לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
מתכננות ומתכננים הריון?

פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.

 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

 

 אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 

*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 

*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 

*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 

* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 

*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 

*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 

*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

 

 שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

  

מה ההבדל בין בדיקה ביתית לבדיקת דם?

1
בדיקה שיוצאת שלילית ואז מתגלה הריון:בדיקות הריון בכלל בנויות על לזהות את הורמון ההריון בדם (מה שנקרא בטא, או B-HCG)בדיקות דם- בודקות גם את הכמות של ההורמון. ולכן הכי רגישות והכי מהיימנות.בדיקות ביתיות- אלו שמתשינים עליהן, בודקות האםההרומון קיים או לאאבל- וזה החסרון שלהן- צריך רמה מסויימת של הורמון כדי שהן תוכלנה לזהותיכול להיות מצב שיש הריון צעיר, ואז רמת ההורמון נמוכה מידי, ואז בדיקה ביתית (שמזהה רמה מסויימת) לא תזהה.ואם ננסה לפשט:אם בדיקה ביתית מזהה הורמון ברמה Xאז אם השתנת מוקדם מידי ויכול להיות שיש הורמון הריוני אבל ברמה X-3 ואז הבדיקה לא תזה אותו.לאחר כמה ימים, רמת ההורמון עולה ואז כבר בדיקת נוספת עשוייה כן לזהותוכמו שאמרתי בדיקת דם היא בדיקה שמזהה כמותית כלומר כל כמות מעל 0 ולכן היא כן תזהה בנקודה שביתית לא תזהה.איך יכול להיות שבדיקה ביתית הראתה כן ובדיקת דם לא?בזה אני לא מבינה הרבה,אבל זה יכול לקרות למשל במצב של הריון כימי.לשאלתך- אם את רוצה בדיקת הרין ביתית, ממליצה לחכותל לפחות ליום איחור אחדבדיקת דם- הכי מהיימנהמאחלת לכולן בהצלחה והריון בקרוב
  תתי נושאים נוספים
קטגוריות
רוית לוין - תומכת ומלווה בהריון ולידה

בהריון?

רוית לוין - תומכת ומלווה בהריון לפרטים נוספים לחצי כאן >>

ד

ד"ר בני פיינר

מומחה באורוגניקולוגיה ובניתוחי רצפת האגן. לפרטים נוספים >>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?
האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום