בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם

הפורום מיועד לכל מי שמתעניין בקולנוע, בלימודי קולנוע ובעיקר נגוע באהבת הקולנוע. זה המקום לדבר, לדון, לנתח, ללמוד, ללמד ולשתף אותנו ביצירה שלכם. תסריטים, סרטים, ניתוחים, מחקרים, רעיונות, דעות ושלל עניינים הקשורים לקולנוע, טלוויזיה ויצירה בכלל, יתקבלו כאן בברכה.

יש לשמור על תרבות דיון ועל חוקי הפורום ותקנון תפוז בכלל.

גלישה מהנה!

הפורום לא נועד להכין לכם  את שיעורי הבית או לתת לכם את התשובות למבחן. שאלות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה.
 
המשך...
הודעה חדשה

סיכום/חפירה שלי עונה 3 של שיימלס ()
04/04/14 05:18
50צפיות
אני מרשה לעצמי לפתוח הודעה חדשה כי הפורום גם ככה גוסס

אז ככה- העונה התחילה פגז וזה היה עליה אחרי עליה אחרי עליה עד שהגיעה לשיא בפרק 7- ואמרתי לעצמי- הולי שיט, זה רק אמצע העונה, בטח זה יהיה יותר אדיר, ואז הכל התחרבש, כ"כ מהר. טוב לא הכל, חלק מקווי העלילה.

דברים טובים:

- הפרק עם קו העלילה עם הפדופילית ממן נקבה - גם כי זה יצר סיטואציה מאוד מעניינת וקצת "הולי - פאקית" מאלו שאני מאוד אוהבת. וזה גם הניב את הדיון המעניין בין ליפ ואיאן על האם יש הבדל בין מבוגרת ששוכבת עם קטין לבין מבוגר ששוכב עם קטינה. אגב- הבניה של זה גם הייתה מאוד מתוחכמת - להזכירכם- זה התחיל מהבוס הדוש של פיונה בסופרמרקט שהכריח את כל העובדות למצוץ לו, מה שגרם להם לחפש עברייני מין בשכונה וכך להגיע לפדופילית.
- הפרק בו כל משפחת גאלגר מפוזרת בין כל מיני משפחות- כל הפרק הזה היה אדיר, והכי בסוף הסצנה שבה פיונה שומעת את ההקלטה של פרנק. הפרצופים שלה- היו פשוט כבירים- היא דמות כ"כ גדולה1 איך לעזאזל היא לא זכתה באמי על התפקיד הזה? נדמה לי שהיא הדמות הנשית הכי טובה שראיתי כרגע על המסך הקטן.
- ואם כבר הסצנה של המשפט שבה היא מקבלת חזקה על כולם- עוד פרק כביר שהראה את היכולות המופלאות של הדמות הזאת.
- הקטע שבו קווין צריך לשכב עם אמא של ורוניקה - זה נשמע משהו דיי הזוי שבכל סדרה אחרת היה יוצא גרוע- אבל בסדרה הזאת זה היה פשוט אדיר- גם כי זה בכל זאת משהו מאוד מקורי שמעניין לראות- אבל בעיקר כי זה הרגיש מאוד אורגני וטבעי שזה יהיה- זה נבנה בצורה טובה וזה נכתב טוב וזה באמת הרגיש כאילו שלושת הדמויות נקלעו לסיטואציה מאוד משונה ומורכבת אבל לא משהו שיותר מדי לא הגיוני להם וצורם וזה כן היה מעניין לאללה לראות את שלושת הדמויות מתמודדות עם הסיטואציה הזאת. התלונה היחידה שיש לי זה שמרחו את העניין הזה על שני פרקים. הפרק הראשון שעסק בזה דיי כיסה את כל העניין וכל הזוויות. והפרק שאחרי הרגיש קצת מריחה. אבל לא נורא. זה לא שמרחו את זה יותר מדי, ולרגע חששתי שהולך להיות איזה קטע שאמא של וי תידלק על קווין ויעשו מזה עלילה שלמה. אז כ"כ שמחתי שלא הלכו לשם. בכלל אני מאוד אוהבת את קווין וורוניקה.
- פיונה וג'ימי- האמת, אף פעם לא אהבתי את ג'ימי, אבל אני חייבת להגיד שמכל העונות הכי היה מעניין הקשר שלהם בעונה השלישית. מאוד אהבתי איך שזה נבנה ועד הפיצוץ. הכי יפה מבחינתי שלא השתמשו בכל מיני טוויסטים כמו בעונות הקודמות כמו זה שיש לו זהות בדויה פתאום, או שהוא נשוי, אלא נתנו באופן טבעי ליחסים לעבור את המשברים שלהם עד לפיצוץ הבלתי נמנע. זה גרם לי הרבה יותר להתחבר אליהם כזוג וגם קצת אל ג'ימי שלא התחברתי אליו בעבר. אני מרגישה שהצליחו ליצור תמונה דיי מלאה ולהציג את שני הצדדים בצורה טובה כך שהזדהיתי עם שניהם והבנתי את הטיעונים של שניהם. ג'ימי היה בחור טוב, הוא ממש ניסה להיות שם עבור פיונה, אבל הוא בחור עשיר והוא התגעגע לחיים העשירים שלו וזה מובן, זה יכול להיות מובן, וגם הטענה שלו כלפיה שהיא לא יכולה להיות שם בשבילו ב-100% לתמוך בו היא נכונה. ומצד שני אני מבינה אותה כי היא מתרוצצת כל היום ומכבה שריפות, אז כן, אם משווים את הבעיות שלו- לשלה, ברור שלה יש יותר על מה לדאוג ממנו. מצד שני, כמו שהוא גם אמר באחד הפרקים- זה לא תחרות מי יותר מסכן או למי מגיע להיות יותר מסכן. בקיצור- לגמרי התרשמתי כמה מורכב ואפור הצליחו לעשות את היחסים בינהם ולא כמשהו חד צדדי, ולא מערכת יחסים שבה אחד הוא ממש מפלצת והשני מלאך. קצת נשבר לי הלב על המוות של ג'ימי, אבל יותר על העובדה שהוא לא הספיק להיפרד מפיונה. זה היה קצת שוקר ולא הכי שיגרתי (קצת כמו עם ההתאבדות של אבא של קארן בסוף עונה 1- שגם מאוד אהבתי). זה לא שרציתי שג'ימי יחזור לסדרה, כבר דיי מיציתי את הדמות שלו, אבל כאמור זה דיי שבר את הלב שהוא לא הספיק להיפרד מפיונה, ועוד יותר, שהיא לא יודעת שהוא בעצם מת ושהיא חשבה שהוא פשוט נטש בלי להגיד כלום. זה היה ממש נוגע לראות את כל ההודעות שהיא משאירה לו ביום שאחרי, ועצוב שהיא לעולם לא תדע.
- מיקי ואיאן- אין הרבה מה להגיד - מערכת היחסים שלהם נכנסה לשלב יותר רציני והעונה הניבה כמה רגעים חמודים, כמה רגעים עצובים ורגע אחד ממש קורע לב (כשאבא של מיקי תופס אותם). (ורגע קטן של התפנגרלות - כשמיקי בכה בגלל שאיאן עוזב!!).

הדברים הרעים:
- הדמות של פרנק כבר מוצתה, למרות שנדמה לי שבעונה 3 הצליחו להוציא ממנו דברים קצת יותר מעניינים מבעונות הקודמות
- שילה וג'ודי - כל מה שהלך שם היה מוזר ואני לא כ"כ מבינה את הפואנטה של זה. חבל לי קצת להגיד, אבל הדמות של שילה, גם מציתה את עצמה מבחינתי.
- הדבר שהרס לי את העונה עד כדי כך שאני מדחיקה אותו קצת- החזרה של קארן- ואז כל המשולש קארן-ליפ-מנדי. אוף, זה פשוט הרס לי הכל. קצת פחדתי כשקארן חזרה, אבל אמרתי אולי היא חזרה ועכשיו אפר קצת לתקן את הדמות שלה- אבל לא רק שזה לא קרה- זה גם הרס לי את הדמות של מנדי שדווקא מאוד חיבבתי עד לרגע ההוא, עוד פעם קצת הרס לי את הדמות של ליפ (שהשתקמה בעונה 3 עד לרגע ההוא, במיוחד עם ההודעה שהוא השאיר לה שבו הוא סוף סוף מביע את התסכול שלו עליה). ובכלל כל קו העלילה הזה לא יבייש טלנובלות סוג ז'. באסה כפול מליון. נראה שקארן לא תהיה יותר, זה כבר טוב. מקווה שנגבר הסיפור בין מנדי וליפ כי באמת שאין לי כוח עוד ליחסים שלהם.
גדול על הדברים הרעים
04/04/14 10:13
21צפיות
ואמרת פחות או יותר את כל מה שחשבתי על העונה השלישית האדירה ברובה.. עוד קצת ואת מדביקה את אפרת ואותי,
יום שני פרק אחרון לעונה ועצוב לנו מאוד
אנחנו רואות את הסדרה הפוך לחלוטין
04/04/14 12:11
29צפיות
קודם על אני לא מבינה איך בכלל את משאירה את איאן ומיקי לסוף. אני לפעמים בכלל שוכחת שיש עוד דמויות חוץ מהם. הם מהתחלה היו הפייבוריטים שלי ועונה 3 היתה השיא שלהם עד אותו רגע (עונה 4 בינתיים התעלתה על עצמה כמה רמות בהקשר שלהם).
דווקא את שתי העלילות שהכי לא אהבתי בעונה השלישית זה ג'ימי והברזילאית וורוניקה ואמא שלה. למרו תשהקטע עם ורוניקה והאמא וכו' היה עוד איכשהו באמת הגיוני לדמויות הוא כן הרגיש מאוד כנסיון לפרובוקציה. עד כמה שהיה משעשע. וג'ימי והברזילאית היה כל כך מופרך... כן יצאו מזה רגעים טובים אבל זה ממש לא היה מהדברים שהערכתי בעונה הזאת.
דווקא את קארן ושות' כן אהבתי. אני  בכלל מאוד אוהבת את קארן, גם כשהיא כלבה. היא מרתקת אותי. ועם מנדי אני זוכרת שהיה משהו בינה לבין ליפ, שליפ עשה משהו ומאותו רגע זה עיוות לה לגמרי את תפיסת העולם כלפיו. והרגע שהיא נכנסה בקארן ומיקי למחרת ראה את האוטו והשיחה בינהם היתה כל כך נורמלית שזה היה אדיר.
וכן שילה קצת מוצתה, גם בעונה הרביעית לא ממש ידעו מה לעשות איתה יותר וחבל כי היא היתה מדהימה בהתחלה.

לגבי עניין הפדופילית, משהו שאני מאוד אוהבת בסדרה זה שהמקום היחידי שיש לאנשים שם מצפון זה בהקשר של אונס. מותר לעשות הכל לכולם, אפילו לרצוח, אבל כשזה מגיע לאונס כולם באים להרביץ. כשמיקי רצה להרוג את פרנק הוא אמר לאחים שלו שזה בגלל אונס ואז מצטרפים בלי לשאול שאלה, וגם עם הפדופילית זה זהה. זה כמובן אבסורד בעונה הזאת כי אפשר לטעון בסופו של דבר שמיקי בעצם נאנס ע"י אבא שלו והרוסיה בסופו של דבר. למרות שאף אחד שם לא רואה את זה ככה.

וכן פיונה נהדרת ומגיע לה אמי. ומגיע לסדרה אמי על כתיבה ועוד הרבה דברים אחרים. אני הייתי נותנת אמי למיקי על עונה 3ו-4.
אני חושבת שהיא כתובה הרבה יותר טוב מרב הסדרות שמועמדות או זוכות.
האבסורד הכי גדול הוא שהם כל שנה מנסים להיות מועמדים בקטגוריית הדרמה ובשנה האחרונה הטענות הן שהם ינסו בקטגוריית הקומדיה ועונה 4 לדעתי היתה בינתיים הכי דרמטית. לפחות בשבילי. אבל שוין, כנראה שווה לנסות.
º
גם ליפ ראוי לאמי, שחקן נהדר
04/04/14 12:33
9צפיות
אז ככה
04/04/14 13:04
25צפיות
אני לא אוהבת את היחס שלהם לאונס (אני לא רואה בזה גם אקט מצפוני)- כי ההגדרה שלהם לאונס היא בהקשר המאוד צר-נורמטיבי של גבר כופה את עצמו על נערה- עוד יותר ככל שהוא יותר מבוגר והיא יותר צעירה. ולרוב הכעס שלהם נובע ממעין תחושת "בעלות" ו"שייכות" (למשל בעונה 1 כשהאחים של מיקי הלכו להרביץ לאיאן כי מנדי אמרה שהוא תקף אותה מינית- זה היה בקטע של- "איך הוא מעז לגעת באחותי", לא כי הוא אדם נפשע ואנס). ולכן כל מקרה אונס שלא נכנס להגדרה הצרה הזאת לא נתפס בעניהם כאונס- כך לדוגמא כשגילו שהפדופילית היא אישה הם מיהרו להסתלק (ועוד העירו הערות שלילד היה "מזל" שמורה כוסית זיינה אותו). וכן- אבא של מיקי אנס אותו ואת הבחורה לשכב יחד- איך תגדירי קיום יחסי מין תחת איומי אקדח אם לא אונס?
אני לא באה בטענות כי אני מבינה שזה בא לשקף מציאות. אבל באותה נשימה אני בטח שלא "אוהבת" או "מעריכה" את זה. או חושבת שזה מצפוני.
בגלל זה אני אוהבת קטעים שמנסים לאתגר את התפיסה הזאת- ולהלן הדיון של איאן וליפ לגבי פדופיליות ואם זה משנה מה מין התוקף ומה מין המותקף.

לגבי איאן ומיקי- כן אני אוהבת אותם. לא כ"כ יודעת מה להרחיב מעבר. לא צפיתי בדיוק מה יקרה, אבל היה ברור לי שמיקי אוהב אותו ולא מראה את זה ושהוא יתחיל להיפתח אליו לאט לאט. כך שמאוד אהבתי את העלילה שלהם ואני אוהבת אותם כדמויות, אבל כן היה משהו קצת צפוי בזה. אולי גם בגלל הרמזים שלך. הקטע היחידי שתפס אותי קצת בהפתעה היה הסצנה שאבא שלו מכריח את הזונה לשכב איתו. זה באמת קצת עשה לי עצוב כי הוא הסתכל על איאן בזמן שהם עשו את זה.

טוב- הנה ההבדל מבחינתי בין עלילת משלושת קארן-ליפ-מנדי, לבין עלילת ורוניקה והאמא- שתיהם פרובוקטיביות במידת מה, אבל אחת מהם לגמרי מאבדת את הדמויות, והשניה שומרת עליהם.
העלילה של ורוניקה זה אמנם מצב מאוד הזוי בתיאוריה, אבל הם בנו את הדמויות האלה כ"כ טוב מבחינת המתירנות המינית שלהם והאהבה שלהם אחד לשני, ובמקביל את הרצון המאוד חזק של קווין לילד ואת הנואשות של ורוניקה להעניק לו את זה- שזה הרגיש לי ממש מתבקש שהיא תבקש את זה. זה פשוט הרגיש כ"כ נכון וכ"כ אורגני. כי שוב, לאור העובדה שהם נורא פתוחים מינית, ובאמת אפשר לראות שהיא לא תרגיש מאויימת אם הוא ישכב עם אמא שלה. ואז ההתמודדות של כל השלושה עם העניין הייתה נורא מעניינת עבורי וגם אמינה.
הסיפור השני פשוט הרס לי את הדמויות. את צודקת שהסצנה שמיקי רואה את הדם על המכונית והיא אומרת שהיא דרסה איזה ילדה באדישות כזאת- היא מסצנות ההומור השחור החצופות והשנונות האלה שהסדרה זורקת מדי פעם שאני בד"כ מאוד אוהבת. אבל במקרה הספציפי הזה הייתי כ"כ בהלם ושוק ואכזבה שאפילו לא התרכזתי בזה יותר מדי ובכלל פספסתי שזה היה אמור להצחיק. מצטערת, אני לא יכולה לקבל דמות שבונים לה אמפתיה שתחליט לדרוס בן אדם אחר ויציגו את זה כעוד החלטה אימפולסיבית נורמאלית ושגרתית. 'צטערת. הם השקיעו את כל העונה עד אז לבנות את האמפתיה שלי כלפי מנדי ואז מתייחסים בכזאת קלילות ראש ובכזאת בדיחות לעובדה שהיא דורסת וכמעט הורגת בן אדם אחר.
אם רוצים להראות לי התדרדרות מוסרית של דמות שאני אמורה להרגיש אליה אמפתיה- לא עושים את זה ככה. אפשר לעשות את זה- אבל זה צריך להיות תהליך איטי ומנומק. לא ככה. ממש לא ככה. אם זאת דמות קומית מוגזמת שהעלילות איתה קומיות ומוגזמות, אז זה גם היה משהו אחר (כמו למשל העלילות של פרנק שהוא עושה דברים איומים, אבל זה כאילו מוגזם בכוונה). אבל זה לא היה המצב עם מנדי. זה פשוט לא התחבר טוב. הסיפור הזה פשוט ביאס אותי בקטע שאני לא יודעת אפילו איך להסביר. במיוחד כי אני זוכרת שחשבתי שפרק 7 הוא פשוט גאונות, וזה היה בפרק שאחרי אאל"ט.

אני גם לא כזה השתגעתי על הברזילאית. כבר קצת נגמר לי הכוח אז אני ארחיב על זה אולי אחר כך- אבל בקצרה- מה שהיה "יפה" בעונה 3- שהברזילאית בכלל לא הייתה קשורה למשבר בין פיונה לג'ימי, פיונה אפילו לא ידעה על הברזיאלית בסופו של דבר. המשבר התפוצץ מזה שג'ימי רצה לחזור ללמוד רפואה- וזה נבע מהעובדה שהוא היה צריך לעזוב את העולם שלו בשביל פיונה והוא נטר לה על זה, וגם הרגיש שפחות מעניקים לו תשומת לב. נכון הוא בגד עם הברזילאית, אבל זה לא היה הבעיה, זה היה הסימפטום (הוא הלך לבגוד איתה כשהוא היה במשבר עם פיונה). אז אני אוהבת את העלילה עם ג'ימי ופיונה כי הברזילאית הייתה חלק קטן בה, אם בכלל. טוב בסוף כן פירטתי.

אני חושבת שהסדרה יותר מתאימה לקטגוריית קומדיה מאשר דרמה, בלי קשר לסיכויים שלה לזכות. אמי לסדרה- אני חצויה. אני חושבת שיש בה קטעים שממש לא כתובים טוב, ויש גם קטעים שכן. אז אני חצויה, לא יודעת.
אני גם אוהבת את הדמות של מיקי, אבל לא נראה לי שאני נופלת ממנו באותה רמה כמוך, אבל כן הוא דמות טובה.
אני לא חשבתי שמנדי
04/04/14 13:35
16צפיות
מתדרדרת מוסרית....  הרגע שהיא דרסה את קארן לא היה תהליך התדרדרותי כלשהו, זה פשוט מי שהיא. היא נצר למשפחת עבריינים, זה חלק מהאופי שלה להתנהג ככה. היא בנאדם די קיצוני סך הכל. אולי זה יותר ברור בהמשך, אני חושבת גם זה שהוחלפה שחקנית הפך אותה לדמות הרבה יותר קיצונית כי יש בה עכשיו משהו פחות מתחנף וקצת יותר קשוח מאשר מי ששיחקה אותה בעונה הראשונה.
אבל היא תמיד היתה קשוחה כזאת. לא זוכרת שחשבתי שיש שם תהליך התדרדרות שלה ושהשיא זה הפגיעה ברכב. זה הרגיש כפשוט עוד דבר שהוא חלק מהיומיום במשפחה הזאת.

לגבי עניין האונס. כן אונס זה רק זכר על נקבה אבל בסדרה שמציגה עולם כל כך נטול מוסריות כמעט, אני ממש אוהבת שדווקא הנקודה הזאת היא היוצאת דופן. ולגבי מנדי ואיאן, אני לא חושבת שמיקי והאחים רצו לתפוס אותו רק כי הם חשבו שהוא היה איתה, זה היה ספציפית כי מנדי אמרה להם שהוא תקף אותה. היא שרלילה לא קטנה, אם הם היו מחכסחים כל אחד שהיא שוכבת אותו הם לא היו מספיקים לנוח. זה היה ספציפית כי היא אמרה להם, וזה כבר אולי רמיזה לאופי שלה, שדבר ראשון היא רוצה מכות בלי קשר מה היה ואם מגיע למישהו. כמו קארן. אין לה כל כך מצפון או מוסריות אני משערת. לפחות לא כמו שאנחנו רגילים אליו.

כן ג'ימי וכו אני משערת שהיה שם כיוון מעניין אבל איכשהו ג'ימי ממש לא כזה מעניין אותי אז לא כזה היה לי אכפת ממנו כבר.

ומיקי ואיאן, אני אגיד מה אני חושבת עליהם אחרי שתסיימי את העונה הרביעית אבל אני אהבתי אותם מהרגע הראשון, אפילו שזה היה ממש קצת בהתחלה. יש משהו מקסים באיך שהם כל הזמן מחכים אחד לשני. איך מיקי כל הזמן הולך לכלא וחוזר כאילו כלום, ואיאן פשוט שם ושניהם ממשיכים. ועד כמה שהכל מעוות הם כן איכשהו מאוד מקבלים אחד את השני בלי לחץ. לפחות עד סוף העונה השלישית כשאיאן לא מבין איך מיקי יכול לחיות בכזה שקר בלי שום בעיה כביכול. ובכלל שניהם מאוד לא סטריאוטיפים, אין שום מניירות תיאטרליות של התנהגות נשית, אין שום דבר 'נשי' כביכול שמעניין אותם, שניהם די קשוחים ולא עושה רושם שזה משהו שמפריע להם או רוצים לשנות. וזה ממש נדיר לראות את זה.
ראיתי ראיון עם חלק מהשחקנים וקמרון מונהן, שמשחק את איאן סיפר שתמיד בראיונות שאלה ראשונה שואלים אותו על זה שאיאן גיי והוא אומר שזה תמיד מפתיע אותו כי הוא לא חושב על זה. זה לא מה שמאפיין את הדמות, זה לא הדבר הכי חשוב אצלו, זה ממש לא הדבר הראשון שהוא חושב עליו כשהוא חושב על הדמות ואני חושבת שזה נכון לשניהם. זה שהם הומואים זה פשוט עוד דבר בתוך מכלול של דמויות די מורכבות.
בכלל מונהן צילם את הפיילוט כשהיה בן 16, השחקן של מיקי הרבה יותר מבוגר ממנו, אבל זה ממש מדהים אותי כמה בגרות רגשית יש לו בגיל הזה, לשחק כזאת דמות בכזאת נינוחות וטבעיות. ועד כמה שסך הכל אני לא חושבת שהוא שחקן טוב במיוחד כשאני רואה משהו שהוא מסביר על הדמות אני מבינה איזו עבודה טובה הוא עושה וכמה הוא מבין רגשית את העולם שהדמות נמצאת בו ואני מעריכה אותו מחדש.

ובשבילי היא נורא דרמה. היא יותר מרגשת אותי ממצחיקה אותי. אני נורא מחוברת אליה רגשית.
אני מקווה אולי להתייחס לנקודות האלה
05/04/14 01:10
20צפיות
בשלב כלשהו, אבל אני כרגע בעיצומו של מרתון של עונה 4 (הגעתי לפרק 7). ודאמיט, אני כולי רועדת. פשוט מה שקורה עם ליאם ופיונה וליפ כ"כ חזק וכ"כ עוצמתי. פיונה כזאת מסכנה. בא לי לחבק אותה, אני כ"כ מרחמת עליה. עם כמה שאהבתי אותה בעונות הקודמות, אני מרגישה שה-Character study שלה הוא הכי עמוק בעונה הזאת בנתיים. זה כ"כ יפה שמצד אחד לא הופכים אותה לקדושה וכן נותנים לה לעשות טעויות, ומצד שני גם עושים את זה בתהליך מנומק (כמו העניין עם האח של החבר שלה, והדיבור שלהם על עניין ההתמכרות וכו'. חתיכת בן זונה אגב ), וגם מראים את ההשלכות של מה שקורה על הדמויות והמצב. כל הפרק שהיא בבית סוהר מבויים מעולה, ומשוחק מעולה. רואים את הפוסט טראומה משתלטת עליה, וזה נעשה באופן כזה עדין ואמין ולא צעקני.
אני בהחלט מסכימה שבנתיים לעונה הזאת יש את הטון הכי דרמטי מכל העונות וזה באמת קצת אירוני שדווקא השנה העונה הזאת יעמידו אותה על קומדיה ולא דרמה. לא ראיתי את כל הדרמות שכנראה יהיו מועמדות, אבל עדיין הייתי רוצה שהעונה הזאת תהיה מועמדת על דרמה ותזכה. נדמה לי שיש לשובר שורות עוד אפשרות להיות מועמדים על העונה האחרונה, וגם עם זה המצב, עם כל אהבתי לשובר שורות, הייתי כ"כ רוצה ששיימלס תהיה מועמדת השנה ותזכה (שובר שורות זכתה מספיק). וללא ספק שאיימי רוסום תהיה לפחות מועמדות, אם לא תזכה. גם ג'רמי אלן וויט (ליפ) משחק מעולה וצריך לקבל מועמדות משנה או משהו. זה גם דיי בזיון שהוא לא מועמד. (למרות שליפ מדי פעם קצת מעצבן אותי, אבל השחקן עושה עבודה מצויינת). אבל החברה באקדמיה כנראה דפוקים וכנראה זה לא יקרה (אני חושבת שלתת אמי לקלייר דאנס על הומלנד זה דיי ביזיון). טוב נו.
יכול להיות שאני מדברת לפני הזמן כי אני רק בפרק 7 (ותכלס היו לי תחושות דומות בפרק 7 של עונה שעברה ואז זה התדרדר דיי מהר), אבל אני רוצה מאוד לקוות שזה ימשיך ככה עד סוף העונה.

אני רוצה להגיב לחלק מהדברים שאמרת לגבי מנדי בעיקר, אבל אני צריכה לגבש את המחשבה שלי יותר טוב כדי לשים את האצבע על מה שאני רוצה להגיד. אז יותר מאוחר. בתקווה.
פרק 7 איאן חוזר כבר, לא?
05/04/14 01:24
19צפיות
כי העונה היתה בינונית נורא בשבילי עד שהוא חזר. כן העלילה של פיונה נהדרת ואמי רוסום עושה עבודה מדהימה והכל נכון אבל בחייאת, בלי איאן ומיקי פשוט השתעממתי. למרות שמיקי בפני עצמו אדיר. הדיאלוגים שלו מופלאים. אבל בלי העוד עומק של איאן זה פשוט לא מספיק בשבילי.

אחרי כמה פרקים לתוך העונה הרביעית אגב עשיתי איזה שבוע וחצי מרתון של הכל מהתחלה ובאמת בצפיה המשכית נהניתי מעונה 4 הרבה יותר והיא זרמה לי הרבה יותר טוב. אבל מאז העונה השלישית חיכיתי לאיאן ומיקי ולקח להם כמה פרקים להחזיר את זה וכל כך לא עניין אותי כל האחרים עד שהם חזרו. חיכיתי להם כל כך הרבה זמן ובסוף אני מקבלת עלילות על כולם ועל דמויות חדשות ואיאן בכלל לא שם? סריוסלי?

עכשיו בדיעבד אני חושבת שזאת העונה הכי טובה שלהם עד היום. אבל בתחילת העונה בצפיה של שבוע-שבוע אחרי כמעט שנה אני משערת מהעונה הקודמת לקח לי הרבה זמן להכנס אליה.

יש אנשים מקסימים שערכו את כל קטעי מיקי/איאן לחוד והעלו גרסת שיימלס של שניהם בלבד. בסוף הסרטון של העונה הראשונה כתוב מי השחקנים ובנוסף "ועוד כל מיני אבל מי לעזאזל זוכר" ובאמת אני מרגישה ככה כלפי הסדרה. כולם משניים בשבילי לעלילה של שניהם. פרקים שיש מהם מעט אני על גבול המאוכזבת. ואני לגמרי מעריכה את השחקנים האחרים והכתיבה טובה וכו' אבל משהו בשתי הדמויות האלה פשוט מסנוור אותי לכל המסביב.
בפרק 7
05/04/14 01:32
19צפיות
הוא עוד לא חזר. בפרק הקודם ליפ ודבי מצאו אותו עובד במועדון הזה אבל עוד לא ראו הרבה ממנו. אני מקווה שכבר בפרק הבא הוא יחזור. גם אני קצת התאכזבתי כמה מעט מאיאן ומיקי היה עד עכשיו, אבל היו דברים אחרים טובים ומעניינים. אולי כי אני רואה את זה ברצף זה פחות מאכזב אותי שאין הרבה איאן ומיקי. (היה קטע אחד עצוב בפרק הראשון שמיקי מנסה לאונן לתמונה של איאן ).
איפה העלו את קטעי איאן מיקי? ליוטיוב? עשו את זה גם עם בראיין וג'סטין מהכי גאים שיש, ועם ביצ'ר וקלר מאוז. וחרשתי על הסרטונים האלה אחרי שראיתי את הסדרות האלה כי זה נתן לי במנה מרוכזת את קו העלילה שהכי היה אכפת לי ממנו בשתי הסדרות. אני בטח אעשה את זה עם איאן ומיקי אחרי שאני אסיים את כל הפרקים. זה כייף לאללה שאנשים עושים את זה.
º
טוב, סליחה. התבלבלתי. כל מה שאמרתי תקף לפרק 6
05/04/14 01:37
6צפיות
כן יש את זה ביוטיוב
05/04/14 02:05
10צפיות
תחפשי שיימלס וזה בתוצאות הראשונות (או שזה בתוצאות הראשונות שלי כי הוא יודע שאני מחפשת את זה כבר..?)
בכל מקרה די פשוט למצוא את זה. של עונה 4 בינתיים משום מה אין סרטון אחד מסודר, אבל בכל זאת כבר הספיקו לחתוך כל פרק ולעלות את הקטעים שלהם בנפרד. אני משערת שיהיה משהו מסודר כשהעונה תיגמר.
זה רגעים נדירים כאלה שגורמים לי להעריך את האנושות
º
05/04/14 05:36
2צפיות
º
אפרת! סיימתי לראות!!! אוף, הלב
05/04/14 10:12
4צפיות
כבוד!
05/04/14 11:14
14צפיות
נו ומה חשבת?
על ההתפתחות של מחקח במיוחד אבל בכלל. גם הרגע של פרנק עם הילדה בסוף היה נהדר למשל
איאן ומיקי- אדיר!
05/04/14 11:43
9צפיות
נשבר לי הלב על פיונה. הקטע של פרנק והילדה היה קורע לב. ובמיוחד הסימבוליות שלו. אחרי שאמלי מתה ופרנק חושב שהיא פיונה עוברים לראות את פיונה בבית הכלא. יש סימבוליות מכאיבה נורא- פיונה אמנם לא מתה, פיזית. אבל היא מתה מטאפורית, העתיד שלה מת, היא לא תוכל למצוא עבודה יותר ולא תוכל לעשות שום דבר טוב על העתיד שלה. והקטע שפרנק "מתנצל" לאמילי על זה שהשאיר אותה ואת ליפ לבד והלך לעשות סמים- זה כמו מתקשר למוות של אמלי- ובעצם לזה של פיונה- היא בכלא בגללו- בגלל כל הפעמים שדפק אותה.

איאן ומיקי- מרגש ויפה כל כך. הנשיקה על הראש- שיחוק (וכן אני יודעת שהוא אילתר את זה).

קארל וחברה שלו כאלה חמודים. אהבתי שהוא אומר לה שזה בסדר שהם לא ישכבו (שזה אמור להיות מובן מאליו כשהם בני 12, ועדיין).

אני שמחה בשביל ליפ שהוא מצליח לאזן את הכל- הוא עושה כל מה שפיונה עשתה ובנוסף גם מצליח בלימודים ומתחזק זוגיות, בערך. אבל, למרות שהוא התאפס, אני עדיין לא סולחת לו על היחס שלו לפיונה מיד אחרי המקרה. למרות שריגש אותי איך שהוא עודד אותה כשהוא בא לקחת אותה (וכל כך פחדתי שהוא הולך לשטוף אותה ולגרום לה להרגיש יותר חרא, כ"כ שמחתי שלא עשה את זה). ועדיין קצת כועסת עליו.

העונה הכי טובה של הסדרה!
אבל אני כן אגיד משהו
05/04/14 12:03
15צפיות
שאני חושבת שאיאן לא היה לגמרי פייר עם מיקי. הוא בכל זאת בא מבית ממש שונה והוא ראה מה קרה בפעם הקודמת שאבא שלהם תפס אותו. זה לא שהוא באיזה מעמד ביניים עם הורים עשירים ופלצנים שמקסימום יעשו לו קצת פרצופים אם יצא מהארון. הוא בא מבית שאנשים שוברים לאנשים עצמות על זה שהם הומואים. אני חושבת שהוא היה יכול להיות יותר מבין ולא לדחוק בו כך. מיקי כבר דיי הוכיח שהוא אוהב אותו בשביל שיתן לו קצת מרחב נשימה.
ת'כלס כן
05/04/14 12:44
13צפיות
גם זה שמיקי אומר לו איתך אני חופשי וכו' הוא די צודק סך הכל, למי אכפת מה כולם חושבים?
מצד שני איאן מאוד חופשי עם זה שהוא גיי, זה לא כזה ביג דיל בשבילו. הוא כן בתחילת הסדרה אומר שהוא מבין שבשכונה הזאת זה לא חכם להיות כזה, אבל הוא מאוד לא מתבייש בעצמו, לא חושב שזה לא בסדר, מאוד פתוח עם המשפחה שלו ואולי באמת הגיע הזמן להעיר את מיקי לאותו דבר.
מכות הם כבר חטפו, אז יחטפו עוד פעם מקסימום. איזשהי הרגשה שהרע כבר מאחוריהם.
מה שכן הפרצוף של איאן כשמיקי פותח את הפה מול המשפחה שלו הוא priceless
אני כן מבינה למה זה חשוב לו
05/04/14 13:09
19צפיות
אבל אני חושבת שהוא יכל להתחשב ולא להציב לו אולטימטום כזה, במיוחד אחרי שמיקי באמת הוכיח לו כמה הוא אוהב אותו עד לנקודה הזאת.
איאן פתוח עם עצמו- אבל זה גם יותר קל לו, כי המשפחה שלו היא מסוג המשפחות שיקבלו דבר כזה- ועובדה שהם קיבלו דיי מהר ולא עשו לו בעיות. הוא לא באמת היה צריך לחשוש שידחו אותו, בטח לא שידפקו לו מכות. הוא יודע שעם מיקי זה שונה, לא רק מאבא שלו, אני דיי חוששת לו עכשיו, מהאחים שלו נגיד שידפקו לו מכות. נכון שאיאן גם מסתכן באופן כללי להיות הומו בשכונה הזאת, אבל הוא תמיד יודע שתהיה לו התמיכה של המשפחה שלו, ואם מיקי יוצא הבן אדם היחידי שיהיה לו זה אחותו ואיאן. זה לא קל. אני חושבת שהוא היה יכול לתת לו יותר זמן, במיוחד אחרי כמה שהוא בא לקראתו כל העונה הזאת.

אבל כן, אין ספק שמיקי יצא מהמם בפרק האחרון עם היציאה מהארון. אגב, איאן מתנהג ממש מוזר, מה עובר עליו? יש מצב שהוא על סמים?
לגבי איאן
05/04/14 13:22
10צפיות
אני חשבתי שזה או סמים או שנפשית עובר עליו משהו שהוא לא מספר לנו. נגיד בצבא היה משהו יותר ממה שהוא סיפר או משהו כזה.
ואז בקפה טלוויזיה העלו את ההשערה שהוא כנראה דו-קוטבי כמו אמא שלו.
את לא מבינה מה זה עשה לי לקרוא את זה. אני משערת שזה הכיוון כי זה מסביר הכל. גם למה הוא עזב לצבא בכזאת קיצוניות וגם בעונה הראשונה יש רגע די בהתחלה שאומרים לאיאן שהוא הכי מזכיר את האמא. אז יכול להיות שיש בזה משהו.
אם כן אני תוהה למה זה לא עלה עדיין. אולי מחכים עם זה לפרק האחרון ובגלל זה היציאה מהארון נגיד היתה פרק לפני הסוף?
אין לי מושג, זה בגדר השערה כרגע אבל יש בזה משהו שמרגיש מאוד נכון. זה מסביר הכל.
זה ממש ערער אותי לקרוא את זה. לא יודעת למה אפילו.איזשהו כאב על שניהם. כאילו לא מספיק כל הדברים שהם עברו עכשיו הולכים להפיל עליהם את התיק הזה? וגם מיקי בכלל ידע איך להתמודד עם כזה דבר? ומה זה אומר? האם הוא יתאשפז מתישהו?
קיצר אני די חוששת מהעניין אם זה כן התשובה להכל.

ולגבי האחים של מיקי אין מה לדאוג, ראו בסוף הרי כששניהם ישבו שם בחוץ אז דודים או משהו כזה של מיקי עברו שם והכי לא הזיז להם. נראה לי הסיפור הזה נסגר לגמרי וחוץ מהאבא לאף אחד לא ממש אכפת. גם היה רגע יפה אחרי שהוא אמר שהוא הומו הכל לכמה רגעים חזר לקדמותו, המוזיקה חזרה, כולם המשיכו לקשקש כאילו כלום, כאילו זה באמת לא הזיז לאף אחד. עד שהאבא התפרץ.

ואיאן סך הכל עשה משהו די אנוכי כי הוא כן פשוט רצה חבר כמו שצריך ולא מישהו שאי אפשר באמת להסתובב איתו יותר מדי. מצד שני מיקי הוא די הביצ' של אישתו ועכשיו גם של אבא שלו ולאיאן כנראה נמאס לראות את זה. אז כן אני מסכימה שזה היה מוגזם אבל אפשר להבין.
אגב תחילת הפרק שקארל מדבר עם איאן על מיקי היה מדהים. "אתה אוהב אותו" "אני אוהב את הריח שלו"
אחחח הרגו אותי עם זה!!!
כן קראתי
05/04/14 13:59
13צפיות
את ההשערה לגבי איאן. בכלל באמת חסר לי שיספרו יותר מה עבר עליו בצבא. בכלל לא דיברו על זה. באמת יכול להיות שזה משהו שיתפתח בפרק הבא ואולי בעונה הבאה.

לגבי שזה שיש לו אולי מאניה דיפרסיה (ראיתי את ההשערה הזאת גם) - לא בטוח שזה כזה נורא, נראה לי שאפשר לאזן את זה עם תרופות. מצד שני, כן זה יכול לעשות בלגאנים. טוב נחיה ונראה.

כן, הקטע שהיה שקט היה אדיר. הייתי כזה- מה? ואז כן האבא התפרץ. לא יודעת, אני עדיין מרגישה שאולי זה עוד יבוא להתנקם בו, קשה לי להאמין שהוא פשוט יוכל לחזור לגור בבית שלו כאילו כלום. אבל נחיה ונראה.

אני מבינה את הרצון של איאן ואת הצורך שלו שמיקי יצא, אבל לעשות את זה שם- בקטע ההוא, שגם ככה יש את כל הלחץ, נראה לי מוגזם מדי. יכל לפחות לדבר איתו על זה כשהם לבד ולא שם.
כן השיחה עם קארל בהתחלה הייתה חמודה. אגב שמת לב שכשקארל מחבק את החברה שלו בסוף אז הוא מריח לה את השיער? אולי זה בגלל שאיאן אמר
כן סך הכל איאן הגזים
05/04/14 14:08
15צפיות
אני לא רואה את מיקי בכלל רוצה לחזור הביתה, בשביל מה? אין לו שם שום דבר, אין לו שום סיבה לגור שם. הוא יכול להמשיך לגור עם איאן כמו שהוא עשה עד עכשיו. נראה לי לגמרי עדיף.
גם כשלוקחים את אבא שלו ושניהם מוחזקים על המכוניות הוא אומר לו שהוא גר אצל איאן מאז שהוא לא בבית ושהם מזדיינים וכו', פשוט מונולוג אדיר! וכמה הוא נהנה מזה - I suck his dick an I fucking love it! אז למה לחזור הביתה?
ואיאן והמניה דיפרסיה. כן אפשר לשלוט בזה תרופתית אבל זה יהיה חייב להתפוצץ איכשהו כדי שיבינו שהוא צריך תרופות, כי בינתיים אף אחד עוד לא העלה את ההשערה הזאת בכלל. אז אני משערת שיקרה משהו די גדול עם זה כדי שיבינו מה קורה.
אם זה באמת זה.

ולא שמתי לב על קארל!! איזה מעולה!!!!
אממ.. התינוק שלו אולי?
05/04/14 14:13
13צפיות
כן, הקטע שהוא צועק לאבא שלו היה אדיר.
וכן המאניה דיפרסיה, אם זה העניין יכול להוות בעיה. טוב נחיה ונראה אני מניחה.
כן, אבל לא רואה סיבה לגור שם בשביל זה
05/04/14 14:15
11צפיות
הוא יכול לדאוג לו ולישון במקום אחר

אגב סבטלנה מדהימה לדעתי. רואים אותה מעט אבל כשרואים אותי היא ממש ממש טובה. כלבה אבל שחקנית נהדרת.
מה שגם אני די מרחמת עליה סך הכל. כל היציאות האלו שלה נגד מיקי מגיעות מתסכול די גדול. למרות שהיא ידעה שהיא מתחתנת עם הומו אני משערת שהיא כן ציפתה איפשהו שהוא יהיה איתה. וכל העניין שהיא נמכרה לזנות וכו'. די אומללה סך הכל. ומה שמיקי אמר לה בפרק האחרון היה די קורע לב.
היא בעיקר מצחיקה אותי. אני לא חושבת
05/04/14 14:30
12צפיות
עליה בתור דמות רצינית. אהבתי את כל הסצנות בתחילת העונה עם מיקי והזונות שכל פעם הוא צועק שהוא לא מבין מה שהם אומרות לו ברוסית.

לא יודעת הם מצחיקות אותי מדי בשביל לקחת אותם ברצינות. אבל כן אם חושבים על זה, הם באמת מסכנות. אני לא מבינה מה כ"כ מפריע לה אם הוא הומו? כל עוד הוא מפרנס אותה, ככה לפחות הוא לא מציק לה לשכב איתו.
אני מפרידה את סבטלנה מהשאר
05/04/14 15:11
10צפיות
באמת לא לקחתי אותה ברצינות בהתחלה אבל כמיקי הביא את איאן הביתה והיא בדיוק יצאה מהמקלחת היה משהו במבט שלה שממש נגע בי.

וכן מיקי והרוסיות והשפה וכו' היה לגמרי מצחיק.

ולא יודעת מה היא רוצה. אני משערת שהיא כן קיוותה לאיזשהו בעל. לא יודעת. היא כן ידעה למה היא מתחתנת אז היא לא יכולה להיות מופתעת מדי. לא יודעת.

אגב לא אמרת כלום על עניין מנדי וזה שחבר שלה כיסח אותה במכות. אני ציפיתי באותו רגע שמיקי יגיב, ולא שהוא יחכה לאישור ממנדי אם כן או לא לעשות משהו. ואז כשמנדי חזרה כאילו כלום אני רוצה להאמין שזה בגלל שהיא מתכננת נקמה ומשחקת אותה אשה צייתנית רק כדי להתנקם. אני ממש ממש ממש מקווה שיחזרו לזה ולשם זה הולך.
הקטע עם מנדי והמכות
05/04/14 15:24
11צפיות
באמת היה קטע חזק וטוב. כשראו אותה בהתחלה זה היה במעין אגביות כזאת, שמיקי בטעות נכנס לשירותים ורואה אותה עם פנס. זה היה כזה הולי שיט עבורי.

לא יודעת, דווקא הגיוני לי שהוא לא התערב, לא מרגישה שהוא שש במיוחד להיכנס לקרובת אם הוא לא חייב. אני מקבלת את הרושם שבשכונה הזאת פשוט מקבלים את הדברים האלו ולא עושים "עניין".
אני לא חושבת שהיא מתכננת נקמה. לא מדובר פה על עוד בחורה כמו קארן- היא יודעת שאם היא תעשה לו משהו יהיו לכך השלכות. הוא יכול גם לאנוס אותה ואפילו להביא חברים שיפרקו אותה במכות או שיאנסו אותה או משהו. זה איכשהו מרגיש לי מאוד קאז'ואלי בשכונה הזאת (לא פלא שהיא אמרה שליפ הוא הבחור הכי טוב שהיא מכירה)
אני לא חושבת שזהנכון
05/04/14 15:44
12צפיות
היא יכולה להבחא את האחים, את הבני דודים. החא יכולה למצוא חבורה לכסח אותו. המילקובימ'ים הם בסופט של דבר הבריונים של השכונה.
ומיקי כן הוציא אותה מהבית אז כן מבינים שזה לא בסדר ולא סתם עוד משהו לעבור עליו בסדר היום.
לא יודעת, לא קונה את זה שהיא בסדר עם זה.
אולי את צודקת
05/04/14 16:08
13צפיות
יש עוד סיבות להישאר עם גבר שמכה אותך, לא חסרות נשים מוכות שיכול טכנית לעזוב. תסמונת שטוקהולם וזה
סליחה על ההתפרצות
06/04/14 14:19
11צפיות
אבל לדעתי אין מצב בחיים שמנדי תחטוף מכות מחבר שלה בלי לעשות כלום בנידון.
רק לא מזמן היא עודדה ודחפה את דבי להלחם בסימה.. זה מעיד על האופי שלה, ועל כך שממש לא איכפת לה מההשלכות (כפי שכתבת באחת ההודעות למעלה) ושהיא לא מצטערת על מה שעשתה לקרן, ולא למדה מזה לקח כלשהו, אפילו שהיא איבדה את ליפ כתוצאה מכך.
זכורה לי גם סצינה שהיא אפילו שלפה על אבא שלה שוט-גאן (לא זוכר מה בדיוק הוביל לכך. זה היה מזמן)

אני גם לא חושב שזה יסתכם בסתם מכות מאחים שלה. מנדי מילקוביץ היא הדמות האחרונה שכדאי להסתבך איתה בסדרה הזאת.
לדעתי משהו נורא הולך לקרות ל"חבר" הזה שלה.

לגבי איאן, בהחלט נראה שהוא על סמים. כל עודף האנרגיה שלו התחיל רק מאז שהוא עובד במועדון, וזה די שכיח להיות על סמים ממריצים בסצינה של מועדוני גייז.
לא נראה שהוא דו קוטבי. גם כי לא ראינו אצלו את צד הדיפרסיה, וגם כי המניה שלו (כביכול) די מינורית יחסית.
וכשדבי וליפ מצאו אותו במועדון היה די ברור שהוא על משהו.
אני מסכימה לגבי מנדי לא לגבי איאן
06/04/14 15:31
9צפיות
הסמים לא מסבירים את העזיבה שלו לצבא ואת מה שקרה בצבא - גנב הליקופטר אם אני זוכרת נכון. נשמע לחלוטין התנהגות של מניה, מה שגם לא ראו אותו עושה סמים כבר כמה פרקים.
אני לא אומרת מאה אחוז מנה דיפרסיה אבל זה עדיין מסתדר הגיוני מאוד עם מה שקורה שם. זה משהו שלרב מתפרץ בגיל ההתגברות ויש הרבה דרגות שונות של זה, הוא כן הראה התנהגות מניה בינתיים, אולי הדיפרסיה עוד יגיע.. עוד מוקדם לדעת.
ביחוד גם שהאמא כזאת הגיוני נורא שזה יעבור לפחות לאחד הילדים. לא יודעת, זה עדיין מסתדר לי ממש טוב בראש.
הכי מצחיק ש
07/04/14 00:24
7צפיות
קארל בכלל לא מתרשם שאיאן גנב הליקופטר - ''מה, לא ירית באף אחד? :(''
גם אני ציפיתי לראות סצינות של איאן בצבא
05/04/14 15:16
12צפיות
חבל שבחרו לדלג על הקטעים הללו
º
05/04/14 15:14
1צפיות
שאלה לחובבי סרטי גיבורי העל...
04/04/14 09:18
58צפיות
איזה מחבורת הנוקמים חביב עליכם במיוחד? באתר של אברט, במסגרת הביקורת על קפטן אמריקה, הכותב דירג אותם, וזה נראה לי נחמד ומשעשע... ושאלה שנייה - באטמן או סופרמן, מי משני גיבורי העל חביב עליכם יותר?
אז אני אענה...
04/04/14 09:38
28צפיות
דירוג חברי הנוקמים, מהכי פחות אהוב לאהוב ביותר:

4. ת'ור: המבקר באתר של אברט קלע היטב לתחושתי, כשאמר שהוא לא מבין את הדמות והסיפורים שלה, ונראה שגם יוצרי הסרטים לא. משהו לא עובד עם הדמות הזו. היא לא מעניינת, לא ברורה, ובדרך כלל לא מגניבה מספיק. הדבר הכי טוב שיצא מסרטי ת'ור הוא לוקי, באמת נבל מגניב ומענג, שהשחקן שמגלם אותו נהדר בעיני.

3. HULK - אז נכון, הסרט עם אדוארד נורטון היה גרוע. ואני לא אזכיר את אנג לי, שהסרט שלו היה הפעם הראשונה והיחידה עד כה שממש השתעממתי קשות בסרט גיבורי על. אולי הענק הירוק הוא דמות שקשה להעביר למסך הקולנוע. אבל מארק רפאלו עשה עבודה נהדרת איתו בנוקמים - מבחינתי, הוא היה הדבר הכי טוב בסרט - אז אולי דווקא איתו אפשר לחזור למותג הירוק ולנסות לעשות סרט חדש אודות עלילותיו?

2. קפטן אמריקה - אני אוהב את הרעיון של הבחור החלוש והפטתי למראה (רק תראו את הסצנה בסרט הראשון שבה הוא חוטף מכות מבחור פי שתיים ממנו בגודל, וממשיך לחזור לעוד...) שהופך לחייל על ולסמל האמריקאי. הנאיביות והפטריוטיזם הבלתי מתפשרים שלו (ולפי מה שאני מבין, בסרט הנוכחי הם יעברו ערעור...) רק הופכים אותו לעוד יותר מיוחד. בעולם ציני וביקורתי כל כך, סטיב רוג'ר הוא משב רוח מרענן, שמחזיר אותך לימים ישנים.

1. איירון מן - מבחינות רבות, טוני סטארק הוא ההפך הגמור של קפטן אמריקה: ציני, ביקורתי, מפוקח מאד, הוא גיבור העל שהכי מתאים לעולם שאחרי 11.9. מצד שני, הוא גם מבוגר אינפנטלי ומקסים שנהנה לשחק בצעצועים ולחיות את החיים הטובים. והוא לא מתבייש בזה. אהבתי את הדמות על הדואליות הזו שלה, וכמובן שדאוני ג'וניור רק מוסיף לדובדבן המענג הזה. פשוט דמות כיפית ומהנה. ללא ספק, האהוב על מבין הנוקמים.


אשר לשאלה השניה - אני הולך בבירור עם באטמן. ברוס באנר הוא דמות קודרת, אפלה ומעניינת יותר מזו של קלארק קנט, עם הפטריוטיזם הכל-אמריקאי שלו (ומעניין, אני קורא עכשיו קומיקס נהדר - כן, נכנסתי לעולם הקומיקס, בזכות הסרטים ובזכות העבודה שלי על סרטי גיבורי העל - שבו החללית שבה נמצא סופרמן מתרסקת לא בארה"ב אלא בבריה"מ של סטאלין, שהופך את סופרמן לגיבור על סובייטי - מה שבא לידי ביטוי ויזואלי בסמל שלו, כבר לא ה-S המפורסם אלא סמל המהפכה הקומוניסטית: הפטיש והמגל. סיפור מעניין מאד, שמציב היסטוריה אלטרנטיבית מרתקת).
ג'והנסון היא לא גם חלק מהנוקמים?
04/04/14 18:32
25צפיות
למה היא לא ראויה דירוג?
התכוונתי אלו שקיבלו סרט משלהם
04/04/14 20:03
22צפיות
ולנטשה, הדמות שג'והנסון מגלמת, לגמרי מגיע סרט משלה. אבל טרם קרה. כך גם לניק פיורי של סמואל ל. ג'קסון, שגם הוא מגניב מאד בעיני.
ברוס וויין!! לא באנר, וויין!
06/04/14 01:45
16צפיות
מצטער, הייתי חייב לתקן אותך
יו, רק עכשיו שמתי לב לטעות...
06/04/14 09:29
14צפיות
אני אגיד לך למה, בגלל הברוס. הם תמיד מתערבבים לי בראש, שני הברוסים המפורסמים האלו. וכמובן שהתכוונתי לווין.
º
06/04/14 16:10
3צפיות
ראיתי את הסרט רק פעם אחת
04/04/14 18:35
29צפיות
ואני לא כזה מתמצאת בקומיקס.
איירון מן די גנב את ההצגה שם וגם יש לו יתרון שהוא מוכר ממקודם.
האלק אני חושבת הוא פוטנציאל לדמות מרתקת. הסרט עם אנג לי אני מסכימה שהוא לא משהו אבל בצפיה שניה דווקא מצאתי אותו מרתק. קולנוענית יש שם כמה דברים נורא מעניינים, כל מיני משחק של זוויות ושל מיקום דברים בפריים שהם מאוד לא בנאלים. מה שגם קראתי פעם איזה מאמר על עניי ןהסימולקרה וכו' ואיך הוא מתיישב עם הסרט של אנג לי ואני זוכרת שבעקבות זה מצאתי אותו מעניין מאוד.

ת'ור לא מעניין אותי בכלל. גם לא ראיתי את הסרט שלו, וגם לא ראיתי את הסרט של קטן אמריקה. בנוקמים הוא היה סבבבה, אבל סך הכל הרב שם היו סבבה.

וג'והנסון. אהבתי שהיא בלי מחשוף. וזה סביר להניח ג'וס. היא עדיי ןסקרלט ועדיין מהממת אבל לפחות אין לה מחשוף. במאי אחר היה מפשיט אותה, ג'וס הלביש אותה.
שאלה טובה....
04/04/14 22:45
20צפיות
אדרג אותם בסדר יורד...

1. איירון מן - לדעתי סוד הקסם של הדמות הזו באה בעיקר מהשחקן שלה. אי אפשר לדעת איפה נכנס טוני סטארק ויוצא דאוני ג'וניור ולהיפך. הדמות כתובה נהדר, אבל הארומה, הציניות השובבה, והאנרגיה שדאוני מביא בהופעה שלו זה הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות עם הדמות הזו.

2. בלאק ווידו - לא כל כך אהבתי אותה באיירון מן 2 ובנוקמים היא לא הרגישה לי מיוחדת. אבל עכשיו כשאני נחשף ליותר ויותר קטעים מחייל החורף (בתקווה לראות אותו כמה שיותר מהר- בקולנוע), והבנתי שהיא תהייה דמות בעלת נפח גדול בנוקמים 2 , וההודעה שנותנים לה סרט משלה, העלו אצלי את רמת ההתעניינות בדמות, והבנתי שיש לה סיפור חיים מורכב ומעניין, אז אני מאוד רוצה לראות מה יעשו איתה.

3. ת'ור - חוץ מזה שכריס המסוורת' חתיך על, הוא גם נותן מימד מעניין בהתפתחות של הדמות מסרט לסרט. אפשר לראות עליו בת'ור הראשון שהוא קצת לא בטוח במה שהוא עושה. בנוקמים הוא היה הרבה יותר בטוח בעצמו, ו- בת'ור 2 הוא כבר הרגיש בבית עם הדמות וזה היה נהדר. אני חושב שת'ור היא דמות שמסמלת גבריות. את הגבריות בהווייתה החייתית שאט אט מתבייתת ולומדת אנושיות מהי.

4. קפטן אמריקה - חתיך, אינטיליגנטי, נאיבי, פטריוט, אמיץ ונחוש. בשבילי הוא הפחות מעניין בקבוצה. כן, הוא נחמד והכל, אבל לא עושה שום דבר וואווו.. הייתי רוצה לראות את ההתאקלמות שלו בעולם של היום שקרתה בין הסרט הראשון שלו לנוקמים ועדיין לא קיבלנו את הסיפור הזה. אולי במקום סרט אפשר להכניס את הסיפור הזה עם הדמות לתוך עונה שלמה של סוכני שילד שתהיה התפתחות לאורך זמן.  

5. הענק - אהבתי את הסרט עם אדוארד נורטון, היה בו טון רציני ואחיד והדמות היתה מעניינת. אהבתי את ברוס באנר של נורטון ואת הסצנות שלו הרבה יותר מהקטעים עם הענק הירוק. נורטון הביא לדמות מימד אנושי, ובהופעה שלו ראו על הדמות שהיא סובלת מעצם הדואליות שלה ומפחדת ממה שהיא מסוגלת לעשות. לא סבלתי ולא סובל את הסרט של אנג לי, אפילו פריים אחד ממנו גורם לי לפריחה, צריל לשלוח את כל העותקים של הסרט הזה לחיסול בצפון קוריאה . מארק רופאלו עושה דמות נהדרת, אבל כזו שכבר השלימה עם עצמה והיכולות שלה ובגלל זה קצת משעמם לי איתו.

6. הוק איי - אני לא ממש בקיא בסיפור של הדמות, אבל ממה שראיתי בנוקמים שיעמם אותי. איך מציגים לנו דמות בלי תוכן, ומשתמשים בה לצרכי עלילה בלבד?

7. סוכנת מריה היל - אני לא בקיא בסיפור של הדמות, אבל כשקובי סמולדרס בתפקיד, אני מנבא טובות להתפתחות של הדמות הזו ביקום של מארוול. היא עוד יכולה להחילף את ניק פיורי יום אחד.

8. ניק פיורי - סמואל אל ג'קסון הוא הבאד אס עם הנשמה הכי גדולה על המסך, לא משנה אם הוא משחק גיבור או נבל, הוא מצויין. פיורי הוא השריף של העיירה, זה שמקבל את ההחלטות הקשות ויודע יותר סודות מכל אחד אחר, ומכיר את כל השחקנים, אפילו את אלה שלא נמצאים על המסך, וזה מעניין.
ברור שאיירון מן!
06/04/14 01:43
12צפיות
מצחיק, משוגע, חי בסרט קצת.. איך אפשר שלא לאהוב אותו יותר מכל שאר הגיבורים היותר מדי רציניים של חבורת הנוקמים?

ואם זה סופרמן או באטמן אני לגמרי בעד באטמן, לאו דווקא רק בגלל הסרטים שלו שהיו טובים יותר - אלא בעיקר בגלל סדרות הטלוויזיה המצוירות שאני זוכר להן חסד עד היום
º
היט גירל
07/04/14 11:40
10צפיות
º
פיספסתי אותה בסרט של האוונג'רס?
07/04/14 19:00
6צפיות
קמאו
08/04/14 00:58
14צפיות
סתם, נו, עניתי מחוץ לשאלה.. אין נוקם אהוב.. כולם בסדר כזה.. וברור שבאטמן אגב.. אין שאלה
ברור שבאטמן
07/04/14 22:29
24צפיות
נבלים הרבה יותר מופרעים, הרבה פחות יכולות בסיס, כלומר אתגרים ופתרונות יותר מגניבים. בכלל, באטמן התחיל כבלש נואר עם כמה אביזרים (מעניין שרק ברטון ניסה לנגוע בזווית הזאת, וגם שם יותר בהקשר של אקספרסיוניזם מנואר פרופר), יש פה מישהו שלא אוהב נואר ושהקטע של בלש אפל שקופץ מגגות בניינים לא מעיף לו את התחת?

סופרמן, לעומתו, סחי מניאק. ניתן לשאול מי יותר סחי: סופרמן או קפטן אמריקה. אני חושב שבגדול סופרמן. שניהם די אנמיים, אבל בסה"כ קפטן אמריקה הוא ילד טוב שאוהב את הארץ שלו. נכון, בלי שמץ ביקורת עצמית שזה תמיד מגרעה בפטריוט, אבל עדיין, מאוד מובן. סופרמן אפילו לא הלך לצבא במלחמת העולם השנייה. משתמט אפס (לכן אגב כל הקטע עם דוקטור מנהטן בוויאטנאם בווטצ'מן, זה מה שהיה קורה אם סופרמן היה יוצא למלחמה, וזה נורא). הקפטן הוא ילד טוב כי הוא ילד טוב, סופרמן הוא ילד טוב מעפן, הוא אפילו די אדיש כלפי הטוב שלו ("למה אתה עוזר לאנשים, סופרמן?" "לא יודע. ההורים המאמצים שלי אמרו שזה נחמד").
º
08/04/14 01:00
2צפיות
בעוד יומיים משחקי הכס חוזרת לטלוויזיה
05/04/14 13:48
33צפיות
עונה 4, שמבוססת על החצי השני של הספר ה-3 בסדרה. אני יכול להבטיח לכם הרבה רגעים נפלאים ומזוויעים, הרבה פוליטיקה בנוסח ווסטרוז, הרבה מיתות קשות וכואבות (אחת במיוחד), והנאה גדולה. אני לא רוצה לספיילר לכם עוד, רק אומר שאם היוצרים ילכו עם הספר, הפרק האחרון בעונה עומד להיות מזוויע ודוחה במיוחד. הכינו את שקיות ההקאה לפרק הזה...

לקראת עליית הסדרה, חשבתי לפתוח שרשור עליה, ולשאול אם אתם עדיין צופים בה ומה דעתכם עליה, על הדמויות, הסיפור, היחס שלה לנשים, והגמד המקסים שכולם אוהבים - טיריון לניסטר, שבעונה הקרובה עומד לעבור הרבה מהפכים.

ואני אביא ציטוט קטן מדבריו של ניר הדס, מבקר הטלוויזיה של הארץ, שכתב אתמול כתבה מאד אוהדת על הסדרה - אחרי שהארץ היה מלא בכתבות אוהדות עליה בשבועות האחרונים. וכה אומר האיש: "משחקי הכס" מפילה ברשתה גם סרבני פנטזיה סדרתיים, והיא בדרך להצטרף אל "הסופרנוס" ו"הסמויה" בפסגת היצירה הטלוויזיונית".

אם אתם לא מאמינים לי שככה הוא אומר, הנה הלינק:
http://www.haaretz.co.il/gallery/television/lazy-e...


אני חושב שזו בערך המחמאה הכי גדולה שמשחקי הכס יכולה לקבל. ואני מסכים איתה, ואוסיף גם שובר שורות כסדרה שניצבת באותה פסגה טלוויזיונית (במקום הסמוייה, שאני צריך עוד להשלים, וששתי העונות הראשונות שלה לא דיברו אלי). מצאתי את עצמי מתגעגע למשחקי הכס היום ואתמול, ולכן מתחיל עכשיו, לקראת עליית העונה החדשה, בצפייה נוספת בעונה 3. אני רק לא חושב שאני אראה הפעם את החתונה האדומה. פעם אחת הייתה טראומטית מספיק... בספרים, אחרי הפרק הזה, פשוט לא הייתי מסוגל להמשיך לקרוא הלאה איזה שבועיים. זו הייתה סצנה כל כך כואבת שם, ומה שיפה שלא רק שהיוצרים תפסו אותה נכון והיטב, הם גם העניקו לה טוויסט מפורסם שלא היה בספר - שם, אשתו של רוב לא הייתה איתו בחתונה האדומה, וברור שהיא לא הייתה אחת מהקורבנות של הטבח. בסדרה לעומת זאת היא הייתה איתו בחתונה, ולכן מתה, ועוד באופן מזוויע ודוחה במיוחד, בלתי נשכח במגעילותו חחח (למי שלא זוכר, היא בהריון, והמתנקשים רוצחים אותה דרך שיסוף בטנה, מול בעלה שלא יכול לפעול). זה היה טוויסט שלא היה בספר, והוא הפך את החתונה האדומה לעוד יותר מבחילה, כואבת וטראומטית. על כך אומר ליוצרי הסדרה - קודוס. אבל אני לא אהיה מסוגל לראות את הזוועה הזו שוב. אז אראה את העונה ה-3 חוץ מהאירוע המבחיל הנ"ל.
יש מבקרים שיוצאים נגד?
05/04/14 13:50
38צפיות
יש מישהו שבאמת מעיז להגיד שהיא נוראית? כי הקונצנזוס הזה, אני פשוט לא קונה אותו. קשה לי להאמין שאני לבד נגדה, לא יכול להיות שאין עוד כמה צדיקים בסדום שמוכנים לפתוח את הפה על כמה היא בינונית מינוס ואיך אנשים נגררים בעינים עצומות אחרי השטויות שלה.
בכלל ככל שיש יותר קונצנזוס אני יותר נרתעת.
שאלה מעניינת וטובה
05/04/14 14:10
28צפיות
אני לא מכיר מבקרים כאלו. אני בטוח שיש, ואני אשמח לקרוא ביקורת נגד. אבל עד כה טרם יצא לי. כמו שאמרת, הקונצנזוס פה חזק מאד. אני חושב שבעיקר בזכות כמה ממדים: חיסול דמויות מרכזיות - החתונה האדומה ונד סטארק בעונה הראשונה הן דמויות בולטות; סוג של מורכבות פוליטית, עם בריתות ובריתות שכנגד ובגידות מכל הכיוונים (לא לחינם הסרטון שרץ ברשת, עם פרנק אנדרווד בווסטרוז. הוא היה מסתדר שם יופי טופי); והריאליזם היחסי של הסדרה, שמתבטא בהעדר כמעט מוחלט של קסמים ואלמנטים על טבעיים (לא אגיד שאין אלמנטים כאלו לחלוטין, אבל זה לא העיקר).
אבל אני מצטרפת למה שמעיין אומרת
05/04/14 14:12
31צפיות
הצביעות פה חוגגת. הרי מדובר בסך הכל בסבוניה מדממת. למה כולם אומרים שזאת איכות ולא קוראים לזה בשמו?
וכן נד למשל לא הזיז לי שהוא מת. את העונה הראשונה ראיתי ואז הוא מת ואז מה? זה היה אמור להיות לי אכפת? באמת יש שם כל כך הרבה דמויות, חצי מהזמן בכלל לא ידעתי מי זה מי, ולא היה לי אכפת. ואז הרגו מישהו. אוקיי, הלאה.
איך באמת לא שמים את זה בפרופורציה. זאת סדרה די בינונית שמספקת לאנשים כביכול את הצרכים הדי בסיסיים האלה של אלימות וסקס וזהו.
אז למה אי אפשר לקרוא לזה מה שזה ולמה צריך לקרוא לזה איכות?
אפשר לעשות משהו כביכול
05/04/14 14:25
25צפיות
משהו שכל מטרתו זה לספק בידור בלי ערך מוסף, אבל עם המון אלמנטים שעשויים טוב (בעיקר ויזואלית, יש שם כמה סצנות מדהימות ויזואלית). וגם יש שם כמה קווי עלילה שמעניינים אותי. אבל אני לא אטען שיש שם משהו יותר מבידור, עשוי בחלקו טוב מאוד.
(כן, וזה שהורגים דמויות ממש לא משדרג את הסדרה לא לטוב ולא לרע).
º
אני איתך נגדה!
05/04/14 20:23
6צפיות
תכלס, היא סדרה כייפית לצפייה
05/04/14 14:05
27צפיות
אבל אין לה אמירה מתחת לכל הסתם כייף. היא לא יצירת מופת. ויש לה כזה נטייה גם בכוונה לדחוף דברים פרובוקטיביים כדי לזעזע. זה לא מפריע לי. אני חסינה לכל שיט שיזרקו אלי, פשוט זה מאוד שקוף שאין לזה הצדקה והצביעות קצת מבאסת אותי.

החתונה האדומה והמוות של נד לא הזיזו לי. התגובה הכי מוגזמת של אנשים ever. פשוט לא היה כמעט אכפת לי מהדמויות האלו שמתו, גם ככה יש שם יותר מדי דמויות, סבבה מבחינתי שידללו כמה. יש איזה 3-4 דמויות שיבאס אותי מאוד אם ימותו (וגם, אני לא אבכה או משהו כי אני לא מחוברת לדמויות ברמה כזאת, פשוט אני אתבאס לראות את הסדרה בלעדיהם).
גם לי לא הזיזה החתונה האדומה
05/04/14 15:12
22צפיות
פשוט מאוד כי מתו דמויות לא מעניינות. הזעזוע פשוט לא היה מובן לי, ההייפ המוגזם הזה כבר יצא מפרופורציות.
אתה מבין שאנחנו מדברים פה על החתונה האדומה?
05/04/14 19:12
17צפיות
המוות של רוב סטארק, האיש שאמור היה להיות מלך הצפון, לקצץ את ראשו של ג'וף ולהחזיר סדר לממלכה? רוב סטארק, ששייך באופן ברור ל-good guys של הסדרה?
זה הצביע על דפוס צפוי מראש
05/04/14 19:38
19צפיות
גורלן של דמויות טובות, רצוי מבית סטארק, לא בדיוק פועל לטובתן..
אני שואלת כמישהי שלא רואה
05/04/14 20:13
25צפיות
אבל האם סדרה שבאופן קבוע הורגת דמויות, יכולה להפתיע כשהיא הורגת עוד דמויות?
תלוי מי
05/04/14 21:03
19צפיות
אם, כמו שמיכאל אומר, היא הורגת רק סטארקים, אז אין שום הפתעה. אם היא הולכת גם לבתים אחרים, ובעונה הבאה היא תתחיל לעשות את זה, זה כבר משהו אחר.
תראי אני מרגישה שזה קצת
06/04/14 00:51
18צפיות
מוגזם שכל הזמן אומרים שהיא הורגת מלא דמויות כ-ל הזמן. צריך גם לקחת בחשבון שיש שם המון דמויות, יותר מכל סדרה אחרת שראיתי. אפשר להגיד באיזה אופן שגם הסמויה הייתה הורגת דמויות כל הזמן- כי גם שם יש המון דמויות- וגם שם כמעט בכל עונה מת אחד לפחות שהיה דיי מרכזי. אני אישית מרגישה שדיי מנפחים את זה.
להפתיע? תמיד אפשר לדעתי תלוי איך עושים ואת מי. נד זיעזע הרבה אנשים כי הוא נחשב לסוג של הדמות הראשית (אאל"ט בעונה הראשונה אפילו בפוסטר הוא היחיד שהופיע- אז זה גרם לחשוב שהוא הדמות הראשית.) הוא באמת היה אחד הדמויות הראשיות, אבל זה לא באמת סדרה שנשען כולה על דמות אחת (כמו נגיד- הסופרנוס, האוס, שובר שורות, מד מן). בסדרות האלה להרוג את הדמות הראשית באמת יצטרך ביצים. פה זה הרגיש לי שעשו מזה יותר ממה שזה.
ובחתונה האדומה, אני גם לא התחברתי לתגובות של אנשים. פשוט הדמויות שם לא היו מעניינות. אני גם ככה רוצה שחאליסי תמלוך. אז להרוג כמה שיותר בדרך שלה זה טוב
אה- ואני חייבת לציין
05/04/14 14:08
23צפיות
שהסצנה של דאני עם הדרקון בפרק 3 או 4 של עונה 3 -עשתה לי אורגזמה משולשת- אורגזמה של גיקיות, של עוצמה נשית, וסתם של awesomeness
הנה עוד מאמר מהארץ, על היחס המשפיל לנשים
05/04/14 14:18
32צפיות
סדרה, מה שבא לידי ביטוי בכמויות סצנות העירום שלה, ועל פי הכותבת גם בכמות השורות (היא מוצאת שלדמויות הגבריות יש 40% יותר שורות לעומת הנשיות, והכוונה אני חושב היא לדמויות הנשיות המרכזיות), וגם בעוד כל מיני דברים. חשבתי שאתן, הבנות, תאהבו את הכתבה הזו במיוחד:

http://www.mouse.co.il/CM.television_articles_item...
איזה שטויות
05/04/14 14:24
30צפיות
"אבל אנחנו מציגים את מה שאנחנו חושבים ששייך לסצנה."
איזה בולשיט. אני זוכרת בבירור סצנה שתמיד חוזרים אליה בהקשר הזה של גברים מדברים בפרונט בזמן שמאחור שתי בנות ערומות מתמזמזות. איך לעזאזל זה חשוב לסצנה?????
איזה חבורה של פוצים.
אמנות בזין שלי.
גם באמנות הגוף הנשי מוחפץ הרבה יותר מהגברי. כמה תמונות עירום נשיות יש לעומת תמונות גבריות? אז מתרצים את זה באמנות. אבל אם באמת מעניין מישהו לבחון את הגוף האנושי אז גם לגברים יש גוף אנושי שאפשר לצייר אותו בדיוק אותו דבר.
עולם מעוות.
וואלה? ג'ון סנואו אמר את זה?
05/04/14 14:35
27צפיות
יצא גבר, כנראה שהוא כן יודע כמה דברים
עכשיו, שיתרום לשיוויון בין המינים ויספק סצנות של הכלי שלו
אולי שיפסיקו בכלל עם סצנות המין והערום?
05/04/14 14:40
20צפיות
גברי ונשי כאחד. לפחות אומר דבר אחד, הכמויות פוחתות עם העונות. זה לא שהמין והעירום נעלמו לחלוטין, אבל אני חושב שבעונה הראשונה של הסדרה באמת דחפו אותם לכל סצנה... עכשיו יש לך פרקים שלמים בלי שום סצנת מין וערום.
º
אבל זה אומנותי
05/04/14 15:02
9צפיות
אם יפסיקו עם זה הרייטינג ירד
05/04/14 15:08
21צפיות
לא יקרה לעולם
העונה השלישית הייתה בינונית מאוד
05/04/14 15:11
24צפיות
שלא לומר מרוחה בחלקים גדולים ולכן להגדיר אתה הסדרה כמופת זו בעיה גדולה. אני חושב שעונה 1 הייתה מצוינת ומשם
חלה התדרדרות איטית בצורה בה הדברים מועברים.
רשע ג'יימס בונד הבא?
05/04/14 16:57
26צפיות
צ'יטוול אג'יופור מ 12 שנים של עבדות מועמד לקחת את תפקיד הרשע בהמשך לסקייפול...
http://variety.com/2014/film/news/chiwetel-ejiofor...
º
מגניב
05/04/14 18:28
8צפיות
נפתחת קבוצת פסיכודרמה ביוני/יולי בגבעתים
05/04/14 07:53
13צפיות
מה עושים בקבוצת פסיכודרמה?
אנחנו משחזרים על הבמה הפסיכו-דרמטית את מערכות היחסים שלנו, את הפחדים והמשאלות שלנו, נוכל להיפגש שם עם דמויות מחיינו ולהעניק צורה וממשות לקונפליקטים ולהתלבטויות בתוכנו.
הקבוצה תעסוק בנושאים הקשורים במשפחה, הורות, זוגיות, דימוי עצמי, קשיים בתקשורת במטרה ליצור שינוי ולשפר את איכות החיים.
הקבוצה מיועדת לאוכלוסייה הכללית, בכל גיל, גברים ונשים, נערים ונערות.
הקבוצה היא הזדמנות לבחון את מערכות היחסים שלנו והתפקידים שאנו לוקחים על עצמנו,  או שמוטלים עלינו, עם בני המשפחה, חברים לחיים וחברים לעבודה. אין צורך בנסיון קודם.

את הקבוצה מנחה מטפלת בפסיכודרמה ועובדת סוציאלית עם נסיון של 9 שנים בהנחיית קבוצות והדרכות הורים.

לפרטים נוספים ניתן לשלוח מסר - ולציין כתובת אימייל.

יום קסום
בקשה לקרן אלי גלפנד לסרטים קצרים
04/04/14 18:57
24צפיות
היי :)
יש כאן מישהו שהגיש פעם, או שמע/יודע כמה זמן אחרי התאריך האחרון מחזירים תשובה בדר"כ?

תודה ושבת שלום
הייי.................
04/04/14 21:18
18צפיות
קודם כל, תודה רבה שגרמת לי ללכת לבדוק את מועד ההגשה לקרן הזו, הייתי מפספס אם לא היית שואל את השאלה שלך פה.

אף פעם לא הגשתי להם, אך אפשרי ליצור איתם קשר דרך המייל ולשאול, בתקווה שיחזירו תשובה.

הנה קישור לדף קול קורא להגשה לקרן, שם תוכל למצא את המייל שלהם.
http://www.film-e-good.org.il/siteFiles/1/33/11131...
היי שרון
07/04/14 22:20
7צפיות
תודה רבה , ראיתי את הקישור הזה :)

ואני בת,

בהצלחה!
קוונטין כנראה לא מוותר על "The Hateful Eight"
04/04/14 20:09
26צפיות
זה חדשות טובות נראה לי ....  
http://blogs.indiewire.com/thompsononhollywood/que...

סרט השבוע
04/04/14 09:12
24צפיות
אתם מוזמנים לחפור. אני כנראה אלך בסופ"ש לראות את קפטן אמריקה החדש.
נאדה, נראה לי
04/04/14 18:36
23צפיות
אני יותר מדי שקועה בטלוויזיה בשביל לראות משהו אחר.
שיימלס תיגמר שבוע הבא ואולי השפיות שלי תחזור אחרי זה.
קרן הקולנוע הישראלי - החלטה תמוהה
04/04/14 10:10
28צפיות
אחד מיוצרי הקולנוע התרעם בפייסבוק וכתב כך:

''הדרישות החדשות של קרן הקולנוע הישראלי לפיתוח תסריט יכולות להיות רק אחד משני דברים - כיסוי להחלטה לתקצב רק
קולנוענים מבוססים או חוסר הבנה בסיסי בתהליך פיתוח תסריט.
http://filmfund.org.il/?Id=1168

''השינויים העיקריים:
ראשית, למגישים למסלול מקצועי נדרשת עכשיו יצירה של 50 דקות ומעלה ברזומה במקום 30 דקות. משמע, גם אם עשיתי
חמישה קצרים ואחד מהם זכה באוסקר ובקאן, אני עדיין לא עונה על הדרישות כמו מישהו שצילם את עצמו מפליץ במשך שעה
והצליח להקרין את זה איפשהו. אבל זה מן הסתם מיועד לצמצם את המגישים לאנשים עם עם דרמה או פיצ׳ר מופקים בעברם.
שנית, יש להגיש מתווה מפורט של כל העלילה המתפרש על פני מינימום עשרה עמודים. בוא נקרא לילד בשמו. זה טריטמנט.
ואם יש לי מתווה עלילה מפורט מספיק כדי למלא עשרה עד חמישה עשר עמודים, אני כבר לא ממש צריך מענק פיתוח כי עשיתי
את רוב העבודה הקשה. מי שמסוגל להגיע לנקודה הזו בלי מענק זה אנשים שיש להם משאבים שמאפשרים להם להתפנות אך
ורק לכתיבה לתקופה מסוימת או אנשים שעובדים בדייג׳וב ומפתחים מהצד לאורך תקופה מאוד ארוכה. בכל מקרה כרגע זה הופך
לפרס יותר מאשר מענק פיתוח. הפער בין מתווה עלילה מלא לדראפט ראשון הוא קטן מאוד. ''

על פניו באמת נראה שהם מנסים לצמצמם את האופציו
04/04/14 18:31
15צפיות
ת
היית מצפה מקרן להבין תהליך. מצד שני הם כבר שנים נותנים את הכסף הזה ומנפים אנשים בדרך אליו, לך תדע מה היו השיקולים שלהם עד היום
סודות האפיה ב|תפוז|
03/04/14 15:06
4צפיות
|שף| היום בין השעות 18:00-20:00 , יתארח בפורום מבשלים כשר הקונדיטור אורי שפט.
אורי יענה על שאלות בענייני סודות האפיה, מאפים, לחמים וישתף בטיפים מקצועיים.

מוזמנים לשרשר את שאלותיכם:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...


|אקשן| כנות, אוריינות, ידידות, אומץ לב או אולי הקרבה עצמית? איזו קבוצה הכי מתאימה לכם? ספרו לנו בפורום מדע בדיוני ופנטזיה ותוכלו לזכות בכרטיס זוגי לסרט "מפוצלים"|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
פשוט להקשיב
03/04/14 22:37
15צפיות
טל
היי
רוצה להמליץ לכם, פשוט אתן למוזיקה לעשות זאת הכי טוב

http://youtu.be/H6j_0ihVG1Q
קצת אוף טופיק אבל אשמח לשמוע את דעתכם
03/04/14 08:50
27צפיות
האם קרה לכם פעם?

כתובות אינטרנט מצורפות:
תרגילי סצנות
02/04/14 16:30
36צפיות
אני עוברת לאחרונה על דרישות הקבלה של כל בתי הספר שהייתי רוצה להרשם אליהם בארה"ב, לראות מה אני צריכה להכין כדי להרשם. שלפחות יהיה לי הכל מוכן במידה ו
קיצר בדרישות של אוניברסיטת USC הם מבקשים גם לכתוב שתי סצנות לפי הנחיות שלהם, חשבתי שזה יכול להיות תרגיל כתיבה נחמד למי שבא לו:

ואני מנסה לכתוב את ההנחיות שלהן באנגלית כבר כמה ימים ולא מצליחה אז זהו תרגום מקוצר:
2-5 עמודים:

1. כיתבו סצנה בין שני אנשים מאוד שנים אשר תקועים ביחד במעלית בערב ראש השנה (משום מה הכוונה בתרגיל לראש השנה האזרחי אבל זה רק תרגיל אז תעשו כרצונכם)

2. כיתבו סצנה בין שני אנשים שגרים ביחד. הדמות הראשונה רוצה מאוד לצאת מהבית, הדמות השניה רוצה מאוד שהיא תשאר. הדגישו אלמנטים ויזואלים ולא רק דיאלוגים.
ג'יימס גנדולפיני, טום הארדי ונומי ראפאס
02/04/14 14:17
30צפיות
בסרטו השני של מייקל ר. ראסקם ('ראש שור' המצוין)
https://www.youtube.com/watch?v=7lCiDIcqMe0
שיימלס- עונה 2- חפירה שלי
01/04/14 02:23
25צפיות
לא לכתוב לי דברים שקרו מעבר לעונה הזאת בנתיים.
פייר? התאכזבתי. העונה הראשונה הייתה מאוד חצופה ופרובוקטיבית אבל למיטב זיכרוני המהלכים שלה נבנו היטב והיו מנומקים, והדמויות, על אף שהיו מוגזמות, הכילו ברובם אנושיות ורגש ואיפשרו לי להתחבר אליהם. אהבתי מאוד את הטיפול של העונה הראשונה בדמויות המשנה, ובמיוחד בנשים, שהרבה מהם היו יכולות להידחף מאוד בקלות למשבצות סטריאוטיפית ובכל זאת היה הצלחה בלאפשר להן להיות עם יותר מימדים (דוגמא מובהקת הייתה, לינדה, אישתו של המוסלמי שאיאן ניהל איתו רומן בעונה 1. יכלו בקלות לדחוף אותה למשבצת של האישה המוסלמית האומללה עם הבעל ההומו. במקום נתנו לה גם קטעים באד-אסים לגמרי כמו שהיא מלמדת את בעלה ואיאן לירות באקדח ומפגינה קשיחות גדולה משניהם, עוד שתי דמויות משניות שדיי אהבתי בעונה הראשונה היו קארן ומנדי שהיה בקלות אפשר רק לדחוף אותם למשבצת ה- "stupid sluts" - ובכל זאת הצליחו לתת להן עומק ומנעד של מצבים, גם רגעי נחמדות ואכפתיות כלפי אנשים שהן אהבו, וגם פגיעות ורכות). לצערי הרבה מהדמויות שגדלתי לאהוב בעונה ראשונה, נהרסו לי בעונה 2.

הדמות שהכי נהרסה לי היא קארן- שבעונה הראשונה הייתה אמנם בימבו טראשית, ובכל זאת לא הייתה לגמרי אגואיסטית והיה ניתן לראות פעולות אכפתיות למען אנשים שהיא אוהבת, וגם מעטה של רגישות ופגיעות פה ושם. כל זה נעלם לגמרי בעונה 2, יחד עם קו עלילה שהכיל מהלך לא מנומק אחד אחרי השני. קודם היא מתחילה לצאת עם ג'ודי הווירדו, אחר כך היא מחליטה שהיא מאוהבת בו (אחרי שלא ראינו בכלל שום אינטקאקציה בינהם בשביל שנראה מינימום של כימיה). אחר כך היא מחליטה להתחתן איתו (WTF??) ופרק אחרי כך כבר סתם נמאס לה ממנו והיא פשוט מגרשת אותו מהבית בביצ'יות צורמת (וכאילו, אני מבינה שהוא באמת מוזר או וואטאבר, אבל היא יכולה להיות טיפה יותר נחמדה). אחר כך היא מחליטה למסור את התינוק שבהתחלה היא רצתה לשמור. ואז היא מגלה שיש לו תסמונת דאון- זה כ"כ הרבה דברים קיצוניים שפשוט קורים אחד אחרי השני בלי לראות שום תהליך ושום צידוק רגשי לכל התהפוכות והמהלכים האלה, ובלי לראות כמעט שום תגובה הגיונית שלה לכל מה שהיא עוברת. כל הזמן חיכיתי שיהיה איזה פיי-אוף בסוף העונה לכל קו העלילה שלה, שזה יבנה ויבנה עד שזה יתפוצץ בצורה כלשהי, אם ע"י עימות עם מישהו שיגרום לה להכיר במעשים שלה ובמה שעובר עליה (ליפ או אמא שלה), או שבירה שלה, או כל דבר, מה שזה לא יהיה שיצדיק קצת מה שקורה איתה. אבל כלום לא הגיע וזה היה כ"כ מתסכל.
ובאותו נושא- ליפ ממש אכזב אותי. לקראת סוף עונה ראשונה ובתחילת עונה 2 דיי התאהבתי בו (הוא סוג של גירסה פחות חננית של מייקל סרה), אבל ככל שהעונה עברה ירד לי ממנו. ראשית למה הוא המשיך לרדוף אחרי קארן אחרי שהיא דוחה אותו פעם אחרי פעם ומתנהגת כמו כלבה בכיינית אליו? לא ברור. אולי בשלב מסויים זה היה בגלל הילד שחשב ששלו, ועדיין לא מסביר למה הוא היה עדיין נחמד אליה. בעונה הראשונה דווקא ראיתי את הקשר בינו לבין קארן נבנה בצורה יפה ואמינה. בעונה 2 קארן הפכה יותר ויותר לבלתי נסבלת, והרדיפה שלו אחריה הפכה גם אותו ל-לא כ"כ נסבל. ומעבר לזה, הוא קצת התנהג כמו ילד כפוי טובה לפיונה. בזה שהחליט למרוד נגדה- לבן אדם הכי שפוי בסדרה הזאת בערך שמקדישה את כל חייה לילדים. הוא גם מחליט באופן טיפשי לפרוש מבית ספר, וגם מאשים אותה על הפאשלות של ההורים שלו- כאילו שאין לה מספיק בעיות? הוא הרגיש לי כזה בוגר בעונה 1 (יחד עם איאן ופיונה) ובעונה 2 זה פשוט התדרדר לגמרי. אולי זה דיי מתאים לדמות של נער מתבגר בגיל הזה, אבל לא מתאים לדמות שבנו בעונה 1. מקווה שיחול מהפך איתו לאור זה שבפרק האחרון הוא חזר לבית ולבית ספר.

פיונה- אמנם בפרקים הראשונים של העונה התאכזבתי קצת ממנה. לא כ"כ אהבתי את הבחירות שהיא עושה, בעיקר בבחורים (אני מאשימה את החברה הבלונדינית שהייתה לה, שאני מקווה שלא תחזור יותר. זאת ששידלה איתה לצאת עם גברים זקנים עשירים. ממש לא אהבתי את הדמות הזאת). אבל איפשהו באמצע העונה היא חזרה להיות פיונה שאני אוהבת. וסיפקה את רוב הרגעים מועכי הלב שבעונה. כשהיא מגלה שאמא שלה ביזבזה להם את כל הכסף, ובעיקר בפרק האחרון, ההתפרקות שלה אחרי ניסיון ההתאבדות של מוניקה , וניחום הילדים הקטנים, רגע שגרם לי להזיל כמה דמעות בעצמי.

רגעים/קטעים טובים שהיו העונה:
-הפרק שפיונה מנסה להתחיל עם הקראש של זה מהתיכון שלה שעכשיו נשוי. האמת, כשהתחיל קו העלילה הזה דווקא גלגלתי עיניים. חשבתי, אוי נו. זה הולך להיות קו עלילתי צפוי ומתיש שימרח על חצי עונה, שהיא תתאהב בו והוא לא יעזוב את אשתו, או וואטאבר. אבל הסוף של הסיפור היה כ"כ פרייסלס וממש לא הצלחתי לצפות אותו- סצנת הסקס הגרוע במכונית עם האוכל של הילדים שלו שנמרח על כולה- awesome!!
- ואם כבר- הראנינג גאג של הפרק שאחר כך, שאשתו רודפת אחרי פיונה כל הפרק עם מחבט- פרייסלס!!
- הדמות של את'ל (ילדת האומנה של קווין וורוניקה) - היא הייתה דמות כ"כ טובה והיה לי כ"כ חבל שהיא הלכה באמצע העונה. כל פעם שהיא התחילה לדבר על החיים הקודמים שלה ועל האמונות המחרידות שלה, עם הקול האדיש הזה. כל רגע כזה היה זהב ("הייתי מתאבדת אם זה לא היה חטא, כי כך אוכל להיות קרובה יותר לאלוהים", "מאיפה שאני באה זה כבוד לחלוק את הגבר שלך"). ומאליק, הילד שאיתו היא ברחה היה ממש חמוד.
- מוניקה חותכת ורידים. הולי פאק.
- ורוניקה וקווין- סתם כי הם חמודים והזוג הכי שפוי כנראה בסדרה.

רגעי ההולי פאק של העונה:
- מקום ראשון- ללא ספק שוטים ברורים שבהם רואים באופן ברור משהו נדחף דרך כוס (בסצנת הלידה של קארן). אני עדיין דיי בהלם מהעניין. ולא כ"כ יודעת אם זה טוב או רע לדעתי.
- שילה מתחילה להתגבר על האגורופוביה שלה יוצאת מהבית וחלק של מטוס נופל לה מול הפרצוף, כדי לדחוף אותה חזרה לפובויות שלה.
- הילד עם תסמונת דאון, כנראה?
- מוניקה חותכת את הורידים.

העונה הזאת דיי אכזבה אותי, אני מאוד מקווה שיהיה שיפור בעונה הבאה.
אני דווקא ממש אוהבת את קארן בעונה הזאת
01/04/14 08:30
17צפיות
נראה ל ישהיא הדמות הכי מרתקת מבחינתי בשתי העונות הראשונות.
היא כל כך מלאת כאב וכעס כלפי אבא שלה והיא עושה את כל הדברים המאוד קיצוניים האלו רק כדי להתנקם בו ולמשוך את תשומת הלב שלו. היא כל כך אומללה. אני דווקא מאוד מתחברת אליה בעונה הזאת. ודווקא ליפ, כן הוא די נגרר אחרי מישהי נוראית, אבל היה בזה גם משהו די יפה, וגם מסכן מאוד אני משערת, כמה האהבה מעוורת אפילו אותו. וכן זה מעצבן שהוא פורש מבית הספר אבל דווקא הרגשתי שזה היה עשוי הגיוני מאוד. הוא כן מנסה להמשיך להיות האחראי דווקא.

קטע הלידה מזעזע, אחרי שראיתי אותו פעם ראשונה הדחקתי שזה היה בכלל.

וכן את'ל מרתקת וחבל שהיא עזבה.

אני חושבת שבשבילי הדמויות שהכי נהניתי לראות בעונות האלו זה קארן ושילה. שתיהן דפוקות כל כך, בצורה שונה מאוד, אבל ביחוד קארן עם כל הכאב שלה, באמת נגעה לי ללב. כן היא בנאדם רע אבל כן הרגשתי שזה נובבע מתוך אומללות ענקית ובגלל זה ממש כאב לי עליה כל פעם שראו אותה.
אז זהו
01/04/14 09:12
27צפיות
שבעונה 1, יכלתי לסלוח לקארן על המעשים הרעים שלה בגלל שהראו את הרגעים הקטנים של האנושיות - וכן היה ברור שהיא לגמרי התחרפנה בגלל הקטע של אבא שלה וזה כן נגע לליבי. אבל זה גם כי ראו את הכאב שמשתלט עליה. נגיד אחת הסצנות שהכי הכאיבו לי זה היה בסוף עונה 1 כשהיא שוכבת עם ליפ ובוכה תוך כדי.
אבל בעונה 2 לא איזנו את זה כמו שצריך. כאילו זה סביר להניח שעוד הדפיקות שלה מהקטע עם אבא שלה, ועדיין היו צריכים לבנות לה מנעד רחב יותר- וגם להראות לפעמים את הפגיעות, בצורה כלשהי, כי קשה לסבול לדעתי התנהגות כזאת לאורך זמן, גם מהצופים. ולגבי ליפ - אז כן אני מבינה שאהבה עיוורת לפעמים, אבל לא יודעת להסביר, חוויתי לגמרי ניתוק רגשי ממנו וממנה ככל שהעונה התקדמה כי זה נהפך ליותר ויותר לא בריא כל הקטע בניהם. יודעת מה? גם אין לי בעיה שהיו מציגים קשר לא בריא, אבל שיש בבסיסו איזשהו משהו הגיוני שמושך את שני האנשים ביחד. כאמור בעונה הראשונה כן הרגשתי את הקשר בינהם נבנה בצורה אמינה ואפילו התרגשתי ממנו- אבל בעונה השניה זה הרגיש כאילו היא פשוט משפיטה אותו כי היא יודעת שהוא אוהב אותה והיא אנוכית וחושבת רק על עצמה, והוא מאיזו סיבה ממשיך לתת לה להתעלל בו. ולדעתי אם עושים דמות שהיא מגעילה בגלל שהמעשים שלה מבוססים על כאב צריכים לתת את הרגעים שיבהירו את זה לצופים (דוגמא שעולה לי לראש על דמות שעשו את זה טוב, זה האוס - הוא היה חרא של בן אדם אבל דאגו להראות כמה הוא סובל בחיים שלו וכמה זה בעצם נובע מזה - ולכן היה אפשרי עוד להיות בעדו לפעמים). אחרת משהו בזה לא עובד (אלא אם הדמות אמורה להיות קומית, אבל זה לא ממש המקרה פה).
אני מקווה שהיא לא תשוב לסדרה, ביאסו לי את הדמות שלה. בנתיים ראיתי את 2 הפרקים הראשונים של עונה 3 - ויש שיפור עצום. אני כ"כ מקווה שזה יעיד על הבאות.
בנתיים ראיתי שהוציאו את קארן מהפתיח ואני מקווה שזה יעיד על זה שהיא לא תשוב. ואני מקווה שזה מה שיהיה, כי לא ממש בא לי לראות את הדמות שלה יותר. אני מחבבת את מנדי ואני שמחה שהיא עכשיו עם ליפ. נראה שאכפת לה ממנו והיא חושבת יותר עליו ולא רק על עצמה, וזה נחמד. אני רוצה לראות אותם עוד ביחד.
שילה מוזרה מאוד, אבל היא דווקא אדם טוב, חוץ מהפטיש המוזר שלה עם הדילדואים, היא הייתה בן אדם טוב ואני רוצה שיהיה לה טוב. ואני שמחה שהיא עם ג'ודי (למרות שגם הוא ביזארי בטירוף, אבל איכשהו ביחד זה הגיוני איכשהו).

אגב, במה שהספקתי לראות מהעונה השלישית היה הרבה דיבור על כל הנושא של "החלום האמריקאי"- שפיונה רוצה לנהל את הפאב ההוא  ההוא וליפ אומר לה שאנשים עניים יכולים להרוויח כסף רק ע"י לגנוב או לרמות. והפרצוף שהיה לה שכשהיא שמעה את זה דיי שבר את הלב.

לגבי הקטע עם הלידה- אני מסכימה שזה היה כמה שוטים של לגמרי- "הולי-ג'יזס-קרייסט-פאקינג-שיט". אבל דווקא נראה לי שמוצא חן בעיני שעשו את זה. אני לא יודעת אם הם כיוונו לשם, אבל קצת תפסתי את זה קצת כמעין אצבע משולשת לכל חוקי הפרובוקציה והעירום של ערוצי כבלים סטייל שואוטיים, שמראים הרבה עירום בחסות "זה אומנות, אנחנו לא פוריטנים שמרנים, בגלל זה נראה לכם ציצים של כוסיות כי זה אומנות ווינק ווינק". לא שזה לא ביקורת שאי שאפשר גם להחיל על הסדרה הזאת (אם כי ספרתי גם שני זרגים בנתיים. לא שזה מתחרה בכמות הציצי החשוף שם, אבל היי זה יותר מכמעט כל סדרה), אבל בכל זאת היה בזה משהו בסיגנון של "אמרתם עירום זה אומנותי? סבבה נביא לכם כוס במצב הכי לא פוטגני שלו, מה? לא לזה התכוונתם?"
וואו
01/04/14 14:17
24צפיות
הפסקה האחרונה שלך פשוט הדהימה אותי. באמת. כל כך שנאתי את הסצנה הזאת ואני מסתכלת על זה אחרת לגמרי עכשיו. באמת. לא חשבתי על זה ככה בכלל.
העירום שם באמת גם הרגיש לי תמיד מאוד טבעי, כן פיונה סקסית רצח אבל יש שם משהו מאוד נורמלי בעירום שם. אני זוכרת שקארל אומר מתישהו, לא זוכרת מתי, שהוא ראה את הציצים של אחותו אבל זה אחותו אז הוא לא באמת רצה להסתכל. כי זה באמת הרבה פעמים מגיע מהמקום הטבעי הזה של פשוט הרבה אנשים קרובים חיים תחת קורת גג אחת ומתנהגים נורמלי יחסית.

לגבי קארן וכו' אין לי מה להגיד, אני מסכימה שהיא קיצונית מאוד וכנראה באמת בלי שום דבר שיאזן את זה אבל איכשהו לא כזה הפריע לי.

וכן הקטע עם ליפ ופיונה סביב הכסף והמסיבה וכו' היה נהדר. והמשפט הזה שהוא אומר על עניין וכו' לדעתי עומד בבסיס הסדרה גם אם הוא לא נאמר כל הזמן.

אני לא אגיב הרבה מעבר כי עוד יקרו דברים ואני לא זוכרת בדיוק מה קורה מתי אז אני אחכה שתסיימי

אגב אף מילה ממך בינתיים על איאן ומיקי, שאני מאוהבת בהם קשות. למרות שהיתה להם התחלה איטית בשתי העונות הראשונות אבל עדיין היה כיף נורא לראות אותם
אממ.. ככה-
01/04/14 19:03
19צפיות
לא מפריע לי כ"כ העירום וההחפצה. אני חושבת כי בעיקר זה מרגיש לי דיי שיוויוני. אין אמנם המון עירום גברי, אבל יש גם לא מעט החפצה גברית ושוטים של גברים עם קוביות בבטן בלי חולצה. בנוסף זה גם פחות מפריע לי כי אני לא מרגישה שהנשים הם רק זוג ציצים. יש להם אישיות והדמות שלהן לרוב מורכבת והם חזקות וחלשות ובנות אדם וגם בין היתר יש להם ציצים, הרי מהות ההחפצה זה להפסיק לראות מישהו כבן אדם, וזה לא ממש קורה בסדרה, עבורי לפחות. אני עדיין רואה בהן בנות אדם וכנראה בגלל זה לא כ"כ מפריע לי.

וכן זה נראה טבעי רוב קטעי הסקס שם, וכמו שאמרתי הם לא מפריעים לי ואני אפילו נהנית מהם לרוב, ובכל זאת אין מנוס מלהכיר בעובדה שכל העירום שם הוא של אנשים יפים ואם בכל זאת מישהו ירצה להשתמש בתירוץ של "זה טבעי וזה מציאותי", אני קצת אגחך. בגלל זה היה משהו מעניין להראות כוס, הדבר שאמור כביכול להיות הכי סקסי במצב הכי דוחה שלו (ומה לעשות, כן מגעיל טילים)- זה להוציא את העירום מהקונטקס של ה"מחרמן" ולהביא ייצוג באמת טבעי שלו. לא יודעת אם זאת הייתה המטרה ואולי סתם ניסו לעשות פרובוקציה ולהגעיל, אבל לפחות יש בזה משהו פרובוקטיבי ברור שלא מנסה לחפות על חירמון הקהל במעטה של "אומנות וטבעי".

לגבי איאן ומיקי- בשלב הזה הם דיי תקועים במעגל של- הם מזדיינים - מיקי הולך לכלא - מיקי יוצא- הם ממשיכים להזדיין - מיקי עדיין בשלב של- "אני ילד רע ורגשות זה לחלשים". אני קצת מרגישה שאני יכולה לצפות את קו העלילה שלהם, אבל האמת לא אכפת לי - יש לי חולשה לזוגות הומואים, לא רק בקטע הפיזי, אלא לגמרי בקטע הרומנטי שהופך אותי לפאן גירל מזוגגת עיניים, אז אני בעד שיהפכו אותם לקיצ'ים ודביקים. בנתיים הם עוד לא ממש שם. אבל אני חייבת להגיד שזה שהוא ה- bottom זה ממש סקסי. "Liking what I like don't make me a bitch"
את כל כך לא הולכת לצפות מה שיקרה איתם
01/04/14 19:16
24צפיות
אני חושבת שבעונה השלישית השחקן של מיקי נהפך לקאסט קבוע ולא רק לשחקן אורח ובאמת הם העלו את היחסים איתם כמה רמות. ועכשיו העונה הרביעית בכלל פשוט אדירה בהקשר שלהם.
וכן זה אדיר שהוא ה'bottom'  ביחוד בגלל שזה לא מה שהיית מצפה ממנו.

ואני מסכימה איתך לגבי המיניות והעירום וכל מה שכתבת שם
º
גם אני מסכים
02/04/14 01:58
5צפיות
טרנטינו סופסוף הודיע מה כן יהיה סרטו הבא
01/04/14 02:49
57צפיות
'ביום בו המערב פגש את המזרח' יהיה חציו מערבון וחציו סרט סמוראים שחור-לבן בסינית.
כרגע ההפקה שמה עין ללהק את ג'ים קארי (!), קייטי סגל, ג'רי סיינפלד, קייט בלאנשט וטקאשי קיטאנו.
ההודעה המקורית לתקשורת
https://www.youtube.com/watch?v=yB_exnfZc8g
º
יפה, יפה.
01/04/14 09:45
16צפיות
פרסום בתפוז - תפוז עסקים

לפרסום העסק שלך בתפוז

השאר פרטים כאן >>>

שירותי תרגום - Technically Perfect

צריך לתרגם מסמכים ?

אנו זמינים לשרותך כעת חייגו: 052-6390346


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה