות
בעבודה עדיין סביר, וטוב שכך.
הלכתי איזה יום מהעבודה לים, והיה נהדר.
 
בספ"ש ביליתי בצפון, בילוי פרידה מחברה שנוטשת אותנו לטובת קנגורואים, ומנהלת פורום מנצנצת...
 
במקום שיר, אלבום שלם לקיץ https://www.youtube.com/watch?v=W0CBzKfvA80
לא בידיוק סיכום שבוע - אבל בכל זאת
04/08/14 13:29
8צפיות
כתבתי אלגוריטם שקורא המון טקסט (בארך 800,000 שורות) ומצליח למצוא מילים דומות במשמעות שלהם בתוך מישפט (זאת אומרת - אפשר להחליף את המילים ביניהם וזה עדין יהיה משפט הגיוני- בארך, בהתחשב בעובדה שלא התחשבתי בסדר המילים רק בכך שהם הופיעו באותו משפט).
אז קיבלית שMonday, Tuesday, Friday וכו דומים - אבל Sunday לא דומה אליהם.
כשבדקתי למה דומה Sunday כיבלתי Holiday וGood
 
מגניב, לא?
יש חדש עם ה...
04/08/14 16:02
8צפיות
הסטארט-אפ הסודי?
עובדים עובדים
05/08/14 14:59
5צפיות
עדין עובדים בלי משכורת, אבל יש התקדמות גם בכיוון הזה.
אם את כתבת את זה
04/08/14 23:36
5צפיות
אין לך שליטה על איך שזה עובד?
שלא יהיו פאדיחות חו"ח  
התחדשתי במיקסר שבור
06/08/14 04:58
12צפיות
עשיתי שטות, והוא נפל ונשבר.
ניסית לקחת חזרה לחנות?
06/08/14 14:50
10צפיות
(ולהגיד "ככה הוא היה בתוך הקופסא?" )
08/08/14 00:11
8צפיות
בינתיים קניתי חדש, והוא פשוט לא עובד. אותו אני אחזיר

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה