לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

 

הודעה חדשה

מתאבק אחד ביום
הודעה זו מכילה תמונות
25/11/14 20:55
108צפיות
והפעם - סטארדאסט

מה יהיה עם הקריירה של קודי רודס, כל כך הרבה גימיקים שונים (שלפעמים נראים כמו מקרה אבוד והוא דווקא מצליח להצליח איתם) אבל נראה ששום דבר לא באמת מביא אותו לפיסגה ולוקח אותו לשלב הבא.
האם רודס הוא מיד קארדר תמידי או שמתישהו הוא ימצא את הנישה שלו שתביא אותו גם לטופ של הקארד?
האם יש אליפות עולם בעתיד של רודס?
האם אתם אוהבים אותו בכלל בתור מתאבק?
אילו קרבות שלו ופיודים שלו אהבתם במיוחד?
אם כל אהבתי לקודי רודס
25/11/14 21:00
104צפיות
נכון, לא היה הרבה פעמים שאפשר לראות אותו במיין איבנט, אבל יש לי הרגשה שהוא כמו דל ריו למשל שאם הוא ילך למיין איבנט, הוא ילך לאיבוד, כשהוא  מידקארד, יכולת גניבת השואו, לספק את הקרבות הטובים ועדיין יהיה רלוונטי עם הקהל, זה בול מבחינתו
אחיו מעכב אותו
25/11/14 21:47
76צפיות
להבדיל מדאסטין "גולדאסט" הפך לממש ממש גרוע ומשעמם לאורך השנים, מעולה. אני מחבב את הדמות של סטארדאסט שהוא מצליח להעביר באופן נפלא ומזכיר לי נורא את רובי וויליאמס בקליפ של let me entertain you. אני אבל חושב שכמעט כל גימיק ודמות שיתנו לו הוא יוכל לעשות איתה דברים מצויינים. הוא נהדר על המיקרופון, הוא נהדר מבחינה תאטרלית, ואפילו לא רע (אם כי לא מדהים) מבחינה אתלטית.
 
ביום שהוא יבין שאם כל הכבוד לאחים ומשפחה, התפקיד שלו הוא בראש ובראשונה לסחוף את ההמונים, הוא יכול אפילו להיות מיינאיבנטר מבחינתי. לא יודע עדיין עם איזו דמות, אבל הפוטנציאל בהחלט שם
בדיוק כמו כל קודמיו בפינה
25/11/14 22:31
76צפיות
עם בוקינג נכון, הוא יכול היה להיות להיט.
 
אנחנו רואים את זה עכשיו עם דולף זיגלר. מאז שהפסיד את החגורה לדל ריו לפני שנתיים (?) לא היה איתו שום בוקינג מעניין. פתאום, משום מקום, הוא מקבל ספוטלייט של מלכים.
 
בקיצור, לקודי, כמו כל האחרים שסקרנו, יש פוטנציאל להיות מעניין. אפילו ג'ק סוואגר עשה פייסטרן שגרר תגובה אדירה מהקהל. ותמיד תפסתי אותו כמו סתם מישהו. סוג של לחם יבש מלפני ארבעה ימים. ואז בפיוד עם רוסב - להיט. גם קודי היה על המסלול הנכון באנגל של הפיטורין שלו עם גולדאסט ודאסטי רואדס. הוא היה מעורב בסגמנטים מצויינים והוציא תגובה מעולה מהקהל.
באיזשהו שלב הפסיקו לטפח את זה וזה גווע.
יכול להיות ה-HBK הבא
26/11/14 00:19
52צפיות
יכולת היאבקות טכנית יש,אויריות יש,כאריזמה יש,מראה טוב יש.
עם גימיק נכון ועבודה לאורך זמן הוא יכול להיות ME
לא חושב שהוא יהיה אלוף עולם
26/11/14 01:43
41צפיות
הנה, שמתי את זה בכותרת למטרות ביוש עתידי...
 
אני חושב שהרגע של קודי רודס בא והלך. הוא מוכשר, אבל לא כל מי שמוכשר בהכרח צריך להיות אלוף עולם. וזה באמת בסדר.
נראה לי שיותר משאני אוהב אותו, אני אוהב את הפוטנציאל שהוא מראה. אין סגמנט ספציפי או פרומו מסוים שאני יכול להצביע עליהם שגרמו לי לחשוב שהוא אדיר, אבל כל כך ברור שיש לו כישרון שחבל שלא נותנים לו גימיק רציני ובוקינג רציף.
אישית הכי אהבתי אותו כשהיה לו שפם, זה היה שונה ומיוחד, ולכן מעניין. גם מסיכת המגן לפנים הייתה גימיק שממש לא מוצה לפני שהעלימו אותו.
אני אוהב אותו, וחושב שזה בסדר לא להיות אלוף עולם כל עוד אתה טוב במה שאתה עושה ומבדר אנשים.
אני חושב שהיע הזמן להפנים
26/11/14 09:22
17צפיות
מותא לאנשים להיע בשיא הקריירה שלהם לאפר מיד קארד ולא להיות מיינאבנאטרים.
קודי רוש כזה, הוא יכול לספק סחורה מעולה על עוד הוא לא בטופ.
וזה בסדר גמור ונפלא.
 
חבל שה-WWE לא הפנימו את זה על מתאבקים כמו קיין או ביג שואו. (כנראה בגלל הגודל)
 
RAW 25.11
25/11/14 07:35
322צפיות
התכנית התחילה עם פרומו של טריפס וסטף כשבאמצע הגיע.... דניאל בריאן!
הוא כרגע המנהל רק לערב הנוכחי והוא אמר שהוא לא מפטר אף אחד ולא שם אף אחד בקרבות לא קשורים.
הקהל, כמובן, השתגע והיו פופים רועשים במיוחד.
 
רייבק ניצח את מארק הנרי
דין אמברוז ניצח את לוק הארפר בפסילה. אחרי הקרב אמברוז התחיל לזרוק כסאות ושולחונות לזירה עד שהגיע בריי וויאט ונתן לו סיסטר אביגייל.
מיז ומיזדאו ניצחו את גולדאסט וסטארדאסט על התואר.
רוסב היה צריך לבחור בין באטל רויאל על התואר או להשבע אמונים. הוא בחר באופציה השניה וסרג'נט סלוטר הגיע להשביע אותו. רוסב כמובן תקף, מה שהביא את ג'ק סוואגר וזב קולטר להבריח את רוסב.
פאנדאנגו ניצח את ג'סטין גבריאל.
ביג שואו בא לתת פרומו על זה שהוא לא האיש הרע, הוא רק עשה מה שהוא חשב באותו רגע. הוא ראה שהסיכויים נגדו ולכן בגד בסינה. הקהל לא קנה את זה. מי שיצא להפריע לו בפרומו היה אריק רואן (מכל האנשים).
ברי בלה ניצחה את אייג'יי לי.
טייסון קיד ונטליה ניצחו את אדם רוז והבאני.
ג'ון סינה ודולף זיגלר ניצחו את סת רולינס, ג'ואי מרקורי וג'יימי נובל.
בסוף התכנית סינה, זיגלר ובריאן חגגו בזירה כשפתאום נשמע קול "סליחה על ההפרעה, אבל מיום שני הבא הסדר חוזר לRAW"
נוקם בבוס או דובר אמת?
25/11/14 12:34
333צפיות
לא נראלי הגיוני
25/11/14 16:09
173צפיות
אם זה נכון זה היה ידוע כבר ממזמן
זה שאף אחד לא דיבר על זה כניראה זה לא נכון
דעות
25/11/14 12:40
271צפיות
די התאכזבתי מהכיוונים שלוקחים את הפיודים. צפיתי למשהו אחר אחרי שהאטורוטי יעופו.
מתחיל מההתחלה כמובן, הפרומו של סטפני ואייץ היה מעולה, בוצע היטב והסתיים בסגירת מעגל גדולה בדמות דמיאל בריאן. אני חייב להודות שבהתחלה שהתנגן השיר לקח לי שנייה עד שקלטתי שזה השיר של בריאן. הקהל הגיב נהדר. היס מובנט עדיין תופס.
בריאן הפתיע אותי לטובה על המיקרופון, אומנם לא נתן פרומו גאוני, אבל החזיק יפה את הפרומו.
לא מצליח להבין מה נסגר עם רייבאק. מצד אחד הוא פייס עם כל הגימיק של הביג גאיי והפיד מי מור מצד שני הוא די מתנהג כמו ההיל הבריון שהוא היה בתקופה שלו עם היימן - די טווינר כזה.
למרות שאני לא מחובבי סינה, צפיתי ליותר מסתם כמה משפטים מאחורי הקלעים על אירועי סורבייבר סיריס ממנו.
אמברוז והרפר נתנו קרב טלויזיה סבבה.. אהבתי שוויאט החזיר לאמברוז בדיוק אותו הדבר. אני מקווה שהפיוד שלהם ימשיך להיות יותר גרסיבי ופחות נאומים משעממים של וויאט.
ביגשואו בוכה בזירה בפעם המאה בערך, איזה בכיין הוא.. שנייה אחרי זה הוא הופך להיל שחצן שדורשכבוד. איזה היל טרן גרוע. לא יכל לצאת לזירה והלודיע שהוא פורש? היה מקבל אחלה פופים חח.. מצחיק שדווקארואן הוא הפייס בפיוד הזה. בכל אופן חובה לגלח לו את הזקן ולהקנות לו מראה קצת יותר פייסי..
אני שונא שמורחים משהו יותר מידי, הקהל חם על מיזדאו, תפסיקו עם הקטע הזה ותתחילו לבנות בינהם את המתח לקראת פיוד. סנדאו בחיים שלו לא היה מקבל ככה פופים בדמות הקודמת.
הקטע עם רוסוב דפוק לאללה.. הוא לא נשבע אמום כצפוי וגם לא קבעו לו באמת באטל רויאל. ובכלל סוואגר כבר הפסיד לו בפיוד לפני חודשיים.. מה עכשיו הקטע?
פנדאנגו עם מוזיגה חדשה ותלבושת חדשה אבל עדיין מעניין.. אף אחד. מתאבק. עם פינשר טוב אבל בלי ארסנל תרגילים בכלל.
הייתה לי ממש תחושה שאייג׳י תגיד שהיא פורשת אחרי הקרב. פתאום עלה לי ראש קרב בין איג׳יי ופאנק נגד סינה וניקי נגד בריאן וברי נגד טייסון קיד ונטליה נגד ג׳ימי אוסו ונעמי.
המיין איבנט היה משעשע, ג׳ימי נובל ומרקורי בחיים שלהם לא זכו בכל כך הרבה דקות מסך במיין איבנט כמו בחודשים האחרונים. מה הלאה? סינה נגד מי לקראת טי אל סי? ורולינס? מה עםזיגלר? ואיפה לסנר? יש עוד 2 תוכניות עד טי אל סי, מה 3 אירועים רצופים בלי קרב על האליפות?? אין לי בעיה עם החוזה של לסנר מצידי שיופיע כמה פעמים שבא לו.. אבל בשביל מה איחדתם את האליפויות עם חודשיים וחצי כבר אין ן אלוף בתוכנית. ולמה לעזאזל היה צריך להחזיר את הקטע הדבילי הזה של המנג׳ר המסתורי ששולח הודעות למייקל קול?? כבר עדיף את הורנססוגל בתור גנרל מנגר.
25/11/14 17:18
178צפיות
מקווה שהעובדה שהשתמשו בפלטפורמה הזאת לחזרה של דניאלסון ולא בקרב לא מבשרת רעות על הצפי שלהם לחזרה שלו לזירה.
זה קצת
25/11/14 20:57
133צפיות
מעודד ומשמח מפן אחר.
ה WWE ידעו שאחרי סרבייבר סיריס יש סיכוי שהרבה ישמעו שסטינג היה ויתעניינו בתוכנית והם ידעו שהם לא יכולים לספק להם את סטינג, אז כדי לא להשאיר אותם מאוכזבים וכדי כן לספק כוכב גדול ופופלרי שירצה את הקהל- האופציה שהם מצאו היא דניאל בראין.
נראה לי זה די מפרגן לבראין ומראה שבאמת כבר תופסים ממנו
סתם מתוך תהייה
26/11/14 00:30
79צפיות
למה הם לא יכלו לספק את סטינג?
כי בטח יש לו
26/11/14 06:59
32צפיות
חוזה לסנר סטייל עם שתיים וחצי הופעות בשנה שהם שומרים לפיי פר ויוס
דעות קצרות מאד
26/11/14 00:14
100צפיות
אין לי מושג למה אמברוז ובריי היו צריכים להיכנס לפיוד, אבל ייאמר לזכותם שהם עושים חשק לראות אותם בקרב TLC, ואין היום הרבה מתאבקים בארגון שעושים את החשק לצפות בהם באירוע מרכזי.
 
הייתי אמור להרגיש מרוצה מהחזרה של דניאל, להתרגש, זה פשוט לא קרה. ה WWE עדיין מתייחסים אליו בצורה מאכזבת. אוקיי נכון שזה לכאורה  מחמיא לו שהוא הבקאפ של סטינג אבל רבאק עוד פעם התוכן של הדמות שלו הוא שטחי, מתישהו צריך לשים איזשהו תוכן מאחורי כל ה YES הזה, לצערי נראה שאין להם מושג מה הם רוצים לעשות.
 
ואת זה אני אומר כי הם הוכיחו את זה בצורה מובהקת בסיום התוכנית.
 
ממש חבל שהתכניות מעוררות כ"כ מעט עניין, כ"כ הרבה זמן היה להם לעבוד על הדמות של בריאן, אני לא הרגשתי כלום בתכנית הזאת,  עצוב להגיד שברגע שהמקמנס נכנסו ללימוזינה שלהם אפשר היה לסכם את המשך התכנית ב 3 דקות של אמבוש על אמברוז.
אני היחיד ששם לב למחווה של טריפל אייץ' לג'ק ניקולסון?
26/11/14 02:12
72צפיות
או בעצם - לארון סורקין, שכתב את "בחורים טובים".
החלק מהפרומו שלו שמדבר על זה שהקיום שלו נראה גרוטסקי ולא מובן לקהל אבל הוא חיוני לקיומה של החברה? הוא ציטוט של אחד לאחד מהנאום שבא רגע אחרי "אתה לא יכול להתמודד עם האמת!" של ניקולסון.
קול.
º
Survivor Series 2014
24/11/14 05:43
491צפיות
דעה מצפיה כרגע בלייב
24/11/14 05:46
375צפיות
ראיתי רק מהשלב שרוסב הודח...
אבל דולף זיגלר - אתה כוכב. מזל טוב!
והבגידה של ביג שואו בסינה, כמה ממוחזר זה. חבל.
 
תוצאות ודעות מאוחר יותר
 
תוצאות מהירות
24/11/14 05:59
341צפיות
מיז ומיזדאו ניצחו את שאר הזוגות וזכו באליפות
 
אלישיה פוקס, נטליה, נעמי ואמה שרדו ארבעתן והדיחו את פייג', קמרון, סאמר ריי ולילה
 
בריי וויט ניצח בפסילה את דין אמברוז אחרי שאמברוז השתמש בכסא.
 
אדם רוז והבאני ניצחו את טייטוס אוניל והית' סלייטר
 
ניקי בלה ניצחה את אייג'י לי וזכתה באליפות
 
טים סינה ניצחו את טים אותיריטי (דולף שורד אחרון, סטינג בא והתערב).
הקהל האדיר שר היי היי היי גודביי והתחיל צ'אנטים של יס כשסטפני וטריפס עמדו המומים בזירה
 
דעות מקריאה וצפייה
24/11/14 07:02
415צפיות
פרומו פותח רק קראתי ועוד לא ראיתי, אז קשה לחוות דעה. ככה זה שאין לך מספיק קרבות בקארד. הPPV מתחיל בפרומו ארוך כאילו זה פרק של RAW.
 
קרב זוגות מרובע: שמח שמיז ומיזדאו מחזיקים בתואר. לא בטוח כמה זמן זה יימשך, אבל טוב בשבילם. מיזדאו לוהט כרגע ונמצא בשיא שלו ונחמד לראות אותו עם תואר סוף סוף.
 
קרב הדיוות: היה צפוי שכל ארבעת הפייסיות ישרדו, אבל חבל שפייג' לא הדיחה אפילו לא מישהי אחת.
 
אמברוז וויאט אני מחכה לראות. הסוף היה שאמברוז נפסל כי השתמש בכסא ואז העיף מלא כסאות, שולחנות ובסוף גם סולם פנימה. הוכרז שיהיה קרב TLC בין השניהם ב...TLC. אני לגמרי בעד זה. גם ברור לי הניצחון בפסילה. אמברוז לא צריך את הניצחון. הוא צריך להשתולל ולהשתגע.
 
אדם רוז והבאני לא עניין אותי לקרוא את מהלך הקרב אפילו. נקסט.
 
רומן ריינס דרך לווין לא מעניין. בטח אדלג על זה בצפייה.
 
מה זה השטויות האלה?! איי ג'יי מפסידה ב20 שניות את האליפות?!?! אין בעיה שהיא תפסיד ושהבלות יתחילו פיוד על התואר. אבל למה ב20 שניות?!?! טוב, היא תלך להיות עם פאנק עכשיו. פיוד של אחיות, מרגש.
 
והמיין איבנט!!!!
התחלתי לראות מהקטע של רוסב מפרק את שולחנות השדרים. אבל עוד לפני זה, הופתעתי שהנרי הודח כזה מהר ועוד יותר הופתעתי שרייבאק היה המודח הראשון של טים סינה.
אז רוסב הודח בספירת חוץ אחרי ספלאש לא מוצלח על שולחן השדרים. מניח שזאת אחלה דרך לשמור עליו מבלי שהוא יוכנע או יוצמד.
הארפר מדיח את רואן ואנחנו 3 על 3 עכשיו.
 
והנה זה בא - ביג שואו בוגד בסינה ונותן לו KO פאנץ'. רולינס מצמיד וסינה מודח!
שואו לוחץ לטריפס את היד ויוצא החוצה.
נשארנו 3 על 1, כשזיגלר מעולף בחוץ.
ואז זה קרה. זיגלר נתן את הקרב של החיים שלו. הוא מכר לכולם, חטף פינישרים, יצא מהם, הדיח את קיין, הדיח את הארפר.
זיגלר נהיה כוכב רשמי כרגע והזכיר ניצוצות של שון מייקלס באמצע הניינטיז. לא יודע כמה זה יחזיק מעמד, אבל שיהנה מזה כל עוד אפשר. הוא הוכיח שהוא מיין איבנטר רציני.
ואז טריפס התחיל להוציא שופטים ולהרביץ להם רק כדי שזיגלר לא ינצח או שרולינס יוצמד נקי.
זה מכר את חשיבות הקרב וזה היה יפה ואמין.
ואז טריפס הבין שאין ברירה, צריך להתלכלך ולעשות את העבודה אז הוא נכנס ונתן לזיגלר פדיגרי.
הנה נגמר הקרב, תודה זיגלר על המאמץ והאוטיריתי מנצחים.
 
ווווווו........... הנה סטינג~!!!!! סטינג בזירת WWE~!!!!!!
הקהל הגיב נפלא ואם זה היה לפני 5 שנים זה היה יותר מרגש.
סטינג וטריפס בשואו דאון ואז טריפס מנסה להרביץ ראשון אבל חוטף סקורפיון דת' דרופ. סטינג שם את זיגלר על רולינס, השופט מגיע וסופר ל3.
 
טים סינה מנצחים! דולף השורד היחיד!
האמת, שזה היה יותר משמעותי אם דולף היה מנצח בלי סטינג, או אם מי שהיה מתערב היה אורטון עם RKO משום מקום על רולינס, אבל זה עדיין לא מוריד מההישג ומהבנייה של דולף.
 
בסוף הקרב טריפס וסטף בוכים את מר גורלם כשהקהל מתחיל צ'אנטים של YES ושל גודביי. בסוף הקהל מתחיל צ'אנטים של You are fired וסטף צועקת שזה לא הסוף בזמן שטריפס עומד מבלי להאמין.
סינה חוזר לחבק את זיגלר אבל עיקר תשומת הלב על טריפס וסטף בזירה.
 
האמת? שממה שראיתי (החצי שעה האחרונה) נהנתי מאוד. סינה פינה את הדרך לדולף, שזרח והפך לכוכב אמיתי. סטינג הופיע ויתחיל פיוד עם טריפס, סטפני מכרה הכל מצוין. נשאר לחכות לראות את השאר, אבל בגדול המיין איבנט קיים את ההבטחה שלו.
חבל שסטינג גנב לזיגלר מהספוטלייט, אבל עדיין לדעתי זיגלר נהיה כוכב הלילה.
בעניין אחד הדעות
24/11/14 09:08
320צפיות
אני לא יודע אם זה הסיבה בדיוק, אבל חברתו של דניאל בראיין, עשתה לAJ ליי, את מה שהאחרונה עשתה לבעלה, באירוע קצת יותר גדול....
24/11/14 09:22
241צפיות
לא ראיתי עדיין את הקרב, אבל קראתי באחד הדיווחים שהפרשנים התייחסו לאותו קרב של בריאן.
 
ככה שיש מצב שזה מה שהם ניסו לעשות ולספר. עדיין, קצת הציק לי שזה נגמר ככה וגם אותו קרב של בריאן ושיימוס עיצבן אותי מאוד.
אבל אני אזרום עם זה עד הצפייה באירוע.
דעות מקריאה
24/11/14 09:38
277צפיות
אין לי שום כוונה לראות את האירוע ה snorefest הזה
-כמה קרבות כבר אפשר להוסיף לאירוע ברגע האחרון? זה אבסורדי. קרבות בלי בניה ובלי עלילה, מטופש לגמרי.
-ברוק לסנר, האלוף, אפילו לא הופיע? מביך
- הפתיע אותי שדווקא ביג שאו הבוגד, אבל היה ברור שזה יהיה *מישהו*
- באמת צריך לתת לדולף זיגלר כזה פוש?? הוא סבבה בזירה והכל, אבל אני לא חושב שיש לו את מה שצריך בשביל להיות מיינאיבנטר. אין לו את כשורי המיקרופון, והוא פשוט לא מספיק מעניין. מצד שני, בהתחשב במצב הנוכחי של ה WWE, יתכן שזה צעד מתוך נואשות: צריך להביא מיינאיבנטרים מאיפה שהו
- סטינג. אני אוהב את סטינג. אחד ממספרי הסיפורים הטובים אי פעם. אתלט מוכשר בטירוף. אבל... לצערי אני לא אופטימי לגביו. הוא זקן מדי, אין לו באמת פרטנרים מתאימים לסיפורים, ורוב הקהל של ה WWE לא באמת מכיר אותו. לצערי אני חושד שהוא בא לקו עלילה אחד או שניים, לקדם DVD, ולהכנס ל HOF. זה יהיה נחמד בזמן שזה ימשך, אבל אני פסימי לגבי כמה ממנו באמת נקבל.
אפשר בבקשה לקבל רק זמנים, ללא תוצאות?
24/11/14 09:58
191צפיות
אם יש זמנים של ההדחות אז מעולה אבל אם לא לא משנה.
24/11/14 13:52
158צפיות
אליפות הזוגות 15:20 דק'
קרב דיוות 14:30 דק'
וויאט-אמברוז 14:00 דק'
אדם רוז והבאני נגד סלייטר גייטור 2:30 דק'
איי ג'יי - ניקי 0:30 דק'
טים סינה נגד טים אוטוריתי 43:00 דק'
 
º
תודה KING, אתה באמת מלך
24/11/14 14:28
87צפיות
ואחרי צפיה רק במיין איבנט
24/11/14 13:47
326צפיות
קרב משעמם תחת
אבל שווה רק בגלל קטע אחד:
סטפני והאנטר, אחרי הקרב, כשהם מבינים שהם הפסידו
 
מגיע להם על זה איזה פרס על משחק, ואני לא צוחק. הם עושים עבודה *מעולה* בקטע הזה
24/11/14 16:29
176צפיות
אני אתייחס גם לדעות שלך מקריאה וגם לזה.
אחרי שצפית בקרב, לא שינית את דעתך על זיגלר?
זה לא היה קרב שעשה אותו כוכב?
 
עזוב אם הוא מתאים או לא למיין איבנט והאם הוא מועמד לגיטימי לאליפות העולם.
הבחור לא שיחק אותה בעינייך?
 
ולגמרי מסכים לגבי המשחק של טריפס של סטף. מכרו את זה מעולה והתגובות שלהם בסוף היו פרייסלס
25/11/14 00:03
64צפיות
כוכב? לא, לא ממש
מידקארד טוב, לא הרבה מעבר לזה
מוכר מעולה, אבל האם הוא יודע לספר סיפור? האם הוא מצליח לגרום לזה שיהיה לי *אכפת*? לא ממש
º
אפשר דעה כללית בלי ספוילרים?
24/11/14 14:29
130צפיות
ממה שראיתי ברשת הדעה הרווחת היא
24/11/14 23:34
193צפיות
שהמיין איבנט היה קרב טוב שסיפק את הסחורה וכל השאר לא משהו מעניין במיוחד.
º
תודה
24/11/14 23:52
29צפיות
דעות
24/11/14 14:57
236צפיות
נהנתי מאוד מהמיין איבנט גם מהקרב וגםכמובן מהסוף שהיה באמת ממש חזק ביחד עם התגובות של אייץ וסטף והקהל.
גם קרב הפתיחה היה טוב, הקהל היה מדהים וכל הסיפור עם מיזדאו ממשיך להיות מעניין.
קרב ההדחות של הבנות הרצתי. גם השפן ורוז נגד זוג רנדומלי..
אמברוז וויאט היה מפתיע לטובה, ציפיתי שוויאט יחרב את הקרב אבל אמברוז גרר אותו למחוזות טובים. הסיום כמובן היה מעולה.. אני לגמרי קונה ואוהב את הדמות המשוגעת של אמברוז היא כ״כ אמינה ומבוצעת היטב. חבל רק שהוא לא קפץ עלליו מהסולם בסוף..
קרב הדיוות היה קצר וטוב שכך.
התייחסות לכל הפורומואים שההיו לפני המיין איבנט לגבי הקרב. הנאום של אייץ׳ היה מעולה. דווקא מחדר ההלבשה של סינה התאכזבתי.
מיין איבנט - מאוד נהנתי מהקרב. ההתנהגות של אייץ וסטפני בצד עזרה להוסיף את המתח. ההיל טרן של ביגשואו היה לגמרי לא צפוי, כמה טרנים הבחור יכול לעשות כבר? גם לאיפה זה יקח אותו עם הפיוד נגד מארק הנרי? רואן והרפר היו מעולים. ההדחה של רוסוב הייתה טובה כדי לא לפגוע ברצף שלו. אהבתי שגזגזו די מהר את רייאבק. וגם מסינה לא סבלנו.
רולינס וזידלר היו הכוכבים של הקרב ללא ספק, וכמובן הקטע של אייץ והשופטים היה מבוצע היטב.
סטינג נכנס לwwe.. לא ראיתי את זה קורה בכלל. איזה מארק אוואט מומנט! ואיזה פוש מעולה לזיגלר.. מקווה שזה יגרום לבוקרים לדחוף אותו יותר למקום הטבעי שלו.
התגובות של סטפני ואייץ ביחד עם הקהל היו מעולים. ממש קניתי את הכעס שלהם, בוצע היטב!
 
סך הכל די נהנתי...
דעה על המיין איבנט
24/11/14 16:27
242צפיות
אני כבר לא עוקב הרבה כמו פעם, אבל האמת? לא כזה התרגשתי מההגעה של סטינג, מעט מדי, מאוחר מדי ובלי שום פואנטה. הסטריק של טייקר נגמר, ופיוד עם טריפל אייץ' פשוט לא נראה לי הגיוני בעליל.
ואיזה מין פיוד אמור להתפתח בינו לטריפל אייץ'? אז נקבל שוב את האנטר כמתאבק ששוב יתפוס את הספוטלייט למתאבקים שבאמת מעניינים כמו זיגלר, רולינס ואמברוז.
 
על אף שאלו תקוות שווא בערך כמו לקוות שפאנק יחזור או שמייקל קול יהיה שדר טוב, אבל כ"כ הייתי רוצה לראות בגידה של סינה בחבריו, משהו שבאמת היה גורם לזעזוע ולעניין. למרות שמגיע לו המון ריספקט על כך שהוא פינה לזיגלר את הדרך, יאמר לזכותו של סינה שהוא תמיד היה כזה.
דעות על חלקים מהאירוע
24/11/14 17:17
237צפיות
הפתיח עם וינס שידר קצת פאניקה, טוב קצת יותר מקצת, אבל נו בסדר התעלמתי
 
לא הבנתי למה היה בהול להודיע על הקרב בין אמברוז לבריי ב TLC, אבל כן הייתי מרוצה מהקרב עצמו ומהכיוון, רק שהיה אפשר לתת לזה להתפתח הלילה לפחות לפני ש...
 
הקרב המרכזי הפתיע לטובה מבחינת הסיפור בקרב, האופן שבו סינה נבגד והספוטלייט מתפנה לזיגלר לתת את שלו, והוא בהחלט נתן. הפרצוף של טריפל אייצ' כשסטינג נכנס, הפרצוף של סטפני כשהיא מבינה שהיא הפסידה ומנסה לברר עם האנטר, הכל עבד פחות או יותר טוב מהצפוי חוץ מדבר אחד - סטינג.
 
כאילו, סבבה הוא נכנס, אוקיי לוקח לו מאה שנה להגיע לזירה, כמה דקות פלוס שעתיים לעשות STARE, בזמן הזה זיגלר ורולינס "מחוסרי הכרה", מרביץ, הופך, הולך.
 
באותה מידה יכולתי אני להיכנס ולצאת. אפילו את מחבט הבייסבול שהיה מתבקש חתכו לו.
 
אבל למרות סטינג לאור הציפיות שלי מהקרב אני נותן לו ציון די גבוה.
 
 
דעות
24/11/14 17:51
220צפיות
אירוע של קרב אחד כמו שחשבתי שיהיה, אך הקרב הזה עלה על הציפיות.
 
שמחתי על ההדחות המהירות של רייבאק ורוסב, לדעתי חייבים לתת כמה הדחות מפתיעות בקרב כזה. ההיל טרן של שואו גם היה הפתעה נחמדה, שבזכותה לא היינו צריכים לסבול את סינה. זיגלר ללא ספק גנב את ההצגה בקרב הזה ואני מקווה שזה מראה על פוש עתידי(יכלו באותה מידה לשים את סינה/רייבאק בתפקיד שלו). הסוף בוצע היטב, היה חסר לי המחבט של סטינג. מעניין לאיזה כיוון יקחו את הסטוריליין הזה בראו.
 
ד"א שוינס הודיע שהיחיד שיכול לבטל את ההדחה של האוטורות'י מתפקידם הוא סינה, חשבתי על תסריט גאוני. היה יכול להיות ממש חזק אם סינה היה מנצח את הקרב יחד עם עוד פייס, עושה עליו טרן, מכריז שהוא מחזיר את האוטורות'י לסמכות ומצטרף אליהם. אחר כך נזכרתי שזה סינה וזה בחיים לא יקרה
גם אני חשבתי על הסנאריו שלך
25/11/14 23:54
34צפיות
אבל כן...סינה...
דעות SS
24/11/14 19:12
270צפיות
הפתיחה עם וינס האנטר סטפני וסינה הייתה האמא של המיותרות.
 
קרב מרובע על תארי הזוגות
הגימיקים של כולם פשוט מפגרים ברמות וזה פוגע באיכות של הקרב. קשה לי לאכול את זה שגמד בתחפושת קופץ על כולם והם מוכרים את זה (ועוד ממש גרוע) ולמה זה לא פסילה?!?
קשה לי עם קודי רודס בתור סטרדאסט עם הקולות של הנחש שהוא עושה כל 2 שניות כמו מטומטם. לא מבין איך הקהל מריע לטיפשות הזאת של מיזדאו. ראו שסנדאו התרגש וחייך מכל פופ עד כדי כך שהוא היה צריך להצמיד לזכות בתארים הרגל שלו נתקעה כמה שניות בחבל. ביזיון אחד גדול וקרב גם כן לא משהו.
 
קרב SS דיוות
כמה חוסר כשרון וכמה בוצ'ים היו בקרב הזה , זה פשוט ביזיון שהן מקבלות משכורות. נק' האור היחידה זאת פייג' שהצליחה להוציא מהקהל תגובות והיא מצויינת בזירה.
אלישה פוקס וליילה 
 
בריי וויט מול דין אמברוז
דווקא קרב סבבה לגמרי יש ביניהם חיבור טוב. הייתי גם בעד הסיום ואחלה בנייה לקרב שלהם בTLC יכול להיות קרב מצוין לסגור את השנה הנוראית הזאת והכי נוראי שנראה לי שמתאבק השנה מבחינתי יהיה בריי וויט(לצערי לא אבחר בבריאן בגלל הפציעה. לוויט יש את קרב השנה מול בריאן בראמבל, 2 קרבות מטורפים מול השילדס, היה מעורב בפיודים מול סינה וג'ריקו למרות הקרבות החרא הפרומואים שלו זהב).
½
 
קרב זוגות ג'וברים
DUD
 
AJ מול בלה
אהבתי שהיא החזירה לה על רסלמניה 28(בריאן שיימוס), מאמין שיהיה פיוד בהמשך שיוביל לקרב הבלות על התואר במניה שהדבר החיובי פה זה אולי פיוד של סינה מול בריאן.
DUD
 
טים אוטורוטי מול טים סינה
די הפתיע ההדחות המהירות של רייבק הנרי ורוסב.
הקרב היה בינוני מאד הוא היה גם כן ארוך מידי. מישהו יודע להגיד לי כמה פעמים ביג שואו בגד בג'ון סינה??? 
צריך לציין לטובה את הארפר ורואן, שני ביגמנים עם ארסנל מעניין ומקורי. 
ההופעה של סטינג הייתה צפויה (אתרי החדשות חפרו על זה בימים האחרונים) ומבוצעת היטב אך אני נגד החזרה שלו - אין לו מה לתרום. 
עדיף היה לתת לזיגלר לסיים את זה ולצאת גדול מהחיים. זה מבחינתי היה מביך לראות את רולינס וזיגלר מחובקים 10 דק' בסיום עד שסטינג הופך אותם.
זה לא היה הלילה של זיגלר מבחינתי, ראינו אותו בעבר בסטטוס זהה ואחד יותר גבוהה. נשאר שורד אחרון מול קבוצת פולי(אחרון מול אורטון). ניצח בקרב סולם את ג'ון סינה במיין איבנט של TLC. לא רואה פה שום פוש ושום נעליים אבל הלוואי שאני טועה, הוא אחד המתאבקים הטובים ברוסטר היום.
3/4
 
סך הכל עוד אירוע חרא לשנה מאד גרועה.
כמה הערות על המיין איבנט
24/11/14 20:54
245צפיות
1. PPV שלישי ברציפות, שהמיין איבנט מסתיים לאחר התערבות של מישהו שלא קשור לאחד הצדדים  בקרב
2. אריק רוון, לוק הארפר, רייבק, קיין, ביג שואו ומארק הנרי הם לא המתאבקים שאני רוצה לראות במיין איבנט. כל מיין איבנט
3. לגבי הסיום: כל כך לא אמין. עברו בערך 3 וחצי דקות בין הזיגזג של זיגלר להצמדה שניצחה את הקרב. במשך ה-3 וחצי דקות האלה, רולינס לא ספג מכה נוספת, ולמרות זאת הוא לא זז ושכב על המזרון כאילו שמו לו כדור בראש. עם כל ההתלהבות של ה-WWE שהביאו  את סטינג, הם שכחו לסיים את הקרב בצורה יותר אמינה. כל כך הפריע לי הסיום הזה, שזה ממש הרס את הקרב.
זיגלר מלך, בכל מקרה
24/11/14 22:43
135צפיות
mark out moment!
מי היה מאמין
24/11/14 23:25
246צפיות
שמכל הביגמנים והאנשים שבאמצע פוש, ומעל כולם ג'ון סינה,
מי שיהיה השורד היחיד יהיה דולף זיגלר. אם המינוף שלו ימשיך אז זה יהיה אחד הקרבות החשובים בקריירה שלו. גם כשנתנו לו את האליפות במשקל כבד לא הייתה הצהרה על אמונה בו כמו פה.
 
בכל אופן, אם יש פה לקח לכולם לאירוע הזה הוא שהנה, "ספוילרים עתידיים" כן יכולים לדפוק אירוע. ולמרות שהייתי מספיק חכם לא לקרוא כששלומי כתב שיש לו ספוילר גדול אפשרי לאירוע, פתחתי את שרשור החדשות שנפתח אחר כך ובשורה הראשונה נדפק לי הקטע של סטינג. אם לא הייתי יודע שהוא זה שהולך להציל את המצב בטח הייתי נגנב לגמרי כשהוא היה יוצא (מצד שני אולי לא, הוא זקן ולא סיבה גדולה להתלהבות לטעמי).
 
מעבר לזה, המיין אבנט לדעתי היה ממש ממש ממש טוב והסיפור סופר מעולה, אבל כל מה שקשור לסיום היה מטומטם ברמות.
ניחא ששנה וחצי זיגלר נשאר מעולף בזמן שרולינס מצמיד אותו, אבל 17 שנה רולינס מעולף מזיג זג?! יובל שנים סטפני מתעלפת מזה שבעלה נתקע בה?
ולמה לעזאזל ארמסטרונג הפסיק לספור כשהייתה המוזיקה של סטינג? היה ממשיך לספור כי גם ככה לסטינג לקח שעתיים להגיע ולפחות מציל את הבוסים שלו... מה שהיו צריכים לעשות זה באמצע הספירה שלו חושך טוטאלי באולם, וכעבור כמה שניות האור נדלק וסטינג עומד שם ודופק אגרוף לשופט. סה טו.
 
אגב כשברי נישקה את AJ הבנתי שזה רפרנס לזה שאייג'יי עשתה את זה לבראיין, אבל לא עשיתי 1+1 שהרלוונטיות היא שבעצם ברי עכשיו היא אשתו והיא נוקמת בשבילו. די מגניב.
 
25/11/14 08:31
94צפיות
מאוד התבאסתי שצפיתי מראש שסטינג יבוא. אני מניח שאם הייתי רואה את האירוע, בלי לדעת מראש, הייתי מצפה לכניסה של אורטון ומאוד מופתע מסטינג.
ֻדעות
24/11/14 23:30
268צפיות
ראיתי רק את המיין איבנט כי אין לי אפילו שמץ של עניין קטן בכל שאר הקארד.
היה קרב מצויין ועשוי היטב, הבוקינג היה טוב מאד ובסך הכל נהניתי.
זיגלר נתן ההופעה זהב שמאד הזכירה את התפקיד של שון מייקלס בקרבות מהסוג הזה.
זה בדיוק המקום שבו כן חסר לי דם ב WWE. זה היה הופך את זה מהופעה טובה עבור זיגלר ל"קרב אייקוני שעושה קריירה" עבורו.
לדעתי הסיום עם סטינג היה ארוך מדי והיו צריכים לעשות אותו הרבה יותר קצר ודינמי.
לא משנה כמה אתה יודע שסטינג ב WWE ושזה רק עניין של זמן, יש עדיין משהו מאד מוזר לראות את סטינג עומד בזירה של ה WWE.
 
מצד שני, אני אף פעם לא הייתי מהאוהדים של סטינג וגם כיום אני לא, ומעצבן אותי לחשוב שבסופו של דבר ברסלמניה אנחנו כן נראה את סטינג בקרב מרכזי, אבל את זיגלר שהיה הכוכב של הקרב הזה, כנראה שלא.
נראה ש
25/11/14 11:25
172צפיות
זיגלר יצא באופן רשמי מהקבר שלו.הגיע הזמן.
הייתי בטוח שהוא יצא ראשון.וסינה יקבל את הכבוד להישאר האחרון.
 
המיין איבנט היה קרב טוב ברגע שזיגלר נשאר לבדו,והחזיק את ה"לקראת הסיום" עם הבמפינג המטורף שלו.
למרות זאת קצת קשה לא לשים לב לכל המינוסים:
 
ביג שואו הופך להיל אחרי שהוא נלחם באוטוריתי שנה שעברה,וחטף כיסא בגב מהנטר בסמאק?
מארק הנרי עשה היל טרן לפני חודש בשביל להפוך למפלצת בלתי ניתנת לעצירה...בשביל לעוף החוצה 3 שניות אחרי תחילת הקרב?
בין רייבאק וסינה היה מתח בשבועות האחרונים- איך זה הגיע לידי ביטוי פה?
אני אמור לקנות מישהו מקבוצת ההילים כאיום,אחרי שסטפני מסרסת אותם וורבאלית בלוקר רום?
למה שמישהו מהפייסים ירצה לעזור לסינה,אם הוא אפילו לא בא לעזרתם בRAW האחרון?!
מה הקשר של הוויאטס לפיוד של האוטוריתי נגד מורדים שנמאס להם מהם?
למה שארפר ירצה להרשים את הנטר וסטף? זה לא קצת נוגד את הדמות של פסיכופט שחי בעולם אחר שיש לו?
למה שרואן ירצה לעזור לסינה או מישהו מהפייסים או בכלל ללכת נגד השותף שלו?
למה ששופט יפסיק לספור ל3,כי מתנגנת מוסיקה בכניסה?
אם כל הקריירה והחיים של הנטר מונחים על הכף למה הוא לא נכנס בעצמו לקרב ועשה את הג'וב הסופי?
 
קרב מצוין,אבל כבר חטפתי סחרחורת מרוב החורים בעלילה והבוקינג ההזוי והלא הגיוני הזה.
 
לא הבנתי גם למה AJ קיבלה כזה יחס אחרי שהיא החזיקה את הדיבז'ן על הכתפיים שלה.אם סטפני גם עכשיו הולכת להיעלם מהמסך,אז מה הייתה הפואנטה לתת לה לנצח את בריה בלה בSS לפני 3 חודשים? וכל הפעמים שהיא ירדה על AJ,אם ממילא לא היה מתוכנן קרב ביניהם?
 
כבר התחרפנתי מהבוקינג של האירגון הזה.
אם כבר
25/11/14 13:57
114צפיות
נכנסת לבוקינג הזוי, שחכת להזכיר את זה שזיגלר הצמיד את רולינס 10 דק' אחרי הפינישר שהוא נתן לו.
אני בטוח שאם נחפש ממש טוב
25/11/14 17:58
76צפיות
נמצא שם עוד איזה 10 דברים שנחשבים לבוקינג הזוי.
º
25/11/14 20:57
3צפיות
ראיתי בנטוורק. רשמים יותר מאוחר.
25/11/14 23:48
61צפיות
אתייחס רק למיינאיבנט, כי למרות שגם שאר הקרבות היו סבבה - האירוע הזה היה אירוע של קרב אחד בלבד.
 
המיינאיבנט היה עשוי מעולה. לא היה שם שום דבר מיוחד או מקורי, פשוט בוקינג טוב ומעניין מההתחלה ועד הסוף. הבגידה של ביג שואו הייתה די צפויה ומעצבנת, כי הוא עשה בדיוק אותו בסרבייבר סירייס לפני כמה שנים בקרב בין טים ראו לטים סמקדאון. במקום הWWE, אני הופך את זה לאנגל בשנה הבאה: ביג שואו מנסה בכל הכוח להיכנס לאחת הקבוצות לסרבייבר סירייס, אבל אף אחד לא רוצה אותו בגלל המוניטין שיצא לו.
 
שני דברים קטנים שהפריעו לי במהלך הקרב:
 
1. זיגלר נשאר 1 על 1, עושה כל כך הרבה, חוטף כל כך הרבה, HHH מוריד שופטים ומכסח את זיגלר בעצמו, אבל לא סינה ולא אף אחד אחר מהקבוצה שלו יוצא החוצה לעזור לזיגלר. זה אמנם גרם לזיגלר להיראות כמו 10 מיליון דולר, אבל זה מאוד לא הגיוני ולא מסתדר עם הסיפור.
 
2. סטינג בהחלט היה מארק אאוט מומנט, אבל לא אהבתי שדווקא הוא היה ההפתעה הגדולה של הערב. זה היה קאמבק למען קאמבק, לא היה לסטינג שום קשר לסיפור או לWWE מעולם. לדעתי, היה מושלם אם דניאל בריאן היה יוצא רק בשביל לתת את הספוט הזה וחוזר אחורה. אני רוצה להאמין שהכותבים רצו לתת למישהו כמו בריאן / פאנק את הספוט הזה, אבל זה פשוט היה בלתי אפשרי. מניח שסטינג יסביר בראו מה הוא קשור.
 
חוץ מזה, היה מעולה. קרב טוב, בוקינג מדויק ומותח, הפתעה ענקית ותוצאה טובה סה"כ. באמת הגיע הזמן לשינוי, עם כמה שהauthority עשו עבודה מצוינת, הם צריכים לפנות את זמן המסך לטובת מישהו אחר.
 
אחרי כמה חודשים טוב, PPV טוב שמשאיר המון ציפייה לקראת ראו והעתיד בכלל.
דיון: נוויל נגד זיין ( מהNXT האחרון)
25/11/14 20:51
73צפיות
עוד מישהו מרגיש שלמי שכותב את הפיוד הזה אין שמץ של מושג מה לעשות איתו? נעזוב רגע את העובדה שהroad to redemption של סמי זיין לא באמת מעניינת אף אחד מלכתחילה, הם כבר רצו עם זה והצליחו לגרום לנו להיות מושקעים רגשית בסמי זיין לקראת קרב האליפות. הל, הקהל אפילו נתן היט לנוויל, שהוא האובר-פייס של הברנד הזה בשנה האחרונה.
 
ואז בא הNXT האחרון. אם כבר הלכתם על סיום שבו נוויל מנצח בצורה הכי פחות נקייה עד היום, למה לא ללכת עם זה עד הסוף ולתת לו להיות היל לטובת הפיוד הזה, בלבד? למה לא לתת לו לשחק על זה שהוא פצוע ולא יכול לתת לזיין רימאץ'? זה לא שזה לא נעשה בהצלחה בעבר (מייקלס/הוגן, למשל). למה היה צריך להפוך את זה לאדריאן נוויל הוא הסבתא הפולנייה של סמי זיין שמודאגת מזה שהוא מסכן את הקריירה שלו?
 
כל האנגל הזה מרגיש כאילו הוא הלך לאיבוד בתוך עצמו ממזמן. די ברור שזיין היה ברירת מחדל כי אין להם מושג איזה היל לשים מול נוויל כשטייסון קיד הוא עדיין הדבר הכי מוצלח שיש להם שם והם חרשו את הנושא מכל כיוון אפשרי.
 
נו טוב, לפחות נפטרנו מטייטוס אוניל...(?)
|*|נפתח פורום תרבות סין|*|
25/11/14 14:30
13צפיות
|גלובוס| אוהבים אגרול, ג'קי צ'אן ודרקונים?
אנו מזמינים אתכם לבקר בפורום החדש בתפוז-תרבות סין!
בפורום תוכלו לדון בסין, בתרבות הסינית ובהשפעתה על העולם שלנו, על ביקור במדינה, ממשק עם תושביה, פעילות עסקית ומגע עם אנשי העסקים המקומיים, וכמובן בשפה הסינית ובלימוד שלה.

אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

גלישה מהנה! |תפוז|
Survivor Series 2014:שרשור ההימורים הרשמי
הודעה זו מכילה תמונות
21/11/14 16:59
312צפיות
תוצאות הימורי HIAC יעלו במהלך סופ"ש
בינתיים ניגש לעוד PPV בו חגורת האליפות לא נמצאת באולם אלא מנצנצת מעל לאש באח של משפחת לסנר.
 
אז איך זה עובד?

כל אחד מקבל ניקוד מ-1 ועד 8 כשבכל ספרה מותר להשתמש פעם אחת. צדקתם בהימור? קיבלתם את מספר הנקודות עליו הימרתם. לדוגמא, אם הימרתם שטים סינה מנצחים, שמתם על זה 3 נק' ונגמר השלטון של האנטר  וסטפני, קיבלתם 3 נק'. אם רולינס ימשיך את הפוש, קיבלתם 0 נק'. בהתאם לפעמים הקודמות, הקארד מתייחס למצב העדכני נכון לרגע עליית המשחק, ולא מתייחס לקרבות שיתווספו בהמשך, אם בכלל.
 
הקארד:
 
קרב הישרדות קלאסי: טים סינה (סינה, זיגלר, ביג שואו, רואן ורייבאק) נגד טים אותוריטי (רולינס, קיין, הנרי, רוסב והארפר)
קרב על אליפות הדיוות: איי.ג'יי (א') נגד ניקי בלה
דין אמברוז נגד בריי וויאט
קרב מרובע על אליפות הזוגות: גולדאסט וסטארדאסט (א') נגד האוסוז נגד לוס מטאדורס נגד מיז ומיזדאו
קרב הישרדות לדיוות: אלישיה פוקס, אמה, נעמי ונטליה נגד פייג', קמרון, ליילה וסאמר ריי
הקרב שיפתח את האירוע
כמות השורדים בקבוצה המנצחת של קרב ההדחות (סינה נגד אותוריטי)
המתאבק שיודח ראשון בקרב ההישרדות (סינה נגד אותוריטי)
 
בהצלחה לכולם!
מהמר
21/11/14 19:11
100צפיות
קרב הישרדות קלאסי: טים סינה (סינה, זיגלר, ביג שואו, רואן ורייבאק) נגד טים אותוריטי (רולינס, קיין, הנרי, רוסב והארפר)- סינה 3
 
קרב על אליפות הדיוות: איי.ג'יי (א') נגד ניקי בלה- ניקי 4
 
דין אמברוז נגד בריי וויאט- בריי 7
 
קרב מרובע על אליפות הזוגות: גולדאסט וסטארדאסט (א') נגד האוסוז נגד לוס מטאדורס נגד מיז ומיזדאו- רודס 5
 
קרב הישרדות לדיוות: אלישיה פוקס, אמה, נעמי ונטליה נגד פייג', קמרון, ליילה וסאמר ריי- פייג' 6
 
הקרב שיפתח את האירוע- זוגות 2
 
כמות השורדים בקבוצה המנצחת של קרב ההדחות (סינה נגד אותוריטי)- אחד 8
 
המתאבק שיודח ראשון בקרב ההישרדות (סינה נגד אותוריטי)- זיגלר 1
הימוריישן
21/11/14 22:43
68צפיות
קרב הישרדות קלאסי: טים סינה (סינה, זיגלר, ביג שואו, רואן ורייבאק) נגד טים אותוריטי (רולינס, קיין, הנרי, רוסב והארפר):
טים סינה
 
קרב על אליפות הדיוות: איי.ג'יי (א') נגד ניקי בלה
איי ג'יי
 
דין אמברוז נגד בריי וויאט
בריי וואייט
 
קרב מרובע על אליפות הזוגות: גולדאסט וסטארדאסט (א') נגד האוסוז נגד לוס מטאדורס נגד מיז ומיזדאו
מיז ומיזדאו
 
קרב הישרדות לדיוות: אלישיה פוקס, אמה, נעמי ונטליה נגד פייג', קמרון, ליילה וסאמר ריי
טים פייג'
 
הקרב שיפתח את האירוע
זוגות
 
כמות השורדים בקבוצה המנצחת של קרב ההדחות (סינה נגד אותוריטי)
אחד, ג'ון סינה
 
המתאבק שיודח ראשון בקרב ההישרדות (סינה נגד אותוריטי)
זיגלר
יופי, רק שכחתי לתת נקודות:
21/11/14 22:54
53צפיות
טים סינה: 8
איי ג'יי: 1
בריי וואייט:2
מיז ומיזדאו: 4
טים פייג': 5
זוגות: 3
אחד:7
זיגלר:6
מהמר
21/11/14 22:51
53צפיות
קרב הישרדות קלאסי: טים סינה - 6
קרב על אליפות הדיוות: איי.ג'יי - 5
דין אמברוז נגד בריי וויאט: דין אמברוז - 8
קרב מרובע על אליפות הזוגות: גולדאסט וסטארדאסט - 7
קרב הישרדות לדיוות:  פייג', קמרון, ליילה וסאמר ריי - 4
הקרב שיפתח את האירוע: אליפות הזוגות - 3
כמות השורדים בקבוצה המנצחת של קרב ההדחות (סינה נגד אותוריטי): אחד - 1
המתאבק שיודח ראשון בקרב ההישרדות - זיגלר - 2
מהמר
22/11/14 07:55
62צפיות
קרב הישרדות קלאסי: טים סינה (סינה, זיגלר, ביג שואו, רואן ורייבאק) נגד טים אותוריטי (רולינס, קיין, הנרי, רוסב והארפר)=== הילים 1
 קרב על אליפות הדיוות: איי.ג'יי (א') נגד ניקי בלה === איג'יי 8
 דין אמברוז נגד בריי וויאט === ווייאט 3
 קרב מרובע על אליפות הזוגות: גולדאסט וסטארדאסט (א') נגד האוסוז נגד לוס מטאדורס נגד מיז ומיזדאו === גולדסטאר 7
 קרב הישרדות לדיוות: אלישיה פוקס, אמה, נעמי ונטליה נגד פייג', קמרון, ליילה וסאמר ריי === פייסיות 2
 הקרב שיפתח את האירוע=== אליפות הזוגות 4
 כמות השורדים בקבוצה המנצחת של קרב ההדחות (סינה נגד אותוריטי) === שניים 5
 המתאבק שיודח ראשון בקרב ההישרדות (סינה נגד אותוריטי) === קיין 6
 
 
 
איזה הימור מופרע... פשוט אין לי מושג מה יקרה (שזה אחלה כצופה, אבל חרא כמי שרוצה לזכות בטורניר ההימורים )
ממממממממהההההההמממממממממר
22/11/14 09:25
128צפיות
טים סינה - 1
ניקי בלה - 7
בריי וואיט  - 5
מיז ומיזדאו - 6
הקבוצה של פייג' - 3
הקרב שיפתח את האירוע- קרב אליפות הזוגות - 4
כמות השורדים בקבוצה המנצחת של קרב ההדחות - שורד אחד- 8
המתאבק שיודח ראשון בקרב ההישרדות - זיגלר - 2
º
הימור
22/11/14 13:02
32צפיות
הימור - עקב תקלה טכנית לא נכתב מקודם
22/11/14 17:26
40צפיות
טים סינה - 8 נקודות
ניקי בלה -  4 נקודות
בריי וייט -  7 נקודות
מיז ומיזדאו -  3 נקודות
פייג', סאמר ריי, קמרון וליילה - 1 נקודה
קרב פותח - דין אמברוז - בריי וייט -  6 נקודות
כמות שורדים - שורד אחד - 2 נקודות
מודח ראשון - ביג שואו - 5 נקודות
.......
22/11/14 15:12
41צפיות

קרב הישרדות קלאסי: טים סינה-7.
קרב על אליפות הדיוות:  ניקי בלה-5.
בריי וויאט-8.
קרב מרובע על אליפות הזוגות: מיז ומיזדאו-6.
קרב הישרדות לדיוות: פייג', קמרון, ליילה וסאמר ריי-3.
הקרב שיפתח את האירוע- קרב ה-4 הזוגות-4
כמות השורדים בקבוצה המנצחת של קרב ההדחות-סינה ורייבאק -2.
המתאבק שיודח ראשון בקרב ההישרדות-רואן-1.
מתקן
22/11/14 20:01
17צפיות
כמות השורדים בקבוצה המנצחת של קרב ההדחות (סינה נגד אותוריטי) - אחד -2.
הימור נועז
22/11/14 16:03
76צפיות
קרב זוגות - מיז ומיזדאו 4  נק
בריי וואייט - אמברוז  , וואייט  נק 6
Aj - ניקי בלה , נק aj 7
קרב שיפתח את האירוע - זוגות 5 נק
כמות השורדים - 2  3נק
המתאבק שיודח ראשון - רואן 1 נק
קרב הישרדות לדיוות - קבוצת אלישיה 2 נק
טים סינה - טים אוטוריטי , אוטוריטי מנצחים עם היל טרן של סינה 8 נק
מהמר!
22/11/14 16:14
50צפיות

קרב הישרדות קלאסי: טים סינה (סינה, זיגלר, ביג שואו, רואן ורייבאק) נגד טים אותוריטי (רולינס, קיין, הנרי, רוסב והארפר) - טים סינה 7
 קרב על אליפות הדיוות: איי.ג'יי (א') נגד ניקי בלה - ניקי בלה 3
 דין אמברוז נגד בריי וויאט - בריי ווייאט 8
 קרב מרובע על אליפות הזוגות: גולדאסט וסטארדאסט (א') נגד האוסוז נגד לוס מטאדורס נגד מיז ומיזדאו - מיז ומיזדאו 2
 קרב הישרדות לדיוות: אלישיה פוקס, אמה, נעמי ונטליה נגד פייג', קמרון, ליילה וסאמר ריי - קבוצת אלישיה פוקס 1
 הקרב שיפתח את האירוע - אליפות הזוגות 5
 כמות השורדים בקבוצה המנצחת של קרב ההדחות (סינה נגד אותוריטי) - שורד אחד 6
 המתאבק שיודח ראשון בקרב ההישרדות (סינה נגד אותוריטי) - רואן 4
 
מהמר
22/11/14 18:28
40צפיות
קרב הישרדות קלאסי: טים סינה (סינה, זיגלר, ביג שואו, רואן ורייבאק) נגד טים אותוריטי (רולינס, קיין, הנרי, רוסב והארפר) - טים סינה 7
קרב על אליפות הדיוות: איי.ג'יי (א') נגד ניקי בלה - איי ג'יי 4
דין אמברוז נגד בריי וויאט - בריי 6
קרב מרובע על אליפות הזוגות: גולדאסט וסטארדאסט (א') נגד האוסוז נגד לוס מטאדורס נגד מיז ומיזדאו- מיזז ומיזדאו 2
קרב הישרדות לדיוות: אלישיה פוקס, אמה, נעמי ונטליה נגד פייג', קמרון, ליילה וסאמר ריי- הקבוצה של נטליה 3
הקרב שיפתח את האירוע זוגות 5
כמות השורדים בקבוצה המנצחת של קרב ההדחות (סינה נגד אותוריטי) - אחד 8
המתאבק שיודח ראשון בקרב ההישרדות (סינה נגד אותוריטי) - רואן 1
מהמר
22/11/14 22:09
23צפיות
סינה 1
ניקי בלה 2
אמברוז 8
האוסוז 3
פייג' 7
אליפות הזוגות 6
אחד 4
קיין 5
מהמר
22/11/14 23:18
30צפיות
קרב הישרדות קלאסי: טים סינה (סינה, זיגלר, ביג שואו, רואן ורייבאק) נגד טים אותוריטי (רולינס, קיין, הנרי, רוסב והארפר) - טים סינה 8
 
קרב על אליפות הדיוות: איי.ג'יי (א') נגד ניקי בלה - ניקי 3
 
דין אמברוז נגד בריי וויאט - וויאט 4
 
קרב מרובע על אליפות הזוגות: גולדאסט וסטארדאסט (א') נגד האוסוז נגד לוס מטאדורס נגד מיז ומיזדאו - גולד וסטאר דאסט 6
 
קרב הישרדות לדיוות: אלישיה פוקס, אמה, נעמי ונטליה נגד פייג', קמרון, ליילה וסאמר ריי - האלו עם נטליה 7
הקרב שיפתח את האירוע - זוגות 5
 
כמות השורדים בקבוצה המנצחת של קרב ההדחות (סינה נגד אותוריטי) - 2 שורדים. 2
 
המתאבק שיודח ראשון בקרב ההישרדות (סינה נגד אותוריטי) - זיגלר 1
מהמר
23/11/14 00:33
37צפיות

קרב הישרדות קלאסי: טים סינה (סינה, זיגלר, ביג שואו, רואן ורייבאק) נגד טים אותוריטי (רולינס, קיין, הנרי, רוסב והארפר) סינה-5
קרב על אליפות הדיוות: איי.ג'יי (א') נגד ניקי בלה אייג'יי-8
דין אמברוז נגד בריי וויאט אמברוז-6
קרב מרובע על אליפות הזוגות: גולדאסט וסטארדאסט (א') נגד האוסוז נגד לוס מטאדורס נגד מיז ומיזדאו גולד וסטארדאסט-7
קרב הישרדות לדיוות: אלישיה פוקס, אמה, נעמי ונטליה נגד פייג', קמרון, ליילה וסאמר פייג' והחבר'ה-4
הקרב שיפתח את האירוע זוגות-3
כמות השורדים בקבוצה המנצחת של קרב ההדחות (סינה נגד אותוריטי) שניים-2
המתאבק שיודח ראשון בקרב ההישרדות (סינה נגד אותוריטי) זיגלר-1
 
מהמר
23/11/14 15:10
30צפיות

קרב הישרדות קלאסי: טים סינה (סינה, זיגלר, ביג שואו, רואן ורייבאק) נגד טים אותוריטי (רולינס, קיין, הנרי, רוסב והארפר)-טים סינה-8
קרב על אליפות הדיוות: איי.ג'יי (א') נגד ניקי בלה-ניקי בלה-7
דין אמברוז נגד בריי וויאט-בריי וויאט-6
קרב מרובע על אליפות הזוגות: גולדאסט וסטארדאסט (א') נגד האוסוז נגד לוס מטאדורס נגד מיז ומיזדאו-גולדאסט וסטארדאסט-5
קרב הישרדות לדיוות: אלישיה פוקס, אמה, נעמי ונטליה נגד פייג', קמרון, ליילה וסאמר ריי- הקבוצה של פייג'-4
הקרב שיפתח את האירוע-אליפות הזוגות-2
כמות השורדים בקבוצה המנצחת של קרב ההדחות (סינה נגד אותוריטי)-שורד אחד-3
המתאבק שיודח ראשון בקרב ההישרדות (סינה נגד אותוריטי)- אריק רואן-1
 
 
מהמר
23/11/14 15:43
31צפיות
טים סינה - 2.
ניקי בלה - 7.
בריי וויאט - 4.
מיז ומיזדאו - 6.
הקבוצה של פייג' - 8.
הקרב שיפתח את האירוע: אליפות הזוגות - 5.
כמות השורדים בקבוצה המנצחת של קרב ההדחות (סינה נגד אותוריטי) - 1. - 3.
המתאבק שיודח ראשון בקרב ההישרדות - קיין - 1.
מהמר
23/11/14 16:16
32צפיות
טיים פייג 8 נקודות
בארי וויט 7 נקודות
טים סינה 6 נקודות
ניקי בלה 5 נקודות
מיז ומיזדאו 4 נקודות
קרב שייפתח קרב הזוגות 3 נקודות
שני שורדים יישארו בסוף 2 נקודות
ביג שואו יודח ראשון
 
מהמר
23/11/14 19:22
22צפיות
קרב הישרדות קלאסי: טים סינה  נגד טים אותוריטי - טים אותוריטי 1 
קרב על אליפות הדיוות: איי.ג'יי (א') נגד ניקי בלה - ניקי בלה 7 
דין אמברוז נגד בריי וויאט - אמברוז 8
קרב מרובע על אליפות הזוגות: גולדאסט וסטארדאסט (א') נגד האוסוז נגד לוס מטאדורס נגד מיז ומיזדאו - גולדסטאר 5
קרב הישרדות לדיוות: אלישיה פוקס, אמה, נעמי ונטליה נגד פייג', קמרון, ליילה וסאמר ריי - פייג' וכל השאר 2 
הקרב שיפתח את האירוע - זוגות 4
כמות השורדים בקבוצה המנצחת של קרב ההדחות (סינה נגד אותוריטי) אחד - 3
המתאבק שיודח ראשון בקרב ההישרדות (סינה נגד אותוריטי) - רואן 6
תוצאות הימורי HIAC!!
23/11/14 19:34
79צפיות
זה היה סיבוב טוב לרוב המהמרים.
במקום הראשון עם 36 נקודות: meidadc, ziv86 ו- pitaro. 
במקום השני zohar1012 עם 35 נקודות, ובמקום השלישי עם 34 נקודות נמצא y2pach
 
בטבלה הכוללת ממשיך להוליך meidadc עם 205 נקודות 
במקום השני נמצא Long Distance עם 188נקודות, ובמקום השלישי עם 187 נקודות ziv86
 
בעלי הזכרון הטוב יכולים לזכור בשנה שעברה יוזר בשם וייד בארט שהוליך בגאון את הטבלה עד רסלמניה ואז הורד מכס המלוכה, ככה שהכל עוד פתוח.. נותרו 5 הימורים עד לסיום התחרות! 
 
הטבלה עם הניקוד של HIAC והטבלה הכוללת של התחרות מצורפות בקובץ שעם ההודעה
אירוע לא כל כך טוב בשבילי...
23/11/14 19:40
63צפיות
אבל לא נורא, נתאושש בסרבייבר סיריס!
מהמר
23/11/14 19:58
36צפיות
8 - קרב פותח: על אליפות הזוגות
7- טים פייג'
6- בריי וויאט
5- ניקי
4- מיזדאו
3- ביג שואו יודח ראשון
2- 2 שורדים
1- טים אותוריטי
מהמר
23/11/14 21:17
23צפיות
קרב הישרדות קלאסי: טים סינה (סינה, זיגלר, ביג שואו, רואן ורייבאק) נגד טים אותוריטי (רולינס, קיין, הנרי, רוסב והארפר) - טים סינה 8
 
קרב על אליפות הדיוות: איי.ג'יי (א') נגד ניקי בלה - איי.ג'יי 5
 
דין אמברוז נגד בריי וויאט - וויאט 4
 
קרב מרובע על אליפות הזוגות: גולדאסט וסטארדאסט (א') נגד האוסוז נגד לוס מטאדורס נגד מיז ומיזדאו - מיז ומיזדאו 3
 
קרב הישרדות לדיוות: אלישיה פוקס, אמה, נעמי ונטליה נגד פייג', קמרון, ליילה וסאמר ריי - פייג' וחברותיה 6
 
הקרב שיפתח את האירוע - אליפות הזוגות 2
 
כמות השורדים בקבוצה המנצחת של קרב ההדחות (סינה נגד אותוריטי) - שרד אחד 7
 
המתאבק שיודח ראשון בקרב ההישרדות (סינה נגד אותוריטי) - ביג שואו 1
 
מהמר
24/11/14 02:22
34צפיות
קרב הישרדות קלאסי: טים סינה (סינה, זיגלר, ביג שואו, רואן ורייבאק) נגד טים אותוריטי (רולינס, קיין, הנרי, רוסב והארפר)
טים סינה 4

קרב על אליפות הדיוות: איי.ג'יי (א') נגד ניקי בלה
ניקי 1

דין אמברוז נגד בריי וויאט
בריי וויאט 6

קרב מרובע על אליפות הזוגות: גולדאסט וסטארדאסט (א') נגד האוסוז נגד לוס מטאדורס נגד מיז ומיזדאו
גולדאסט וסטארדאסט 2

קרב הישרדות לדיוות: אלישיה פוקס, אמה, נעמי ונטליה נגד פייג', קמרון, ליילה וסאמר ריי
פייג', קמרון, ליילה וסאמר ריי 5

הקרב שיפתח את האירוע
אליפות הזוגות 7

כמות השורדים בקבוצה המנצחת של קרב ההדחות (סינה נגד אותוריטי)
שורד אחד 8

המתאבק שיודח ראשון בקרב ההישרדות (סינה נגד אותוריטי)
רואן 3
האם ברוק לסנר צריך להיכנס לHOF?
21/11/14 17:52
318צפיות
בעקבות השרשור שעלה פה על העתיד של לסנר ואם אנחנו מוכנים לקבל אותו גם בעתיד במתכונת של החוזה הנוכחי שלו, חשבתי על זה ושאלתי את עצמי - איך תיראה כניסה של לסנר לHOF אם וכאשר?
 
עם כל הכבוד למה שלסנר עשה בWWE, הוא ידוע כאחד שלא מעניין אותו כלום חוץ מכסף, הוא גם לא מנסה להסתיר את זה. אני גם לא רואה אותו עושה פייס טרן מתישהו בעתיד, כי אין בזה טעם או היגיון.
 
איך ייראה נאום כניסה של לסנר לHOF? מי יקנה את כל הקלישאות של "תמיד אהבתי את העסק הזה", "נולדתי להיות מתאבק WWE", "אני מאוד מעריך את האוהדים" וכו'? - כשאנחנו יודעים די בוודאות שזה ממש לא נכון לגביו.

מה אתם אומרים? הייתם מסכימים לתת ללסנר מקום בHOF?
מי צריך להכניס אותו (חוץ מפול היימן)?
מה לסנר יכול להגיד בנאום, שגם יישמע אמין וגם יהיה הולם למעמד?
יש לו מקום בהיכל בוודאות.
21/11/14 18:08
250צפיות
הוא ריסק את סינה, הוא ניצח את הסטריק, הוא אלוף גם בUFC, יש לו קרבות טובים והוא יודע לספק את הסחורה.
 
מבחינת נאום, הוא לא צריך לנאום, שאשתו תגיד עליו כמה מילים, שפול היימן יגיד עליו כמה מילים, שידפוק למישהו F5 ויגמור את הסיפור. זה כמו לשמוע עכשיו את טייקר משתפך בבכי על כל הרגעים הקשים שהוא חווה לאורך השנים, זה לא מתקבל על הדעת.
לא צריך להכנס!!!
21/11/14 18:33
281צפיות
הוא דמות שמצפצף על הקהל ומה שמעניין אותו זה רק הכסף.
אחרת הוא היה מופיע בתוכניות של רו "בשביל הקהל".
כשאתה נכנס להיכל התהילה אתה חייב להיות פיס תראה הוגן,רוק,מייקלס איזה תגובות קיבלו מהקהל.
אלה אנשים שעבדו מכל הנשמה בשביל הביזניס כן הם עשו מלא כסף אבל אתם רואים עד כמה הם אוהבים את הקהל.
וסורי מי שלא אוהב את הקהל לא מגיע לו!!!
º
הולי שיט, איזו רשימה של שטויות
22/11/14 09:18
84צפיות
º
וגם מאוד נימקת את התשובה שלך!!!
22/11/14 12:47
50צפיות
º
אם אני אתחיל עכשיו לפרק כל שטות בנפרד... צריך שעה פנויה
22/11/14 12:56
53צפיות
º
בנתיים אתה טוב בלחלק תרוצים שיהיה לך יום טוב.
22/11/14 16:37
37צפיות
º
זה עדיין עדיף על לכתוב דברים לא קשורים למציאות
22/11/14 18:26
33צפיות
מסכים עם הרכב ופירוק, כתבת כאן באמת שטויות
22/11/14 18:32
117צפיות
אני מתנגד שלסנר יכנס להיכל התהילה, אבל הסיבות שאתה כתבת פשוט מטופשות
וזה שרשום שיתן f5 בהיכל התהילה.
22/11/14 22:06
101צפיות
וזה שרושמים שיתן f5 למישהו ויכנס להיכל התהילה זה לא שטויות מטופשות?.
הגיע הזמן שחלק מאנשים יבינו שלכל אחד יש דעה.וכמו שלא היית רוצה שאני אגיד לך על משהו 
שאתה רושם שהוא דבילי ומטופש ככה הייתי מצפה ממך..זה לא כבוד.
אתה מודע לכך שכולם עושים את זה בשביל הכסף?
23/11/14 16:54
58צפיות
ואפאחד לא באמת עובד בחינם?
 
לא שזה דבר שלילי כי אנשים צריכים כסף בשביל להתפרנס,ולשמור על איכות חיים גבוהה שהם רגילים לחיות בה.
אין ספק
23/11/14 22:17
50צפיות
אין ספק אני מסכים איתך.
אני לא מכיר שום בנאדם/מתאבק נורמלי שיהיה מוכן לעבוד בחינם.
אני בטוח שמתאבקים רוצים להרוויח הרבה כסף.יחד עם זאת שאתה מסתכל על מתאבקים כמו שון מיקלס,
אנדרטיקר,והאנטר אני דיי בטוח שהם הרוויחו הרבה מאוד כסף בקרירה שלהם אבל יחד עם זאת אתה רואה
שאלה מתאבקים שעבדו עם כל הנשמה שלהם וכאשר הם נכנסים לזירה אתה ממש מתרגש מהם.
 
איך אפשר להתרגש מלסנר שהדבר "היחיד" שהוא משדר שאכפת לו ממנו זה כסף?
זה שהוא לא מופיע כמעט חודשיים כבר מראה עד כמה הוא מצפצף על האוהדים של ה wwe.
מה קשור מצפצף על האוהדים? זה החוזה שלו!
24/11/14 01:00
48צפיות
בחייך בן אדם, אתה חופר ומנסה למצוא סיבות לא קשורות ודי הזויות. ללסנר יש מספר מוגבל של הופעות בחוזה, זה מה ש-WWE סגרו איתו.
אבל יש דברים בגו
24/11/14 02:06
42צפיות
ללסנר יש חוזה אגדות. חוזה שמספר מאוד מצומצם של מתאבקים קיבל ומקבל בWWE - בעיקר (אם לא רק) מסיבות בריאותיות או מתוקף מעמד מסוים שיש לאותו מתאבק גם מחוץ לWWE. הדוגמאות הכי אקטואליות הן טייקר ורוקי.
 
ללסנר יש אכן מעמד שונה משל שאר המתאבקים ברוסטר, כי הוא עשה דברים מרשימים מחוץ לWWE, אבל הבנאדם חזר לWWE. לא בין סרטים שהוא מצלם ולא כדי לקבל את הביטוח הרפואי. הWWE לא באו ללסנר ואמרו לו "בוא, קח הכל, תהיה אלוף, תופיע פחות מ10 פעמים בכל השנה, תשתתף ב5 קרבות וניתן לך על זה מיליונים". היה משא ומתן ואלה היו הדרישות של לסנר, או לפחות חלק מהן.
 
בסופו של דבר, לסנר כשיר ופנוי להתאבק יותר, אבל הוא בחר שלא, כי הוא יכול לעשות מלא כסף במינימום מאמץ, לא מעניין אותו שהאוהדים רוצים לראות אותו, כי את הכסף שלו הוא מקבל. נכון, בסופו של דבר זו עבודה והוא בסך הכל איש עסקים טוב, אבל יש שיגידו שאם הוא באמת היה אוהב את העסק - הוא היה מופיע יותר ומראה קצת יותר הערכה כלפי האוהדים שמשלמים את המשכורת שלו בסופו של יום.
לא משנה מה מישהו משדר
25/11/14 11:00
17צפיות
משנה מה עובר לו בראש,ואתה לא יכול לדעת מה עובר בראש של אנשים אחרים שאתה חושב שזה בא להם מהנשמה,כי ככה זה נראה לך.
 
טייקר,הנטר,ומייקלס הרוויחו משכורות ענק.אי אפשר לדעת מי מהם היה ממשיך לעשות מה שהוא עשה בלי הכסף על השולחן.
 
אם כבר תביא דוגמאות מהמתאבקים באינדיז,שקורעים את הגוף שלהם כל לילה בשביל 50 דולר.אלה באמת לא עושים מה שהם עושים בשביל הכסף.
ההשוואה שלך מאוד לא נכונה
21/11/14 18:43
173צפיות
- לטייקר יש הרבה יותר ותק מלסנר, הוא עבר הרבה יותר ממנו בWWE.
 
- לטייקר יש דמות מסתורית, אבל בתור בנאדם ומאחורי הקלעים - הוא עדיין מצטייר כמישהו שמאוד אוהב את העסק ואת מקום העבודה שלו, לא אחד כזה שרק מחכה לקפוץ לחיק מי שיציע לו חוזה יותר גבוה.
מה גם שהדמות של טייקר לא קשורה, זה מארק קאלוואי שנותן את הנאום, וכן, אני בהחלט מצפה מטייקר - כשיגיע זמנו - שייתן נאום מרגש ומעניין בתור בנאדם ולא לעמוד עם התחפושת שלו ולהוציא ברקים ואש באמצע האולם.
 
- איזה F5? זה טקס HOF. מי שנכנס - אומר כמה מילים. זו המסורת, לדעתי זה צריך להישאר ככה, כי זה נכון. לא צריך כישורי מיקרופון או כריזמה כדי לתת נאום כזה, פשוט צריך לדבר מהלב ולספר קצת על חוויות אישיות.
כל עוד הבנאדם חי, הוא זה שצריך לנאום, לא אשתו ולא אף אחד אחר בשמו. למה שיהיה אכפת לי מה יש לאשתו להגיד? גם אין בזה היגיון: לסנר מגיע, מחיאות כפיים, הוא לוקח את הטבעת / גביע / מה שזה לא יהיה ואז אשתו עולה ומתחילה לנאום כשהוא עומד לידה. אין לזה צורה.
שאלה קשה
21/11/14 22:12
171צפיות
מצד אחד האופי של לסנר רחוק מאוד מהפורמט הקלאסי של חבר HOF שעלה מהאשפתות והגיע להישגים בעיקר בזכות התמדה ועבודה קשה. ללסנר אין בעיה ללכת לכל המרבה במחיר, הוא מרגיש שהרוויח את הזכות הזאת בעקבות ההצלחה המפתיעה מאוד שלו ב-UFC.
מצד שני עם עובדות ומספרים קשה להתווכח, מדובר במתאבק ששבר את הסטריק (עם כמה שזה מבחיל אותי עד לרגע זה) והיה דומיננטי מאוד בכל דבר שעשה בארגון. בל נשכח שגם לפני רנדי אורטון ב-2004 היה האלוף הכי צעיר בתולדות הארגון לאחר הניצחון על רוקי בסאמרסלאם 2002.
 
אני חושב שהרבה מזה תלוי באיך שהוא יסיים את התקופה שלו בארגון. אם זה יהיה בצורה צורמת סטייל ווריור/סבאג' ודומיהם, ייתכן שזה יילך יותר קשה. אם זה יסתיים בצורה מכובדת ועם הישגים, בהחלט לא פוסל מצב שהוא ייכנס ל-HOF, אבל בטח שלא בשנים הקרובות.
º
nope nope nope
21/11/14 22:45
47צפיות
אבל למה שהוא יצטרך להגיד את הדברים האלה?
21/11/14 23:32
141צפיות
יש חוק כלשהו שב-HOF כולם חייבים להגיד שהם נולדו להיות מתאבקים והם תמיד אהבו את העסק?
 
הרי על יבש, לפי הישגים ויצירת עניין בקרב האוהדים, הוא אחד היחודיים והגדולים שהיו. לא בטוח שאי-זיקה רגשית שלו לעסק צריכה להיות אישו. הרי אם זה המדד שקובע אז גם טייסון קיד וטד דיביאסי ג'וניור צריכים להיות ב-HOF...
מה שיפה זה שלכל אחד יש סיפור אחר, והסיפור שלו יכול להיות על זה שהוא בחיים לא חשב לכיוון של רסלינג, ואחרי שהצליח במכללות אמרו לו לנסות וכו', להגיד תודה למי שעזר לזה לקרות, למתאבקים מסוימים שהוא נהנה לעבוד איתם, ושהוא גאה להיות חבר ה-HOF היחיד שגם היה אלוף UFC
ברור שזה לא חוק
23/11/14 10:49
57צפיות
אבל עצם האופי של הטקס, לדעתי קצת מחייב את המתאבק ללקק קצת לקהל, למתאבקים האחרים ולהתרפק על רגעים יפים שהיו לו בעסק.
 
אבל מה שאתה אומר גם נכון, זה נשמע לי כמו נאום קביל. כמובן, כל עוד הוא נעשה בצניעות ובחביבות.
כן
22/11/14 09:27
177צפיות
מבחינת הישגים אין ספק בכלל - אין הרבה שיכולים להשתוות לו - אלוף עולם, זוכה ראמבל, זוכה מלך הזירה, האדליינר של רסלמניה, שבר את הסטריק של טייקר...
 
זה משהו שיכול לקרות גם עוד 20 שנה, ככה שגם ככה אף אחד לא יזכור אז את כל מה שאנחנו יודעים על לסנר כיום, כמו שאף אחד לא יודע אם בלאקג'ק מוליגאן היה שם בגלל האהבה לעסק וכו'...
עם קצב האינדקטיז השנתי
22/11/14 23:57
99צפיות
יש מצב לא רע שהוא ייכנס שנתיים-שלוש אחרי שהוא יפסיק להיות מתאבק פעיל. אלא אם הם יתחילו להכניס את כל האנדרקארד של האייטיז.
º
מי שישמע עד כמה "יוקרתי" הHOF נחשב.
23/11/14 16:56
42צפיות
º
זה לא הדיון
23/11/14 17:06
35צפיות
איזה ארגון הייתם בונים?
22/11/14 00:19
206צפיות
נגיד היה בא אליכם עכשיו איזה מליארדר שהיה אומר שהוא מוכן להשקיע בכם שתקימו איזה ארגון היאבקות שבא לכם. הוא מוכן לשלם משכורות, ציוד, פרסום, הכל במשך 5 שנים, שלאחריהם הארגון צריך להיות מסוגל להחזיר את ההשקעה. התנאי היחיד: אסור לכם להשתמש במתאבקים קיימים. עליכם ליצר את כל הדמויות בעצמיכם ולהשתמש רק בכשרונות חדשים.

איזה ארגון הייתם עושים?  איך הוא היה נראה? איזה דמויות הייתם יוצרים? מה הייתם עושים בתור משהו שייחד אתכם? איזה סוגי סיפורים הייתם מספרים?

בקיצור, ספרו על ארגון החלומות שלכם
הארגון שלי:
22/11/14 00:36
175צפיות
בראש ובראשונה הייתי משנה את התפיסה של הקרבות והאליפות, והייתי משתמש במודל של ליגה+פלייאוף. לנצח את האלוף של שנה שעברה לא מעביר אליך את האליפות, אלא רק לנצח בפלייאוף השנתי, שכדי להגיע אליו צריך לזכות במספיק נצחונות בליגה.

הארגון ישאף להראות ככל האפשר כמו ארגון ספורט לגטימי, וקווי העלילה והגימיקים ישאבו מזה ברובם.

יחד עם זאת, כן יהיו גימיקים וקווי עלילה "אפלים" יותר, אבל שיתרחשו כחלק מאותו "עולם סיפורי" של הספורט ה"לגטימי" לכאורה.

הרבה מהקרבות של קווי העלילה ה"לא ספורטיביים" יהיו הארדקור, ויגמרו ללא סיום ברור (כלומר, בלי כניעה או הצמדה, אלא פשוט אחד הצליח להביס את השני ו/או לברוח, וזהו)

בכל סוגי הקרבות, יהיה הרבה פחות דגש על פינישרים, והרבה יותר דגש על זה שניצחון שיכול להגיע בכלמיני צורות.

מבחינת אתלטיקה הייתי רוצה רוסטר מגוון למדי, אבל הייתי רוצה קצב מהיר ואלים יחסית לקרבות, אז כאלו שהסגנון שלהם מבוסס בעיקר על תרגילים שלוקח המון זמן לבצע, או שמבוססים על rest holds כנראה פחות יתאימו. אני מעדיף קרב של 3 דקות שנראה שמפוצצים אחד את השני במכות מאשר קרב של חצי שעה שאני נרדם בו.

זהו, נראה לי
שאלה מעניינת
23/11/14 19:38
106צפיות
אני חושב שקודם כל ההבדל המרכזי שלי הוא מאחורי הקלעים ולא מלפני הקלעים.
מבחינתי כל מי שעובד בארגון האבקות, או לפחות בפן של הקריאטיב, צריך להיות בעצמו אוהד האבקות, כזה שמכיר את ההיסטוריה של ההאבקות והרקע של האבקות. לדעתי זה העקב אכילס הכי גדול של ה WWE כיום, רואים שהכותבים שלהם באים מתחומים אחרים ושהם לא באמת אוהדי האבקות.
 
לא יודע איזה סיפור הייתי מספר, אני יודע בוודאות איזה סיפור לא הייתי מספר - וזה הסיפור של "דמות סמכותית רעה בעלת כוח שיוצאת נגד העובדים הפייסים שלה". לא רוצה לראות יותר סטורליין כזה לעולם.
 
יודעים מה, אם אני מחפש דרך להיות מקורי, ולמשהו שלדעתי הוא קצת קיצוני אבל יכול לעבוד - הייתי בונה ארגון שלם על טהרת הזוגות.אליפות הזוגות היא האליפות הראשית, ועוד איזה אליפות זוגות מיד קארד.
כל מתאבק חייב שבכל רגע נתון יהיה לו בן זוג מוצהר, ובלי בן זוג אסור לו להיות נוכח בארגון. אני חושב שזאת דינמיקה מגניבה שאפשר לבסס עליה המון אינטגרציות מגניבות וקרבות גימיקים מגניבים וקוסנפט שונה ומיוחד בפני עצמו.
יהיו זוגות ששורדים יחד הרבה זמן ויהיו כאלה שכל שבועיים מחליפים בני זוג, יהיו כאלה שכל הזמן בוחנים את הכימיה שלהם ביחד, יהיו כאלה שמסתדרים מצויין אבל לא מנצחים וכאלה שלא מסתדרים אבל כן מצליחים לנצח...
אני חושב שיש כאן המון דברים שאפשר לקחת ולפתח.
 
מבחינה יצירתית ודמויות - מבחינתי הכל הולך, דמויות ריאליסטיות ודמויות קיצוניות ומוקצנות, אבל שזה יבוא מהמתאבקים. נותן למתאבקים יד חופשית להחליט מה הדמויות שלהם ורואה מה תופס ומה לא תופס.
 
 
כבר בניתי אחד בEWR מזמן
23/11/14 22:33
89צפיות
אחלה רעיון לדיון, אגב.
 
אז ככה.הארגון שלי הוא ארגון ספורט בידורי מוקצן.
כל המתאבקים חייבים להיות תותחים בתחומם ויש 3 תחומים: ברולינג, טכניות, מהירות.
אין חגורה ראשית, יש 3 חגורות ראשיות: אלוף ההארדקור, אלוף במשקל קל ואלוף הברזל.
ההארדקור שייך לברולרים. חבורה של בהמות אדם, ששוקלים מעל 150 קילו ורוצחים אחד את השני בקרבות הארדקור ללא גבולות.
אני מדבר על קרבות חוטי תייל, שולחנות בוערים, זכוכיות שבורות וכל מה שהולך.
 
המשקל קל שייך לחבר'ה המעופפים. אלה יהיו מתאבקים קלי משקל (מן הסתם) ולא ישקלו יותר מ100 קילו. הם יעשו כל מיני מהלכים מטורפים מהחבל וידהימו את הקהל באתלטיות שלהם.
 
אלוף הברזל יהיה שייך למתאבקים הטכניים. האליפות תוגן כל פעם בחוקים משתנים. פעם זה יהיה באיירון מן של חצי שעה, פעם בקרב הכנעות, פעם בקרב כלוב. כל פעם לנצל את היכולות הטכניות של המתאבקים. הקרבות שלהם יפנו לקהל האוהדים שאוהב לראות האבקות מסורתית וצ'יין רסלינג מה שנקרא.
 
כמובן שמאחורי הקלעים צריכים להיות כותבים מוכשרים ויצירתיים ובוקר ראשי בעל חזון. יהיו גם פרומואים, אבל לא כולם ידברו. יהיו מגנ'רים עבור מתאבקים ללא יכולת מיק ויהיו גם מנג'ריות שיוכלו לדבר ואפילו להתאבק במידת הצורך ולא יהיה רק eye candy.
 
אין זוגות, לא בא לי על מחלקת זוגות. תהיה תכנית שבועית, שתשודר בערוץ כבלים שאפשר לעשות שם הכל ללא מגבלות צנזורה וגיל ויהיה אירוע גדול (לא חייב PPV) כל חודש.
מתאבק אחד ביום
23/11/14 18:48
158צפיות
והפעם - סזארו

בשלבים מסויימים בשנה שעברה ואפילו באיזור רסלמניה, היה נראה שסזארו הוא הדבר החם הבא של ה WWE.
מתאבק שמצליח להוציא קרב טוב כמעט בכל מצב, אובר שמקבל תגובות מהקהל, לוק טוב כמו שה WWE אוהבים, ואפילו תרגיל טריידמארק מאד מאד פופלרי.
איפשהו במהלך הדרך באופן לא מפתיע זה קצת התמסמס ונעלם.


אז מה אתם חושבים על סאזרו - האם עדיין אלוף עולם עתידי או מיד קארדר ניצחי?
האם יש לנו עוד שנים ארוכות להנות ממנו ב WWE או שיעלם בסוף במידקארד עד שיפוטר?
אוהבים אותו בכלל בזירה? חושבים שהוא מתאבק טוב או שהוא לא כל כך מרשים אתכם בכלל?

מתאבק אחד ביום, סזארו, צאו לדרך!


 
חושב שכן
23/11/14 19:19
84צפיות
לסזארו ניתנה ההזדמנות לפרוץ מתחילת השנה. הוא הופיע בצ'יימבר בקרב האליפות, זכה בבאטל רויאל במניה ולאחר מכן קרה הגרוע מכל שהיימן שודך לו(אם לא עבד עם רייבקאקסל אין סיבה שיעבוד איתו) כנראה שהם קלטו שאין חיבור בתור טופ היל והיימן GUY ושלחו אותו שוב למיד קארד לעשות ג'ובים על ימין ועל שמאל. הכניסה שלו עם האזעקה והחלוק מאד מפגרת, פספסו איתו בענק במהלך השנה.
היו צריכים לצרף אותו לסינה TEAM או לפיוד עם לסנר(אחרי בגידה של היימן או משהו) במטרה להפוך אותו למגה פייס. אני כן מאמין שזה יקרה מתישהו הבחור פשוט מוכשר בטירוף וWWE יודעים את זה, זה רק עניין של זמן או שאני על סמים קשים ואופטימי לגבי הכותבים.
אופטימי לגביו
23/11/14 20:48
56צפיות
סזארו הפך להייות אובר מאוד מהר למרות שהWWE לא ממש התכוונו לזה. יותר מזה - הוא נהיה אובר מאוד מהר בגלל היכולות שלו בזירה - מה שהWWE בכלל לא אוהבים... הוא בעיקר בלט בציוות שלו עם סוואגר, אבל זה גם בגלל שסוואגר מאוד חלש במיקרופון ולא מעניין בזירה.
 
לאחרונה הוא קצת בדי פוש, למרות שעדיין משתמשים בו והוא עוד לא הגיע למצב של זאק ריידר או זיגלר לפני שנה-שנתיים.
 
אני לא חושב שזה כל כך נורא שנותנים לו "להשתפשף" קצת. אני די בטוח שהוא יקבל את הפוש שלו בקרוב (כל עוד הוא לא יעשה שטויות כמובן). בסופו של דבר, עם כל הכבוד ליכולות ההיאבקות שלו, הוא עדיין צריך לתת לפחות איזה פרומו משכנע או מעניין.
 
הוא יגיע למיינאיבנט, לא בטוח שיקבל אליפות. וגם אם יקבל אליפות - לא בטוח אם יהיה אלוף מספיק משכנע.
למידקארד השליכוהו!
23/11/14 21:38
56צפיות
לא מעניין בזירה, אבל גם לא כזה משעמם
גרוע על המיקרופון, אבל יש גרועים ממנו
בעולם מושלם היו ב WWE מתאבקים הרבה יותר מוכשרים ממנו והוא היה נעלם, אבל במציאות הוא פשוט חומר למידקארד
 
יחד עם זאת, אני לא פוסל את האפשרות שיעשו לו מתישהו רענון לגימיק. פרישה של 3-4 חודשים וחזרה עם גימיק חדש (יכול להיות וריאציה על אותה דמות, או דמות חדשה), ויתכן שהוא יוכל להוכיח שאני סתם שפטתי אותו לחומרה. נראה.
 
חדשות 23/11, כולל לSS
23/11/14 07:57
460צפיות
כמו שכבר נכתב פה בפורום, יש שמועה שסטינג יערוך את הופעת הבכורה שלו בWWE היום בלילה בSS. יחד עם זאת, אותה שמועה אומרת שהוא לא מתוכנן להופיע בRAW יום למחרת, ככה שטרם ברור מה הוא יעשה בPPV.
 
עוד שמועה טוענת שרנדי אורטון יחזור בSS. זה הגיוני שכן הPPV מתקיים בסיינט לואיס, עיר מגורין של אורטון. כמו כן, הוא נצפה בעיר ולכן יש סיכוי גבוה שהוא יופיע בPPV.
 
עוד שם שטוענים שיהיה בSS הוא לא אחר מאשר רומן ריינס! טרם ידוע אם הוא יבקר מאחורי הקלעים או ייקח חלק פעיל בPPV, אבל אומרים שהוא יהיה נוכח. ריינס מפורסם כמישהו שייקח חלק בTLC בחודש דצמבר בפרסום מקומי, ככה שהופעה שלו הלילה יכולה להתחיל את הפיוד שלו שיוביל לTLC.
 
התכנון כרגע בNXT הוא לתת לפין באלור והידאו איטאמי את אליפות הזוגות לתקופה ואז לפצל אותם לריצה של יחידים. מקורבים לבאלור טוענים שהובטח לו זמן קצר בNXT לפני המעבר לרוסטר הראשי, אז זה יהיה מעניין לראות איך אליפות הזוגות משתלבת בזה.
 
הרויאל ראמבל השנה יתקיים בפילדלפיה ולכן הWWE פנו למספר כוכבי עבר של ECW על מנת שיהיו מתאבקים אורחים בראמבל עצמו, כדי שהקהל המקומי יהיה מרוצה.
וואו איזה יופי
23/11/14 10:31
191צפיות
ראו את אורטון בסנט לואיס?????????
 
מעניין מה הוא עושה שם??? אולי הוא גר שם???
תודה+שאלה
23/11/14 10:36
188צפיות
מניסיונכם, האם ניתן יהיה לראות את ה SS ב network רק בשידור חי או שזה יהיה זמין לצפייה מיד בתום האירוע ?
סביר להניח שזה יהיה בריפליי תוכנית/שתיים אחרי השידור הישיר
23/11/14 19:47
87צפיות
האירוע עולה למקום המסודר תוך כמה שעות.
הרעיון של
23/11/14 19:26
147צפיות
הראמבל יכול להיות ממש כיפי. זה בדיוק מסוג הדברים שמתאימים לראמבל. אני חושב שיהיה מגניב במיוחד אם יחזירו שם להופעה חד פעמית את הדאדליז
º
סטטיסטיקה לסדרת ההישרדות
הודעה זו מכילה תמונות
23/11/14 21:30
172צפיות
º
נייס! אתה הכנת את זה?
23/11/14 22:10
40צפיות
º
לא. אלא ה-WWE
23/11/14 23:08
56צפיות
|*|נפתח פורום קשר משפחתי|*|
23/11/14 15:03
10צפיות
בואו לשפוך את הלב, לשוחח על המשפחה, לקטר על הדודה, לרכל על הגיסה, להתייעץ על סבתא בפורום קשר משפחתי:

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...סרטים של WWE שהם דקומנטרים ולא הוסף קרבות?
21/11/14 10:30
264צפיות
אשמח לקבל רשימה + המלצות על סרטים של הWWE שהם דקומנטרים/מספרים סיפור מאשר הוסף קרבות או אירוע ספציפי
 
תודה
החדש של מאצ'ו מן?
21/11/14 14:08
131צפיות
דיסק ראשון הסיפור - האחרים הקרבות
אוסטין - דיסק ראשון סיפור (מעולה!) והאחרים קרבות
 
º
הסרטים של פאנק ושל ג'ריקו טובים
21/11/14 14:51
73צפיות
המלצה שלי
21/11/14 16:44
160צפיות
הסרט של פול היימן נהדר
הסרט על פאנק לא רע בכלל
הסרט של ביג שואו גם היה לא רע
 
אבל ההמלצה החמה היא על הסרט של היימן
º
תוכל לתת את השמות של הסרטים?
21/11/14 17:21
43צפיות
מאוד ממליץ גם על Legends of Wrestling
21/11/14 21:55
100צפיות
לפעמים קוראים לזה גם Legends of Wrestling Roundtable
שהם יושבים בשולחן ומשוחחים כל פעם על נושא אחר. יש איזה 20 - 30 תוכניות כאלה
יש אפילו עוד עם בישופ על NWO מלפני איזה 10 שנה
הנה אחד הדוגמאות
וכמובן כל מה שכבר כתבו
רשימה של המומלצים
Macho Man – The Randy Savage Story
Warrior: The Ultimate Legend
The Shawn Michaels Story - Heartbreak & Triumph
Ric Flair & The Four Horsemen
Bobby The Brain Heenan
Breaking The Code: Behind The Walls of Chris Jericho
CM Punk - Best in the World
For All Mankind- The Life and Career of Mick Foley
nWo: The Revolution
Shawn Michaels - My Journey
Stone Cold Steve Austin: The Bottom Line
The Attitude Era 2012
The Rise & Fall of WCW
Triple H - Thy Kingdom Come
Greatest Rivalries - Shawn Michaels vs. Bret Hart
Bret "Hit Man" Hart: The Best There Is, The Best There Was, The Best There Ever Will Be
Hitman Hart: Wrestling with Shadows --- לא של WWE
Beyond the Mat --- לא של WWE - מומלץ מאוד גם
The Rise and Fall of ECW
 
 
שם של הסרט על פול היימן:
21/11/14 21:58
87צפיות
Ladies and Gentlemen, My Name is Paul Heyman
נזכרתי בעוד כמה שהיו טובים
21/11/14 23:58
101צפיות
the rise and fall of WCW
The American Dream - The Dusty Rhodes Story
20 Years Too Soon - Superstar Billy Graham
Cheating Death, Stealing Life - The Eddie Guerrero Story עדיף את המהדורה המאוחרת (אחרי המוות) יש שם יותר מידע
John Cena - My Life זה היה הפתעה לגמרי והיה נחמד מאד ומעל לציפיות שלי
Jeff Hardy - My Life, My Rules גם זה היה הפתעה לגמרי והיה נחמד מאד ומעל לציפיות שלי
º
מצטרף להמלצה על פול היימן
22/11/14 04:03
37צפיות
טוב חשבתיש תמליצו יל על משהו שלא הכרתי
23/11/14 14:06
69צפיות
אני גם אמוד אהבתי בזמנו את הסרט של LOD
º
ריק פלייר 2008. שעתיים מרתקות
23/11/14 17:55
19צפיות
חדשות, 20.11
הודעה זו מכילה תמונות
20/11/14 07:15
520צפיות
השרשור הקודם לא קופץ עוד, אז להלן חדשות הבוקר!
 
הWWE מתכננים להכניס את המאצ'ו מן, רנדי סבאג' ז"ל, להיכל התהילה השנה. עוד שם שנזרק בתור מועמד פוטנציאלי הוא סטינג.
 
יש שיחות על חוזה חדש לכריס ג'ריקו. כרגע הדיבור היה שג'ריקו יופיע בהאוס שואו ב17.1 בלאס וגאס, אבל הדיבור הוא על חוזה לחודשים ינואר-פברואר. הרצון של ג'ריקו הוא להופיע רק בהאוס שואוז ולא בטלויזיה (ההפך מברוק לסנר), אבל בסיבוב ההופעות האירופאי האחרון זה גם היה התכנון ובסוף הוא כן הצטלם לסמאקדאון. סיבוב ההופעות של פוזי (הלהקה של ג'ריקו) עתיד להסתיים ב21.3 כשרסלמניה זה ב29.3. אין עדיין דיבורים שהוא ייקח חלק ברסלמניה השנה, אבל זה ייתכן.
 
קרב הדחות מרובע חדש הוכרז לסרבייבר סירייז. הקרב יהיה קרב דיוות. מצד אחד, יהיו אלישיה פוקס, נטליה, אמה ונעמי נגד פייג', קמרון, סאמר ריי וליילה. להלן תמונה מצורפת.
 
וויד בארט צפוי לחזור לזירה מתישהו בין עוד 4 ל-6 שבועות. הוא כבר התחיל להתאמן לאט לאט. הוא רצה להכנס לפיוד מול דולף זיגלר על התואר הביניבשתי, אבל מי שראה כבר RAW השבוע יודע שזה יהיה בעייתי כרגע.
 
לכל צופי הNBA, הלילה היה המשחק בין קליבלנד לסאן אנטוניו. סאן אנטוניו ניצחו וזאת למרות שהאלק הוגאן בא ועודד את הקאבאלירס. ניתן לראות את הוגאן כאן. טרם נצפו תמונות של הוגאן עם דיויד בלאט או לברון ג'יימס.
º
20/11/14 10:29
43צפיות
יש!
20/11/14 11:15
267צפיות
עכשיו שיש קרב דיוות אסור להחמיץ את סרבייבר סיריס!
הו כן!
20/11/14 11:59
183צפיות
פתאום האירוע הפך להיות הרבה יותר מעניין וטוב, ופתאום יש עלילה ועניין!
 
לעזזל זה האירוע המיותר ביותר השנה :/
מדהים כמה שטוחות הדמויות שלהן
20/11/14 13:51
214צפיות
בניגוד לנתונים האחרים שלהן...
עוד קצת חדשות 21.11
21/11/14 07:15
353צפיות
נקבע תאריך לבכורה של קווין סטין, שמעכשיו יהיה יותר בתור קווין אוונס - 11.12 באירוע הבא של NXT.
 
דניאל ברייאן אמר שהוא חושב לחזור בינואר להתאבק. יחד עם זאת, וינס אמר לכותבים לא להתחיל לתכנן כלום בשבילו ואפילו מוכרים את המרצ'נדייז שלו ב60% במופעים, כדי לחסל את המלאי.
 
ואם כבר פצועים, זאק ריידר הודיע שהוא עושה הכל כדי להמנע מניתוח בכתף, אבל אין לו עדיין תאריך חזרה משוער.
 
פורסמה הבהרה לגבי המיין איבנט של סארבייבר סירייז: אם טים סינה יפסידו, כל חברי הקבוצה יפוטרו חוץ מסינה עצמו.
 
את הפרק הבא של RAW ינחה לארי דה כייבל גאי, אשר השתתף בסרט ג'ינג'ל אול דה ווי 2, שהופק ע"י סרטי WWE יחד עם פוקס. הוא יהיה שם לקדם את הסרט שיוצא ישירות לDVD. מי שעוד משחק בסרט הוא סנטינו מרלה, אשר גם יופיע בRAW! לצפייה בטיזר לסרט של חצי דקה, לחצו כאן
21/11/14 08:10
106צפיות
סיפור המרצ'נדייז של בראיין מדאיג יותר מכל חדשה אחרת ששמעתי לגביו
תודה על החדשות
21/11/14 17:42
139צפיות
אני מעדיף להישאר אופטימי לגבי דניאל בריאן. כבר מזמן אי אפשר לדעת אילו מהידיעות נכונות ואילו דברים הם סתם זורקים כדי להפתיע / לבדוק דעת קהל.
 
זאק ריידר...שיעשה את הניתוח, שיעשה גם ניתוח לשינוי מין ויחזור בתור דיווה, אולי זה מה שהוא צריך כדי לקבל פוש אמיתי. נראה לי שהוא יישאר לעד במידקארד, הם כבר די פיספסו איתו את ההזדמנות לפני שנתיים.
 
הסטיפולציה לסרבייבר סירייס נשמעת אידיוטית לחלוטין. אולי זה סוג של משחקי מוח, כדי לגרום לחברי הקבוצה שלו לא לסמוך עליו, כי אין לו מה להפסיד בכל מקרה.
 
המנחה האורח מחזיר אותי ללילות שטופי זיעה ב2010 עם כל הגסט הוסטס שלא קשורים לכלום חוץ מלצ'יפ פלאגים, שגם הקהל כבר לא מקבל. הWWE משתמשים עכשיו בהוגאן כדי לקדם כל מיני אג'נדות, את הנטוורק ודברים אחרים שקורים בWWE, ואני זוכר כמה מקרים שהקהל לא אהב את זה.
הסרט הזה מסקרן לאללה
21/11/14 23:38
125צפיות
ולו בשביל לשמוע את סנטינו מדבר בלי מבטא איטלקי... או שמא הוא משחק בסרט את הדמות שלו מה-WWE
לארי דה כייבל גאי הוא סטנדאפיסט
23/11/14 07:18
43צפיות
חלק מהblue collar comedy, קבוצה של סטנדאפיסטים רד-נקים. מי שלא ראה הופעה שלהם - מומלץ ביותר.
 
אפשרי גדול מאד לסרבייבר סיריס
22/11/14 09:21
295צפיות
לא לקרוא אם אתם לא רוצים להרוס את ההפתעה
 
.
.
.
.
.
.
 
אתרי חדשות הרסלינג השונים מדווחים כי סטינג יעשה את הבכורה שלו באירוע
ספקן. מרגיש לי מוקדם מדי
22/11/14 17:13
179צפיות
אני מעדיף שהדיביוט שלו יהיה בראו כראו מומנט.
הממם, תאוריה שלי?
22/11/14 18:31
181צפיות
יגיע בראו בתור ה GM החדש, או כנכס שה GM החדש מביא איתו
אני לא רואה שום היגיון
23/11/14 19:41
70צפיות
שיביאו אותו ברו שאין לזה שום משמעות מבחינתם במקום להביא אותו באירוע החינמי הגדול שהם מפרסמים שאמור למשוך אנשים ולגרום להם להמשיך לקנות את הרשת בעתיד.
אחרי שיגמר החוזה של לסנר
20/11/14 19:34
335צפיות
והוא יסיים עם האליפות והכל, הייתם רוצים לראות את ה WWE ממשיכים להחתים אותו במתכונת דומה?
מצד אחד, באמת כולנו כבר יודעים ומכירים את הביקורת על המינון הבלתי מתקבל על הדעת של ההופעות שלו.
מצד שני, הוא עדיין בכל זאת אחד המתאבקים הבודדים שכל הופעה שלו מרגישה מיוחדת (גם אם בסוף הקרב לא עומד בציפיות) ושיש תחושה שצופים במשהו גדול בכל דבר שהוא מעורב. גם יש עוד המון מפגשים פוטנציאלים מעניינים בזירה.
אז הייתם רוצים לראות אותו ממשיך או לא?
כן- אבל בהחלט לא כאלוף...
20/11/14 21:19
173צפיות
אני מצטרף לאלו החושבים שהקטע שלסנר (ופול היימן) לא מופיעים הוא ביזיון. גם אם לסנר לא מופיע בתוכניות השבועיות, אין סיבה שהיימן לא יופיע עבורו. אבל אם כבר נתנו לו את האליפות, לדעתי צריך לשמור אותו אלוף עד מניה- ואז לתת לדניאל בריאן, זוכה הרויאל ראמבל, לנצח אותו בהכנעה על הבמה הגדולה מכולן ולזכות בתהילה שמגיעה לו. זאת משום שניצחון על לסנר- במיוחד אחרי שהוא שבר את הסטריק ופירק את סינה- יותר מרשים אפילו מניצחון על כל אבולושן בערב אחד. לריינס אפשר לתת ניצחון נקי על טריפל אייץ', או יודעים מה- אפילו דה רוק. לבריאן כרגע מגיע יותר ממנו. בכלל, הפנטזי בוקינג שלי לרסלמניה הקודמת היה לתת ללסנר לנצח את אורטון בצ'יימבר, ואז לתת לבריאן לנצח את לסנר (ולא את אורטון/בטיסטה) ברסלמניה- כי הוא הרי כבר ניצח את אורטון איזה 70 פעמים לפני כן. זה גם אמין שלסנר יוכנע- בדומה לקרב שלו ב-UFC מול פרנק מיר שהוא די צפלון לידו (גם אם בריאן הרבה יותר קטן ממיר), שהצליח להכניע אותו בזמן שלסנר הורג אותו במכות. גם לקרב של לסנר-בריאן אפשר לתת בוקינג דומה- איך בריאן הקטן מצליח בתחבולות להכניע את המפלצת. 
 
אחרי זה אפשר להחזיר את לסנר פה-ושם, אבל רק כדי לקדם צעירים שיתגברו על המפלצת האיומה או להשבית מתאבקים- מעין "כוח טבע", בדומה לטייקר לפניו. אולי אפילו אפשר ליצור לו "סטריק", כך שבאופן אירוני הוא ייכנס בנעליו. הוא בהחלט לא צריך להיות אלוף- אולי אלוף מעבר.
 
לא מבין מאיפה בא המגיע הזה
21/11/14 00:35
107צפיות
למה לדניאל בריאן, מתאבק שנעדר במשך שנה שלמה, מגיע לנצח את ברוק לסנר?
 
איזו סיבה הגיונית יש ל-WWE בכלל למהר להחזיר לבריאן את החגורה לפני שהם בטוחים במיליון אחוז שהוא החלים לחלוטין מהפציעה ולא הולך להיעלם להם עוד פעם?
º
רק אם הוא מוכן לעבוד על בסיס שבועי
20/11/14 22:47
47צפיות
אני דווקא אוהב את המינון הזה
20/11/14 22:57
94צפיות
זה גורם לקרבות שלו להרגיש מיוחדים.
רק אם הוא יפסיק להלחם מול סינה.
20/11/14 23:23
121צפיות
יש עוד מתאבקים בעולם.
º
21/11/14 08:08
16צפיות
Aberforth אין עוד מתאבקים זאת הבעיה.
21/11/14 08:11
80צפיות
אין עוד מתאבקים בשבילו להלחם נגדו היה ואתה מוציא את סינה.
רומן ריינס ודניאל בריאן היחידים שיכולים פצועים..זה לא נראה אמין שהוא יתאבק פתאום נגד זיגלר או שיימוס.
בתקופתו היה לו את הרוק,טיקר,אוסטין,הוגן,פלייר,אייץ מתאבקים שהם גם המבדרים הגדולים ביותר וגם חיות בזירה.
מתאבקים שיתנו קרבות סבבה נגד לסנר...
21/11/14 12:18
65צפיות
דבר ראשון- שכחת את רנדי אורטון. נכון שלא הרבה פה מחבבים אותו, אבל זה מפגש שעדיין לא היה ולדעתי רנדי הפייס יכול לתת קרב טוב מולו. אפשר גם משולש לסנר-סינה-רנדי כמיינאיבנט של הראמבל- הרבה יותר טוב מעוד סינה-לסנר (הרי הם כבר נלחמו בקרבות הארדקור למיניהם, ו-HIAC עבר). רייבאק-לסנר גם יכול לסקרן- רייבאק לא גרוע כמו שעושים ממנו, ויש להם היסטוריה משותפת. כנ"ל סזארו, שיהיה אפילו אופצייה טובה יותר ויהיה יפה אם ייתן ללסנר פייט צמוד. בסה"כ אין ספק שכיום יש מחסור במיינאיבנטרים "אמיתיים". שלא כבעבר הלא-רחוק שהיה את אייץ', מייקלס, טייקר, אדג', בטיסטה, סינה ואורטון (ועוד דמויות במעמד מעט נמוך יותר כמו ריי מיסטריו, קיין, ביג שואו, ג'ף הארדי, פאנק- בהמשך וכריס ג'ריקו, כשכולם יכולים לככב במיינאיבנט) היום יש אשכרה במעמד הזה רק את סינה ואורטון, טריפל אייץ' שמתאבק פעם ב... ודניאל בריאן שהגיע לשם על אפם וחמתם של הכותבים. את שיימוס הם ניסו לשים שם אבל כנראה שלא עבד, הפוש של רייבאק התפקשש בזמנו והוא צריך "שיקום" ורומן ריינס נפצע לפני שהגיע לתהילה האמיתית (פיוד משמעותי/זכייה באליפות). את טייקר, דה רוק ולסנר אני לא מחשיב, כי הם מופיעים פעם באף פעם. 
 
זאת אומרת- ארבעה מיינאיבנטרים, מתוכם אחד במשרה חלקית (אייץ') ואחר פצוע, לעומת איזה 15 מיינאיבנטרים פוטנצאליים בעבר הלא-רחוק (עד 2010!). בגלל זה גם אי אפשר להיות בררנים ביריבים של לסנר, וצריך לתת לו לעבוד עם אפר-מידקארדרים איכותיים כדי לקדם אותם למעלה. זה כי לעומת רנדי אורטון ובריאן שהפסידו על ימין ועל שמאל, ניצחון נקי על אייץ', סינה או לסנר (במיוחד האחרון) באמת ייחשב ל"וואו".
לגבי...
21/11/14 13:31
46צפיות
רנדי לא ממש יכול לספק קרב טוב לבד עם לסנר בתור פיס..אני מסכים איתך אבל שבמידה והקרב יהיה סינה נגד לסנר נגד אורטון 
זה יהיה הרבה יותר מעניין מלראות סינה נגד לסנר בפעם הרביעית...אנשים שוכחים שרנדי היה לפני שנה וחצי אחד הפיסים הכי משעממים
בהיסטוריה וכל הזמן רשמו בפורומים מתי הוא עושה "היל טרן".
 
אני מסכים איתך שראיבק לא גרוע כמו שעושים ממנו הוא מתאבק בינוני+ הבעיה שלו הייתה בפוש המטורף שהוא קיבל שבדיוק "השילד" תפסו לו את המקום.
אחרי זה הוא עשה "היל טרן" והיה ההיל הכי גרוע בהיסטוריה של ההאבקות.. דמות שקברה אותו מאוד..יודע מה עכשיו אחרי שהוא חזר להיות
פיס ובעצם לנקודת ההתחלה שלו כמו לפני שנה וחצי  הוא חייב לזכות בחגורת אליפות העולם של ה wwe,, אם לא יעשה את זה הפעם הוא
לעולם לא יתפתח לדמות גדולה כמו שהוא היה יכל להיות.. היה ולסנר מפסיד לו זה יגרום לראיבק לזנק מאוד גבווה אבל אין סיכוי ש wwe יעשו את זה.
וסביר להניח שהם יהרסו שוב את הדמות של ראיבק.
 
סזארו מתאבק לא מעניין הוא לא ראוי השעמום שלו מזכיר לי סוג של אלברטו דל ריו אני לא יופתע עם בשנה-שנתיים הקרובות הוא ישוחרר.
התקווה באמת של ה wwe זה שריינס יחלים ודניאל בריאן יחלים וישארו בריאים רק ככה יהיה אפשר להרים את המוצר שוב.
שים לב "שהרוק" חזר לפני איזה חודש "לרו" איזה תגובות מטורפות היו בקהל,את מייקל קול משתולל על המיקרופון הנוכחות של הדמויות
האלה גורם לך להרגיש "ואווווו" אלה אנשים שיודעים לבדר ושנכנסים לך "אורטון","שיימוס","סזארו" אתה רואה שזה לא מזיז לקהל כמו 
המתאבקים של פעם.
אני אוהב לראות את לסנר
21/11/14 16:28
66צפיות
אני רק לא אוהב את הפוש המוגזם שנתנו לו. יש לי כאילו תחושה שהוא כאילו לא ראוי לפוש כזה אדיר ביחס לכמות ההופעות שלו בארגון.
אין לי שום בעיה שימשיכו להחתים אותו לעוד חוזה, רק מעדיף שלא ייתנו לו שוב את התואר אם הוא לא מופיע לפחות בכלל PPV.
אין לי בעיה עם המתכונת והמינון
21/11/14 16:35
99צפיות
כל עוד באמת זה לא על האליפות.
להפך, אני חושב שיש עוד מתאבקים פעילים כמו סינה, אורטון, טריפל ודומיהם שצריכים לעבור להתאבק במתכונת של לסנר ולחלק את ההופעות שלהם על פני כל השנה.
ככה הם גם יצאו מתמונת האליפות, וגם ההופעות שלהם יהיו אטרקציות מיוחדות ויחזירו עניין בהם, וכל אירוע ירגיש אירוע מיוחד כי תמיד יהיה בו קרב של מתאבקים שלא מופיעים על בסיס קבוע כאטרקציה מיוחדת.
וגם אין ספק שהרוב ישמחו לדיל הזה
21/11/14 23:42
69צפיות
ככה שכולם מרוויחים מכל הכיוונים (גם המאתבקים, גם ה-WWE וגם האוהדים). אולי חוץ מסינה שאני כבר השתכנעתי שהוא וורקוהוליק שאכפת לו כל כך מההשפעה שלו, שהוא באמת רוצה להיות שם כל השנה...
 
אפילו מצאתי עוד יתרון - הוא יקח איתו הביתה את ניקי בלה!
מתאבק אחד ביום
הודעה זו מכילה תמונות
20/11/14 11:31
287צפיות
יאללה, בואו נעבור על הרוסטר של ה WWE כל פעם אחד אחד

והפעם: ג'ק סוואגר

מה דעתכם על אלוף העולם לשעבר? (זוכרים שהוא אלוף עולם לשעבר?), חושבים שהוא מתאבק טוב או שמריצים את הקרבות שלו ב FF?
מה הרגעים וקרבות זכורים במיוחד? מה אתם צופים לו בעתיד? האם יש סיכוי שיחזור להיות אלוף עולם?
 
משעמם וחסר כל ייחוד
20/11/14 11:57
157צפיות
לא יודע לספר סיפורים בצורה מעניינת, לא מעניין מבחינה אתלטית, אין לדמות שלו שום דבר מעניין...
הדבר הכי מוצלח שהוא יכול לעשות זה להיות מידקארד כדי להפסיד למיינאבנטרים, ואת זה הוא אכן עושה היום. שיהיה לו לבריאות
סתם דביל
20/11/14 12:09
145צפיות
לא היה צריך להיות אלוף, לא היה צריך להיות שום דבר מעבר למידקארדר. מדי תקופה נראה שמנסים לתת לו פוש, אבל שום דבר לא עובד איתו, הבנאדם לא כל כך מעניין בזירה, לא משכנע על המיקרופון (גם הפגם שיש לו - גורם לו להישמע לא ברור), אין לו דמות מעניינת והציוות שלו עם זב קולטר - עם כמה שהוא ציוות נכון - כבר מזמן מיצה את עצמו.
 
הייתי אומר לשנות לו את הגימיק, אבל אני לא חושב שיש משהו שיעזור לו (או לנו). אבל זה בסדר, העולם צריך גם מידקארדרים נצחיים.
דווקא אני
20/11/14 15:39
133צפיות
מעריך אותו מאוד, היה אדיר בפיוד עם רוסב לדעתי. אני מניח שהוא יקבל פוש מחדש כהיל כשהוא יבגוד בארצות הברית או משהו כזה, לא חושב שהוא אי פעם יזכה באליפות העולם עם זאת, אולי יקבל קרבות עליה ב-EC/MITB אבל לא יקבל את האליפות עצמה.
º
הוא צריך את קורט אנגל
20/11/14 20:44
51צפיות
דווקא
21/11/14 23:22
65צפיות
מתאבק מעולה לדעתי. אחד הטובים ברוסטר. פשוט על המיק הוא ממש חלש אבל עדיין עם מנג'ר ובוקינג נכון היה אפשר להוציא ממנו הרבה
חיבבתי אותו מאד בתחילת הדרך
23/11/14 19:43
34צפיות
וב ECW, אבל אני חושב שהמרגע שנתנו לו הרבה יותר מדי מוקדם את האליפות פחות או יותר גמרו לו את הקריירה.
לא נראה לי שנראה אותו אלוף שוב, אבל אני כן חושב שהוא מתאבק סביר פלוס.
 
פורום עדשות מגע ומשקפיים

חדש בתפוז!

פורום עדשות מגע ומשקפיים להתייעצות עם בעלת מקצוע היכנסו >>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה