לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
הפורום מיועד על מנת למצוא תשובות לבעיות העולות וצצות תוך כדי שימוש ב-iPhone, iPod לסוגיו וב-iPad, אך גם לדיונים בנושאים הקשורים לטלפונים חכמים בכלל.

אנא נהגו בסובלנות גם כלפי אותם ערלי לב שטרם גילו את האור, ומשתמשים רחמנא ליצלן לא עלינו  במכשיר שאינו נושא עליו תפוח נגוס .

הודעות הנוגעות לגופו של אדם במקום לגופו של עניין או הודעות המעניקות ציון  (בעיקר ציון גרוע )  לתשובתו של פלוני - תמחקנה.

אנא שמרו על סבלנות וסובלנות

 

את הודעותיכם אתם מתבקשים לשרשר. מה ה זו החיה הזו ואיך אוכלים אותה?

כל המידע - כאן.איילת

  

איך לחבר IPod ל iTunes חדש ולצאת בלי לאבד שירים בדרך

1
ראשית חשוב להבין האם ה IPOD שלך מסונכרן אוטומטית.IPOD שמסונכרן אוטומטית שומר על סדר בצורה ברורה מאוד - הוא מראה.IPOD שמסונכרן אוטומטית הוא בעצם מראה של ה ITUNES שמחובר אליו, הוא מראה בדיוק את מה שיש ב ITUNES שלו, כל שיר שיוסף ל ITUNES יעבור אוטומטית ל IPOD וכל שיר שיעלם מה ITUNES יעלם גם מה IPOD (כמובן רק בזמן זיווג בינהם - יעני לחבר את הכבל ).חשוב אבל גם להבין שה IPOD מזווג ל ITUNES מסויים מאוד - רק ה ITUNES שלו מסונכרן אליו אוטומטית - כי הם זוג.ולכן ברגע ש IPOD כזה מתחבר למחשב חדש ה ITUNES החדש יזהה שהוא כבר זוג של ITUNES אחר וישאל אותך מה לעשות - האם לזווג אותו עם ה ITUNES החדש?! כאן אתה צריך לומר "לא תודה" על מנת לא להחליף זיווג ואז השירים לא ימחקו כי לא יהיה "חיבור" בינהם.אחרכך תוכל להעביר אותו לסינכרון ידני (שמיד אסביר מה הכוונה) והכל יהיה פשוט.אם בכל זאת תרצה להפוך אותו לזיווג יהיה אליך להוריד את השירים מה IPOD קודם - להוסיף אותם ל ITUNES החדש ורק אז לנתק אותו ולחבר אותו שוב.אם ה IPOD בסינכרון ידני אז גם ככה על מנת להעביר שירים אתה גורר אותם ל IPOD ולכן אין בעיה לחבר לכל ITUNES כי הוא לא שייך לאף אחד ("אוכל עם כולם")אם אתה בצורת סינכרון מסויימת ורוצה לעבור לאחרת אתה פשוט נכנס להגדרות של ה IPOD (קליק ימני על הצלמית של ה IPOD כשהוא מחובר ב ITUNES ואז GET INFO.
  תתי נושאים נוספים
קטגוריות
עוה

עוה"ד יסמין וענבר לוינבוק

כל המידע אודות תביעות בנקים! הכנסו עכשיו>>

פורום הלוואות לעסקים

פורום הלוואות לעסקים

בוא לברר על הלוואה שמתאימה לעסק שלך לפרטים נוספים>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?
האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום