בן 35 שהכין תפילין נפטר משאיפת אדים רעילים

און ליין חדשות בזמן אמת

קומונות

תפוז אנשים

  • שלום אורח
  • הרשמה
  • כניסה למערכת
  • TapuzConnect
און ליין חדשות בזמן אמת

און ליין חדשות בזמן אמת


בהנהלת און ליין מבזקי חדשות ‏,מנהל משנה 2 ,מנהל משנה ,ניהול משנה 1 ,ניהול זמני ,הנהלת חדשות בזמן אמת ,הנהלת קומונת החדשות
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעון,
כמו"כ כאן תוכלו להכניס מבזקים שלכם!שימו לב: קומונה זו מיועדת לדיווחי חדשות בלבד ולא לדיונים והבעות דעה. כמו"כ, בקומונה זו אין לכתוב
רכילויות, הודעות בסגנון בוטה ימחקו לאלתר.

בהצלחה!


דיווחים ראשוניים ישירות לפייסבוק - הצטרפו כעת: http://bit.ly/newsonlinefacebook
לדיווחים חריגים בלבד הצטרפו כאן: http://bit.ly/9GUfWw

אמוטיקוןלשליחת ידיעה באמצעות האימייל האדום
http://on.fb.me/sNcBjH


שיתוף בפייסבוק

ראשי
הודעות
אלבומים
לוח אירועים
סקרים
קישורים
צאט TV (0)
RSS
דף קבצים
טאגליינס
חברי קומונה חברי הקומונה
הודעה בקומונה און ליין חדשות בזמן אמת
בן 35 שהכין תפילין נפטר משאיפת אדים רעילים

מאת: מבזק עדכניו   21/06/10 | 11:24

בן 35 שהכין תפילין מת משאיפת אדים רעילים

תושב מודיעין עילית הכין תפילין במחסן וערבב חומרים כימיים. לפתע אירע פיצוץ, והוא נפל כנראה לתוך התערובת החומצתית ונחנק מהאדים. גם כמה חובשים שניסו לטפל בו פונו לבי"ח. רב מומחה: בדרך-כלל עושים את זה במקומות מוסדרים ופתוחיםגבר בן 35 ממודיעין עילית מת הבוקר (יום ב') לאחר שנפגע משאיפת אדים רעילים, ככל הנראה של חומצה, בעת שהכין תפילין במחסן. צוותי מד"א שהוזעקו למקום טיפלו בפצוע, אך רופא נאלץ לקבוע את מותו.


לפי החקירה הראשונית עולה כי האיש ערבב בין שני חומרים, מה שיצר תרכובת חומצתית. במקום נוצר פיצוץ קטן והתשחררו אדים. הוא נפל עם ראשו לתוך החומר, ונכווה בפניו. ככל הנראה, הוא נחנק מהחומרים המסוכנים שהמשיכו להתנדף.

פראמדיק של מד"א, איקו מנשה, סיפר שכאשר הוא וחבריו הגיעו, האיש כבר היה מחוסר הכרה. "זה קרה כנראה משאיפת חומר כימי שנוצר בריאקציה של שני חומרים אחרים. ביצענו בו פעולות החייאה ממושכות, אבל בסופו של דבר נקבע מותו".

שישה חובשים של מד"א ואיחוד הצלה, שנכנסו למחסן, החלו להרגיש צריבות ופונו לבית החולים בתל-השומר לבדיקות.

חוקרי זיהוי פלילי של מחוז ש"י הוזעקו למקום האסון. הם ציינו שרק חוקר מקרי מוות יוכל לקבוע באופן ודאי את הסיבה למותו של האיש, לאחר נתיחת הגופה.


הרב ישראל יוד, ראש מכון "פאר" לייצור ספרי תורה תפילין ומזוזות, הסביר כי אחד השלבים הראשונים בעבודתו הוא עיבוד עור הבהמה שממנו מיוצרים תשמישי קדושה אלו, והדבר נעשה בדרך כלל באמצעות חומרים כימיים.

עם זאת, יוד הדגיש כי פעולה זו מבוצעת אצל בורסקאים מוכרים במפעלים גדולים הנמצאים בשטחים פתוחים ולא במקומות מיושבים. "כנראה שמחוסר יידע הבחור הזה לקח לעצמו סיכון ועיבד את העור בעצמו ועוד במרתף סגור, וגם שילם את המחיר".

(ynet)
כל ערוץ טלוויזיה או רדיו שתבחר - בשידור חי איכותי במחשב שלך חינם!! הורידו כעת את סרגל הלינקים ושידורי הטלוויזיה המומלץ: http://thenewsonlinetoolbar.ourtoolbar.com


  
  
 ◄ שליחה באימייל   ◄ הדפסה

;
ההודעה הנוכחית בהקשרה


Copyright©1996-2019, תפוז אנשים בע"מ