לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

 

הודעה חדשה

הפיודים והאנגלים ב-WWE
16/12/14 21:27
360צפיות
אני חייב לכתוב על כל מיני דברים הזויים ב-WWE לגבי הדמויות השונות:
1. ברי בלה היתה הביץ' של ניקי בלה, ועכשיו הן ביחד בלי שום סיבה. הרגו את האנגל של ברי הפייסית.
2. אריק רואן היה הילבילי, אבל ברו אמרו שהוא יינן, ואיש עשיר ומכובד. אז מה הוא עשה עם בריי וייאט קודם? מדוע הוא ביצע פייס טרן?
3. אלישיה פוקס לא היתה הילית משוגעת? בלי משים עכשיו היא פייסית.
4. מיזדאו מתחיל כבר לעצבן ולהיות סתם טרחני. בהתחלה זה היה חביב, עכשיו זה סתם, פשוט סתם.
5. שום דבר לגבי אפשרות פדייה של המזוודה.
6. יש יותר מטומטם מהסיפור בין הארנב לאדם רוז?
7. רוסב, רוסיה, פוטין, הוא בכלל בולגרי על פי הדביוט שלו
8. מה פתאום מיז מתעסק עם נעמי? איך זה בכלל מתאים לדמות שכל כך עסוקה בעצמה בלבד?
9. ביג שואו הפייס היה נגד מארק הנרי וכל המתאבקים שהיו עם האותוריטי. הוא בגד בסינה ופתאום הוא חבר של כל ההילים?
10. מאיפה הקריצו שוב את המחשב וה-GM האנונימי? הרי בעבר אמרו שזה היה הורנסווגל, לא?
16/12/14 22:03
146צפיות
זה לא חדש שהWWE פוגעים באינטליגנציה של הצופים. הקטע עם הבלות ממש צרם לי, מכיוון שזה היה פיוד מאוד מרכזי ופתאום שחכו הכל ואין בניהן שום בעיות. עכשיו אני אדע לא להשקיע מאמץ ועניין יותר בפיודים של דיוות.
 
לגבי רוסוב דווקא ציינו שהוא סוג של כרת ברית עם רוסיה/נשבע לה אמונים או איזה שטות כזאת.
דעתי האישית
17/12/14 00:43
139צפיות
1. מאמין שזה יתפתח לאנשהו.
2. פייס טרן חסר תכלית, בינתיים זה נראה שרואן מכוון למטה בקארד.
3. מסכים לגמרי.
4. עוד לא מיציתי לגמרי, אבל גם מקווה שזה יתפתח לאנשהו, לא חושב שנקבל משהו מספק מהאנגל הזה.
5. מעדיף ככה האמת, ככל שמדברים על המזוודה פחות אני פחות חושב על האפשרות הזו וזה נותן אופציה להרבה הפתעות. הפדיה האחרונה של אורטון לדוגמא הייתה צפויה נורא. אני גם ככה בטוח שרולינס לא יפדה לפני מניה.
6. לא הבנתי מה הסיפור שם בכלל, כנראה כי אני מעביר את השטות הזו, אבל זה נראה לא עקבי בכלל. העדפתי כבר את ליאו קרוגר, גימיק מטומטם....
7. כל האנגל הזה מיושן וטפשי, אפילו ביג שואו היה חייב להתנצל כי הגימיק הזה פשוט לא עובד בשנת 2014.
8. עד שיש פיוד זוגות כלשהו זה גם משהו, מיז נטו משחק דמות של מניאק בכל זה אז זה הגיוני, סטוריליין מטופש אבל פעם ראשונה השנה שמנסים.
9. זה היל טרן בWWE, חסר היגיון לחלוטין. אחד הדברים הכי מפגרים לדעתי בארגון (ובחלק רחב מהביזנס) זה שפייס מוביל יכול לנצח נקי במשך שנים, וברגע שהוא עושה טרן הוא לא מצליח לנצח נקי. בקשר לביג שואו, הוא בגד בקבוצה שלו ובעצם עזר לכל ההילים אז זה איכשהו מקובל.
10. כן, לא יודע...
תגובה לגבי מספר 4
18/12/14 15:24
18צפיות
ל WWE יש קטע כזה, שכשיש להם משהוא טוב ביד, או שהם לא יודעים מה לעשות את זה ומתעלמים מזה וזה פשוט מתפספס (FANDANGOING) או שפשוט טוחנים את זה עד מוות עד שזה נמאס (מיזדאו)
שרשור רו
17/12/14 08:34
255צפיות
הרי בכל זאת לתוכנית רו עם הרייטינג הכי נמוך  מאז 2012 (שאינה תוכנית של חג) מגיע שרשור משלה
הייתי רוצה לקוות שזו תהיה קריאת השכמה לוינס ובעלי המניות
17/12/14 09:55
243צפיות
למרבה הצער, אני חושד שזה לא המקרה, ו 2015 לא תהיה טובה ומעניינת יותר :/
מגיע להם
17/12/14 12:23
201צפיות
אפשר לכתוב סטוריליינים מעניינים ומרתקים, אבל הם איכשהו איבדו את היכולת הזאת. אז לאנשים יש פחות מוטיבציה לצפות.
דעות מקריאה
17/12/14 16:45
195צפיות
לא טרחתי להוריד או לצפות.
וזה פרק עם ג'ריקו ולסנר.
אז רולינס מנצח את סינה אחרי התערבות של לסנר. יופי של בוקינג, WWE. הרגתם לרולינס את המומנטום ערב לפני ועכשיו הוא מנצח עם עזרה מכל העולם וברוק לסנר. גם כן עתיד.
השאלה מה יעשו עם רולינס בראמבל.
אולי בכל זאת יכניסו אותי לקרב מול סינה ולסנר? ככה הוא יכול להצמיד את סינה ולסנר יפסיד מבלי להיות מוצמד. אולי שיפדה את המזוודה בתום הקרב.
נכון שלסנר-ריינס זה יהיה קרב גדול, אבל גם רולינס-ריינס יכול להיות אחלה מיין איבנט.
על מי אני עובד? לא יתנו לנו מיין איבנט כזה ברסלמניה.
הולכים לרסלמניה
17/12/14 20:47
136צפיות
עם איך שהם דוחפים את רולינס ואמברוז וריינס , יש לי הרגשה שבסופו של דבר בראמבל רולינס יפדה וימשיך משם לפיוד טריפל טרט של השילד ברסלמניה ...
מTLCS וגם מראו
17/12/14 20:54
125צפיות
רולינס הפסיד ויצא חלש מבחינת הבוקינג.
אמברוז הפסיד ויצא מפגר וחלש מבחינת הבוקינג.
 
אני מאוד מאוד רוצה לראות קרב משולש של השילד לשעבר במיין איבנט של רסלמניה, עם עדיפות לקרב רק בין אמברוז לרולינס (תראו את קרב האיירון מן של החצי שעה שלהם בFCW ותבינו. גם הקרבות שלהם בWWE היו סבבה).
אבל לפי איך שזה נראה עכשיו, זה לא יקרה. אבל הלוואי.
רולינס הולך לפדות בקרוב
17/12/14 21:36
117צפיות
קשה לי להאמין שישאירו את לסנר אלוף עד רסלמניה .
במיוחד כמו שמסתמן שהוא חוזר ל ufc
דעות נקודתיות בלבד
17/12/14 22:19
133צפיות
ל WWE לא מגיע את סת רולינס (או דין אמברוז).
 
באמת, המחשבה שיש סיכוי טוב שפאנק הוא סיבה מכרעת בעובדה שהם ב WWE עושה את הסיפור של ה WWE היום עוד יותר עצוב ממה שהוא. הם (WWE) פשוט לא מאותגרים כמו בשנות התשעים אין לי הסבר אחר לשיט הזה.
 
כל סגמנט הפתיחה החזיק נטו בזכות רולינס ששוב ביצע טוב.
 
הסיום היה כ"כ צפוי ושוב כ"כ לא מעניין, אם ה WWE חושבים שלסנר-סינה מעורר איזשהו עניין כקרב מרכזי בראמבל הם טועים ובענק, הצופים כבר טחנו את זה וזה לא היה מזמן, רוצים לראות משהו אחר, חדש, שונה.
 
רומן ריינס הוא דמות ללא עומק כרגע, החלק שלו במקרים רבים מסתכם בלהגיע לתת ספיר ולצאת, זה לא מעניין במיוחד, קשה מאד להתחבר לזה, בטח שזה מול הביג אולד שואו.
 
התקווה הקטנה כרגע היא שרולינס יגיע לרסלמניה כאלוף המכהן ושלא יפגוש את סינה בקרב המרכזי. נסתפק במועט. כשאין הרבה ציפיות הרי קשה מאד להתאכזב.
 
 
הפנטזיה שלי לרסלמניה נורמלית...
18/12/14 00:35
95צפיות
בהנחה שהוא יחלים, אני הייתי הולך בתור מיינאיבנט על בריאן-לסנר על האליפות (כשבריאן גם מנצח הראמבל) ונותן לו לנצח בהכנעה. את ריינס הייתי שם בקרב לא על האליפות נגד סינה, שבמהלכו/בסופו סינה יעשה עליו היל טרן! דבר כזה גם יגרום לעניין מחודש של הקהל בסינה, וגם בריינס כפייס מוביל (לצד בריאן) כשאין את סינה שיתפוס את אור הזרקורים לצדו. את האליפות תמיד אפשר לתת לו בסאמרסלאם, ניצחון/קרב בפרופיל גבוה נגד סינה ברסלמניה יתרום לו כמעט באותה המידה ובריאן הרבה יותר צריך את הרגע רסלמניה המתקן שלו, אחרי שהפציעה והבוקינג הגרוע חרבשו לו את שנה שעברה. 
 
עוד הייתי שם רולינס-אמברוז בקרב רחוב/LMS, ובאירוע הבא נותן להם מיינאיבנט בשלושת שלבי הגיהינום לסיום סופי של הפיוד. האחרים גמישים יותר...
לא ממש מבין את הקו של ה-WWE (ספוילר ניראה לי)
18/12/14 11:41
52צפיות
אוקיי אז סינה-לסנר סביר להניח יסיימו את הסיפור ביניהם ברויאל ראמבל לכאן או לכאן.. או שסינה מנצח ולסנר נעלם לעוד שנה או שלסנר מנצח וכנראה פוגש במאניה את ריינס שינצח בראמבל אני מניח..
עכשיו מכאן זה מסתבך.. אם סינה מפסיד ויוצא מתמונת האליפות אז לאן הוא הולך? שוב מול רולינס?
רולינס בעצמו, לאן זה הולך? לפיוד הגיוני עם ריינס מחוץ לחגורת האליפות? אולי בכלל הם קודם יריצו את ריינס לתואר ורק אז יכניסו אותו לפיוד עליו נגד רולינס? כי די ברור שבסוף יהיה ביניהם משהו, ככה העסק נבנה לאחרונה.
אז מי נגד מי לעזאזל על החגורה? לסנר-סינה? לסנר-ריינס? לסנר-רולינס? רולינס-ריינס? בלגן שלם נהיה פה וניראה לי שאפילו ה-WWE לא יודעים איך לצאת מזה.. הדרך היחידה לטעמי זה סינה מנצח את לסנר בראמבל ולסנר נעלם לשנה-שנתיים כרגיל..
ואז רולינס וסינה נכנסים לפיוד סביב החגורה כשריינס (מנצח בראמבל) נמצא שם ברקע כל הזמן ומתערב לטובת סינה כל פעם שביג שואו או המאבטחים מתערבים בשביל רולינס ובסוף זה יגיע לקרב משולש ברסלמניה ממנו ריינס או רולינס יצאו עם התואר וימשיכו לפיוד פרטי ביניהם כשסינה עושה צעד אחורה.
עוד אפשרות? לסנר מנצח את סינה ועובר לפיוד עם ריינס על התואר כשרולינס פודה את המזוודה במאניה לקרב משולש עם שניהם או בסוף הקרב וגונב את התואר ומשם ממשיך לפיוד עם ריינס בעוד שסינה עובר לפיוד עם רוסב כי הוא נשמע כמו האיש האידיאלי לעצור את החיה הרוסית..
 
בקיצור, השתגעתי כבר.. מקווה בסופו של דבר להגיע לפיוד של ריינס-רולינס על החגורה הראשית ושל סינה-רוסב על כבוד ארה"ב וחגורת אליפות ארה"ב (תאכלס איזה בזוי זה יהיה בשביל סינה להיות "רק" אלוף ארה"ב פתאום..).
 
ומתי כבר יהיה הפיוד הבלתי נמנע בין רואן להארפר? עוד כמה פעמים נראה רואן ושואו? או הארפר וזיגלר? או זוגות בין הרביעייה הזו?
זה ברור שצריך להיות פיוד של 3-4 קרבות בין רואן להארפר אז קדימה.. ככה זה גם יפנה את הבמה לפרצוף אחר להיכנס לפיוד על אליפות ביניבשתית עם זיגלר (אולי וואייט? אולי בארט כשהוא יחזור? אולי סזארו?).
 
ועוד קטנה.. אחרי שראייבק יפסיד לרוסב (או יעצור את הסטריק שלו, גם אופציה, הוא מתאים מבחינת אמינות), אני חושב שהוא צריך להיכס לפיוד קצר עם שואו או מארק הנרי ולמה? ראייבק בהחלט מתאבק שמתאים למיין אבנט אבל הוא חייב להיבנות בחזרה לטופ.
פיוד עם רוסב בסיומו הוא ינצח את הרוסי זו תהיה התחלה מעולה אבל עוד פיוד קצר עם איזה ביג מן עצום שממנו הוא ייצא מנצח כמובן, זה כבר יכניס אותו לקצב טוב ויכין אותו לפיוד אפשרי על אחת מחגורות המשנה, ארה"ב או ביניבשתית.
ועוד קטנה חלק ב', גם סיטואציה בה ראייבק מפסיד בפיוד נגד רוסב ולא מצליח לעצור אותו נשמע לי בסדר כי אז אפשר יהיה לקדם את אמברוז לפיוד עם רוסב בסיומו הוא ינצח את הרוסי, ייתן לו הפסד ראשון וייקח לו את התואר.
אמברוז כאלוף ארה"ב זה יהיה מעולה, יוכל לספק פיודים נהדרים נגד מתאבקים איכותיים ולהעלות את הרמה קצת.
 
אב וקטנה אחרונה.. ידעתם שכריסטיאן עוד ברוסטר של ה-WWE??
בעניין רולינס, אני מהמר
18/12/14 12:19
35צפיות
שהוא ייכנס לפיוד עם אורטון ברסלמניה
וסוגיית הפדיה של המזוודה תעלה שוב רק אחרי רסלמניה (ולפני, כמובן, MITB)
 
אני מעריך שאנחנו הולכים לקרב בין לסנר לריינס. אולי טריפל ת'רט עם בראיין.
 
סינה, כמו בשנה שעברה, יכנס לפיוד מיד קארד. אולי אפילו מול רוסב (כשהתקווה שלי שרוסב ינצח את סינה)
 
 
 
 
בדאלאס יש פרסום על RAW קאמבק בתאריך 19.1
17/12/14 22:50
146צפיות
שימו לב, זה יכול להכיל ספוילרים לגבי התוכניות עד אז וכמובן - ספוילר ענקי על מי יעשה קאמבק באותה תכנית.
הראמבל מתקיים ב26.1, אז זה יוצא הRAW האחרון לפני הראמבל.
חמישה סימוני ספוילר ואז ממשיכים
 
 
 
 
 
 
 
הנה ההודעה של האולם בדאלאס. שימו לב שזאת מודעה פרסומית ולא רשמית של הWWE.
 
WWE presents Monday Night RAW
01-19-2015
WWE RETURNS TO DALLAS FOR THE FIRST TIME IN 2015!
SEE THE BIGGEST MONDAY NIGHT RAW EVER TO TAKE PLACE IN DALLAS BROADCAST TO THE WORLD FROM AMERICAN AIRLINES CENTER
IT WILL BE A SPECIAL NIGHT WHEN RAW BECOMES RAW REUNION!!
SEE HALL OF FAMERS & LEGENDS INCLUDING
THE 1ST WWE DALLAS APPEARANCE IN OVER 8 YEARS OF HULK HOGAN
THE HEARTBREAK KID SHAWN MICHAELS
SCOTT HALL & KEVIN NASH
IN THE NIGHTS MAIN EVENT:
THE BIGGEST LUMBERJACK MATCH IN THE HISTORY OF DALLAS
JOHN CENA VS. SETH ROLLINS
SURROUNDED BY OVER 30 LUMBERJACKS!
SEE ALL OF YOUR FAVORITE RAW & SMACKDOWN SUPERSTARS INCLUDING:
WWE HEAVYWEIGHT CHAMPION BROCK LESNAR
RANDY ORTON
DEAN AMBROSE
BIG SHOW
DOLPH ZIGGLER
THE USOS
GOLD & STARDUST
THE DIVAS
AND MANY MORE!!!
TICKETS START AT $20
 
במילים אחרות - הוגאן, מייקלס, נאש והול!
קרב לאמברג'ק בין סינה ורולינס!
ברוק לסנר!
רנדי אורטון!
 
נראה לי שזאת הולכת להיות אחלה תכנית. נראה כמה מזה באמת יקרה וכמה יבוטל סמוך למועד עצמו.
לא הבנתי מי הקאמבק חח
18/12/14 11:45
50צפיות
אורטון יענו? או שאתה מתכוון לכל הקשישים משנות ה-80 וה-90? :)
זבנג וגמרנו
16/12/14 12:59
84צפיות
לקודם נמאס והוא החליט לעבור לUFC
בקשה מחברי הפורום לחודש הקרוב
16/12/14 13:08
171צפיות
האירוע הבא הוא הרויאל ראמבל וכנראה ,כמו כל שנה, עומדים להיות ספוילרים פוטנציאלים לזהות המנצח.
אני אשמח אם תוכלו להזהיר על כך מראש, לפני שאתם כותבים ספוילר כזה, אפילו שהוא פוטנציאלי ולא בהכרח יקרה.
בSVS למשל, מישהו כתב בהודעה לפני האירוע על אפשרות שסטינג יופיע וזה ממש הרס לי את אלמנט ההפתעה.
 
אז לסיכום, אם אתם רוצים לכתוב על כך בהודעה רגילה, בבקשה תציינו בהודעה עצמה שבהמשך יהיו ספוילרים אפשריים לזהות הזוכה בראמבל וכו'. מקווה שיהיה שיתוף פעולה וראמבל מפתיע וטוב
º
16/12/14 14:32
19צפיות
מסכים, אבל משהו בשבילך
16/12/14 15:48
120צפיות
לפני סרבייבר סירייס הקפדתי לא להיכנס לכל הודעות החדשות (כולל ההודעה ההיא שציינת), שלדעתי תמיד מקבלות פה סימון ספוילר ואזהרות על ספוילרים אפשריים לXYZ.
 
אז יהיו כמה הודעות מסקרנות שלא תקרא אותן כמה ימים, אני יודע, זה לא כיף אבל זה שווה את זה. לא קיבלתי שום ספוילר לסרבייבר סירייס.
מה שהכי מבאס
16/12/14 21:58
73צפיות
כתבו את ההודעה על סטינג בדיון של חדשות שלא נכנסתי אליו ואחר כך מישהו התייחס לזה בדיון אחר וככה גיליתי.
 
 
כן, זה באסה
17/12/14 18:03
38צפיות
הפתרון הכי טוב הוא פשוט לא להיכנס לפורום בכלל עד שאתה רואה את האירוע, היו תקופות שלא הייתה ברירה, בגלל טרולים, אבל גם בלי קשר, אם אתה חרד לספוילרים ומצפה לאירוע - עדיף פשוט לא להיכנס.
º
פייסבוק עושה לי צמרמורות
הודעה זו מכילה תמונות
16/12/14 15:45
240צפיות
º
16/12/14 15:55
45צפיות
קרבות מפעם
16/12/14 13:24
195צפיות
אז בהמשך לדיון שלי על ביגמנים, רציתי לשאול בעקבות הקרב הבא:

http://www.dailymotion.com/video/x1nwwgy_nick-bock...

http://www.dailymotion.com/video/x1nwwap_nick-bock...

קרבות מפעם- אתם צופים ומוכנים לתת להם דירוג גבוה? או שבשבילכם זה מפעם, מתקופה אחרת, ואין מצב שקרבות כאלה יהיו מדורגים גבוה אצלכם?

האם אתם חושבים שקרב מצוין הוא חסר גיל, שהוורקרייט והפסיכולוגיה בקרב עוברים כל הזמן? או שהסגנון של פעם איטי יותר ורק מי שצפה אז יכול לאהוב אותו?

והאם בעוד עשרים שנה, כשהצופים של אז יראו קרבות כמו המיין איבנט של מניה 20 או אואן-ברט, הם יצחקו ויגידו שהסגנון מיושן? או שדווקא יעריכו את היכולות של המתאבקים ואת הסיפור שמסופר?
אני יכול בכיף להנות גם מקרבות ישנים
17/12/14 00:07
127צפיות
ולא רק שיש להם ערך נוסטלגי, גם קרבות ישנים שאני רואה בפעם הראשונה והם עדיין קרבות טובים מאד מהנים עבורי.
יש קרבות שהם לחלוטין קרבות של אווירה ושל אותו רגע כמו הוגן-אנדרה למשל שלא מתיישנים טוב. אבל אם מסתכלים על קרבות ישנים של ריק פלייר או סאבג' וכו הם דווקא כן עובדים במבחן הזמן.
אני חושב שגם בעוד 20 שנה יעריכו קרבות כמו ברט-אוון אבל דווקא הקרבות של התקופה הנוכחית והקרבות שהם יותר קרבות גימיקים, כי בתחום הזה תמיד בא משהו "גדול יותר ומרשים יותר".
נניח הקרב סולם בין שון מייקלס לרייזור רמון עבור מי שראה קרבות טי אל סי כל חיו, יראה ממש מוזר ואפילו די עלוב. אבל ברט נגד אוון בגלל שהוא סתם קרב פשוט, תמיד ישאר קרב פשוט ומצויין.
קרב טוב הוא קרב טוב
17/12/14 11:47
89צפיות
לפני כמה שנים יצא לי לצפות בDVD של קרבות הכלוב הגדולים ביותר אם אני לא טועה. היו שם קרבות מהאייטיז, קרבות מWCCW, קרבות בין מתאבקים שבחיים לא שמעתי עליהם, אבל הם עדיין היו קרבות טובים. מה שחשוב זה הבוקינג של הקרב. לא תמיד חייבים מגה-ספוטים כמו שמנסים לעשות בקרבות גימיק בעשור-שניים האחרונים, אלא כימיה טובה ובוקינג / סיפור טוב במהלך הקרב.
 
בדיוק כמו שיש סרטים ישנים שעומדים במבחן הזמן - למרות מחסור באפקטים או אפקטים ברמה נמוכה יחסית - כך גם היאבקות או כל ענף אחר בעצם. אמנם יש הרבה קרבות שנחשבו גדולים ומהפכניים בזמנו - והיום הם בלתי ניתנים לצפייה, אבל זה משהו אחר. נכון שהרבה מהסגנון השתנה עם השנים, אבל גם לפני 20-30 שנה היו קרבות שבקלות יכולים להיחשב קרבות מצוינים גם היום.
º
שרשור TLC
15/12/14 12:21
198צפיות
תוצאות מהירות
15/12/14 13:00
349צפיות
פרי שואו:
New day ניצחו את גולדאסט וסטארדאסט
 
תוצאות האירוע
דולף זיגלר ניצח את לוק הארפר והוא האלוף הביניבשתי החדש!
האוסוז ניצחו את המיזדאו בפסילה
ביג שואו ניצח את אריק רואן
ג'ון סינה ניצח את סת' רולינס והוא יתמודד נגד ברוק לסנר ברויאל ראמבל.
ניקי בלה ניצחה את איי ג'יי לי ושמרה על התואר.
רייבק ניצח את קיין
רוסב ניצח את ג'ק סוואגר בהכנעה
ברי וויאט ניצח את דין אמברוז
 
ג'ון סינה נגד לסנר נקבע לראמבל
  רומן ריינס הודיע שהוא נכנס לקרב הראמבל
דעה מקריאת תוצאות
15/12/14 13:27
271צפיות
א. איזה התרגשות! סוף סוף בראמבל נראה את האלוף!!! 
ב. נראה לי שרוצים שזיגלר ישבור את השיא של ג'ריקו עם כמות הזכיות באליפות הבין יבשתית...
ג. חבל שריינס לא חסך לנו את ההמתנה וישר הכריז שהוא הולך לזכות וזהו
 
נראה לי שאני מדלג על הPPV הזה. אין בו שום דבר מסקרן עבורי
תוצאות פחות מהירות
15/12/14 17:32
228צפיות
קרב ראשון:
קרב סולמות על האליפות הבין יבשתית - לוק הארפר (אלוף) vs דולף זיגלר
מנצח:
דולף זיגלר

קרב שני:
קרב על אליפות הזוגות - אוסוס vs מיז ודמיאן מיזדאו (אלופים)
מנצחים: אוסוס ניצחו על ידי פסילה אבל האלופים נשארו.

קרב שלישי:
קרב מדרגות - אריק רואן vs ביג שואו
מנצח: ביג שואו

קרב רביעי:
קרב סולמות על NOC לאליפות הראשית - ג'ון סינה  vs סת' רולינס
מנצח: ג'ון סינה
הערה: ביג שואו נכנס לזירה ותקף את סינה ואז רומן ריינס יצא ותקף את ביג שואו.

קרב חמישי:
קרב על אליפות הדיוות - ניקי בלה (אלופה) vs איג'יי לי
מנצחת: ניקי בלה

קרב שישי:
קרב כיסאות - קיין vs רייבאק
מנצח: רייבאק

קרב שביעי:
בריי וויאט vs דין אמברוס
מנצח: בריי וויאט
שאלה
15/12/14 20:53
137צפיות
זה לא היה קרב שולחנות בין סינה לרולינס?
º
צודק, התבלבלתי
15/12/14 20:59
45צפיות
זמנים ללא תוצאות
15/12/14 22:13
78צפיות
גולדאסט וסטארדאסט נגד ניו דיי- 11:40
דולף זיגלר נגד לוק הארפר - 16:42
מיזדאו נגד האוסוז - 7:17
ביג שואו נגד אריק רואן - 11:14
סת' רולינס נגד ג'ון סינה - 23:34
ניקי בלה נגד איי ג'יי לי - 7:38
קיין נגד רייבק - 9:50
רוסב נגד ג'ק סוואגר - 4:50
דין אמברוז נגד ברי וויאט - 26:58
º
תודה רבה !!
18/12/14 15:10
1צפיות
אפשר בבקשה דעות ללא ספויילרים?
15/12/14 15:04
219צפיות
רוב הסיכויים שאני לא הולך לראות את האירוע, אבל מעניין אותי אם יש מישהו שחושב שזה אירוע שיש לי סיבה טובה לראות למרות הכל
פשוט מאוד:
15/12/14 15:34
274צפיות
לא שווה.
דעות ללא ספוילרים
15/12/14 22:18
161צפיות
מתכון לחווית צפייה:
 
צפה בקרב הראשון, דמיין ששאר האירוע התעלה לאותה רמה וכבה את הטלוויזיה
15/12/14 19:52
235צפיות
ראיתי שני קרבות מהאירוע שקיבלו יחסית ביקורות טובות לעומת האחרים, הקרב הראשון והקרב האחרון, ואני מה אני אגיד לכם. אם אלו הקרבות הטובים באירוע אני לא רוצה לדעת איך נראו הרעים.
 
זיגלר נגד הארפר היה ארוך ומשעמם בלי שום היגיון או מעבר או זרימה בין ספוט לספוט. מילא אם זה היה ספוטפסט אבל אפילו זה לא היה זה.
ואמברוז וויאט היה בדיוק אותו דבר רק ארוך יותר. היה נראה באיזשהו שלב שהוא אף פעם לא יגמר.
ואמברוז נראה בסוף הקרב הזה כמו הדביל הכי גדול בעולם.
זה כאילו הקרבות האלה היו חסרי אנרגיה, חסרי אכפתיות, רק לסמן וי על הספוטים ועל האירוע ולהתקדם הלאה.
נראה שהאירוע האחרון של 2014 היה בהחלט אירוע גרוע שמייצג את האיכות הכללית של השנה הזו ב WWE.
 
יאללה, אפשר ללכת להתכונן לסיכומי השנה
דעות של קרב אחד
15/12/14 19:57
269צפיות
קודם כל אני בעבר הייתי IGOR P1  . יש איזה שהוא ראיון איתי בתקופה שהיו עושים ראיונות עם חברי הפורום 
 
אני חייב לציין שאני כל שבוע מקליט בערוץ ספורט 1 את התכניות ומישהו צד את עיני ורק מה שאיתו אני רואה וזה דין אמברוז 
 
הקרב של דן אמברוז מול ברי וויאט שווה בהחלט לצפות בו דין אמברוז הוא אחד הדברים הטובים הקיימים היום בארגון , הוא נותן מעצמו 200 אחוז ונקווה שימשיך כך עד לתואר הכי חשוב של הארגון .
 
לסיכום אני מקווה שזה לא חזזרה בשביל להעלם להרבה זמן שוב.
אני היחיד שחושב שלמרות
15/12/14 20:04
266צפיות
שהסיום של הקרב הזה היה יצירתי הוא היה גם סיום מאוד טיפשי ומגוחך?
יצאו מהכבלים של המסך הזה גיצים כאילו מדובר בעמוד חשמל.
אני חושב
16/12/14 08:50
142צפיות
שזאת דווקא הדעה הרווחת על הסיום הזה ממה שראיתי.
דעות TLC
16/12/14 06:51
229צפיות
קצת ילדותי מצידי להגיד, אבל בתכלס הדבר הכי טוב בקרב בין זיגלר להארפר היה זה שירד להם דם. כשזה כל כך נדיר, אז זה באמת בא לך בהפתעה (כמו בתחילת שנות ה90) וגם העובדה שהקרב לא נעצר לטיפול חיזקה את ההרגשה הטובה.
זה גרם לקרב ממוצע לחלוטין שהרגיש שהוא חסר כיוון - להפוך לאיזה קרב אקסטרים "ענק".
 
מיזדאו נגד האוסוז היה חביב ואז הסתיים. האם יש אצבע משולשת יותר גדולה מזה שמאז שסנדאו פופולארי, הוא למעשה לא משתתף יותר בקרבות? מילא תכניות, אבל גם בPPV?
 
שואו נגד רואן היה סתמי (וצפוי), כך גם רייבאק נגד קיין וסוואגר נגד רוסב. מה בדיוק יכול להיות לא סתמי בקרב שכל העניין בו זה שמכים אחד את השני עם כיסא/מדרגות?
 
הבעיה של קרבות שולחן בין מתאבקים בודדים זה שאין בהם מספיק אנרכיה (כמו שהיה פעם בקרבות מרובי המשתתפים של הדאדליז), ואם זה של מתאבקים טובים - אתה יודע שהקרב יותר מגביל מאשר מוסיף.
עד כמה אפשר להיות מפגרים #21 - שני שופטים יוצאים מאחורי הקלעים כדי להגיד את דעתם בעניין של מי נחת קודם על השולחן - אבל אף אחד מהם לא יטרח לציין שסינה כבר העביר את רולינס דרך שולחן!!
 
ברור שביג שואו יפרוץ לקרב של סינה, הוא נורא כועס עליו - הרי הוא בגד בו בסרבייבר סירייס!
אה, וכשאני אומר הוא - אני מתכוון לביג שואו, ואני רק מזכיר שהוא טען שזה היה רק מתוך הערכת מצב שגויה וחשש לקריירה, אז מה בדיוק מחבר בין רולינס לשואו ומביא אותו בכלל לרצות להתערב בקרב?
 
לדעתי וויאט נגד אמברוז היה בינוני ומטה. האם זה קרב ה-TLC הראשון שבו למעשה לסולמות אין שום שימוש מלבד אמצעי תקיפה?
אה, והסיום. דין אמברוז יצא בערך המפגר הכי אידיוט אי פעם. מילא אם היו עושים שוויאט מוציא את המסך מתחת לזירה, אמברוז מנסה להשתמש בו "ונכווה" (ואז אולי אפשר לתהות האם הוא חיבל באלמנט) - זה פשוט הוציא את אמברוז אידיוט.
עיוור, אבל גם אידיוט.
 
אירוע רע מאוד, לא שווה כסף ולא שווה צפייה.
 
איתך לחלוטין בכל מילה
17/12/14 11:43
43צפיות
מועמד חזק לאירוע הגרוע של השנה. והיות וזו הייתה שנה של אירועים די גרועים , זה חתיכת הישג...
 
דעות חופרות יחסית
16/12/14 10:34
209צפיות
באתי לאירוע בציפיה לשלוש קרבות: זיגלר, סינה, אמברוז.
קראתי תוצאות אתמול בבוקר ודי שמחתי לקרוא שזיגלר זכה באליפות ושזה היה קרב הערב. אני ממש התחלתי לאהוב את לוק הארפר ותמיד כיף עם זיגלר.
קראתי את הבוקינג של סינה ולמרות שהיה צפוי שהוא יזכה, זה די עיצבן אותי איך שקברו את רולינס.
עוד יותר עיצבן אותי איך שקברו את אמברוז עם הסוף של הקרב שלו.
 
אבל זה היה רק מקריאה. אמרתי שניתן צ'אנס גם בצפייה.
 
ואחרי הצפייה  (אתמול בערב):
זיגלר-הארפר גנבו את ההצגה.  הם קיבלו את האופנר ופתחו את האירוע ברמה גבוהה במיוחד. עצם זה ששניהם דיממו מכל מקום בגוף, רק הוסיף לזה. פתאום הבנתי שאני מתגעגע לקצת דם, זה מוסיף לקרבות. היו שם כמה ספוטים יפים, הקהל היה בעד זיגלר שהיה מלא אנרגיות, הארפר בא לעבוד והניצחון הרגיש חשוב.
רק חבל לי על דולף. לפני פחות מחודש הוא היה השורד היחיד בקבוצה שכללה את סינה, הוא פירק את האתוריטי ועכשיו, במקום להיות במיין איבנט הוא פותח אירועים וזוכה שוב באליפות הביניבשתית.
 
אוסוז-מיזדאו העברתי.
ביג שואו-רואן ראיתי רק בשביל הסלאם של רואן על שואו על המדרגות. בוצע יפה. ניצחון של שואו היה לי מוזר. הוא לא צריך את זה, רואן היה צריך את זה יותר. אבל כנראה שצריך לבנות את שואו שוב כמפלצת לקראת הראמבל.
 
ואז היה סינה-רולינס. הופתעתי מהמיקום בקארד. היה קרב בינוני עם תוצאה ידועה מראש. האוברבוקינג היה מוגזם וזה פגע בקרב וברולינס. ניסו להפתיע עם הרף באמפ שלא ראה את סת עובר דרך שולחן וזה קצת עבד. אבל באמת... התערבות של מרקורי ונובל וביג שואו ורולינס לא מנצח? רומן ריינס מנצח בשביל סינה? אפילו הספוט של הנפילה הכפולה (שהיה עשוי טוב, כולל הסלואו מושן) נהרס בגלל האוברבוקינג. יופי, אז ריינס מנצח בראמבל. וסינה יתמודד מול לסנר. יופי.
 
קרב דיוות לא טוב. ניקי השתפרה בזירה וAJ תמיד טובה, אבל הסיום הרס את הקרב. ספריי בעיניים? מה אנחנו בניינטיז?
 
רייבאק קיין העברתי. גם רוסב-וסואגר בפעם ה204.
 
והמיין איבנט: אמברוז-וויאט. שמחתי שהם קיבלו את המיין איבנט. הבעיה שלי עם הקרב הייתה למה הוא קיבל את הTLC כשאין שום דבר למעלה? סתם בשביל שיהיו נשקים? תתלו את אבא של אמברוז ואת סיסטר אביגייל למעלה, את כסא הנדנדה החדש או את דוכן הנקניקיות של אמברוז. אבל משהו!
ובכל זאת, הם נתנו קרב טוב. יצאו וקנו את עולמם. אמנם קרב פחות טוב מזיגלר-הארפר, אבל גם קרב טוב. כל זה נכון עד... הסיום. הסיום המפגר והמטופש הזה. אמברוז יצא מטומטם עם הסיום הזה ודי הרסו לו את הדמות. נכון שזה גורם לתוצאה לשמור על שניהם. וויאט ניצח אבל רק בגלל שאמברוז פגע בעצמו. אבל שוב, זה בוקינג של הניינטיז. זה לא מתאים כיום. חבל שהסוף פגע בקרב טוב יחסית. עכשיו נקבל אנגל שאמברוז התעוור עד הנקמה שלו בראמבל. מרגש.
 
סה"כ היה אירוע בינוני בגלל הבוקינג הלא טוב. ואחרי שראיתי את האירוע של NXT עם הבוקינג המעולה, זה ירידת מדרגה.
הופתעתי שסינה לא היה במיין איבנט, אבל אולי עדיף ככה.
יאללה ראמבל, שיהיה יותר טוב!
16/12/14 19:17
133צפיות
הרוב כבר נכתב אז אני אקצר
 
אירוע נוראי, וזה אנדרסטייטמנט. קצת עצוב לכתוב דבר כזה על אירוע עם פוטנציאל סביר פלוס להיות אירוע בין הטובים בשנה העצובה הזאת.
 
לא התרשמתי מהבוקינג של סינה-רולינס, זה רק חשף את המובן מאליו, הקיבעון של וינס והפמיליה לא נגמר וסינה ממשיך לחגוג.
 
ווייאט ואמברוז,  2 מהמתאבקים החביבים עליי, קיבלו הרבה הרבה יותר מידי זמן לקרב, קיבלו סיום אידיוטי וסיפקו קרב משעמם להחריד, רק בקרבות של סינה-אורטון השתעממתי יותר.
 
נכתב פה מעליי שהיה מפתיע שסינה לא שובץ למיין איבנט, רק שבעקיפין סינה בהחלט "שובץ" למיין איבנט עם הסיום האידיוטי שהוציא את אמברוז המפגר שבחבורה, רק סקוט הול היה יכול לשבת טוב על מעשה כ"כ מפגר, אז בשורה התחתונה של האירוע:
 
סינה נפגש עם לסנר בראמבל
רולינס הונחת דרך ארבעה שולחנות ונקבר על ידי סינה, ועל ידי ריינס
אמברוז נקבר בסיום האידיוטי של הקרב שלו
ווייאט אמנם יצא אובר על אמברוז אבל לא ממש הרוויח משהו כדמות מהקרב הזה
2014 הסתיימה כמו ששלצערי ציפינו מוינס והפמיליה - עם סינה בכל הכח.
 
חבל חבל חבל, אין לי ספק שרולינס ואמברוז הם אלה שצריכים להיות הפנים של החברה כרגע, ולא הפאנק התורן של סינה והקפריזות של המקמנס.
מהתוכניות האחרונות - הכיוון לWM
17/12/14 00:15
229צפיות
לדעתי אפשר בשלב הזה לומר סופית שרומן ריינס הולך לנצח את הראמבל ולקבל פוש בתור מגה פייס. 
השאלה היא רק אם הם ילכו על ריינס נגד לסנר או ריינס נגד סינה. נראה לי כרגע שהסבירות היא שלסנר יפסיד את התואר לסינה בראמבל (אי אפשר הרי שמפגש שלישי רצוף סינה יצא עם ידו על התחתונה) וילכו על סוג של קרב "העברת לפיד" בין סינה לריינס, כי גם ה WWE מבינים שריינס נגד לסנר זה קרב של קהל מת.
לסנר יקבל את טייקר בקרב חוזר וטריפל אייץ' יהיה נגד סטינג בהמשך לפיוד שלהם.

מה לדעתכם מסתמן כרגע כתסריט הכי הגיוני לרסלמניה?
 
תגובה
17/12/14 00:30
148צפיות
מה שאמרת מסתמן לי כהגיוני, האופציה השניה שנשמע לי סבירה כרגע היא לסנר - ריינס, טייקר - וויאט וסטינג - H.
הייתי שמח לקרב העברת לפיד של סינה אבל עם אמברוז, ואם בריאן כשיר הוא לדעתי מי שצריך לפגוש את לסנר במיינאיבנט, הכי הגיוני וגם הקרב עצמו יעניין אותי מאוד.
את טייקר אני בכלל לא רואה מתאבק יותר, הוא כבר לא נראה במצב גופני מתאים, בקשר לסטינג, קרב עם H יהיה מרדים, הייתי הופך את זה לקרב זוגות או הנדיקאפ, כמו רוקי וסטינג נגד האנטר ורולינס. אני אומנם לא אוהב שאולד טיימרס חונקים את הקארד של מניה, אבל סטינג והאנטרס יקרה במילא.
בגלל שהכיוון שאתה הצעת הוא הכי טוב שאפשר להוציא מהתפתחות
17/12/14 11:11
106צפיות
העלילה כרגע, אין לי ספק שזה אומר שב WWE יילכו על משהו הפוך לחלוטין: יהיה ריינס נגד לסנר, טייקר נגד בריי וויאט , כפי שנכתב כאן בעבר, טריפל נגד סטינג, אורטון נגד רולינס ושאלה טובה מה יעשו עם סינה. יכול להיות שיהיה טריפל ת'רט של ריינס-לסנר-סינה במיין איבנט.
|*|נפתח פורום מטבחים|*|
15/12/14 15:08
54צפיות
|בועה|חולמים על מטבח חדש לבית? קניתם דירה מקבלן ואתם רוצים לדעת איך לשדרג את המטבח מבלי לקרוע את הכיס?
בפורום מטבחים החדש של תפוז תוכלו לבשל לעצמכם את מטבח חלומותיכם בעזרת מומחים בתחום.

היכנסו כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...


סופסוף
15/12/14 17:32
101צפיות
מה אני אעשה בלי זה?
Tables, Ladders, Chairs... and Stairs: שרשור ההימורים הרשמי
הודעה זו מכילה תמונות
12/12/14 23:39
239צפיות
תוצאות הימורי SRS יעלו במהלך סופש
בינתיים נתחיל להמר על ה-PPV האחרון לשנת 2014.
 
אז איך זה עובד?

כל אחד מקבל ניקוד מ-1 ועד 8 כשבכל ספרה מותר להשתמש פעם אחת. צדקתם בהימור? קיבלתם את מספר הנקודות עליו הימרתם. לדוגמא, אם הימרתם שסינה מנצח, שמתם על זה 3 נק' ונקבל סינה-לסנר בראמבל, קיבלתם 3 נק'. אם רולינס יעלים לסינה את ה-N1C, קיבלתם 0 נק'. בהתאם לפעמים הקודמות, הקארד מתייחס למצב העדכני נכון לרגע עליית המשחק, ולא מתייחס לקרבות שיתווספו בהמשך, אם בכלל.
 
הקארד:

קרב TLC: דין אמברוז נגד בריי וויאט
קרב כסאות: רייבאק נגד קיין
קרב שולחנות: ג'ון סינה נגד סת' רולינס
קרב על אליפות הזוגות: מיז ומיזדאו (א') נגד האוסוז
קרב מדרגות: אריק רואן נגד ביג שואו
קרב סולם על התואר הביניבשתי: לוק הארפר (א') נגד דולף זיגלר
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ק סוואגר
קרב על אליפות הדיוות: ניקי בלה (א') נגד איי.ג'יי לי
 
בהצלחה לכולם!
מהמר
13/12/14 02:53
93צפיות
אמברוז 1
רייבאק 2
סינה 7
מיז ומיזדאו 6
ביג שואו 3
זיגלר 8
רוסב 5
ניקי בלה 4
 
הימורים
13/12/14 10:19
54צפיות
קרב TLC: דין אמברוז נגד בריי וויאט- אמברוס 1
קרב כסאות: רייבאק נגד קיין- רייבאק 7
קרב שולחנות: ג'ון סינה נגד סת' רולינס- סינה 2
קרב על אליפות הזוגות: מיז ומיזדאו (א') נגד האוסוז- מיזים 8
קרב מדרגות: אריק רואן נגד ביג שואו- רואן 6
קרב סולם על התואר הביניבשתי: לוק הארפר (א') נגד דולף זיגלר- הארפר 4
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ק סוואגר- רוסב 5
קרב על אליפות הדיוות: ניקי בלה (א') נגד איי.ג'יי לי- ניקי 3
מהמר
13/12/14 11:26
62צפיות
 קרב TLC: דין אמברוז נגד בריי וויאט === אמברוז 1
 קרב כסאות: רייבאק נגד קיין === רייבאק 4
 קרב שולחנות: ג'ון סינה נגד סת' רולינס === סינה 2
 קרב על אליפות הזוגות: מיז ומיזדאו (א') נגד האוסוז === מיזדאו 5
 קרב מדרגות: אריק רואן נגד ביג שואו === רואן 3
 קרב סולם על התואר הביניבשתי: לוק הארפר (א') נגד דולף זיגלר === הארפר 7
 קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ק סוואגר === רוסב 8
 קרב על אליפות הדיוות: ניקי בלה (א') נגד איי.ג'יי לי === בלה 6

......
13/12/14 15:48
40צפיות
קרב TLC: בריי וויאט-4
קרב כסאות: רייבאק -2
קרב שולחנות: ג'ון סינה-6
קרב על אליפות הזוגות: מיז ומיזדאו (א')-8
קרב מדרגות: אריק רואן -3
קרב סולם על התואר הביניבשתי: לוק הארפר (א')-7
קרב על אליפות ארה"ב: ג'ק סוואגר-1
קרב על אליפות הדיוות: ניקי בלה -חמסה.
 
הימורים
13/12/14 18:16
27צפיות
קרב TLC: דין אמברוז נגד בריי וויאט-אמברוז 2
קרב כסאות: רייבאק נגד קיין-רייבאק-7
קרב שולחנות: ג'ון סינה נגד סת' רולינס-סינה-8
קרב על אליפות הזוגות: מיז ומיזדאו (א') נגד האוסוז-מיז ומיזדאו 3
קרב מדרגות: אריק רואן נגד ביג שואו-רואן 5
קרב סולם על התואר הביניבשתי: לוק הארפר (א') נגד דולף זיגלר-זיגלר 1
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ק סוואגר-רוסב 6
קרב על אליפות הדיוות: ניקי בלה (א') נגד איי.ג'יי לי-ניקי 4
 
 
מהמר
13/12/14 18:17
31צפיות

קרב TLC: דין אמברוז נגד בריי וויאט - אמברוז 1
 קרב כסאות: רייבאק נגד קיין - רייבאק 8
 קרב שולחנות: ג'ון סינה נגד סת' רולינס - רולינס 7
 קרב על אליפות הזוגות: מיז ומיזדאו (א') נגד האוסוז - מיז ומיזדאו 6
 קרב מדרגות: אריק רואן נגד ביג שואו - אריק רואן 4
 קרב סולם על התואר הביניבשתי: לוק הארפר (א') נגד דולף זיגלר - לוק הארפר 3
 קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ק סוואגר - רוסב 5
 קרב על אליפות הדיוות: ניקי בלה (א') נגד איי.ג'יי לי - אי.ג'יי 2
 
 
מהמר
13/12/14 19:21
31צפיות
 קרב TLC: דין אמברוז נגד בריי וויאט   אמברוז-4
קרב כסאות: רייבאק נגד קיין   רייבאק-5
קרב שולחנות: ג'ון סינה נגד סת' רולינס   סינה-1
קרב על אליפות הזוגות: מיז ומיזדאו (א') נגד האוסוז   מיז ומיזואו-7
קרב מדרגות: אריק רואן נגד ביג שואו   שואו-2
קרב סולם על התואר הביניבשתי: לוק הארפר (א') נגד דולף זיגלר   הארפר-3
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ק סוואגר   רוסב-8
קרב על אליפות הדיוות: ניקי בלה (א') נגד איי.ג'יי לי   בלה-6
 
תוצאות הימורי Survivor Series
13/12/14 21:08
116צפיות

Survivor Series היה אירוע מפתיע מבחינת ההימורים עם מהפכים בצמרת.

את המקום הראשון עם 32 נקודות חולקים pitaroo ו-Rated RKO. במקום השני עם 31 נקודות נמצאים pufpuf ו-KOBEMANIA. ובמקום השלישי נמצאים iRoNBaLLz ו-METAL15 עם 27 נקודות.

בטבלה הכוללת במקום הראשון נמצאים Long Distance (שמחק פער של 17 נק') ו-meidadc עם 214 נקודות. במקום השני iRoNBaLLz עם 212 נקודות ובמקום השלישי ziv86 עם 210 נקודות.

נשארו עוד 4 אירועים לסיום התחרות והכל עוד פתוח!! 
 
הרגשתי שהלך לי טוב!
13/12/14 21:36
88צפיות
בינתיים זאת העונה הכי מוצלחת שלי במשחק.
יאללה, נו, חייב להתברג לפחות בטופ 3!
מהמר
14/12/14 17:29
29צפיות
 
 
קרב TLC: דין אמברוז נגד בריי וויאט - ווייאט 1
קרב כסאות: רייבאק נגד קיין - רייבאק 8
קרב שולחנות: ג'ון סינה נגד סת' רולינס - סינה 2
קרב על אליפות הזוגות: מיז ומיזדאו (א') נגד האוסוז - מיז ומיד 7
קרב מדרגות: אריק רואן נגד ביג שואו - רואן 3
קרב סולם על התואר הביניבשתי: לוק הארפר (א') נגד דולף זיגלר- זיגלר 6
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ק סוואגר - רוסב 5
קרב על אליפות הדיוות: ניקי בלה (א') נגד איי.ג'יי לי - לי 4
מהמר
14/12/14 18:30
26צפיות
רייבאק 8 נקודות
מיז ומיזדאו 7 נקודות
לוק הראפר 6 נקודות
אריק רואן 5 נקודות
ניקי בלה 4נקודות
גון סינה 3 נקודות
רוסב 2 נקודות
ברי וויאט נקודה
מהמר
14/12/14 18:48
71צפיות
בריי וויאט- 1
רייבאק - 7
ג'ון סינה - 2
מיז ומיזדאו  - 3
אריק רואן - 6
דולף זיגלר- 5
רוסב - 8
ניקי בלה (א')- 4
מהמר
14/12/14 19:24
28צפיות
8- מיזדאו
7- ניקי
6- רייבאק
5- רוסב
4- רואן
3- זיגלר
2- אמברוז
1- רולינס
מהמר
14/12/14 19:50
23צפיות
קרב TLC: דין אמברוז נגד בריי וויאט - אמברוז 1
 
קרב כסאות: רייבאק נגד קיין - רייבאק 8
 
קרב שולחנות: ג'ון סינה נגד סת' רולינס - סינה 3
 
קרב על אליפות הזוגות: מיז ומיזדאו (א') נגד האוסוז - מיז ומיזדאו 5
 
קרב מדרגות: אריק רואן נגד ביג שואו - רואן 2
 
קרב סולם על התואר הביניבשתי: לוק הארפר (א') נגד דולף זיגלר - הארפר 6
 
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ק סוואגר - רוסב 7
 
קרב על אליפות הדיוות: ניקי בלה (א') נגד איי.ג'יי לי - ניקי 4
מהמר
14/12/14 23:14
25צפיות
קרב TLC: דין אמברוז נגד בריי וויאט - אמברוז 1
 
קרב כסאות: רייבאק נגד קיין - רייבאק 6
 
קרב שולחנות: ג'ון סינה נגד סת' רולינס - סינה 3
 
קרב על אליפות הזוגות: מיז ומיזדאו (א') נגד האוסוז - מיז ומיזדאו 7
 
קרב מדרגות: אריק רואן נגד ביג שואו - אריק רואן 4
 
קרב סולם על התואר הביניבשתי: לוק הארפר (א') נגד דולף זיגלר - זיגלר 2
 
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ק סוואגר - רוסב 8
 
קרב על אליפות הדיוות: ניקי בלה (א') נגד איי.ג'יי לי - ניקי בלה 5
 
מהמר
14/12/14 23:19
28צפיות
רב TLC: דין אמברוז - 1
קרב כסאות: רייבאק - 2
קרב שולחנות: ג'ון סינה -6
קרב על אליפות הזוגות: מיז ומיזדאו - 3
קרב מדרגות: אריק רואן -4
קרב סולם על התואר הביניבשתי: לוק הארפר -7
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב - 8
קרב על אליפות הדיוות: ניקי בלה - 5
ממהר
15/12/14 00:01
27צפיות
וויאט - 1.
הארפר  2.
רואן - 3.
רוסב - 4.
סינה - 5.
בלה - 6.
מיז מיזדאו - 7.
רייבאק - 8.
מהמר
15/12/14 01:34
36צפיות
אמברוז 1
רייבאק 6
סינה 4
מיז ומיזדאו 7
רואן 2
הארפר 3
רוסב 8
ניקי 5
טייקר ברסלמניה?
11/12/14 18:28
418צפיות
אתרי החדשות (של האבקות כמובן, לא תמצאו את זה בYNET) מדווחים שטייקר יתמודד ברסלמניה כנראה נגד בריי וויאט.
מה דעתכם על מפגש כזה? האם עכשיו כשטייקר כבר מנוצח יש יותר עניין בקרב כזה כי התוצאה פחות צפויה?
האם אתם בכלל רוצים לראות קרב נוסף של טייקר במניה? ואם כן אז נגד מי?
אכתוב שוב
11/12/14 18:37
327צפיות
זו התשובה הקבועה שלי בכל פעם שעולה נושא טייקר ומניה:
 
אנדרטייקר נמצא בשלב הזה בקריירה שלו, שאם וכאשר הוא מופיע ברסלמניה - זה צריך להיות נגד היריב הכי גדול שהוא יכול להילחם נגדו באותה השנה.
 
מבחינתי, קרב / פיוד חלומות (גם אחרי שנשבר הסטריק) - הוא טייקר נגד סינה, בעדיפות לאיזה קרב I quit.
מתבקש
11/12/14 19:16
254צפיות
אני חושב שמפגש כזה יכול להיות מסקרן ברמת הבניה.
התוצאה של הקרב היא די ברורה מאליה בלי קשר לסוגיית רסלמניה... גם אם הם היו נפגשים בPPV אחר, אז טייקר היה הפייבוריט הברור, אלא אם הם היו הולכים על שוק ווליו. ואת זה הם יכולים לעשות בכל מקרה ברסלמניה, כך שזה לא משנה...
 
 
חד משמעית לא
12/12/14 01:36
232צפיות
הקרב של טייקר ולסנר היה זוועתי בעיקר בגלל שטייקר לא סוחב יותר, אפילו לא ברמה המינימלית. אם הייתה איזושהי הצדקה לקיום קרב שלו בגלל הסטריק, עכשיו שאין את זה אין שום סיבה להמשיך לראות אותו חסר נשימה ונוטף זיעה אחרי 2.5 דקות קרב.
אם אני לא טועה
12/12/14 02:13
185צפיות
טייקר חטף זעזוע מוח בשלב מוקדם של הקרב עם לסנר. אני מעדיף לתת לו ליהנות מהספק הזה, כי הקרבות שלו ברסלמניה כמעט תמיד גונבים את ההצגה בשנים האחרונות.
אני באמת היחידי שרואה
12/12/14 09:22
371צפיות
טייקר לסנר רימאצ בראמבל?
כזה שטייקר מנצח ולמחרת מודיע על פרישה.
על מנת להנס ל-HOF של השנה.
אין מצב
12/12/14 09:24
206צפיות
זה בוקינג טוב מדי בשביל הכותבים המפגרים של הWWE
º
כן, אין סיכוי
12/12/14 10:55
95צפיות
מקווה שלא
12/12/14 11:57
167צפיות
הקרב יהיה גרוע
התוצאה תהיה גרועה
סיום הכהונה של לסנר (אם לזה התכוונת) בשביל מישהו שיפרוש למחרת ויוותר על התואר זה לא רעיון טוב אחרי איך שהם בנו את לסנר. זה מאותו ז'אנר של לשים את פאנק אלוף מעל שנה ובסוף להפסיד לפיפל'ס אלבו.
 
מה רע בפשוט לתת לו להגיד שהוא השלים עם זה שהזמן משיג אותו והסטריק כבר לא ישוב, ולהכריז עליו ככניסה הגדולה של ה-HOF בלי שום קרב?
כן. טייקר צריך להמשיך הלאה
12/12/14 18:03
151צפיות
הפסיד ללסנר, הסטריק נגמר. אין שום "נקמה" שיכולה לתת איזשהו קלוז'ר לנושא הזה. זה אחד מהסיפורים שצריכים להסתיים עם טעם רע.
טייקר גם לא צריך עוד אליפות בשביל לפרוש, בטח לא אם הוא זוכה וישר פורש. זה קצת מיותר ומוגזם לטעמי.
 
אני חושב שאם הוא יכול לתת קרב טוב מדי שנה, הוא עדיין לא צריך לפרוש. יהיה דווקא מעניין אם יתנו לו "לפתוח דף חדש" ברסלמניה. אני לא מתכוון לספירת הסטריק מחדש, אלא לתת לו אנגלים ופיודים קצת יותר מקוריים, אחרי כל כך הרבה זמן שהם סבבו אך ורק מסביב לסטריק.
בבקשה לא
12/12/14 18:24
117צפיות
זו תהיה האפשרות הגרועה ביותר שה WWE יכולים לעשות (מה שאומר שזו אפשרות סבירה, למרבה הצער)
 
זה קוו עלילה משעמם ומעפן, בלי שום עניין, ושנגמר בקרב שאפשר להרדם בו. למה זה טוב?
הערה
14/12/14 17:28
84צפיות
לא אמרתי שזה יהיה טוב
לא אמרתי שאני רוצה שזה ייקרה
 
 
אני אומר שזה מה שלדעתי יהיה
אממם
12/12/14 16:37
153צפיות
תלוי מאד בבניה. מבחינה אתלטית אין ספק שזה יהיה קרב משעמם מאד (מרק כבר זקן ומתפרק מדי, בריי ואייט אף פעם לא היה מרשים במיוחד בתחום הזה), אבל לדעתי בהחלט אפשר לספר כאן סיפור מעניין. דורש השקעה בלהרחיב ולשכלל את הסיפור של בריי ואייט יותר מאשר עכשיו (אולי להחזיר לו כבר כת?), ולהשתמש בזה כדי לספר את המיתולוגיה של האנדרטייקר מתחילתה, ולהתייחס לזה בתור סוג של טקס "העברת השרביט". בדמיון שלי אפשר לעשות מזה משהו מאד מעניין שבמהלכו בריי "הופך" לסוג של האנדרטייקר: אולי הוא משתמש בתרגיל שלו, או אולי פשוט עושה את ההתיישבות שלו, או כל דבר אחר. עם כתיבה מספיק טובה אני חושב שאפשר לעשות מזה סיפור מדהים...
 
למרבה הצער, אני כל כך מאוכזב מהכתיבה ב WWE בחודשים האחרונים, שאני בספק שזה יקרה
אני הייתי בטוח
12/12/14 20:25
203צפיות
שהקרב נגד לסנר יהיה האחרון שלו.
לא מבין מה ההגיון בלתת לו להמשיך עכשיו, במיוחד אם הצורה שבה הוא התאבק נגד לסנר לא הייתה כדי לספר סיפור של מתאבק גמור אלא באמת מתאבק גמור.
אם הוא יהיה נגד סטינג אני אקבל את זה כסוג של קראוד פליזר, אבל נראה שסטינג יתבזבז על טריפל אייץ', כמו כל דבר שהאוהדים מתלהבים ממנו בשנים האחרונות.
NXT טייקאובר
12/12/14 12:34
343צפיות
שרשרו לכאן כל מה שקשור לאירוע
NXT: Our R r-Evolution..............r
12/12/14 15:22
305צפיות
עד עכשיו לא היה מופע NXT אחד שהיה אכזבה, והאירוע הזה לא שבר את הרצף.
 
 
הקרב נשים שוב פעם התעלה על הציפיות, לדעתי זה היה הקרב השני הכי טוב של הערב.
 
 
משהו מגניב ששמתי לב אליו, לקראת סוף הקרב נגד האסנשן, באלור עשה את הPele Kick (תרגיל ידוע של איי ג'יי סטיילס.)  אבל מי שלא יודע, מאז שAJ הפך למנהיג של הבולט קלאב, הוא אימץ את הפינישר של באלור, מניו ג'אפן (הבלאדי סאנדיי). זה הרגיש כאילו "אתה אימצת את התרגיל שלי, אני יאמצץ את התרגיל שלך"
שנייה אחרי, קנטה נכנס לזירה ועשה את הברך לפנים של בריאן. וכמובן זה התרגיל שבריאן אימץ מקנטה. (הפרשנים קראו לזה דרופ-קיק, מה שאומר שזה כנראה לא יכנס לרוסטר תרגילים שלו)
 
 
וגם קנטה כמעט עשה את הGTS בשלב מסויים. השאלה היא, האם הקהל של הWWE יקבל את הרעיון שהמתאבק הזה משתמש ב"תרגיל של פאנק", כי אני בספק עם הקהל של הWWE מכיר את ההיסטוריה של קנטה.
 
 
הטורן בסוף האירוע הזה ממש פרקטי לדעתי. אין סיבה שעוד מתאבק אינדי יגיע בתור פייס, ואין סיבה שסטין יתחיל בפיודים סתמיים כדי למלא את הזמן.
 
 
קאליסטו הוא מתאבק מעולה, אבל אני מרגיש שהוא הולך להמאס, ומהר.
ולמה? כי הבוקינג שלו זה הבוקינג של ריי מיסטריו מהשנים האחרונות, כמין פייס חביב, ודמות ילדותית משהו.
העניין שריי התחיל את הקריירה שלו כסוג של היי פלייר מיסתורי, בECW/WCW/וWWE של 2002, ואני מרגיש שהם מדלגים על השלב הזה עם קאליסטו, וזה טעות.
 
 
בארון קורבין זה רומן ריינס החדש. אין דרך אחרת לתאר אותו.
הוא יהיה מאוד פופלארי עם ילדים (עם הבוקינג הנכון) ובנות, והוא ימאס מהר על כל האוהדים האחרים.
 
 
השתי שניות אינטראקציה בין ריגל לאוונס, אחרי שהוא תקף את זיין, היה מעולות.
 
 
הדיביוט של קווין אוונס היה מעולה.
והכניסה של פין באלור, עם הצבע גוף, העשן, התאורה, הקהל (והאקוסטיקה של המקום שגרמה להכל להשמע חזק יותר) הכל היה מושלם. הכניסה שלו הייתה בכמה רמות מעל כל הכניסות ממנייה האחרונה.
שזה מביא אותי לנקודה שלי - דיביוט מעולה, וכניסה מעולה, אבל אני מרגיש שרק בNXT יצא לנו לראות דברים כאלה, כי זה עידן אחר.
 
 
האירוע היה כל-כך טוב, שזה פיצה על החוסר בטייסון קיד.  וזאת לא הגזמה מה שאני יגיד, אבל הפרומואים שלו (והדמות שלו בכלל) היו הדבר הכי טוב בWWE כבר כמה זמן. בפרומואים שלו יש הומור, אבל הם לא הופכים אותו לדמות שקשה לקחת כמתאבק רציני. וזה השילוב הנכון.
12/12/14 17:26
137צפיות
חסכת לי.
 
כל כך נהנתי מהאירוע, מזכיר למה אתה אוהב רסלינג.
לא יאמן שזה מוצר של WWE.
איזה הבדל (ללא ספויילרים)
12/12/14 17:24
242צפיות
מאירוע לאירוע ומתוכנית לתוכנית אני מתחיל להרגיש יותר ויותר סיבה להפסיק לראות RAW (את סמאקדאון אני לא רואה כבר כמה שנים טובות) ואת הPPV של הWWE ולהתמקד רק בNXT הכל שם נראה, נשמע וזורם טוב... זה המוצר הכי טוב שהWWE מספקים היום.
 
אני הבנתי שההבדל בין NXT לWWE הוא פשוט שNXT זה פרו רסלינג והWWE זה ספורט אינטרטיינמנט
 
 
דעות
12/12/14 17:38
229צפיות
ארוע אדיר אדיר אדיר!!! רוצו לראות!!
 
 
 
 
הבכורה של אוונס הייתה מצוינת. הוא נראה מאוד אינטנסיבי בזירה.
קרב הנשים היה נהדר - לא חשבתי אפילו על לעשות FF וכל כך חבל שזה לא כך בתכניות האחרות. שארלוט מוכנה לגמרי לPPV ול-RAW. את סשה אני פחות מחבב אבל היא הייתה מצוינת בקרב הזה.
קרב הזוגות היה טוב מאוד - הכניסה של באלור הייתה מעניינת, אבל לטעמי קצת אובר דה טופ.....זה מבדר, אבל הופך אותו לפחות "רציני" כמתאבק בעיניי.
הלוצ'ה דראגונס מעצבנים.
קרב האליפות היה מעולה ובקלות זה אחד הקרבות הטובים בWWE ב-2014.
 
 
 
ממליץ בחום לכל חובב היאבקות!
 
RC
לא הצלחתי להשאר אדיש לביקורות
13/12/14 08:27
192צפיות
והחלטתי לצפות באירוע הNXT הראשון שלי אי פעם.
וזה לא יהיה האחרון. יש מצב שאני ממיר את התכניות של רו בתכניות האלה.
פשוט מצויין.
 
המיין איבנט היה הקרב הכי טוב שראיתי מזה שנים.
קרב הנשים לא הרבה מאחוריו (וכמובן קרב הנשים הכי טוב שראיתי אי פעם)
הדמויות מענינות. ההפקה היא הפקה של הWWE (כולל הסרטונים שמתמצתים פיודים, מה שעזר לי להכנס מהר לעניינים).
 
פשוט מוצר רסלינג נפלא
עוד הערה על המיין איבנט
13/12/14 13:56
137צפיות
הבניה היתה כל כולה סביב סמי זיין. אבל מבחינתי מי שגנב את ההצגה היה אדריאן נאוויל. הוא פשוט מתאבק מעולה. יש לו כח, מהירות, מהלכים נפלאים, יכולת לספר סיפור - אם היה לו עוד (לא מעט) ס"מ בגובה, הוא יכול היה להיות החבילה המושלמת.
 
הוא גנב את ההצגה בהופעה שלו, למרות שלא גנב לסמי זיין את אור הזרקורים
º
אם היה לי עוד ס"מ הייתי מלך
14/12/14 18:25
31צפיות
כמו קארד חלומי של האינדיז
13/12/14 09:41
151צפיות
ROH בהפקה איכותית לשם שינוי
 
קנטה, סטין, פאק, דוויט, אל ג'נריקו - כולם בשמות חדשים, אבל אותו מובסט. בוא נראה מה יישאר מכל זה כשיעלו לרוסטר הראשי.
פשוט להגיד תודה
13/12/14 11:09
179צפיות
בהחלט - ה PPV אחד הכי מוצלחים של ה-WWE השנה.
אוסף של כשרונות מעולים עם תצוגת תכלית  לכלל הלוקחים בדבר.
 
מומלץ - כפי שנאמר, קרב הנשים והמיינאיבנט
 
 
13/12/14 13:33
213צפיות
קווין אוונס נגד סי ג'יי פרקר
נראה שאוונס הולך בקרוב להיות כל מה שקיווינו שסמואה ג'ו יהיה לפני עשור כשעוד היה אכפת לו.
דביוט טוב, הוא בהחלט מרשים.
 
הכוכבים של שלומי
 
הלוצ'ה דראגונס נגד הVaudevillains
קרב חביב וקצר, אהבתי מאד את הכניסה של ההילים.
נחמד שהם מצליחים להוציא מכל דבר שנראה הכי לא מעניין בעולם איזושהי נישה שהיא כן מעניינת וגורמת להם להראות מיוחדים ושונים.
 
הכוכבים של שלומי
 
ג'ובר נגד בארון קורבין
 
מה שכל כך נפלא בשם הכל כך ג'נרי ורנדומלי הזה Baron Corbin שאפשר באמת לפרק אותו לאותיות, לערבב ולשלוף רנדומלית שם חדש אחר לגמרי שיתאים בדיוק באותה מידה. 

הכוכבים של שלומי DUD

The Ascension v. Finn Balor & Hideo Itami
יותר מדי שמות מסובכים בכותרת כדי לתרגם אותם לעברית.
הכניסה של באלור הייתה מופלאה פשוט, למרות שעם כל האיפור הזה כל האפיל ההומוסקואלי והפנים היפות שלו נעלמים!
האמת קנטה קצת הלך לאיבוד בכל הדבר הזה ובאלור גנב את ההצגה.
קרב נחמד מאד, בקרוב האסקניישן ברו אני מתאר לעצמי.
 
הכוכבים של שלומי

שארלוט נגד סשה בנקס
קרב נפלא. וזה לא נפלא ביחס לקרב נשים, אלא נפלא באופן כללי לקרב שהוא פשוט טוב.
איזה כיף לראות קרב נשים שהוא פשוט טוב.
הכוכבים של שלומי 1/4

נאוויל נגד סמי זיין
קרב מעולה מעולה מעולה. איזה כיף.
איזה כיף בכלל כל הבוקינג של המסע הארוך של סמי זיין עד האליפות והזכייה. הכל נעשה בצורה כל כך פשוטה אבל כל כך נכונה וזה פשוט עובד.
החגיגות בסיום היו נפלאות, והבגידה ברגעים הממש אחרונים אחרי החגיגות הייתה בדיוק בזמן הנכון כדי להיות שוקינג ועשויה מצויין.
באמת, הבוקרים של ה WWE צריכים לראות את זה וללמוד מזה
 
הכוכבים של שלומי
 
לסיכום
יש כמה דברים לדעתי שצריך ללמוד מהאירוע הזה:
1) אירועים של שעתיים זה נפלא - שלוש שעות זה לא רק יותר מדי לתוכנית טלוויזיה שבועית, זה גם יותר מדי למה שהיה נקרא פעם פיי פר ויו. יקוצרו כל האירועים לשעתיים.
2) הבוקינג של NXT הוא מעולה, גם אם לא כל הקרבות בקארד מדהימים, הכל עדיין כל כך כיף ונעים לצפייה, לא מביך, בכל דמות יש איזשהו עניין.
3) תחת זה שמי שאחראי על NXT זה טריפל אייץ' אפשר אולי ללמוד שהבעיה העיקרית כיום ב WWE היא לא אחר מאשר וינס מקמהן. הייתי רוצה לראות את טריפל אייץ' מקבל באמת את השליטה מהפן הזה על התוכניות של ה WWE בהכל מלבד בכל מה שקשור לדמות של טריפל אייץ' (כי שם אנחנו כבר מבינים שיש לו בעיה). 
אבל מה שהוא יודע לעשות עם דברים אחרים שלא קשורים אליו - בינתיים נראה נפלא וצריך לתת קרדיט לאן שמגיע
4) NXT כרגע ובעצם לאורך כל השנה מבחינת בוקינג ומבחינת עבודה בזירה היא התוכנית המובילה והאיכותית ביותר של ה WWE. ויודעים מה, גם מבחינת העיצוב של האולם, הזירה, הכניסות וכל המסביב, היא הרבה יותר נעימה לצפייה. ה WWE חייבים מייקאובר דחוף לתוכניות הראשיות שלהם, אבל משהו קיצוני ביותר ושהיו הרבה פחות מסכים ולדים.
 
לסיכום, אירוע נהדר ומומלץ מאד. מצטרף לכל המשבחים
 
 
 
פין ביילור
13/12/14 17:45
153צפיות
חייב להגיד, הוויב הגייז היה גם עם האיפור
אירוע ענק!
13/12/14 14:23
151צפיות
כל קרב היה טוב
השאלה שלי היא מתי יעלו מNXT כמה כוכבים לרוסטר הראשי?
דעות
13/12/14 15:18
143צפיות
בגדול מדובר באירוע מצוין לכל אורכו כמעט (חוץ מהקרב של קורבין). אני אתייחס לכמה נקודות
 
הבכורה של קווין אוונס הייתה מצוינת. הוא נראה הרבה יותר בזירה מהמתאבק הגרוע שאני זוכר מהאינדיז.
 
קאליסטו הוא היי פלייר מצוין ואולי לWWE יש את הריי הבא שהם חיפשו בסין קארה הקודם (מיסטיקו). סין קארה הנוכחי לעומתו משעמם.
 
פלין בלור הוא אחד המתאבקים הכי טובים בשנים האחרונות ואני די בטוח שהוא הולך להתקדם לרוסטר הראשי מהר ולהצליח שם. הקהל היה בטירוף שקנטה היה קרוב לבצע GTS ונקווה שהוא יעשה את זה בקרוב. קרב מצוין סה"כ והאסנשן צריכים לעלות כבר לרוסטר הראשי.
 
הקרב נשים השאיר אותי המום. אני לא זוכר הרבה שנים קרב נשים כ"כ טוב בWWE. שארלוט מצוינת וגם בנקס הפתיעה לטובה. הרוסטר נשים של הWWE ששני אלה יעלו לרוסטר הראשי יהיה הכי טוב שהיה להם מזה שנים.
 
|מיין איבנט נפלא ואחד מהקרבות הטובים של הWWE השנה. מקווה שנוויל בדרך לרוסטר הראשי. בלי להכיר יותר מדי את זיין שמחתי בשבילו והזכייה הייתה בהחלט מרגשת.
 
 
סה"כ אירוע מעולה. רוצו לראות
דעות ותובנות
13/12/14 16:29
149צפיות
NXT היום זה הדבר הכי טוב שיש ל-WWE להציע. בחיי אם זה היה ארגון עצמאי שמתחרה מול ה - WWE ראש בראש אז בוודאות הייתי מעדיף לצפות בזה וזה מה שעצוב כי כשכל הכשרונות מגיעים מהחממה של טריפל אייץ' (מה לעשות כמו שאמרו לפני, כצריך לתת קרדיט אז נותנים)  לידיים של וינס מקמהן ברוסטר הראשי אז אף אחד לא יודע מה לעשות איתם. זה מרגיש שנותנים לוינס את כל המצרכים להכין ארוחת גורמה ומה שהוא מכין זה רק חביתה. וזה נכון במיוחד לגבי מחלקת הנשים  שם שהוציאה מתאבקות כמו פייג', אמה ואפילו סאמר ריי שלא עושים איתן כלום בזמן האחרון וגם מבחינת מחלקת  הגברים קשה לי לראות מישהו אדריאן נוויל, סמי זיין, פין באלור (איזו כניסה מדהימה הוא דפק אפילו טייקר לא קיבל כאלה!) קאנטה ואפילו קווין אוונס (שהרשים מאוד) באמת מצליחים להגיע למיין איבנט שצריך רענון כבר כמה שנים טובות רק כי וינס לא אוהב אותם והוא חושב שהם לא יכניסו כסף.
דעות
13/12/14 19:51
216צפיות
סטין - פארקר: אף פעם לא הייתי מעריץ גדול של קווין סטין כמתאבק יחידים- סטינריקו זה טאג טים שעבד מעולה, אבל מעבר לפיוד שלהם אחד נגד השני לא אהבתי במיוחד שום דבר שהם עשו לבד אח"כ. עם זאת, סטין נראה טוב פה והוא בא עם המון הייפ, והקהל מגיב לזה- יכול להיות שהדעה שלי עוד תשתנה. CJ פארקר אשכרה הגיע לשלב שבו הוא ג'ובר בדבלופמנטל. לא שכ"כ אכפת לי כי הוא אחד המתאבקים הכי משעממים שדרכו שם.
 
לוצ'ה דראגונס - וודווילנס: מהרגע הראשון שלו שם קליסטו מראה את כל הסימנים שהוא יכול להיות מה שמיסטיקו אף פעם לא הצליח- הריי מיסטריו הבא של החברה הזאת. הוא אמנם לא בא עם פאנבייס עצום ממקסיקו, אבל השורשים שלו משיקגו שמגיעים עם אנגלית טובה והעבודה הבאמת פנומנלית בזירה יכולים להפוך אותו לכוכב ענק בספוט הזה. מקווה שאם כבר הולכים לזרוק על קנטה ודוויט את החגורות זה יעביר אותו לרוסטר הראשי, בין אם לבד ובין אם עם סין קארה. ההייפ על איידן אינגליש תמיד היה מוגזם, אבל החודשים האחרונים עם ראיין דראגו באמת עשו אותו יותר מעניין. עם זאת הם באמת, באמת, באמת חייבים להיסגר כבר על פינישר, הן כיחידים והן כטאג טים (בתוכנית שלפני הוא הצמיד את בלייק/מרפי עם נקברייקר. fo real?).
 
ברון קורבין נגד מישהו: טוב שמישהו שם לב שאי אפשר להמשיך עם האנגל המטופש הזה של ביט דה קלוק על ג'וברים עוד הרבה זמן. בול דמפסי אשכרה נראה מעניין יחסית לביגמן, קורבין נראה סטנדרטי- אבל עם אחלה פינישר והראה כמה פעמים שהוא כן יודע לזוז בזירה. יחסית למה שיכול להיות בפיוד בין שתי מפלצות, זה יכול להיות הרבה יותר גרוע.
 
אסנשן נגד קנטה ודוויט: מצד אחד, צריך להתחיל ולציין שזה היה קרב פנטסטי. באמת. לא אכזב למרות כל הציפייה. מצד שני, בלי קשר לרמה שלו, הקרב הזה- וכל האנגל הזה- בעייתיים. לאסנשן אין מה לחפש יותר כרגע בNXT אחרי שהם הפסידו את החגורות- הם היו גדולים על הרמה הזאת עוד הרבה לפני. הם צריכים לעבור לרוסטר הראשי בהקדם האפשרי. קנטה הוא.. ובכן, קנטה. עד שאני סוף סוף רואה אותו בארגון הזה אני רוצה לראות אותו רץ ובונה לעצמו שם לבד, לא תקוע באנגל של זוגות, שwith all due respect- לא באמת יקדם אותו לשום מקום. אותו דבר נכון לגבי פרינס דוויט. אז כן, היה קרב מדהים, דוויט עם כניסה מעולה שיכלה להיות רסלקראפית אבל בוצעה נהדר בזכות הכריזמה שלו. האסנשן נראו ruthless כמו תמיד. אבל הפרוספקט העתידי של מה שיצא מהקרב הזה לא מעודד, כשנראה שהם הולכים לרוץ עם קנטה ודוויט כאלופי זוגות. מקווה שיחליטו פשוט ללכת על האובוויוס ולתת להם לרוץ אחד נגד השני בפיוד שיכול לגנוב את ההצגה לבד.
 
שארלוט נגד סשה בנקס: מה עוד אפשר לומר על שארלוט שלא אמרתי? אחרי הקרב המדהים שלה נגד נטליה, אחרי שסחבה מתאבקת ירוקה כ"כ כמו ביילי לכמה קרבות סבירים+, היא באה ולוקחת את סשה בנקס- שאמנם בהחלט ניכר השיפור שהיא עשתה בחודשים האחרונים- ונותנת קרב פנטסטי נוסף. היא פשוט איזה 17 רמות מעבר לכל דבר שהארגון הזה זכה לעבוד איתו במחלקת הנשים. כנראה שזה באמת בגנים. המבחן האמיתי של סשה עכשיו הוא להמשיך ולשמור על הרף ששארלוט הציבה, בלי שארלוט- לא יהיה פשוט בכלל. מקווה ששארלוט תתרגם את ההצלחה כאן להצלחה ברוסטר הראשי, כי היא באמת עשויה להיות הגדולה בכל הזמנים (בארגון הזה).
 
נוויל נגד סמי זיין: אני לא חובב גדול של הפיוד הזה מהיום הראשון, בדיוק כמו שאני לא חובב גדול של סמי זיין כמתאבק יחידים. הקרבות שלו טובים, הוא אחלה של וורקר- אבל אני בחיים לא אקנה אותו כמישהו אמין. הקטע של הgoody two shoes לא עובד בשום רמה, והפעם היחידה שהוא הראה קצת אופי הייתה עם הסטירה לנוויל בתוכנית שלפני. מעבר לזה, כל הבוקינג פה מוזר- הוא אמנם עבד להם והקהל באמת מתייחס לזיין כפייס ולנוויל כהיל, אבל בנאדם שמגיע גם עם ליספ וגם עם מבטא ג'ורדי לא יכול להיות היל. מעבר לזה, הוא היי פלייר- זה הכי לא היל שיש. הקרב עצמו היה סבבה, פחות טוב מהקרב הקודם שלהם ובטח שלא משתווה לקרבות המטורפים של נוויל עם טייסון קיד- אבל קרב סבבה nevertheless. מבאס טילים לראות את זיין זוכה, לא מרגיש שמיצו הכל עם נוויל. מעבר לזה, יש לי הרגשה רעה שהוא לא יצליח לתרגם את ההצלחה ברוסטר הראשי, במידה ולשם הוא הולך עכשיו (כמו כל הקודמים בתפקיד).
 
הסיום היה חביב- הפסקת האש בין סטין לג'נריקו החזיקה מעמד בדיוק ערב אחד אם הקרבות שלהם ישתוו לחצי ממה שהם נתנו בROH אז יש למה לחכות.
 
סה"כ אחלה של אירוע, כרגיל. מקווה לראות התפתחויות מעניינות לכיוונים חדשים בתוכנית הקרובה, כי למרות שהכל טוב הכל מרגיש קצת עומד במקום מאז הטייקאובר האחרון.
 
 
כמובן ששכחתי את הדבר הכי חשוב
13/12/14 20:17
154צפיות
והכי מבאס מזה הרבה זמן- הפרישה בטרם עת של קורי גרייבס/סטרלינג ג'יימס קינן. פאקינג מבאס לראות כזה טאלנט אדיר מסיים את הדרך בדיוק לפני שנראה שהוא עומד לפרוץ את תקרת הזכוכית- והוא קרע את התחת ב14 השנים האחרונות כדי להגיע לשם.
 
עם זאת, הנחמה הקטנה היא שנזכה לשמוע את האינסייטס שלו בשולחן הפרשנות עכשיו, אז זה גם משהו. מי יודע, אולי הוא עוד ישנה את דעתו.
ומשהו ששמתי לב אליו
13/12/14 22:17
125צפיות
הקול של קורי גרייבס ממש דומה לקול של פאנק....
סמאקדאון
14/12/14 14:32
155צפיות
היה פרומו של האסנשן, הם בדרך לרוסטרהמרכזי.
איזה הבדל עצום
17/12/14 10:39
27צפיות
מתאבקים שעושים תרגילים קצת יותר מסוכנים והרבה יותר מעניינים. קווי עלילה הרבה יותר מעניינים ודרמתיים. ובאופן כללי הרבה יותר תחושה שבמקום להשקיע בזיקוקים ותאורה נותנים לנו את מה שאנחנו רוצים: תכנית שכיף לראות
דיון - בריי וויאט
13/12/14 21:48
182צפיות
בריי וואיט הוא כרגע בלי ספק בין המתאבקים המובילים של הארגון, הוא אומנם לא היה במאיין איבנט לעולם, או זכה בחגורה
אבל הוא הספיק לספק לנו הרבה פיודים, חלקם רעים וחלקם מצויינים. הבעיה כנראה של בריי וויאט שהפיודים שלו לא באמת מצליחים
להגיע לרמה מספיק גבוהה כדי שייתנו לו את הפוש הגדול שהרבה מייחלים לו. האם הוא אשם בזה? האם הוא לא באמת יכול להחזיק פיוד 
ולהעלות אותו לרמה גבוהה? האם הוא סתם עוד מתאבק? או שמע כישלון נחרץ של בוקינג בעל כישרון אדיר?
אני חושב
14/12/14 08:08
147צפיות
שהוא לוקה מאד בזירה וזאת הבעיה העיקרית שלו.
בגלל זה כל פעם שהוא לוקח מישהו מפיוד אחד לפיוד אחר בשיאו של הפיוד זה מבאס, כי בדרך כלל הפיוד השני יותר טוב או מעניין.
בנוסף, הדמות שלו היא מאד "לא אנושית" וקשה להתחבר אליה. הוא מדלקם את אותם הטקסטים והדברים כבר הרבה זמן, אבל הוא יוצא מתוך הדמות למשהו שבאמת אפשר להתחבר אליו נניח כמו שמיק פולי בזמנו יצא מהמנקיינד. הוא צריך להפוך למשהו יותר אנושי כדי שיהיה אכפת ממנו. כרגע הוא בשלב שהגימיק עצמו כבר סתם מרגיש חוזר על עצמו כל פעם בדיוק אותו דבר.
לא ברור מה הוא צריך
14/12/14 12:51
113צפיות
הוא נדחף חזק כי הוא דמות מעניינת ויש לו הרבה כריזמה. הבעיה היא שהכותבים בעצמם לא בדיוק יודעים מה הפואנטה של הדמות שלו ולאן הוא הולך, אלא פשוט נותנים לו הרבה אלמנטים קריפיים / מסתוריים, בתקווה שזה יספיק לקהל.
 
אז זה הספיק לקהל בחודשים הראשונים, אבל אחרי כ"כ הרבה זמן שהוא נדחף יחסית חזק (למרות לא מעט הפסדים), הגיע הזמן שהWWE יחליטו מה בדיוק בריי ווייאט רוצה, מה האג'נדה שלו, מה הכיוון המדויק של הדמות שלו. נראה שבפיוד הנוכחי עם אמברוז הוא מתחיל להראות איכויות שונות ודברים מתחילים טיפ טיפ להתבהר, אבל זה עדיין לא מספיק.
 
במצב הנוכחי, אני לא רואה איך הקהל מצליח לקבל אותו כמיינאיבנטר לגיטימי - שלא לדבר על אלוף לגיטימי. הוא דמות מסתורית ומגניבה, משהו שמספיק למידקארד-אפרקארד כרגע.
מרו וNXT אבולשן
13/12/14 19:23
259צפיות
האם הקהל בדרכו להפנות את הגב לרומן ריינס?
נראה שה WWE מתים להפוך את רומן ריינס למגה פייס החדש שלהם, אבל ב NXT למשל אפשר היה לשמוע קריאות בוז לעברו בחלק הקטן שהוא הופיע.
ריינס עושה רושם בדרך להיות פייס צ'יזי סינה סטייל. האם זה יגרום לקהל דווקא לשנוא אותו? או שהפופלריות שלו מימי השילד תהיה מספיקה כדי להיות פייס מצליח ופופלרי?
 
 
ריינס
13/12/14 19:49
191צפיות
הקהל בNXT מבחינתי זה קהל כל כך שונה מהקהל של WWE(סמאק,ראו,PPV) הוא קהל מצומצם שמזכיר לי את הקהל של ROH שיודע להעריך האבקות ולפרגן לחבר'ה הצעירים שנותנים את הכל בזירה ולא מוגבלים מבחינת תרגילים, רואים כל פעם משהו חדש מהם שברוסטר הנוכחי אנחנו מקבלים את אותו הדבר בכל התוכניות. קהל סמארקי בקיצור.
 
ריינס בהחלט הולך לכיוון של ג'ון סינה 2. אם הוא יתחיל בלמרוד בטריפל וסטף בדרכו לסטטוס מיין איבנטר כטופ בייבי פייס אז הקהל יקנה אותו. הוא חייב גם בשלב כזה או אחר יהיה לעשות היל טרן ולא להתקע כסופרמן 2 כל חייו כמו סינה שהפחד שלהם הוא שסינה יהפוך להיות היל אוסטין 2 אחרי מניה 17 שלא צלח בכלל. ימים יגידו, אני לא רואה את ריינס נשאר את אותה תקופה שסינה ואורטון נשארו, צופה לו עתיד יותר כמו באטיסטה(עוד פציעה בדרך,כמה אליפויות והוליווד).
 
 
לדעתי
14/12/14 08:10
134צפיות
מהר מאד רומן ריינס הולך לחטוף המון ריקושטים מהקהל, בדומה למה שהיה עם בטיסטה בשנה שעברה. במיוחד אם הוא ינצח את הראמבל או משהו כזה. נראה שה WWE למען האמת נמצאים בדיוק באותו מצב שהם היו בשנה שעברה בתקופה הזאת, ושוב הם יהיו האחרונים שמבינים את זה.
הוא יחזור למיינאיבנט
14/12/14 09:48
116צפיות
אבל אני רוצה להאמין שלאור תגובות הקהל, הWWE ירדו במהרה מתכנית העל שהייתה להם עבורו ויחליפו אותו במישהו כמו אמברוז, שהקהל באמת אוהב אותו בזכות, ולא רק כי הWWE דחפו אותו לגרון.
 
לצערי, הWWE לא יקלטו את זה וימשיכו לדחוף את ריינס לפחות עד אחרי רסלמניה.
רו איז סלאמי
10/12/14 07:37
489צפיות
המון עניין התוכנית עוררה...
ניסיתי להתרגש
10/12/14 08:08
380צפיות
אבל זה היה כל-כך פרווה, לא היו בדיחות טובות, לא הייתה אינטראקציה מעניינת בין הדמויות. והפרס ל"מתאבק השנה" כל-כך מבוים. מה כבר ריינס עשה השנה שמעפיל על דניאל בריאן, ג'ון סינה, סת' רולינס או בריי וואייט?
º
*מאפיל
10/12/14 08:09
103צפיות
זה עניין של הצבעות של הקהל, לא קשור למבוים
10/12/14 22:23
204צפיות
פשוט קהל של מארקים בחר בריינס שהוא "הדבר הגדול" האחרון שיש להם בזיכרון הקולקטיבי.
(על אותו משקל למשל גם הקרב מה-PPV האחרון זכה בקרב השנה)
זה דווקא מסקרן אותי
10/12/14 22:26
177צפיות
האם ההצבעות הללו הן נטו מהקהל או זיופי הסקרים הקבועים של הWWE.
אני דווקא די בטוח שאין זיופים כמעט בכלל.
10/12/14 22:37
180צפיות
הם פשוט מעבירים את הסקרים בצורה כל כך חדגונית ומכוונים את הקהל (שהוא ברובו עדרי גם ככה) מה לבחור בצורה אגרסיבית, ככה שזה תמיד יוצא כמו שהם רצו (ע"ע ערך "מי יהיו השותפים של רולינס" מהשבוע שעבר). בנוגע לסופרסטאר השנה זה גם נראה לי הגיוני שרוב המארקים בחרו בריינס.
דווקא רצה קונספירציה
10/12/14 22:45
219צפיות
שמי שלחץ באתר על דניאל בראין זה היה מחובר עם רומן ריינס ואמברוז היה מחובר עם סינה
º
נו? זה עדיין מה שהקהל הצביע
10/12/14 23:17
58צפיות
º
אז טכנית דניאל בריאן זכה
12/12/14 19:14
26צפיות
אני זוכר
10/12/14 23:27
154צפיות
סקרים משניים שהWWE פרסמו, לא זוכר באיזו מסגרת, איזה סייבר סאנדיי או משהו, שגם יכולת לראות באתר של הWWE שאין מצב שזה אמיתי (לא משנה מתי נכנסת לאתר, היית עושה ריפרש כל שנייה והמספרים היו תמיד עולים בכמה עשרות) וגם התוצאות היו יותר מדיי דומות לכל רשימות ה"טופ 10" שהWWE מפרסמים בשנים האחרונות, הכל נוטף אג'נדות וטרנדים שהWWE מנסים לדחוף.
 
זכור לי במעורפל איזה סקר על הקרב שהקהל הכי מצפה לו באחד האירועים (נראה לי אקסטרים רולז לפני שנה-שנתיים) והרוב של הקולות הלך לקרב דיר חזירים בהשתתפות ויקי גאררו. שום דבר ביקום לא ישכנע אותי שבאמת רוב ההצבעות הלכו לקרב הזה (ואני מדבר איתך על עשרות או מאות אלפים).
עדיין נשמע לי הגיוני, כולל הטראפיק של האתר
10/12/14 23:29
130צפיות
אבל אף אחד לא יוכל להוכיח פה כלום אז עזוב
הדבר הגדול האחרון לא היה ריינס
11/12/14 08:03
141צפיות
מאז שהוא עזב - דין אמברוז בלט.
 
מעבר לזה, ריינס היה כבר מוכן מאחורי הקלעים עם הנאום?
גם אני חושב שזה מבויים אבל לא בגלל שהוא היה מוכן
11/12/14 08:22
112צפיות
מאחורי הקלעים, גם בטקס האוסקר (להבדיל כמובן) יושבים בקהל כל המועמדים עם נאומים מוכנים...
אני חושב שיש כמה פרסים שהם דילגו עליהם.
10/12/14 09:57
459צפיות
פרס הקאמבאק היעיל של השנה:
 
1.שיימוס "הוא חזר! זה רק עניין של זמן עד שהוא ישנה את כל הגימיק של- והוא פצוע שוב."
 
2.פאנדנגו, עכשיו עם חולצה שחורה.
 
3.New Day "מפייסים שמחייכים ורוקדים, ל...פייסים שמחייכים ורוקדים עם חליפה תואמת."
 
4.בריי ווייאט, "עכשיו שהוא לקח חופשת העלמות קצרה, לפרומואים שלו יהיה מטרה, והם בכלל לא יהיו משעממים."
 
-----------------------
 
פרס המתאבק שניצלו את המומנטום שלו הכי הרבה:
 
1.סזארו אחרי הזכייה בבאטל רויאל במניה, "מה, עוד פיוד במיין איבנט בינו ללזנר? באמת לא צריך, WWE"
 
2.זיגלר, אחרי סורבייבור סרייס "אתם נותנים את כל הקרדיט של הקרב לדולף ולא לסטינג? You go girl!"
 
3.דניאל בריאן, אחרי מניה "טוב לראות שבריאן מקבל את הפיוד הראשי, ולא נגד מישהו שהיה מיד-קארדר חודש לפני. כי זה יהיה טיפשי."
 
4.אליפות הטאג טים "אחרי כל הקרבות PPV המעולים, האליפות הזאת אולי תהייה שווה משהו. לא כמו פעם שהאלופים היו מפסידים לסינה והשותף הטורן שלו בRAW."
 
--------------------------------
 
פרס הפרומו שבכלל לא חוזר אחרי אותם דברים של השנה:
 
1.סת' "אני מאוד שונא את אמברוז, יש לי מזוודה, ואני העתיד." רולינס.
 
2.טריפל "פרומואים של וינס מ99, רק ב2014, ובלי החלק של להוציא את הפייס אובר." אייץ'
 
3.בריי "קראתי הרבה ספרי פנטזיה, ואת התפסן בשדה השיפון, בתור ילד" ווייאט
 
4.ג'ון "יש אנשים בקהל ששונאים אותי." סינה.
 
5.פול "זה פול היימן, אז גם אם הוא יגיד אותו דבר כל שבוע אנשים יקראו לו גאון" היימן.
 
-----------------------
 
פרס ה"הוא בכלל לא נדחף לסטוריליין הזה":
 
1."סטינג עושה את הדיביוט שלו בסורבייבור סריי-" טריפל אייץ': "אני רוצה את הפיוד הראשון נגדו, נגעתי באדום!"
 
2."אני יודע איזה מתאבק מייצג את ההפך מההנהלה. ג'ון סינה!"
 
3.סת' נגד אמברוז זה הפיוד הכי חם? הם צריכים את סינה.
 
4.וינס מדבר על זה שמתאבקים צריכים להוכיח את עצמם? אני יודע איזה מתאבק צעיר צריך לעשות פרומו על זה. ג'ון סינה!
 
5.בריאן הוא הכוכב שרוצים לראות במיין איבנט? בואו ניתן להם את בטיסטה.
 
------------------------------
 
פרס ה"וואו, את זה אף פעם לא ראיתי!"
 
1.ג'ון סינה נגד רנדי אורטון.
 
2.ביג שואו בטורן על סינה.
 
3.מארק הנרי בפיוד עם ביג שואו.
 
4.ג'ון סינה נגד ההנהלה.
 
5.יש לנו את לזנר לזמן מוגבל? סדרה של הטוב מ7 נגד סינה!
 
-----------------
 
פרס האוהדים של השנה:
 
1."9.99"
 
2."הי, בואו נצעק סינה סאקס כמו שהוא ביקש, זה יראה להם שאנחנו רציניים!"
 
3."בואו נצעק YES גם כשמתאבקים אחרים צועקים את זה, זה יוציא את בריאן אובר."
 
4."בואו נרשם לנטוורק, די ברור שהם מאוד משקיעים בPPV שלהם, ושאיכפת להם מהמוצר."
 
-------
 
וכמובן, מתאבק השנה:
 
1.רומן ריינס
 
2.רומן ריינס
 
3.רומן ריינס
 
4.רומן ריינס
º
10/12/14 12:05
49צפיות
º
וואי, גדול! וכל-כך מדויק
10/12/14 12:10
95צפיות
גדול
11/12/14 14:11
84צפיות
11/12/14 21:52
64צפיות
2.טריפל "פרומואים של וינס מ99, רק ב2014, ובלי החלק של להוציא את הפייס אובר." אייץ'
 
5.פול "זה פול היימן, אז גם אם הוא יגיד אותו דבר כל שבוע אנשים יקראו לו גאון" היימן.
 
 
המשפטים האלה כ"כ מדויקים
גדול
12/12/14 19:20
49צפיות
מאיפה יש לך זמן לכתוב את זה?
הכל נכון
לדעתי
10/12/14 10:37
344צפיות
הסלאמיז הכי גרוע אבר. לא הייתה שום השקעה בכלום, לא הייתה שום הפתעה, לא היה עניין בשום קטגוריה. הכל נעשה כזה "על הדרך". עצם העובדה שרק בשבוע שעבר הם הודיעו שיש סלאמיז - מראה כמה זה זניח מבחינתם וכמה אין צורך לעשות לזה הייפ - למרות שאין שום דבר אחר מעניין אחר באופק...
 
אני מחבב את סת' גרין, אבל הוא לא קשור.
 
סטימבואט היה הפתעה מגניבה (משום מה זכרתי שהוא מת, או צמח), אבל הוא דיבר כל כך לאט, מסכן.
 
זיגלר הפך מהשואו אוף הכריזמטי לפייס גנרי מלוקק וצנוע. זה היה נאום הזכייה הכי נוראי ששמעתי, מאכזב כי ציפיתי מזיגלר ליותר. אולי באמת לא מתאים לו להיות פייס.
 
רוב הקטגוריות בכלל נבחרו בנטוורק, הרבה מהזוכים המעניינים - בכלל לא באו לקחת את הפרס שלהם, זה היה כל כך עלוב וחסר השקעה.
 
חוץ מהסלאמיז, גם שאר התכנית הייתה ברמה נמוכה מאוד. יש קרבות בודדים שמסקרן אותי לראות בTLC. ואגב, מה כל כך קריטי להוסיף "and stairs" לשם ולפרומו? דברים כאלה גורמים לי להרגיש שהמוצר נועד לגילאי 6-10 ונכתב ע"י גילאי 6-10.
 
אבל לפחות הלפטופ לא הופיע...
מתאבק אחד ביום
11/12/14 18:21
259צפיות
והפעם - רנדי אורטון
 
אחד המתאבקים היותר שנויים במחלוקת.
נמצא כבר ימבה זמן ב WWE ועשה הכל פחות או יותר. היה היל מצליח, היה פייס מצליח, וגם חווה תקופות של דשדוש.
יש כאלה שלא סובלים אותו בזירה ולעומתם יש כאלה שדווקא חושבים שמחמירים איתו . באיזה צד אתם?
מה זכור לכם במיוחד מהקריירה שלו? מה עוד הייתם רוצים לראות ממנו בעתיד?
עוד כמה שנים הוא ילווה אותנו בזירה?
עצלן
11/12/14 19:30
173צפיות
יש לו את המראה ואת הכישורים להיות בטופ. אבל נראה שאין לו את היוזמה. אם אמרנו על קודי רודס שהוא מחליף גימיקים בתדירות גבוהה מדי, אז אורטון מחליף אותם בתדירות נמוכה מדי. הוא נראה אותו דבר ונשמע אותו דבר במשך כל הקריירה שלו - והאותו דבר הזה הוא פשוט הוא בלי גימיק ייחודי.
 
שינוי, כך אני מעריך, יכול להקפיץ לו את הקריירה לעוד כמה שנים.
יש לו כאריזמה ומראה מעולה.
12/12/14 13:33
103צפיות
ופה זה נגמר.
 
בלעדיהם אני מתקשה להאמין שהייתה לו עבודה.
לא סובל אותו
12/12/14 11:05
115צפיות
כשהוא רק התחיל את הקריירה באבולושן הוא היה מוצלח, אבל מאז הפייסטרן הראשון שלו הוא פשוט משעמם. שום דבר שעשו איתו מאז לא הצליח להחזיר לו את הקסם שהיה לו בהתחלה, ועכשיו הוא בלאי. הוא לא עושה שום דבר מעניין. פשוט ערס-כדורגל בנאלי ולא מעניין
 
הוא לא יודע לספר סיפור, הוא לא מוכשר במיקרופון, הוא לא אתלט מרשים, הוא לא דמות מעניינת... הוא כלום. מעדיף שיעוף לי מהמסך
כמו שכתבו מעליי
12/12/14 14:47
111צפיות
הוא סוג של סינה, הוא תקוע במשך כמעט עשור עם אותה הדמות. ההבדל היחידי הוא שאורטון היה גם היל וגם פייס. לא שזה שינה יותר מדיי, כי הוא מתנהג, מדבר ומתאבק אותו הדבר בדיוק.
 
אורטון צריך לחזור בגימיק קצת שונה, הוא צריך לשנות קצת את הדיבור שלו ואת הלוק הכללי, לעשות משהו שונה סוף סוף. אני מאמין שיש לו עוד בערך עשור בWWE, אין מצב שהוא סוגר גם את העשור הזה עם אותם השטיקים.
פורום עדשות מגע ומשקפיים

חדש בתפוז!

פורום עדשות מגע ומשקפיים להתייעצות עם בעלת מקצוע היכנסו >>

פורום עסקים

פורום עסקים החדש

המקום החדש שלך להתחבר לעסקים כנסו ושתפו בכל נושא >>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה