בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!

בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מהבודקים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.

ההטרוגניות של חברי הפורום מביאה להתפתחות מגוון רחב של נושאי שיחה: החל מעזרה הדדית בחיפושי חומר, דרך דיונים מרתקים על עולם האקדמיה וסקרים בחסות זק האלפק וכלה בהעברת לילות ארוכים נטולי שינה בתקופת המבחנים ביחד.

מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. שרשורים מפלצתיים בנושאים שלא תמיד קשורים לפורום (ע"ע "לא עשיתי צבא כי לא בא לי לבזבז שלוש שנים מהחיים, האם יעשו לי בעיות בקלה לעבודה" ונספחיו), קבוצה גדולה של גולשים שכבר מכירים וירטואלית (ולפעמים גם במציאות), וכמובן סדרה של בדיחות פנימיות (ע"ע "את"א?", "קלונקס"). לכן, אנחנו ממליצים למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים שאינם זק האלפק, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.

אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.

uIsses, GuestOfHonor ומלכת הקרח הפולניה.

  

מה זה סמינריון?

1
האופי המדויק של סמינריון משתנה מחוג לחוג וממרצה למרצה.באופן כללי מדובר על קורס מצומצם יחסית מבחינת מספר התלמידים, שלומדים על פי רוב כקורס סמיסטריאלי (למרות שיכול להיות שיש מקום שבו זה קורס שנתי). נפגשים פעם בשבוע, והקורס מבוסס על קריאה שבועית משמעותית ודיון אינטנסיבי בכיתה (להבדיל מקורס שהוא סתם הרצאה או משהו כזה).בסוף הסמינריון צריך לכתוב עבודה סמינריונית, שהיא עבודה מעין-מחקרית קטנה.בנוסף, בחלק מן הסמינרים יש דרישה לרפרט (הרצאה בכיתה על נושא, בדרך כלל גרסה מצומצמת של נושא העבודה, אבל לא חייב להיות). לא תמיד יש דרישה כזו, ולפעמים יש יותר מדי סטודנטים ופחות מדי זמן להרצות, ולכן חלק מן הסטודנטים לא מרצים. בנוסף, אם יש לך פחד קהל קיצוני, אפשר לגשת לדבר עם המרצה ולהגיד לו שיש פחד כזה. במקרים רבים המרצה יסכים לוותר על הצורך להרצות, לעיתים תמורת הגשת עבודה נוספת בכתב. נכתב ע"י d a p h n a
נכתב ע"י חיים חפר
  תתי נושאים נוספים
קטגוריות
אודיליה הדרכת תוכנה

אקסל בלי נוסחאות

גלה איך להפוך נתונים יבשים לידע יעיל ב5 לחיצות עכבר .>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?
האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום