לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

 

הודעה חדשה

º
רסלמניה 31
30/03/15 05:59
249צפיות
תוצאות מהירות
30/03/15 06:02
194צפיות
רנדי אורטון ניצח את סת רולינס
דניאל בריאן זכה בקרב הסולם ובאליפות הביניבשתית.
טריפל אייץ' ניצח את סטינג
AJ ופייג' ניצחו את הבלות
סינה ניצח את רוסב וזכה באליפות ארה"ב
אנדרטייקר ניצח את בריי ווייאט
סת רולינס ניצח את רומן ריינס וברוק לסנר וזכה באליפות העולם. רולינס נכנס בסוף הקרב, עוד לפני ההכרעה ופדה את המזוודה. הקרב הפך בדקה האחרונה לקרב משולש. רולינס הצמיד את ריינס.
30/03/15 06:02
147צפיות
סוף מצויין וראוי :)
30/03/15 12:20
2צפיות
בהחלט. ובכלל, כל המיין איבנט היה קרב מעולה.
דעות בקצרה, לפני שיוצא לעבודה
30/03/15 06:07
214צפיות
קמתי ב3 אבל מצאתי שידור נורמלי רק ב3 וחצי. פספסתי את 3 הקרבות הראשונים. ראיתי את הRKO תוך כדי קארבסטומפ באינטרנט וזה היה מדהים. קראתי שהיה NWO בפינה של סטינג נגד DX בפינה של טריפס, ובסוף מייקלס נתן סוויט צ'ין מיוזיק לסטינג. חייב להשלים את זה.
סינה רוסב היה סביר, עם סיום מטופש (רוסב מפיל את לאנה, סינה נותן לו AA).
הבנות היה סביר, אבל קצר.
היה פרומו של שנתיים עם טריפס, סטף, דה רוק ו... רונדה ראוזי! היה חביב אבל ארוך מדי.
טייקר עדיין מסוגל להתאבק! היה דיווח שווייאט נפצע בעקב בחימום והוא היה בספק לקרב, אבל הוא נתן מעצמו מלא. טייקר מנצח, הקהל שמח.
ברוק פירק את ריינס, אבל הוא הצליח לצאת מפעמיים F5 (או אפילו 3, פספסתי קצת כי התארגנתי לעבודה). ואז... סת רולינס פודה את המזוודה באמצע הקרב! זה הופך לקרב משולש... רולינס עם קארבסטומפ על ברוק אבל לא. ברוק עם נסיון F5 לרולינס, ריינס פוגע עם ספיר ורולינס פוגע עם הקארבסטומפ על ריינס ומנצח~!
יותר טוב ממה שחשבתי. גם רולינס לא הצמיד את לסנר, גם הוא בא לקראת סוף הקרב ולא אחרי הקרב וגם הקהל התפוצץ משמחה!
 
יאללה לעבודה, דעות מורחבות אחר כך.
סה"כ ממה שראיתי - אחלה אירוע. הרבה מעל המצופה, למרות תוצאות די צפויות וקבירה כמעט מוחלטת של הדור החדש לטובת הותיקים. הקהל היה סבבה ותרם לאירוע יופי.
 
דעות רסלמניה
30/03/15 07:30
164צפיות
אז הקארד בהחלט לא הבטיח שום דבר אבל! ואבל גדול! הצליחו להפתיע ואני חושב שלמרות שאף קרב לא הגיע לרמה של 5 כוכבים, ולמרות שרוב התוצאות היו צפויות הייתה רסלמניה לא רעה בכלל סך הכל ואני חושב שאם נגיד זה היה אירוע האחר אז סה"כ ארוע לא רע.
 
אז ראיתי את הפרישואו ואני חושב שקרב הזוגות היה בהחלט קרב נחמד לחימום הקהל (נטליה יצאה גדולה עם השארפשוטר על הגמד) אבל הבאטל רויאל היה מעצבן! מה לעזעזל ביג שואו היה צריך את זה? כל כך רציתי שמיזדאו יזכה כי הגיע לו.
 
אז מתחילים את המנה העיקרית:
 
קרב הסולם על הביניבשתית בהחלט סיפק את הסחורה ומאוד סמכתי שדניאל בריאן זכה. הייתה הופעה מעולה של כל המשתתפים ו-RIP לדין אמברוז שהיה הקורבן התורן בקרבות מסוג זה. סה"כ אחלה קרב פתיחה ואחלה תוצאה.
 
סת' רולינס נגד רנדי אורטון: קרב מפתיע באיכותו ואחלה סיום עם הקאונטר לקורב סטומפ ישר ל - RKO. בהחלט קרב מהנה.
 
סטינג נגד טריפל אייץ': טוב גם סטינג וגם טריפל אייץ' כנראה יודעים שימי ההיאבקות שלהם הולכים ונגמרים (למרות שסטינג הביא אחלה מכירה לפדיגרי) וזו הסיבה כנראה לאובר בוקינג המטורף אבל וכמובן אבל הכניסה של טריפל אייץ' הייתה מגניבה והיה נחמד לראות את ה-nWo ו-DX מסביב לאותה זירה וכמו תמיד שון מייקלס גונב את ההצגה לכולם. לגבי התוצאה: טוב טריפל אייץ' הפסיד 3 מ-4 הרסלמניות האחרונות ואת שני הקרבות מול השילד בשנה האחרונה אבל בסוף סטינג וטריפל אייץ' לחצו ידיים כדי שכולם ייצאו מרוצים (או שלא).
 
אייג'יי ופייג' נגד הבלות: וואו אני חושב שממש פיספסו עם איי ג'יי ברסלמניה הזו. לטעמי לאחר אותו ציוץ מפורסם, היו צריכים לתת לה קרב עם סטפני מקמהן ולפייג' היו צריכים לתת קרב מול הבלה מפלסטיק ואת האליפות. אבל היה קרב סביל.
 
הפרומו של האוט'וריתי עם דה רוק ורונדה (מלכה ללא ספק) היה נחמד אבל אני חושב שהיה ארוך מדי. אבל ציפיתי לראות את רונדה נועלת איזה ארמבר על סטפני אבל סחטיין על האיפון שדפקה לאייץ'.
 
אנדרטייקר נגד בריי וייאט: קודם כל הכניסה של וייאט הייתה חזקה... טייקר הוכיח שגם בגיל 50 עם גוף מלא בכל מיני ברזלים וצלקות מכל מיני ניתוחים הוא עדיין יכול להתאבק ולהעביר סיפור וגם וויאט היה טוב ובהחלט הקרב הזה תיקן הרבה עבור טייקר את הרושם שהותיר הקרב מלפני שנה.
 
ברוק לסנר נגד רומן ריינס: וואו! פשוט וואו! לסנר הוא פשוט חיה אבל למה לעזעזל ריינס יוצא מ - 3 F5 וטייקר לא? אבל אם זאת זה אולי אחד המיין איבנטים היותר טובים בשנים האחרונות ובהחלט סת' רולינס יצא מלך! ומגיע לו התואר לדעתי גם אם הוא יהיה אלוף מעבר אבל הפדייה בהחלט נעשתה בצורה מצויינת.
 
סה"כ לא הייתה רסלמניה כזאת גרועה כמו שרבים חזו אבל אין ספק שקארד כזה אפילו לא ימלא חצי מהאצטדיון בדאלאס בשנה הבאה.
 
 
 
זמנים ללא תוצאות
30/03/15 08:59
81צפיות
קרב סולם על האליפות הביניבשתית 13:50 דקות
רנדי אורטון נגד סת רולינס 13:15 דקות
סטינג נגד טריפל אייץ' 18:30 דקות
קרב דיוות זוגות 6:42 דקות
רוסב נגד סינה על אליפות ארה"ב 14:30 דקות
טייקר נגד ווייאט 15:15 דקות
מיין איבנט על האליפות 16:40 דקות
º
תודה רבה !!
30/03/15 10:25
16צפיות
דעות מקריאת תוצאות :
30/03/15 10:49
69צפיות
לא. אני לא הולך לראות את זה. זה זבל.
רנדי אורטון נגד סת' רולינס - למי אכפת? אני מסרב לראות את רנדי אורטון על המסך שלי. הוא מזעזע.
 
קרב סולם - כמובן שדניאל בראיין ניצח, ואני בטוח שהיו כמה ספוטים נחמדים, אבל אין כאן שום סיפור מעניין. סתם אוסף דמויות שבמקרה נלחמות על האליפות הזו בלי שום סיבות אישיות או דרמה מעניינים. נתנו לדניאל בראיין את האליפות הזו כדי שהקהל יהיה מרוצה שיש לדניאל בראיין אליפות *כלשהי*, אבל זה פשוט לא מעניין. ככה לא מספרים סיפור.
 
HHH נגד סטינג - אז יש לנו פתאום DX נגד NWO? באמת? כאילו אלו לא בסך הכל שני "סניפים" של הקליק? מה זה הבדיחה הזו?
 
קרב דיוות- מה שכתבתי למעלה על רנדי אורטון? אז אותו דבר לגבי הבלות.. מתי כבר יביאו את שארלוט?
 
סינה נגד רוסב- זהו? נגמר הסטריק של רוסב?  סינה הגיבור האמריקאי? עכשיו נראה את רוסב לאט לאט שוקע במורד הקארד עד שהוא יעלם, כמו שקרה עם כל מתאבק אי פעם שהיה בנישה הזו? עוד שנה מהיום כולנו נשכח מי בכלל היה רוסב. מתברר שזה מה שקורה כשיש לך מתאבק שאת כל הדמות שלו אפשר לסכם במשפט אחד. למרבה הצער אני לא רואה מצב שממציאים איתו משהו חדש או מעניין יותר.
 
אנדרטייקר נגד בריי ווייאט- איזו שגיאה מטופשת. הרי אנדרטייקר כבר לא צריך את הזכיה הזו, אין לו סטריק להגן עליו, ואין מה לבנות אותו. מצד שני זה אפילו לא פתח לקו עלילה שימשיך מכאן, שכן האנדרטייקר שוב לא הולך להופיע כל השנה עד רסלמניה, כמו שהוא עשה כל הזמן בשנים האחרונות. בזבוז של הזדמנות לבנות דמות וסיפור מעניינים.
 
סת' רולינס הפך את הקרב למשולש (הוא יכול לעשות את זה?) וניצח את רומן ריינס כדי לזכות באליפות של ברוק לסנר... כנראה הדבר הראוי היחיד שהיה באירוע הזה. ציפיתי שיעשו משהו בסגנון, וזה היה המוצא היחיד שלהם מהברוך המטופש שהם היו תקועים בו. עכשיו תתכוננו לראות את ראו הקרוב מתחיל עם סת' רולינס מדבר על זה שהוא כבר לא העתיד של החברה, אלא האלוף של החברה, ובטח יהפכו את זה לפיוד משולש, שאולי, אולי, יהיה מעניין. נראה :)
האם שווה לי עבור זה לראות את רסלמניה? לא נראה לי.
תגובה
30/03/15 11:52
22צפיות
שווה לך לראות.
הביקורות באתרים בחול טוענים שזאת אחת המניות הטובות. בחלק מהאתרים נותנים לזה ציון 9 או 10 מתוך 10, עד כדי כך.
הטוקבקים אומרים שהם ציפו להתאכזב וזה התהפך להם בפרצוף. אומרים שלמרות הבניה הגרועה, המניה הזאת התעלתה מכל הבחינות.
 
ראיתי בינתיים רק את הRKO של אורטון על רולינס והוא היה מדהים. בהחלט רסלמניה מומנט.
סינה רוסב היה קרב ברמה של הקרב בפאסט ליין שהיה טוב. וכמובן ששניהם עשו מהלכי רסלמניה, שלא ראינו אותם עשינו. ורוסב נכנס עם טנק. פאקינג טנק.
 
המיין איבנט היה פשוט מעולה עוד לפני שרולינס הגיע. ריינס פשוט חטף וחטף ולא התייאש. הוא גרם ללסנר לדמם והדם בהחלט הוסיף.
 
תשמע, אם זה גרם לי לקום בבוקר ולהנות ולרצות לחזור כבר הביתה מהעבודה כדי להוריד את כל האירוע - תן לזה צ'אנס. תמיד יש FF.
nope
30/03/15 12:05
16צפיות
לא חדש לי שהטעם שלנו שונה. וזה לגטימי. אתה מחפש ספוטים מגניבים ואתלטיקה מרשימה. ואני לגמרי מוכן להגיד שהיו משני הדברים האלו. אני? מבחינתי הסיפור הוא הדבר היחיד שחשוב (מבחינתי האבקות זה "אופרת סבון למבוגרים"). ואני פשוט לא כאן סיפור.
º
*לגברים
30/03/15 12:06
4צפיות
אכן, לא חדש שהטעם שלנו שונה
30/03/15 12:18
2צפיות
אבל כמעט בכל קרב היה סיפור.
אני אגיד רק ממה שאני ראיתי היום בלילה:
הדיוות סיפרו את זה שהבלות תמיד זוכות ביתרון לא הוגן. גם הפעם בודדו את פייג' בזה שתמיד דחפו את AJ למטה ולא נתנו לה להשאר על המזרן בשביל הטאג.
 
סינה-רוסב היה סיפור של ארה"ב נגד רוסיה, של המפלצת הלא מוצמדת מול היחיד שלא מוותר. הם גם סיפרו את זה בזירה בצורה משכנעת. סינה אפילו הוציא מהלך ייאוש מטורף שבחיים לא ראיתי אותו עושה (ספרינגבורד קאטר מהחבל השני) כדי לספר את הסיפור של "אני אעשה הכל כדי לנצח את רוסב". הסיום של הקרב היה קצת צולע, אבל צפוי.
 
טייקר-בריי היה על המוות ועל מה לעשות כדי להרוג את מי שאי אפשר להרוג. כמובן שהיה את הספוט של הליכת העכביש של ווייאט אל מול הישיבה הפתאומית של טייקר וכולם אכלו את זה בלי מלח, למרות שהיה צפוי. אם ניקח בחשבון שטייקר אחרי השיא ובריי נפצע בחימום ועלה לקרב פצוע, קיבלנו קרב מעל המצופה ועם סיפור טוב.
 
רומן-לסנר היה, לדעתי, עם הסיפור הכי טוב של הערב. לסנר בא לפרק את ריינס ולהתפוצץ עליו. ריינס  מוכן לחטוף את המכות של החיים שלו ולא לוותר. וזה בול מה שהיה. ואז רומן התחיל בקאמבק שלו. הוא היה צריך 3 סופרמן פאנץ' כדי להפיל את לסנר! אז אוקיי, הוא הצליח לצאת משלוש F5, מה שחיסל את טייקר, אבל זה היה לטובת הסיפור. ואז הפדייה של רולינס, שבוצעה בצורה הכי טובה ומתאימה לדמות שלו, לקראת סוף הקרב כשיש לו אופצייה להצמיד 2 מתאבקים ולא רק אחד שיכול היה להחלץ (מה שהיה, עם לסנר שיצא מקארבסטומפ) וההצמדה על ריינס שהיה חבול כבר מהקרב. ובסוף - רולינס לא נשאר לחגוג בזירה. הוא פשוט ברח בטירוף וחגג על הרמפה! בול לפי הדמות! זה היה סיפור מופתי בעיניי וסוף ראוי למניה מצוינת.
 
כמובן שאני לא יכול להכריח אותך לראות, אבל מקריאת תוצאות אתה לא תדע איזה סיפורים היו. מלראות את האירוע אתה תראה שכבר היו מספיק סיפורים טובים. אז אוקיי, כנראה שבקרב סולם לא היה סיפור. אולי גם ברנדי-סת (למרות שהוא קיבל דירוג גבוה בביקורות). אבל שווה לנסות לצפות. אחרי הכל, זה רסלמניה וזאת אחת כזאת שעלתה על כל הציפיות של כולם ואפילו ראיתי מבקר מ411מאניה שמגדיר אותה בתור המניה הכי טוב מאז 20. כלומר, יותר טוב מ28 ומ30.
דעות רסלמניה
30/03/15 11:26
40צפיות
אחלה רסלמניה שבעולם, מי היה מאמין שיצא משהו מהקארד המטופש שלהם...
סיום מעולה, סגמנט טוב של רוק וטריפס (אם כי קצת ארוך), DX מול NWO, קרב סולם מעולה.
תגובה
30/03/15 12:19
האמת, הייתה לי תחושה שנופתע.
עם כמה שהבנייה הייתה גרועה, הקארד לא היה כזה גרוע.
והביצוע - לא פחות ממבריק.
 
הסגמנט של הרוק היה ארוך מדי ולא מאמין שבגללו ביטלו את הבאטל רויאל מהאירוע עצמו (אולי טוב שכך), אבל הכל פשוט זרם.
רסלמניה 31: שרשור ההימורים הרשמי
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 03:18
289צפיות
תוצאות הימורי FL יעלו במהלך סופש.
ובינתיים ניגש לסיבוב האחרון במשחק ההימורים הרשמי. הכל עוד יכול לקרות והסיכוי להיות בן אלמוות מוטל על כף המאזניים, ועוד כל מיני קלישאות חבוטות של מייקל קול ו-JR.
 
אז איך זה עובד?

כל אחד מקבל ניקוד מ-1 ועד 10 כשבכל ספרה מותר להשתמש פעם אחת. צדקתם בהימור? קיבלתם את מספר הנקודות עליו הימרתם. לדוגמא, אם הימרתם שריינס מנצח, שמתם על זה 3 נק' וריינס יהיה אלוף WWE החדש, קיבלתם 3 נק'. אם לסנר ממשיך להוריד מערך התואר, קיבלתם 0 נק'. בהתאם לפעמים הקודמות, הקארד מתייחס למצב העדכני נכון לרגע עליית המשחק, ולא מתייחס לקרבות שיתווספו בהמשך, אם בכלל.
 
הקארד:
 
קרב על אליפות WWE במשקל כבד: ברוק לסנר (א') נגד רומן ריינס
טריפל אייץ' נגד סטינג
קרב הבאטל רויאל לזכר אנדרה הענק
קרב סולם על התואר הביניבשתי: בארט (א') נגד בריאן נגד טרות' נגד אמברוז נגד הארפר נגד סטארדאסט
אנדרטייקר נגד בריי וויאט
AJ ופייג' נגד האחיות בלה
רנדי אורטון נגד סת' רולינס
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ון סינה
כמות התארים שיחליפו ידיים באירוע
האם תהיה פדיית מזוודה באירוע?
 
בהצלחה לכולם!
מהמר
28/03/15 08:50
205צפיות
קרב על אליפות WWE במשקל כבד: ברוק לסנר (א') נגד רומן ריינס === ריינס 8
 טריפל אייץ' נגד סטינג === סטינג 10
 קרב הבאטל רויאל לזכר אנדרה הענק === רייבאק 1
 קרב סולם על התואר הביניבשתי: בארט (א') נגד בריאן נגד טרות' נגד אמברוז נגד הארפר נגד סטארדאסט === בראיין 7
 אנדרטייקר נגד בריי וויאט ==== אנדרטייקר 9
 AJ ופייג' נגד האחיות בלה ==== בלות 5
 רנדי אורטון נגד סת' רולינס === אורטון 6
 קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ון סינה === סינה 2
 כמות התארים שיחליפו ידיים באירוע === שני תארים 3
 האם תהיה פדיית מזוודה באירוע? == לא 4
 
מהמר
28/03/15 08:57
142צפיות
קרב על אליפות WWE במשקל כבד: ברוק לסנר (א') נגד רומן ריינס - לסנר 7
טריפל אייץ' נגד סטינג - סטינג 10
קרב הבאטל רויאל לזכר אנדרה הענק - מיזדאו 2
קרב סולם על התואר הביניבשתי: בארט (א') נגד בריאן נגד טרות' נגד אמברוז נגד הארפר נגד סטארדאסט  - אמברוז 3
אנדרטייקר נגד בריי וויאט - טייקר 9
AJ ופייג' נגד האחיות בלה - aj ופייג 6
רנדי אורטון נגד סת' רולינס - אורטון 8
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ון סינה - סינה 5
כמות התארים שיחליפו ידיים באירוע - 2 1
האם תהיה פדיית מזוודה באירוע? - לא 4
מהמר
28/03/15 09:52
113צפיות
קרב על אליפות WWE במשקל כבד: ברוק לסנר (א') נגד רומן ריינס- ריינס 1
 
טריפל אייץ' נגד סטינג- סטינג 6
 
קרב הבאטל רויאל לזכר אנדרה הענק- מיזדאו 2
 
קרב סולם על התואר הביניבשתי: בארט (א') נגד בריאן נגד טרות' נגד אמברוז נגד הארפר נגד סטארדאסט- בריאן 3
 
אנדרטייקר נגד בריי וויאט- טייקר 8
 
AJ ופייג' נגד האחיות בלה- AJ ופייג' 9
 
רנדי אורטון נגד סת' רולינס- אורטון 4
 
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ון סינה- סינה 10
 
כמות התארים שיחליפו ידיים באירוע- שלוש 5
 
האם תהיה פדיית מזוודה באירוע? לא 7
מהמר
28/03/15 12:15
96צפיות
קודם כל-שלום לכולם, קוראים לי יותם אבל אתם זוכרים אותי בתור phenomenalpunk. עקב בעיות אישיות לא הגבתי פה מלא זמן
אבל חזרתי עם משתמש חדש(אין מצב שאתם מנחשים מה הראשי תיבות האלה אומרים). בקשר למוצר בכללי, המצב איום ונורא אבל היו תקופות
יותר גרועות ואני רוא נקודות אור קטנות לגבי רסלמניה ואחריה.
 
ועכשיו להימורים:
מיין איבנט-לסנר(4 נקודות)
HHH נגד סטינג-סטינג(8 נקודות)
באטל רויאל לזכר אנדרה-שיימוס(2 נקודות)
קרב סולם על הביניבשתית-בריאן זוכה בתואר(6 נקודות)
טייקר נגד בריי וויאט-טייקר(5 נקודות)
AJ ופייג' נגד הבלות-AJ ופייג'(9 נקודות)
אורטון נגד רולינס-רולינס(10 נקודות)
סינה נגד רוסב על אליפות ארה"ב-סינה זוכה בתואר(7 נקודות)
כמה תארים יחליפו ידיים-3(ו3 נקודות)
האם תהייה פדייה-כן(נקודה אחת)
הימור
28/03/15 15:16
71צפיות

קרב על אליפות WWE במשקל כבד: ברוק לסנר (א') נגד רומן ריינס - רומן ריינס 9 נקודות
טריפל אייץ' נגד סטינג - טריפל אייץ' 6 נקודות
קרב הבאטל רויאל לזכר אנדרה הענק - ביג שואו2 נקודות
קרב סולם על התואר הביניבשתי: בארט (א') נגד בריאן נגד טרות' נגד אמברוז נגד הארפר נגד סטארדאסט - אמברוז 1 נקודות
אנדרטייקר נגד בריי וויאט - אנדרטייקר 10 נקודות
AJ ופייג' נגד האחיות בלה - AJ ופייג' 5 נקודות
רנדי אורטון נגד סת' רולינס - רנדי אורטון 8 נקודות
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ון סינה - ג'ון סינה  3 נקודות
כמות התארים שיחליפו ידיים באירוע - 4 - 4 נקודות
האם תהיה פדיית מזוודה באירוע? כן - 7 נקודות
 
מהמר
28/03/15 17:52
53צפיות

קרב על אליפות WWE במשקל כבד: ברוק לסנר (א') נגד רומן ריינס - ריינס 6
 טריפל אייץ' נגד סטינג - סטינג - 7
 קרב הבאטל רויאל לזכר אנדרה הענק - מיז 4
 קרב סולם על התואר הביניבשתי: בארט (א') נגד בריאן נגד טרות' נגד אמברוז נגד הארפר נגד סטארדאסט - בריאן 3
 אנדרטייקר נגד בריי וויאט - טייקר 9
 AJ ופייג' נגד האחיות בלה - פייג ואיי.ג'יי 5
 רנדי אורטון נגד סת' רולינס - רולינס 8
 קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ון סינה - סינה 10
 כמות התארים שיחליפו ידיים באירוע - שלושה תארים 2
 האם תהיה פדיית מזוודה באירוע? - תהיה פדייה 1
 
מהמר
28/03/15 18:05
46צפיות
רומן ריינס 4
סטינג 8
שיימוס 2
בריאן 3
אנדרטייקר 10
בלות 5
רנדי אורטון 7
סינה 9
3 תארים 1
לא 6
 
הימורימניה 31
28/03/15 19:49
66צפיות
לסנר-3
סטינג-6
שיימוס-1
בראיין-2
טייקר-9
פרנמיס-4
רולינס-5
סינה-10
תאריים-7
נו צ'ק-8
 
 
מהמר
28/03/15 19:52
51צפיות

קרב על אליפות WWE במשקל כבד: ברוק לסנר (א') נגד רומן ריינס   ריינס-6
טריפל אייץ' נגד סטינג   סטינג-9
קרב הבאטל רויאל לזכר אנדרה הענק   שיימוס-4
קרב סולם על התואר הביניבשתי: בארט (א') נגד בריאן נגד טרות' נגד אמברוז נגד הארפר נגד סטארדאסט   בריאן-5
אנדרטייקר נגד בריי וויאט   טייקר-8
AJ ופייג' נגד האחיות בלה   בלה-3
רנדי אורטון נגד סת' רולינס   אורטון-7
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ון סינה   סינה-10  
כמות התארים שיחליפו ידיים באירוע   שלושה-1
האם תהיה פדיית מזוודה באירוע?   כן-2
 
תוצאות הימורי FL
29/03/15 00:48
96צפיות
היה סיבוב בינוני מינוס כמעט לכולם.
במקום הראשון pitaroo  עם 30 נקודות! meidadc במקום השני עם 27 נקודות, ובמקום השלישי ציון ש עם 25 נקודות!
 
בטבלה הכללית המקומות הראשונים לא השתנו..
במקום הראשון meidadc עם 304 נקודות.Long Distance במקום השני עם 287 נקודות ו-iRoNBaLLz עם 278 נקודות במקום השלישי
 
יש עוד סיבוב אחד עם המון נקודות! הכל פתוח! אני זוכר לפחות 3 שנים שזהות המנצח נקבעה במהפך של הסיבוב האחרון
מהמר
29/03/15 12:09
41צפיות
קרב על אליפות WWE במשקל כבד: ברוק לסנר (א') נגד רומן ריינס-ריינס -7
טריפל אייץ' נגד סטינג-סטינג 9
קרב הבאטל רויאל לזכר אנדרה הענק-שיימוס-1
קרב סולם על התואר הביניבשתי: בארט (א') נגד בריאן נגד טרות' נגד אמברוז נגד הארפר נגד סטארדאסט-אמברוז 3
אנדרטייקר נגד בריי וויאט-אנדרטייקר 8
AJ ופייג' נגד האחיות בלה-האחיות בלה 6
רנדי אורטון נגד סת' רולינס-רולינס 5
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ון סינה-סינה 10
כמות התארים שיחליפו ידיים באירוע- 3 תארים- 2 נקודות
האם תהיה פדיית מזוודה באירוע?- לא 4
 
 
מהמר
29/03/15 12:55
27צפיות

-קרב על אליפות WWE במשקל כבד: ברוק לסנר (א') נגד רומן ריינס- לסנר 3 נקודות
 -טריפל אייץ' נגד סטינג- 10 סטינג
 -קרב הבאטל רויאל לזכר אנדרה הענק- שיימוס נקודה
 -קרב סולם על התואר הביניבשתי: בארט (א') נגד בריאן נגד טרות' נגד אמברוז נגד הארפר נגד סטארדאסט- 5 דניאל בראיין
 -אנדרטייקר נגד בריי וויאט- אנדטייקר 4 נקודות
 -AJ ופייג' נגד האחיות בלה- 7 AJ ופייג
 -רנדי אורטון נגד סת' רולינס- 6 סת רולניס
 -קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ון סינה- סינה 9 נקודות
 -כמות התארים שיחליפו ידיים באירוע- 3 תארים נקודה
 -האם תהיה פדיית מזוודה באירוע?- 8 לא
 
עכשיו אני
29/03/15 16:44
32צפיות
קרב על אליפות WWE במשקל כבד: ברוק לסנר (א') נגד רומן ריינס - ריינס 6
טריפל אייץ' נגד סטינג - סטינג 9
קרב הבאטל רויאל לזכר אנדרה הענק - שיימוס 1
קרב סולם על התואר הביניבשתי: בארט (א') נגד בריאן נגד טרות' נגד אמברוז נגד הארפר נגד סטארדאסט - בריאן 2
אנדרטייקר נגד בריי וויאט - אנדרטייקר 8
AJ ופייג' נגד האחיות בלה - AJ ופייג' 7
רנדי אורטון נגד סת' רולינס - רולינס 4
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ון סינה - סינה 5
כמות התארים שיחליפו ידיים באירוע - שלושה 3
האם תהיה פדיית מזוודה באירוע? לא 10
 
מהמר
29/03/15 20:44
27צפיות
לסנר 4
סטינג 10
רייבק 1
בריאן 9
אנדרטייקר 7
AJ ופייג' 6
אורטון 2
סינה 8
שני תארים 3
לא תהיה פדייה 5
מהמר
29/03/15 21:05
16צפיות
10- טייקר
9 - סטינג
8 - סינה
7 - AJ ופייג'
6 - אורטון
5 - בריאן
4 - לא תהיה פדייה
3 - שני תארים
2 - לסנר
1 - שיימוס
מהמר
29/03/15 21:51
14צפיות
קרב על אליפות WWE במשקל כבד: ברוק לסנר (א') נגד רומן ריינס - לסנר 1
 
טריפל אייץ' נגד סטינג - סטינג 10
 
קרב הבאטל רויאל לזכר אנדרה הענק - שיימוס 3
 
קרב סולם על התואר הביניבשתי: בארט (א') נגד בריאן נגד טרות' נגד אמברוז נגד הארפר נגד סטארדאסט - בריאן 5
 
אנדרטייקר נגד בריי וויאט - אנדרטייקר 9
 
AJ ופייג' נגד האחיות בלה - הבלות 6
 
רנדי אורטון נגד סת' רולינס - רולינס 2
 
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ון סינה - סינה 7
 
כמות התארים שיחליפו ידיים באירוע -  2 תארים. 4
 
האם תהיה פדיית מזוודה באירוע? לא. 8
 
יאללה נזרום
29/03/15 23:55
14צפיות

קרב על אליפות WWE במשקל כבד: ברוק לסנר (א') נגד רומן ריינס- ריינס 2
 
טריפל אייץ' נגד סטינג- סטינג 4
 
קרב הבאטל רויאל לזכר אנדרה הענק- מי זוכר ת'קרב בכלל? נלך גם על סנדאו 6
 
קרב סולם על התואר הביניבשתי: בארט (א') נגד בריאן נגד טרות' נגד אמברוז נגד הארפר נגד סטארדאסט- בריאן 5
 
אנדרטייקר נגד בריי וויאט- טייקר 7
 
AJ ופייג' נגד האחיות בלה- AJ ופייג' 1
 
רנדי אורטון נגד סת' רולינס- אורטון 9
 
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ון סינה- סינה 10
 
כמות התארים שיחליפו ידיים באירוע- שלוש 3
 
האם תהיה פדיית מזוודה באירוע? לא 8
הימורים של הרגע האחרון
30/03/15 00:08
53צפיות
ברוק לסנר (א') - 10
סטינג - 9
קרב הבאטל רויאל לזכר אנדרה הענק- היטאמי - 1
בראין - 7
אנדרטייקר- 8
האחיות בלה - 5
רנדי אורטון - 6
רוסב - 4
כמות התארים שיחליפו ידיים באירוע- תואר 1- 3
האם תהיה פדיית מזוודה באירוע? לא - 2
מהמר
30/03/15 00:23
22צפיות
קרב על אליפות WWE במשקל כבד: ברוק לסנר (א') נגד רומן ריינס - ריינס 7
טריפל אייץ' נגד סטינג - סטינג 8
קרב הבאטל רויאל לזכר אנדרה הענק - שיימוס 2
קרב סולם על התואר הביניבשתי: בארט (א') נגד בריאן נגד טרות' נגד אמברוז נגד הארפר נגד סטארדאסט - בארט 3
אנדרטייקר נגד בריי וויאט - טייקר 9
AJ ופייג' נגד האחיות בלה - בלות 5
רנדי אורטון נגד סת' רולינס - אורטון 6
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד ג'ון סינה - סינה 4
כמות התארים שיחליפו ידיים באירוע - 2 תארים - 1
האם תהיה פדיית מזוודה באירוע? לא - 10
דיון: מה רמת ההתרגשות שלכם מרסלמניה?
29/03/15 09:23
169צפיות
וואלה - אני נמצא ב11 מתוך 10!!!
אני זוכר איך שנה שעברה הרבה דיברו על אכזבה מהקארד ובסוף קיבלנו את אחת הרסלמניות הכי טובות בהיסטוריה.
גם השנה הרבה מדברים על קארד מאכזב ויש לי תחושה שנקבל עוד רסלמניה לפנים!
 
יכול להיות שיש כאן ספוילרים לגבי הקרבות, אבל לא משהו שקשור לתוצאה שלהם. אבל אם אתם עדיין לא סגורים על הקארד הסופי או מפחדים משמועות, אל תמשיכו לקראו ופשוט תגיבו על השאלה בכותרת :)
 
קודם כל, יש את רולינס נגד אורטון שיכול להיות קרב הערב. השניים יודעים לעבוד ואני מצפה לקרב הזה מאוד.
קרב הדיוות לא כזה נורא. יש שם 4 מתאבקות שיודעות לתת קרב (כן, אפילו הבלות. השתפרו פלאים).
קרב הסולם, אם רולינס-אורטון לא יגנוב את ההצגה, יהיה זה שיגנוב את ההצגה. אני אהיה מרוצה מזכייה של כל אחד, אפילו של R טרות. אם הקרב הזה יקבל 20 דקות, אז נראה חתיכת ספוטים, סיפור טוב עם פסיכולוגיה טובה וקרב מספק לאוהדים.
סינה תמיד מביא את הA גיים שלו לקרבות חשובים ואפילו שהוא כנראה ינצח, אני מצפה לקרב טוב מול רוסב.
סטינג בזירת WWE זה כבר מארק אאוט מומנט ורסלמניה מומנט אמיתיים. טריפס יעשה הכל כדי שהקרב יצליח וכבר הוכיח מלא פעמים בעבר שאין לו בעיה להפסיד ברסלמניה.
טייקר-ווייאט יהיה מסקרן והשמועות אומרות שטייקר נמצא בכושר שיא. התוצאה כאן ממש לא צפויה והמתח הורג אותי!
ואם כבר מתח - המיין איבנט יהיה מותח. זה שלסנר חתם מחדש על החוזה פתאום משנה את כל האופציות. לכו תדעו, אולי בסוף הלילה, סת רולינס יפדה את המזוודה וייצא אלוף מרסלמניה.
 
בקיצור - מתרגש, מחכה ומצפה בכיליון עיניים.
 
ואתם?
 
גדולה
29/03/15 09:42
136צפיות
אבל לא בגלל הקארד (שהוא די עלוב מבחינתי) אלא בגלל שתקופת רסלמניה היא תמיד כיפית.
ואצלנו בחבורה זה די ביג דיל, אנחנו יושבים ביחד ופותחים שולחן עם נשנושים ורואים.
(וחלק מעבירים... חחח)
 
אפסית
29/03/15 10:42
114צפיות
משום מה, כל השנה אני ממשיך לעקוב, להוריד תכניות, לצפות ולקוות לטוב. דווקא בחודש של לפני רסלמניה החלטתי להפסיק לעקוב אחרי התכניות - אלא רק לקרוא תוצאות. פשוט כי זו אמורה להיות התקופה הכי טובה בשנה, אבל לי היא מרגישה כמו התקופה הכי גרועה בשנה הגרועה הזו.
 
אז אין לי ציפיות, אין התרגשות אמיתית. אני אצפה ברסלמניה, אבל אעביר חלק גדול ממנה. אם בשנה שעברה היה את הקרבות של בריאן כסוג של גלגל הצלה לרסלמניה, השנה אין אפילו קרב אחד שבאמת מעניין אותי. בטוח שיהיו קרבות טובים, אבל אין לי עניין אמיתי באף אחד מהפיודים ובתוצאות של אף אחד מהקרבות.
 
מעולם לא התעניינתי פחות במוצר ומעולם לא התרגשתי פחות מהשנה בגלל רסלמניה.
אפס
29/03/15 13:26
138צפיות
אם זה היה אירוע רגיל עם הקארד הזה אפילו לא הייתי טורח לראות.
אין לי עניין בשום קרב באירוע, בשום סטורליין ובשום תוצאה שיכולה לצאת מהאירוע הזה
יש סיכוי שזאת המניה שאני הכי פחות מצפה לה...אי פעם
29/03/15 14:26
112צפיות
וזה לא מפתיע אפילו. כשמניה שנה שעברה נגמרה, הרבה ראו בזה פתיחה של עידן חדש "סזארו נגד לזנר במניה הבאה" / "בריאן הוא סוף סוף מיין אינבטר".
 
אני ראיתי את מניה 30 כ-"הכי טוב שנקבל" (וזה אירוע שקרה בגלל שרשרת אירועים נדירה לחלוטין.)
 
 
וגם השנה...אם ריינס מפסיד/עושה היל טורן, זה יהיה נטו כדי שיכלו לבנות אותו למניה הבאה. ולא בשביל לסדר מחדש את המשבצות של המיין איבנט.
 
 
אגב "השמועות שטייקר נמצא בכושר שיא", זה רק יותר מדכא, כי בזבזו טייקר בכושר על פאקינג בריי וויאט.
º
snorefest
29/03/15 15:20
34צפיות
º
לא
29/03/15 17:12
27צפיות
סביר+
29/03/15 20:11
45צפיות
מצד אחד, הקארד והבנייה השנה לא יוצאת מגדרה. מצד שני, אני ועוד חבר במסורת של כבר כמה שנים טובות להפוך את הצפייה באירוע לערב משותף עם אוכל טוב ואלכוהול. כך או כך, אומנם זה לא הורגש לאורך החודשיים האחרונים אבל ברסלמניה תמיד יש אווירה כייפית אז אני בהייפ סביר+
0
29/03/15 20:44
29צפיות
למרות שאני אופטימי בנוגע לאירוע, הקרבות עצמם לא מעניינים אותי מעבר לעובדה שאולי באופן נדיר נקבל רסלינג טוב.
אני יראה אבל לא משתגע מזה
29/03/15 23:00
55צפיות
 
אני כן יראה אבל לא ממש אכפת לי מה יהיו התוצאות....איך להסביר? זה כמו שתראה גמר צ'מפיונס ריאל מדריד נגד ביירן מינכן הכל סבבה יענו יש אחלה שואו ומשחק גדול אבל אתה לא אוהד של אף אחת מהקבוצות אז לא אכפת מי באמת תפסיד או תזכה
 
ארגון ששנים אין לי חיבור איתו ורק שנאה שאיכזב בכל כך הרבה סטוריליינס והחלטות שדפק בלי סוף כל כך הרבה מתאבקים כמו פאנק (למרות שאני שמח שהוא לא שם) מה שבאמת מעניין אחרי הכל זה טייקר נגד וויאט בגלל שבנו את זה יפה והמיינאבנט שעד לפני כמה ימים היה ברור מי זוכה אבל עכשיו שלסנר חתם על חוזה חדש אז יש טיפה עניין.
שאלה על איך להזמין את הערוץ 52 רק לצפיית רסלמניה
29/03/15 22:39
82צפיות
היי חברים
יש לי יס ואני לא צופה בערוצי הספורט
תוכלו להגיד לי איך הכי טוב להזמין את הערוץ הספורט1 HD ?
זה ברור לי שאי אפשר לשלם רק על האירוע אבל דרך האתר יש לי שתי אפשרויות:
חבילת ערוצי ספורט 1 (ספורט1- ספורט2 - ספורט1 HD) בעלות של 67 שח
 או -> ערוץ בעלות של 52.9 שח
הייתי אומר שזה קצת יקר. שנה שעברה אני זוכר כשהזמנתי בטלפון נדמה לי אמרו לי שזה 30 שקל
 אם אבטל מחר את הערוץ אני עדיין אשלם על כל החודש. אין לי בעיה לשלם חלק, השאלה כמה
מה דעתכם? ותודה מראש
דיון: הידאו איטאמי סוף סוף ביצע GTS!!!!
29/03/15 13:09
245צפיות
במסגרת מופע בסופש רסלמניה, הידאו איטאמי התאבק נגד טיילר בריז.
ואז - הקרב הסתיים אחרי GTS!!!
לחצו כאן כדי לצפות בלא יאמן
אם יסירו את הסרטון, אז תנסו כאן (זווית צילום פחות טובה) או כאן
 
אז זהו. זה מאחורינו. וזה בוצע בהאוס שואו, לא בטלויזיה. לא באירוע שצולם לטובת שידור בטלוויזיה. אבל מזל שיש יוטיוב.
אולי זה רמז לעתיד, ומעכשיו הGTS יהיה הפינישר הלגיטימי שלו?
אולי זה ישמש אותו ברוסטר הראשי?
 
מה דעתכם בנושא?
אין ספק שמדובר בבוקינג גאוני
29/03/15 14:27
183צפיות
אחרי שעושים לזה בילדאפ (מפגר לחלוטין לטעמי, יש לציין) במשך כמה חודשים בNXT הקליימקס מגיע בקרב שספק בכלל שיעלה לנטוורק והיה בפני מס' צופים מזדמנים באקסס (ולא נגיד מול הקהל הנאמן בפול סייל).
יכול להיות שזה רק חזרה גנרלית
29/03/15 14:37
148צפיות
לבדוק את התגובות והכל לפני שיעשו את זה ברסלמניה למשל. אין שום דבר פסול בלעשות ניסויים כאלה בהאוס שואוז
בתור מישהו שלא עקב אחרי NXT
29/03/15 16:05
150צפיות
אפשר לקבל הסבר על מה הביג דיל כאן?
לא משהו מיוחד
29/03/15 17:11
138צפיות
הפינישר של קנטה עד NXT היה הגו טו סליפ- בדומה לזה שפאנק לקח ממנו. מאז שהוא הגיע אין לו פינישר מוגדר והוא מנצח עם... דרופקיק. בחודשיים האחרונים (אאל"ט- יכול להיות שקצת יותר) יש ספוט קבוע בקרבות שלו שבו הוא מעלה את היריב על הכתפיים והקהל מחכה לזה בטירוף רק כדי שהיריב יעשה רברסל.
 
אז בקרב הזה הוא סוף סוף ביצע את המהלך.
º
הבנתי. תודה.
29/03/15 18:04
37צפיות
חדשות ועדכונים בסימן רסלמניה
28/03/15 21:09
402צפיות
 היום בערב ישודר טקס ההול אוף פיים, תוכלו לצפות בו בWWE נטוורק.
בשעה הראשונה ישודר השטיח האדם בהנחייתה של מריה מנונוס (הרי זה לא תקופת רסלמניה בלעדיה )
ולאחר מכן יחל הטקס (באורך 3 שעות) ואלה הכניסות:
 
פרס הווריור - את קונור יציגו דניאל בריאן ודנה ווריור.
ברונו סמרטינו יציג את לארי זבייזקו
ריק פלייר יציג את טאצומי פוג'ינמי
ג'ון לורינייטס יציג את הבושווקרס
נטליה תציג את אלונדרה בלייז
האוסוס יציגו את רקישי
טריפל אייץ' יציג את ארנולד שוורצנגר
הולק הוגן יציג את רנדי סבאג'
שון מייקלס
יציג את קווין נאש

 אם אתם רוצים להיכנס לאווירת רסלמניה, הWWE NETWORK משדרים במהלך הסופ"ש את wrestlemania today, שידור מאולפן האקסס עם ראיונות בלעדיים, דיונים ופרומואים.
 
 התכנון של הWWE הוא היה מלכתחילה לתת לרומן ריינס לנצח, אבל אין ספק שהחתימה של לסנר העלו סימני שאלה האם להשאיר את התוצאה כזו או לתת ללסנר להישאר עם התואר. מה שכן, ישנם דיבורים מאחורי הקלעים שלסנר הולך לקבל אהדה גדולה מהקהל ולהפוך לסופר פייס של הערב. כמו כן,ישנם דיבורים שאולי כבר נדע מה מצפה ללסנר בעתיד? (ברוק VS רוק מישהו?)
 
 שיימוס מתוכנן לחזור ברסלמניה.
 
 שינוי גדול בפרי שואו של רסלמניה, השעה הראשונה תיהיה שעה של דיבורים ופרומאים ואילו השעה השנייה תציג 2 קרבות!
הקרב המרובע על אליפות הזוגות והבאטל רואיל על שם אנדרי דה ג'ייאנט. מה שמשאיר אותנו עם אירוע של 4 שעות ו7 קרבות...
כנראה שהייתה בעיית זמנים עם כל הקרבות והאנגלים. לכן הקרב עבר לפרי שואו.
 
 סטינג וטריפל אייץ' נפגשו בWWE PC כדי להתאמן על הקרב שלהם, אגב כנראה שלשניהם תיהיה כניסה גרנדיוזית שטריפל אייץ' בסגנון שליחות קטלנית ושל סטינג עם הרבה עורבים :)
 
 אז מי ינחה את ההול אוף פיים הערב? כנראה שזה לא ג'רי לולר אלא אווה מארי. המהלך גרר הרבה תגובות זועמות על כך שהיא לא יכולה להחזיק הנחייה של ערב שלם. האם יבוצע שינוי בהנחייה ברגע האחרון? את זה נדע הערב.
 
 גם סטינג וגם אנדרטייקר נכון לרגע זה צפויים להופיע בRAW שאחרי רסלמניה
 
מוזמנים להוסיף עדכונים שלכם
 
תודה רבה ושאלה.
28/03/15 23:04
226צפיות
מתי מתחיל היום טקס ההול אופ פיים (לפי שעון ישראל) ?
נ.ב
29/03/15 08:43
149צפיות
אני מקווה שאני לא עובר על חוקים או משהו אבל זה live streaming אז זה לא הורדה.מצורף פה לינק לצפייה ישירה בערוץ הWWE .
 
רק עכשיו ראיתי
29/03/15 09:29
179צפיות
השטיח האדום שודר מ2 בלילה עד 3...
והאירוע משעה 3...
 
ולא חוקי הלינק לצפייה ישירה
º
אוקי תודה, אז בבקשה למחוק את ההודעה שלי
29/03/15 10:37
64צפיות
המלצות לאווירת רסלמניה
28/03/15 13:24
193צפיות
אז מחר בלילה יש רסלמניה.
 
נכון, השנה האחרונה לא הייתה הכי טובה שבעולם ורובנו פחות עפים על הקארד ביחס לשנים קודמות. עם זאת, זה עדיין האירוע הכי מצופה בשנה ותמיד כיף להגיע לאירוע הזה עם הייפ וציפייה.
לכן, אשמח להמלצות שלדעתכם שווה לצפות ביו טוב או בנטוורק. זה יכול להיות קרבות, סגמנטים או אירוע שלם. 
 
בעדיפות לא דברים מה5 שנים האחרונות אלא דברים מתקופת האטיטוד ולפנייה
 
תבורכו!
יש בנטוורק סרט ממש נחמד של חצי שעה
28/03/15 14:30
204צפיות
על מאחורי הקלעים של רסלמניה 30. זה נותן הצצה מגניבה לרסלמניה.
 
 
יובל לאנדרטייקר
הודעה זו מכילה תמונות
26/03/15 11:50
420צפיות
לכבוד יום ההולדת ה50 של מארק קאלוואי, פורסמה בוואלה! הכתבה הבאה.

אחרי יותר מ20 שנה בWWE, אינספור רגעים מיוחדים, רסלקראפ אין קץ, אליפויות, סטריק, שבירת הסטריק, קרבות גימיק מוזרים, שינויי דמות...
 
מה לדעתכם הרגע שהגדיר את הקריירה והמורשת של טייקר יותר מכל?
אני יודע שזה קשה, אבל נסו לבחור רגע אחד בלבד.
זו איכשהו שאלה?
26/03/15 12:38
260צפיות
מקום 3: המיניסטרי אוף דארקנס.
מקום 2: הפיוד המקורי נגד קיין, כשקיין עוד היה חדש ומוצלח ולא הפך לקלישאה מטופשת
מקום 1: בפער ענקי, בלי שום ספק, הפיוד עם מנקיינד, ושיאו בקרב הל אין א סל. אין מה להשוות בין מה שקרה שם לבין מה שקרה בכל דבר אחרי בעולם ההיאבקות אי פעם.
º
קשה לבחור אחד
26/03/15 15:21
130צפיות
שלח מוקדם מדי
26/03/15 15:25
195צפיות
קשה לבחור אחד אבל אם אני חייב- הקרב של סטריק נגד קריירה ממניה 26 נגד מייקלס, עם כל הסיפור הנלווה
הפיוד האחרון עם שון מייקלס
26/03/15 18:54
198צפיות
מבחינתי זה אירוע אחד מתמשך. סיפור שנמשך בין שתי רסלמניות
אני חושב יותר קדימה דווקא
26/03/15 23:19
183צפיות
לדעתי, תמונת הסיום של טייקר, היה צריך להיות המשולש עם אייץ' ומייקלס. כי זה באמת היה "סוף עידן" כל השאר היה סתם מסטיק. הקרב הכלוב היה עם כל כך הרבה רגש, עם כל כך הרבה סיפור טוב. שלא משנה מה תביא לאחר מכן, הופך את הקרב עצמו לחסר ערך.
אני חושב
28/03/15 12:34
93צפיות
שהיריבות עם מנקיינד היא אולי היריבות הכי משמעותית שלו כי זו הפעם שראו אותו מתקשה.  אומנם הוא הפסיד כמה קרבות לפני אבל באף אחד מהם הוא לא נראה פגיע כמו ביריבות הזו.
אני חושב שרוב הקרבות ביריבות הזו (למרות שלא בדיוק היה שם רסלינג טהור) היו טובים והעבירו אחלה סיפור והיריבות הזו היוותה בסיס ליריבויות נוספות שלו באותה תקופה.
בנוסף, החל מאותה היריבות טייקר גם ממש השתפר בזירה בכל הנוגע לאיך הוא זז והמהלכים שנוספו לארסנל שלו.
המממ
28/03/15 14:00
140צפיות
אני חושב שכשהוא זרק את מיק פולי מהכלוב.
זה כאילו מן רגע שחיבר בן זה שיש לו דמות על טבעית לכזו שאנחנו יודעים שהיא כן טבעית, אבל שהבן זונה הזה מוכן ללכת עד הסוף גם אם זה אומר "להרוג" את היריב שלו.
פנטזי בוקינג ישראלי
24/03/15 11:45
255צפיות
בואו נדבר על זה רגע, כולנו היינו רוצים לראות את יואב "הצל" אליאסי נגד אמיר "הפרופסור" חצרוני, נכון?
כאילו, זה לגמרי קרב 5 כוכבים לרסלמניה שבו לא אכפת לי מי ינצח ומי יפסיד מובטח שיהיה מבדר בטירוף.
השניים האלו טובים בלעשות פרומואים יותר מכמה וכמה מתאבקים ב WWE
אז... זה גרם לי לחשוב, את מי עוד הייתי רוצה לראות באירוע הזה? איזה בוקינג הייתי עושה?

אז כמובן ליברמן נגד איימן עודה, ואלי יישי (עם ברוך מרזל) נגד אריה מכלוף דרעי. אלו קרבות נדרשים, לא ברמה של מיין איבנט, אבל אחלה מידקארד.
חשבתי על ביבי נגד בוז'י וליבני, אבל הגעתי למסקנה שאולי זו מחשבה משעשעת, אבל בעצם זה יהיה קרב די משעמם. אז לא.

ומה על דברים לא פוליטיים?
אולי אייל גולן נגד אביב גפן?
או אולי אייל קיציס וטל פרידמן יכולים ליישב את הסכסוך שלהם סוף סוף?
אפשר לחשוב על עוד הרבה רעיונות, אבל מעניין אותי מה אתם חושבים...
לכל אורך הנאום בקונגרס
24/03/15 12:44
155צפיות
הייתי בטוח שמתישהו אובמה יעלה בטיינטרון ויחתוך פרומו על ביבי.
הו
24/03/15 12:59
105צפיות
ברק אובמה (עם מישל) נגד ביבי נתניהו (עם שרה) לגמרי היה יכול להיות קרב מגניב.
בכלל, כשאני חושב על זה, יש בשרה נתניהו משהו שמאד מזכיר לי את ויקי גררו...
כבר רשמתי את זה פה בעבר
24/03/15 16:49
111צפיות
אבל היה מספיק לראות את העימות שהיה בערוץ 2 לפני מספר שבועות, חוץ מהמיינאיבנט של בוז'י מול ביבי, זה היה קארד ברמה של PPV
מנסה את שלי, משלל המקצועות
24/03/15 17:03
108צפיות
הפיוד החם החדש זה של אלירן עטר מול גוטמן. אבל גוטמן כבר אחרי שיאו והוא לא מתאבק פעיל, אז הוא מביא את שרן ייני שייצג אותו בקרב.
הבעיה שייני מתכונן לקרב החשוב שלו מול גארת' בייל, הסנסציה הוולשית. אז הקרב מול עטר זה החימום וקרב ההכנה.
 
ליאור "המתולתל" שליין וגורי אלפי יצאו לקרב טאג טים נגד היריבים המרים שלהם - אייל "הרציני" קיציס ואסי כהן. אסי וגורי היו טאג לוהט ואלופי הזוגות לתקופה ארוכה, אבל הם התפצלו. עכשיו זה הקרב הראשון שלהם אחד מול השני ועוד עם פרטנרים חדשים.
 
בקרב "מזרחי נגד רוק", במתכונת קרב SS מסורתי יש את הפינה המזרחית שכוללת את אייל גולן, ליאור נרקיס, עומר אדם ופאר טסי מול אביב גפן, מוקי, ברי סחרוף ונדב גדג'. זה פיוד מאוד טעון, כשכל אחד מהמשתתפים בו בא עם מטען כבד נגד מישהו מהקבוצה השנייה. רוב הפרומואים הם בשירים והקהל חלוק בין שני המחנות.
 
קרב הדיוות הגדול הוא בעצם קרב מרובע: איילת שקד נגד מירי רגב נגד ציפי לבני נגד שלי יחימוביץ. הקטע של הקרב זה שציפי עשתה יותר טרנים מאשר ביג שואו וקיין ביחד ואף אחד לא יודע באיזה צד היא תהיה הפעם. איילת שקד קוראת לאיפוק ולחזרה לצניעות, מירי רגב היא המופרעת שאוהבת למחוא כפיים ולא לדפוק חשבון ושלי היא המאופקת והפוליטקלי קורקט.
כל מי שהגיב שכח את הדמות הכי טובה.
25/03/15 01:19
140צפיות
חנין זועבי.
זה לא דמות
25/03/15 20:15
113צפיות
זה רסלקראפ
º
27/03/15 03:59
14צפיות
כמה עדכונים על פרשת המוות בזירה של פרו אגואיו
24/03/15 19:29
517צפיות
סיבת המוות: שבץ
מחקירה ראשונית מתגלה מחדל רפואי ענק.
מתוצאת החקירה. השופט שהיה אמור להיות מסביב לזירה, היה בזמן הקרב בחדר הטיפולים על מנת לטפל בשני מתאבקים שהתחרו קודם לכן כשבזמן הזה ככל הנראה המתאבק נפטר. אם היה צוות רפואי כמו שאמור להיות יתכן והמוות היה נמנע.
 
לגבי ריי מיסטריו. שבעצם המכה שלו הובילה למוות של אגואיו. לאחרונה מקבל מספר איומים על חייו ממספר מעריצים וגורמים נוספים במקסיקו. ומאשימים אותו במוות של פרו אגואיו.
ריי מסטיריו עצמו ימסור את גרסתו למה שקרה באותו קרב נורא. והדיבורים על כך שייעצר בחשד להריגה בשוגג הם כרגע בגדר שמועות שאין להן ביסוס. הסבירות היא שאלוף ה-WWE לשעבר, לא ישלם את המחיר על הטרגדיה האיומה
איזה טמטום
24/03/15 22:02
328צפיות
להאשים את מיסטריו. חיים מאוד לא קלים יש לו אחרי אדי ובמיוחד אחרי המקרה הזה. אני מאוד מקווה להתבדות הפעם, אבל יש לי הרגשה שמיסטריו יסיים כמו הרבה מחבריו אחרי מסע של הרס עצמי. לא שאפשר להאשים אותו, אבל בכל זאת.
מסכן ריי-ריי
25/03/15 10:01
220צפיות
לא יודע איך הייתי מצליח להמשיך להאבק אם הייתי במקומו
לדכעתי ריי צריך לקחת הפסקה מהזירה
25/03/15 11:59
260צפיות
עד שיהיה ברור איך החקירה תסתיים
נשק קטלני
25/03/15 14:22
248צפיות
אחרי שאוון הארט גרם לפציעה הקשה של אוסטין, אי שם בשנות ה-90 עשו לזה הייפ בכך שתפרו לאוון הארט גכימיק של אדם שלא מודע לכח של עצמו.
זה יכול להיות אחלה גימיק על ריי הקטן.
גם לכריס בנואה..
25/03/15 17:57
236צפיות
היה בזמנו גימיק של CRIPPLER, אחרי שהוא שבר בטעות את הצוואר של סאבו ב-ECW...
מי מתאבק הNXT שבדרך לבאטל רויאל לזכר אנדרה במניה31?
23/03/15 14:27
415צפיות
שמתי סימון ספוילר, למרות שאין פה שום ספוילר ממשי. אבל ליתר ביטחון, שלא יהיו פאדיחות או טעויות.
 
הוכרז (ואושר באתר הרשמי) כי בסופש של רסלמניה, במסגרת סופש האקסס, ביום חמישי הקרוב יערך טורניר בין 4 מתאבקי NXT, כשהזוכה בטורניר עומד להיות חלק מרסלמניה 31 בקרב הבאטל רויאל לזכר אנדרה הענק.
 
ארבעת משתתפי הטורניר: טיילר בריז, הידאו איטאמי, פין באלור ואדריאן נוויל!
ככל הנראה מדובר בטורניר במסגרת חצי גמר וגמר, אבל הפרטים טרם ידועים לעומק.
הטורניר יצולם ואולי יעלה כספיישל לנטוורק או בחלק מהתוספות המיוחדות בDVD של רסלמניה.
 
אז, את מי אתם הייתם רוצים לראות במניה מארבעתם?
ומה הסיכויים שלו לזכות בבאטל רויאל?
הדעה שלי
23/03/15 14:36
204צפיות
בריז, בעיניי, הכי פחות מוכן לרוסטר הראשי. אז הוא יוצא מחוץ למשוואה.
היטאמי מוכן, אבל הוא צריך עוד קצת הסתגלות לסגנון הWWE. והוא חייב לעשות פרומואים. אז גם הוא יוצא.
 
נשארנו עם 2: נוויל או באלור.
תחשבו שיש מצב לקבל את הכניסה של פין באלור ברסלמניה!!! עם צבע הגוף והכל! הקהל יתפוצץ! תכלס, הוא בשל כבר. יש לו המון נסיון. הוא לא רע על המיק. יש לו קהל מעריצים גדול והוא מעולה בזירה.
אבל עם כמה שאני בעד באלור והכניסה שלו במניה, אני בוחר באדריאן נוויל.
 
נוויל, אלוף הNXT הכי הרבה זמן בהיסטוריה, כבר עשה הכל. גם היה אלוף זוגות, בואו לא נשכח. הוא נמצא בNXT יותר זמן מבאלור והוא בעיניי הכי בשל.
אז הבחירה שלי היא נוויל.
 
בקשר לסיכוי שלו לזכות בכל הבאטל רויאל, לא הייתי בונה על זה יותר מדי. למרות שזה יהיה אדיר בשביל נוויל לזכות וישר לקבל פוש ברוסטר הראשי, אבל אני חושב שזה יהיה מיז/מיזדאו/רייבאק שיזכו בבאטל רויאל. אפילו לקרטיס אקסל יש יותר סיכוי לזכות בעיניי מאשר לנוויל.
 
מה שכן, אני שמח מהחדשות האלה. כבר נותן לי סיבה לחכות לבאטל רויאל.
לדעתי
23/03/15 15:25
116צפיות
נוויל.. בעיקר כי השמועות אומרות שהוא צריך לעלות לרוסטר הראשי וזה אחלה סיפתח כדי לשלב אותו
יש מתוכם
23/03/15 15:30
226צפיות
שניים שמוכנים לרוסטר הראשי, שזה נאוויל ובריז.
נאוויל יצטרך מייקאובר לגמרי בשביל הרוסטר הראשי, בריז יכול לקחת את הגימיק כמו שהוא וישר לעלות איתו לרוסטר. בכלל אני מאד אוהב את בריז, מזכיר לי הרבה את דולף זיגלר גם בלוק ובגם במכירה שלו.
היטאמי נראה שעוד לא ממש הסתגל לסגנון של ה WWE וצריך עוד זמן, ובאולר הוא מדהים מושלם וחתיך הורס אבל גם הוא יכול להיות עוד קצת זמן עם החבר'ה ב NXT.
זה לא עניין של מזכיר
24/03/15 10:09
129צפיות
בריז הוא חיקוי אחד לאחד של דולף זיגלר. אני הוא לא יכול לעלות ככה לרוסטר הראשי (אלא אם זה כחלק מאנגל עם זיגלר שבו הוא השוליה שלו או משהו).
יש דמיון חיצוני בינהם
24/03/15 15:05
123צפיות
והוא מוכר טוב (זאת מחמאה) וכאן נגמר הדמיון בינהם, במיוחד בדמויות שלהן שכל אחת עומדת בפני עצמה.
להגיד שבריז הוא חיקוי אחד לאחד של זיגלר זה כמו להגיד שפין באלור הוא חיקוי אחד לאחד של דלריוס.
פין באלור הוא חיקוי של קודי רודס
24/03/15 18:24
144צפיות
או כמו שאתה קורא לו, קודי רודס 
º
24/03/15 20:34
26צפיות
דעתי
24/03/15 11:55
113צפיות
זה חייב להיות אדריאן נוויל. כן, הוא צריך קצת עבודה כדי שהוא יוכל להסתדר ב WWE, ואולי לקבל איזה גימיק, אבל יש לו סיכוי לא רע.
לכל האחרים עדיין אין מספיק ליטוש.
טיילר בריז עושה את הגימיק שלו נהדר, אבל אני לא מרגיש שיש לו עדיין משהו מעבר לזה. הוא צריך להיות קצת יותר מאשר "עוד" נרקסיסט כדי להצליח היום ב WWE.
הידאו איטאמי עדיין בכלל לא מוכן לסגנון המערבי. במיוחד על המקרופון. יש לו עוד המון עבודה.
פין באלור מעולה, אבל יש לו עוד לפחות כמה חודשים להמשיך לעבוד על הדמות שלו. במיוחד על הפרומואים שלו שצריכים להיות יותר... בדמות. בנוסף, לפני שנותנים לו לעשות את הכניסה שלו ברוסטר הראשי הוא יצטרך להכין את הכריאוגרפיה מחדש, כי פתאום יש הרבה יותר מרחק ללכת, וזה משנה לו את כל הריקוד. בקיצור, תנו לו עוד חצי שנה ככה.
דעה
25/03/15 10:52
79צפיות
אני לא חושב שיתנו למישהו מNXT לנצח, רק כי אולי חלק מהקהל לא מכיר אותו, והאמת בצדק. מספיקה הופעה מרשימה כדי להכין מישהו מNXT לרוסטר הראשי (כמו רוסב בראמבל 2014).
הייתי נורא שמח לראות את ארבעתם (אולי את טיילר בריז קצת פחות מהשלושה האחרים), אני מניח שאדריאן נוויל ינצח, ואחרי מניה יעלה לרוסטר הראשי.
בקשר לקרב עצמו, מקווה שרייבאק לא ינצח כי ממש אין לי סבלנות לעוד פוש שלו. אני מהמר ששיימס ינצח, וגם זה די מאכזב.
בהתחשב ביחס שהם נותנים לאסנשיין, עדיף שכולם יישארו ב-NXT
25/03/15 16:27
82צפיות
למה להרוס משהו טוב? שיאריכו את NXT לשעתיים ולא צריך יותר סמאקדאון 
ויש לנו זוכה (ספוילר) ...
27/03/15 08:01
89צפיות
הידאו איטמי יהיה נציג NXT בטורניר אנדרה
דעה
27/03/15 11:27
68צפיות
מפתיע
סקירת RAW האחרון לפני רסלמניה 31 בצורה שונה
24/03/15 12:08
467צפיות
נמאס לי מהתוצאות ואירועים נוספים.
אז אני מנסה משהו חדש.
מה גם שהדיווח RAW האחרון הכיל 3 תגובות. זהו. זה הכל.
 
לכן החלטתי לנסות משהו חדש.
הנה זה בא.
 
סטינג פתח את RAW~! הסטינגר פותח תכנית שבועית של הWWE~!
הוא דיבר על זה שמי שחשוב שזה WCW נגד WWE חי קצת בסרט. זה על צדק נגד העוולה שטריפס עושה.
הקהל היה לגמרי בעדו ואז הגיעה סטפני. סטף היא אולי השחקנית הכי טובה שיש כרגע בWWE. הבעות הפנים שלה, הכניסה שלה לדמות, תגובות הקהל אליה - משובחת.
היא ניסתה לתת לו סטירה, הוא עצר, טריפס יצא והוריד ישר את העניבה.
היא הוציאה עבור טריפס את סלדג'י בעוד תצוגת משחק והבעות פנים מעולה, סטינגר הוציא את מחבט הבייסבול ונמנע הברול.
 
ומהפתיחה המלהיבה של התכנית, בואו נקפוץ רגע לסוף.
הסגמנט האחרון היה של היימן עם ברוק. בפרומו ה3902 שלו, היימן עשה את מיטבו כדי למכור את הקרב בין ברוק לריינס. ואז הגיע ריינס.
כשהם עומדים אחד מול השני, הקהל לגמרי צועק Lets go Lesnar וצועק בוז לריינס.
לסנר מרים את התואר גבוה, ריינס גונב לו אותו והתכנית נגמרת ב.... משיכת החגורה על ידי שניהם, ללא מנצח ברור.
כן. התכנית האחרונה לפני רסלמניה (סמאקדאון לא נחשב על ידי אף אחד) הסתיימה כשהאלוף הכל יכול והמועמד מספר 1 לתואר מנסים לגנוב את החגורה אחד מהשני ללא מנצח. חבל, הרסו RAW די טוב.
 
באמצע היה את ביל סימונס שהתארח בפרשנות של קרב החמש על חמש (עוד מעט תוצאות) ורב עם JBL.
ומה עשה סנופ דוג?
בא ועשה פרומו על סנופמאניה, מה שהביא את קארטיס אקסל. אקסל נתן פרומו על אקסלמניה ואז סנופ אמר שתכלס המניה האמיתית זאת רק אחת והצביע לרמפת הכניסה. הולקאמניה~!~!~! הולק הוגאן בRAW. הוגאן רמז שסנופ מעשן סמים על ידי זה ששאל אותו "אתה המומחה, מה הבחור הזה פה מעשן לדעתך?" ואז אקסל בא לתקוף. כמובן שהוגאן חסם והחזיר לו באגרוף. סנופ העיף את אקסל מהזירה וקרע את החולצה שלו, רק בשביל לגלות חולצת הוגאן מתחת. הקהל הגיב מעולה לכל הסגמנט.
 
סינה בא להציל את סוואגר מידי רוסב (עוד מעט בתוצאות), אבל רוסב פשוט הרס את סינה. זה נגמר בזריקה על שולחן השדרים ואקולייד עד שסינה איבד הכרה. מה שאומר שכנראה סינה מנצח ביום ראשון. ולא, לנה לא הייתה. היא עדיין מצלמת סרט עם אדג'.
 
במסגרת הקרבות של הערב קיבלנו כמה קרבות:
היה קרב חמש על חמש בין חלק ממשתפי הבאטל רויאל של אנדרה. רייבאק, זאק ריידר, טייטוס אוניל, דארן יאנג ואריק רואן ניצחו את מיז, מיזדאו, אדם רוז, קונור ו-ויקטור. הפייסים ניצחו כשרייבאק הצמיד את מיז.
רוסב ניצח את סוואגר מהר.
לוס מאטאדורס וטוריטו ניצחו את קיד, סזארו ונטליה.
אמברוז ואר טרות' ניצחו את סטארדאסט ולוק הארפר.
אורטון ניצח את רולינס וJ&J, בקרב שהקהל בחר את היריב של אורטון (היה אפשר לבחור לביג שואו או קיין או רולינס וJ&J).
בקרב הראשי והארוך של הערב (שנמשך 11 דקות), דולף זיגלר ניצח את דניאל בריאן, עם אמברוז בתור שופט מיוחד. בסוף הקרב באו כל משתתפי קרב הסולם והחל בלאגן.
אבל שימו לב לזה. הקרב השני הכי ארוך בערב (שנמשך 10:56 דקות), ניקי בלה ניצחה את פייג' על אליפות הדיוות. כן, קרב הנשים מקבל 4 שניות פחות מזיגלר נגד בריאן. לפני הקרב, הבלות אמרו שאו פייג' או אייג'יי יכולות לקבל הלילה קרב אליפות. אייג'יי אמרה שזה טריק של הבלות כדי שהן יריבו, אז פייג' אמרה שצריכים להיות משוגעים בשביל לוותר על קרב אליפות ולכן היא לקחה את הקרב. גיבדיווסאצ'אנס ללא ספק.
אכן תמונות קשות יונית
24/03/15 20:21
300צפיות
הנה תגובה כדי שלא תרגיש לבד למרות שמאז הבחירות אין לי חשק לישראלים |היהפעםאייקוןשלהקאה|...
את הסיום של ראו האחרון לפני מניה 31 צריך ללמוד בבי"ס למדעי הסביבה. מישהו צריך להמציא  פח זבל מתאים לחרא הלא אורגני הזה. ברוק לסנר, מפלצת אמיתית ורומן ריינס, מריונטה בפוזה של מפלצת משחקים משוך בחבל בחגורת האליפות, דקה לפני מניה? 
רומן ריינס חוטף את החגורה מהאלוף והאלוף לא מגיב באלימות? זה מעיד פי מיליון מכל ראיון או תוכנית עד כמה WWE לא מאמינים ביכולת של ריינס ולא מכניסים אותו לברול מול לסנר. 
הולכת להיות פאשלה ענקית במניה. הם הכניסו את עצמם לפינה ונתקעו עם ברווז צולע יותר מאובמה.
אני כבר מרגיש שג'יימי נובל יכול לתת יותר אמינות לסצינה מאשר ריינס. אני לא אשלם 9.99 ולא סנט אחד בשביל החרא הזה. אין סיכוי. בעבר עוד קניתי מניות ואפילו מרצ'נדייז. 
 
גם הפרומואים של היימן ובעיקר וויאט מייגעים - אי אפשר לבנות פיוד כשצד אחד לא מדבר. אפשר כבר למלא 2 רשימות של בזיון השנה 2015 ואנחנו רק בחודש מרץ (ואני לא מחשיב את הבחירות בישראל...)
 
נו, לפחות הפסיקו את הפרומואים על שיימוס כאילו מדובר על מינימום גולדברג חוזר להתאבק... 
נקודת האור היחידה - סטפני משביחה עם השנים, מכל הבחינות. מילפית אמיתית.
המאבק על הבינ"י היה מרענן ויצירתי בתחילת הדרך וכשהם ראו שהוא תופס תאוצה הם עשו את מה שהם יודעים לעשות הכי טוב - להרוג את היצירתיות ולהכניס את הכל לתוך השבלונות הקבועות של וינס. שיעמום. הקרב של בריאן - זיגלר מצוין אבל ללא מתח וללא סיפור מסביב הוא מאבד מהעוקץ שלו.
 
הנפילה של פייג' וניקי מהזירה לפני הסיום היתה מאד אגרסיבית וכמעט נגמרה בתאונה. הקרב עצמו היה די משעמם. לדיוות של היום יש רק תפקיד אחד מתאים כפי שהם הוכיחו - ללוות סלבריטיס ולרקוד מסביבם... כמה פוטנציאל יש בקרטיס אקסל ולא עושים עם זה משהו קצת יותר רציני. 
 
לנאש מגיע מקום מרכזי יותר לאור השפעתו ותרומתו לביזנס בשנות ה-90. מפריע לי שהוא נכנס כנספח האחרון בשנת 2015. לא צודק ולא הוגן.
 
ג'ון סינה 2015 זה הומאז' ללקס לוגר 1994. כבוד לאמריקה. יאללה יאללה. לא קונה את הסיפור וכל הפיוד הזה מאולץ.
 
לסיכום - אני כבר מחכה בכיליון עיניים למניה 32...(ובחירות 2016...)
 
 
 
 
בחזרה אלייך דני
25/03/15 08:04
167צפיות
הסיום אכן גרוע. וכמובן שמי שאחראי על זה בטח קיבל כפיים מוינס ולא מכתב פיטורים.
 
סטפני בהחלט משביחה. אבל גם סטינג וטריפס עשו את שלהם בסגמנט.
 
קרב המניה של המניות ברסלמניה - הולקאמניה נגד אקסלמניה! Book it Vince!
 
נאש יהיה המיין איבנט של הHOF כנראה, כי הוא בחיים לעומת סבאג'. אז הגיוני לשמור את המיין איבנט לסוף.
לדעתי
25/03/15 10:49
126צפיות
הייתה שם פאשלה בסוף מבחינת זמנים, וכל הפייס אוף שאולי תוכנן הלך לפח, והם נאלצו לאלתר בשניה האחרונה.
אכן דרך נוראית לסיים תוכנית אחרונה לפני מניה.,
לא צפיתי בתכנית
25/03/15 11:37
181צפיות
ואני די בטוח שהמגמה הזו תימשך גם אחרי רסלמניה.
גם ברסלמניה אני אצפה כמו בפרק רגיל של ראו, ברפרוף ועם הרבה FF.
 
הכל פשוט נראה כמו כזה זבל...
אני אשכרה מרגיש כמו איזה אאוטסיידר שנתנו לו לראות קצת WWE - וזה נראה מעאפן וגרוע.
מה אתם מתפלאים..
25/03/15 12:07
162צפיות
הם היו צריכים חומר וידאו בישביל הקליפים / רי-קאפים וכל השאר. זה היה נטו בשביל זה. סיום גרוע לתוכנית סבבה -.
אני מדבר על התקופה האחרונה, לא ספציפית על התכנית הזו
25/03/15 14:44
123צפיות
כל השנה הזו הייתה מאכזבת בטירוף וחסרת כל קליימקס.
אני בטוח שאני אצליח למצוא פרקים של סמקדאון מלפני 5 שנים שהיו יותר מעניינים ומספקים ממה שהולכת להיות רסלמניה השנה.
לחדשות כדורגל יש גליצ'ים, לאקטואליה יש מבזק ולהיאבקות יש...?
24/03/15 20:50
292צפיות
קיקים?
צ'ופים?
סלאמיז כבר תפוס...
איזה שם הייתם נותנים למבזק חדשות היאבקות?
בכל אופן הנה כמה ידיעות:
 
>> אמש נערכה ההלוויה של אגאיו המקסיקני שנפטר בזירה. בין נושאי הארון (פול בירר'ס...) היו קונאן וריי מיסטריו. להלן קישור לתמונה. גם בהלוויה ריי עם מסיכה. מוגזם ומופרך לדעת כותב שורות אילו.
pic.twitter.com/4FFT5dRLpM 
 
>> האם CM Punk  ואשתו הטרייה AJ Lee בדרך ל...רבנות? לפי שמועות, איי ג'יי הפסיקה לעקוב אחרי פאנק בטוויטר (unfollow) ופאנק פירסם כמה טוויטים לא ברורים -
 
Hello to wasted hours. Bottoms up to Better days.
— Coach (@CMPunk) March 23, 2015
Do I listen to pop music because i'm miserable? Or am I miserable because I listen to pop music?
— Coach (@CMPunk) March 23, 2015
 
כרגע מדובר על שמועות בלבד. נעדכן אם וכאשר יהיו התפתחויות.
 
>> קווין נאש הוכרז כחבר האחרון בכיתת HOF 2015. מי שיכניס אותו יהיה ככל הנראה מיק פולי. מפתיע משהו.
>> בריאיון Youshoot סיפר לני פופו, אחיו של רנדי סבאג' כי אימו התנגדה ומתנגדת להכנסתו של רנדי ל-HOF של ה-WWE והיא עדיין נוטרת טינה לוינס ולארגון.
 
ספויילר בנוגע לכניסה של HHH במניה בנקודה הבאה:
 
 
 
 
>> הכניסה של HHH במניה תכלול אפקטים מעולם "שליחות קטלנית"
 
הייתי הולך על מבזק חדשות האבקות! מח"ה!
25/03/15 08:01
161צפיות
בקשר לפאנק וAJ, ראיתי את זה באתרים בחול. מה מסתבר? שהיא בכלל לא הפסיקה לעקוב אחריו בטוויטר! חיפוש של 10 שניות בטוויטר וזה היה מבטל את השמועה הזאת.
בקשר לטוויטים של פאנק, הציטוט של הפופ זה מהסרט נאמנות גבוהה. אולי הוא בדיוק ראה אותו?
 
גם בקשר למיק פולי מסתבר שזה לא נכון. פולי עצמו הודיע על זה בטוויטר, אבל אחרי זה הוא הודיע שזה היה בצחוק והוא לא באמת יהיה זה שיכניס אותו.
ככל הנראה זה יהיה שון מייקלס.
 
אמן שטריפס ייכנס עם ארנולד, טרמינייטור סטייל! הוא זה שיכניס אותו לHOF ערב לפני, ארנולד יהיה במניה בשביל הצגת מחזור הHOF. שלא יפספסו את זה!!
 
תודה על הידיעות והחדשות!
הידיעה
28/03/15 00:58
53צפיות
על אימו של סאבג' נראה לי די מצוץ מהאצבע כי לא מזמן היא השתתפה ב-DVD לזכרו של רנדי בהפקת ה-WWE.
º
28/03/15 13:58
8צפיות
רשמי: ברוק לסנר חתם על חוזה חדש בWWE
25/03/15 02:30
323צפיות
לסנר הודיע על זה בעצמו בראיון בESPN.
 
מעניין
25/03/15 07:23
292צפיות
אולי זה יתן להם מוטיבציה בכל זאת לא לתת את התואר לריינס ברסלמניה
עשיו נשאר לראות מה יעשו בקשר לזה
25/03/15 07:56
274צפיות
האם זה אומר שהתכנון שברוק יישאר אלוף בלי נראה, בעוד סינה (כנראה) ודניאל בריאן (כנראה) יהיו אלופי משנה שיגנו על התואר במיין איבנט של PPV שבהם ברוק לא יופיע?
 
האם בכל זאת ריינס ינצח וברוק יחזור לנקום בPPV הבא?
 
בהחלט העלה את רמת הציפיות שלי והסקרנות מהמיין איבנט ביום ראשון.
המתאבק. אל איז'ו דה פרו אגאיו. נפטר במהלך קרב
21/03/15 19:58
617צפיות
בשבת האחרון, קרב שבו ריי מיסטיריו ומוניק השתתפו. ריי מיסטיריו נתן למתאבק "אל איז'ו דה פרו אגאיו", דרופ קיק שהעיף את המתאבק אל החבלים. ככל הנראה המתאבק לא "קיבל את החבלים" כמו שצריך וקיבל את החבל בחוזקה יתר על המידה מה שגרם לו בפגיעה בקני הנשימה וגרם לאיבוד הכרה. קונאן שהיה מעורב בקרב כמנג'ר. שם לב שהמתאבק לא מגיב וביחד עם הרופא ניסו להעיר את אגאיו שכולל כמה ניעורים של הרופא ושל קונאן שכתוצאה מזו. המתאבק נפטר
 
זהירות. הצפייה קשה: 
º
מזעזע
21/03/15 20:25
158צפיות
אני לא מצליח להבין
21/03/15 20:26
429צפיות
הבנאדם שוכב כמו סמרטוט על החבלים ועל הרצפה במשך דקות שלמות, כשכמה אנשים מנסים להעיר אותו ללא הצלחה, מבינים שמשהו לא בסדר, אבל הקרב ממשיך כרגיל.
 
זאת ממש שערורייה וחוסר אחריות ברמה שמחייבת חקירה מקיפה ופיטורים.
זה באמת ממש צורם
21/03/15 20:29
382צפיות
זה למשל מסוג הדברים שאני (מניח) שלא יקרו ב WWE, שם על כל פגיעה קטנה השופט מברר מה המצב של המתאבק.
אם ראיתי נכון
21/03/15 22:49
326צפיות
גם כאן השופט בודק (לדעתי אפילו כמה פעמים) את המתאבק שעל החבלים, אבל ממשיך בקרב. גם המתאבקים האחרים שם בדקו אותו, אבל לא נראה שמישהו מסמן לשופט להפסיק את הקרב.
 
האחריות באופן כללי היא על השופט ונראה שהוא באמת פישל בענק, אבל היו שם כל כך הרבה אנשים אחרים שיכלו לעזור ולא עשו כלום.
לא צריך בהכרח להפסיק את הקרב
21/03/15 22:54
284צפיות
במקרה כמו זה, שזה קרב זוגות, אבל כן חובה לתת טיפול למתאבק על המקום ברגע שמבינים שהוא לא בהכרה ומשהו לא בסדר
המהלך הכי מגוחך הפך להרסני
21/03/15 21:04
393צפיות
תמיד ההכנה הזו ל619 של ריי נראית לי כל כך מגוחכת...רק שהפעם נגמרה ברע מאוד...
 
מעניין אם/איך זה ישפיע על המתאבקים בזמן הקרוב, בכל הקשור למהלכים של זריקת מתאבק אל עבר החבלים כתרגיל או כהכנה לתרגיל....
וואו זה נורא
21/03/15 22:34
336צפיות
הוא פשוט נגמר שם מול העיניים של כולם. מזעזע שדבר כזה יכול לקרות
אני מנסה להבין המ קרה שם
22/03/15 11:29
293צפיות
הוא שבר את המפרקת אחרי שקונאן והשופט הזיזו אותו?

בגדול, כל מוות שמתרחש על הזירה מזעזע אותי וגורם לי לחשוב עוד פעם אם אני צופה בספורט שהמחיר האנושי של המתאבקים המשתתפים כבד מדי
 
הכל גישושים ראשוניים
22/03/15 14:03
248צפיות
אבל לפי הסרטון ככל הנראה הדרופקיק של ריי פגע לו בעורק הראשי בצוואר או באיזושהי נקודה אחרת בראש ויצר חסם כלשהו בנשימה או טראומה פנים גולגולתית, והנפילה על החבל והנענוע שלו ע"י קונאן והשופט החמירו את המצב משמעותית וגרמו למותו.
מסכן ריי
22/03/15 20:47
255צפיות
בקרב הראשון שלו אחרי ה wwe וזה מה שקורה ...
אני חייב לומר שראיתי את המהלך כמה פעמים ואני עדיין לא מצליח להבין איך מהלך כזה סתמי נגמר באסון
למען האמת, זה היה הקרב הראשון שלו אחרי השחרור
23/03/15 17:58
167צפיות
ראיתי כתבה על זה עכשיו שדווקא האשימה את..
22/03/15 21:34
303צפיות
עמדתי ליד אבא שזפזפ לערוץ 1. הייתה כתבה על זה ונטען שריי מסטריו עלול להיות מואשם בהריגה. זה נשמע הזוי ואני מאוד מקווה שזה היה חרטא.
אגואריו היה אמור לבלום בעצמו את הנפילה עם הידיים אבל נראה שהוא חלם לרגע וריי הפתיע אותו. להאשים את ריי זה הזוי כמו להאשים רקדן שביצע הנפה בריקודים סלוניים אבל הפרטנרית עשתה תנועה לא נכונה ונפלה.
עכשיו שלא תבינו לא נכון, אני לא מאשים את אגואירו זה החוסר בנהלי בטיחות מסודרים שהרג אותו לכן הדרג הבכיר של הארגון הוא זה שצריך להשפט.
וידאו מהלוויה של פרו
23/03/15 23:57
160צפיות
 
אין מה לומר. כבוד של מלכים שהוא ראוי לו.
Flix
פורום חופשות סקי

פורום חופשות סקי

חוף ים, שמש וחול יש גם בארץ. בואו לדבר על זה בפורום! >>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה