לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום טלנובלות
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

|*|הפורומים מתחדשים|!|
( לעמוד שלי בתפוז )
30/07/2015 | 15:46
1
52
גולשות וגולשים יקרים,
תפוז עובר תהליך התחדשות של שיפור חוויית המשתמש באתר.
אנו גאים ושמחים לבשר כי ביום שלישי הקרוב 4.8, החל משעות הצהריים אנו צפויים לעלות עם מערכת פורומים חדשה.
למעשה, הפיתוח נמצא בשלביו הסופיים ואנו עמלים כעת על בדיקות מקדימות.

לאחר ההשקה נמשיך לייצר שיפור מתמיד של האתר וגרסת הפורומים, כאשר אנו נשמח להמשיך ולקבל מכם פידבקים בשוטף בפורום משוב, מסרים אישים ומיילים.
ברצוננו לעדכן כי אנו עובדים בימים אלו גם על גרסה חדשה לאתר המותאם בסלולר ולבלוגים.

בין החידושים שצפויים לעלות ביום שלישי:
- מראה חדיש ועדכני
- אפשרות לכתוב הודעות בצורה מהירה יותר
- אפשרות לעקוב אחרי פורומים אהובים
- אייקונים חדשים ומשודרגים
- ממשק עבודה נוח ויעיל
ועוד...


שימו |לב| במערכת החדשה שצפויה לעלות ביום שלישי החתימות יוסרו באופן גורף עד לעליית מערכת חתימה משודרגת יותר (עליה עובדים בימים אלה).
לידיעתכם, במידה ותרצו לשמור את מה שכתוב בחתימה שלכם, אתם מוזמנים לעשות זאת עד יום שלישי בבוקר.

סופ"ש נעים |הלוואי|
צוות תפוז
מגניב מחכה בקוצר רוח לראות את החידושים
30/07/2015 | 16:37
52
במיוחד את האייקונים החדשים
עלובי החיים
27/07/2015 | 18:31
18
29
מי שרוצה/יכול להצביע ל"עלובי החיים" לטקס פרסי טלמונדו
27/07/2015 | 21:54
32
נוריה ממררת את חייה של לוסיה
27/07/2015 | 23:37
2
29
לוסיה מסרבת לקבל את דיאבלו והוא סותם את פיה וכמעט חונק אותה ומאיים להגיד שהם שותפים ושניהם יעצרו ואף אחד לא יהיה עם רוקסנה. היא שומעת ממנו שרוקסנה איתו והיא מאשימה אותו בחטיפה, הוא מסביר שמצא במקרה את רוקסנה וממין ומציע לה לבוא לצפון ושם הם יקימו משפחה והוא ינטוש את עסקיו הפליליים והם יחיו באושר. לוסיה מזכירה לו שהיא לא אוהבת אותו ולעולם לא תקבל אותו. היא מבקשת שאם הוא אוהב אותה שימסור את ביתה למשפחתה, אבל דיאבלו מסרב וטוען שהילדה צריכה להיות עם האם ומזכיר לה את הבעיה המשפטית עם הילדה. הוא בכל זאת נותן לה את מספר הטלפון שלו כדי שתפנה אליו בעניין רוקסנה ועוזב. לוסיה ממהרת לקרוא לאחות ומספרת שלא היה מדובר בכומר אלא בראש קרטל סמים והיא רוצה להודיע למשטרה שביתה בידיו.

נוריה מבקשת עזרה מה"כומר" והוא מאיים לרצוח אותה ומרחיק אותה מידיו והיא מבטיחה לשתוק, אבל אז קוראת לכולם ומספרת שמדובר בדיאבלו מררו. המשטרה רודפת אחריו אך דיאבלו מצליח לברוח. נוריה נקראת להסביר והיא מספרת שהייתה מאהבת של דיאבלו זמן מה ולכן לא תתבלבל וטוענת שהוא חטף אותו וטוענת שהוא בא לבקר את המאהבת שלו לוסיה דוראן. מנהלת הכלא המומה, לוסיה נדרשת למסור הסברים והיא מסבירה שדיאבלו בא אליה ושאין לה קשר איתו והוא רודף אותה. נוריה טוענת שהיא משקרת וטוענת שהייתה עדה לסצינות אינטימיות שלהם, לוסיה מבקשת מנוריה להספיק לשקר, אך המנהלת לא מאמינה ללוסיה ואוסרת עליה ביקורים כולל עורכת הדין ומספרת לה שהתיק שלה נפתח מחדש וכעת היא מבינה שזה בגלל קשריה עם עשירים בעולם התחתון. גם האסירות משבחות אותה על קשר עם ראש קרטל הסמים ומבקשות שיעזור גם להן, לוסיה מנסה לשווא להסביר שאין לה שום קשר עם דיאבלו לאסירות המתלהבות.

התובע מוחה בפני דניאל על כך שלאחר כל מאמציו הוא מפקפק ומבקש לפתוח את התיק מחדש, ומטיח בו את חוסר האובייקטיביות אבל לבסוף נענה לבקשתו. השוטרים אמורים לקבל את פרס השוטר המצטיין על לכידת דיאבלו ולמרות שדיאבלו ברח זה לא מהם אלא משלטונות הכלא בו ישב והוא מבקש מהשוטרים להתררגן ולא להיות כמו רודריגס שמוחה על היותו דוגמא בתור מי שמתלבש גרוע ומבקש מלאון ללבוש בגד נשי לטקס.

דניאל מקבל את החדשות על הביקור של דיאבלו את לוסיה ומצטער שפקפק באשמתה וזועם, פבלו מסביר שהוא לא שמע על מה דיברו ועליו לתת ללוסיה להנות מהספק אך דניאל מסרב בתוקף. הוא מארגן לעצמו פגישה עם לוסיה ודורש מהמנהלת של הכלא לצאת למורת רוחה והיא מבטיחה להודיע לממונים עליה. הוא דורש לדעת על הביקור של דיאבלו ושואל אם תעז להכחיש שהם מאהבים, לוסיה שעדיין נחנקת מההחזקה בצוואר של דיאבלו מסבירה שאין ביניהם שום דבר ודיאבלו ביקר אותה בגלל שרצתה בכך, דניאל מזכיר שדיאבלו סיכן את החופש שלו בשבילו כי היא כל כך יקרה לו בתור מאהבת. הוא שואל איך הרגישה כשהמאהב שלה רצח את דודתו אמפרו שאותה היא רימתה כמו שרימתה אותו, לוסיה דורשת שלא ידבר על זה ומטיחה בו את כאבה שאמפרו הייתה כמו אם בשבילה, והוא טוען שזה כל כך כאב לה שהיא שכבה כל היום עם הרוצח שלה אחרי זה. לוסיה מנסה להסביר שזה לא נכון, אך דניאל טוען שהיא לא תצליח לרמות אותו שוב ודורש שתודה והיא מסרבת והוא מבטיח לו שלא תשתחרר לעולם.

דניאל פונה לתובע לבטל את הדיון המחודש בגלל הראיות החדשות, אך התובע מתעקש שלוסיה זכאית למשפט צדק שיוכיח את האמת ואין לו סמכות עליו לגרום לו לנהוג לפי השינויים במצב הרוח שלו. דניאל מתעקש אך התובע עומד על שלו. אנסלמו מספר לדיאבלו שיש לו חדשות טובות וחדשות רעות (הרעות על רדמס) והטובות שיש דיון מחודש בעניינה של לוסיה ודיאבלו טוען שזה רע בשבילו, אם השוטר ישחרר אותה היא תסלח לו והוא צריך להיות הגיבור המושיע שלה. הוא דורש לברר מתי הדיון המחודש וכשאנסלמו רוצה לבשר את הבשורה הרעה, דיאבלו טוען שכבר קיבל אותה.

איגנסיו הולך לדיון המחודש ופרננדה דואגת לו ומבטיחה שרוצה שלוסיה תשתחרר לא כי היא מקבלת אותה כבת אלא למענו ואיגנסיו מתעקש להיות שם. נוריה מתקשרת לליליאנה לבשר לה על הדיון החדש שאליו לוקחים אותה למשפט ומשפט נוסף ללוסיה וליליאנה המומה. דניאל נערך למנוע את שחרורה של לוסיה ופבלו מסביר לו שהוא לא הוגן והחוש המשטרתי שלו אומר לו שלוסיה חפה מפשע ודניאל מתעקש שהיא אשמה וליליאנה מגיעה ואומרת שללא ספק וטוענת שהדיון החדש הוא מלכודת ושדיאבלו עומד להבריח את לוסיה בדרך למשפט.

דיאבלו אכן מארגן את הבריחה והנהג של המכונית הוא בעל ברית ואנסלמו מזהיר לא לירות בו. לוסיה ונוריה מובלות למשפט ונוריה לועגת ללוסיה שהיא תשתחרר בעוד לוסיה תישאר זמן רב בכלא ואז הם מותקפים על ידי אנשי דיאבלו ומתפתח קרב יריות ואנשי דיאבלו דורשים למסור להם את לוסיה ולוסיה מבקשת שלא יענו לדרישה ולא ימסרו אותה להם.

ליליאנה וחנרו בודקים את החשבונות של דיאבלו וליליאנה מתכוונת למהר לרוקן אותן לפני שדיאבלו ינקוט באמצעים להגן על הונו. רדמס והלנה מופתעים מהביקור של אנסלמו שדורש לקבל את מה שמגיע לדיאבלו, רדמס טוען שלא מכיר את אנסלמו ואנסלמו מזכיר את העסקים המשותפים. הלנה מסבירה שבעקבות התאונה יש לרדמס חורים בזיכרון ואנסלמו מתעקש שיש לו מחויבות לשותף ומקווה שבפעם הבאה שהוא יבקר רדמס יזכור את הסכום שהוא חייב. רדמס מבולבל והלנה מציעה לפנות למשטרה והוא מציע לפנות לידידה השוטר פבלו. אחר כך רדמס דואג והלנה שואלת לגבי עסקיו עם מררו ורדמס טוען שהוא לא זוכר דבר ובסוף גם חוזר בו מהרעיון לפנות למשטרה בעניין.

אוקטביו מספר לדניאל שהוא עומד להפוך לאבא ושזה לא נעים כי זאת ויקי, שמגינה על לוסיה. דניאל מסביר כמה הילד שלו חשוב ומבהיר שעליו להפריד בין מה שקורה בינו לבין לוסיה לבין מה שקורה בינו לבין ויקי ומזכיר לו שהוא אוהב את ויקי. דניאל מאשים את עצמו במצב שנוצר ומעודד את אוקטביו לתפקד כאב. הבנות שוב מציקות לויקי כשהיא מקיאה ולועגות לה שהיא בהריון, ואוקטביו מגן עליה והן טוענות שהאבא בא להגן עליה, אוקטביו מתוודה על אהבתו לויקי והם משלימים. קונסאלו מוזמנת לבית הספר בקשר לויקי והמנהל שואל אם היא בהריון וקונסאלו מאשרת והמנהל מבהיר שויקי לא תוכל להמשיך ללמוד בבית ספרם כי מדובר בבית ספר יוקרתי שהוא מופת להתנהגות טובה וויקי היא דוגמא רעה לשאר התלמידים וקונסאלו המומה.

אדריאנה מדברת עם אבל על בגדים לתינוק ואבל לא מקשיב ולאדריאנה נמאס מהאדישות והיא רוצה לשים סוף לפארסה ולעזוב לבית הוריה בניו יורק, אבל עוצר בעדה ומבהיר שזה חשוב לאביו והוא לא יוכל להסביר לאביו במצבו את עזיבתה והוא מתלהב מהנכד. אדריאנה מוחה שהוא לא יאהב את הילד שלו ואבל טוען שהוא מסוגל לאהוב חיה נטושה והיא מוחה על ההשוואה, אך בסוף אבל משכנע אותה. אדריאנה וויקי הולכות לקנות בגדים לתינוקות שלהם ואדריאנה מספרת על מה שהיה עם אבל שבסוף הוא מתלהב ומוכן לאהוב את הילד, ויקי מסבירה שהמשפחה הזאת היא לא באמת מתפקדת כי הם לא עושים דברים של בני זוג, אך אדריאנה טוענת שסקס אינו העיקר בין בני הזוג.

באותה חנות מסתובבים אבריסטו ולאון שלאון אף פעם לא לבשה בגדי נשים והם מציעים זה לזו בחירה בבחירת הבגדים ואז אבריסטו רואה את אדריאנה ושם לב שהיא בהריון. הוא הולך להתעמת איתה ומטיח בה שהילד שלו אך היא טוענת שהילד של אבל ומרחיקה אותו ממנה. רודריגס מודיע שלא יוותר על הילד ולפני שאבל עומד להסיע את הוריו לדיון בעניינה של לוסיה, יש לו אורח וזה רודריגס שדורש לדבר איתו על הילד.

פבלו שופך את הלב בפני דניאל על כך שאיבד את הלנה וסובל מכך לקראת טקס הענקת הפרס לשוטרים. 
אחלה "עזרה" מדיאבלו
28/07/2015 | 00:22
1
37
רק מסבך אותה יותר ויותר. זה לא עזרה, זה אפילו לא עזרה מתוך אינטרס, זה פשוט לדפוק אותה עוד יותר למען אינטרסים שלו. בסוף דווקא דניאל איכשהו בטעות משכנע לפתוח את התיק מחדש ולוסיה מקבלת הזדמנות להוכיח את חפותה, אבל דיאבלו מונע ממנה צדק ומקלקל לה את הסיכויים לנקות את שמה ולחזור לחיים הנורמליים. וכמובן שזה היה צפוי שהוא מחזיק את הילדים כפתיון במלכודת, כדי למשוך את לוסיה.
לא משנה כבר מה חושב דניאל, לא רואה שום סיבה שהרשויות לא יחשבו שהיא באמת אשמה. אחרי שדיאבלו ביקר אותה, אחרי שאירגן לה בריחה. מה זה אומר עליה ? היא בורחת שניה לפני פתיחת תיק ושימוע חוזר, כנראה שהיא באמת אשמה. ועוד בורחת בזכות דיאבלו, כנראה הם באמת שותפים....
אכן ללוסיה יש פחות מזל מלביש גדא מדרדסים
28/07/2015 | 00:37
29
כל הצרות נמשכות עליה כמו מגנט, דיאבלו היה חייב להתאהב בה ובכך ליצור אמינות לסיפור שהם מאהבים ועוד מחזר אחריה באובססיביות ומגביר את החשדות נגדה גם בלי לשתף פעולה ישירות עם ליליאנה הוא שיחק לטובתה בלי לדעת כשאישר את עניין הפרחים והמכתב ובגלוי כשהוא מבקר בכלא ומארגן בריחה כדי שלא תוכל לצאת זכאית באופן חוקי, כדי שהיא ודניאל ישארו אויבים.
 
ועוד יש לה על הראש את נוריה באותה הכלא שתכפיש אותה כשותפה של דיאבלו רגע לפני שתספיק להתלונן בעצמה וליליאנה שכל נשימה שלו מיעודת כדי למרר את חיי אחותה, ובנוסף האות הראשונה של שמן אותה אות, כך שכשססר ניסה להפליל את ליליאנה הוא הפליל אותה. 
לאון מחפה על לוסיה!!!!!!!
29/07/2015 | 00:06
3
32
לוסיה מפצירה בשוטרים שלא למסור אותה והם מבקשים עזרה ושואלים מה לעשות אך אנשי דיאבלו עורבים למכונית ודורשים את המפתחות לאזיקים, הנהג מוסר אך בכל זאת רוצחים אותו ומתפתח קרב יריות. המשטרה מגיע ויש קרב יריות ונוריה משיגה אקדח ומאיימת על לוסיה באקדח ומאלצת אותה לברוח כדי לחזור לכלא והן עדות לקרב יריות. הן בורחות ולוסיה מבהירה לנוריה שהן הפכו לשותפות כי ברחו אך את נוריה זה לא משכנע והיא מנסה לשכנע את לוסיה להתקשר לדיאבלו אך לוסיה מסרבת.

ליליאנה מעדכנת את דניאל בתכניות של דיאבלו וטוענת שיודעת זאת בתור המאהבת שלו ודיאבלו יעשה הכול בשביל האישה האהובה שלו. דניאל מתקשר לכלא כדי לברר ואז מתכנן לליכדת דיאבלו בצפון ומקבל טלפון על הבריחה של לוסיה ויוצא לשם למרות שפבלו מזהיר אותו שזה לא התחום שלהם ולא תחום השיפוט שלהם. לוסיה ונוריה רואות את דניאל מחפש את לוסיה ולוסיה רוצה להסגיר את עצמה ונוריה טוענת שהוא עלול להרוג אותה. השוטר המקומי מוחה בפני דניאל שנכנס לתחום לא שלו, אך דניאל מתעקש על שלו. פבלו טוען שזה שלוסיה לא עם דיאבלו צריך לעורר חשד, אך דניאל טוען שזה משום שהיו יריות בארגון הבריחה. ושני צוותי השוטרים מחפשים, לאון מקווה למצוא את לוסיה. לוסיה מבקשת מנוריה לירות באזיקים ונוריה שואלת אם תפספס מי מהן תישאר גידמת, הן בורחות ולאון רואה אותן ועומדת להודיע לדניאל ומתקשרת אבל מהססת ובסוף לא אומרת כלום ודניאל לא מבין מדוע איבד את הקשר.

דיאבלו מוחה בפני אנסלמו על כך שלוסיה לא איתו ומקווה שלוסיה תיצור איתו קשר אחרת ישכח שהוא ואנסלמו חברים ומאשים את אנסלמו בכישלון. לוסיה מצליחה לקחת את האקדח מנוריה ויורה כדי לשחרר אותה מהאזיקים והיא נבהלת. היא מוציאה מהאקדח את התחמושת ונותנת אותו לנוריה שכך לא יהיה מסוכן בידיה ומסלקת את נוריה מדרכה. לוסיה מתקשרת לדיאבלו ודורשת את רוקסנה וממין ודיאבלו אומר איפה הם ולוסיה מוחה על לקיחתם לשכונה מסוכנת ודיאבלו שולח אותה להגיע לשם. בכל זאת דיאבלו מחליט לקחת את צוותו והילדים למונטריי ואנסלמו שואל על לוסיה ודיאבלו בטוח שהעקשנות שלה תגרום לה להגיע אליהם.

אבל מעמיד פנים שאבריסטו הוא חבר מהלימודים ומבקש לדבר איתו ביחידות. רודריגס מתעקש שהילד שלו ומטיח בו שאנדריאנה הייתה בתולה כשהם שכבו, אבל טוען שזה לא עניינו ורודריגס מבטיח לדרוש בדיקת אבהות לאחר הלידה. פרננדה מצוטטת לשיחה ודורשת הסבר אם הילד באמת לא שלו ואבל דורש שלא תחשוד באדריאנה ופרננדה חוששת מעגמת הנפש שתיגרם לבעלה. איגנסיו ואבל נוסעים למשפט וחוזרים במהרה כי מספרים להם שלוסיה ברחה.

המשפחה בטוחה שמשהו קרה ושלוסיה לא הייתה בורחת סתם ככה והם צופים בחדשות על המבצע המשטרתי כשמנסים ללכוד את לוסיה ונוריה. לאחר שלא מצליחים לתפוס אותם דניאל מבקש לשים ציטוט למשפחה כי הוא בטוח שלוסיה תיצור קשר עם אביה. פרננדה מתחקרת את ויקי הקרובה לאדריאנה ואם היא יודעת משהו על כך שהילד אולי לא של אבל, ויקי מתעקשת שהיא לא יודעת כלום למרות שפרננדה לא מאמינה לה. היא שוב דורשת את האמת מאבל וחוששת ממה שיקרה לבעלה אם יסתבר שהילד אינו נכדו.

המזכיר מזמין את דניאל ודניאל המום לראות מולו את התובע מנהלת הכלא והשוטר שהוא רב איתו על המבצע ושואל אם זה מארב. הם מטיחים בדניאל את חוסר הנימוס שלו והיחס הרע לאנשים ודניאל מתעקש שהם אלו שלא בסדר. התובע מטיח בו שהוא קודם רודף אחרי נאשמת אחר כך רוצה לשחרר אותה ואחר כך רוצה שלעולם לא תשוחרר ואפשר לפקפק במי שמתפקד כמוהו גם מנהלת הכלא מתלוננת על הגסות וניצול הסמכות שלו והוא עוקץ אותה שהיא השוטרת הלא טובה. המזכיר מבקש לדבר עם דניאל ומסביר לו שהיה גאה בהישגיו שהוא חשף את המשת"פ שהיא המפקד שלו, תפס את הכנופייה של מלכיאדס וחבל שדיאבלו ברח, אבל עכשיו התלונות לגביו מוצדקות.

המזכיר משהה את דניאל מתפקידו למורת רוחו ומבהיר שיוכל לחזור רק כשפסיכיאטר יאשר זאת, דניאל זועם אך המזכיר מבהיר שזה טבעי שלא יוכל לתפקד אחרי שאיבד כל כך הרבה בני משפחה תוך זמן קצר ועליו לפנות לפסיכיאטר שמתמחה בזעם. הוא נותן לו שלוש פקודות, האחת שלוסיה מחוץ לתחום השיפוט שלו ומעולם לא הייתה כי הוא ממחלקת הסמים ולא ממחלקת הרציחות, שנית הוא מושהה מתפקידו ושלישית לא ישוב עד שפסיכיאטר ייאשר זאת.

לוסיה מגיעה לכתובת ודיאבלו וקוראת מכתב שדיאבלו כותב שהם עוברים לצפון ושתגיע לשם באוטובוס בלילה. המשטרה באה לביתה של לוסיה ומספרים לאיגסניו על הבריחה והוא מטיח את חוסר הצדק והשוטר מזכיר שפתחו את התיק מחדש. איגנסיו מתעקש על חפותה של לוסיה והשוטר מבקש לבקש מלוסיה להסגיר את עצמה אם היא באמת חפה מפשע אם תיצור קשר. לוסיה מתקשרת לאביה כשויקי מעבירה אותה ומספרת שדיאבלו מחזיק ברוקסנה והיא צריכה לבוא אליו וחוששת שמצוטטים, אך מבטיחה להביא להם את רוקסנה ואז להסגיר את עצמה. דניאל מצוטט לשיחה ולאון ופבלו מנסים לשכנע אותה שלוסיה נשמעת נואשת שדיאבלו מחזיק ברוקסנה אך דניאל מתעקש שהוא שומר אותה עבורה ומתעקש לבוא לצפון לשם הם יברחו ולחסום את הגבולות, פבלו מזכיר לו שזה לא בתחום שיפוטו והוא מבקש מפבלו לפעול ופבלו מבהיר שזה לא בתחום שלהם והוא ולאון מנסים לשכנע אותו למסור את המידע למחלקת הרציחות, אך דניאל לא סומך עליהם.

דיאנירה שואלת את קרלוס אם הם יוכלו לאכול במסעדה וקרלוס מעדיף אוכל ביתי ודיאנירה מסיקה שהוא מתבייש בה ולא מוכן לחשוף אותה בציבור. היא מתפללת לאלוהים שיסלח לה על עברה ומילגרוס מוחה על שלא עובדת, דיאנירה מסבירה שהרופא עסוק במטופלת שלוקח זמן ארוך איתה ושואלת אם אלוהים יסלח לה ומילגרוס טוענת שזה תלוי במידת החרטה שלה ומשכנעת אותה שעליה קודם לאהוב את עצמה ולסלוח לעצמה. דיאנירה מודה למילגרוס שנראית קשוחה אך היא נחמדה ומסתכלת במראה ומשבחת את עצמה ואז דניאל מגיע ודורש לדבר עם קרלוס ומתפרץ ודיאנירה מפחדת.

דניאל מבקש את עזרתו של קרלוס כפסיכיאטר כדי לכתוב שהוא כשיר לתפקיד. קרלוס מסביר לו שהוא לא כשיר והוא חבר שלו ודניאל מזכיר ששתק לגבי לוסיה ודורש את עזרתו, אך קרלוס מתעקש שהמזכיר צודק ועליו לעבור טיפול. דניאל זועם, אך קרלוס מסביר שהוא הסתיר את כאבו והמשיך הלאה כשאיבד קרובים, דניאל טוען ששוטר תמיד בקרבת המוות. כשקרלוס משכנע אותו, דניאל מבקש שיטפל בו, אך קרלוס טוען שהוא קרוב מדי בתור חבר ונותן לה את הפרטים של עמיתה שלו מרינה שמתמחה לזעם ודניאל בא אליה והיא מקבלת אותה בעקבות המלצה מקרלוס והוא שומע שהם כתבו סטאג' ביחד ודניאל מתחיל בטיפול.

לוסיה מגיעה למונטריי ובודקים אם יש לה נשק והיא מתנגדת אך מבהירים שזאת היא ואין מה לבדוק והיא מאושרת לראות את רוקסנה וממין ורוקסנה קוראת לה אימא וממין שמח על כך ודיאבלו טוען שהם יוכלו להיות משפחה.

נוריה מאיימת באקדח על ליליאנה הישנה ואחר כך חושפת שהאקדח לא טעון ומספרת על הבריחה ודורשת מליליאנה שתגן עליה כי אם תיתפס ותחזור לכלא תגרור אותה אחריה.

הלנה מסרבת לפתוח לרדמס ומסבירה שהם עמדו להתגרש והיא הייתה בטוחה בהחלטתה והיא מבקשת זמן להעריך את המצב מחדש. היא מגיעה אל פבלו ומתנצלת על שפקפקה בו אך פבלו מבין שהיא באה להיפרד ממנו וזה אכן כך.

קונסאלו זועמת על המנהל ומבטיחה לעורר מחאה ציבורית על חוסר הצדק ופגיעה בזכויות ביתה, והמנהל טוען שעושה לה טובה שתיבחן ושהיא לא תוכל לחזור לבית ספר. קונסאלו טוענת שמדובר ברמיסת זכויותיה והמנהל טוען שהיא פגעה בהן כשהתנהגה לא מוסרית. קונסאלו מבטיחה לעורר מחאה והמנהל טוען שרוב ההורים ישמחו על ההחלטה. ויקי כבר קובעת לאוקטביו זמנים שיבקר את התינוק ואוקטביו מטיח בה את החיפזון ואז היא שומעת מאימה שמסלקים אותה מבית הספר וקונסאלו מבטיחה למחות. 
כן, דניאל לא שפוי, מזל טוב לרשויות שהבינו את זה סוף סוף!
29/07/2015 | 11:39
2
30
עכשיו הם בעצם נזכרו שהוא מפקד מחלקת הסמים ולא מחלקת מקרי רצח? שזה לא תפקידו ולא בסמכויות שלו בכלל? עכשיו הם נזכרו איזה מסכן הוא איבד שני אנשים יקרים ואולי זה משפיע עליו? אולי הוא מעורב רגשית יותר מידי בסיפור הזה, בכל זאת אח שלו נרצח, דודה שלו נרצחה ואהובתו חשודה ברצח. זה כמו לתת לילד לשחק בגפרורים ואחר כך להתפלא שהוא שרף את הבית
קרלוס יצא גבר גבר ואחלה חבר. לא נכנע לדניאל ושכנע אותו בכל זאת לקבל טיפול.
הוא קיבל את הסמכות לפני רצח ססר
29/07/2015 | 16:53
1
18
ולכן למרות שהוריו נרצחו על ידי סוחרי סמים הם לא ראו בכך שום דבר מעל ומעבר ומאז לא פיקחו עליו, והיו מנהלת הכלא, התובע ומפקד המשטרה המקומי היו צריכים לפקוח את עיניהם לעם מי יש להם עסק.
 
דניאל לא סלח לקרלוס שתמך ללוסיה, אבל בא לבקש ממנו פרוטקציה כאילו הם עדיין חברים, שהוא מבקש מקרלוס שיפר את האתיקה המקצועית שלו ויכתוב חוות דעת סובייקטיבית על סמך החברות שלהם ועוד מתפלא שקרלוס מסרב? נו בטח הוא הרי לא מבין שהוא מבקש מקרלוס לכתוב שקרים, כי הוא חושב שזאת סתם גחמה של ארבע אנשים לא מקצועיים ששולחים אותו לטיפול פסיכיאטרי. ונראה שהוא עדיין לא מבין גם מהפסיכולוגית החדשה כל מה שהוא רוצה זה מכתב למזכיר כדי לקבל בחזרה את תפקידו ואין לו רצון כנה לטפל בעצמו, טוב למה שיהיה לו הרי מבחינתו כל שוטר הגון היה מתנהג כמוהו במקומו. 
איזה סמכות הוא בדיוק קיבל? עבודה שלו זה להתעסק
29/07/2015 | 17:50
20
עם סוחרי סמים ולא לדחוף את האף שלו לכל חקירה שבא לו לחקור. זה לא סתם רצח, זה אח שלו ומהתחלה לא היו צריכים להסכים לו להתעסק ברצח הזה. רצח ההורים שלו בכלל לא קשור כאן, הם מתו לפני שנים והוא כבר התגבר על זה. ברור שזה השאיר לו איזשהן צלקות, אבל הזמן מרפא וזה לא שהוא סבל מאיזשהם בעיות נפשיות רציניות שצריך היה לפקח עליו. אבל כן היו צריכים להבין ששתי טרגדיות ברצף (רצח ססר ואמפרו) זה מאוד קשה וזה יכול להשפיע על הבן אדם. אז עוד לתת לו לחקור את הרצח של אחיו? זה תיק כבד מידי נפשית בשביל כל בן אדם והם אולי לא היו יכולים לנחש שהוא לגמרי ירד מהפסים, אבל כן היו צריכים להבין שזה לא יעשה טוב לא לו ולא לחקירה.  
לוסיה מגלה את רפאל
29/07/2015 | 17:56
19
לוסיה שמחה להתאחד עם הילדים ודיאבלו מדבר על התכניות להקים משפחה ועל האושר שלהם. הוא מדבר על רוקסנה וממין שואל אם אותו לא יקחו ולוסיה מבטיחה שהוא יהיה תמיד ועם רוקסנה בכל מקום. לוסיה מבקשת לדבר ביחידות עם הילדים ושואלת איך דיאבלו התייחס אליהם ושומעת שקיבלו יחס טוב ממנו וממין חושב שהוא אדם טוב. לוסיה מספרת על הכוונה לעזוב ולחזור ובכוונתה להסגיר את עצמה. בעוד דיאבלו מתכנן נסיעה משותפת לארה"ב, הוא מספר ללוסיה את כוונתיו והיא מתעקשת שהיא לחזור ולהילחם כדי להשתחרר באופן חוקי. דיאבלו מטיח בה את כל הסיכונים שלקח כדי להוציא אותה מהכלא כדי שתחזור לשם ומסרב לכך בתוקף ולוסיה מזכירה שהם עוברים לארה"ב בלי מסמכים כשהמשטרה מחפשת אותם ולא רוצה את זה.

ממין לוקח את לוסיה לחדר בו הם רואים מי שנראה כמו דיאבלו שראו למטה ותוהים איך הוא נמצא בשני מקומות ולוסיה מבינה שהוא כנראה אחיו אם הם כל כך דומים. היא שמה לב שרפאל ישן ודיאבלו מוחה על שכנסנו לחדר ולוסיה מטיחה בו שלאדם הזה חסרים נוזלים ודורשת לטפל בתור אחות ורושמת לו תרופות שדורשת שהם יקנו. רפאל מתעורר ומספר ללוסיה על הבלבול שלו ולוסיה שואלת אם אולגריו אינו אחיו ורפאל לא יודע למה להאמין אם הסיפור על האחים שהופרדה בלידתם נכון, הוא מספר על נכותו בגלל תאונה שלא מאפשרת לו ללכת. הוא מבקש מלוסיה לקרוא למשטרה והיא מסבירה שגם היא חטופה.

נוריה מודדת את הבגדים של ליליאנה ומטיחה בליליאנה שזה בגדים ישנים שלה ורוצה לצאת לקניות. דניאל מגיע לבקר את ליליאנה והיא מורה לנוריה להתחבא בארון ולא לצאת. היא שואלת את דניאל אם בא להתנצל לפניה או להגיד שהיא צדקה ודניאל שואל איך ידעה על כוונותיו של דיאבלו והיא מספרת שמכירה את דיאבלו היטב ויודעת שמבחינת דיאבלו נסיעת לוסיה לבית המשפט זאת הזדמנות פז לבריח אותה והוא עוקץ אותה שכמובן היא הרי המאהבת של דיאבלו ומכירה אותו מכל זווית. ליליאנה נעלבת ושואלת מה עליה לעשות כדי שישים עליה לב בעוד הוא אוהב את אחותה למרות שהיא רוצחת. היא גם טוענת שלה ולאחותה יש אותו טעם דיאבלו והוא, אבל היא בניגוד ללוסיה נשארת נאמנה לו. נוריה שמה לב לעניין של ליליאנה בדניאל כשהיא עדה לכל הסצינה שליליאנה מתחננת לאהבה.

לפני כן דניאל מגיע לפגישה עם מרינה והיא מתעניינת מדוע הוא זקוק לטיפול ודניאל מתעקש שהוא לא זקוק ומספר שזאת דרישה של הממונים עליו ומרינה מבינה את ההתנגדות שלו מהנושא. היא שואלת מדוע אם כן הממונים עליו חושבים שהוא צריך טיפול והוא לא יודע והיא שואלת אם יש לו בעיות של זעם שזאת ההתמחות שלו וקרלוס הפנה דווקא אליה ודניאל מודה שהוא מתרגז בקלות. דניאל מתעניין מה יצטרך לעשות כדי לקבל את אישור לממונים ומרינה מבהירה שזה תלוי רב בו, והיא אומרת לדניאל שאם רוצה תוצאות מהירות שיקבע פגישה למחרותיים.

אנסלמו מספר לדיאבלו על אובדן הזיכרון של רדמס ואנסלמו מבטיח להזכיר לו בדרך לא נעימה ודיאבלו מסכים איתו. ללוסיה דיאבלו מבטיח לעזוב את עסקי הפשע ולחיות חיים נורמליים בארה"ב. לוסיה מתקשרת לדניאל ששואל אם היא מתקשרת ללעוג לו והיא מספרת שהיא חטופה בידי דיאבלו ושהם עומדים לנסוע למונטריי, אך דיאבלו חוטף את הנייד וצוחק לדניאל בטלפון שהרי אמר לו שהקדושה שלו תהיה איתו והנה זה קורה.

פבלו לא מבין איך הלנה רוצה להיפרד ממנו אחרי שהחיים נותנים להם הזדמנות שנייה והלנה מספרת שרדמס עכשיו שונה לגמרי ופבלו שואל אם היא מאוהבת בו והלנה לא יודעת. פבלו שואל אם הם שכבו והלנה מבהירה שלא. הלנה מבהירה לפבלו שלא יכולה להיות איתו באופן שלם והוא זקוק לאישה שתוכל. פבלו שואל אם היא רוצה שייחפש אישה אחרת והלנה מבהירה שכן. פבלו מבטיח לעשות את מה שהיא מבקשת ממנו ולחפש אישה אחרת. היא מבקשת ממנו את המכתבים שכתבה לו בחזרה והם לא במשרד ופבלו מבטיח להביא לה. בבית הלנה מופתעת מהופעת התוכים, מסתבר שאחייניתו של רדמס איוונה הגיעה לבלות עם דודה לאחר שהתאלמנה ורדמס לא מזהה אותה ואיוונה טוענת שתוכים טובים להחזרת הזיכרון והלנה שואלת איך היא יודעת ומסתבר שהיא נפגשה עם דבורה בפאריז.

בעוד איוונה מספרת על פאריז אנסלמו מגיע לדרוש את החוב ומאיים על נאצ'ו באקדח, הלנה מתחננת שרדמס לא זוכר ואנסלמו טוען שהיה צריך לחשוב על זה לפני שעשה עסקים עם דיאבלו מררו. פבלו מגיע להביא את המכתבים ורואה את האיום של אנסלמו וגובר עליו ומציל את את ררמס, נאצ'ו והלנה ואנסלמו נעצר על ידי לאון. דרמס מודה לפבלו על ההצלה שלהם. איוונה מתלהבת מפבלו ומתחילה לחזר אחריו.

קרלוס ודיאנירה מבלים וכמעט שוכבים ואז מרינה מגיעה וקרלוס מוציא את דיאנירה מהחדר ומרינה שואלת אם הוא מכיר מקרוב את הצוות. דיאנירה נפגעת שקרלוס לא הציג אותה כבת זוג שלו. היא מצוטטת לשיחה בין קרלוס למרינה. מרינה מבהירה לקרלוס שהוא דמוקרטי בקשרים שלו ובטוחה שהבינה נכון. דיאנירה נפגעת מההכחשות של קרלוס. קרלוס מוחה בפני מרינה שכשהוא רדף אחריה היא דחתה אותו, אז שלא תקנא עכשיו, וכך דיאנירה שומעת שפעם הוא חיזר אחריה. מרינה שואלת אותו איך לא סיפר לה קודם על דניאל. קרלוס מסביר שלא היה רוצה שהיא תתעניין בו כשחיזר אחריה ומזהיר אותה מקשר עם דניאל שלא יגיע לשום מקום בגלל מצבו. היא דורשת לדעת הכול על דניאל, אך קרלוס מבהיר שעליה לגלות זאת בטיפול. היא שואלת אם דניאל פנוי וקרלוס מסביר שרשמית הוא רווק ולא בקשר אך יש מישהי שתמיד תהיה חזק בליבו וממליץ לה לא לנסות קשר רומנטי איתו כי זה לא יגיע לשום מקום ורק יגרום לה סבל.

קונסואלו, רמון ואדריאנה דנים בעוול שנגרם לויקטוריה שמסולגת בגלל ההריון. אדריאנה מצטערת שלא תוכל ללמוד עם חבריה וויקי מגיעה ומבהירה שזה לא אכפת לה לא להיות בסביבת אלה שמציקות אלה אלא זה שמתייחסים אליה כאילו ביצעה פשע. אוקטביו מגיע ומציע להקים סקנדל והם מסכימים. אוקטביו, רמון וויקי מכינים גרפיטי חיים זה פשע ואוקטביו כותב שהמנהל הוא מהאינקוויזציה, רמון בור ולא יודע מה זה ואוקטביו מסביר שזה מאוד לא ימצא חן בעיני המנהל.

פרננדה דורשת הסבר מאדריאנה על כך שהיא מרמה אותם והילד שלה הוא של אבל והכול תרמית וממתי היא הפכה לכזאת שנראתה כל כך תמימה. אדריאנה מסבירה שלא היה זאת שמשקרת ופרננדה המומה לשמוע שאבל הוא שאחראי לשקר, אדריאנה מפנה אותה לברר את העניין עם אבל או עם דוקטור מאיורקה אולי לה בתור אימא יספרו על הבעיה של אבל שלאדריאנה לא מספרים. 
רפאל
29/07/2015 | 19:59
2
33
חבל שהסוף שלו ידוע מראש היה יכול להיות מתחרה נהדר מול דניאל.
 
קרלוס מתגלה כאידיוט בנוסף לדניאל שדניאל מתחיל קצת לחזור להיות בנאדם
בזכותה של מרינה. מודה שריגשה אותי הסצנה הזאת.
דיאנירה התגלה כאישה חזקה! והעמידה במקום את קרלוס.
 
דיאבלו ממשיך בשלו.. כנל רדמס.
פבלו מצא אישה חדשה (לא אוהבת את זה)  
ויקי חוזרת ללימודים!
 
אהבתי את הקפיצות זמן. הולך להיות מעניין
זה לא "פבלו מצא אישה חדשה"
29/07/2015 | 20:05
1
34
זה היא מצאה אותו
חחחח גם נכון
29/07/2015 | 22:07
28
תראו תראו מי הצטרפו להן
30/07/2015 | 12:51
5
61
לא אחרת מאשר חוליה מונטמר מלה פטרונה ולוססיטה הפרוצה של חוליו מונטמר(גם מלה פטרונה).אין ספק שהן הביאו איתן משב מרענן לסדרה.זה מה שטוב בטלמונדו,שהם יודעים
מתי לעשות ''ריפרש'' בסדרה וכדי שלא יתמקדו כל הזמן באותם שחקנים(היות והקאסט יחסית מצומצם),הם מוסיפים עלילות ושחקני משנה(גם אם לכמה פרקים) בדיוק בזמן
 
נראה שמרינה חמה על דניאל.מעניין מה יקרה עם רפאל בהמשך.נשארו לי להשלים 2 פרקים(של אתמול ושל היום).
 
מעניין אם סדרת טלמונדו גם תחליף את מלכת הלבבות שדרך אגב מקווה שהיום כבר יחשפו את המחליפה.
תודה רבה שכתבת מאיפה הן מוכרות לנו
31/07/2015 | 10:15
1
25
תהיתי מאיפה מרינה מוכרת לנו ובזכותך נזכרתי.
 
הופתעתי שהמשאלה שלך התגשמה, הייתי בטוח שהם ימשכו את המידע עד אוגוסט.
31/07/2015 | 15:29
20
נחמד לראות אותן גם בעלובי החיים
 
ולגבי המחליפה הייתה לי הרגשה שתפורסם אתמול היות וזה היה יום חול אחרון של יולי  וחודש(או פחות אפילו) מסיומה של מלכת הלבבות.
זאת שמשחקת את צרינה מעצבנת אותי
31/07/2015 | 22:21
2
25
גם השניה מעצבנת.
01/08/2015 | 14:53
1
19
דווקא פה זה הפוך אצלי.בלה פטרונה זאת שמשחקת את מרינה בעלובי החיים עצבנה אותי ובגלל שהיא הייתה כל כך מפגרת שם,אנטוניה הרגה אותה(למרות שבהמשך היא חסרה לי מעט)
ופה היא בסדר דווקא.
 
זאת שמשחקת את איוונה(אחיינית של רדמס),שיחקה בלה פטרונה פרוצה שדורשת כאפה ופה היא דווקא סבבה.
 
אגב אנחנו מתחילים להתקרב לסוף,נשארו שלושה חודשים אחרונים בהחלט עד לסוף(חודשיים וחצי אפילו).
מי זאת חימנה מלה פטרונה?
03/08/2015 | 12:31
12
למה אני לא זוכרת את הדמות הזאת?
אפשר תמונה שלה?(כלומר מאותה תקופה)
 
 
שאלות, חדשות, בקשות
26/07/2015 | 21:39
52
129
עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
 
שבוע טוב חברים
המשך>>
עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
 
שבוע טוב חברים
קרדאיי
26/07/2015 | 18:41
3
15
מאהיר מרדים את השוטרים וגונב את הסחורה
26/07/2015 | 18:52
15
הוא מביא אותה למאפיונרים ששמחים שהכול הצליח, ג'מאל מצטער על כך ומסרב לשבת באותו שולחן עם מאהיר, אך נאיל בול העץ מפייס ביניהם, אך ג'מאל מציב תנאי שלא ייכנס לבית הבושת שלו, ג'מאל זועם ומזכירים לו שמדובר בבחורה מהשכונה של מאהיר. מאהיר מוכן שלא להיכנס אך מבטיח להוציא כל בחורה שהוא יכניס בכוח וג'מאל מסרב שיקבעו לו תנאים אך נאיל מבהיר שיש מספיק כאלה שנכנסות לזה מרצון שיוכל להתפרנס מהן.

בישיבה מאהיר רואה את בלגין שמוצגת כראש המודיעין שלהם היא מציגה את עצמה לפניו כאילו לא נפגשו וגם אומרת למאפיונרים האחרים שלא נפגשו. כשמאהיר יוצא בלגין יוצאת אחריו והוא מוחה על השקר והיא מבהירה שהייתה חייבת לברר אם הוא סוכן ממשלה והוא זועם עליה והיא מבהירה שהיא אחת מהמועדון וכשכפי שהכניסה אותו יכולה גם להוציא אותו.

ג'מאל זועם מאוד ונאיל מזהיר אותו מלעשות משהו נגד הערכים שלהם. ג'מאל לא מוותר ופונה לברדאן הנחש ומציע לסדר לו קשר עם הג'נטלמן שהוא כבר מקנא בנאג'דט, הנחש חשדן כי ג'מאל לא מכיר את הג'נטמן. בתמורה ג'מאל מבקש ממנו לרצוח את מאהיר עוד הערב כי הוא לא יכול בגלל שמחוייב, אבל אותו זה לא מחייב והוא מבקש מהנחש שייעשה לו את העבודה השחורה.

גם סאייס מזהיר את יוסוף שזה מאוד מסוכן בשבילם שמאהיר יושב ליד שולחנם. אך יוסוף מבהיר שגם אם היה חושב כמוהו היה מעדיף לשמור את האויב קרוב.

פרידה מודיעה להוריה על כוונתה לעזוב לעיר אחרת ושהיא ביקשה העברה כדי לא להיתקל במאהיר, קרימה סובלת מכך שהרי איבדה את בנה וכעת גם היא תהיה רחוק. מהמט סאים חושב שזה רק רעיון, אך פרידה מתעקשת למורת רוחה של אימה ואף מבקשת את הקשרים של אביה שבעבר נמנעה מהשתמש בהם כדי לעזוב בהקדם.

ארדאל מודיע לאייטן שנאג'דט מסרב להתגרש ואייטן אומרת שלנשים הכול רע כשהוא יכול להביא ילד מאחרת. ארדאל מופתע שלנאג'דט יש מערכת יחסים עם אישה אחרת ומבהיר שזה משחק לטובתם וזה יקל מאוד על תהליך הגירושין והוא זקוק לה כדי להוכיח את הבגידה של נאג'דט.

אוסמאן בא ללמוד עם סונגול, אך נאזיף לא מכניס אותו ונותן לו להעביר ספר, מכתב האהבה נופל מהספר של אוסמאן ונאזיף קורא אותו ומתחיל לחשוד, הוא מעביר לסונגול את הספר עם המכתב אך מתכנן לעקוב אחריהם. 
אולי התגובה של נאזיף למעשי סונגול מצילה את חיי מאהיר
27/07/2015 | 21:45
17
ג'מאל הצהוב הציע לפתות את מאהיר עם עיסקה למועדון שהוא יחשוב שמדובר בעיסקה של מאפיונרים ושם הנחש ירצח אותו. ברדאן הנחש מתכנן את התכנית ושולח איש לקרוא למאהיר ולהגיד שמדובר בעיסקה והוא יבין. בינתיים מאחר ופרידה לא הצליחה לשרוף את היומן, סונה נתנה אותו למאהיר כדי שיראה איך שבר את ליבה של פרידה והוא קורא את הדברים שפרידה כתבה כשנפרדה ממנו כדי להציל את אביו על ידי נישואיה לסינאן וסובל מכך.

נאזיף מבקש מיאסין לא לבוא לאסוף את סונגול ושהוא ילווה אותה, סונגול מאושרת שיאסין לא הגיע והולכת עם אוסמאן ונאזיף עוקב אחריהם בחשאי. סונגול מבהירה לאוסמאן שכואב לה לעשות את הדברים בסתר והיא תדבר עם אביה ותבקש לבטל את האירוסין עם יאסין כי היא כבר לא אוהבת אותו. אוסמאן וסונגול מאושרים ומחזיקים ידיים ונאזיף מתקרב ורואה אותם וזועם וחוטף התקף לב ומובל לבית החולים ומצבו קשה.

אילקנור מקבלת מכתב מהכלא שזה מבולנט ובולנט מבקש את עזרתה בדרך לשם היא נתקלת בסאייס שתומך בה ומתנדב ללוות אותה והיא מספרת שתבקר את בעלה שנמצא בכלא וגם ככה הוא באבל כמוהה על מות בנם והם לא דיברו וסאייס מתנדב ללוות אותה ואז הם שומעים על התקף הלב של נאזיף ואילקנור ממהרת אל אביה.

מאהיר זוכה לכבוד בשכונה וזה זר לו לגמרי והוא מבקש לא להשתחוות לפניו. מדברים לפניכן שמאפיונר צריך להיות כמוהו שדורש לצרכים של השכונה וגם דליאן מבקר אותו ומספר על הכתף הקרה שהראה לו נאזיף ומאהיר מצטער שהרס ידידות של 40 שנה בין נאזיף ודליאן, אך דליאן מבהיר שידידותם חזקה ועמדה במבחנים ובמשברים קשים והם עוד ישלימו. אז מגיע השליח של הנחש ומספר שיש עיסקה במועדון. מאהיר ודליאן שמחים על ההצלחה של מאהיר ומאהיר הולך לשם ובדרך נתקל בבלגין שמספרת לו על התקף הלב של אביו. מאהיר המום שבלגין יודעת על אביו והיא מבקשת לא לפקפק במקורות המידע שלה. מצבו של נאזיף קשה והוא חסר הכרה ומאהיר בדיוק מגיע לבית החולים.

מהמט סאים מסדר לביתו העברה מהירה לאנקרה וקרימה מוחה על כך שהוא לא מנסה לשכנע אותה לחזור בה ומהמט סאים מבהיר שהיא לא ילדה. קרימה מטיחה במהמט סאים שהוא פועל כי זה מתאים לאינטרס שלו שתהיה רחוקה ממאהיר וזועמת עליו. פרידה מסבירה לסונה את הכאב שלה שהייתה אמורה להיות שופטרת טורנית והמשפט של של בלגין הפך למשפט שלה והיא תצטרך לשמוע את בלגין קוראת למאהיר חבר בדיונים והיא צריכה להימנע מזה. אדנאן מבשר לפרידה שקיבלה העברה לאנקרה לעוד שבועיים והיא צריכה לעזוב והיא מתכננת פרידה מכולם. היא מטיחה באדנאן שהוא שמח שתעזוב כי הם לא מסתדרים והוא מחמיא לה על היותה אשת מקצוע טובה. סונה מצטערת על המעבר שהיא גדלה באנקרה וטוענת ששם משעמם בניגוד לאיסנטבול, אך פרידה ביקרה שם הרבה בילדותה וסונה מזהירה אותה ממזג האוויר. סונה מצטערת להיפרד מפרידה לאחר שזכתה לאמונה ופרידה אומרת שאולי גם היא תחזור לאנקרה וסונה המומה שהמעבר הוא מאהיר והם בקושי יוכלו לערוך מסיבת פרידה לפרידה.

יוסוף האציל מוסר למהמט סאים את הסחורה והוא מאושר לקבל אותה כי חשב שהיא אבודה. הוא מבקש לשלם ומבקש להסדיר את זה עם סלים, אך יוסוף מבהיר שלא מעוניין בחשבונות קטנים. מהמט סאים מבטיח להם עסקים טובים בעתיד, אך זאת בתנאי שידעו לשמור בסוד את זהותו ויוסוף מבטיח זאת.

אייטן באה לסאידה שמופתעת מהביקור ומטיחה באייטן שאסרה על אנשי נאג'דט לדאוג לצרכיה הכספיים. אייטן מסבירה לסואידה שהיא רוצה להתגרש, אך נאג'דט הבהיר שתשתחרר ממנו רק אם תמות. היא מציעה לסאידה לעזור לה כדי שתוכל להתחתן עם נאג'דט ואולי הילד שלה לא יוולד ממזר. היא שומעת שנאג'דט אמור לבקר אותה וביקש להכין אוכל ומבקשת מסאידה לפתות את נאג'דט לשכב איתה והיא תשלח את המשטרה ותעשה פשיטה שתוכיח את בגידתו של נאג'דט. סואידה מסכימה, ואייטן מבקשת ממנו לשמור זאת בסוד למענה כי היא תצליח להתגרש איכשהו, אך אם נאג'דט יגלה שהיא שיתפה פעולה איתה, היא דואגת לשלומה וסואידה מבטיחה לשמור את הסוד, אך שואלת מה יקרה אם הוא לא יבוא ומודה שלפעמים הוא מבקש אוכל ולא בא ואייטן אומרת לה כבר לחשוב על משהו.
מסכן מאהיר צריך לשמוע את השטויות של אורהאן
29/07/2015 | 00:40
11
מאהיר דואג לאביו בבית החולים ואורהאן מגיע אחרון וכשהאחים זוכים לדבר. אורהאן טוען שמאהיר משחק אותה דואג ונאמן, אבל הוא כבר הפך למאפיונר ועדיין כולם מריעים לו. הוא טוען שהוא יודע שאביו זרק אותו מהבית בגלל הדרך שבה בחר ומטיח בו את גנבת הסחורה. הוא טוען שאם הוא (אורהאן) היה עושה זאת לאביו לא היה אכפת, אבל את הרוע של מאהיר שעכשיו התפרץ החוץ אביהם לא ראה כי מאהיר הסתיר את זהותו האפלה בעוד הוא היה גלוי ולא הסתיר אותה ואף חותם בכך שאם משהו יקרה לאביהם זאת תהיה אשמתו והוא לא יסלח לו כך.

אייטן שומעת מישאר על מה שקרה לנאזיף וממהרת וגם באה לפרידה ואוספת אותה ומביאה אותה לבית החולים והיא באה לתמוך במשפחה, כשבלגין מביטה מהצד. ליבו של נאזיף חוזר לפעום אך הדופק חלש ואם הוא לא יתחזק תוך כמה שעות המצב יחמיר. המשפחה דואגת ומתפללת לשלומו ואחרי שעתיים הדופק עדיין במצב רע והם דואגים מחדשות רעות. הם מבקשים לראות את נאזיף כדי לעודד אותו ובכך לחזק אותו ולעזור להחלמתו, אך אסור להכניס כמה אנשים ונותנים רק לאדם אחד. האחיות מעניקות את הזכות למאהיר, מאהיר מנסה להעניק את הזכות לסונגול אך היא לא מוכנה להיות לבד עם אביה במצבו.

מאהיר אומר לרופא שלנאזיף יש ארבע ילדים והוא לא מפלה ביניהם ודורש לתת לארבעתם להיכנס וארבעתם נכנסים ומעודדים את נאזיף והוא מתחיל לפקוח עיניים, ואומר להם שלום, מצבו משתפר והם מאושרים הם מבקשים להיות לצידו עוד אך הרופא לא מאשר. מאהיר כן נופל למלכודת של הנחש ומבקש לעזוב, לפני כן הוא שואל את אורהאן איפה יוכל למצוא אותו ואורהאן מטיח בו שהיה לידו כל הזמן שהוא עובד אצל סאייס השותף החדש שלו לעסקים ולועג לאחיו.

מאהיר מגיע למועדון ואנשיו של הנחש מתנפלים עליו, בהתחלה מאהיר גובר עליהם, אך הם רבים מדי ובסוף הם גוברים עליו וקושרים אותו לכיסא והנחש בא לטפל בו ומזכיר את כל הפעמים שחמק ממנו. ומאהיר דורש לדעת למי הנחש עושה את העבודה השחורה והנחש מסרב לומר לו למרות שהוא בטוח שמאהיר ימות וטוען שיש דברים שעדיף לא לדעת, מסתבר שמאהיר העמיד פנים שהוא קשור חזק והוא משתחרר במהירות ומתנפל על הנחש ומטיח בו שאמנם יש להם חשבון, אך למה דווקא עכשיו, אך הנחש מכוון אקדח לבטנו של מאהיר וטוען שהמצב שהמאזן יכול להשתנות בכל רגע נתון ויש גבול לכמות הפעמים שינצל, נשמעת ירייה ורואים את שפתיו של מאהיר מדממות.

אייטן מבקשת לדבר עם בלגין ומטיחה בה שאף אחד לא מתייחס אליה, למה היא לא פשוט הולכת ומסתבר שצדקתי בלגין טוענת שהיא חברה של מאהיר וצריכה להיות לצידו ואם פרידה היה מקנאה הייתה מבינה והיא (אייטן) כבר מזמן היסטוריה בחייו של מאהיר וטוענת שיודעת הכול עליה וזיהתה אותה עוד כשבאה למספרה. אייטן מסבירה שנאזיף הוא כמו אביה הביולוגי ואומרת לבלגין לא לסמוך על היופי שלה, שמאהיר איתה רק כדי לשכוח את פרידה ובמהרה הוא יעזוב אותה.

יוסוף מספר לנאיל בול העץ על העסקים שיעשו עם הג'נטלמן בתמורה לשמירת זהותו בסוד ונאיל בול העץ מבהיר שהם לא ייחשפו אותה. הוא שמח על העסקים החדשים, אך יוסוף מביע חשש שסאייס וג'מאל הצהוב עלולים להרוס הכול, נאיל בול העץ מזכיר שסאייס היה בעד ההחלטה ואת עניין ג'מאל הם סידרו. יוסוף טוען שעל סאייס הוא סומך אך לא על ג'מאל הצהוב.

פרידה מסיעה את אייטן ואייטן מוחה על ההתנהגות של בלגין שאף אחד לא מתייחס אליה והיא מתעקשת להישאר. ומספרת על השיחה שקיימה איתה. פרידה מבקשת ממנה להפסיק לדבר על זה כי היא מכאיבה לה עוד יותר כשהיא מדברת על זה ואייטן מתנצלת. היא מבקשת לרדת ופרידה שואלת אם העליבה אותה ואייטן מבהירה שלא פשוט היא הולכת למקום אחר ולא רוצה לגרום לה להתעכב בגללה.

נאג'דט אכן לא רוצה לבוא וסואידה טוענת שהיא מרגישה רע וכשנאג'ט בא היא מגלה שהיא סתם ניסתה למשוך אותו אליה, נאג'דט זוכה לגעת בבטן ולהרגיש בעיטות של בנו וסואידה טוענת שזה היה חשוב. אייטן מביאה שוטרים לבית של סואידה יחד עם ארדאל וטוענת ששם בעלה בוגד בה והמשטרה דופקת בדלת ונאג'דט וסאידה נאלצים לפתוח את הדלת כמעט עירומים ואייטן מוחה על הבגידה של בעלה שנראית מעל לכל ספק ובנוסף המאהבת בהריון. שלושתם צריכים למסור עדות בתחנת המשטרה. 
קבוצות צפייה ארגנ'-שרשור סופ"ש
24/07/2015 | 18:51
9
20
שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה של טלנובלות ארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
Noche&Dia
Entre Canibales

צפייה מהנה                           
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!
Noche&Dia-פרק 118
24/07/2015 | 18:52
35
.
Entre Canibales-פרקים 33-36
24/07/2015 | 18:52
6
42
.
עוברים ליעד הבא (עד 35)
24/07/2015 | 19:01
60
והבא ברשימת הנקמה-קסטרו איזה כיף, זאת תהיה הנקמה הכי מתוקה!
מקווה שהיא תנקום בו בכל הכוח, לא יכול לסבול את הדמות שלו (ובכלל הקצינו אותו בפלאשבק שבו הוא התעלל באגוסטין בעבר)
 
לא מבין אגב איך הטלנובלה אמורה להיות 120 פרקים אם לפי מה שאריאנה אומרת נשאר לה לנקום רק בקסטרו וברפאל אז...? אולי אח"כ היה מתברר שהיה עוד מישהו בחבורה?
 
סופסוף התקדמות ביחסים בין אריאנה ואוגסטין
25/07/2015 | 22:30
74
אגוסטין הזמין את אריאנה לארוחה ואפילו הראו אותו מבשל ואז הוא אמר לאריאנה שהיא חשובה לו מאוד  והגיעה הנשיקה הראשונה שלהם  כי פעם הקודמת לא נחשבת  מעניין איך זה יתפתח מפה ומה שאפשר לומר שבטוח מה שאגוסטין דמיין את אריאנה במיטה שלו לא יקרה כל כך מהר ...
וגם אגוסטין ואריאנה עזרו ללאורה לברוח ולצאת מהמדינה אחרי שקטניו איים עליה שתגלה מי העביר לה את ההקלטות של השיחות העירייה כך שכנראה שלא נראה אותה יותר 
 
חוליו גונב לרפאל את הסלונגן לקמפיין שלו  הוא ממש דפוק אפילו על סלונגן משלו הוא לא מצליח לחשוב . וגם הוא הקורבן הבא של אריאנה אחרי שהתברר שהשרשרת של דניאלה הייתה אצלו  וגם את כל הבלאגן עם הכנופיות במועדון הספורט הוא לא ידע לנהל את העניינים איך הוא מצפה להיות ראש עיר ולנהל את העירייה 
 
מעניין שהתעלמו לחלוטין ממותו של לוסיו ולא הראו את התגובה של טרסה ומתיאס כשמודיעים להם על מותו וגם לא הראו את ההלוויה שלו  ועכשיו טרסה עובדת בעירייה, חבל שלא שמו אותה לעבוד ביחד עם אריאנה ואגוסטין.  
 
גם ההחלטה של אאוחניו להתרחק מרפאל והעייריה נכונה בשלב הזה, לפחות אולי הוא יצליח להתפייס עם לוסיה 
פרק 36 היה מעולה
26/07/2015 | 20:08
42
מצד אחד העוזר של רפאל החליט לעזוב . הנשיקה של אגוסטין ואריאנה. לייק
מחר לא ישודר פרק
26/07/2015 | 22:56
2
52
זה כבר עובר כל גבול כמה אפשר להתעלל בצופים. נמאס 
למה ?
27/07/2015 | 08:51
1
37
כמו שתבתי בפורום שלהם טלפה הרגו את הנובלה. השעות לא נוחות , לא יתכן שהנובלה משודרת בחצות. 
אין סיבה מיוחדת
27/07/2015 | 09:06
38
לפי מה שהבנתי הם מנסים לנצח ברייטינג של חודש יולי  
אאוחה סוארז וצ'ינו דארין יככבו ביחד בטלנובלה ל2016
25/07/2015 | 18:35
146
ההפקה של אנדרגראונד רוצה את אאוחה סוארז וצ'ינו דארין שיככבו בטלנובלה שמיועדת ל2016 . אגב בעבר היו שמועות על רומן בין השניים.
כזכור אנדרגאונד גם מכינה ל2016 גם את Educando a Nina בכיכובום של גריסלדה סציליאני ואסטבן למונט.
 
 
 
 
 
השחקנית שמגלמת את דר גלאוסי בשובל של שקרים
24/07/2015 | 12:41
45
עלובי החיים
23/07/2015 | 21:49
38
45
עלובי החיים מועמדת לכמה פרסים בטקס Tu Mundo 2015
23/07/2015 | 22:22
3
89
הקטגוריות בהן היא מועמדת:
טלנובלת השנה
שחקנית השנה (ארסלי)
שחקן השנה (אריק הייסר)
הרשע הכי טוב (גבריאל פוראס)
הרשעית הכי טובה (איילין מוחיקה)
שחקן משנה- דייגו סולדנו וחבייר דיאז דואנייס (רדאמס)
שחקנית משנה (אלכסנדרה דה לה מורה)
הזוג הכי אהוב (ארסלי ואריק)
השחקנ/ת (הדמות) הכי חסרת מזל (ארסלי)
השחקנית או הדמות ההכי חסרת מזל?
23/07/2015 | 22:43
2
59
אם דמות אז הגיוני יותר
בגלל זה כתבתי בסגריים "דמות"
23/07/2015 | 22:44
1
45
הכוונה לשחקנית שמשחקת את הדמות הכי חסרת מזל.
אה זה בילבל אותי
23/07/2015 | 22:45
27
כולל פרק 65
23/07/2015 | 22:34
20
56
דניאל: צריך לפתוח מחדש את התיק של לוסיה
התובע: אני מרגיש שאתה לא אובייקטיבי
מה אתה אומר? עכשיו שמת לב גאון? הנאשמת בת זוגו, הנרצח אח שלו. זה מקרה מובהק של חוסר אובייקטביות
 
חמוד דיאבלו שעוזר לממין ולרוקסניטה גם אם זה מתוך אינטרס עדיין אם התוצאה שמצאו מקלט ואוכל לא משנה מה הסיבות ומה שעשה בשבילהם ביומיים לא עשה דניאל מאז שמכיר אותם
עוד הבדל בין שניהם: לוסיה אומרת לדיאבלו בפרצוף שבחיים לא תהיה אתו ובכל זאת מנסה לעזור לה. דניאל רק שומע שדיאבלו היה אצלה מיד הלך לתובע למנוע ממנה את הסיכוי היחידי שנשאר לה לצאת מהכלא דרך החוק
 
אבל משווה את התינוק של אדריאנה לבעל חיים קטן חסר ישע חחח. מאז הגילוי לנו הצופים שאבל הומו אני רואה אותו אחר הדמות שלו השתנתה לגמרי. בהתחלה אמרתי שהוא השחקן הגרוע בסדרה. הצחיק אותי כשאמר ללוסיה: 'אדריאנה מצפה לילד ממני' רק על הדיוק בעובדות הייתי חושד חח. היא אשתו אז ממי הילד יכול להיות? אבריסטו? כן אבל לוסיה מטומטמת. מטומטמת איך ליליאנה פצעה את עצמה והיא מנסה למנוע ממנה.. מה חשבת זה ניסיון התאבדות? שקוף שהיא מכניסה אותך לצרות מפגרת! תני לי מכות גם ככה את הולכת לצינוק אבל לפחות תני לה את מה שמגיע לה. לוסיה דמות לא מושלמת לא כי התסריטאי מנסה לעשות ממנה דמות עגולה. ההפך מנסים לעשות אותה לאמא מושלמת, בת זוג מושלמת, חברה מושלמת אבל היא גרועה בכולם במיוחד האמא.. זה שהיא בוכה לפעמים 'רוקסניטה מיחיטה' לא עושה עליי רושם. הילדה אבודה תקופה ולא ממש עושה משהו רק ששמעה שהיא עם דיאבלו התחילה לחשוש
 
ליליאנה זאת הסיבה למה אני כמעט ולא רואה סדרות מקסיקניות לא משנה אם צולמו בארה"ב או במקסיקו. הרוע שלה מוגזם ויצא מכל פרופורציה. האובססיביות שלה ללוסיה מבחילה אותי! פיזית אני מתכוון לא סתם אומר את זה. מעצבן אותי כשאומרים לה 'לוצ'ה אחותך' והיא בתגובה הקבועה המפגרת שלה 'אחות למחצה' כאילו עם הלנה קונסואלו ואבל היא האחות המושלמת
 
הלנה המלאכית לא פחות סתומה.. כנראה בעיה גנטית במשפחה. השינוי והמהפך המוגזם של רדמס צריך להדליק נורות אדומות אצל כל בן אדם שיש בו טיפת שכל. לא הלנה כמובן. בכל השתנה! גישה, התנהגות, צורת דיבור, הטעם אפילו האוכל. הכל שכח ומה לא שכח? שהוא אוהב אותה.. נו באמת
 
המעצבנת האחרונה דיאנירה.. מעצבן אותי שהיא נעלבת שהעבר רודף אותה. מתנהגת כמו פרוצה מתלבשת כמו פרוצה החזה שלה בחוץ כל הזמן איך אפשר לא לחשוב שהיא זונה? מילא ביציאות אבל בעבודה להתלבש ככה פשוט לא במקום
"הבדל ביניהם"?
23/07/2015 | 23:07
17
40
אין פה מה להשוות, לוסיה יכולה להגיד מיליון פעם לדיאבלו שהיא לא רוצה אותו, הוא לעולם לא יקבל את זה , יבין את זה או יכבד את זה. זה ממש לא "בכל זאת", הוא בטח לא עושה את זה מתוך טובת ליבו, אלא עם אינטרס. אתה באמת רואה בזה משהו טוב שהוא ככה לא עוזב אותה? הוא אובססיבי לגביה, הוא אחד שלא יוותר על המטרות שלו ולוסיה היא אחת מהן. וזה די ברור שלוסיה לעולם לא תרצה להיות איתו , לא משנה כמה נחמד הוא יהיה איתה וכמה יעזור לה, וזה עוד יותר ברור שמתישהו הסבלנות של דיאבלו תגמר ואז כבר יהיה ברור שעדיף שוטר קריזיונר מאשר דיאבלו מפיונר.
בכל זאת מוזר שהוא לא משתף פעולה עם ליליאנה כדי להתנקם בה על
23/07/2015 | 23:18
1
49
הדחייה כמצופה מצלע שלישית רעה, ועוד הוא ידע שרוקסנה ראתה את ליליאנה רוצחת את גסטון ובכל זאת החזיר אותה ללוסיה, נכון שהוא אובססיבי ולא יקבל דחייה, אבל הוא אוהב באמת ומקריב עד גבול מסוים, במשולש האהבה הוא לא הצלע השלישית הרעה הטיפוסית בניגוד לליליאנה שבחיים לא אבין אם היא תמיד חשקה בסתר בדניאל או שהיא אובססיבית לכל מה שהיה של לוסיה.
 
זה ברור שלדיאבלו לא מגיעה הזדמנות עם לוסיה, אפילו רציתי לכתוב שבהשוואלה לליליאנה הוא מלאך עד שנזכרתי מה הוא עשה לפני שהכיר את לוסיה.  
נקמה זה ממש לא מצופה מצלע השלישית
23/07/2015 | 23:43
33
הוא צלע שלישית קלאסית. צלע שלישית רעה תעשה הכל כדי לזכות בדמות שהוא רוצה.
לקבל את הדחיה של לוסיה ולנקום על זה, זה להודות בכשלון ובעצם לוותר על לוסיה.  הוא בטח לא ילך לשתף פעולה עם ליליאנה שבגדה בו. והמטרה שלו היא כפולה. אם הוא מצליח לשחרר את לוסיה מהכלא ולכבוש את ליבה של לוסיה, הוא לא רק זוכה בלוסיה עצמה, אלא גם מכאיב לדניאל פעמיים, גם בזה שהוא עם אישה שדניאל אוהב וגם כי שניהם בעצם מחוץ לכלא, וזה אחרי כל המאמצים של דניאל.
ברור עם אינטרס זה מה שכתבתי גם
24/07/2015 | 00:29
14
40
ולא משנה כעת מה יקרה הלאה. בנקודת הזמן הזאת כשלוסיה נמצאת בתקופה הקשה בחייה אחד נשבע לה שבחיים לא יתן לה לצאת מהכלא ושוכב עם אחותה, השני מתכנן איך להבריח אותה מהכלא ולאחד אותה עם רוקסנה. אני רואה בזה משהו טוב כן כי אני בטוח שהיא תשמח לראות את רוקסנה גם אם היא תכעס על הדרך. גם דניאל אובססיבי כעת ונעול על זה שהיא אשמה ולא יוותר עד שתירקב בכלא, זה ישתנה ברור אבל על זה נדבר כשזה יגיע בינתיים הוא ממרר לה את החיים. לדעתי עדיף לה בלי שניהם
גם פדופיל שנותן סוכריה לילדה קטנה כדי לפתות אותה
24/07/2015 | 14:22
13
46
זה נראה טוב בעינייך? יופי, הילדה שמחה לכמה דקות כי קבלה סוכריה....  זה לא המעשים , זה הכוונות והסכנות שעומדות מאחורי זה. לכן גם לא מגיע לדיאבלו שום קרדיט על ה"עזרה" שלו.
זה ממש לא אותו דבר מה הקשר פדופיל
24/07/2015 | 17:30
12
33
אני רק אומר שהוא היחיד שעושה משהו בשבילה וכן מגיע לו קרדיט בהשוואה ליחס של דניאל מגיע לו הרבה קרדיט. אני לא חייב לשלול אותו לגמרי כי הוא הרע. המקרה שלו שונה מליליאנה היא לא עושה שום דבר חיובי בנובלה
הקשר שלוסיה היא טרף שהוא מנסה לצוד
24/07/2015 | 17:55
11
49
אז הוא מנסה לפתות אותה, "לעזור" לה , אבל אין שום דבר טוב בעזרה שלו.  הוא לא עושה בשבילה אלא בשביל עצמו. איך הוא "יקבל" אותה , אם לא יוציא אותה מהכלא? היחס של דניאל , גרוע ככל שיהיה, כמעט ולא יכול לעשות לה יותר נזק. לצאת מהכלא בזכות אחד כמו דיאבלו, זה לא  הצלה , זה לא שיפור ולא שחרור. זה לצאת להכלא ולהיות בידיים של מפיונר אובססיבי ומסוכן, שלא בטוח עד כמה זה יותר טוב מהכלא.
אגב, זה מזכיר לי משל אחד:
ציפור אחת איחרה לנדוד ונשארה בחורף הקר על העץ.
כשהגיע השלג היא התחילה לקפוא עד שנפלה על האדמה וגססה למוות.
אחרי כמה זמן עברה במקום פרה וחירבנה עליה.
הציפור הקטנה, התחממה לה לאיטה עד שכוחותיה חזרו אליה.
אחרי כמה זמן היא התאוששה, הוציאה את הראש מהחרא והתחילה לשיר בקול.
זאב שעבר במקום שמע את שירתה של הציפור, הוציא אותה מהחרא וטרף אותה.
 
מוסר ההשכל:
 
1. לא כל מי שמכניס אותך לחרא הוא אויב שלך.
 
2. לא כל מי שמוציא אותך מהחרא הוא חבר שלך.
העניין הוא שלוסיה חייבת את חייה לדיאבלו
24/07/2015 | 22:02
30
נראה שהסוהרת שליליאנה שיחדה הייתה בכירה מאוד, או שההשגחה בכלא על הפנים ולולא דיאבלו היא הייתה מצליחה לרצוח את לוסיה שדיאבלו הבין מהר מה התכניות של ליליאנה והקדים תרופה למכה. הסוהרת די בקלות הייתה אחת על אחת מול לוסיה החולה ועמדה לחנוק אותה. אז לפעמים יוצא שהרשעים מצילים את חיי הטובים. אז נכון שדיאבלו פעל מתוך רכושנות, אבל הוא סידר שרוקסנה לא תילקח מלוסיה בעקבות הלילה שבו היא ראתה את ליליאנה רוצחת את גסטון ונכנסה לטראומה וגם הציל את חייה עכשיו.
 
מובן שאין מקום להשוות לדניאל שגם ברגע שחייה של לוסיה היו בסכנה דאג לה ורצה להישאר איתה עד שתחלים, וגם זה שהביקור של דיאבלו שינה את הגישה שלו, זה לא היה מקנאה אלא מהגיון שאם דיאבלו עוזר לה אז הם שותפים לפשע. 
היחס של דניאל עשה לה מספיק נזק.. צריך יותר?
24/07/2015 | 22:47
9
29
הכניס אותה לכלא על פשע שלא ביצעה בלי לתת לה הזדמנות להתגונן ואפילו מתאמץ להשאיר אותה שם כשמגיע לה לערער. הפריד אותה ממשפחתה ומרוקסנה ושכב עם ליליאנה כמה פעמים לא לילה חד פעמי. הגיעה למצב שרצתה להתאבד שזה הטופ. דיאבלו עושה הכל מתוך תועלת אישית על זה אין ויכוח, אבל מה התועלת? שהיא תאהב אותו. הוא מנסה להרשים אותה למה זה רע? הרצון שלו שתראה אותו בצורה אחרת ולא לרצוח אותה ולסחור באיבריה. הוא לא עוזר לרוקסנה כדי למכור אותה לדאעש ולהפוך אותה לשפחת מין. בינתיים הכוונות שלו גם אם הן מתוך אינטרס (אפשר אגב לומר את זה על כל גבר שמחזר אחרי בחורה וקונה לה פרחים ותכשיטים שזה מתוך אינטרס שתהיה אתו) יביאו לה קצת אושר בלפגוש את רוקסנה גם אם זה יימשך דקה או שנה עד שדיאבלו ישתגע אבל עד שזה יקרה באמת אני נותן לו ליהנות מהספק ומי יודע אולי התסריטאי יפתיע ויעשה שינוי בדמות אולי הבחור יתנרמל (לא יקרה אני בטוח)
לא בטוח שללא דניאל לוסיה לא הייתה נכנסת לכלא
24/07/2015 | 23:23
7
23
אחרי שליליאנה וחנרו שתלו לה את האקדח היא יכלה להיות מורשעת גם אם דניאל לא היה מתאמץ ואף אם דניאל היה מגן עליה.
 
והיא ניסתה להתאבד בגלל אחותה השטנית שדאגה שיקחו את רוקסנה ממשפחתה. 
 
זה שדניאל שוכב עם ליליאנה זה באמת עלוב ונמוך.
 
אכן דיאבלו רוצה לשכב ואולי להתחתן עם לוסיה הוא לא כנראה לא רוצה להכניס אותה לעסק וזה לזכותו, אם כי גם את ליליאנה הוא לא רצה להכניס לעסק, היא התנדבה לזה בשביל בצע כסף.
 
חוץ מזה שכשליליאנה הציעה לדיאבלו להסגיר אותה, היא באמת מעדיפה כלא על מוות?????? מפתיע!!! הוא אמר שהוא רוצה את השוטר רחוק מלוסיה, כלומר אין לו עניין לטהר את שמה של לוסיה כדי שהיא ודניאל יהיו ברוגז.
 
אם רדמס לא השתנה באמת למרות שכבר ציפיתי לראות איך מזעזע לגלות שהוא היה מאפיונר וגבר מכה, אז גם דיאבלו לא ישתנה לטובה.
בדיוק
25/07/2015 | 00:53
4
26
דיאבלו תוך שניה יכול להוציא את לוסיה מהבוץ הזה, שגם לו הייתה "תרומה" בזה, כי הוא מאווווד נהנה לגרום לדניאל לחשוב שלוסיה מאהבת ומשת"פית שלו.
דיאבלו יודע הכל ויכול להסגיר את ליליאנה ולהציל את לוסיה. אבל הוא לא יעשה את זה, הוא בכוונה ישמור את הסוד לעצמו לגבי רוצחיו של ססר, ויעדיף להשאיר את לוסיה עם טייטל "רוצחת" כדי שחס וחלילה היא לא תתפייס עם דניאל, ואחר כך ישחק אותה גיבור שמנסה "לעזור" לה. ברור שכל עזרה שתבוא ממנו לא תהיה חוקית, וגם אם היא תהיה מחוץ לכלא, זה לא יהיו חיים נורמליים מה שיהיה לה. היא תמשיך להיות "רוצחת", "אשת מפיונר", אולי נרדפת ע"י משטרה, ובטח שלא יתנו לה לאמץ את רוקסנה ובנוסף יהיה לה את דיאבלו תקוע בווריד, שלא יוותר עליה בשום תנאי.
לא בטוח שהעדות של דיאבלו אמינה במקרה כזה
25/07/2015 | 01:00
3
18
הרי הגיוני שירצה להפיל את זה על חף מפשע ולהגן על שותפיו האמיתיים לפשע. ודיאבלו לא כמו טיבריו מלאהוב את לולה שמקליט את האנשים שלו. כך שלא בטוח למה יש משקל יותר לאקדח שאף אחד לא טרח לבדוק עליו טביעות אצבעות או לעדות של דיאבלו שגם דיאבלו לא יכול להעיד בלי להסגיר את עצמו. אבל הנקודה היא שהוא לא רוצה, אחרת מזמן היה שולח מכתב המנקה את לוסיה עוד במהלך המשפט.
ברור שדיאבלו לא יכול להעיד
25/07/2015 | 01:13
2
25
אבל לשלוח מכתב בהחלט כן. לא חייבים  להאמין מיד, אבל גם להגיד את זה על ליליאנה היה מדליק כמה נורות אדומות לגורמים הרלוונטיים , אולי אפילו לדניאל, הרי שהיא מתאימה לפרופיל הרוצחת, בלונדינית ושם שמתחיל ב-L וגם ידוע שהיא עבדה עבור דיאבלו.
ולמה אתה בטוח שלא בדקו טביעות אצבעות על אקדח? סביר להניח שלא היו עליו, כי ליליאנה בטח נגבה אותו לפני ששמה ללוסיה.
כי פשוט קצת קשה שלוסיה תצליח להסתיר אקדח בין בגדיה
25/07/2015 | 01:37
1
24
בלי להשאיר עליו טביעות אצבעות. 
למה קשה? עם כפפות, או אפילו עם אחד הבגדים
25/07/2015 | 01:48
22
לנגב ולזרוק לסל בגדים. אבל כל העניין הזה עם מיקום האקדח הוא דבילי בפני עצמו.
נכון לא בטוח
26/07/2015 | 00:06
1
18
אבל עם שוטר אחר אובייקטיבי אולי היה לה צ'אנס יותר טוב במקום להרשיע אותה ישר. זה לא חשוב כי העובדה אומרת שהוא זה שהכניס אותה לכלא
 
ניסתה להתאבד בגלל שלקחו לה את ליליאנה כי היא נמצאת בכלא "בזכות".... דניאל! אי אפשר לנקות אותו מזה שפגע בה קשות
השוטר אינו השופט
26/07/2015 | 00:16
15
וליליאנה תכננה להפליל אותה לפני המאסר שלה, אם הוא לא היה טורח לחפש את האקדח היא הייתה דואגת ששוטר אחר ימצא אותו.
דיאבלו לא רוצה שלוסיה תהיה חופשייה באופן חוקי, זה רע
27/07/2015 | 18:22
11
הוא הזדעזע לשמוע שדנים בערעור של לוסיה שאם היא תשוחרר אם תסלח לדניאל והם שוב יהיו ביחד, והוא הורס לה כל סיכוי לזיכוי בבית משפט כשהוא חוטף אותה בדרך לדיון בערעור, שאחרי זה לא ייתנו לה שייחשבו שכל ניסיון להגיע למשפט זאת תכנית בריחה ובכך משאיר לה את הברירה להיות אסירה עד הזיקנה או להיות נמלטת שתלויה בחסותו שבכל רגע הוא יכול להרוג או להסגיר אותה.  
האמת גם אני האמנתי לשינוי של רדמס וחשבתי שיש אישיות נסתרת
23/07/2015 | 23:12
1
36
בו שנפתחה עם המכה והופתעתי כשהבנתי שהכול הצגה, טוב זה היה ברור כי הרי התסריטאי לא ישלחו לכלא את רדמס החדש על הפשעים של רדמס הישן וגם אי אפשר לסלוח על פשעיו. 
 
למקסיקו אין מונופול על אחויות/חברות שחיות כדי להרוס לראשית את החיים גם בזהות אבודה של טלמונדו הייתה בת דודה שבסוף התגלתה כלא קשורה ביולוגית אליה שהייתה כזאת וזה לא צולם במקסיקו אלא בלוס אנג'לס, גם בבגוף אחד הייתה אחיינית שרצתה שחיה כדי לפגוע בדודה שלה ולאחר מותה גם בבנותיה.
 
לוסיה לא יכלה לעשות כלום בשביל רוקסנה מהכלא, היא כאחראית ידעה שדניאל יגיב ככה אם יגלה על היותה בבית על החוף ונראה שזה לא היה משנה אם לוסיה הייתה מספרת לו בארבע עיניים כי הוא כבר הרשיע את האישה שהייתה עם ססר לפני שידע מי היא ולא היה מקבל את זה שהיא חפה מפשע אלא אם כן זאת הייתה דודתו אמפרו, ודאגה להפקיד את רוקסנה בידי אביה למקרה כזה, אך גם שם ליליאנה השטן הייתה חייבת להרוס ושיחדה את העובדת הסוצילאית שמוכרת למרבה במחיר את חיי היתומים. כך שכשאם לדעתי היא לא נכשלה, לגבי המכות עם ליליאנה צודקת זה היה ברור שזאת הצגה ולא הייתה צריכה לעזור.
 
אכן הפתעה שדיאבלו מוכן לעזור ללוסיה ואהבתו כנה, כשהוא נדלק על לוסיה, חשבתי שהוא ישתף פעולה עם ליליאנה כדי להפליל אותו גם כדי להגן על אנשיו וגם כדי שאם לא תהיה שלו לא תהיה של אף אחד ואף לב הפלא זה קורא כשבוגדים בו והוא מנוטרל זמנית והוא נחוש בדעתו לעזור ללוסיה, ואם היה משיג את הדיסק און קי היה שולח אותו למערכת המשפט כדי להגן על לוסיה ולנקום בליליאנה וחנרו.  
גם מחוץ לכלא לוסיה לא עושה הרבה למען הילדה
24/07/2015 | 00:39
37
אין הרבה סצנות משותפות ביניהן וזה חסר לי כי זה אמור להיות הקשר הכי חזק ויפה בנובלה הקשר שמניע את הדמות של לוסיה שכביכול עושה הכל בשבילה. גם בהרבה סצנות שהיו בבית לוסיה ביקשה ממנה לשחק בחדר מהכלא אפשר לפחות להתקשר ולשאול מה קורה אבל לא היא עם ממין זה מנחם אותה..
 
לא נראה לי שדיאבלו היה מפליל את ליליאנה וחנרו. זה מנוגד למאפיונרים להלשין, הנקמה מתבצעת באופן אישי
פרקים מעצבנים.
24/07/2015 | 11:12
3
50
וחכו, זה יהיה יותר גרוע..
רדמס משחק אותה המלאך השומר
כנל אל דיאבלו (מישהו מוכן להסביר לי איפה רפאל בכל הפרקים האלה? לאן הוא נעלם?)
דניאל נעשה צבוע מפרק לפרק רגע אחד הוא אוהב שנייה אחרי זה שונא (לא סובלת את הדמות הזאת
בפרקים האלה.. איפה קרלוס שיעיף לו עוד פעם סטירה מצלצלת?)
 
דיאנירה וקרלוס חמודים:) אבל ואדריאנה רבים ביניהם על הילד שלא שלו.
ויקי סובלת בגלל ההיריון שלה. הלנה נפרדת מפבלו(סוג של) ומתקרבת לרדמס שכמו שאמרתי
קודם, משחק אותה המלאך גבריאל..
 
דבורה סוף סוף עושה טובה לכולנו ונעלמת (הללויה!)
 
ריינה מצילה את לוציטה (כל הכבוד ריינה!!) לוציטה חוזרת לחיים ומבינה שאחותה
שונאת אותה יותר מתמיד(מה חדש?) ודנניאל ששמר עליה רוצה לפתוח את התיק שלה מחדש..
נקווה שבקרוב היא תתאחד עם רוקסניטה.
 
לוסיה תמיד ידעה שליליאנה שונאת אותה אבל לא ידעה שליליאנה
24/07/2015 | 12:20
1
48
רוצחת, זה החדשות, היא הבינה שהסוהרת מתואמת עם ליליאנה, אך לא שזה יגיע עד לניסיון רצח.
 
דבורה עשתה טובה וגם הודתה באשמה וכך יש הוכחות לחפותו של פבלו.
 
ריינה באמת חמודה אם כי הבהירה שהצילה את לוסיה כי דיאבלו שילם על ההגנה.
כן זה מה שדוחף את ליליאנה.
24/07/2015 | 14:11
30
דמות שלא יודעת לאהוב באמת. נראה לי שגם דניאל זה רק אובססיה בשבילה.
 
ריינה יצאה מלכה שהיא גם הצילה את לוציטה וגם בזה שהיא הייתה כנה איתה.
אגב, שכחתי את הסצנה הכי יפה
24/07/2015 | 14:16
40
השיחה בין לוציטה לאבא שלה סצנה מרגשת!
פרק 63 - לרגע היה נראה שלרדמס יש אישיות נסתרת
24/07/2015 | 21:57
21
הוא הטיח בדבורה את המכה ודבורה התנצלה והטיחה בו את חוסר האמון בה והוא שאל אותה אם לדעתה היא מסוגלת לנהל חברה והטיח בה את חוסר האחראיות שלה והיא הטיחה בו שהוא אפילו לא מזהה אותה, מה פתאום הוא יודע עליה ואז היה לו כאב ראש והוא ביקש עזרה והרופא טיפל בו. רדמס מחמיא להלנה על הכנת הירקות וטוען שהוא אוהב ירקות ואורז ולא אוהב בשר ועוף ונאצ'ו הזכיר לו שזה תמיד היה להפך הוא אהב בשר ועוף ולא אהב ירקות ורדמס היה נחמד לכולם בשולחן.

הלנה מוצאת מכתב פרידה של דבורה לאוקטביו שהיא לא טובה בתור אימא ונכשלה בהכול ונותנת את המכתב לאוקטביו, היא טוענת שבורחת משום שדודו דניאל והלנה רוצים להאשים אותה בתאונה והיא הכתה את רדמס מהגנה עצמית כשהוא תקף אותה. אוקטביו מודה שהיא הכתה את אביה. אוקטביו מתאכזב מדבורה ולא רוצה לשמור על קשר איתה, הלנה מציעה לו לעשות צדק והוא מגיב בכך שהיא רוצה להיות עם המאהב שלה והיא מבהירה שהם כבר לא יחד. פבלו מוזמן לפני החוקר ורואה את אוקטביו ומנסה להסביר לו את חפותו ושומע מהחוקר שהוא חופשי ונקי מכל אשמה כי דבורה הודתה, פבלו שמח להיות חופשי.

פבלו בא לבקר את הלנה ומפתיע את רדמס שלא מזהה אותו ומזמין אותו לאכול איתם והלנה מונעת ממנו מי הוא באמת ואומרת שהוא שוטר. פבלו הולך מבולבל לגמרי מהגישה של הלנה ואז רדמס בא להלנה במתיקות ומבקש לשכב איתה, הלנה מאושרת עם רדמס החדש, אבל אז נזכרת בכל ההתעללויות והמכות של רדמס ובורחת ואומרת שהיא לא מסוגלת ואז רדמס אומר שאת עוד תיפלי ומתגלה שבעצם הכול הצגה בניגוד למה שאני והלנה חשבנו.

דניאל דואג ללוסיה ואומר שאם היא תמות הוא זה יחזור על עצמו שכל מי שהוא אוהב הוא מאבד, אך מפציר בה שתחיה ושומע אותה מלמלת בהזיות שהיא חפה מפשע ומבקשת ממנו להפסיק להתעלל בה, זה לא משכנע אותו והוא אומר שצריך לשנוא אותה כי היא רוצחת של אחיו ססר, אבל זה חזק ממנו.

איגנסיו מאושר מהנכד ואז שומע על לוסיה וממהר לבקר אותה בבית החולים ודניאל נותן למשפחתה להיכנס ולוחץ לכך על הסוהרות. לוסיה מתאוששת ושמחה לשמוע מאביה וממשפחתה ושהיא בטוחה שרוקסנה עם ממין. גם מילגרוס מבקרת עם המשפחה ושואלת איך לוסיה נדבקה שהרי מהחולים היא לא נדבקה אפילו בשפעת. המשפחה צריכה לעזוב ודניאל מתעקש להישאר לצידה אך נאלץ לעזוב גם הוא והאחות אומרת ללוסיה שהשוטר מאוד אוהב אותה שהוא דאג לה מאוד ולוסיה מודה שהיא לא יודעת אם זה אהבה או שנאה אך משהו חזק מאוד מחבר ביניהם.

הסוהרת אומרת לליליאנה שנראה שהיא הגזימה שלוסיה כמעט מתה וליליאנה מזכירה לה שהיא הגזימה ולא יכולים להאשים אותה (את ליליאנה בכלום) וכשהיא שומעת שדניאל היה צמוד ללוסיה כל הזמן הזה היא מציעה לה כסף על כך שתרצח את לוסיה. דניאל בא ומוחה בפני ליליאנה על שביקרה את לוסיה וליליאנה טוענת שהיא הקורבן שהיא הותקפה על ידה, הוא דורש שתחזיר לה את מפתחות הדירה ולא רוצה יותר קשר איתה.

דיאבלו שומע על המחלה של לוסיה ושהיא נענשה לאחר שהכתה את אחותה. הוא מבין הכול ואנסלמו משחד את ריינה האסירה הראשית בכלא להגן על לוסיה ומספר לו שמי שמציע לה את הכסף זה דיאבלו מררו. בהתחלה היא חושבת שהכסף כדי לרצוח ושומעת שהכסף כדי להגן. הסוהרת מגיעה כשלוסיה לבד ומנסה לחנוק את לוסיה, כך שאם לוסיה תחיה זה בזכות דיאבלו.

גונסלו אומר לקרלוס שאבל מנצל את הילד שלא שלו כדי להסתיר את זהותו, אך קרלוס מבהיר לו שהוא לא אובייקטיבי שאבל באמת אוהב את אביו ורוצה בטובתו.

רוקסנה מנסה להגיד לממין שהיא רוצה להתקלח, היא לא מסוגלת להגיד את זה ולכן כותבת לו אך הוא לא יודע לקרוא ושניהם מבולבלים והיא מציעה ללמד אותו לקרוא ומתחילה ללמד אותו אותיות. הם שוב מופיעים במסעדה ודיאבלו רואה אותם ושולח פרחים לרוקסנה ומזהה אותה בתור הבת של לוסיה ומזמין אותם לאוכל ומציע לקחת את רוקסנה לאימה.

ויקי מקיאה והבנות צוחקות עליה שהילדה של הספורט האתגרי לא מסוגלת לראות דם בשיעור ביולוגיה וגם הן לא מסוגלות אך הן לפחות לא מעמידות פנים. אוקטביו שם לב שהיא הקיאה ודורש לדעת מה יש לה והיא מסרבת לדבר איתו. רמון חוזר וקונסאולו מוחה על שנעלם בלי הסבר והוא מספר שהיה עליו להסדיר עניין וקונסואלו שואלת במה מדובר והוא אומר שזה הגירושין שלו, קונסואלו זועמת שהיה נשוי ומגרשת אותה ומבהירה שלא תעשה למישהו מה שהיא שונאת ואישה ערמומית גזלה ממנה את בעלה והיא לא תעשה זאת לאישה אחרת ומגרשת אותו. הוא מבקש את עזרתה של ויקי לדבר עם אימה. ויקי מספרת לאימה על מה שקרה בשיעור שהיא הקיאה וזה באמת מסובך כל הקטע של ההריון והבנות צחקו עליה ובנוסף גם עניין אוקטביו. היא משכנעת את אימה לתת הזדמנות לרמון ולשמוע אותו. 
פרק 64 - דיאבלו למעשה מציל את חייה של לוסיה!!!
24/07/2015 | 23:43
5
22
הסוהרת עומדות לחנוק את לוסיה ואז נכנסת ריינה ומצלמת אותה ומבקשת לחייך למצלמה ומונעת ממנה לבצע את זממה ואף עומדת לחנוק אותה. לוסיה מבקשת שלא תכתים את ידיה בגללה ושעדיף שתספר מי הורתה לה והסוהרת אומרת שזאת ליליאנה. לוסיה המומה שאחותה רוצה לרצוח אותה. היא מפצירה בריינה לא לרצוח אותה וריינה אומרת לסוהרת שהיא ניצלה ממוות, אבל לא ניצלה ממנה שעשתה ועוד מעט תצטרף אליהן. לוסיה מודה לריינה וריינה מפצירה בא להתלונן. מנהל הכלא המומה לראות את כל האסירות ליד לוסיה וריינה מספרת שניסו לרצוח אותה.

מנהלת הכלא מסבירה ללוסיה שהיא לא מקילה על מצבה אם לא הייתה נכנסת לתא עונשין זה לא היה קורה. לוסיה מספרת שהסוהרת עמדה לחנוק אותה והיא חטפה דלקת ריאות כי הסוהרת עשתה לה מקלחת של מים קפואים. מנהל הכלא לא מאמינה ולוסיה מראה לה את התמונה, היא מוחה על כך שיש לה נייד ללא אישור ולוסיה מבקשת להודות למי שצילם את זה כי בזכותו היא חיה.

ליליאנה מוחה בפני דניאל שהוא רק ניצל אותה וטוענת שהוא מאוהב ברוצחת של אחיו ונשאר לצידה והוא מזכיר לה שהיא המאהבת של דיאבלו מררו. ליליאנה מנסה לשחק את הקורבן אך זה לא עובד ודניאל נפרד ממנה. היא חושבת שעוד מעט בעיותיה יסתיימו ומנסה להתקשר לסוהרת אך לא עונים והיא מבינה שזה טרם בוצע.

דניאל שומע על מה שקרה וזועם על ההבטחה בכלא ושומע שהרוצחת הייתה סוהרת ששטפה אותה עם מים קפואים והוא מוחה על סוג האנשים שעובדים אצלם. מסתבר שהסוהרת ברחה ולא מוצאים אותה בביתה. דניאל בא לדבר עם לוסיה והיא טוענת שהאם גם בזה יאשים אותה שמכל דרכי ההתאבדות לא שמעה על אדם שהצליח לחנוק את עצמו. היא גם מספרת לו שליליאנה המאהבת שלו הזמינה את הרצח והיא חופשייה.

דיאבלו מציע לרוקסנה וממין לבוא איתו והוא מבטיח לאחד בינם לבין לוסיה. אנסלמו מבקש למסור ללוסיה שבקרוב היא תהיה חופשייה. היא שואלת אם דרך עורך דין שידאג לשחרורה או בריחה ואנסלמו מבהיר שלדיאבלו אין סבלנות לדרכים ארוכות כמו זיכוי במשפט. היא מספרת לאנסלמו שהצילה את לוסיה ושאחותה היא שהזמינה את הרצח. דבורה מדברת עם לוסיה ואומרת לה שהגבר שלה שומע עליה ומספרת שקיבלה כסף להגן עליה מדיאבלו אולגריו מררו שעומד להוציא אותה מהכלא. לוסיה מבהירה שלא מעוניינת בכך ושהוא אויב שלה וסוחר סמים והיא שונאת אותו ולא מעוניינת בשום קשר איתו והיא רוצה להוכיח את חפותה בדרך חוקית כי היא חפה מפשע.

דבורה מעדכנת את אנסלמו על כך שלוסיה לא רוצה לברוח ודיאבלו זועם ומחליט לבקר את לוסיה. נוריה שומעת את השיחה ומבקשת לדבר בטלפון ציבורי של הכלא והיא מתקשרת לליליאנה ומספרת לה שדיאבלו הולך לבקר את לוסיה. דניאל מדבר עם התובע שמופתע שאחרי שהוא העביר אליו את התיק של לוסיה הוא רוצה לפתוח אותו מחדש כי הוא לא משוכנע שלוסיה אשמה. ואז בדיוק ליליאנה מתקשרת לדניאל ומספרת לו שדיאבלו הולך לבקר את לוסיה. לוסיה שומעת שכומר בא לבקר אותו ומדובר בדיאבלו שמתחזה לכומר.

קונסאלו מסכימה לשמוע את רמון והוא מספר לה שהתחתן עם מישהי שנראתה הכי יפה, אך אחר הנישואין הוא סבל כי היא מקורנן ושהיא בגדה בו ותמיד מחפשת לעצמה גברים עשירים כי היא רוצה רק כסף. קונסאלו שואלת מדוע לא התגרש והוא מסביר שלא הרגיש צורך עד שהכיר אותה והיא מסכימה לתת לו הזדמנות.

אוקטביו מנסה להסביר להלנה שדבורה עומדת למכור את נכסי אביה ועליה לדווח כדי למנוע זאת, אך הלנה לא בטוחה שאפשר לדבר עם רדמס במצבו. רדמס ממשיך להעמיד פנים ולהיות נחמד.

פבלו חוגג את שחרורו עם לאון ודניאל ודניאל מספר על הסבל שלו כשלוסיה גססה ופבלו שואל אם הוא מתחיל להתרכך כלפיה. גם לאון לא מבינה גברים ופבלו טוען שגם נשים קשים להבין כשהוא מתכוון להלנה. הוא מתקשר להלנה ומנסה להזכיר לה שהיא צריכה להתנצל על שלא האמינה בו והאם היא רוצה להישאר עם רדמס ולפי הגישה נראה שזה מה שהלנה רוצה.

ויקי שוב מקיאה ואוקטביו אומר שהיא אוכלת דברים שהוא לא יכול והוא לא קונה את סיפור קלקול הקיבה ושואל אם היא בהריון ממנו. היא טוענת שהוא לא הזרע היחיד שיש והבנות מתחילות להבין שויקי בהריון. ויקי מספרת על כך לאימה ואימה משכנעת אותה לדבר עם אוקטביו כי ילד זקוק להוריו ביחד או בנפרד, היא שכנעה אותה לשמוע את רמון ועכשיו שתבהיר את העניין עם אוקטביו. היא מארגנת פגישה ביניהם וויקטוריה מודה שהיא בהריון ואוקטביו שואל אם ממנו והיא מוחה על עצם השאלה ומבהירה שהוא היחיד שהייתה איתו.

איגנסיו משכנע לעבור טיפול ולקבל השתלה אם כי נראה לא הוגן שיקח הזדמנות לחיות ממישהו צעיר, אך הילד של אבל ואדריאנה והמצב של לוסיה משכנעים אותו לשקול את העניין בחיוב. 
דיאבלו לא יעיל בכלל
25/07/2015 | 14:17
4
25
נכון שהצליח להגן על לוסיה בכלא, אבל למה הוא לא עוקר את הבעיה מהשורש? כבר מזמן היה צריך לחסל את ליליאנה. זה נחמד שהוא אומר שהיא ברשימה השחורה שלו, אבל לא עושה עם זה כלום. באיזו קלות הוא חיסל כל מי שבגד בו או הפריע לו , אז מה הבעיה לסלק את ליליאנה מהדרך? אחד כמו דיאבלו, אחד המפיונרים הגדולים במקסיקו ולא מסוגל לטפל באיזה נקבה?
זאת בעיה
25/07/2015 | 14:21
2
22
כשהוא רצח את משפחתו של השוטר שעבד בשבילו ונתפס הוא הכאיב אם הוא ירצח את משפחתה של ליליאנה, קודם כל זאת גם משפחתה לוסיה ושנית זה לא יזיז לה בכלל. הדבר שיכאב לה זה צלקת גדול על פניה והוא לא הצליח כי בא להתעמת איתה אחד על אחד והיא גברה עלו, לא העריך אותה מספיק. הוא הרי לא רוצה בשבילה מוות קל בירייה או בדקירה אלא משהו כמו בשביל מיין וגסטון או יותר גרוע.
זה לא בעיה, הוא ממש לא חייב לפגוע במשפחה
25/07/2015 | 14:59
1
32
לפעמים הוא נוקם בכך שפוגע במשפחה, למרות שבקטע של משפחת השוטר הוא כנראה רצח את כולם מחשש שאולי הם יודעים משהו מאביהם. אבל במקרה של גסטון, מיגל ומיין הוא הסתפק בעינויים ומוות. הוא הרי לרגע לא תכנן לפגוע בויקי או קונסואלו.
לא מדובר על נקמה, למרות שברור שזה מה שהוא רוצה, אלא פשוט לסלק אותה מדרכו. היא בגדה בו לא פעם, היא מנסה לפגוע בלוסיה, למה היא עדיין חיה? את כל הקורבנות שלו הוא דאג לחסל וכמה שיותר מהר. הוא יצא דביל שבא להתעמת איתה לבד, למה? הרי הוא אוהב לעשות שואו ולהתעלל בקורבן שלו בחברת אנשיו. אז עכשיו היא ברחה לו, זה נראה שהוא לא משקיע מספיק מאמצים לתפוס אותה. במקום לשלוח את אנסלמו ועוד אנשים לתפוס אותה ולהביא לו אותה, הוא שולח את אנסלמו לתת הוראות בכלא כדי להגן על לוסיה. את מיין הוא תפס, את מיגל וגסטון תפס כאשר הם היו תחת שמירה של משטרה, אבל את ליליאנה הוא לא יכול לתפוס ולסגור איתה חשבונות?
מה שנכון נכון
25/07/2015 | 23:59
8
גם אני חושב קודם כל צריך לנטרל אותה - להרוג אותה
25/07/2015 | 23:57
23
באוף אישי או בעזרת הבריונים שלו לא חשוב, ליליאנה בעיה וצריך להיפטר ממנה מיד! אבל מה? זה מסובך כי זה מעבר לדמות של דיאבלו אלה התסריטאים שלא יוותרו על הדמות שלה. בינתיים ימציאו שטויות למה אי אפשר לחסל אותה עד הפרק האחרון. מקווה שימצאו תירוץ משכנע
קטע מצחיק מאחורי הקלעים
25/07/2015 | 01:22
1
47
הנזירה המזמרת
25/07/2015 | 01:28
43
23/07/2015 | 19:12
13
24
כל מה שלא קשור לטלנובלות לפה
ממליצה על 3 סרטונים מגניבים
23/07/2015 | 19:27
70
סרטון שמתעד גלישה בהרי שלג ענקיים ואינסופיים
סרטון של שלוש בנות לא אנושיות
ועוד סרטון משעשע על כלב שעושה מקלחת לבעליו
 
קרדיט לאתר הנפלא בא במייל
אשמח אם מישהו ייתן לי קישור להורדה לסרט "נפלאות התבונה"
23/07/2015 | 20:30
1
35
עם תרגום לעברית. אני חיפשתי, או שיש קישורים בעייתים או שדרוש קוד
תודה אלה
25/07/2015 | 17:11
26
החלק הראשון  ירד מעולה אבל השני עושה בעיות. ליתר ביטחון הורדתי גם במחשב.
התגלה "אח תאום" לכדור הארץ
24/07/2015 | 14:59
2
63
 
היתכן שאנחנו לא לבד
האמת שזה גילוי מרתק.. יש לכוכב הזה שמש כמו שלנו יש, יש טמפרטורה שמאפשרת קיום של מים, הוא סלעי ולא עשוי מגז.. ויש לו עוד כמה מרכיבים ממש דומים לשל כדור הארץ בהחלט מעניין.
בתגובות בפייסבוק כתבו
25/07/2015 | 17:13
1
67
להעביר את הפלסטינים לשם. זה הרג אותי.
גדול
26/07/2015 | 17:06
25
ישששש איזה כיף יש מצב גדול שאסי יפרד מהכוכב
26/07/2015 | 16:34
1
78
האמת, לא האמנתי שזה יקרה ואני מתאפקת לא לפתוח שמפניה עוד לפני הזמן חחחחח הכוכב הבא והאח הגדול יעלו ככל הנראה במקביל ומכאן שהוא יצטרך להיפרד מאחת מהן. (זה חייב להיות מהכוכב חייב!אני ממש אבל ממש לא סובלת אותו הוא מנחה כזה גרוע ומעצבןן הוא לא אובייקטיבי הוא מנסה להצחיק בכח הוא צועק ומעיק ונדחף ופשוט מנחה בצורה לא נעימה ובלתי נסבלת 
 
לדעתי סביר יותר שהוא ייפרד מהכוכב ולא מהאח ששם הוא כבר מלא עונות לעומת כוכב. מה גם שהאח מזוהה עם אסי וארז וזה בטח לא יהיה אותו הדבר בלי אסי הוא הפנים השניות של הפורמט הוא מאוד חשוב שם!!! אבל באמת נראה לי יותר סביר שהוא יישאר באח מבחינה הגיונית... מקווה מאוד שאני לא טועה.
 
אם זה נכון, צביקה חייב לחזור, אז זה בכלל יהיה שלמות שמעתי גם שהעונה הבאה של הכוכב הבא תהיה כן בשידור ישיר לעומת העונה הגרועה הקודמת. בקיצור, יש לי ציפיות מהעונה החדשה, שתתחיל אגב ממש בקרוב אם כמו שרשום היא תסתיים כבר במרץ
 
רק שיעזיבו את אסי נמאסי מהתכנית הנכונה והכל יהיה טוב
אהההה זה רשמי!! - "מסתמן: אסי עזר עוזב את "הכוכב הבא"
26/07/2015 | 18:25
72
המלצה על שני שירים
26/07/2015 | 18:38
1
70
הראשון יפה
02/08/2015 | 16:12
10
השני פחות אהבתי והקליפ די מפחיד האמת
תודה על ההמלצות!
ידיעה שהגיעה אליי זה עתה
26/07/2015 | 22:13
2
86
בנט שוקל להתפטר מהכנסת
חכם מאוד
26/07/2015 | 23:22
55
צריך את החוק הנוברגי שכל השרים יתפטרו ויכניסו חברי כנסת במקומם ולבית היהודי אם זה רק שר אחד אז עדיף שזה יהיה הוא ולא איילת שקד, כי קטלו את הליכוד על מיעוט הנשים ובגלל ההישג המדהים נכנסו גם נווה בוקר וגם ציפי חוטבלי ודווקא לבית היהודי רק איילת שקד נכנסה אז אם להכניס את שולי מועלם אז על חשבון שר גבר כדי שיהיו לפחות שתי נשים מהרשימה בכנסת.
מהכנסת לא מהממשלה והאמת שעם כל הבלאגן בבית אל עכשיו
28/07/2015 | 17:26
22
הייתי באמת ממליצה לו להתפטר מממשלת הביזיון השמאלנית הזו שרק מקדמת פינוי והרס
דוקא בעניין הזהשומעים את קולו בצורה ברורה וזה קצת מעודד בהקשר אליו. השאלה אם הוא יעשה ולא רק ידבר.
אקאסיה - שירשור חדש לסופ"ש
23/07/2015 | 18:38
11
40
תגובות לפה
פרק 79 - כריסטינה נפלה במדרגות ועכשיו העובר בסכנה
23/07/2015 | 18:50
2
74
פוברסיטה וזה אחרי שהיא הייתה עצבנית בגלל ששנייה לפני כן היא התווכחה עם חוליאנה במסעדה אחרי ששמעה שזה לא נורברטו שעשה לה את החבלות בפנים אלא היא עצמה... ומי בדיוק היה במסעדה ליד המדרגות כדי לתת לה עזרה? המלאך של הסדרה - הקטור בכבודו ובעצמו כריסטינה אושפזה בבית חולים, אומנם היא תהיה בסדר אבל העובר בסכנה ממשית
 
אסטבן הצבוע הזה משחק אותה נואש, מבחינתו זה לא העובר בסכנה אלא הירושה שלו לא קניתי בכלל את דמעות התנין שלו. איזה קטע איך הקטור קלט אותו ואת אקאסיה שאקאסיה נתנה לאסטבן ידיים כדי להרגיע אותו ואז עזבה אותן בבהלה אין עליו הוא קולט הכל
 
אהבתי את הסצנות של לואיסה וארתורו בהתחלה הם היו נראים לי שילוב קצת הזוי אבל עכשיו הם דווקא נראים לי חמודים יחד רק הסבתא הזאת שלה הורסת שמחות למרות שהפעם היא עוד הייתה מאופקת יחסית חחח 
 
ועוד נקודה לזכותו של הקטור - נראה שהוא יעזור לאוליסס לשקם את בניית המרכז המסחרי!! תותח
אולי לי חוש לזהות את הפוטנציאל של המפונקות והגחמניות שאני
24/07/2015 | 20:32
1
45
"מתאהב" בהן. ממה שמוכר לך: לואיסה מאקאסיה, פרננדה מאהבה מנצחת, ליסט מכישוף, פאולה מכישוף.
 
ובכלל גם: קמילה מלמדי אותי לאהוב, אנדראה מסוד של אהבה, קרינה מחתולה פראית - אבל זה דווקא בגלל ספוירלים שקראתי עליה.
חח אכן יש לך את החוש השישי הזהD:
26/07/2015 | 17:09
14
פרק 80כריסטינה מאבדת את התינוק
26/07/2015 | 17:21
7
50
מופתעת אני לא כי זה הספויילר שרשמתי עליו שספיילרתי אותו בטעות אבל כואב על כריסטינה אסטבן הבהמתי גם בבית חולים לא שולט בתגובותיו - חונק את הרופא ומאיים עליו והפרצופים המעצבנים והמפחידים שלו איך שהרופא הודיע את הבשרה המרה כשבעצם הוא כואב אך ורק את איבוד הירושה...
 
אוליסס כל כך טוב וכל כך חמוד שלמרות כל הכעס שלו על אקאסיה, הוא בכל זאת הגיע לבית חולים כדי לנחם אותה לנוכח המצב של כריסטינה רק שבטעות במקום לנחם אותה הוא נענה ל שלה ונסחף אחרי הרגש. מהר מאוד הוא תפס את עצמו והבהיר לה שהוא לא סלח לה
 
חוליאנה מואשמת על ידי כולם בתאונה שקרתה לכריסטינה ובנוסף כולם יודעים עכשיו שהיא זו שפצעה את עצמה כדי להשיג גט מנורברטו - מצב מאוד לא טוב בשבילה מכל הכיוונים. ועוד היא נזרקה מהחוזה על ידי אסטבן ועכשיו בזכות חרמן לפחות היא מתגוררת בבית מלון ונראה שעכשיו היא רוצה להתעלק על הקטור בעיקרון נורברטו אולי לא עשה לה את החבלות האילה אבל הוא כן מכפכף אותה מפעם לפעם וגם כלא אותה פעם אחת בבית. אז אי אפשר להגיד שהוא לא מתעלל בה... ובין אם היא חומרנית ובין אם לא הייתה כזו, מגיע לה להשתחרר מנורברטו האלים והמאפיונר ובזה אני מצדיקה אותה כמובן שבשאר הדברים כמו החבלות העצמיות והרדיפה אחר ה ממש לא.
 
דנילו אומנם עדיין לא רצח את הכומר אבל הוא הרשה לעצמו לאיים עליו תוך כדי "וידוי" כדי שהוא לא יוכל לעשות כלום איזה שפל... ועכשיו עוד פעם מגיע העניין זה שאני אף פעם לא אמצא בו הגיון - האם גם במציאות כמרים שותקים כשמדובר על סיכון חיים של אנשים או סיכון לחייהם שלהם? לא יודעת נשמע לי הזוי שזה ככה במציאות וזה דפוס שחוזר על עצמו בטלנובלות אבל לי אישית קשה להבין את הדפוס הזה כי בסדר וידוי זה וידוי אבל יש גבול מסויים כשמדובר על סכנת מוות
עוד אני אוסיף לגבי חוליאנה ש..
26/07/2015 | 17:38
41
קשה שלא לרחם עלייה גם בגלל שכמו שכבר רשמתי באחד השירשורים, יש לה פני וזה עודפקטור חח בסצנה בין אנדרס וכרמן לחוליאנה היה נדמה לי לרגע שכרמן היא ה מספיק רק מבט אחד שהיא שולחת לעבר חוליאנה, אין זה פאק בליהוק.. היה צריך לעשות הפוך.
הכמרים של טלוויסה ימותו יביאו למעשי רצח אבל לא ייחשפו
26/07/2015 | 17:40
3
52
סודות ווידוי, כפי שגם לא יתאהבו ויוותרו על הכמורה. אצל טלמונדו והארגנטינאים יש יותר גמישות בנושא ואפילו בטלמונדו ארגוס המקסיקנית הכומר הלך לחשוף סוד ווידוי כדי לשחרר חפה מפשע שיושבת בכלא. 
 
אצל טלוויסה גם בתהום של תשוקה, כשהכומר חשף ווידוי כדי להציל את חיי אחיינו "התירוץ" הזה לא היה מקובל על הבישוף ששלל ממנו את הכמורה, כאילו ההתנהגות הנכונה של הכומר היא לתת לרצח להתבצע ובכך לרצוח שתי נשמות בהפיכת הרוצח לרוצח.
 
אבל בעצם במקרה הזה לכומר יש גמישות כי אם אלחנדרה סיפרה לו זאת לא בתור סוד ווידוי אז הוא יכול לחשוף את הדברים ממה ששמע מאלחנדרה ולא ממה שמע מדנילו. 
 
בעמק התשוקות של טלמונדו הכומר קיבל אישור לחשוף סודות ווידוי כי הבן אדם לא מתוודה מתוך חרטה, בהאסירה הכומר היה מוכן לוותר על הכמורה כדי לחשוף סוד ווידי, ביאגו הארגנטינאית הכומר קיבל אישור לחשוף סוד ווידוי לאחר מותו של המתוודה.
 
אבל בעצם לפי מרצה שלי באוניברסיטה בתקופה העתיקה אדם יכול היה להתוודות על כך שרצחתי, אנסתי ועוד כמה זוועות והכומר היה אומר תתפלל כמה פעמים אווה מריה וכמה פעמים אבינו שבשמיים ואלוהים יסלח לך. 
זה שבטלויסה הכומר לא מתאהב ולא עוזב את הכמורה זה בסדר
30/07/2015 | 20:08
2
13
גמור. אבל כן יש בעיה עם הנאמנות היתרה לווידוי גם אם הוא מסכן אנשים כולל את המתוודה עצמו.
 
אלחנדרה לדעתי זה גם נחשב כסוד ווידוי. גם אם זה לא היה בתוך הפרגוד הזה... גם כן כומר, במקום לעזור לאלחנדרה כשתבקש ממנו, הוא העדיף להציל את עורו ולהשאיר אותה בבוץ
 
לפי הדוגמאות שנתת, נראה כי דווקא בתהום של תשוקה באמת התגמשו עם זה וזו אולי הנובלה היחידה של טלויסה שנתנו לכומר לחשוף סוד ווידוי. אבל אכן נראה שבהפקות ממקומות אחרים יותר התגמשו עם העניין, מה שמביא אותי למסקנה שבמציאות אכן יש התגמשות במקרים קיצוניים, נראה לי וזה גם יותר הגיוני.
זה תלוי במקום
31/07/2015 | 01:52
1
17
בתהום של תשוקה, הכומר התגמש וזה והגרסה הקודמת שלה זה המקרה היחיד של טלוויסה, אבל עובדה שהכומר שילם בכמורה שלו על זה, כי על הבישוף זה לא היה מקובל.
 
גם האינקוויזיציה שראינו בהזר הייתה בעיקר בספרד ולפיכך גם באמריקה אבל בצרפת, בריטניה ופולין לא הגיעו או כמעט לא הגיעו לידי שריפת אנשים. 
 
ושוב אני עושה טעות כאילו השמרנות של טלוויסה מייצגת את כל מקסיקו שכמעט כתבתי שאולי בארגנטינה ומדינות אחרות יש מקרי התגמשות ובמקסיקו אין כשבעצמי הבאתי דוגמא ממקסיקו ארגוס-טלמונדו שהכומר חשף סוד ווידוי.
 
אולי זה ישתנה בהמשך עובדה שבלב פראי אוקטביו וסימונה הצליחו להתגרש ושמריקרוס ואוקטביו יתחתנו בכנסייה, בלי שסימונה תמות, תהיה עקרה או שהיא ואוקטביו לא ישכבו. אז אולי גם בנושא הווידוי יתגמשו בעתיד. בכל מקרה באקאסיה ובחיים שגנבו ממני למרות שבחיים שגנבו ממני הראשית הביאה ילדים משני גברים ושכבה פעמיים מרצון עם הצלע השלישית ובאקסאיה הראשי רוצח חסר מצפון בנושא שהכומר לא יכול לחשוף סוד ווידוי גם אם חיי אנשים בסכנה לא הייתה גמישות, ממש כמו באם חורגת לפני 12 שנים.
ככה זה נראה
02/08/2015 | 16:07
5
פרלה כל כך לא צפויה, פעם היא משלינה פעם היא מצילה חיים
27/07/2015 | 18:28
1
26
דנילו בטח תכנן לרצוח את הכומר ופרלה שכנעה אותו לא לעשות זאת והוא "רק" איים עליו. ממש אי אפשר לדעת באיזה צד פרלה תהיה בכל שלב ושלב. 
 
נראה שחוליאנה הורסת לעצמה סיכוי להשתחרר מנורבטו כשהיא דורשת חלוקת נכסים ובכך מביאה למשפט ארוך כי היא לא מוכנה להסתפק בקיצבה. בעניין הזה היא צודקת כי היחיד שעבר זה חרמן מאז שחרמן בגר נורברטו, חוליאנה ומנולו חיו על חשבונו, מקודם דנילו עבד, אבל עדיין הוא הטענות שלו לגבי חוליאנה על העדר שותפות בעבודה נכונות גם לגביו למרות שהוא יושב במשרד ובעיקר חושב על דרכים על לגזול את האדמות של כריסטינה. אבל חוליאנה פועלת משיקולי אגו וכדאיות ולא משיקולי צדק כשהיא דורשת חלוקת נכסים שאגב גם עם סיפור המכות לנורבטו הייתה אפשרות לא לתת לה. באמת מצד אחד אישה מסכנה ומצד שני כזאת מכשפה הן כלפי לואיסה והן כלפי אלחנדרה.
כן פרלה לגמרי לא יציבה.
30/07/2015 | 20:03
13
חוליאנה באמת טיפשה מה הבעיה שלה לקחת את הקצבה הרגילה? זו הבעיה שלה החומריות. אבל עדיין לא מגיע לה להמשיך לסבול את נורברטו.
 
החיים שגנבו ממני ..
23/07/2015 | 18:24
8
65
איפה אוכל לראות את הסדרה? תודה (:
יש ביוטיוב
23/07/2015 | 18:49
3
34
היי רנתוש מה קורה?
23/07/2015 | 19:02
2
49
לא רואים אותך מקווה שאת מרגישה טוב יותר
לא היה לי על מה להגיב
23/07/2015 | 21:09
1
33
אבל אני כל יום בפורום
הבנתי:]
24/07/2015 | 15:05
12
תודה מכירה מקום שאפשר
26/07/2015 | 10:23
1
17
מכירה מקום שאפשר לראות עם תרגום?
לא מאמינה שיש באינטרנט עם תרגום
26/07/2015 | 13:17
8
היה בוואלה והורידו את זה
26/07/2015 | 20:44
1
18
ויוה וואלה היה האתר היחיד שבו היה נמצא פרקים עם תרגום לעברית
26/07/2015 | 20:47
14
שאלות, חדשות, בקשות
23/07/2015 | 13:30
17
38
עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
סופ"ש נעים לכולם
דנה גרסיה וחוסה רון מצטרפים לטלנובלה "בלתי נסלח"?
23/07/2015 | 13:36
6
152
בעקבות הכשלון הגדול במקסיקו של טלנובלה "בלתי נסלח" (Lo imperdonable) בכיכובם של אנה ברנדה ואיוון סנצ'ז, יש הרבה דיבורים על שינויים דרסטיים שהמפיק סלוודור מחיה מתכנן לעשות. היו שמעות על כך שאולי אחת הדמויות הראשיות תעזוב ויצטרפו דמויות ראשיות חדשות. כרגע יש שמועות חזקות לגבי הצטרפותם של חוסה רון ודנה גרסיה, ואף מדברים על כך שדנה גרסיה תצטרך לשנות את מראה שלה לצורך כך.
ההצטרפות כשלעצמה אם היא נכונה זה מבורך אבל
23/07/2015 | 16:27
5
83
אם זה באמת יהיה במקום הראשיים הנוכחיים זה יהיה הזוי ולא נראה לי שהצופה הממוצע יוכל לעכל דבר שכזה
האמת בהאסירה היה מקרה כזה
23/07/2015 | 17:11
4
68
כי הראשי הסתבך בפרשת אוהבים עם קטינה שהיא בת של זמר מפורסם והיה צריך להפריד ביניהם ולכן החליפו את מאריסיו איסלאס הראשי בגבריאל פורס ללא שום הסבר, והגדול שהוא טרחו לשנות את הזכרונות שלהראות מחדש בזכרונות סצינות שהיו עם מאריסיו איסלאס כשהפעם גבריאל פוראס מופיע בשבילו. ואמנם זה מוזר אבל העדפתי את זה על שינוי קו עלילה ומותו של הראשי, או להרוג את הדמות של הקטינה שהסתבכה איתו שזה היה בלתי אפשר כי לה יש קשרים, אבל אם אין ברירה אפשר לבלוע את זה בשביל שכיוון העלילה לא ישתנה דרסטית ודמויות ראשיות לא ימותו או יהפכו לרעות וימותו ללא הצדקה.
 
אבל להחליף ראשי או ראשית בגלל ריטינג זה כבר מתחיל להזכיר הפקות ארגנטינאיות שאצלם השחקנים צריכים לקחת רזרבה של שנתיים למשחק כדי שיהיו פנויים לאורך כל זמן הצילומים של הסדרות.
אני בכלל לא סובלת את כל הרעיון הזה של לנסות לתקן
23/07/2015 | 17:58
2
71
את הטלנובלה ע"י שינויים קיצוניים מידי כדי לנסות להפוך אותה לטלנובלה אחרת, עם ראשיים אחרים . לא הולך, אז לא הולך, או תנסו לכתוב תסריט נורמלי, או תקצרו את הטלנובלה ותצלמו משהו אחר, ותלמדו להבא לא למחזר דברים, כמו במקרה של "בלתי נסלח", כי עם כל הכבוד כמה אפשר לטחון את "שקרים". עכשיו כל השטיקים האלה "בואו נפוצץ את הטלנובלה בדמויות חדשות וסופר כוכבים" ממש מרגיז.
אגב, גם בטלנובלה הקודמת שלהם "עד סוף העולם" החליפו ראשי באמצע, אבל נראה לי זה היה רק החלפת שחקן ולא דמות (דויד זפדה במקום פדרו פרננדס).
מסכימה לחלוטין צריך לדעת לוותר
24/07/2015 | 10:03
1
47
ולא לנסות להציל ספינה טובעת ולפגוע בשחקנים שרוצים לצרף עם דבר שנועד לכישלון מראש
24/07/2015 | 15:01
18
החליפו שחקן אבל לא דמות( ללילה ויום)
23/07/2015 | 18:42
78
בניגוד למה שהבנתי בבלתי נסלח שהולכים להחליף דמויות ראשיות. בלילה ויום הרגו את הראשית כי רומינה גייטאני פרשה באמצע בגלל סיבות בריאותיות ובהפקה הביאו מישהי ראשית אחרת שסובלת מבעיה נפשית. לא ברור איך ייגמר אבל זה לא מצליח בארגנטינה ולי אישית נהרס חשק בגלל עזיבת הראשית. זאת תופעה נפוצה לאחרונה בפולקא גם בנוכלים היולא מעט שעזבו ביניהם פקודו ארנה.
 
הבעיה עם עד סוף העולם שהם נמצדו למקור ובגלל זה השאירו בחיים את הדמות הראשית ורק החליפו שחקן ולא עשו מין טוויסט.
השחקן הוותיק רוחליו גרה מאושפז וסובל משיתוק
23/07/2015 | 17:48
4
170
רוחליו גרה בן ה-78 הגיע לבית חולים במקסיקו בסוף חודש יוני כאשר הוא סובל מלחץ דם גבוה. לאחר בדיקות התגלה דימום במוח ומאז הוא היה מאושפז בטיפול נמרץ. בימים האחרונים מצבו השתפר והוא הועבר לחדר, אך סובל משיתוק כתוצאה מאירוע מוחי.
24/07/2015 | 14:12
11
מסכן:[ שיהיה בריא. זכור לי לטובה ממחר ולתמיד.
24/07/2015 | 15:02
2
23
שיחק באומץ לאהוב והחיים שגנבו ממני
25/07/2015 | 21:22
1
23
שבשניהם הוא לא שרד עד סוף הטלנובלה
אצלינו תמיד היה דמות אב של הראשית
26/07/2015 | 16:58
13
המחר ולתמיד ובחיים שגנבו ממני היה אבא ביולוגי ומגדל של הראשית ובאומץ לאהוב היה דוד שהיה דמות אב לראשית ובשתיים מהשלוש שיחק עם סילביה נבארו. ובעצם מת בכל הסדרות, במחר ולתמיד שבה נשאר חי היה לו אח מהגהינום שמת. 
חואן פררה נשדד
23/07/2015 | 20:25
1
96
האלימות ממשיכה לפגוע בכוכבים, אדית גונזלס וג'סיקה קאוץ' כבר נפלו קרבן לאלימות זו במקסיקו והשחקן הידוע מרבלדה, תשוקות, ים של אהבה וכוחו של גורל הצטרף למרבה הצער לרשימת הנפגעים אלימות שבמקסיקו.
אוי לא נעים:/
24/07/2015 | 15:04
19
Alem do Tempo מפציצה ברייטינג
23/07/2015 | 20:32
1
108
הטלנובלה התקופתית החדשה של גלובו שהתחילה לפני שבוע וחצי בברזיל מראה רייטינג מעולה! 
גם טלנובלה תנ"כית "עשרת הדברות" זוכה להצלחה רבה מאז שעלתה לאוויר לפני כ5 חודשים!
 
אני לא מתפלאת
24/07/2015 | 14:50
28
הטריילר המלא של A que no me dejas
25/07/2015 | 20:42
67
איך אפשר לצפות בפרקים מהסדרה פטמגול
21/07/2015 | 18:40
1
23
אני מעוניינת לצפות בסדרה פטמגול פרקים 3- 10 ולא מצליחה בשום דרך.באתר סדרות ראיתי מפרק 25 -55 ואז בטלויזיה מפרק 63.הסדרה מאוד יפה וחבל שפספסתי הרבה פרקים.יש אפשרות דרך היוטיוב לצפות בפרקים 1-2 בלבד
חנה.
עם תרגום לעברית אי אפשר
21/07/2015 | 19:04
28
אולי עם תרגום לרוסית או לאנגלית 
קרדאיי
20/07/2015 | 17:43
3
17
בלגין מצליחה לעבוד על אייטן
20/07/2015 | 18:29
20
אייטן מתעקשת להכיר את בלגין ובאה לחפוף ראה במספרה שלה ובלגין מספר שיש לה שיער קצר כי לה חבר והם אוהב שיער קצר שהן אוהבות שיער ארוך, אך הגברים שיער קצר. פרידה סוגרת את היומן שלה מיוסרת ושורפת כמה זכרונות. היא שבורה ואייטן מגיעה למשרד לספר לה שמאהיר בקשר זמן רב עם בלגין ומספרת על איך שהציל את חייה ונראה שמאז הם יחד. פרידה מודה שקיוותה שזאת הצגה והיא נשברת ומבקשת להפסיק את המעקב אחרי מאהיר כי היא רוצה להוציא אותו מחייה כפי שהוא עשה איתה. היא נפגעת כי היא חושבת שבלילה שלהם יחד הוא כבר היה עם בלגין ואת זה היא לא יכולה לסלוח בשום אופן.

מאהיר מאיים על הסרסורית ובכל כופה על שומרי הראש להניח את הנשק ומחלץ את הבחורה ואומר לה לנעול את עצמה במכונית הוא מתעמת עם השומרים בכניסה וכשמנסים להוציא את עיישה מהמכונית הוא מבהיר שיהרוג מי שיתעסק איתה ושומע איך החבר שלה רימה אותה ושכנע אותה שהם יתחתנו ולא לחכות להסכמת המשפחה וסגר אותה שם בטענה שזה ביתו. הוא מחזיר אותה הביתה כשאימה ציפתה רק לחדשות ושמחה לראות את ביתה ומשאיר את נושא כליו להשגיח עליהם וכל השכונה מודה לו.

מסתבר שהסרסורית סוריאה היא אותה אחת שאורהאן לקח ממנה את נילאי והיא זועמת על האחים קארה ולא יודעת איך להתנהל מול ג'מאל הצהוב שזועם לשמוע שמאהיר חטף את הבחורה ועוד יותר כשמגלה שהוא בא לבד ומכה את שומרי הראש. הוא בא לשולחן המאפיונרים ודורש לטפל במאהיר שגנב ממנו בחורה ונאיל בול העץ מבהיר שהסחורה הוחזרה והם לא נשבעו שבועת צופים כפי שהוא עצמו אמר וזאת הבעיה שלו וג'מאל מתכוון לרצוח את מאהיר אך יוסוף משכנע אותו שעדיף להם לתת למאהיר לעשות להם את העבודה השחורה אם יהרג זה טוב ואם יצליח זה טוב, ג'מאל רוצה שיהרג אך ליוסוף לא ממש אכפת.

אנשיו של יוסוף קובעים פגישה עם מאהיר ויוסוף מבהיר שהם נרגעו אך סאייס עדיין כועס כי הוא גנב ממנו וכעת גם ג'מאל הצהוב ומאהיר מבהיר שיגיד תודה שלא כיסח אותו כי הבחורה היא מהשכונה שלו, יוסוף מסביר שהוא חדש ולא יודע שיש אנשים שאפשר לזלזל בהם ויש שלא ואלה סאייס וג'מאל. הוא מבקש ממנו לגנוב סחורה מהמשטרה כדי להרגיע את הזעם שלהם. מאהיר שואל למי היא שייכת ויוסוף מסביר שלמישהו שהוא אישיות בעולם הזה ולא מוכר, אולי מאהיר הבין שזה הג'נטלמן. מאהיר מסרב בטענה שהוא לא חייב כלום לאף אחד, הוא מבהיר שלא אוהב את החשבון ואת הסיכון הוא מוכן לקחת אך לא בתמורה לסליחה של סייס וג'מאל אלא שהוא רוצה שהם ישתפו אותו בכל העסקים שלהם ושיגיד לחבריו וישאל אם הם מסכימים.

סלים מחפש את מהמט סאים ומספר שנאג'דט היה עסוק וכעת הוא מוכן לפגוש אותו אך מהמט סאים מבהיר שנאג'דט יחכה שכעת הוא לא זקוק לו.

מאהיר מבקר את משפחתו ומתבונן בהם בחשאי כשנאזיף רואה זאת וסונגול מבינה שזה אחיה ומוחה בפניו שמאהיר לא מעיז להיכנס. היא מאושרת שיאסין לא הגיע והוא עסוק בענייניו ותוכל ללכת עם אוסמאן, וברגע שנאזיף מאשר לה סונגול עומדת לצאת ויאסין מבהיר שבא ומלווה אותה לאוניברסיטה. אוסמאן בא ללוות אותה ונאזיף מסביר שאין צורך כעת ארוסה ילווה אותה ושולח את אוסמאן לסנדלריה.

לפני כן יאסין משבח את מאהיר על ההצלחה עם הבחורה וחושב איזה דברים יכלו לעשות אם היה שוטר. אך מאהיר סובל שבעוד חושבים אותו לגיבור משפחתו הרוסה והוא שבר את ליבה של פרידה ונראה שהוא מפחד לאהוב כי הכול הולך רע, יאסין מבהין שהוא ופרידה נפגשו והם מסתכלים על הטבעת שפרידה החזירה. 
האיש שירה בבלגין מתנקם
21/07/2015 | 21:43
18
לא ברור אם בלגין התנקמה בו או שמוראט התנקם בלי שביקשה או שהוא סתם ממציא את זה והוא מאשים את בלגין ששרפה את החנות שלו וגרמה למותו של עובד שלו. היא נעצרת והיא מנסה להסביר שהוא זה שתקף אותה וירה בה והיא הקורבן והוא מתלונן. מאהיר בדיוק בא לדבר עם יאסין והיא נפגשת בו ואומרת שהוא בא משמיים ומבקשת שיספר את מה שקרה שהוא לקח אותה לבית חולים כשנפצעה והוא מספר שכן והם צריכים להעיד אך זה בפרקליטות איסטנבול ופרידה שם ומאהיר מבקש להעיד במקום אחר.

אייטן מנסה לשכנע את פרידה להילחם על מאהיר ומבינה את כאבה אבל מסבירה שלא תאכל לומר בלב את מה שהיא אומרת בפה ומסבירה לה שאולי תכעס עליה, אבל היא עברה את זה. אחר כך אייטן מדברת על תכניותיה עם יאסין ומאהיר ומאהיר מופתע שהיא מתגרשת מנאג'דט כשהייתה בטוחה כשנישאה לו והיא מטיחה במאהיר שאנשים עושים דברים שלא צפויים מהם ומאהיר שואל אם יש לה סיבה לכעוס עליה שהוא לא יודע.

פרידה רואה את בלגין בדרך לדיון ומבקשת מסונה לברר עליה לאחר שביקשה לשרוף דברים שקשורים בקשר שלה עם מאהיר. התובע שומע את העדות של בלגין, אך טוען שמדובר בחשד רציני ומסרב לשחרר אותה כי מאהיר טרם העיד והיא לא יכולה להוכיח את דבריה. פרידה רואה את מאהיר ומופתעת, אך מבינה שלא בא אליה. אישתו של התובע צריכה ללדת והוא עוזב ובלגין תצטרך לעבור את הלילה במעצר לפני הדיון למחרת. סונה מספרת לפרידה שבלגין חשודה במקרה של שריפה וגרימה למוות ומאהיר מעיד כדי לחלץ אותה והיא נגעלת ממאהיר ומהקשר החדש שלו.

יאסין מסביר למאהיר שמסוכן מאוד להחרים את הסחורה ואם הוא אמר שלא אז לא נורא, אך מופתע לשמוע שמאהיר הסכים. מאהיר הבין שהסחורה היא של הג'נלמן וזאת הזדמנות להתקרב אליהם. הוא מסביר למאהיר איזה שמירה הדוקה יש ולכן הם הטילו את זה עליו ולא עשו זאת בעצמם. מאהיר מתכנן לגנוב את הסחורה עוד הלילה כדי להעיד לטובת בלגין ויאסין מנסה להסביר לו שכל השומרים שוטרים וזה בלתי אפשרי אך מאהיר מוכן ומזומן למרות הכול.

יוסוף מספר לנאיל בול העץ שמאהיר לא מעוניין בפיוס והתקרבות והתנאי שהציב שהוא להיות שותף בכל העסקים שלהם ונאיל אומר שיש דברים שאפשר ויש דברים שאי אפשר אך יוסוף מתעקש שזאת ההזדמנות שלהם להתקרב לג'נלמן בכל מחיר.

המרצה מבקש לרשום על פסקי נדל"ן וסונגול מנצלת את זה כדי לשלוח פתק לאוסמאן האם הוא כועס עליה והוא מבהיר שאי אפשר לכעוס עליה. היא מבקשת לדבר איתו והוא מבהיר שלא היה צריך לדבר איתה, שהשמחה הגדולה שלו הייתה ללוות אותה והנה עכשיו יאסין לקח לו גם את זה. סונגול מסבירה שגם אם יאסין מלווה אותה היא לא מרגישה כלפיו כולם, אך אוסמאן כואב את המצב. 
פרידה נאלצת לקיים את הדיון של בלגין
22/07/2015 | 23:51
9
היא נמנעה מהלתעניין בעבודה בגלל הכאב והנה מסתבר שהתיק של בלגין אצלה והיא שומעת זאת מהתובע שהדיון הראשון שלהם. בלגין שמחה שמאהיר בא ולא איכזב אותה. התובע מסביר איך איך בלגין הבטיחה לסדר רישוי ולא עשתה זאת והתייחסה אליו רע וגם שרפה את חנותו. מסתבר שמוראט נקם בשמה בלי רשותה, אך בלגין מתעקשת להסתיר את זה, למרות הצעתו להודות באשמה כי חברה השוטר ישמח לקבור את מוראט ואותה הוא יציל למרות שהפעם הוא לא יכול כי לו עניינים משפחתיים.

בלגין מתגוננת אך פרידה דורשת שתחכה לרשות הדיבור ובלגין שואלת אם דיברה אליה ומסבירה שזה משום שלא הסתכלה עליה. בלגין מסבירה שהכסף הלך להסדרת הרישוי אך בגלל עברו זה לא הצליח ולא היה לה כסף להחזיר. היא מספרת על התקרית ואיך החבר שלה מאהיר לקח אותה לבית החולים ומאהיר שפרידה ביקשה ממנו להיות בדיון ולא לחכות לתורו להעיד מאשר את הדברים שהוא לא יודע למה זה קשור אך היה עד לירי. היא שואלת אם לקח את חברתו לבית החולים והוא מאשר בהיסוס. פרידה שואלת מתי זה קשה ובלגין מספרת שלפני שבוע וזה היה לפני שפרידה ומאהיר שכבו ופרידה כואבת את המצב היא מהססת לגבי ההחלטה אבל בסוף מחליטה שמכיוון שבלגין לא שיבשה ראיות היא תישפט ללא מעצר.

מאהיר נוזף בבלגין ומבהיר שלא רוצה לשמוע ממנה בגלל ההצגה שעשתה עם החבר, היא מסבירה שרצתה להמשיך את ההצגה כשחברתו שופטת ואף סיכנה את עצמה למענו שהיא יכלה לשלוח אותה לכלא בגלל טינה. מאהיר מבקש שלא תתקרב אליו ומסרב לתת לה טרמפ. גם פרידה מזועזעת מהמצב וסונה מבינה שהייתה רוצה למשוך את בלגין בשיער ופרידה מחליטה לשים לזה סוף.

בניגוד לבקשתה של פרידה אייטן אמנם מבקשת מישאר שאמנם לא ישגיח על כל צעד של מאהיר אך ימשיך את המעקב וידווח. סואידה בא לבקר את נאג'דט ושמה לב שהוא זועם על אייטן ומוחה על האדישות כלפיה והאהבה לאייטן ומספרת שאייטן מחפשת מועדון אחר לשיר בו. נאג'דט נוזף באנשיו על שלא יודעים כלום עליה ודורש לחפש באיזה מועדון היא שרה. ארדאל בא כעורך דין של אייטן לדבר על גירושין אך נאג'דט מסרב ודורש שאייטן תגיד את זה מולו בפניו אם יש לה אומץ.

נאיל בו העץ מכנס אסיפת מאפיונרים ויוסוף מספר שמאהיר יעזור להם ויביא את הסחורה בכמה תנאים. כשהוא מספר על התנאי להיות שותף בעסקים ולשבת מול שולחנם. ג'אמל זועם ומסרב בתוקף, סאייס מזכיר שמאהיר יכול להיכשל וג'מאל מקווה לכך. ג'מאל מסרב בתוקף לשבת על אותו שולחן עם מאהיר, אך יוסוף מתעקש שאם מאהיר יצליח אדם כזה נחוץ להם. הם מחליטים ללכת על פי רוב וסאייס מחליט לתת הזדמנות למאהיר למרות שאנתו כלפיו בגלל חיבתו לאורהאן וחוסר רצון לאכזב אותו.

אורהאן מבקר את בולנט ובולנט מסביר שהפלילו אותו והוא בטוח שמדובר באיש שהסדיר את הניירות כי הוא לא היה נתפס אם לא היו מלשינים עליו. אורהאן חושב שהבגידה היא גם בסאייס ומבטיח לברר מי הבוגד ולדאוג שסאייס יטפל בו.

אילקנור מכינה אוכל לאביה ואביה שמח לאכול מידיה וגם מביאים עוד מתנות למשפחה מהשכונה.

סונגול מספרת לאוסמאן שהם יכולים לבלות ביחד כי היא שיקרה ליאסין שהשיעור מסתיים בחמש והוא למעשה מסתיים בשתיים והיא תגיד שהמרצה שחרר אותם מוקדם והיא לא רצתה לחכות לו וכך היא יכולה לבלות זמן איכות עם אוסמאן במרמה.
עלובי החיים
20/07/2015 | 17:40
10
21
ליליאנה ודניאל מוציאים ללוסיה את הרצון לחיות!!!!!!!!!
20/07/2015 | 17:41
35
אז קודם כל שכחתי בסיכום פרק 59 שמילגרוס שיבחה את לוסיה ואמרה שאפשר לשאול כל אחד בצוות בית החולים ובעיקר את החולים עצמם איזה אחות מסורה היא והתובע מוחה על הסובייקטיביות והיא מסבירה שהיא חפה מפשע ושאמפרו צדקה כשנתנה בה אמון ומטיחה זאת בדניאל.

דניאל מסביר שללוסיה היה מניע, נשק והזדמנות כדי לרצוח את אחיו כי היא הייתה בקשר עם דיאבלו ולוסיה מתעקשת על חפותה וטוענת שמדובר בשקר והשופט אומר שתהיה לה הזדמנות להתגונן, שולפים את המכתב של דיאבלו ללוסיה שדניאל מראה שמוכיח את הקשר שלהם ומספר על הפרחים והשעון. לוסיה מוחזרת לתא ושואלת את דניאל מה יהיה אחרי שיהרוס אותה האם ימשיך לשכב עם האויבת שלה או יחפש בה אותה, ודניאל אומר שעוד מעט יעשה צדק והיא מטיחה בו שלא יוכל לשכוח אותה גם אם יצליח לעשות לה עוול ומודה בפני עצמה שגם היא לא תוכל לשכוח אותו.

ליליאנה מוחה בפני חנרו על שאביה סילק אותה מהבית בגלל לוסיה וגם חנרו מגרש אותה שנמאס לו שהיא באה אליו רק כשזקוקה לו והיא טוענת שהוא אהובה האמיתי ויד ימינה וחנרו רק חיכה לזה ושוכב איתה. ליליאנה מקבלת טלפון מהעובדת הסוציאלית שמסתבר שהיא שיחדה אותה כדי לקחת את רוקסנה, בניגוד להפתעה לטובה ממילגרוס ולאון, העובדת הסוצילאית שנראתה נחמדה וחושבת על טובת הילדה היא מוכרת את עצמה למרבה במחיר ואחר כך מתפלאת שהילדה סובלת. מסתבר שויקי הצליחה להגן על רוקסנה כי לא היה בידי העובדת הסוציאלית צו והיא מצפה לקבל אותו כשלוסיה תורשע. איגנסיו שבור ופרננדה מנסה לשכנע אותו לנוח, ויקי רוצה לספר על רוקסנה אך פרננדה משכנעת אותה לא לדבר עכשיו וכך זה נשאר באוויר.

המשפט נמשך ודניאל מעיד נגד לוסיה ולוסיה מתגוננת אך התובע ממש עושה רושם כשהוא מנפנף מולה בנשק ולבסוף חבר המושבעים מרשיע את לוסיה ברצח ובעוד פשע שמשום מה לא תורגם והיא נידונה ל-20 שנה, ארבע חודשים ו-18 יום. לוסיה ומשפחתה מוחים על העוול ואיגנסיו זועם והשופט מזכיר שיש להם חמישה ימי עבודה כדי לערער ואיגנסיו מבטיח לערער ויוצא בזעם.

ליליאנה הייתה בטוחה שלוסיה תורשע ואמרה לעובדת הסוציאלית שזה יקרה וכשהיא מקבלת צו היא מבקשת לעשות זאת בצורה שהכי תכאב ללוסיה ולא לקחת את הילדה מהבית. מילגרוס מנסה לעודד את לוסיה לא לנטוש את האמונה באלוהים, אך לוסיה מבהירה שאלוהים כבר ניסה אותה מספיק והיא יודעת שהסבל שלה ממנו ומילגרוס מנסה לשכנע אותה להיות חזקה ולאון באה לאסוף את לוסיה ומצטערת שהגיעה הזמן ולוסיה מודה שבפני לאון שהחיים מוזרים ונראה שהיא מחבבת אותה, כשלוסיה נכבלת באזיקים היא שואלת את מילגרוס אם גם על ההשפלה הזאת עליה להודות לאלוהים.

המשפחה באה להיפרד מלוסיה ולהבטיח שזה לא הסוף והם יערערו ורוקסנה מחבקת את לוסיה חזק ודניאל מורה להחריק את הילדה מהאסירה והוא מורה זאת ללאון ולאון אומרת שיעשה את זה בעצמו אם הוא מסוגל ואז הוא מטיל זאת על רודריגס ורוקסנה מורחקת מלוסיה, אך לתדהמתם באה העובדת הסוציאלית ומודיעה ברגע הנורא שהילדה לא יכולה להישאר עם משפחת הפושעת ובאה לקחת את רוקסנה, איגנסיו מתנגד אך העובדת הסוציאלית באה בליווי שוטרים שמרחיקים את איגנסיו ולוסיה מבקשת מדניאל לבדוק אם אביה בסדר, אך לשווא דניאל האטום עסוק בלהוביל את לוסיה לניידת כאילו היא תברח מול אביה וביתה ושם פס על איגנסיו שהיה חבר של אחיו המנוח ובזמנו גם שלו.

מצבו של איגנסיו מחמיר מאוד והרופא מבשר לפרננדה שנשארו לו כמה חודשים והיא שומעת על האפשרות של השתלה שהוא לא מעוניין בה ופרננדה מבטיחה לדאוג לשכנע אותה ומבקשת מגונסלו שידאג שבעלה יהיה מועמד להשתלה.

קרלוס בא לדניאל ומחמיא לו בציניות על שהרס משפחה ומטיח בו שבליבו הוא יודע שלוסיה חפה מפשע. דניאל מנסה להרחיק אותו והוא אומר שיודע שהם לא חברים והאמת אחרי מה שהוא ראה הוא מצטער על זה ולא יכול לעזוב בלי להכות את דניאל.

לוסיה מגיעה לכלא ושמים אותה בתא עם אסירה שרוצה להיות לבד, האסירה חושבת שהיא טירונית וטוענת שהיא קובעת אך לוסיה מתנפלת עליה ומטיחה את הניסיון שלה ומבקשת לבוא למי שקובעת בכלא. היא מגיעה למנהיגת האסירות ומבקשת אולר, היא מסבירה שרוצה להתאבד כי כבר עברה את זה ולא מוכנה שוב ובהתחלה המנהיגה חוששת שלוסיה תפעל נגדן אך לבסוף מבקשת מאחת האסירות לתת לה אולר והיא תיתן לה חדש ומסבירה לאסירות שלוסיה רצינית. לוסיה עומד לדקור את עצמה בגרון ואז שומעת את קולה של אמפרו שאומרת לה לעשות את זה ולא לעזוב את החיים, היא מבולבלת ואז שומעת את קולות המשפחה כולל רוקסנה שמבקשים ממנה להישאר איתם ומשתמשת בסכין רק כדי לגזוז את שערה כשהיא כבר קצת מדממת בצוואר.

רוקסנה נלקחת למוסד והעבודת הסוציאלית כועסת על שהיא לא מדברת ומבקשת עזרה ובינתיים ממין מגיע ומבקש לעזור לרוקסנה ומוציא אותה שוב מבית היתומים.

בזמן המשפט הידיעות על החשדות נגד לוסיה מפורסמים וגם המחזר של קונסאלו רואה. מילגרוס מעדכנת את דיאנירה וקרלוס על ההרשעה בדיוק כשהם ברגע רומנטי שלהם.

דניאל בא לבקר את ליליאנה כשחנרו איתה וחנרו ערוך כדי לרצוח את דניאל, אך ליליאנה לא פותחת לו ואחר כך מתקשרת להגיד שהייתה במקלחת וחנרו עוקב חמש אחרי סצינה אינטימית בין ליליאנה לדניאל.

דניאל בא לקבר של אחיו ואוקטביו מחמיא לו שאחיו בטח גאה שהוא עשה צדק אך דניאל מבהיר שאי אפשר לדעת מה המתים חושבים. דבורה זועמת על כך שאביה לא מזהה אותה ומספרת לאוקטביו על הילדות שבה אביה היה אדיש כלפיה ולא בא לאסיפות הורים ומצטערת שאביה לא מת.

דיאבלו מחכה לחדשות ושומע בצער מאנסלו על ההרשעה של לוסיה.

אדריאנה ואבל מפתיעים את דיאנירה וקרלוס ומבקשים לדבר עם קרלוס. אבל רוצה להתוודות אך אדריאנה מתעקשת להיות קודם והיא מספרת שהיא בהריון מהשוטר. הוא זועם עליה ומטיח בה את הבגידה, קרלוס מנסה לשכנע אותו להיות כנים ושגם הוא יתוודה אך הוא מרוכז בעצמו ומטיח באדריאנה את הבגידה וכשהיא מנסה להסביר את זה בהיותה שיכורה הוא מבהיר שהכול נגמר ביניהם. 
האגרוף שנתן קרלוס לדניאל
20/07/2015 | 13:20
4
51
היה כלכך במקום! סוף סוף אולי הוא יקבל שכל.. למרות שלא נראה לי.
איזה פרקים מעצבנים הולכים להיות עכשיו! למרות שיהיו כמה נקודות אור בהמשך.
אבל צריך לחכות.
לגבי האחים התאומים, דווקא את רפאל אני מחבבת. בניגוד לאחיו
הסצנה שלוסיה שומעת כביכול את אמפרו ורוקסניטה הרגה אותי
רוקסטינה מצליחה לברוח בזכות ממין! אהבתי את הסצנה הזאת! שניהם חמודים:)
קרלוס ודיאנירה כאלה חמודים! אני אוהבת את הזוג הזה.
 
ליליאנה לאט לאט מאבדת את עצמה ובסוף עוד תקבל את מה שמגיע לה.
 
יהיה הרבה אקשן מהספוילרים שראיתי. יהיו הרבה סצנות מעצבנות אבל גם יפות ומרגשות;)
 
אכן דניאל היה בהמה
20/07/2015 | 15:34
3
32
אביה של לוסיה מתמוטט כשלוקחים את רוקסנה בגלל ליליאנה שחבל שהעונש שלה לא יכול להיות התרסקות בטיסת מטאטא, חבל שהיא לא תנסה באמת לעוף על מטאטא ותשבור את הראש כי היא באמת מכשפה כמו שהיא מתארת את עצמה עבור רוקסנה. אבל דניאל משאיר את אביה של לוסיה שהוא לא רק אביה של לוסיה אלא גם חבר שלו ושל אחיו כמעט מעולף העיקר להכניס את לוסיה לניידת כאילו היא תברח כשאביה וביתה במצב כזה. האגרוף באמת במקום.
 
רפאל נראה בחור נחמד אבל מטרה קלה לטלמונדו להיות נרצח כי בינתיים אין לו בשביל מה לחיות והאמת נחמד כי מאז שהוא החליף את מאריסיו איסלאס בהאסירה לא ראיתי ובערוצי ויוה פלוס לא ראו את גבריאל פוראס בתפקיד של דמות טובה.
 
בניגוד להפתעה הטובה ממילגרוס ולאון שמאמינות בחפותה של לוסיה ולאון אפילו מתייחסת אליה כמו אל חברה ההפתעה לרעה היא העובדת הסוציאלית שבכלל לא אכפת לה מרוקסנה והיא רק ממלאת הוראות קודם של רדמס ואחר כך של ליליאנה ולא כי היא חושבת שזה לטובת הילדה אלא בגלל שמשלמים לה על זה ואחר כך מתפלאת שהילדה במצב רע. אבל מצד שני לו פרננדה הייתה נותנת לויקי להזהיר אולי איגנסיו ופרננדה היו מסדידים משמורת חוקית על רוקסנה אבל מצד שני אם איגנסיו היה יודע אלא לא היה שורד עד סוף המשפט של לוסיה ובטח לא היה חי כדי להגיש את הערעור. 
כל כך׳
20/07/2015 | 16:27
2
34
והרגת אותי לגבי ליליאנה בהחלט ככה.
ורפאל נראית דמות חמודה שחבל שיקרה לה משהו... מבאס.
דווקא נראה לי שזה היה יכול להיות נחמד מישהו כזה בחיים של לוסיה.
(גם אם זה היה רק בשביל לגרום לדניאל לקנא!)
 
הסצנה עם אביה של לוסיה ורוסקנה כל כך ביאסה אותי :( מילא שאביה נפל
או שהיו לוקחים רק את הילדה.. אבל בנוסף לזה היחס הקר של דניאל?
מסכנה לוסיה. לא ריחמו על הדמות של ארסלי בכלל אבל היא משחקת מעולה פה.
ארגוס לא מרחמים על ארסלי
20/07/2015 | 17:11
1
42
בשיבה הביתה הפלילו אותה ברצח ועוד 4 אנשים וסיממו אותה כדי שלא תוכל להגן על עצמה וסגרו אותו בבית משוגעים ושם סגרו אותה לכמה שנים בצינוק קטן ואחרי שהיא חזרה לעשות צדק הפלילו את אחיה והכניסו אותו לכלא ועד שהצליחו להוכיח את חפותו בסוף רצחו אותו. 
המשעשע הוא, שהיא ממש אוהבת
21/07/2015 | 22:06
36
את זה! והאמת, שגם אני קצת:) למרות שזה מבאס לראות דמויות שלה
ככה. מצד שני, קצת אקשן לא מזיק.
רגע של פקאציות
21/07/2015 | 19:26
1
69
בשער חדש
21/07/2015 | 22:07
16
דניאל מתחיל קצת להתעשת
21/07/2015 | 21:27
33
הוא בא לבית היתומים ומסתבר שהוא בא לנסות להסדיר את מצבה המשפטי של רוקסנה ושומע בדיוק שהעובדת הסוציאלית מתלוננת על בריחתו, הוא מטיח בה את העבודה הרעה שלה כעובדת סוציאלית שהפרידה אותה ממשפחתה והיא מזכירה שהיא לא נמסרה עדיין למשמורת קבועה ללוסיה שהורשעה ברצח. דניאל מבטיח לה שלא תאכל לעבוד אם משהו יקרה לילדה. הוא בא לדיאנירה ושואל אותה על רוקסנה והיא מטיחה בו את ההתעללות שהרי ראה איך לוקחים אותה והוא מסביר שרוקסנה ברחה מבית היתומים. בדיוק רוקסנה וממין מתחבאים ליד וממין מבין שלא יוכל לקחת אותה לדיאנירה כי השוטר מחפש אותה שם.

בפרק 60 דיאנירה רצתה לאמץ את רוקסנה אך קרלוס הסביר לה בלתי אפשרי שלאור עברה יתנו לה והיא ביקשה להפוך אותה להגונה ולהתחתן איתה וזה נקטע עם אדריאנה ואבל שנכנסו. בפרק הזה היא מבקשת את תשובתו וקרלוס מסרב להינשא לו והיא מסיקה שהוא לא מוכן בגלל עברה ובשבילו שהוא רופא מכובד היא רק להעביר את הזמן, קרלוס מנסה להסביר משהו, אך דיאנירה מבקשת מכתב המלצה כי היא תתפטר וקרלוס מנסה להניא אותה מכך אך היא בורחת. בדרך הביתה היא מדמיינת שהיא שוכבת עם קרלוס והוא מבקש להתחשב במוניטין שלו כרופא מכובד והיא בוכה בדיוק כשהיא נתקלת בדניאל ששואל על רוקסנה.

קרלוס מודה לאדריאנה שהייתה כנה ומספר שגם אבל היה צריך להתוודות על משהו חשוב והיא שואלת אם היה עם אישה אחרת וקרלוס מבהיר שזה משהו אחר. אבל ואדריאנה מבקרים את איגנסיו ופרננדה מספרת על רצונה שיביאו נכד ושהיא צריכה לשכנע את איגנסיו לחיות ואבל מנצל את המצב ומודיע שאדריאנה מצפה לילד ממנו ופרננדה מאושרת. איגנסיו מתעורר והם מבשרים לו על הנכד ומבקשים שיחיה ואיגנסיו מבטיח לחיות. המשפחה מגיעה והם ופרננדה מספרת על ההריון של אדריאנה וויקי עושה פרצוף שמדובר בשקר.

דניאל בא בדיוק ברגע הזה לשאול על רוקסנה ופרננדה מזכירה לו שהוא לא מתקבל בברכה אצלם והוא מספר על כך שרוקסנה ברחה ועכשיו מחפשים אותה וויקי אומרת שהוא יכול להיות מרוצה שהוא הרס להם את החיים. השוטרים מחפשים את רוקסנה וממין בין ההומלסים וכולם אומרים שלא ראו אותם וכשהשוטרים הולכים הם פותחים את המחבוא שלהם וממין מודה להם על העזרה.

דניאל שופך את הלב בפני פבלו על כך שהוא שם לב שהוא גורם עוול לאנשים בניסיונו לעשות צדק והוא פגע ברוקסנה שקראה לו אבא. פבלו שמח שהוא מתחיל להתעשת ומבקש מרודריגס להעביר מכתב להלנה. רדמס מאושר עם משפחתו ומביע נחמדות כלפי הלנה ונאצ'ו ונאצ'ו רוצה שישארו ביחד והלנה שופכת את הלב בפני קונסואלו שרדמס השתנה מאוד והיא לא יודעת מה לעשות וקונסאלו מטיחה בה שעזבה את פבלו שלא בצדק. רודריגס מעביר להלנה את המכתב שבו הוא מסביר שלא טוב שחף מפשע ישלם ומסביר את החשד שלו שדבורה היא שהכתה את רדמס כי רק הוא, בנה ודבורה בבית ודבורה אלכוהוליסטית ולא יציבה ויכול היה להיות לה מניע להכות את אביה. אוקטביו תופס אותה קוראת את המכתב ושואל אותה על כך והיא מדברת על עוול ואוקטביו חוטף את המכתב וטוען שהיא לא יכולה להאמין בזה, אך הלנה מתעקשת והוא שואל איך היא מסוגלת להאמין שאימו עשתה את זה והיא מטיחה בו שזה בדיוק כמו שהוא מאמין שאחותה רצחה את אביו.

לפני כן דבורה לא מבינה את הצוואה ומבקשת מאוקטביו הסבר זה מרגיז את אוקטביו אך הוא בכל זאת מקריא וכתוב שאוקטביו יהיה מיופה כוחה כשיהיה בגיר והיא תהנה מהרווחים אך לא תהיה זכות הצבעה בחברה בשום נושא והיא זועמת על אביה. אבל כשהיא שואלת על הנכסים מסתבר שרדמס ערך מכירה פיקטיבית ומכר לה נכסים רבים, אוקטביו מבין שזה כדי להעלים אותם מחלוקת רכוש עם הלנה אך דבורה מאושרת מהמצב. ואחרי שאוקטביו שומע את הלנה הוא מגלה שדבורה מוכרת בחיפזון את כל הנכסים שנרדמו על שמה.

האסירות רבות על מה שקרה ללוסיה ומופתעות כשלוסיה גזרה את שערה בלבד והיא בוחרת לחיות כדי להיפרד מאביה ולהיות עם ביתה. שותפתה לתא אומרת למלכה שלוקחים לה את מקומה, אך המלכה מעמידה אותה במקום ומבהירה שלוסיה לא מחפשת צרות אך לא חומקת מהן. עורך הדין של נוריה מבהיר לה שהמקרה שלה קשה כי ברחה עם סוחר סמים והיא מבקשת שיסדיר שנחטפה ואז הוא מזכיר את חטיפת הילדה והיא טוענת שזה אחיינית שלוסיה לקחה לה. נוריה מועברת לאגף אחר בכלא והופכת לשותפה לתא של לוסיה והיא המומה לראות אותה במראה החדש ומסתבר שלוסיה זכתה לעמדה בקרב האסירות והן מבטיחות לטפל בנוריה המבוהלת.

נוריה דורשת מליליאנה בטלפון שתוציא אותה מהר כי היא יושבת עם לוסיה שהשתנתה מאוד וליליאנה לא מספיקה לשמוע מה קורה כשדיאבלו מגיע ותוקף אותה ומבהיר שתשלם על הבגידה. ליליאנה מציעה להסגיר אותה כדי לחלץ את לוסיה, אך דיאבלו מודה שרוצה להרחיק את השוטר ממנה ושיעניש אותה בדרכו הוא כמעט פוגע בה כשהיא מנסה לתרץ את בגידתה בפחד, אך הוא מבין שהיא בגדה מרצונה ומאיים לטפל בה, אך היא מכה אותו ומצליחה לחמוק.

בכל הקטעים האלה לא מראים איך לוסיה נראית אחרי שגזרה את שערה ורק כשדניאל בא לבקר אותה הוא רואה אותה עם השיער החדש והמום מהמראה שלה כמוני, שיער קצר איום ונורא!!! היא טוענת שהחיים גרמו לה להשתנות.
ליליאנה מתעללת בלוסיה גם בכלא!!!!!!
22/07/2015 | 19:02
27
דניאל המום ממראה השיער של לוסיה והיא מסבירה שזה היה או זה או התאבדות והיא תמשיך לחיות. היא מבהירה שיודעת על הבריחה של רוקסנה ואם משהו יקרה לה הוא יהיה אשם, כי במקום לעשות את עבודתו ולחפש את הרוצחים האמיתיים של ססר הוא נטפל לחפים מפשע. דניאל דורש שלא תעמיד פנים שהיא נמצאת שם כי היא אשמה והייתה צריכה לחשוב על זה לפני שהצטרפה לדרך הפשע והזניחה את רוקסנה, אבל הוא יעזור בכל זאת וידאג שמשפחתה תקבל את רוקסנה כי אכפת לו ממנה. לוסיה טוענת שלא אכפת לו מרוקסנה ולא מאף אחד ושהוא יודע שהיא חפה מפשע והיא מבטיחה להשתחרר ולהוכיח לו שטעה. דניאל אומר שהיא לעולם לא תשתחרר (על מה הוא מתבסס היא צעירה מכדי למות תוך עשרים שנה, ארבעה חודשים ו-18 ימים) ולוסיה מבטיחה להתשחרר בטוב או ברע.

לוסיה זוכה למעמד בכלא ומלמדת את האסירות איך להקיא עצם והאסירות אוהבות את השיעור ונוריה לועגת לה שהיא מורה והאסירות מאיימות על נוריה. מודיעים ללוסיה שעורכת הדין שלה בא לבקר והיא שמחה לראות את קמילה ומשאירה את האסירות להתאמן והם מאיימות על נוריה שיתאמנו עליה. מסתבר שליליאנה היא שבאה לביקור ולוסיה לא רוצה לראות אותה ומבקשת לקחת אותה, אך הסוהרת מבהירה שהיא לא תנהג כך ולא תתחצף ותישאר עם האורחת עד סוף הביקור. לוסיה לא מבינה מדוע ליליאנה נטפלת אליה וליליאנה מתרברבת בקשר שלה עם דניאל, לוסיה מנסה לעזוב אך ליליאנה דופקת את עצמה בקיר וכשלוסיה מנסה להזיז אותה ליליאנה צועקת ומאשימה את לוסיה שהכתה אותה כשפניה מדממות. לוסיה מנסה להסביר למנהלת את מה שקרה, אך המנהלת לא מאמינה שהאורחת הכתה את עצמה, לוסיה מסבירה שזה כדי שתינעש והמנהלת מבהירה שהיא הצליחה ושולחת אותה לצינוק.

לא מסתפקים בצינוק ושופכים על לוסיה מים קרים על הבגדים וכשסוהרת מבקשת להביא מגבת, הסוהרת מבהירה שהעונש שלה יהיה רטיבות והכיסא הזה. מסתבר שהסוהרת משתפת פעולה עם ליליאנה וקיבלה ממנה שוחד והן צוחקת על שלוסיה צעקה כאילו מעולם לא הרגישה קור, ליליאנה מבטיחה להיות נדיבה והסוהרת מבטיחה להתעלל בלוסיה. היא מביאה ללוסיה מרק ולוסיה מתחננת שיזמינו רופא כי יש לה חום והסוהרת מציעה לה מרק חם וכשלוסיה מתחננת ונוגעת בסוהרת, הסוהרת עושה את עצמה זועמת ושופכת עליה את המרק החם ושורפת אותה ואז שוב שופכים עליה מים קרים.

קרלוס סובל בגלל דיאנירה ומשתכר ומסביר למלצר שהוא קורא לו דניאל שהוא לא מבין נשים והוא עוד פסיכיאטר. ואז דניאל מגיעה ואוקטביו מתקשר וקובע איתו פגישה. וקרלוס שומע. אוקטביו מגיע ולא מוצא את אביו וקרלוס מראה לו את השולחן בו ישב ומסביר שהוא ודניאל ברוגז אך אוקטביו לא יודע על מה הברוגז ובטוח שהם ישלימו.

אוקטביו מספר לדניאל על כוונתה של דבורה למכור את נכסי אביה שהוא העביר על שמה כדי להשאיר את הלנה חסרת כל. הוא מספר על המכתב של פבלו ואוקטביו לא רוצה לחשוד באימו. רדמס מתעניין איך היו נישואין שהוא לא זוכר, בטח הוא לא זוכר גם את עסקיו עם דיאבלו ונולד רדמס טוב, והלנה לא רוצה לספר, אך דבורה מספרת שהם עמדו להתגרש כי הלנה בגדה בו. הלנה משתיקה את דבורה ומודה בפני רדמס שהם עמדו להתגרש אך כי הם לא הסתדרו ולא בגלל מישהו שלישי. רדמס לא יודע מה עשה להלנה, אבל מבקש שתסלח לו ויתחילו מחדש.

דניאל חוקר את דבורה ומוציא ממנה שהיא שנאה את אביה בגלל היחס המנוכר כלפיה והוא שואל בגלל זה הכתה אותה ודבורה מכחישה וחושבת איך להעלים את הראייה. הלנה שואלת את דניאל אם דבורה עלולה להיות זאת שהכתה את אביו ואוקטביו מטיח בה שלה משתלם שאימו תהיה אשמה כדי שתוכל להיות עם פבלו ודניאל מגן על פבלו. הלנה מוצא בקבוק עטוף בחפציה ומבינה שהכניסו אותו לשם ומביאה אותו לפבלו הם חושדים שדבורה הכתה את רדמס איתו ופבלו מודה להלנה על התמיכה.

דבורה לא אוהבת את המחיר שנותנים לה אך צריכה לסגור את העיסקה במהירות ועוד יותר מהר לאור החשדות של דניאל ומסכים למכור הכול למחרת במחיר זול יחסית. היא מתנצלת לפני רדמס שהיא חושבת שהוא ישן ואומרת שלא רצתה להכות אותו כל כך חזק ורדמס מתעורר ושואל אם היא זאת שהכתה אותו.

מילגרוס באה אל דניאל ומספרת שלא נתנו לבקר את לוסיה כי היא בעונש כי תקפה את אחותה והוא יודע שהיא אוהבת את אחיותיה חוץ מאחת ושיבוא לברר אלא אם כן הוא בעד עוול. הוא מגיע ומגלה שלוסיה חולה אנושות ומנהלת הכלא לא מבינה מדוע שהרי הייתה בסדר כשנשלחה לצינוק. דניאל רואה את לוסיה בסכנה ויש לה בעיות בריאות וחשש להרעלת דם ודניאל נדהם לשמוע שמהרעלת דם אפשר למות תוך כמה שעות.

לפני ממין לוקח את רוקסנה לבקש אוכל והם עורכים מופע כשממין שר ורוקסנה רוקדת. לאון חושבת שמצאה אותם אך מסתבר שאלה ילדים אחרים. המשטרה מחפשת אותם ביריד ולא מוצאת והם אכן שם וממין מספר לרוקסנה שידע שלא ימצאו אותם.

לפני ההתעללות בלוסיה ליליאנה קושרת את דיאבלו והוא שואל איך תיפטר מהגופה. כשליליאנה יוצא לקרוא לחנרו דיאבלו מבקש עזרה מחדרנית בטענה שזה משחק במלון ומצליח להשתחרר ולברוח. ליליאנה מזמינה את חנרו כדי להיפטר מדיאבלו והוא מציע להסגיר אותו לדניאל, אך ליליאנה רואה אותו חופשי ומתחבאת. ליליאנה שואלת את חנרו אם דיאבלו יחזור והוא מבהיר שכן וברגע הכי לא צפוי והם צריכים לחסל אותו לפני שיחסל אותם.

קרלוס בא לדיאנירה שיכורה ומתוודה כמה היה לו נורא בלעדיה ואומר לה מילות אהבה ומתחנן שלא תתפטר ודיאנירה מודה כמה הזמן עבר לאט בלעדיו והם מאושרים שוב.

איגנסיו מאושר מהילד של אבל ואדריאנה. וויקי נוזפת באדאירנה על השקר גם אם הוא למטרה טובה ואדריאנה מספרת שהשקר לא שלה. היא המומה לגלות שאבל יודע. גם גונסלו רוצה לבוא בטענות לאדריאנה ושומע שהרעיון של אבל. הוא מאשים את אבל שהוא ממציא את הילד שלו כדי להסתיר את זהותו מהוריו ואבל מוחה על ההתערבות שלו בנושא ומשתיק אותו בגסות ואדריאנה דורשת לדעת על מה הרופא מדבר ומדוע הוא מתערב בעניין אינטימי שלהם והוא מבהיר לה שהיא איבדה זכות לדעת משהו עליו כשבגדה בו.
ACACIA
19/07/2015 | 19:11
14
45
תגובות על הפרקים לפה
פרק 75
19/07/2015 | 19:43
3
58
חבל שאסטבן חזר לאחוזה איך תמיד כריסטינה סולחת לו על הכל הוא מצדו גם יותר קרוב ל{גם מבחינת הירושה שכביכול תעבור גם לבן שלהם}וגם יותר קרוב לאקאסיה... אקאסיה מצד אחד שמחה ומצד שני מבולבלת וזה היה ניכר במבט שלה אחרי שהיא ראתה אותם מתנשקים. לפחות כריסטינה לא מאמינה בו עד הסוף כי עדיין היא לא חשפה בפניו את ההריון. אם היא רק הייתה יודעת שרק בגלל זה הוא השלים איתה
 
איך אהבתי את מה שכרמן אמרה לאקאסיה כשאקאסיה ראתה את אוליסס מובל לבית הכלא ואיך שהיא נכנסה בה על שהעידה נגדו. אומנם נוריה היא זו שהסיתה אותה נגדו אבל לאקאסיה אף פעם לא היה מספיק אמון בו והגיע לה לשמוע את הדברים הקשים שכרמן הטיחה בפנייה
 
לפחות נוריה כבר שילמה את המחיר על כל מעשייה היא נרצחה בבית הכלא לנשים כמובן שעל ידי נשות הקשר של דנילו... דנילו הורה גם להרוג את אוליסס בכלא וגם זה כבר יצא לפועל - נראה איך זה יתפתח הוא גבר הוא יותר חזק ויודע להגן על עצמו, גם די ברור שלא יהרגו את הדמות שלו אבל מעניין אם הוא יפצע ואם כן באיזו דרגה, מקווה שלא
 
ממש מעצבן שאלחנדרה נותנת לדנילו לשמוע כל מה שאקאסיה מדברת איתה בטלפון נכון שדנילו כופה את זה עלייה - אז שלא תדבר בטלפון זו חדירה לפרטיות של אקאסיה. אקאסיה כמעט דיברה בשיחה על הרגשות שלה לאסטבן מזל שאלחנדרה איכשהו הצליחה לתרץ בשבילה את העניין ולהעביר נושא בזמן. אבל אם אקאסיה הייתה יודעת שהיא על רמקול ללא ידיעתה ושדנילו שומע את השיחה שלהן, לא נראה לי שהיא הייתה מקבלת את זה בברכה 
אקאסיה כמו הצופים צריכה לקבל את זה שלאלחנדה אין ברירה
19/07/2015 | 21:25
2
47
היא לא אישתו של דנילו אלא אסירה שלו ולפי הקשרים שיש לו בכלא נראה שהוא לא מאיים סתם, וגם אם אלחנדרה הייתה מתלוננת ומכניסה אותו לכלא, הוא מהכלא יכול היה להורות על רצח הרמן, אקאסיה וכריסטינה.
 
כרמן אמרה לאקאסיה את כל האמת, אקאסיה ממש יצאה אפס שרק בגלל שנוריה ידעה את שמה של אייצל מבחינתה זה ההוכחה החותכת שהיא דוברת אמת ואוליסס משקר ועוד העידה נגד אוליסס, אבל כרמן לא תקבל אותה בקלות ואם יש לאוליסס כבוד עצמי גם הוא לא וזה יפתח פתח לקשר שלה עם אסטבן כנראה.
 
אקאסיה גם משקרת לכריסטינה שלא סיפרה לאסטבן על ההריון כדי שכריסטינה לא תבין שאסטבן בכלל לא חזר מאהבה. מעניין אם אסטבן יכנס בגלוי לעסק של הלבנת כספים או שדנילו ורוביו יצליחו לעבוד עליו שמדובר בעסק חוקי?
יש לה ברירה היא פשוט פחדנית
21/07/2015 | 18:57
27
קודם היה לה את התירוץ של אח שלה ועכשיו יש לה את התירוץ של חרמן. כל פעם היא כביכול לא יכולה להלשין כי משהו יקרה למישהו. ההיפך-כל עוד היא תהיה קשובה לדנילו ולא תלשין היא והסובבים אותה יהיו בסכנה תמידית. פרלה צדקה שאמרה לה שהיא רק יודעת לתת עצות כשבעצם היא בעצמה ממשיכה לשתוק ולהיות שבויה של דנילו.
 
כן נראה שמהפרידה של אוליסס ואקאסיה יבוא הפתח לרומן בין אקאסיה לאסטבן
 
ולגבי האפשרות שדנילו ישלח רוצחים גם מהכלא
21/07/2015 | 21:25
21
תמיד אפשר להציב שמירה על אלחנדרה והשאר לפחות עד שיעשו מבצע משטרתי שיחשוף את כל העסקים והקשרים המפוקפקים של דנילו.
 
אבל אנחנו עדיין לא שם, בגלל אלחנדרה שמסרבת עד כה לפעול בהגיון...
אין על הקטור!{76-77}
21/07/2015 | 20:47
3
38
איך שהוא הצליח לשחרר את אוליסס מהכלא ועוד בדקה התשעים כששנייה לפני כן אוליסס הצליח להינצל מנסיון חיסול אחרי שנאבק בהצלחה בפושע של דנילו ששלף לעברו סכין אומנם אוליסס נשלח לצינוק לאחר מכן אבל למחרת בבוקר הוא כבר יצא לחופשי וזה העיקר 
 
טוב מאוד שהוא לא הסכים לסלוח לאקאסיה סופסוף הדמות שלו מראה קצת כבוד עצמי אקאסיה אף פעם לא האמינה בו מספיק והוא תמיד סלח לה. עכשיו אחרי שהעידה נגדו הוא כבר לא יכל להמשיך ולסלוח לה והוא מרגיש פגוע ונבגד ולא לחינם מה שכן, אקאסיה לפחות דאגה לשלומו של אוליסס בכלא ועכשיו מתחרטת ומרגישה אשמה{אם כי עדיין יש לה ספק קטן לגבי ה"בגידה"}בניגוד למשפחה שלה - הם אפילו לא טורחים להודות שטעו במיוחד הסבא המיותר של אקאסיה שבאמת כבר אי אפשר לסבול את הדמות הסנילית שלו. כריסטינה והסבים של אקאסיה היו צריכים להתייצב בבית של אוליסס מולו ומול אמא שלו ולבקש מהם סליחה פנים מול פנים מה שכן יאמר לזכותה של סבתא של אקאסיה שהיא לפחות כן חשבה שהם אולי שגו איתו. אבל סבא של אקאסיה מייד הסית אותה נגדו שוב כריסטינה הכי מעצבנת איך שהיא ממשיכה לא לרצות את אוליסס עם אקאסיה גם אחרי שהוכיח את חפותו! נכון שיש גם את עניין הבגידה שהם עדיין חושבים שהוא בגד באקאסיה עם נוריה אבל לאור הראיות שנוריה פעלה לבדה נגד אוליסס - מה לא ברור? מה הם עוד צריכים כדי להאמין באוליסס המסכן?
 
על אסטבן אני בכלל לא מדברת שהרי הוא מבחינתו שמח בחלקו כשהוא יודע שהשורה התתונה היא שאוליסס ואקאסיה לא יחזרו גם עכשיו אחרי שהוא השתחרר. אבל כמובן שהוא לא מסתפק בזה ורץ לאיים על אוליסס שיעמוד במילתו להישאר רחוק מאקאסיה פסיכופט חסר גבולות!
 
עוד כמה הערות אחרונות
אהבתי שחרמן קרא אבא לאנדרס
נורברטו גילה שאלחנדרה זו טורקסה
אהבתי את השיחה האבהית שניהל הקטור עם אקאסיה
אוליסס נפרד מאקאסיה
21/07/2015 | 21:00
38
אכן זה כל מה שהיה צריך לעשות לשלוח את החתימה לבדיקת גרפולוג
21/07/2015 | 21:05
1
26
איך העורך דין שאנדרס שכר לא חשב על זה? והיה צריך לחכות עד שישלחו את אוליסס לכלא לפני הבדיקה הגרפולוגית. טוב שהיה את הקטור.
 
נראה שכריסטינה נדבקת מאסטבן שהיא לא רוצה את מנולו בצדק כי היא יודעת שאקאסיה לא תתאהב בו, אבל גם את אוליסס לו ובדיוק כמו אקאסיה בכל הזדנמות לא מאמינה לו. על הסבא בכלל אין מה לדבר הוא עוד ניסה למנוע מאוליסס לספר את גרסתו לאקאסיה!!!
אקאסיה צריכה לקבל צל"ש על שהצליחה לגור איתו עשר שנים
21/07/2015 | 21:17
36
בסן חסינטו
 
איזה סבא נדחף וחופרררר
 
 
אני חייבת לציין שהסצנה בין ארתורו וברנדון פניצ'ה
21/07/2015 | 21:06
36
בבית המשפט לפני שניים/שלושה פרקים הייתה מגניבה חח אב ובנו במציאות משחקים יחד ראו שארתורו פניצ'ה התרגש במעט אבל הם הצליחו להישאר טבעיים ומקצועיים
אגב בדיוק בלאס בנדיטס סוס שבר את הרגל ואף לב הפלא
21/07/2015 | 21:06
1
34
ריפאו אותו, טוב זה כשהראשי ווטרינר ולא מנהל עבודה.
כמו שאמרתי - לדעתי אסטבן עשה את עצמו מדבר בטלפון
21/07/2015 | 21:09
31
כדי להשיג כביכול את הוטרינר וסתם חירטט את אקאסיה כאילו אין מה לעשות. בחיים לא שמעתי שסוס שרק שבר איזה משהו מומת את כל זה הוא עשה רק כדי להשיג זמן איכות עם אקאסיה השבורה והבוכייה אם שואלים אותי הוא גם זה שגרם לסוס לברוח...
פרק 78סופסוף אקאסיה נכנסת באסטבן כמו שצריך
22/07/2015 | 17:24
2
48
אחרי שאוליסס אמר לה לדאוג שאסטבן יפסיק לאיים עליו. גם הפעם הוא לא הסכים לחזור אלייה לסלוח לה או לקרוא את המכתב שלה אלא הוא אפילו קרע לה אותו בפרצוף... האמת שפה כבר ריחמתי עלייה אבל לאוליסס אסור לחזור אלייה לפחות לא עכשיו. הוא חייב הפעם לעמוד על שלו כי היא דרכה עליו כבר יותר מידי פעמים. 
 
ארתורו פניצ'ה התחתך הוא נראה ממש טוב לגילו והזיפים עוד יותר מצעירים אותו. אני ממש נהנת מהסצנות איתו יש לו דמות כזאת מושלמת וטובה שעוזרת לכולם. תענוג לראות איך הוא מנתח במדוייק את המצבים ויודע להושיט יד וכתף לכל מי שרק צריך
 
כריסטינה וסבא של אקאסיה ממשיכים להיות מציקים בעניין אוליסס ועוד הסבא המציק והמיותר לא נוקף אצבע כדי לעזור לו בזמן שהפרוייקט שלו בסכנה אוליסס צריך להכנס גם בו על חוסר האמון שלו ולא להתנהג איתו בסלחנות, גם ככה הוא לא יעזור לו בעניין הפרוייקט. 
 
ישנה התפתחות קצת מדאיגה בעניין היומן של אלחנדרה מי שמצא אותו זה לא חרמן אלא רוביו בהוראת דנילו אחרי שפרלה הלשינה על אלחנדרה איזו מעצבנת היא. עכשיו גם הכומר בסכנה כי היא סיפרה לדנילו שהוא הבטיח לעזור לאלחנדרה למוטט אותו כשתחליט. רק שלא יהרוג את הכומר האומלל הלוואי שאם אי פעם אלחנדרה תגלה שפרלה הלשינה עלייה היא תחזיר לה ותלשין על הרומן שלה ושל ממו
 
אהבתייי איך שארתורו כיפכף את מנולו אחרי שהוא התגרה בו באוליסס והשפיל את לואיסה, זה היה גדולל כל כך הגיע לו אחרי מה שאמר על לואיסה ובכלל על כל ההתנהגות המגעילה שלו, רואים שהוא הבן של אבא שלו
 
אסטבן ודנילו חתמו על החוזה המפוקפק שלהם לפתיחת עסקאומנם אסטבן לא יודע שהעסק הולך להיות מפוקפק אבל לפי דעתי אין ספק שגם אם הוא היה יודע הוא היה מסכים בלי לחשוב פעמיים 
אסטבן נואש כי כריסטינה מעניינת אותו בתור שלא תהיה מאושרת
22/07/2015 | 18:27
1
32
בלעדיו אך הוא לא אוהב אותה אם בכלל אהב אי פעם, אז הוא זקוק נואשות לכסף במיוחד כשעכשיו כריסטינה לוקחת לו את הסמכויות של מנהל עבודה, כך שברור שהיה נכנס, אבל בכל זאת הוא סומך בעיניים עצומות ברוביו התלמיד שלו, כך שגם אם רוביו יגיד שדנילו גאון הייטק אסטבן יאמין. 
 
לא ייאמן איך פרלה תמיד בצד של דנילו אחרי שלפי הסיפור שלה אביה החורג אנס אותה ואימה עוד האשימה אותה שהיא גוזלת ממנה את בעלה, אז היא נותנת לדנילו להתעלל בנשים ומגינה עליו בטענה שמצא אותה חסרת כל והפך אותה למאהבת של הבוס, אחרי רגעים שנראה שפרלה מבינה את אלחנדרו ואפילו כבר האהבה לדנילו לא תרוץ כי היא עם ממו, מסתבר שהיא בצד של דנילו, אבל בעצם שכחתי לגמרי שהיא תמכה בעסק הסמים, הדבר היחיד שהיא התנגדה לו זה רצח פטריסיו שגם זה כדי שממו לא ילכלך את הידיים, עובדה שהיא שתקה כששמעה על התכנית לרצוח את אוליסס ונוריה. אז נראה שאביה החורג רצח לה את הנשמה סופית בהנחה שהיא סיפרה אמת לאלחנדרה.
כן פרלה רחוקה מלהיות שה תמים
22/07/2015 | 21:02
25
אסטבן אוהב רק את עצמו
 
לפחות כריסטינה באמת לקחה ממנו את תפקיד מנהל החווה, עם האמונה הכמעט עיוורת שלה בו גם זה משהו חח
 
 
שאלות, חדשות, בקשות
17/07/2015 | 22:32
14
40
עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
שבת שלום!
פרננדו קולונגה, מרלן פבלה וחורחה סלינס
17/07/2015 | 22:37
3
179
עושים קאסטינג לטלנובלה חדשה!
יא פרננדו חתיך מתמיד
17/07/2015 | 22:53
48
חמודים
18/07/2015 | 00:03
63
יפה לקולונגה להשתבח עם השנים
נזכרתי שבמפגש עם מרלן פאבלה
18/07/2015 | 03:24
80
אמרה שחלומה לשחק עם פרננדו קולונגה. מי יודע אולי היא בדרך להגשים אותו.
למי שיש פייסבוק
17/07/2015 | 23:27
126
ועשה לייק לנענע 10 או וואלה חדשות פרסמו את הפאדיחה של פטי נבידאד. איך זה הגיע לשם? מסכנה ממש השפלה.
יש משהו חדש בקרוב בויוה? נשארתי רק עם שובל של שקרים
18/07/2015 | 01:15
3
56
אספרנסה מיה בדרך לויוה
18/07/2015 | 03:30
2
112
רק שלא ידוע מתי בדיוק.
תודה.בטח במקום תהום של תשוקה?
18/07/2015 | 10:57
1
29
לא, במקום תהום תשוקה תהיה "אהבות אמיתיות"
18/07/2015 | 13:46
59
ששודרה בויוה+.
בסוף אוגוסט מסתיימת "מלכת הלבבות", צריך לחכות עוד קצת בטח ויוה יודיעו בקרוב מה מחליף אותה. (לא בטוח שאספרנסה מיה).
אז מתברר שזה נכון, אאוחניו סיז'ר בן זוג של דנה פאולה
18/07/2015 | 14:00
119
בטלנובלה החדשה של טלמונדו "מי זה מי". 
סיכום שלי: 
דף הפייסבוק הרשמי של אנהי
18/07/2015 | 21:26
81
למי שיש פייסבוק תעשו בבקשה לייק לדף הפייסבוק הרשמי של אנהי 
 
El Señor de los Cielos
20/07/2015 | 20:04
1
53
האם הסדרה הזו שווה צפייה? מישהו ראה?
לא ראיתי, אבל מכירה פחות או יותר את הסגנון
20/07/2015 | 20:13
44
זה לא טלנובלה. זאת סדרה עם כמה עונות על סוחרי סמים, מלחמת כנופיות וכו'. יש הרבה אקשן, רצח וכו', ופחות רומנטיקה (או שכמעט ואין). אם זה סגנון שאת אוהבת אז תנסי, לא תאהבי, תפסיקי לראות.
מרסלה קלוסטרבואר בהריון
22/07/2015 | 15:49
64
סיכום שבועי+שאלון טלנובלי
17/07/2015 | 20:42
36
81
הפעם הסכמ"ש יהיה בשילוב שאלון נחמד על טלנובלות שהכנתי:]
 
מה היו הטלנובלות הראשונות שצפית בהן?
מה השתנה אם השתנה בטעם הטלנובלי שלך במהלך השנים?
האם אתה אוהב טלנובלות כמו שאהבת כשרק התחלת לצפות בהן?
איזה שחקנים היית רוצה לראות כזוג טלנובלי על המסך?
טלנובלה שהתאכזבת ממנה?
טלנובלה שהופתעת לטובה ממנה?
מה השתנה לטובה בתחום הטלנובלות?
מה השתנה לרעה בתחום הטלנובלות?
איזה שינוי היית רוצה לראות בתחום הטלנובלות?
מה דעתך על אתר ויוה?
האם צריך לדעתך להחזיר את עיתון ויוה פלוס?
האם אתה מרוצה מערוצי ויוה ומההיצע הטלנובלי שלהם?
איזה שינוי לדעתך צריכים לעבור ערוצי ויוה?
מהי הטלנובלה המצופה שלך?
 ============================================
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
שיר שבוע:
תמונה:
 
סופ"ש נעים
עונה
17/07/2015 | 22:31
7
118
מה היו הטלנובלות הראשונות שצפית בהן?
קטנטנות ובובה פראית
מה השתנה אם השתנה בטעם הטלנובלי שלך במהלך השנים?
התחלתי מהטלנובלות של כריס מורנה ואז עברתי לעוד ועוד ז'אנרים וכיום אני צופה בעיקר במקסיקניות וברזילאיות
האם אתה אוהב טלנובלות כמו שאהבת כשרק התחלת לצפות בהן?
כן, זה הדבר היחיד הטוב והאיכותי שיש כיום בטלוויזיה ואני ממשיכה להינות מהן
איזה שחקנים היית רוצה לראות כזוג טלנובלי על המסך?
מאייטה פרוני ואוסבלדו דה לאון יכולים להיות זוג טלנובלי מושלם
טלנובלה שהתאכזבת ממנה?
מישהו צופה בך, תהום של תשוקה, אהבות אמיתיות, שובל של שקרים
טלנובלה שהופתעת לטובה ממנה?
שדרות ברזיל, אקאסיה, האחים דל מונטה
מה השתנה לטובה בתחום הטלנובלות?
הן משתבחות עם השנים
מה השתנה לרעה בתחום הטלנובלות?
מבחינתי אין משהו כזה
איזה שינוי היית רוצה לראות בתחום הטלנובלות?
לא הייתי מתנגדת שההפקות השונות יעשו כמה שיותר כפריות וגם כמה שיותר תקופתיות
מה דעתך על אתר ויוה?
די אנמי, כשהאתר עלה חשבתי שהוא יהיה הרבה יותר עשיר בדברים מעניינים. אבל הוא בקושי מתעדכן וחבל.
האם צריך לדעתך להחזיר את עיתון ויוה פלוס?
הייתי שמחה אם זה היה קורה, לדעתי לא היה צריך לסגור אותו. היו בו מלא ראיונות מתורגמים של שחקנים וסקירה על טלנובלות חדשות שעמדו להתחיל. בטח שאין מה להשוות לאתר.
האם אתה מרוצה מערוצי ויוה ומההיצע הטלנובלי שלהם?
כרגע לא הכי כי.. יש לי רק טלנובלה אחת בויוה {אקאסיה המעולה} - המשבצות המקסיקניות לוקות בחסר, המשבצת הברזילאית תקועה על המשבצת של תשע הברזילאית כאשר לאחרונה הטלנובלות שמשודרות ברצועה הזו לא משתוות ולו במעט לטלנובלות התקופתיות המושקעות של השעה שש בברזיל. 
איזה שינוי לדעתך צריכים לעבור ערוצי ויוה?
לדעתי צריך שלכל ז'אנר יהיה ייצוג של לפחות שתי משבצות כולל הז'אנר הטורקי במקום שערוץ שלם יהיה טורקי. וכולל הברזילאיות שככה אם ויוה מתעקשים להיות תקועים על השיבוץ של תשע בברזיל אז יהיה עוד משבצת שתהיה תקועה על השיבוץ של שש בברזיל 
מהי הטלנובלה המצופה שלך?
נערה איטלקייה מגיעה להתחתן
תכשיט נדיר

Além do Tempo 
============================================
דבר טוב שקרה השבוע: לא היה משהו מיוחד
דבר רע שקרה השבוע: הסכם הגרעין עם איראן
טלנובלת השבוע: אקאסיה ולהתעורר על החיים
תכנית השבוע: כאן גרים בכיף
שחקנ/ית השבוע: אוסבלדו דה לאון ויקטוריה רופו אריאדנה דיאז וארתורו פניצ'ה
קניית השבוע: חלון רשת נגד אורחים בלתי רצויים בימיי הקיץ החמים
מאכל השבוע: רביולי
שיר שבוע: Mane de la Parra - Te Tuve y Te Perdí 
מסכים איתך
19/07/2015 | 20:30
6
42
לגבי אהבות אמיתיות.לגבי תהום של תשוקה דווקא אני אוהב אותה אבל זה עניין של טעם.
בדרך כלל הטעם שלנו: השיבה הביתה, כוחו של גורל, עלובי החיים
20/07/2015 | 15:27
2
39
ולגבי שתי טלנובלות הטעמים שלנו הם כמעט הפוכים ב-180 מעלות וזה האומץ לאהוב שלדעתי זאת הסדרה של העשור ואתה לא אהבת וכנ"ל לגבי תהום של תשוקה שמבחינתי היא הייתה סתם סדרה לא אומר גרועה אבל מבין הסדרות שלא הלהיבו אותי ואתה נהנה ממנה מאוד.
21/07/2015 | 00:16
1
24
דווקא לגבי האומץ לאהוב אהבתי אותה מאוד.את שקרים פחות אהבתי מהטלנובלות של קרלוס מורנו.תהום של תשוקה דווקא בגלל שהיא לא כל שנייה וחצי קיטשית כמו גאטה
אלא מלאה בסצינות לא צפויות אני כל כך אוהב אותה
סליחה, נראה שבלבלתי אותך עם מישהו אחר מפורום וואלה
21/07/2015 | 10:49
27
כשצפיתי בשקרים בפעם השנייה אחרי האומץ לאהוב לא הבנתי למה כל כך אהבתי בפעם הראשונה, היא נראתה כל כך עלובה אחרי האומץ לאהוב הנהדרת.
 
דווקא גם בגאטה יש קטעים לא קישטיים שגאטה לא מאמינה שפבלו שכב עם חיסלה כשחיסלה מסממת אותה ודואגת שתמצא אותם במיטה ועוד דברים שאני מניח שטרם הגעת אליהם, אבל אכן היא טלנובלה קלאסית למרות הכול.
ודווקא אותה מחזירים
20/07/2015 | 16:26
2
40
באמת נהנת מתהום? מבחינתי היא הייתה נורא מבאסת דרמתית מידי אליסה בכלל הייתה דמות טראגית שכל הזמן רק בכתה כל הטלנובלה רק ריחמתי עלייה בקושי היה משהו אופטימי בסדרה הזו אפילו הייתי קוראת לזה טרגדיה ולא טלנובלה גם סצנות האהבה שלה עם הדמות של דויד ספדה היו לוקות בחסר בקושי היו כאלה. כידוע לא פרשתי כי קשה לי לפרוש מכפריות חח למרות שאם הייתי מחזירה את הגלגל לאחור הייתי פורשת ממנה. אבל זו רק דעתי, שמחה בשבילך שלפחות אתה הצלחת להנות ממנה:]
21/07/2015 | 00:25
1
32
דווקא בגלל שהיא כל כך טראגית ולא צפויה בכל הנוגע למוות של דמויות בטלנובלה וכן סצינות לא צפויות כמו זה שדמיאן חטף את אליסה ואיים עליה באקדח בחתונתה עם גאל,זה שהאב הפר
את סודיות הוידוי,זה שההורים של הראשיים מתו בתאונה וזה שגאל ודמיאן אחים(למרות שזה כבר יותר קלאסי),היחס של אאוגוסטו לאליסיה כל הפרקים מאז מותה של אסטפניה ועוד ועוד...
 
כמובן שעל טעם וריח...
זה גם הפריע לי בהכול בשביל האהבה שאמנם לא צפיתי
22/07/2015 | 08:17
27
אבל קראתי תקצירים ובכל שלושה פרקים בממוצע מישהו מגלה סוד ונרצח, בתהום של תשוקה צפיתי וגם שם באמת נרצחים בלי סוף והראשית רוב הסדרה סובלת באמת שתי סדרות די טרגיות.
עונה
17/07/2015 | 23:00
9
121
מה היו הטלנובלות הראשונות שצפית בהן? לנצח נשים קטנות וקטנטנות
 
מה השתנה אם השתנה בטעם הטלנובלי שלך במהלך השנים? נמאס לי מקלאסיות ובא לי טלנובלות לא שגרתיות למרות שגם לזה אין לי סבלנות
האם אתה אוהב טלנובלות כמו שאהבת כשרק התחלת לצפות בהן? לא ממש
איזה שחקנים היית רוצה לראות כזוג טלנובלי על המסך? דנה גרסיה וסבסטיאן רולי ואם זה זוג שלא היה אז אנה ברנדה וסבסטיאן רולי
טלנובלה שהתאכזבת ממנה? לב פראי
טלנובלה שהופתעת לטובה ממנה? לא זכור לי אחת ששודרה פה אבל יש אחת והיא לב חצוי שצפיתי בגלל דנה גרסיה והבנתי שהיא פשוט מדהימה
מה השתנה לטובה בתחום הטלנובלות? שמייצרים טלנובלות לא שגרתיות והוא התפתח רק שאנו לא זוכים לראות פה
מה השתנה לרעה בתחום הטלנובלות?  שהמורים במקומות מסוימים שולטים
איזה שינוי היית רוצה לראות בתחום הטלנובלות? שיכניסו סיפור ראשי גיי רומנטי(יותר ראשי מפיק משובל של שקרים).
מה דעתך על אתר ויוה? להשקיע בו עם עדכונים וידיעות. אני לא מאמינה שעד כה לא עדכנו על בואו של פקונדו ארנה בזמן שבאתר בידור אחרים פרסמו
האם צריך לדעתך להחזיר את עיתון ויוה פלוס? אם אתר ויוה לא עושה את זה אז כן
האם אתה מרוצה מערוצי ויוה ומההיצע הטלנובלי שלהם? לא חוץ מאקסיה אין משהו מעניין שם
איזה שינוי לדעתך צריכים לעבור ערוצי ויוה? להפסיק עם ש.ח ולרכוש סדרות יותר מקוריות. במיוחד שאני בטוחה שאדמת מלכים נרכשה
מהי הטלנובלה המצופה שלך? בא לי משהו מצ'ילה אבל מקורית אבל לא יודעת איזה. משהו ספציפי מקווה שקניבלים תשודר.
 ============================================
דבר טוב שקרה השבוע: שהייה אצל אמא מאתמול
דבר רע שקרה השבוע: אושפזתי בבית החולים ושמעתי שאני עלולה לאבד את הראייה שלי בגלל המחלה שלי
טלנובלת השבוע: שורה וסאיט ראיתי רק פרק ראשון
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: קיבנץ' טטליטו וקיקה אדגר
קניית השבוע: תרופות
מאכל השבוע: עוף בגריל, סלט חי עם גבינה לבנה(חרשו עליה בבית החולים, אני רק עירבבתי)
שיר שבוע:
תמונה:
שהמורים=שהמחזורים*
17/07/2015 | 23:04
28
רנתוש גם פה אאחל לך רק בריאות
17/07/2015 | 23:31
3
58
טלנובלות לא שיגרתיות אנחנו דווקא זוכים לראות פה - אקאסיה, רובי, אפילו החיים שגנבו ממני עם כל הטוויסטים שהבנתי שעשו.
 
 
 
 
רובי ממזמן
17/07/2015 | 23:57
2
53
ורק אקסיה והחיים שגנבו ממני הרוב הן רגילות והתכוונתי למקוריות יותר וחיים שגנבו ממני לא מקורית למרות שיש בה טוויסטים
 
ותודה
אמנם החיים שגנבו ממני היא ריימק
18/07/2015 | 01:53
47
אבל עדיין כמו באהבת אמת זה מהפכני שגיבור ראשי טוב מחליט לקנות לעצמו לאישה וגם הראשית מסכימה לבסוף למכור את עצמה כשהיא מזייפת חיבה כלפי בעלה לעתיד כי היא חושבת שאם הוא הסכים לקנות אין לו רגשות. עדיין הסיפור הזה מאוד לא סטדרטי ובחיים שגנבו ממני הכניסו עוד כמה דברים פיקנטיים כמו שמונסראט וחוסה לואיס שכבו לפני שהיא נישאה לאלחנדרו, הבת של חוסה לואיס בהמשך, דו קרב במאה ה-21 כשהראשי לא מהסס לנסות לרצוח את יריבו. 
 
כשעשו פעם טלנובלה לא סטדרטית שכבר מספיק ישנה גם ריימק יכול להיות סטנדרטי. 
לי אישית אין בעיה עם טלנובלות מתוחכמות יותר כל עוד זה
18/07/2015 | 15:57
38
דברים שאפשר להכיל כמו אקאסיה שנכון זה לא מוסרי הרגשות שיש בין אביה החורג לבינה אבל עדיין הוא חורג הוא לא ביולוגי. ובחיים שגנבו ממני טוב זה לא בדיוק אונס בואי נודה על האמת חח:P זה כוחני מה שהולך שם אבל בסופו של דבר היא משתפת פעולה. נכון שבהתחלה חשבתי אחרת אבל אחרי כמה פעמים שרואים את הסצנה זה לא כמו שזה נראה בהתחלה. גם שאקאסיה רק יצאה במקסיקו היה לי קשה לקבל את העלילה אבל אחרי שראיתי כמה קטעים בעיקר מהפרק האחרון ואחרי שאני כבר בתוך זה אני לגמרי רואה את זה אחרת.
 
ככה שנראה שזה עוד משהו שהשתנה בטעם שלי ושכחתי לציין! שהבנתי שאני אוהבת גם טלנובלות לא קלאסיות אבל עד גבול מסויים. טרסה ורובי למשל היה לי מאוד קשה להתחבר אם הן היו משודרות עכשיו.
יש מה לעשות? יש טיפול שיש יציל את הראייה שלך
18/07/2015 | 00:17
1
57
או שהכול בידי אלוהים/גורל/מזל? מקווה שלפחות את מרגישה טוב לאחר האשפוז.
כן יש
18/07/2015 | 00:24
53
לרדת במשקל ולהמשיך לקחת כדורים. תודה בהחלט הבית עדיף על בית החולים.
רנתוש המון בריאות ותשמרי על עצמך!
18/07/2015 | 16:58
1
21
תודה
18/07/2015 | 18:03
15
עונה
18/07/2015 | 00:11
6
80
הטלנובלות הראשונות שצפיתי בהן היו: קסנדרה, המתחזה, בובה פראית, רוסלינדה, פיורלה, יאגו, רק נשיקה והאלמנה.
 
מה שהשתנה בטעם הטלנובלי שלי הוא שאני פה פחות מתחבר לטלנובלות קלאסיות וכשהראשי הוא רודף שמאלות אני בז לו בניגוד לבובה פראית בא הראשי היה רודף שמאלית וזה לא הפריע לי כלל והתחברתי לזוג הראשי, בחופן של יהלומים שנאתי את הראשי שנאת מוות בפרקים הראשונים של הסדרה, אבל אוקטביו שלא היה רודף שמאלות בלב פראי התעלה עליו בגדול.
 
אני לא בטוח שהייתי אוהב טלנובלה כמו בובה פראית גם מאז חיים שלי עם אותם שחקנים כזוג ראשי לא התחברתי לאף טלקומדיה אבל טלנובלות כמו האלמנה ויאגו הייתי אוהב גם עכשיו.
 
הייתי רוצה לראות כזוג על המסך את: דנה גרסיה ופרננדו קלונגה, פקונדו ארנה ופאולה קרום, סילביה נבארו וכריסטיאן מאיר.
 
טלנובלה שהתאכזבתי ממנה: עמק התשוקות, מישהו צופה בך, מרינה, הקמע, סנטה דיאבלה ואמנם נהנתי מאוד מהתחלה אבל גם מבגידה.
 
טלנובלה שהופתעתי ממנה לטובה: חיים כפולים, כוחו של גורל, יפה במנהטן, חופן של יהלומים, החיים שגנבו ממני.
 
מה שהשתנה לטובה בתחום הטלנובלות שנעלם העניין הזה שנישואיים קאתוליים הם לכל החיים וגם אחרי חתונה בכנסייה אפשר להתגרש ולא חייבים לרצוח את אחד מהנישואים בכנסייה כדי לפתוח בפני השני אפשרות לנישואין בכנסייה עם בן זוג אחר, וגם שאפשרו ילדים של אחד הראשיים בשתי משפחות ולא הרגו את האימא המשנית ושהראשית תגדל את הילד שלה כמו שהיה עדיין בשקרים. ושענייה ועשיר או עני ועשירה כבר לא הדבר המרכזי בטלנובלות ויש נושאים יותר עמוקים ויודעים לבנות טלנובלה גם בלי פערי מעמדות ואם יש זה לא מכשול מרכזי. וכמובן הכנסת נושאים חשובים כמו סחר בנשים ובדיקה מוקדמת לגילוי וטיפול בסרטן השד, סמים ופעילות גופנית כחשובה לבריאות.
 
מה השתנה לרעה בתחום הטלנובלות: שנותנים את התווית לסרטי איימה כמו מישהו צופה בך רק משום ששחקני טלנובלות משחקים בה וכנ"ל לגבי הטרגיקומדיות הצ'יליאניות כמו פאפי קיקי ומכשפות שביניהן לטלנולבות יש רק קשר גיאוגראפי לשאת את התווית. ושהברות האהובות עלי טלוויסה וטלמונדו משתדלות לעשות כמה שיותר ריימקים וכמה שפחות עלילות מקוריות.
 
מה דעתי על אתר ויוה: טוב שהוא קיים, אבל לא מעלים בו את מה שהצופים רוצים וכל מה שמגיע לשם זה מעט מדי. וגם לא צפיתי בו כבר הרבה זמן, אבל בבלוג התלוננו שזה קטסטרופה עם הפרסומות באתר ואני נוטה להאמין, לרמות לפני כמה חודשים צפיתי בפרק של לב פראי והיו פרסומות רק בהתחלה ובסוף.
 
האם לדעתי צריך להחזיר את עיתון ויוה פלוס: כן בהחלט
 
האם אני מרוצה מערוצי ויוה ומההיצע שלהם: מרוצה מדי יש לי עומס מטורף כי הכול נהדר, אבל עדיין ההיצע לא מספק עבור הטלנובלות הלטיניות ועבור הטורקיות יש יותר מדי. כך שמצד אחד מרוצה כי נהנה מההיצע, מצד שני יותר מדי היצע בשבילי ומצד שלישי היצע לא הוגן כלפי מי שלא מתחבר לטורקיות.
 
איזה שינוי לדעתי צריכים לעבור ערוצי ויוה: החזרת עטרת ליושנה ששני הערוצים יהיה לכל הז'אנרים והמשבצות החוזרות יהיו כוללות לכל הז'אנרים ולא יותר משלוש טורקיות חדשות וחוזרות ביחד, רצוי רק 2. והרחבת מסגרת השידור של ויוה פלוס ללפחות עוד משבצת.
 
מה הטלנובלה המצופה שלי: כרגע כל מה שרציתי או נפסל או עברה מסגת הזמן של הרכישה. שום דבר לא מלהיב אותי מההיצע הפוטנציאלי החדש. אבל אולי שידור חוזר לבלב הסערה.
 
 
 
דבר טוב שקרה השבוע: שאחותי וגיסי ביקרו עם הכלבה שלהם.
 
דבר רע שקרה השבוע: שהצעת עונש מוות למחבלים נפלה והח"כים שבחרתי הצביעו נגד.
 
טלנובלת השבוע: קרדאיי, עלובי החיים, פינוקיו ואקאסיה.
 
תכנית השבוע: אולפן שישי.
 
שחקן/ית השבוע: קנאן אימריראזליאולו, ברגוזאר קורל, ארסלי ארמבולה, אריק הייסר, אפריקה זבלטה, איילין מוחיקה, ויקטוריה רופו, יי ג'ונג סוק, פק שין היאה, דייגו סולדנו, טניה לופז, גבריאל פורז, מקרנה אוז.
 
קניית השבוע: מכנסיים קצרות.
 
מאכל השבוע: מרד טרד.
 
שיר השבוע: השיר של אקאסיה ואוליסס שאת הבאת בגרסתו המלאה. שיר הנושא של עלובי החיים. 
תיקון
18/07/2015 | 00:12
37
האם אני אוהב טלנובלות כמו שכשרק התחלתי לצפות בהן: בהחלט כן ואולי אפילו יותר.
אהבתי את חיים כפולים עד הסוף ההזוי
18/07/2015 | 15:47
4
54
שאין לי מושג איך לא יצא לי לראות את הספויילר הזה בשום מקום הייתי בשוק שבפרק האחרון הרגו את הדמות של סרחיו שהיה אמור להישאר עם הדמות של אנהי. הרי במהלך הסדרה כבר מכרו לצופים שאנהי התאהבה כבר בו והצופה השלים עם זה. אז למה בסוף לקלקל להרוג את הדמות של סרחיו ולהשאיר אותה עם האהבה הראשונה שלה?
 
בדיוק היו צריכים להחזיר את ויוה פלוס למה שהוא היה אבל בתנאי שלא יהיו יותר משבצות טורקיות ממשבצות של ז'אנרים אחרים. כמו שרשמתי לפחות שתי משבצות מגיע לכל ז'אנר לדעתי.
 
 
 
 
אכן סוף מגוכך
18/07/2015 | 16:57
3
42
שכל מטרתו היא לאחד בין אנהי לקרלוס פונסה בניגוד להגיון של הסדרה. בכוכבים מדברים אמרו שאנהי לא אהבה את זה ששינו את התסריט שהיא תאהב את סרחיו גווירי ולא את קרלוס פונסה וצייצה שנמאס לה לקבל הפתעות, אז אימא אנהי התעקשה על הסוף עם קרלוס פונסה ואני לוקח את זה בעירבון מאוד מוגבל כי התכנית הזאת היא בסך הכול צהובון, אז באמת בושה וחרפה. 
 
אכן יש סדרות נהדרות עם סוף מאכזב כמו חיים כפולים ובשבילי גם חופן של יהלומים שבסוף המשוגעת בכלא ושזאת שניצלה את השיגעון שלה מגיבורה בפני כולם ויצאה ללא עונש כשהייתה המוח מאחורי כל הפשעים של המשוגעת חוץ מהאחרון ובסוף מעידה נגדה ויוצאת גיבורה. וגם בגאטה הסוף של סנטביטו ווורחיניה שהיא מתה ומשאירה בת הרס את כל הסדרה. ובעצם גם בשקרים התאכזבתי מהסוף של מרינה, רוברטה, אסקיאל וצ'מה, ששני האחרונים יכלו לחיות בזוגיות מאושרת.
 
לא מאמין שיש תקציב לשתי ברזילאיות, אבל עדיין אפשר לעשות לוח שידורים יותר מאוזן שיאפשר מגוון של ז'אנרים לטיניים ולא ידחק אותם ל-3-4 משבצות חדשות ו-2-3 חוזרות בעוד לטורקיות 3 חדשות קבועות וחוזרת קבועה. וכן צריך לפחות שתי מקסיקניות ולפחות שתי טלמונדו. 
אז לפי התכנית הזו אנהי ביקשה שישנו את הסוף?
19/07/2015 | 18:45
2
27
האמת אולי זה כן נכון כי זה הרגיש שכל הסדרה הייתה בנוייה בצורה כזאת שהצופה יתרגל לדמות של סרחיו כבן הזוג החדש והסופי של אנהי. ואז פתאום הסוף הזה... מי יודע. בכל מקרה זה סתם הרס כי הטלנובלה הייתה באמת טובה וחבל. אגב אתה ידעת שזה יהיה הסוף או שכמוני הופתעת? לרעה כמובן
 
בגאטה הייתה בהחלט ירידה בפרקים האחרונים אבל לפחות עשו פרק סיום עם סוף נורמאלי שכיפר על כל התפניות המיותרות והמריחה של פרקי הסיום.
 
ברזילאיות יקרות זה נכון אבל לדעתי אילה שמצולמות במדינה נוספת חוץ מברזיל וגם התקופתיות הן אילה שבאמת צריך תקציב גדול בשבילן. ככה שויוה יכולים לרכוש אחת מושקעת ואחת פחות.
לא אמרו את זה במפורש
19/07/2015 | 21:07
1
22
אבל אמרו שאנהי לא אהבה את זה שהיא צריכה להעדיף את סרחיו גווירי וגם שלתסריטאי היה ברור מראש שהיא תישאר עם קרלוס פונסה. קראתי שריקרדו ימות ואנחליקה תהיה עם סנטיאגו אבל לא קראתי שזה יהיה כל כך מגוכך שריקרדו ירצח בחתונה עם אנחליקה ושקריסטובל המשותק יכול להזמין רצח כשהוא לא יכול לדבר עם אלאסר. הופתעתי שזה כל כך שקוף שזה בכוח להשאיר את אנהי עם קרלוס פונסה שהיא בחרה מעל לכל ספק בסרחיו גווירי ומשתמשים באדם משותק שלא יכול לא לזוז ולא לדבר כמו שצריך כדי לשלוח רוצח שכיר לרצוח את אנחליקה שריקרדו יגן עליה בגופו, רבע שעה אחרונה הזויה ומגוכחת של הפרק האחרון!!!
 
עכשיו נזכרתי שגם בתחת שמיים אדומים הסוף הרס הכול, ממש לא אכפת לי שהראשיים מאושרים כשוורוניקה פתאום משום מקום משוגעת ורעה, זה התחיל להידרדר מאז רצחו את האימא של אנדראה אבל השיא עם וורוניקה היה שיא האכזריות שלא לדבר על הפרק האחרון שחוץ מדקות הסיום אין בו שום דבר שמבשר את הסוף.
בתחת שמיים אדומים אני זוכרת שהייתה חתונה של הראשיים
20/07/2015 | 16:36
23
ואף אחד מהם לא מת או משהו חח אבל גם פה בדומה לגאטה הפרקים האחרונים היו בירידה{כן גם העניין עם ורוניקה}. אבל אם להשוות גאטה הייתה הרבה יותר טובה מתחת שמיים אדומים, טוב טלויסה זו ליגה אחרת מאצטקה זה ידוע 
עונה
18/07/2015 | 16:56
2
82
אחלה שאלון

מה היו הטלנובלות הראשונות שצפית בהן? עשירים גם בוכים,פשוט מריה, וורד פראי. 
מה השתנה אם השתנה בטעם הטלנובלי שלך במהלך השנים? כן, ברור. ככל שצופים ביותר טלנובלות,מתחילים להבין מה אוהבים יותר, מגלים דברים אחרים, חדשים ומעניינים יותר. היום גם יש יותר בחירה. 
האם אתה אוהב טלנובלות כמו שאהבת כשרק התחלת לצפות בהן? לא יודעת האמת...
איזה שחקנים היית רוצה לראות כזוג טלנובלי על המסך? ארסלי ארמבולה ודייגו סולדנו, שני אלה נראה לי יתאימו בול. 
טלנובלה שהתאכזבת ממנה? "אסונות של לולה" עם דנה גרסיה. חיכיתי לה, התחלתי לראות באינטרנט ובסוף היא הייתה על הפנים, אז פרשתי בשלב די מוקדם. היו עוד כמה כאלה שהיו נראות מסקרנות מאוד בהתחלה, אבל התבררו כשיעמום או מעצבנות.
טלנובלה שהופתעת לטובה ממנה? עלובי החיים  ז"א כשהתחלתי לראות אותה, היא סקרנה אותי מאוד, אבל לפני, רק כשהתחילו דיבורים עליה כל פעם כשקראתי עליה היו לי פרצופים  "טלמונדו האלה דפוקים...".
מה השתנה לטובה בתחום הטלנובלות? נכנסו סגנונות שונים, נושאים חדשים, לא רק סיפורי סינדרלה למיניהם.
מה השתנה לרעה בתחום הטלנובלות? המחזור, העתקות, "חידושים".
איזה שינוי היית רוצה לראות בתחום הטלנובלות? לא יודעת...
מה דעתך על אתר ויוה? סביר מינוס. היו יכולים להשקיע ביותר אינפורמציה, חדשות, עידכונים.
האם צריך לדעתך להחזיר את עיתון ויוה פלוס? לא. היום בעידן האינטרנט עד שויוה מוציאים גיליון פעם בחודש, לא נראה לי שיש משהו שהם יכולים לחדש. מה שכן, גרסא אינטרנטית יכולה להיות מעולה. כמו שכתבתי בסעיף הקודם, האתר שלהם יכול היה להיות תחליף לעיתון, אם היו טורחים לשים באתר יותר מידע, חדשות, ראיונות.
האם אתה מרוצה מערוצי ויוה ומההיצע הטלנובלי שלהם? קשה לי לענות על זה , כי לי אישית לא הכי מזיז מה יש שם, כי כל מה שאני רוצה, אני רואה באינטרנט. אבל בגדול תמיד אמרתי צריך להיות איזון, טלנובלה אחת מכל ז'אנר/מדינה/הפקה. ולהפחית את שידורים חוזרים. לדעתי טלנובלה אחת בשידור חוזר זה מספיק.
איזה שינוי לדעתך צריכים לעבור ערוצי ויוה? ויוה+ מצידי שישאר כמו שהוא. בויוה רגיל לצמצם כמות שידורים החוזרים למשבצת אחת, ו6 טלנובלות חדשות לדעתי זה יהיה מעולה. וגם שיהיו מגוונות, מכל המדינות והפקות.
מהי הטלנובלה המצופה שלך? אין לי ממש...
 ============================================
דבר טוב שקרה השבוע: -
דבר רע שקרה השבוע: -
טלנובלת השבוע: caminos de guanajuato, עלובי החיים
תכנית השבוע: -
שחקנ/ית השבוע: אריק
קניית השבוע: שטויות בסופרפארם
מאכל השבוע: הרבה גלידה!
שיר שבוע: Old, but gold!
תמונה:
*שאלה שניה- תיקון
18/07/2015 | 17:42
36
כנראה לא קראת את שתי מילים הראשונות רק את ה"אם השתנה העטם...".
אז במהלך השנים הטעם שלי השתנה מלא פעמים, בהתחלה זה היה בעיקר מה שמשדרים, זה מה שאני רואה. היום עם כל המגוון שיש באינטרנט אני באמת יכולה לבחור מעשרות טלנובלות שיש היום מה אני הכי רוצה לראות. אז פעם ראיתי ארגנטינאיות, גם ברזילאיות קצת וגם מקסיקו, ואפילו ונצואליות, כי זה מה שהיה בטלויזיה. עם הזמן כשטלמונדו התחילו יותר להכנס לעניינים אז הם היו ההפקה האהובה עליי, אבל אז כשכל השחקנים המעניינים ברחו מהם, כשהם התחילו עם נקרונובלות אז ירד לי מהם . הייתה תקופה שגם אהבתי את צ'ילה (TVN) אבל גם להם הייתה בריחת שחקנים רציניים, אז עכשיו הם ירדו קצת באיכות שלהם, למרות שעדיין יש להם לפעמים דברים מסקרנים. עכשיו אני הכי אוהבת את ברזיל, שבעיניי הכי מקוריים ומעניינים, לא ממחזרים ומשקיעים המון בטלנובלות שלהם.
בדיוק זו הבעיה, שהאתר לא מהווה תחליף הולם לעיתון
19/07/2015 | 19:00
38
אם זה היה ככה באמת לא היה צריך לדעתי את העיתון אבל האתר פשוט לא מעניין. למעט מערכת הפורומים שיש שם והסדרות למי שרואה דרך האתר. היה מעניין גם לקרוא את הפוסטים של הגולשים אבל ויוה כבר לא מעלים אותם משום מה.
 
לי למשל אין כח להכנס לאתרים בספרדית חח אז יש את הפורומים להתעדכן אבל היה נחמד אם היו משאירים גם את העיתון. היו שם ראיונות  מתורגמים בין היתר וככה אפשר היה להכיר יותר את השחקנים כולל מה הם חושבים על הקולגות לעבודה שלהם. לי העיתון בהחלט חסר
 
 
 
19/07/2015 | 20:27
7
51
מה היו הטלנובלות הראשונות שצפית בהן?קטנטנות בערוץ הילדים,ולילות מריאנה בערוץ ויוה.
מה השתנה אם השתנה בטעם הטלנובלי שלך במהלך השנים?אני אוהב יותר אקשן,יותר ריגושים,פחות רומנטיקה וקיטשיות.בקיצור יותר טלמונדו פחות טלויסיה.
האם אתה אוהב טלנובלות כמו שאהבת כשרק התחלת לצפות בהן?קשה לענות על השאלה הזאת.אבל אין ספק שהטעם שלי השתנה ובשל כך קשה לי היום לאהוב כל טלנובלה.
איזה שחקנים היית רוצה לראות כזוג טלנובלי על המסך?כריסטיאן באך ודייגו סולדנו כראשיים.סילביה נבארו ודוד זפדה.ססיליה גבריאלה וססר אבורה.אלחנדרה בארוס ודוד צ'וקורו.
טלנובלה שהתאכזבת ממנה?אהבות אמיתיות.
טלנובלה שהופתעת לטובה ממנה?לה פטרונה.
מה השתנה לטובה בתחום הטלנובלות?שטלויסיה יצאו מעט מהקופסה(דוגמת תהום של תשוקה הטובה מאוד).וההיצע של טלמונדו בשנים האחרונות.
מה השתנה לרעה בתחום הטלנובלות?-
איזה שינוי היית רוצה לראות בתחום הטלנובלות?שטלויסיה ישברו מוסכמות.מעט רימייקים יותר מקוריות(אצל טלמונדו וטלויסיה).
מה דעתך על אתר ויוה?חיוני ביותר.
האם צריך לדעתך להחזיר את עיתון ויוה פלוס?אפשר כן ואפשר לא.
האם אתה מרוצה מערוצי ויוה ומההיצע הטלנובלי שלהם?בהחלט בעיקר בתקופה הזאת כשיש לי עומס
איזה שינוי לדעתך צריכים לעבור ערוצי ויוה?צריך להכניס לויוה פלוס לפחות טלנובלה לטינית אחת(במקום טורקית).
מהי הטלנובלה המצופה שלך?הצל מהעבר של טלויסיה ובטלמונדו עוד לא החלטתי.
 ============================================
דבר טוב שקרה השבוע:-
דבר רע שקרה השבוע:-
טלנובלת השבוע:עלובי החיים
תכנית השבוע:אקס פקטור ישראל
שחקנ/ית השבוע:דייגו סולדנו
קניית השבוע:אוכל
מאכל השבוע:המבורגר והום פרייז
שיר שבוע:-
תמונה:-
 
אחלה שאלון.שבוע טוב לכולם.
דווקא תהום של תשוקה הייתה די קלאסית
20/07/2015 | 16:18
6
33
טלויסה יודעים לעשות גם וגם, חבל שאתה לא רואה אקאסיה זה לגמרי יציאה מהקופסא חח ואני דווקא אוהבת, מאוד. כשמדובר בלא קלאסית תלוי איך היא בנוייה, אקאסיה בנויה בצורה מעולה ובהחלט ניתנת לעיכול גם לצופים כמוני שרגילים ליותר קלאסיות לדעתי גם אתה היית נהנה ממנה אם אתה מחפש דברים שונים ולא שיגרתיים.
 
גם אני הייתי רוצה את הצל מהעבר, אבל נראה לי שכבר לא נזכה לראות עוד טלנובלות של טלויסה מהנגלה של 2014, ויוה עשו טובה שרכשו אחת, קמצנים חח
היא הייתה
21/07/2015 | 00:41
5
35
פחות או יותר מבחינת העלילה הכללית.אבל לא מבחינת סצינות(לפחות בחלק נכבד מהן).לגבי אקאסיה לא מתחבר לרוב השחקנים וראיתי לפני שהגיעה לויוה קטעים ביוטיוב
ולא אהבתי.טלנובלות כמו לה פטרונה ועלובי החיים הצליחו לגרום לי להרגיש משהו שלא הרגשתי הרבה זמן.בפרקים של הטלנובלות האלה כמעט ולא היה רגע אחד ''מנוחה''
והיה מלא אקשן ואחרי הפרק הייתי :(אם לתאר בסמיילי) והייתי אומר ''איזו טלנובלה מעולה''. אם לה פטרונה תחזור ממליץ לך לתת לה צ'אנס על אף שלא אהבת את סצינות
''הקטקומבה''.וחבל שאת לא מנסה כמה פרקים
מעלובי החיים(באתר).זה באמת נקרא יציאה מהקופסה ולמרות שאת מעדיפה טלויסיה הייתי מציע לך לנסות מעט טלנובלות של טלמונדו(שכן האחרונה שלך הייתה האחים דל מונטה)
לפחות את מה שציינתי שכן
הן שילוב של ארגוס וטלמונדו.למשל לה גאטה אם יש פרק טוב אני נהנה אבל אני לא מצפה בכיליון עיניים לפרק הבא(אני עדיין משלים) כמו עם עלובי החיים.
לגבי הצל מהעבר מקווה שבכל זאת היא תגיע 
מסכים לגבי לה פטרונה ועלובי החיים
21/07/2015 | 02:53
1
35
לכן אני מתפלא שלא הצלחת להתחבר לאומץ לאהוב שהיא גם מלאת אקשן וללא רגע של מנוחה. אבל אין מה לבכות על חלב שנשפך היא כבר שודרה פעם שנייה בויוה ורוב הסיכויים שלא תהיה אפשרות לראות אותה עם תרגום.
 
מצטרף להמלצה על לה פטרונה להדר.
תראה מה רשמתי
21/07/2015 | 08:47
25
לגבי האומץ לאהוב בתגובתי אליך למעלה.
אני כמובן לא פוסלת טלמונדו פשוט שמאז האחים דל מונטה
21/07/2015 | 16:52
2
38
לא היה הגיע משם משהו שמשך אותי. אולי זה יקרה עם החידוש של תשוקת הנצים אם היא תגיע, לא צפיתי במקור ואני אוהבת כפריות:]
 
גאטה הייתה טובה אבל הפרקים של הסוף היו ירידה ברמה. אני יכולה להעיד שאקאסיה זו כן טלנובלה שאחרי כל פרק אני רק מצפה כבר לפרק הבא.
 
ויש עוד דבר שבכללי הפריע לי בגאטה - לא הייתה השקעה בתלבושות/שיער/תפאורה - היה משעמם בעיניים. היו אפילו כמה פרקים בסוף שדניאל אראנס לבש את אותו ז'קט מפוספס מהפרקים של תחילת הסדרה!
 
ככה שגאטה הייתה טובה אבל היא לא נכנסת לטופ שלי
 
באקאסיה זה לא ככה באקאסיה ההשקעה ניכרת בהכל
 
אבל אם אתה לא מתחבר אני מבינה:]
ציפייה לכל פרק היא עניין סובייקטיבי
21/07/2015 | 19:07
1
35
אני מניח ששלומי התכוון לדרמתיות וקצב מהיר שמוכרים לך מהאומץ לאהוב וחיים כפולים, אקאסיה נהדרת, אבל ההתקדמות קצת איטית, הסיפור רציני יותר אך הקצב לא מהיר מזה של לב פראי וגאטה בניגוד לאומץ לאהוב, כוחו של גורל וחיים כפולים שהתקדמו במהירות שיא ממש כמו השיבה הביתה ועלובי החיים.
לגבי קצב התקדמות העניינים באקאסיה דווקא לי אין תלונות
21/07/2015 | 21:33
37
 
 
קבוצות צפייה ארגנ'-שרשור סופ"ש
17/07/2015 | 19:00
14
20
שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה של טלנובלות ארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
Noche&Dia
Entre Canibales

צפייה מהנה                          
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!
Noche&Dia-פרק 117
17/07/2015 | 19:01
28
.
Entre Canibales-פרקים 29-32
17/07/2015 | 19:02
7
38
.
כמה פרקים היו השבוע ?
19/07/2015 | 07:53
1
16
4
19/07/2015 | 08:55
10
המכה הניצחת
19/07/2015 | 09:53
43
וואו פרק 32 היה ממש טוב חייב לומר שכל תהליך הנקמה בלוסיו היה יסודי ומאוד מתוחכם פסיכולוגית
היא לא סתם הרגה אותו, אלא גרמה לו לסבל וליסורים בצורה הדרגתית, ניתקה אותו מכל מעגל כלכלי, חברתי ומשפחתי שהיה לו...זה כ"כ אכזרי פסיכולוגית-העם שבז ומרביץ לו(הסצינה באוטובוס), המשפחה והחברים שמפנים אליו עורף, הבן שמתעמת ומכה אותו(!), ובסצינת הסיום במטוס שהוא נזכר בהכול כבר ממש כאב לי עליו...הנקמה שלה בו הייתה נוראית.
מעניין מה יהיה עכשיו עם תרסה והבן...מחכה כבר לשבוע הבא
 
תוכנית הנקמה של אריאנה בלוסיו מסתיימת
19/07/2015 | 22:16
3
51
טוב מאוד שרפאל לא נפל בפח והבין מיד שזו תוכנית של לוסיו שהוא שלח את טרסה להתחיל איתו והכי מאכזבת בעניין זו טרסה שהסכימה לעשות את זה ושישפילו אותה  ועוד אח"כ היה נראה שהתעשתה כשעזבה את הבית עם מתיאס אבל בסוף רצתה להשלים עם לוסיו אך בגלל מותו של הרואה חשבון שוב התרחקה ממנו. . 
 
הדיסק המפליל צץ שוב  והפעם אריאנה שולחת עותק למתיאס ואכן מתיאס צופה בו וגם אריאנה צופה בו  ואהה כל הקטעים שהיא מדמיינת את דניאלה קצת מוגזמים. אגב מה שמעניין שגם אריאנה וגם פרנסיסקו למרות העבר הכבד שלהם והרצון שלהם לעשות צדק הם לא מלאכים בעיקר פרנסיסקו. 
 
פרנסיסקו רוצח את רואה החשבון של לוסיו מפיל עליו את הרצח לא הבנתי למה זה היה הכרחי שהוא ירצח אותו  ואריאנה לא חושדת שהוא זה שבאמת רצח את הרואה חשבון ולא לוסיו. לאחר מכן כולם נוטשים את לוסיו ולבסוף התוכנית של אוריאנה בנקמה בלוסיו מסתיימת במותו של לוסיו והייתה לי תחושה שבסוף הוא יתאבד ובאמת זה מה שקרה כאשר הוא יצא מהכלא והיה במטוס  ואז בכוונה הוא כיוון את המטוס שיתרסק והמטוס התפוצץ. 
 
נ.ב איזה כיף שכל הזמן משמיעים ברקע שירים של סודה סטריאו וגוסטבו סראטי  תענוג 
למה ? למה פראן הרג אותו ?
19/07/2015 | 23:05
22
לא הבנתי את זה
היו פרקים טובים השבוע
19/07/2015 | 23:06
1
19
תקציר
20/07/2015 | 07:52
29
אהבתי שפרנסיסקו צלצל לאריאנה כשהוא הרגיש על הפנים. חבל שהיא לא סיפרה לו את כל הסיפור שלה
לא אהבתי שפרנסיסקו שוב רצח מישהו והוא לא מרגיש רע עם זה. 
בפרק האחרון פראן ואריאנה רבו ולוסיו התאבד. 
לדעתי האישית היא עברה את הגבול בקטע עם הדיסק..
 
 
אני לא מאמינה שעברה יותר ממחצית הנובלה ...
פרומו של Signos
21/07/2015 | 21:45
2
49
האוניטריו החדש של פולקא בכיכובו של חוליו צ'אבס שיעלה לשידור בחודש אוגוסט ותחליף את noche & dia. 
חוליו יגלם רוצח פסיכופטי 
 
 
 
 
הבנתי שזה יהיה קשור לאסטרולוגיה, נכון?
22/07/2015 | 00:47
1
22
אם כן אז מעניין
כן יש משהו שקשור לאסטרולוגיה
22/07/2015 | 08:16
13
הרגע ראיתי פרק 33
22/07/2015 | 03:49
1
38
אין פה ספויילר משמעותי אבל התעצבנתי נורא . לא , לא העלילה. לא. לא מזה שמקצרים את הנובלה .
בתעצבנתי שהזכירו את פלסטין . לא אמרו ישראל אמרו פלסטינה. אותי זה הרתיח
מי אמר את זה?
22/07/2015 | 08:13
38
חוצפה 
עלובי החיים
16/07/2015 | 22:24
6
21
פבלו מסתבך כמעט כמו לוסיה
16/07/2015 | 22:49
30
רדמס חטף את בנו מבית החולים ופבלו בא לקחת את נאצ'יטו ומאיים על רדמס שימסור את הילד ודבורה שומעת ורואה בכך הזדמנות להתחמק מאחראיות והיא באה ותומכת בנאצ'יטו כאילו שהיא לא מבינה מה קורה. הלנה גם כן מגיעה ופבלו מוצא את רדמס שרוע על הרצפה כשמקודם נאצ'יטו שמע את פבלו נכנס, פבלו מזמין אמבולנס, אך כשהלנה, נאצ'יטו, דבורה ואוקטביו מוצאים את רדמס במצבו, דבורה ואוקטביו מאשימים בנחישות את פבלו והלנה מנסה להרגיע את הרוחות אך מפקפקת וכשהעזרה מגיעה בעידודה של דבורה פבלו נעצר והוא פונה לעזרתו של דניאל. רדמס נלקח לבית החולים ודבורה אומרת שהלנה מתעניינת מתוך ייסורי מצפון.

מסתבר שדיאבלו בא ממשפחה ענייה ואחיו התאום היה חלש ממנו ולכן אימם מסרה או לדברי דיאבלו מכרה אותו למשפחה עשירה והוא גודל בעושר ובאושר עד שאיבד בתאונה את אשתו ואת הילד לנוע, דיאבלו מראה לאחיו פרסומים עליו והוא זועם לגלות שמדובר בסוחר סמים ודיאבלו מתרברב שהוא עשיר ממנו. אחיו המפוחד לא רוצה להסתבך אך דיאבלו לוחץ עליו לעזור לו.

ליליאנה מצליחה לפתות את דניאל והם שוכבים וליליאנה מאושרת מהרגע, אך מופתעת כשדניאל מתעלם ממנה לאחר שהוא מתעורר וכועסת שבשביל דניאל הייתה סתם אחת ודניאל רומז שהייתה צריכה להבין וליליאנה מתכננת נקמה במקום שיכאב לדניאל.

ליליאנה מאיימת על רוקסנה שהיא גרועה מהמכשפות מהאגדות ושתשתוק ומצליחה להבהיל אותה עד שהמשפחה רואה אותה מבוהלת מתחת לשולחן והם לא מבינים מה עובר עליה.

אוקטביו מטיח בויקי את הבדיקות שהיו לה ודורש ממנה הסבר וויקי טוענת שאלה בדיקות של נאצ'יטו, אך קונסואלו אומרת לה שגם היא בגילה החביאה בדיקת הריון ולכן היא מבינה בזה וויקי נפתחת בפניה ומספרת לה שהיא בהריון ושמחה שאימה מקבלת את זה יפה, קונסאלו מנסה לשכנע את ויקטוריה לדבר עם אוקטביו שזכותו לדעת ואם ידחה זה יהיה ההפסד שלו.

נוריה מאיימת על לוסיה שתיקח ממנה את רוקסנה לאחר שתורשע במשפט ולוסיה מאיימת עליה ומבהירה שתגן על הבת שלה.

הלנה מבשרת למשפחה על האסון שקרה לרדמס וליליאנה מופתעת מהכנס המשפחתי והלנה אומרת שנראה שפבלו תקף את רדמס. לאון מביאה ללוסיה כוס תה ואומרת לה שלמשפחתה יש נטייה להסתבך ולוסיה שואלת מה קרה לאחיותיה ולאון מתנצלת שהריה במקום הזה היא לא מעודכנת והיא מספרת לה שתקפו את רדמס ונראה שמי שתקף אותו זה פבלו, שתיהן לא מאמינות שזה פבלו ולוסיה דואגת להלנה במצבה העדין.

אדריאנה מנסה לגרום לאבל לשכב איתה בתקווה להפיל עליו את ההריון, אך הוא לא מצליח ומאשים אותה שהיא מעבירה אליו את ההתלהבות שלה ולכן הוא לא מצליח. אדריאנה חושדת שהוא בוגד בה ויש לו מישהי אחרת ואבל מכחיש ועוזב בזעם. 
שיחה מרגשת בין לוסיה ללאון
16/07/2015 | 23:10
27
לאון מעודדת את לוסיה לגבי הלנה ומבקשת ממנה שתשתה תה ותרגע. לוסיה לא מבינה מדוע לאון כל כך תומכת בה שהרי בהתחלה לא סבלה אותה, ולאון מודה שזה היה כך, אבל כשדניאל הביא אותה לתחנה היא הזדהתה איתה בתור אישה שמאוהבת בדניאל ועלולה הייתה להיות במקומה. לוסיה שואלת אם היא עדיין מאוהבת בדניאל ולאון לא יודעת לענות על השאלה, אבל מסבירה שנראה שזה עבר להערצה שזה כמו אדם שמעריצים, שחקן שבהתחלה חושבים שזאת אהבה ומסתבר שזאת הערצה. לאון מסבירה שיש לה הרגשה שהיא חפה מפשע ולוסיה מצטערת שדניאל לא חושב כמוהה.

דניאל מגן על פבלו וערב לחפותו אך זה לא בתחום השיפוט שלו, גם לוסיה ולאון לא מאמינים שפבלו אשם. ליליאנה מצידה אומרת לחנרו שעליו לדאוג לדברים חשובים כי נראה שדיאבלו החל את נקמתו, ומספרת על רדמס, חנרו רגוע ומאמין לגרסה שהתוקף הוא פבלו, אך ליליאנה מכירה את פבלו ויודעת שהוא לא מסוגל ובטוחה שמדובר בנקמה של דיאבלו.

ויקי מנסה לדבר עם אוקטביו ולספר לו על הריונה אבל תופסת אותה מפלרטט עם בחורה אחרת ונפגשת ושוכחת מהעניין. היא לא אוהבת את הכוונה של אדריאנה לשקר לאבל ומסתבר שגם בירח הדבש הם לא שכבו, כך שהיא לא יכולה להפיל עליו את הילד ואדריאנה מחליטה לעשות הפלה, ויקי מנסה להניא אותה מכך, אבל בסוף מלווה אותה ומנסה לשכנע אותה ברגע האחרון ובסוף עוזבת שתלך לעבודה, היא רואה אישה במצב לא טוב אחרי הפלה וחוזרת בה והולכת אחרי ויקי.

פרננדה דואגת כי רוקסנה נעלמה מהביתה והיא מתפוצצת מדאגה וקונסאלו חושבת שהיא יודעת איפה היא ומראה את רוקסנה ששוב מתחבאת מתחת לשולחן והמשפחה לא מבינה מה עובר על הילדה.

ליליאנה באה לבקר את לוסיה ומראה לה את הסרטון שהיא צילמה בו את עצמה עם דניאל ומצליחה לפגוע בה ועוד נוריה מוסיפה שמן למדורה, לוסיה מגרשת את ליליאנה ולאון מגבה אותה ומסלקת את ליליאנה משם שבפני לאון מודה שהיא לא תפספס הזדמנות לייסר את לוסיה. ליליאנה מאיימת על לאון שתתלונן בפני דניאל על ניצול סמכות והוא יפטר אותה ומראה לה את הסרטון כדי לטעון שהיא הבת זוג של הבוס שלה, אך לאון לא מתרגשת ומבינה שהיא סתם סטוץ של דניאל ועוקצת אותה שדניאל לפעמים מבולבל אך לעולם לא יבחר באישה כמוהה. דיאנירה בדיוק מגיעה ונתקלת בליליאנה. לאון נותנת לדיאנירה לבקר את לוסיה ומזהירה אותה שהיא במצב רוח רע ומזכירה מי ביקרה אותה.

לוסיה שופכת את הלב בפני דיאנירה שהם שכבו ומסתבר שבספרדית שכבו ושכבתם זה אותו דבר, אז דיאנירה מודה ברגע החולשה שלה עם קרלוס ושהיא מאוהבת בו ולוסיה מופתעת לשמוע שהיא שכבה עם קרלוס ודיאנירה שואלת על מה היא דיברה והיא מספרת על ליליאנה ודניאל והיא כואבת את השנאה של ליליאנה שתעשה הכול כדי להכאיב לה ופוחדת שרוקסנה בקרבתה אך מתאכזבת קשות מדניאל שכל כך מהר מתנחם אצל אחותה.

דיאבלו מבקש מאחיו שהוא אומר שהוא אוהב כי הוא מתנשא וחושב שהוא נעלה ממנו והוא צריך את עזרתו כדי לבנות תדמית חדשה כדי לכבוש אישה. הוא מספר לאנסלמו על העניין המשפחתי ואומר לו שהוא בר מזל שלא יזכה לגורל של ליליאנה, חנרו ורדמס שזה מוות. הם מצולמים בבר ודניאל מגלה שדיאבלו במונטריי הוא בא עם כוחות משטרה לעצור אותו ודיאבלו בדיוק יוצא ומצליח לחמוק תוך רצח שני שוטרים, אך אנסלמו נעצר למרות שהוא מכחיש כל קשר לדיאבלו הוא מובא לתחנת המשטרה ואולי ישמש כעד אך דניאל לא רואה בכך הצלחה כי דיאבלו לא נתפס. אחיו של דיאבלו מבקש מכל המשרתים לעזוב ומשלם להם פיצוי נדיב ומסביר שהוא יעדר לשנה לצורכי טיפול ולכן לא יכול להחזיק אותם ומודה להם על השרות ושולח אותם הביתה ואחר כך לפי החיוך נראה שזה היה דיאבלו ולא אחיו התאום.

לוסיה מבקשת מדיאנירה לזמן את עורכת הדין שלה קמילה ולוסיה מבקשת לעבור לבית מעצר אחר רחוק עד למשפט כי דניאל מנצל כל הזדמנות להתעלל בה ולהשפיל אותה. קמילה מביאה את הטענה לדניאל ודורשת להעביר את לוסיה, דניאל מגיעה עם קמילה לתא ומבהיר ללוסיה שלא ייענה לדרישותיה וישפיל אותה ויתעלל בה כמה שבא לו. קמילה מגינה על זכויותיה ודניאל טוען שהיא רוצחת ולרוצחים אין זכויות, לוסיה מזכירה שיש לה זכויות בחוקה גם אם היא אשמה ודניאל מבהיר שיפגע בה ולוסיה מטיחה בו שהוא ממציא לה מאהב והוא בעצמו שכב עם ליליאנה אחותה והמאהבת של דיאבלו ואיך זה היה בשבילו ושואלת אם אולי הוא כבר שכב איתה כשהציע לה נישואין ודניאל אומר שהוא שמח שהוא הכאיב לה מאוד בכך ששכב עם ליליאנה ובדיוק משפחתה מגיעה לבקר ואיגנסיו עד לסצינה ומתעמת עם דניאל ומנסה להרביץ לו אך מתמוטט ואין כדורים ללחץ דם וצריך להזמין רופא דניאל מתנבדב, אך קונסלו מבהירה שהם לא צריכים שום דבר ממנו.

הרופא מבשר שיש לרדמס שבר בגולגולת ומוח בטוח ייפגע ואולי יכולת התנועה שלו, ואין כמעט סיכוי שיחלים לחלוטין. דבורה מאשימה את הלנה. הלנה מודה לרופא על התמיכה, רדמס יוצא מכלל סכנה, אך נאלצים להכניס אותה לתרדמת יזומה של כמה ימים כדי להמעיט את הנזק שיגרם לו והרופא מסביר על כך ומזהיר שרוב הסיכויים שזיכרונו ייפגע. דבורה פוחדת שרדמס יתעורר ויספר שהיא אחראית למצבו ועדיף לה שהוא ימות ומנסה לנתק אותה מהמכשירים ולפתור בכל את התסבוכת שלה.

הלנה רואה את פבלו באזיקים ומספרת לו על הנזק שגרם לרדמס שלא יהיה כמו קודם ומבהירה שהוא הרס הכול שהם לא יכולים להיות ביחד ובנה לא יסלח לה אם תהיה אם מי שניסה לרצוח את אביו. פבלו מנסה להסביר לה שהוא חף מפשע, אך הלנה בדיוק כמו דבורה הפעם מזכירה את כל הפעמים שאיים על רדמס ואמר שרוצה לראות אותו מת ובדיוק כמו דניאל מפנה עורף לאהובה.

אבל ישן כמו הומלס ומישהו מנסה לגנוב ממנו וכשאבל תופס אותו הוא מספר שניסה לגבות על הפינה שלו, וגנבו לו הרבה יותר ואבל המום לגלות שגנבו לו את הנייד והכסף והוא למעשה נשאר אבוד לגמרי ברחוב. 
שיחה של נוריה אולי מצילה את ליליאנה
18/07/2015 | 15:17
21
איגנסיו מובא לבית החולים ושומע ומתעקש לדעת כמה זמן נותר לו כדי שיוכל לסדר את ענייניו ושומע שבמקרה הטוב לכל היותר חצי שנה, אך יש אופציה להשתלת לב, אך איגנסיו מסרב לקבל לב בגילו ואומר שיתנו אותו לצעיר ומשלים עם מותו.

דניאל תומך בפבלו וזועם על כל ההתרחשויות שלוסיה מבקשת העברה כאילו היא חפה מפשע. הוא מבהיר לליליאנה שהעניינים ביניהם ימשכו עד שימאס לאחד מהם ובלי טענות ומבהיר לה שמה שיהיה ביניהם זה רק סקס והיא משלימה עם זה.

דבורה מתחרטת ברגע האחרון ולא מנתקת את אביה מהמכשירים ומתחרטת שבכלל חשבה על זה.

קונסואלו עומדת לספר ללוסיה על ההריון של ויקי ואז בדיוק קמילה מגיעה ומספרת שהמשפט נקבע לעוד שבוע. שבוע עובר הרומן בין דיאנירה לקרלוס נמשך, כמו גם הסקס בין ליליאנה לדניאל, המשפחה כולל רוקסנה מבקרת את לוסיה, דניאל לא מצליח להוכיח דבר נגד אנסלמו והוא משתחרר ומחייך אל דניאל. ויקי עוברת אולטרה סאונד עם אימה ופבלו מנסה להוכיח את חפותו.

המשפט עומד להיפתח ודניאל שמח על כך, לאון אומרת שמקווה שייעשה צדק ואם לוסיה אשמה שתשלם, אך אם היא חפה מפשע שתוכיח את חפותו ודניאל זועם ואומר שהיא לא חפה מפשע ורודריגס מבקש לסלוח עם ללאון שהיא מבלה יותר מדי זמן עם האסירה והיא מצליחה לשכנע אותה ודניאל טוען שהיא יכולה לרמות כל אחד, אך הוא ידאג שייעשה צדק.

לוסיה נשאלת אם היא אשמה או חפה מפשע והיא מכריזה על חפותה ואוקטביו צועק לעברה שהיא רוצחת ושהיא תשלם על כך ודניאל מבקש ממנו להירגע שכעת ייעשה צדק. התובע שואל את לוסיה אם הייתה אם ססר והיא מודה בכך ואז הוא שואל מדוע לא דיווחה על הרצח שראתה והיא מספרת שססר אמר שיש שוטרים מושחתים ואפשר לסמוך רק על דניאל כלומר הפקד פונסה והוא מטיח בה שהיא הכירה את פונסה ומדוע שתקה וגם נשאלת על הנשק שנמצא בביתה והיא מסבירה ששתלו לה אותו.

פנצ'ו מעיד ומספר על הדיג המשותף שלהם ואומר שהיא לא יכלה להגיע בגלגליות אפילו כדי לרצוח אך מתבקש לא להביע את דעתו, ובדיוק כשהוא נשאל אם ראה אותה בורחת מזירת הרצח, ליליאנה שהוא יכול היה לראות ולהבין שהיו שתי בלונדיניות שהוא יכל לבלבל ביניהן ליליאנה יוצאת ומצליחה לחמוק מעיניו. ליליאנה מוחה שעוקבים לה על השיחות ואסור שישמעו ונוריה מאיימת שהיא הועברה לכלא הנשים ומתי תעזור לה ומאיימת לספר לדניאל כל מה שהיא יודעת עליה וליליאנה מבטיחה לממן לו עורך דין שהיא תשלח אליה ומעניין אם נוריה תישאר בחיים. לוסיה מקבלת ביקור של הלנה וקונסאלו ושומעת על רוקסנה שמתחבאת מתחת לשולחן ודואגת בעוד הן בטוחות שמדובר בסבל כשהיא לא איתה ולוסיה מספרת כמה היא מתגעגעת אליה.

קונסאלו מבשרת למשפחה על ההריון של ויקי ושאיגנסיו יזכה לנין ופרננדה לא אוהבת שויקי בהריון בגילה.

קרלוס נחקר על ידי קמילה ומספר שמצא אותה לבד והיא התעלפה והוא נתן לה טרמפ וקמילה מוכיחה שלוסיה לא יכלה גם לעזוב בטנדר וגם להגיע אבודה לקרלוס שפנצ'ו ראה בלונדינית אחרת שהייתה במקום שהוא ראה רק את גב האישה ולא יכל לדעת בוודאות שמדובר בלוסיה. התובע מבקש לשאול את קרלוס על הקשר שלו עם דניאל וססר ומספר שלוסיה סיפרה שלא יצאה עם אף אחד מהם והתובע שולף את התמונות של לוסיה מתנשקת עם ססר ולכאורה מוכיח את הרומן ביניהם. קמילה מבהירה שהיו רק ידידים ומתנגדת אך השופט דוחה את זה כי זה מוכיח את הקשר בין החשודה לנרצח.

קרלוס נשאל מדוע שתק על האירוע והוא מסביר שהכיר את דניאל וידע שאם אין לה אליבי הוא יתאכזר אליה. התובע שואל אם דניאל חבר שלו כל החיים ואת לוסיה הוא רק הכיר מדוע בחר בה מה היא נתנה לו בתמורה. קמילה מתנגדת בטענה ששופטים את חייה של לוסיה והשופט מקבל את זה. איגנסיו זועם שמכפישים את ביתו ומטיח בדניאל שאמר שהוא אוהב אותה וככה הוא נותן להכפיש אותה וקונסאלו מוציאה אותו שלא ירגיש רע יותר והשופט מבקש שיפתרו את הבעיות שלהם מחוץ לבית המשפט.

קונסאלו מרגיע את אביה וחוזרת ופרננדה נשארת איתו ותומכת בו כשהוא אומר שיהיה בסדר רק כשביתו תשוחרר ומשבח את לוסיה וליליאנה באה ומזכירה שלוסיה אסירה לשעבר שתחזור לכלא ואיגנסיו זועם עליה ומבקש שתארוז את חפציה ותעזוב את ביתה הוא מזכיר את הפחד של רוקסנה ממנה והיא בטח עשתה לה משהו וגם מזכיר את בואה עם דניאל פונסה כדי להכאיב ללוסיה שהוא בוגד בה איתה. פרננדה מנסה להניא את איגנסיו מכך אך הוא מבהיר את הזעם שלו וליליאנה מסולקת. ליליאנה מוחה על השתיקה של פרננדה ופרננדה מודה שלא יכולה להגן עליה ואיגנסיו צודק היא עשתה משהו לרוקסנה וליליאנה מזכירה איך התעללה בלוסיה הילדה ופרננדה אומרת שהיא מתחרטת על כך. ליליאנה מטיחה בפרננדה שאכפת לה רק מבעלה ולא ממנה ופרננדה מודה שאיגנסיו הוא כל חייה ובריאותו הכי חשובה לה.

נאצ'יטו מתחיל לעשות סצינות ומסרב לשחק עם ממין המלוכלך ובדיוק מגיע העובדת הסוציאלית שדורשת לקחת את רוקסנה שלא תהיה בקרבתה של חשודה ברצח וויקי טוענת שאין פה שום חשודה ברצח וכולם אנשים הגונים ובעוד רוקסנה מתחבאת ויקי טוענת שרוקסנה לא נמצאת אך העובדת הסוציאלית מתעקשת.

אבל מודה בפני קרלוס שהנישואים שלו הם רק פארסה וטוען שאחת הסיבות שהוא ממשיך היא בריאותו של אביו שהוא לא יכול להפיל עליו כעת את המכה הזאת.

גונסלו מבשר להלנה שרדמס התעורר והלנה מאושרת, רדמס לא זוכר מה קרה לו ומזהה את הלנה וטוען שיש להם ילד והיא מאשרת. הלנה מאושרת מהחלמתו ואז אוקטביו ודבורה מגיעים והוא מזהה את נכדו אוקטביו אך את דבורה הוא לא מזהה לתדהמתה ושואל את הלנה מי זאת?

פבלו מבקש מהחוקר לעשות עבודת חקירה רצינית ומסביר שהוא חף מפשע, אך הבעיה שאיים על רדמס כמה פעמים ולכן גם הלנה אומרת ללוסיה שנפרדה ממנו. הוא שואל אם חקר את ילדיו ואשתו והחוקר מבהיר שלילדיו לא היה מניע ולו כן ופבלו חד החושים מספר על האלכוהוליזם וחוסר היציבות הנפשית של דבורה שהיא יכלה לעשות את זה, אך החוקר מוחה שפבלו מנסה ללמד אותו לעשות את עבודתו ופבלו מתנצל ועומד על חפותו.

אנסלמו מופתע מהבית החדש של דיאבלו שהוא הסתיר ממנו ודיאבלו נחוש בדעתו לעזור ללוסיה ומסרב להעסיק עובד ניקיון כדי שלא ישאלו שאלות. מישהו מגיע ודיאבלו חושב שמדובר באחיו. פונסה מספר לתובע שדיאבלו הוא המוח מאחורי רצח אחיו ונשאל מדוע הוא חושב שלוסיה הייתה השליחה והוא מספר איך דיאבלו חיזר אחריה מולו ושלח לה פרחים ומתנות בהם הודה על רצח אחיו ולוסיה טוענת שמדובר בשקרים והיא חפה מפשע ומעולם לא הייתה לה מערכת יחסים עם דיאבלו. 
אני לא אוהבת את עניין האח התאום
18/07/2015 | 17:01
2
28
בזמנו די התאכזבתי שצפיתי בזה, כשהכניסו את העניין הזה. זה פשוט אחת הקלישאות המעצבנות בטלנובלות, כל העניין של תאומים, אחד טוב ואחד רע, ועוד כאלה שהופרדו בלידתם.
מעניין איך דיאבלו יוכל להתחזות לאחיו התאום
18/07/2015 | 17:04
1
32
הרי רשום בדוחות רפואים שהוא לא יכול ללכת, אז דיאבלו יסתובב על כיסא גלגלים כדי לרמות אחרים או ימציא החלמה בנס? והוא עומד לעבוד את השיניים שלו, האם הוא גם מתכוון לשרוף לעצמו את הידיים כמו ביאגו כדי למחוק את טביעות האצבעות. או שכל ההצגה היא רק בשביל לוסיה ולא בשביל הרשויות? 
אני לא מניחה שאתה באמת רוצה לזה תשובות עכשיו
18/07/2015 | 17:33
29
יפה איך אתה מעלה כאלה שאלות חשובות, ולהכל כמובן תהיה תשובה.
תמונות חדשות
17/07/2015 | 09:23
13
21
תמנות מטקס פרסי מוזיקהJuventud 2015
17/07/2015 | 09:25
11
100
שהתקיים אתמול (או אפשר להגיד היום לפי שעון ישראל).
מאיטה פרוני
17/07/2015 | 09:28
1
109
מהממת!
17/07/2015 | 10:15
23
ויליאם לוי ונינל קונדה
17/07/2015 | 09:29
97
אדריאנה לובייר
17/07/2015 | 09:30
133
מרחורי דה סוסה
17/07/2015 | 09:31
76
כריסטיאן דה לה פואנטה
17/07/2015 | 09:32
1
88
17/07/2015 | 10:17
13
אנהי
17/07/2015 | 09:33
2
118
לבוש לא הולם לאירוע לצערי
17/07/2015 | 19:23
1
58
כנ"ל מאייטה לא מספיק אלגנטי
למה? זה בעיקר טקס פרסי מוזיקה ובין לבין
17/07/2015 | 20:47
56
יש הופעות של זמרים. היא לבושה ככה בהופעה, דווקא כשמדובר שיר מקפיץ זה מתאים לשואו.
ראית איך בארה"ב חלק מהזמרות מתלבשות? (אם הן בכלל טורחות להתלבש...)
קרולינה טחרה
17/07/2015 | 09:36
73
ההופעה של אנהי וויסין
17/07/2015 | 21:23
62
חם בפורומים של תפוז
נותנים לכם, לא תקחו?
נותנים לכם, לא תקחו?
חנוכה מתקרב וזו הזדמנות טובה לפרגן לכם
נותנים לכם, לא תקחו?
נותנים לכם, לא תקחו?
חנוכה מתקרב וזו הזדמנות טובה לפרגן לכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
15:36 | 25.11.15 faery18
20:57 | 24.11.15 faery18
16:16 | 24.11.15 evglev1
07:26 | 24.11.15 junozo
22:20 | 23.11.15 elall
17:18 | 21.11.15 snirf
14:22 | 21.11.15 evglev1
19:00 | 20.11.15 elall
14:33 | 20.11.15 elall
13:17 | 20.11.15 elall
12:07 | 20.11.15 faery18
00:20 | 20.11.15 Renat Zeitune
17:08 | 17.11.15 faery18
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ